Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Armahun válasza -Roland- (#600) üzenetére


Armahun
addikt

Ezek szerint olyan, mintha nem is lenne benne :(( , de akkor minek írják oda :F

Remélem szoft frissítés megoldja. V 03.63- van benne
Más verzióval van esetleg valakinek? Egyáltalán van újabb pannonfüggőre?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#602) -Roland- válasza Armahun (#601) üzenetére


-Roland-
csendes tag

Nekem független és V 05.81

(#603) Nokia......


Nokia......
tag

Jó kis teló :DDD de ööö..télleg kopik a hátulja :F

BakkerMan xD

(#604) Armahun válasza -Roland- (#602) üzenetére


Armahun
addikt

Hm ez érdekes. A teszt szerint működik, igaz az piros :D .
Az enyém Kék és magyar gyártmány.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#605) Armahun válasza -Roland- (#600) üzenetére


Armahun
addikt

Picit kutakodtam a neten, és megvan a megoldás.

Tehát akinek nem működne az RDS:

- Kapcsokd ki majd be a telefont.
- Nyisd meg a rádiót és állítsd be egy olyan adóra aminek jó a jelerőssége, és amiről tudod hogy van rds szolgáltatása.
- Ezután addig kapcsold ki majd be az rds-t amíg ki nem írja az adó nevét.

Nálam kb a 7.-re megjavult.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#606) #40731136 válasza Armahun (#605) üzenetére


#40731136
törölt tag

Nekem kezdettől fogva működött az RDS, csak az volt a lényeg, hogy olyan adót találjak, amit tökéletesen fog a telcsi az adott hullámhosszon. :)

(#607) szasanyi válasza Armahun (#604) üzenetére


szasanyi
félisten

A valóságban is működik nem csak a teszt szerint. Nekem sosem volt vele gondom, pedig nekem is kék van. ;) Igaz, a vételi képessége alúlmúlja a W810i-t... sajnos.
Ja, és mi nem gyártunk ilyen telefont. :D

(#608) #40731136 válasza szasanyi (#607) üzenetére


#40731136
törölt tag

"Ja, és mi nem gyártunk ilyen telefont."

:Y Én úgy tudtam, Komáromban gyártanak 5310-eseket. :U

(#609) szasanyi válasza #40731136 (#608) üzenetére


szasanyi
félisten

Összerakásra gondolsz?

(#610) dragonfx


dragonfx
veterán

akinek van ilyen teloja léci írjon már róla, a képek minősége érdekel leginkább de a zenei rész is. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#611) Armahun válasza szasanyi (#607) üzenetére


Armahun
addikt

Mostmár nekem is, csak nehezen indult be :D , ahogy rajtam kívül még sok embernek és nem a jelezősség volt a gond.
K700-ról válltottam, annak is jobb volt a rádiója.

Összeszerelés nem a gyártás része :U :D , bele van írva nagy betőkkel, hogy: made in hungary ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#612) #40731136 válasza szasanyi (#609) üzenetére


#40731136
törölt tag

Igen :DD

Arni: Hol van beleírva hogy made in Hungary? Én nem láttam... :F

[ Szerkesztve ]

(#613) Armahun válasza #40731136 (#612) üzenetére


Armahun
addikt

Aksi alatt

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#614) #40731136 válasza Armahun (#613) üzenetére


#40731136
törölt tag

Ott nekem csak az van, hogy made by Nokia :F

(#615) -Roland-


-Roland-
csendes tag

Hello everybody! Kíváncsi lennék, Nektek mennyi a City Bloxx-ban a gyorsjáték rekordotok! Nekem 248 emeleten 12990 lakos. Amúgy az én mobilom is magyar gyártmány.

(#616) #40731136 válasza -Roland- (#615) üzenetére


#40731136
törölt tag

OMFG :Y
Én építettem 45 emeletet össz-vissz :DD
Gratula

(#617) szasanyi válasza -Roland- (#615) üzenetére


szasanyi
félisten

Neked aztán van türelmed. :DDD

(#618) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdés:
Erre lehet feltenni valami térkép progit (pl. Budapest), ami nem számlálja fel az adatforgalmat?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#619) (jan) válasza legiaap (#618) üzenetére


(jan)
őstag

szerintem biztos van valami java-s progi...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#620) Fucsi


Fucsi
tag

Esetleg nincs véletlenül valami tuti javas progitok?Minden jöhet ami hasznos avgy szórakoztaó,program játék,meg minden egyéb :)

(#621) (jan)


(jan)
őstag

Nővérem megvette a telót ;)

csak egy probléma van amiröl én meg is feledkeztem...

angliába más hálozati csatlakozo szabbvány van :(

ehez a telcsihez jo aza a töltö ami n95 höz és 5500 hoz ? tipusa: AC-5E (kimenet 5volt 800mA)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#622) (jan)


(jan)
őstag

na az kiderült már hogy jó hozzá :)

az eredeti töltö ugye 350mA-t tud (ac-3e)

namost kérdés az ,hogy nekem a 800mA-el gyorsabb lesz e a töltés vagy sem és ha gyorsabb akkor az nem tesz valami kárt a telóban ???

