Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) (jan) válasza Wilika (#1950) üzenetére


(jan)
őstag

Tudsz adni hozzá linket ? ;)

köszi!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1952) Wilika válasza (jan) (#1951) üzenetére


Wilika
aktív tag

valószínűleg be kell hozzá jelentkezni:
POPc
de érdemes regisztrálni erre az oldalra, mert nem spammel, és rogyásig vannak az S40v3 játékos topicok...

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1953) helixP válasza (jan) (#1947) üzenetére


helixP
nagyúr

nekem a Bomberman (Dyna) s40 átirat a kedvencem, illetve különböző Texasholdemek. :D

(#1954) helixP válasza Wilika (#1952) üzenetére


helixP
nagyúr

Tényleg hatalmas ez az oldal köfi fépen! :C

(#1955) helixP válasza lindermen (#1936) üzenetére


helixP
nagyúr

Higgyétek el, nem így akarom növelni a kommentjeim számát, de gondom van a FW frissítéssel az updater azt mondja nekem a telepítés második lépésénél (identifing phone), hogy unable to identify connected phone :( ez most mi és mi a baj?

(#1956) madstunt válasza helixP (#1955) üzenetére


madstunt
addikt

próbáld ki másik gépen frissíteni...

(#1957) lindermen


lindermen
aktív tag

Csáó! Annyi kérdésem lenne, hogy valakinek van-e kifogása az összeszerelés minőségére? Nálam kezdetben nem volt, viszont már kezd kicsit mozogni a hátlap befelé, persze nagyon kicsit. Tesóm most vett egy zsír újat a t-mobilnál, és neki tök passzosak az illesztések, semmi sem mozog. Kíváncsi leszek milyen lesz fél év múlva! Persze lehet én nem vigyázok eléggé rá :F

(#1958) (jan) válasza lindermen (#1957) üzenetére


(jan)
őstag

egy ido utan minden telonak elkezdi mozogni a hatulja... kikopnak a muanyag nutok a le/fel rakástól... tök normális jelenség.

jó persze vannak kivételek

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1959) madstunt válasza (jan) (#1958) üzenetére


madstunt
addikt

nah nincs tul sok kivétek csak a 6500 meg a 6300 és az Arte-k

Ami műanyag az kikopőik előbb utóbb tuti

(#1960) Wilika


Wilika
aktív tag

Ez egy veszettül jó játék
Azoknak akik szeretik a gyűjtögetős-fejlesztgetős játékokat, kötelező.
Videó róla

(mobilesmania-s ez is, szóval be kell hozzá lépni)

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1961) helixP válasza madstunt (#1956) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi megpróbáltam, nem ment és ezt nem is értem... :(
Ahogy azt sem, hogy itt a nokia software frissítős oldalán ( http://www.nokia.hu/A4382556?5310 ) mért nincs ott az 5310 mint lehetőség.... :((

(#1962) lindermen válasza helixP (#1961) üzenetére


lindermen
aktív tag

http://www.nokia.hu/tamogatas-es-szoftver/szoftver/szoftverfrissito/legfrissebb-szoftverek-elerhetosege
Itt tudod ellenőrizni h van e frissítés a telefonodhoz.

(#1963) lindermen


lindermen
aktív tag

Jah és a progit meg pc-suite-on keresztül szedtem le. asszem :))

(#1964) helixP válasza lindermen (#1962) üzenetére


helixP
nagyúr

köszi ezt csináltam legutóbb is, ki is írja hogy van bizony hozzá frissebb (9.42) utána átdob ide ahol kéri, hogy írjam be a rubrikába a PC-t, na most ott nincs rubrika.... (nem vagyok hülye az ilyen dolgokhoz, de ez nem akar összejönni.) :W De szerintem itt is fent kéne lennie... :U

[ Szerkesztve ]

(#1965) plus44 válasza helixP (#1964) üzenetére


plus44
veterán

de ez nekd minek. Nokia Pc Suite-ban kiválasztod, hogy Nokia Software Updater majd követed a lépéseket (telót USB-re dugni nem árt:) ) és utánna ki fogja írni hogy elérhető-e neked a legfrissebb és ha igen már teheted is fel, de előtte egy bizt. mentést csnálj és kész is!! Ne szarakodj a Nokia oldalával mer egy nagy .... az egész!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1966) helixP válasza plus44 (#1965) üzenetére


helixP
nagyúr

eeeegen, sajna ezen is túl vagyok már, mint azt fentebb kifejtettem, csak a software updater meg azt írja ki (minden gépen), hogy unable to identify connected phone.... Szóval meg vagyok lőve eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#1967) nord^ph


nord^ph
tag

Sziasztok!

Cserélt már valaki házilag előlapot a telón?
Most vettem egy full feketét, de nem akaródzik lejönni az eredeti előlap, mintha két kis csavar tartaná a kijelző fölötti sarkokban. Ezt azért gondolom, mert a fekete előlapon van két csavarhely.
Mivel lehet ezt leszedni?

