Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Wilika válasza Viktor0610 (#1800) üzenetére


Wilika
aktív tag

ja, mert a telefon memóriájába nem lehet így "dobálni" a jar-okat?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1802) madstunt válasza helixP (#1778) üzenetére


madstunt
addikt

8GB-t tuti kezel.A nokiánál azért mondanak plyat hogy csak 4GB-ig mert mindenki azt mondja ami benne van a céges anyagban és abban meg azért van 4GB mert mikor a teló megjelent azzal tudták csak tesztelni mert CSAK az volt.
Amúgy valszeg ha kijönnek a 16-os meg 24-es és 32-es karik azokat is tudja majd kezelni csak azokat már lassabban,mivel elvileg a szabvány 32GB-ig terjed asszem és mind ugyanazt a fájlrendszert használják ( Nem véletlen hogy pl az utóbbi másfél évben megjelent moto-kra pl ráírják hogy 32ig támogat ).Anno a 2GB maxos telók azért nem látják a HC-kat mert az már FAT32-es fájlrendszerű a 2GB-s vagy azalatti karik meg FAT16-osak.

ÉRTEM? :)

(#1803) plus44 válasza Wilika (#1801) üzenetére


plus44
veterán

de lehet de 10-ből 9x nem fogja lejátszani elindítani stb. De hogy mért azt nem tudom!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1804) Wilika válasza Wilika (#1793) üzenetére


Wilika
aktív tag

bazz, most nézem csak... Ez a o_O csodálkozás helyett, miért sírást :O rakott be?!

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1805) Sopronman


Sopronman
csendes tag

Üdv! Én 2008 májusban vettem a telefont. Eddig jól ment magyarul, de egy régi firmware volt rajta. Most frissítettem 8.32-re, de elfelejtette a magyart, csak az angolt, és különböző arab és kínai írásjeleket kínál fel. Hogyan lehetne magyarra visszaállítani.

(#1806) sebgutkopf válasza Sopronman (#1805) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Visszább le van írva a pontos menete. A lényeg, hogy meg kell változtatni a product code-ot egy olyanra, ami a magyar piacra szánt modellé. Utána, ha újra frissíted a fw-t, akkor már a magyarul is tudó 8.32-est teszi fel az updater.

Nekem ez működött rendben, dolgod végeztével, ha akarod visszaírod a product code-ot, ha nem akarod akkor hagyhatod.
Azt viszont fontos tudni, hogy egy garis szervíznél kiderülhet, hogy a PC módosítva lett-e már vagy sem. A bolti garis telóknál ez nem téma csak a gyári nokia garisoknál.

(#1807) helixP válasza madstunt (#1802) üzenetére


helixP
nagyúr

Nagyon köszönöm a választ :R meggyőztél és egy karácsonyi ajándék sorsát döntötted el ugyanis ezzel lepem meg magam :DD

[ Szerkesztve ]

(#1808) madstunt válasza helixP (#1807) üzenetére


madstunt
addikt

Amúgy ha lehet akkor gyári nokia microsd-t vegyél vagy sandisket mert amcsi fórumon a kingstonnal problémáik voltak.Én az 5610emben ami ennek a telónak elég közeli rokona Nokia microSD-t használok és működik.

(#1809) helixP válasza madstunt (#1808) üzenetére


helixP
nagyúr

Dejó, pont tegnap rendeltem meg egy kingstont :F Remélem azért talán nem lesz vele semmi baj... :U

(#1810) madstunt válasza helixP (#1809) üzenetére


madstunt
addikt

hát azért nem tragikus a helyzet,szerintem működni fog de ha esetleg probléma lesz nem kell meglepődni.

(#1811) plus44 válasza helixP (#1809) üzenetére


plus44
veterán

kingstonom van viszi mint kés a vajat szal no para!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1812) ferrari1


ferrari1
őstag

Sziasztok! Van egy új SW :K

[ Szerkesztve ]

(#1813) Pilács válasza madstunt (#1802) üzenetére


Pilács
senior tag

Akkor az SD kártyaolvasók szintén azért nem látják az SDHC kártyákat, mert nem kezelik a FAT32-es fájlrendszert? :U

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#1814) Wilika válasza ferrari1 (#1812) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hohó, és tényleg!
Remélem a teljes képernyős lejátszás bakiját megoldották, (meg jó lenne, ha újra lehetne QVGA videókat is játszani)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1815) sebgutkopf válasza ferrari1 (#1812) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Van valahol egy feature lista, hogy mit javítottak benne?

Mert ha olyat, amit nem használok, akkor nem szórakozok vele és a teló újra beállításaival (mentés után se minden áll teljesen vissza pl.: kedvencek lista és a gyorsgombok elvesznek).