üdv: Jann-Chee

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#623) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

De fáj a fogam egy ilyen telefonra. Érdemes megvenni? Van benne hívás közbeni időmérő vagy csak a hívás végpn mutatja az időt hogy mennyit beszéltem?? Előre is köszi. :R :R
38K ért láttam ilyet újonnan, gondoltam benézek mielőtt megveszem...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#624) eddie17 válasza Mr.Grincs (#623) üzenetére


eddie17
addikt

Érdemes hát, a kérdésre nem tudom a választ, de nem fogod megbánni ezt a telefont, érzésem szerint.

(#625) Mr.Grincs válasza eddie17 (#624) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tőled nem is vártam választ:), de jó hogy épp te válaszoltál:) Megfogadom:), Amúgy a másik kinézett egy SE K800I lett volna, vagy egy D900i de az annyira nem hoz lázba.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#626) eddie17 válasza Mr.Grincs (#625) üzenetére


eddie17
addikt

Vannak meglepetések:)
Szerintem ezt vedd. Én azt mondom.

(#627) Mr.Grincs válasza eddie17 (#626) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor ezt veszem:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#628) szamovar


szamovar
tag

Lehet hogy már volt de érdekelne hogy word doksit hogy jeleníthetek meg rajta? köszi :)

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#629) szamovar


szamovar
tag

Valaki?
Lehet hogy már volt de érdekelne hogy word doksit hogy jeleníthetek meg rajta? köszi :F

[ Szerkesztve ]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#630) Ligend


Ligend
tag

Sziasztok!

Szombaton vettünk a barátnőmnek egy 5310-est. Már aznap feltűnt, hogy ha sötét hátteret fényképez az ember, egyes helyeken vörös, kék és zöld képpontok látszanak a kijelzőn. Ha zoom-olok, a képpontok is növekszenek. Az elkészült képen is látszanak ezek az anomáliák, azonban a JPEG tömörítés miatt kevésbé feltűnő, illetve kevesebbet lehet kiszúrni (hiába no, a minőségvesztéses tömörítés már csak ilyen :P )

Visszavittük az üzletbe, ahol az eladó megerősítette a dolgot. Adott volna egy másik telefont cserébe, azonban azon is ugyanez volt tapasztalható - ezek alapján egy harmadikkal is hiába próbálkoztunk volna, valószínűleg az sem jobb.

Most ott állunk, hogy irány egy Nokia márkabolt/szerviz, ahol szakvéleményt kérünk. :U

Ti tapasztaljátok ezt, illetve találkozott már valamelyikőtök hasonló problémával?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#631) attisx válasza Ligend (#630) üzenetére


attisx
addikt

Ez szerintem (ilyen kicsi érzékelőnél) természetes képzaj... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#632) Olcsi válasza szamovar (#629) üzenetére


Olcsi
senior tag

Kell hozzá valami java-s doc olvasó, de az én nokiámon egyet sem tudtam beüzemelni. (Doc viewer, mobiledoc, mobiword...) Ha tudsz valami működőt, szólj! (Egyébként elég egyszer is feltenni a kérdést... ;) )

[ Szerkesztve ]

(#633) Fucsi válasza Olcsi (#632) üzenetére


Fucsi
tag

Csatlakozok ehez az igényhez...egykét zh-n ugyanis jól jönne...kis telfon sok helyre beférXD :C

(#634) Ligend válasza attisx (#631) üzenetére


Ligend
tag

Kisebb CCD-je lenne az 5310-nek, mint a többi 2mp-es Nokiának (pl. E51)? Ez utóbbinál ugyanis nem tapasztalok semmiféle zajt. :F

A másik ellenérvem, hogy itt nem a hagyományos értelemben vett zajról van szó. "Zizis" a kép, mint minden mobil kamerájával, de ilyet másnál még nem láttam. Ebben szinte világítanak a háttértől elütő három alapszínű képpontok, mintha a kijelző lenne pixelhibás.

Ha valakinél kéznél van egy 5310-es, kérem, tegyen egy próbát. Sötét hátteret nézzen a kamerával (vagy takarja el a lencsét), és figyelje a megjelenített képet. Látszanak (több tíz) nem odaillő piros, zöld és kék pixelek?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#635) Panthera válasza Ligend (#634) üzenetére


Panthera
őstag

Nézd meg az LCD-t nem kamera fotóval! Valahogy tégy rá egy sima fekete képet (pl. sz.gép segítségével). Szerintem tuti a CCD hibás, fényképezőgépeknél is előfordul ilyen sajnos, még a drágábbakkal is.