Köszi

(#1968) Wilika válasza nord^ph (#1967) üzenetére


Wilika
aktív tag

Visszább írta valaki pontról-pontra, hogyan kell lepattintani, de már nem tudom mikor volt.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1969) Davzone válasza nord^ph (#1967) üzenetére


Davzone
senior tag

Igen van ott két csavar fent.
Azt a muanyga részt kell kipattintani ahol a kamera van,Kézzel kilehet de okosan kell nem feszegetve.
Mögötte van két csavar ha azt kiszeded lejön körbe az egész.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1970) (jan) válasza Davzone (#1969) üzenetére


(jan)
őstag

igy van..

csavarhuzot meg 2-300 forintétrt lehet venni t6-os a tipusa ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1971) nord^ph


nord^ph
tag

Köszönöm a gyors választ! Tehát t6-os? Olyat hol kapni? Obi?

Külföldi fórumon én is találtam egy szétszedős bemutatós oldalt, de nem írtak csavart..

(#1972) szkury válasza nord^ph (#1971) üzenetére


szkury
tag

Elvileg sima szerszámos, vasboltba kapsz!
Én pl. vasboltba kaptam 700 Ft körüli áron, a spec. szerszámosba nem volt, a bitkészlettel pedig 5eFt lett volna. Az obiba tuti kell lennie!!!
Csavarozással óvatosan, ne sérüljön a csavar feje!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1973) (jan) válasza nord^ph (#1971) üzenetére


(jan)
őstag

előbb elektronikai boltba menj szerintem.. eléggé precíziós cucc ez nem sok helyen kapni, telefonos boltokba meg tuti drága.

T6 csavarnyúzó

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1974) szkury válasza (jan) (#1973) üzenetére


szkury
tag

Ez nagyon jó, főleg ezért az árért!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1975) Bééééé


Bééééé
csendes tag

Hello!

Valaki nemtudja, hoyg TurboSim-el lehet a használni az 5310-est, esetleg vki használja így?

Köszi.

(#1976) szkury válasza Bééééé (#1975) üzenetére


szkury
tag

Szia!
Én december elején vettem a telót, T függő, és szinte az összes tsimet kipróbáltam (kivágós, vágás nélküli), és nem sikerült! Több eladótól kaptam, és mind korrektül visszautalta a pénzt!
Zsebszinek, és Kelzsocának mégegyszer köszi a segítségért!!!
Sajna azt mondták valszeg a T függő szoftver a ludas!
Ha fővárosba vagy olyan másik városba vagy ahol árulják, biztos akad egy segítőkész profi aki segít!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1977) Bééééé válasza szkury (#1976) üzenetére


Bééééé
csendes tag

Köszönöm :R

(#1978) -NOKIA- válasza (jan) (#1973) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szia, ez jó mindegyik Nokiához igaz? Mert volt már nekem egy másfajta, és elszaródott/elnyalódott a csillag fej rajta.. :(
Ez mennyire tartós/masszív?

(#1979) szkury válasza -NOKIA- (#1978) üzenetére


szkury
tag

Hát én őszintén megmondom SE telóimhoz használtam!
Nagyon vigyáztam, nem volt gond!
Biztos függ attól, hogy otthoni, vagy nagyüzemiben használod!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1980) nord^ph válasza Bééééé (#1975) üzenetére


nord^ph
tag

Nekem pannonos a telóm, egyszer próbáltam turbosimmel és akkor müködött.
Igaz, hogy csak kb 5 percig volt a telóban, vodás kártyáról kiment a hívás minden hiba nélkül.

szerk.: a segítsgéget ismét köszönöm srácok!

[ Szerkesztve ]

(#1981) (jan) válasza Bééééé (#1975) üzenetére


(jan)
őstag

mivel nem tudtam függetleni az angol voda függö 5310-et ezért én turbo simmel használom müködik remekül...

kint angliában volt vele gond hol müködött hol nem de itthon megy nap mint nap telefonálok vele

eddig 2x volt oylan h nem akart menni akkor anyi votl a teendö h másik teloba a sim hálora feljelentkez és után ment is turbosimmel ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1982) Bééééé


Bééééé
csendes tag

Köszönöm mindenkinek :R

(#1983) lindermen


lindermen
aktív tag

Emberek! Akinek még nincs ilyen telefonja és szeretne, a t-mobilenál most akciós, levitték az árát 24990re!!

(#1984) i are robot válasza lindermen (#1983) üzenetére


i are robot
senior tag

Remek. És vodkásként mit kezdjek egy trémobilos készülékkel? ;]
Vodkánál meg már vagy 2 hónapja nem lehet kapni. :(

(#1985) lindermen válasza i are robot (#1984) üzenetére


lindermen
aktív tag

Akkor sorry, természetesen ez annak jó hír aki t-mobilos, vagy aki ki tudja függetleníteni...stb

(#1986) (jan) válasza lindermen (#1985) üzenetére


(jan)
őstag

és annak kurva rossz hír aki drágábban vette :))

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1987) madstunt


madstunt
addikt

az olcsósításnak az is az eredménye lesz h minden sarki hülegyereknek is lesz akik majd bömböltetnek rajta külsőn vmi nagyon gagyi zenét ;]

