Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Viktor0610 válasza plus44 (#1400) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm... :U
Google első találat: [link]...

Samsung Galaxy A54

(#1402) plus44 válasza Viktor0610 (#1401) üzenetére


plus44
veterán

:O csak kicsit vagyok hülye :)

köszi szépen :) :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1403) robcsi1979 válasza Viktor0610 (#1397) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

köszönöm a választ, megpróbálom a szervízt.

(#1404) napsterné válasza plus44 (#1400) üzenetére


napsterné
csendes tag

Köszikeh nagyon...de sikerült megoldanom a problémám :D

Igen én alapból feketével vettem őő nem tudok sajnos én spanomtól vettem a telóm max megtudom kérdezni...am nekem most lehet lila lesz ;)

(#1405) plus44 válasza napsterné (#1404) üzenetére


plus44
veterán

Közben már linkeltek oldalt ahonan tudok venni. Lila?? Az se rossz, de most a fekete korszakomat élem:DD Majd talán később kombinálom a feketété a pinkkel:DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1406) dragonfx


dragonfx
veterán

egyszerre tud rezegni és sipákolni is híváskor ez a mobil??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1407) plus44 válasza dragonfx (#1406) üzenetére


plus44
veterán

Persze. De a tesztben ez benne is van:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1408) Viktor0610 válasza dragonfx (#1406) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen. Ez csak a Samsung telefonoknál kérdés. :D Nokia telefonoknál nem. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1409) plus44 válasza Viktor0610 (#1408) üzenetére


plus44
veterán

De ma már nálluk se gond. Mmint azoknál a készülékeknél amik nem low-end-ek. Vagy rosszul tudom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1410) Májsztró


Májsztró
addikt

a telefonnal készített videó nektek is akat ? felvételkor és lejátszáskor egyaránt ? Mert nekem abszolút ... a hang megy normálisan , a kép meg másodpercenként akad. ... valami lehet csinálni vele ?

(#1411) robcsi1979


robcsi1979
csendes tag

Sziasztok!

Barátkozunk 1enlőre a 8.32es firmmel, lehet a zenegyorsulás csak pánik volt részemről, nem mindíg csinálja de a zenelejátszó számlálója akkor sem stimmel.

Kérdés: mekkora a legnagyobb micro sd amit a kis ketyere támogat? 8 GB -s karival próbálta már valaki? Milyet érdemes hozzá venni?Síma micro SD-t vagy ultra SDHC-t?

(#1412) sebgutkopf válasza Májsztró (#1410) üzenetére


sebgutkopf
őstag

a telefonnal készített videó nektek is akat ? felvételkor és lejátszáskor egyaránt ? Mert nekem abszolút ... a hang megy normálisan , a kép meg másodpercenként akad. ... valami lehet csinálni vele ?

Ilyet én is tapasztaltam a 5.81-es fw-el. Olyan mintha nem tudná rendesen felvenni a videót, vagy lekódolni, vagy a memóba írni és már eleve hibásan írja fel a videót. Máshol lejátszva is akad tehát a felvétel eredendően hibás.

A 8.32-ben azt vettem észre, hogy az ilyen jellegű akadás nincs benne, viszont úgy alapból elég darabos/pixeles, mondjuk az korábban is az volt. Tud ez egyáltalán 15fps-t?
Szóval az akadás ezzel megszűnt, de a videó mint funkció csak a papírra leírva mutat jól, a minősége az ultra gáz. :Y

(#1413) Viktor0610 válasza robcsi1979 (#1411) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyolc gigabájtosból nincs is sima SD, csak SDHC -2 giga a maximum a normálból. Szerintem minden (nagyobb) méretű SDHC-kártyát támogat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1414) dragonfx válasza Viktor0610 (#1408) üzenetére


dragonfx
veterán

:B
én kérek elnézést..samue200zal a zsebemben... :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1415) plus44 válasza dragonfx (#1414) üzenetére


plus44
veterán

:D..hát igen...de ez egy elég jó teló. Nem tudom neked milyen fiunkciók a fontosak de ha egy normál teló kell, ami jó a zenében, elég tetszetős (bár kinek a pap....:) ) jól lehet vele üzit írni és a kijelzője elég brutál, akkor nem fogsz csalódni:DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1416) Májsztró válasza sebgutkopf (#1412) üzenetére


Májsztró
addikt

akkor lehet hogy frissíteni kellene ... mert ez így nem kajak ,hogy állandóan akad a videó ... bár ha frissítve sem sokkal jobb a helyzet akkor lehet hogy hagyom a fenébe

(#1417) sebgutkopf válasza Májsztró (#1416) üzenetére


sebgutkopf
őstag

akkor lehet hogy frissíteni kellene ... mert ez így nem kajak ,hogy állandóan akad a videó ... bár ha frissítve sem sokkal jobb a helyzet akkor lehet hogy hagyom a fenébe

Amilyen volt attól kilóméterekkel jobb. Csak kifejeztem úgy általában a telefon videózási képességéről való véleményemet.
Korábban szaggatva volt rossz minőségű a képe, most szaggatás nélkül az. :) Tehát csak a szaggatás elhagyásában van különbség maga a mozgás darabos ahogy előtte is volt csak nincsenek a nagy megakadások.