Ha mondjuk a zenelejátszót érintené funkcionalitásban az érdekelne.

(#1816) (jan) válasza sebgutkopf (#1815) üzenetére


(jan)
őstag

jah... jó lenne egy lista h mit piszkáltak benne... nameg hogy melyik koddal mászik fel a 9-es szoft.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1817) ferrari1 válasza sebgutkopf (#1815) üzenetére


ferrari1
őstag

Sajnos nem találtam listát. Szerintem visszaállitani 3 perc mindent. Én nem kerestem ezt az SW-t, csak vettem egy 5310-et feketében és piros volt rajta minden. Át lett irva a product kékre és ezután jött a frissités. Ez jött rá. Nem tudom milyen volt a 8.32, nincs összehasonlitási alapom. ( nincs hosszú "i"-m :( , hogyan tudnék varázsolni a gépemre? )

(#1818) ferrari1 válasza (jan) (#1816) üzenetére


ferrari1
őstag

Az enyémen lévő product: 0548692

(#1819) helixP válasza plus44 (#1811) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi, megnyugtattál, mondjuk reméltem is h semmi nem lesz vele, pénteken kapom kézhez, utána bejelentkezek, hogy műxik-e hátha érdekel valakit :DDD

(#1820) plus44 válasza helixP (#1819) üzenetére


plus44
veterán

biztos érdekel vkit, ha meg akkor na BUMM!! :D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1821) madstunt válasza helixP (#1819) üzenetére


madstunt
addikt

Hát engem érdekelne :)

(#1822) plus44 válasza helixP (#1819) üzenetére


plus44
veterán

látod:D no para vannak itt érdeklődők. Na megyek megnézem van-e már nekem is frissítsés, ha van fel is rakom aztán meg elmondom mi lett jó vagy (inkább ne..) rosszabb!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1823) helixP válasza plus44 (#1822) üzenetére


helixP
nagyúr

Látom tényleg érdekel mindenkit a dolog ez jó ;) Legelőszöris köszi mindenkinek a segítséget! :)
E-bolttól rendeltem kedden, megjött ma, átvettem (örültem), beraktam a telóba, felismerte (örültem), elkezdtem rá pakolnia dolgokat, eszméletlen mennyi fér rá, persze mindenki tudja mennyi 8 GB, de albumokban/számokban kifejezve döbbenet :D Sajna a 8 ból csak 7.4 használható rajta formázás után :((( dehát ezvan.
Szóval hiba nincs, viszi rendesen! :C
Ez volt a karácsonyi ajándékom, amibe Tiis belesegítettetek, köszi ;)
Boldog karácsonyt mindenkinek :D

(#1824) plus44 válasza helixP (#1823) üzenetére


plus44
veterán

Örülök hogy segíthettem(tünk)!! Neked és és mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1825) (jan) válasza helixP (#1823) üzenetére


(jan)
őstag

de nem a formázás miatt használható rajta csak 7,4 giga hanem azért mert a mocsok adathordozó gyártok csak 1000-el számolnak nem pedig 1024-el minden adathordozónál így van sajnos

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1826) madstunt válasza helixP (#1823) üzenetére


madstunt
addikt

Kössz és jó zenehallgatást. :DD :DDD :))
Amúgy Jan-nak igaza van.

(#1827) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani nekem hogy a Voda mit ad a készülékhez? Ugyanis én nem találom az oldalán! :F

Köszi előre is!

Üdv!

Samu

Sic Parvis Magna

(#1828) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Akkor most van valakinek eladó kijelzővédő fóliája? Sürgős lenne! Ha van akkor hívjon a 06-30-387-7308-as számon.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1829) helixP válasza madstunt (#1826) üzenetére


helixP
nagyúr

Á, értem, akkor talán nem kellene ráírni,h. 8GB, még a 7 és fél is hazugság lenne...
3 napi használat után azt kell h mondjam, h jó h megvettem! Sokkal kevésbé lassítja be a rendszert mint gondoltam volna (persze érezhető, de nem vészes) és aranyos amikor a 7.4 gigányi zenetárat nekiáll frissíteni :U
Nemtom hogyvagytok vele, de egy nagyobb akksit elbírnék bele :U , ugyanis szoktam simpsons-t meg south parkot nézni rajta és hát - tudom h nem erre találták ki,- de 3-4 óra alatt nullázódik a delej. Valamint a reklámban meghirdetett 20óra lejátszást sem hiszem h bírja...