(#1988) (jan) válasza madstunt (#1987) üzenetére


(jan)
őstag

meg az a beszólás... jé neked is ilyen telefonod van?! :))

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1989) Ateesz


Ateesz
tag

az lenne a kérdésem ha bedugom a fülest akkor átvált némára a telefon és ha hívnak közben csörög is a hangszóróból. de én azt szeretném ha csak a fülesben csörögne! vmi tipp?? köszönöm

(#1990) sebgutkopf válasza Ateesz (#1989) üzenetére


sebgutkopf
őstag

vegyél SonyEriccsont, az tudja :DDD

Engem mondjuk az jobban zavar, hogy miden apróságot a nyamvadt media lejátszóval nyit meg a telefon, ezzel elrontva az aktuális lejátszási folyamatot, hol tartott (akár szám közben).
Milyen dolog már, hogy mondjuk zenét hallgatok, majd kapok egy mms-t, ha le akarom játszani utána nem tudom folytatni a zenehallgatást, mert az a hang/vidi az utoljára játszott. Így inkább nem nyitok meg se videó, se hang fájlokat, hogy tudjak zenét hallgatni. Ez iszonyat gáz!
Nokia tessék ezt normálisan megoldani! (SE-nek ez se gond)

(#1991) lindermen válasza sebgutkopf (#1990) üzenetére


lindermen
aktív tag

Hát a fülesre nincs tippem, engem is zavar kicsit..

A másik problémát meg meg kell szokni, biztos ebben jobbak az SE-k de gondolom Te sem véletlen vetted ezt a telefont (ha esetleg kaptad, és nagyon ratyinak véled, akkor úgyis lecserélted vna!). Szal kompromisszummentes telefon sztem nincs, és ennek a telefonnak szerintem ezek a legnagyobb hibái! :)

(#1992) (jan) válasza sebgutkopf (#1990) üzenetére


(jan)
őstag

sajnos tényleg elég rossz dolog ...

nekem egyszer valahogy sikerült behoznom ilyen nem médialejátszós lejátszót.. talán szólt közbe valami a médialejátszón, foglalt volt, és helyette ez a kis egyszerű valami jött be... kár h nem mindig az.

nem tudom Nokiákra mérnem csinálnak módositott szoftvereket? motorolákra főleg a v360 ra volt a yuetmod ami eléggé faintos volt :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1993) Ateesz


Ateesz
tag

de az a vicces benne h nekem működött úgy h csak a fülesben csörgött de vmit elállítottam azóta nem megy! ez lehetséges???:D:D

(#1994) madstunt válasza (jan) (#1992) üzenetére


madstunt
addikt

ó az a jó öreg e398am amit szénné moddoltam:D :))

(#1995) sebgutkopf válasza lindermen (#1991) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Bevallom őszintén eredetileg a walkman sorozatban néztem szét, mivel k750-ről váltottam. Egy jóval vékonyabb jobban zsebben hordható zenés telóra vágytam. SE-ben, ami jó lett volna mindig egy-egy paraméteren megbukott (ár, méret, nyitogatós stb...) végül elkeseredésemben megnéztem a nokiát és találtam ezt. Gondoltam, ha már zenei telefonnak állítja be a gyártó, akkor arra van kihegyezve. Hát azt kell mondjam, hogy a zene nem kapott elég nagy prioritást, de kénytelen vagyok ezzel együtt élni, mert amúgy meg megfelel.
Igazából azt nem értem, hogy ez pusztán egy szoftveres kérdés, miért nem lehet egy sima fw frissítéssel elintézni? Nem érzem úgy, hogy egy programozói bravúrra lenne szükség.

(#1996) (jan) válasza sebgutkopf (#1995) üzenetére


(jan)
őstag

sajnos ezt senki se érti :((

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1997) madstunt válasza sebgutkopf (#1995) üzenetére


madstunt
addikt

Aztán meg ott van a magamfajta akit ez nagyon nem zavar mer ha levan némítva a teló akkor is tudom hogy hívnak mer elhallgat a zene és nem bömböl külsőn a csörgés....

(#1998) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Sziasztok!

Azt meg tudná mondani valaki ,hogy a nagyobb méretű mp3-kal mennyire birkózik meg a telefon?Mert mixeket hallgatok leggyakrabban amiknek az átlagos méretük bőven 100 mega felett van,de van 200 mega fölötti is.

(#1999) (jan) válasza _balázs_ (#1998) üzenetére


(jan)
őstag

én csak mixeket hallgatok rajta... 1 órásakat viszi szépen nagyobbat ne mpróbáltam

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2000) marosh81


marosh81
csendes tag

Hello!

Kérdeznék 1 dolgot, lehet, hogy már volt szó erről, de nem volt erőm végig olvasni, bocs.
Tehát a JBL hangszórón (dokkolón) keresztül a rádiót is ki lehet hangosítani? Egyátalán érdemes olyan 5310-et venni amelyikhez ezt adják? Kell ez nekünk? Kösz a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.