Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) lindermen


lindermen
aktív tag

Nagyon jól szól a méretéhez képest! Egyszer 1 laptopot hangosítottunk ki vele, mert a beépítettnél is szebben és hangosabban szólt!

(#3002) Wilika válasza madstunt (#2997) üzenetére


Wilika
aktív tag

MOst mondd, hogy nem lenne poén. :)
Laza kis gurulászáshoz, valami reggae, ha meg száguldunk, akkor meg léptetek pendulumra. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#3003) madstunt válasza Wilika (#3002) üzenetére


madstunt
addikt

Jaja.Komolyan én is beszerzek egyett és kiprobálom bicóra szíjjazva:D

(#3004) (jan) válasza plus44 (#3000) üzenetére


(jan)
őstag

mitomén... :D

megegyezünk ha érdekel ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#3005) szkury


szkury
tag

Én ha haverokkal bulizunk használom az md-t, nagyon jl szól és kis helyen is elfér!
Szereztem közben egy JBL-i az aztán eléggé állat!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#3006) plus44 válasza (jan) (#3004) üzenetére


plus44
veterán

Érdekel, mondj egy árat aztán majd alkudozom:DDD

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3007) lindermen válasza szkury (#3005) üzenetére


lindermen
aktív tag

Uhh egy JBL-t én is meghallgatnék! Jól szól? Érdemes befektetni? És azzal ki is lehet hangosítani a telót? Ha jól emlékszem olyan 20k körül van az ára újan! Az kicsit sok, meg mondjuk az a gáz vele h csak ehhez a telhez jó.

(#3008) szkury válasza lindermen (#3007) üzenetére


szkury
tag

én 12-ért vettem 2008. 12-i. A bölcsője 5310-esnek megfelelő.
Nagyon jól szól, lehet tölteni vele a telót is. Megy hálózatról ill 4 db AA elem/akksival.
Kihangosítást nem próbáltam, de külső eszközt (más teló, mp3 lejátszó, stb) kihangosít van 3,5-3,5 ill. 3,5-2,5 jack jack dugó hozzá.

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#3009) Taci válasza szkury (#3008) üzenetére


Taci
addikt

4990 Ft-ba kerül most az Extreme Digital-ban.
Gondolom ennyiért megéri, nem?
Ha épp egy "rögtönzött" táncpróbát szeretnék tartani, rábízhatom ennek a hangerejére és főleg a hangminőségére magam? (Basszus, közép, magas, szép hangszínek, telt hangzás, stb.)
Szól úgy pl. mint egy olcsóbb hordozható CD-kazetta lejátszó? Vagy ne várjak sokat tőle?

[ Szerkesztve ]

(#3010) szkury válasza Taci (#3009) üzenetére


szkury
tag

szerintem ennyiért bőven! :DD
hát én nem vok vájtfülű, nekem bejött az md-8 is, ez annál jobb! :))

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#3011) Taci válasza szkury (#3010) üzenetére


Taci
addikt

A basszussal mi a helyzet?
A telefon hangszórójához viszonyítva milyen a minősége?

(#3012) szkury válasza Taci (#3011) üzenetére


szkury
tag

szerintem jobb!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#3013) Taci válasza szkury (#3012) üzenetére


Taci
addikt

Megrendeltem. Amint megjött és lesz időm normálisan kipróbálni, írok egy rövid értékelést róla.

(#3014) szkury válasza Taci (#3013) üzenetére


szkury
tag

OK, nekem bejött! ennyiért pedig szerintem megéri!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#3015) madstunt


madstunt
addikt

Van már új teló Wili?

(#3016) plus44


plus44
veterán

Vedd az új strapa-Nokiát. Eléggé jó, vagy vedd ezt én ezzel szemezek, majd olyan pár hónap múlva lesz jó ára! :D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3017) Wilika válasza madstunt (#3015) üzenetére


Wilika
aktív tag

Náh, egyrészről most várom a fizetést, másrészről, pedig lehet, hogy megvárnám a nyár végét is, hátha addig változik a kínálata a t-mobile-nak (esetleg a pannonnak), vagy lejjebb megy pár független ára.
Az új 5630 meg kell hagyni, megtetszett.
Aztán lehet, hogy költségkímélő megoldásként maradok az 5310-nél. (mintha a PhotoHall-ban lenne még a 30k-s T-mobile-os verzióból, vagy csak kintfelejtették a kínálatban, akkor meg 35k-ért edigital) (ha az 5310 is S60-nal menne, akkor asszem nem lenne dilemma)