(#1830) Wilika válasza helixP (#1829) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nekem első dolgom volt a fülhallgató mellett, egy szekunder akku beszerzése. Ugyan kisebb kapacitású (650mAh) de ha az utca közepén járva hirtelen elhallgat a zene, simán hazavisz. :) Amúgy mindenhez tartok magamnál rendszerint pót-tápot. :) (rettentő megvetően tudok nézni azokra az emberekre, akiknek lemerül a telefonjuk ;) )

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1831) plus44 válasza Wilika (#1830) üzenetére


plus44
veterán

nekem is van pót, de bírja a nélkül is, míg haza nem megyek és akkor csak rárakom tölteni. De nállam van a másik ha esetleg gáz lenne (volt már ilyen term.)

helixP:az laza mikor 7gb zenét nekiáll frissíteni, szeretem nézni:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1832) helixP válasza Wilika (#1830) üzenetére


helixP
nagyúr

Wilika: igazad van, azok enm is emberek, fujj! :D
plus44: elfoglalt ember lehetsz :D

(#1833) plus44 válasza helixP (#1832) üzenetére


plus44
veterán

khmm.. 24h-ból 20 játék többi alvás meg mobilaréna...szerinted??:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1834) (jan)


(jan)
őstag

A Jézuska meglepett egy komplett készülékházzal pluszba még 2 billentyűzettel és 2 kijelzővédő plexivel is valamint egy md-8 as hangszóróval :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1835) copperhead


copperhead
aktív tag

Kártyafüggetlen telefonról, hogy lehetne "eltüntetni" a dátum kijelzést + a telefontársaság nevét?

[ Szerkesztve ]

(#1836) halember


halember
csendes tag

Nekem is független a telefonom de még én se tudtam a szolgáltatót eltüntetni a kijelzőről.
Jó volna valami segítség :W

(#1837) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A szolgáltató nevét egy átlátszó op.logó letöltésével tudjátok eltüntetni.

Pontos link nincs, én a Google WAP-változatával szoktam megkeresni azt. :D

Samsung Galaxy A54

(#1838) halember


halember
csendes tag

köszi, próbáltam! de be sem tudom kapcsolni az op.logot mert azt írja h nincs logo a telefon memóriájában

(#1839) Viktor0610 válasza halember (#1838) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Letöltötted előtte a WAP-ról, ugye? :U

Mert csak azután fogod tudni bekapcsolni, miután letöltötted. Próbáltam egy op.logót Bluetooth-kapcsolattal átküldeni, nem ismerte fel a telefon.

Samsung Galaxy A54

(#1840) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy 5310. Beleesett a fürdőkádba. Egyből ki lett kapcsolva. Kiszedtük a sim-et, az aksit és rátettük a padlóra (éljen a padlófűtés). De nem lett jobb a helyzet. Be tudom kapcsolni, ad is hangot meg minden, csak sötét a képernyő. Lehet vele valamit otthon még csinálni? Ha nem akkor mit lehet csinálni? Mert szervíz ugye ilyennel nem foglalkozik, csak pénzért. Sokba lenne ez?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1841) Davzone válasza legiaap (#1840) üzenetére


Davzone
senior tag

Szárítsd sokáig radiátoron külömböző pozícíókba hogy kiszáradjon teljesen,aztán ahnem jó akk mehet gariba,hátha megcsinálják.Lehet még zátlatos a kijelző a víz miatt azért nincs kép.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1842) copperhead válasza Viktor0610 (#1837) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!Mondjuk innen letöltök egy op. logot és átlátszóra állítom be?
Egyébként tudnátok más oldalt ajánlani, ahol játákok, témák vannak?

(#1843) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szóval, valakinek eladó kijelzővédő fóliája van-e? Mert vennék! Help me!

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1844) halember válasza Viktor0610 (#1839) üzenetére


halember
csendes tag

Hát még nem sikerült találnom a wapon, de nekem se ment működött amikor adatkábellel átküldtem. Esetleg link? Amúgy köszi a segítséged és a türelmed

(#1845) Viktor0610 válasza halember (#1844) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs... :U

Legutóbb nagyjából ezer forintomba került, mert okos fejemmel nem rendeltem meg adatcsomagot, hanem a havidíjmentes Start csomaggal kerestem rá. :D

Samsung Galaxy A54

(#1846) halember válasza Viktor0610 (#1845) üzenetére


halember
csendes tag

Hát ez-az! Én is így vagyok vele, csak bolyongok és a drága forintok meg pörögnek

(#1847) attisx válasza copperhead (#1842) üzenetére


attisx
addikt

Tèma ügyben olvasd el az alàìràsomat... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1848) Viktor0610 válasza halember (#1846) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Na, pénzt és időt nem kímélve találtam egy WAP-címet. :D

http://wap.mob453.com/blanklogo.wml#blank

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.