Viszont általánosságban jó hír, hogy az eddigi használat során semmilyen anomáliája nem volt még a telónak ezzel az fw-el. Remélem ezt a jövőben is meg tudom majd erősíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1418) Májsztró válasza sebgutkopf (#1417) üzenetére


Májsztró
addikt

az fw frissítésével ugrik a gar ?

(#1419) Viktor0610 válasza Májsztró (#1418) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben simán frissíted a szoftvert a Nokia frissítőprogramjával, és a product code-hoz nem nyúlsz, a garancia marad.

Samsung Galaxy A54

(#1420) Májsztró válasza Viktor0610 (#1419) üzenetére


Májsztró
addikt

és az miért jó nekem ha babrálok a product code-val ?

(#1421) Viktor0610 válasza Májsztró (#1420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A megváltoztatott product code segítségével az esetleg nem nagyarnyelvű és/vagy szolgáltatói menüs készüléked menüjét változtathatod meg.
Nem lesz független, csak pl. eltűnteted a live! menüt.

Samsung Galaxy A54

(#1422) Májsztró válasza Viktor0610 (#1421) üzenetére


Májsztró
addikt

és fw frissítéssel lesznek nyelvi problémáim ? Vagy a nyelv akkor bentmarad ?

(#1423) Viktor0610 válasza Májsztró (#1422) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. :)
Illetve lehetnek, de csak akkor, ha nem hivatalos forrásból származó, bolti garanciális darabot vettél.
Ez esetben nem is ajánlott az otthoni frissítés, illetve abban azt esetben mégis, ha elboldogulsz az angollal, ha esetleg elűnne a magyar nyelv. :D

Samsung Galaxy A54

(#1424) Májsztró válasza Viktor0610 (#1423) üzenetére


Májsztró
addikt

hát , bolti garanciális telefon ...... szal akkor ne álljak neki ? :DDD

(#1425) Viktor0610 válasza Májsztró (#1424) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne tedd.
Illetve mondom, ha boldogulsz az angollal, nekikezdhetsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1426) Májsztró válasza Viktor0610 (#1425) üzenetére


Májsztró
addikt

lényegében nincsen értelme hozzányúlnom akkor , max a videó miatt lenne ... de ha eltánne belőle a magyar annak nem örülnék ... egyébként tudok angolul , jobb napokon :DDD

(#1427) lexus88


lexus88
tag

Szóval akkor bolti garissal ne frissítsünk... Bár az igaz, hogy valószínűleg ők (GSM-esek) teszik rá a legújabb (én 06.09-én vettem és 05.81 van rajta) szoftvert, és a magyar nyelvet, mivel angliából -vagyis mindenesetre külföldről- behozott darabokról van szó... Bár nem csak a videó lenne jobb benne, de elvileg hangosabb meg szebben szól stb... Nem lenne rossz, mivel nekem zenelejátszás közben hangosításkor/halkításkor, egy pillanatra megszakad a zene, elég idegesítő, de együtt lehet élni a problémával, mégis kicsit gáz érzése van az embernek olykor.
Jah, meg nekem pl 2 év bolti garancia van a szoftverre... :) De gondolom, ha bemegyek, hogy frissítsék, nem teszik meg térítésmentesen. Meg inkább vissza sem megyek oda, múltkor is szarul jártam...

(#1428) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Ha a bolt magyarította, akkor ők úgyis babrálták már a product code-ot, tehát ugyanazzal a módszerrel akkor már tök mindegy, hogy az ember maga is megcsinálja ugyanazt a lépést, a bolt saját gariját az nem fogja érinteni, a nokia gari meg már úgyis ugrott már akkor amikor a boltos magyarította.

Amúgy nem értem, hogy a boltok még a közelmúltban is csak 5.81-essel adták, míg a 8.32 már júliusban kijött.