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#3018) Wilika válasza plus44 (#3016) üzenetére


Wilika
aktív tag

Csábított egy ideig még a Samsungnak a strapatelója is. :) 20k a T-mobnál.
GPS, na az za amire annyira azért nincs szükségem. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#3019) plus44 válasza Wilika (#3018) üzenetére


plus44
veterán

Nem egy nagy dolog igen, de kialakításában igen tetszetős kis gép. Én az 5310-et szeretem nagyon, csak kezdenek kijönni rajta a hibák (borítás sérül, a gombok akakdoznak, az oldalsó 3 zenegomb mind1ike bekrepált), szóval már csere lesz belőle tuti! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3020) Wilika válasza plus44 (#3019) üzenetére


Wilika
aktív tag

Ejj, bezzeg nekem meg kifogástalanul működött tavaly tél vége óta és kimostam. :( Gyalázat.
Egyedül a D-padról pattogott le a körmömtől itt-ott a zongoralakk.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#3021) plus44 válasza Wilika (#3020) üzenetére


plus44
veterán

Nekem ilyen sem volt, de ezek a gombok meg a borítás keményen lejött, pedig nem volt dobálva, meg kimosva sem. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3022) helixP válasza plus44 (#3021) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem is meghalt az egyik gomb, szónélkül javították ;)

[ Szerkesztve ]

(#3023) plus44 válasza helixP (#3022) üzenetére


plus44
veterán

Csak az enyém már nem garis.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3024) chevyfan


chevyfan
tag

Üdv!

Valaki meg tudná mondani, hogy a 6500 és az 5310 szoftvere között sok különbség van? Meg úgy egyáltalán a két telefon között? A 6500 csak a fém házzal több?

Előre is köszi

(#3025) plus44 válasza chevyfan (#3024) üzenetére


plus44
veterán

Szoftveresen nincs különbség, ugyanúgy S40 fut mindkettőn. Azon kívül meg annyi, hogy a 6500C-nak fém háza van, de nincs rajta 3,5-ös jack csati, kijelző egyforma, az 5310-en dedikált zenegombok vannak, minden másban megegyeznek. Hangminőség számomra egyforma, ha ajánlanom kellene, akkor dizájn és minőséf szempontjából mindenképp a 6500C-ot ajánlanám!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3026) chevyfan válasza plus44 (#3025) üzenetére


chevyfan
tag

Köszönöm szépen a gyors és kimerítő választ! :R

(#3027) plus44 válasza chevyfan (#3026) üzenetére


plus44
veterán

Nincs mit.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3028) helixP válasza plus44 (#3023) üzenetére


helixP
nagyúr

ja,akkor az más tészta..
amúgy hh már nem garis? Több, mint 2 éve nyúzod?

(#3029) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv.5310re tudtok mondani Avi lejátszót?Lehetséges ez egyáltalán? :DDD

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#3030) Taci


Taci
addikt

Jön az S40 6th Edition.
Lesz/van rá valamilyen mód, hogy felrakjuk majd az 5310-esre? Elvileg ez is "csak" egy szoftver, szóval szerintem kellene, hogy működjön, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz ez ilyen egyszerű...

(#3031) helixP válasza Godimodi (#3029) üzenetére


helixP
nagyúr

Konvertálj mp4-re ;)

(#3032) Viktor0610 válasza Taci (#3030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még nem hallottam olyat, hogy ezt bárki megoldotta volna, szóval nem hiszem, hogy sikerülhet.

Samsung Galaxy A54

(#3033) kaller1 válasza Taci (#3030) üzenetére


kaller1
veterán

Halva született ötlet.... :D

.::> <::.