Szegeden nem tudjátok hol a legérdemesebb függetlenül venni? Az üzlet megbízhatóságának és az árnak a szempontjából?

(#636) attisx válasza Ligend (#634) üzenetére


attisx
addikt

Nem a többihez képest kicsi, hanem általánosságban. Pl. 6233-am "ugyanilyen" optikával és CMOS (nem CCD) érzékelővel ilyen képet produkál... :U

Kvardlipot: A függetlenítés ezen a fórumun nem téma, max. ha a szolgáltatónál végezteted el...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#637) attisx válasza attisx (#636) üzenetére


attisx
addikt

Kvardlipot: Bocs függetlenítést olvastam. :B Basszus tényleg új szemüveget kell csináltatnom... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#638) Ligend válasza attisx (#636) üzenetére


Ligend
tag

Igen, ezen is felfedezhetőek az általam is tapasztalt színes képpontok.

Sajnos a Mobilarénás cikk tesztképei nem jó alanyok (nincs sötét kép), így nem lehet hozzájuk viszonyítani. Csak azt furcsálltam, hogy a sajátom 2mp-es kamerája nem csinál ilyet...

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#639) Panthera válasza attisx (#637) üzenetére


Panthera
őstag

Egy kis segítség hozzá. [link] :D Elnézést érte!

(#636) attisx: Ez érdekes, hogy ilyen csoportokban csinálja a dead pixeleket, nem láttam még ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#640) Panthera válasza Panthera (#639) üzenetére


Panthera
őstag

Lehet hogy az valamilyen interpolált kép. Nemcsak a "hasznos" tartalmat - ha lehet ilyenről beszélni egyáltalán :D - hanem a hibás pixelek számát is bővítette.
Az biztos hogy egyhamar nem fogják elérni a telefonok egy gyengébb kompakt minőségét se. Arra jók, ha nincs nálad rendes gép, akkor ezzel megörökíted az eseményt. Ennyi.

(#641) attisx válasza Panthera (#639) üzenetére


attisx
addikt

:DDD :R

Amúgy ezekkel a kamerákkal tényleg csak napfényben érdemes próbálkozni...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#642) Ligend válasza attisx (#641) üzenetére


Ligend
tag

Ennek ellenére én továbbra is azt vallom, hogy ez hiba, és nem zaj. Kíváncsi vagyok a Nokia szerviz álláspontjára. :U

Mindenesetre köszönöm a segítséget, és a képet. Legalább megnyugszom, hogy nem csak az 5310 kamerája ilyen ratyi. :P

[ Szerkesztve ]

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#643) Panthera válasza Ligend (#642) üzenetére


Panthera
őstag

Persze hogy hiba, azért zajnak durva lenne. :DDD (De nem is mondta senki hogy ez nem hiba.)

(#645) szamovar


szamovar
tag

Szóval, akkor senki sem tudod mondani biztosra egy olyan progit, amivel megjeleníthetem a word doksikat!?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#646) Armahun válasza szamovar (#645) üzenetére


Armahun
addikt

Csinálj belőle kis txt-ket, azt meg tudod nyitni. De ott van egy max karakterszám amit megjelenít.

Színes pontok vannak nekem is a kameránál v03.63.

Lehet direkt, hogy a helyzetük, számuk és színük alapján azonosítani lehessen mely készülékkel készült :D ( nyomtatóknál volt már ilyen)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#647) (jan)


(jan)
őstag

csinálj a doc bol pdf-t és hátha azt megtudod nyitni valamivel ...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#648) Ligend válasza Armahun (#646) üzenetére


Ligend
tag

"Lehet direkt, hogy a helyzetük, számuk és színük alapján azonosítani lehessen mely készülékkel készült"

Erre nem is gondoltam. Talán nem vagyok eléggé paranoiás. :U

Mindegy, végülis a szervizes srác is annyit mondott, hogy nem lehet vele mit csinálni, ezek ilyenek. Említett még néhány példát (pl. 6300), tehát elvileg nem egyedi, csak ezt a típust érintő a probléma. Mindenesetre egy kollégám 2630-asán nem látszott ilyesmi (bár annak csak VGA kamerája van), sem másikuk 6233-asán. A saját E51-esemen sem tapasztalok ilyet.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#649) attisx válasza Armahun (#646) üzenetére


attisx
addikt

Azt mondod, a Nagytesó figyel minket... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#650) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A k800i html fileokat nagyon dudán kezelei le:) A v630i s nagyon jól kezelte a txt és a html fileokat amit docból mentettem el...Puskázni kiváló a V630i.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.