(#3034) skrabi válasza Taci (#3030) üzenetére


skrabi
senior tag

esetleg átírod a product kódot oanra, ami olyan telójé, amiben s 40 6. van, és ako frissítesz szoftot...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#3035) madstunt válasza skrabi (#3034) üzenetére


madstunt
addikt

J csak ha hardveresen nem egyezik akkor utánna annyira behalhat hogy dobhatod ki

(#3036) Godimodi válasza helixP (#3031) üzenetére


Godimodi
tag

Tehát nincs rá mód. :U Köszi :R

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#3037) chevyfan


chevyfan
tag

Üdv!

Azt honnan lehet megtudni, hogy egy telefon gyári független, vagy utólagosan függetlenített?

(#3038) skrabi válasza madstunt (#3035) üzenetére


skrabi
senior tag

értem

más: tsóm telóján mikor fényképez, miután megnyomta a fényképezés gombot, kiírja h kamera készenlétben... hardveres lehet, vagy egy szoftfriss megoldja? (nokia 7373)

[ Szerkesztve ]

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#3039) Pocok111


Pocok111
csendes tag

Üdv.
Meg lehet oldani hogy ne a zenelejátszóval játsza le a videókat hanem úgy mint pl az 5200-ában hogy médialejátszóval? Mert elég zavaró hogy ha kilépek a videóból a hangot jászta tovább mintha zene lenne, külön meg kell állítani és nem lehet váltani se (Köv. videó a mappában) Amúgy nagyon jó kis telefon a kamera is rendben van szerintem de a videó tényleg csak mikroogranizmusok ijesztgetésére jó:(

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#3040) madstunt válasza Pocok111 (#3039) üzenetére


madstunt
addikt

Nem

(#3041) madstunt válasza skrabi (#3038) üzenetére


madstunt
addikt

Próbáljátok meg szoftverezni mer elvileg szoftprobléma lehet

(#3042) skrabi válasza madstunt (#3041) üzenetére


skrabi
senior tag

megoldódott, miután a memókártya kilett szedve, majd visszarakva, de azért kösz:D

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#3043) PierNight


PierNight
aktív tag

hello ha minden igaz jövő hétfőn jön meg az 5310-em és ő ilyen zenehalgatós kis kedvenc 2.ik telefonom lesz :) és találtam egy tök jó ötletet [link]
ilyet én isszeretnék majd gravíroztatni! :D marhára tetszik! és szerintetek sima gravírozó ilyent tudna nekem csinálni? :) és ez kb mennyibe kerülne? (PierNight-ot szeretném rágravíroztatni :D)

(#3044) madstunt válasza PierNight (#3043) üzenetére


madstunt
addikt

Szerintem bizti meg tudná csinálni de az árat nem tuedom ,nem hiszem h túl sok lenne

(#3045) PierNight válasza madstunt (#3044) üzenetére


PierNight
aktív tag

szerintem sem :)
elvileg betűnként számolják az árat. de nagyon ötletes :D

(#3046) cruyff


cruyff
tag

LENNE EGY NAGYON SÜRGŐS KÉRDÉSEM!!!
Az 5310 elbírja a 8 gigás memókártyát???Nem lassul le???Nem fagyogat le stb.???
Akinek van saját tapasztalata feltétlenül írjon!

Előre is köszi

(#3047) skrabi válasza cruyff (#3046) üzenetére


skrabi
senior tag

régebben mikor még nemvolt 4gigásom, énis gondolkoztam a 8ason, de olvasgatva fórumokon rájöttem, nem éri meg, mrt eléggé lelassul a telefon, sztem nem véletlen hogy a 4 gigást adja meg maxnak a nokia (1 hete sincs meg a 4 gigás, de eddig nemlassult, nemfagyott;) )

PierNight:ez naon komoly, holtaláltad?:D http://gravirozas.lap.hu/

[ Szerkesztve ]

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#3048) PierNight válasza skrabi (#3047) üzenetére


PierNight
aktív tag

neten :D be irtam h nokia 5310 modding xD

(#3049) 3k válasza cruyff (#3046) üzenetére


3k
csendes tag

Nekem 8 gigás van benne, viszi lazán... nem lassul egyáltalán szerintem. Külföldi oldalakon azt írták, hogy legalább class 4-es legyen, úgyhogy azt vettem, azzal tuti megy :)

(#3050) plus44 válasza skrabi (#3047) üzenetére


plus44
veterán

Itt az oldalon linkelte egy tulaj.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.