(#1429) dragonfx válasza plus44 (#1415) üzenetére


dragonfx
veterán

igen ez kell pluszba vékny legyen és valamit csak tudjak kattintani vele... :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1430) gizda


gizda
senior tag

dominóval 28k :C

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1431) plus44 válasza dragonfx (#1429) üzenetére


plus44
veterán

a vékony az abszolút ott van. A kamera meg arra tökéleted hogy vmit lekapj vele. Jó csodákat nem kell várni de egy kis korrekció utánna és egész jó képek. Am. nekem olyan hogy mikor jó kedve van akkor szép képeket készít, mikor szomorú akkor meg olyan pocsék hogy ******** szal:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1432) lexus88


lexus88
tag

Neked is életre kelt a telefonod? :DD
Amúgy, ha így van, lehet hogy én is frissítenék. Ha azt mondjátok, hogy jó az új szoft.... Viszont akkor jó lenne, ha valaki aki lelkes, önzetlen és kedves, meg végigcsinálta már a frissítési macerákat, és lenne oly' kedves, hogy felvenne msn-re és segítene nekem... Hmmmmm :)) Egy embert boldoggá tehet. :) Ennyit tudok csak ajánlani érte. :)

Kösziii!

(#1433) plus44 válasza lexus88 (#1432) üzenetére


plus44
veterán

Nem tudom mit értessz a macera alatt de:

- Rádugod a telódat az USB-re és csinálsz egy bizt. mentést ( NPS-ban)
- Utánna a NSU (nokia software update) -ban frissíted a telód, azaz mindent úgy csinálsz ahogy ő kiírja, nem lehet eltéveszteni. Majd mikor kiírja hogy újraindíthatod a telód, megteszed, visszarokd rá a mentett dolgokat. (ugyanúgy ahogy mentetted csak a visszarakást kell választani mentés helyett)
- Végül örülsz, hogy sikerült megcsinálnod és flash...:D:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1434) plus44 válasza gizda (#1430) üzenetére


plus44
veterán

Igen??? huhh az azért elég jó ár....:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1435) lexus88


lexus88
tag

Igen, igen, így okés minden, én a product kód átírására és magyar nyelv felrakására gondoltam. De akkor esetleg privátban megbeszélhetnénk, ha vagy olyan kedves. És szerintem vagy... :) :) :) (ez bók volt. :U )

(#1436) plus44 válasza lexus88 (#1435) üzenetére


plus44
veterán

ok megírom neked du. de légyszi használd már a VÁLASZ gombot mert így totóznom kell kinek is írod ezeket:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1437) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Sziasztok, gondolkozom a Sony-Ericssonom lecserélésén Symbianra. Tudom, hogy az 5310 S40, de engem már nem kifejezetten a programok kavalkádja vonz, hanem a legfontosabb ok amiért váltanék az a napló.
Azt szeretném kérdezni, hogy az S40-ben van-e havi kimutatású napló, ahol akár a hívásidőket is vissza lehet nézni (nem úgy mint a SEnál, ahol csak 10-20 hívás látszik és csak az indítási idő)

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#1438) sebgutkopf válasza greeneye166 (#1437) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A hívás idejét és időtartalmát rögzíti a hívás napló (szortírozva, vagy ömlesztve egyaránt). Azt viszont nem tudom, hogy mennyi időre, vagy hány eseményre visszamenőleg vonatkozik. Állítani nem lehet az bizitos, hogy meddig jegyezzen meg.
Mivel utoljára 26-án frissítettem szoftot (magyarítás) ezért csak odáig visszamenőleg van meg nálam minden mozgás.

Elég jó és informatív, használható és hasznos, de azért nem symbian és ne is várj olyan minőségű és annyira szabadon konfigurálható naplózást.
Nekem az előző telóm SE K750 volt, annak a naplójához nagyon hasonlít az 5310 naplója.

[ Szerkesztve ]

(#1439) plus44 válasza sebgutkopf (#1438) üzenetére


plus44
veterán

szerintem ezt is korlátlanul a telóban lévő memkaritől föggően persze tárolja de lehet hogy nem. Nekem egy csomó va bennt mert én csak 2 hónapja frissítettem és azóta egyet nem törölt szal elég sokáig!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1440) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. :) :R
Ha minden jól megy megcsípem barátom szobatársát next week és elkérem a telóját okulni. Sajna a pénztárcám megköveteli, hogy tudjam kb kit, meddig hívtam és ehhez kell a napló (részletes számla nem megoldható)

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#1441) Panthera válasza greeneye166 (#1440) üzenetére


Panthera
őstag

Szerintem csak 20at jegyez meg külön-külön és az biztos - legalábbis nálam így van - hogy egy adott szám esetén csak a legfrissebb van benne.

(#1442) líla válasza Panthera (#1441) üzenetére


líla
csendes tag

akció a trénel 27ft már elvihetö:)

Amit ma megtehec halaszd holnapra :) . ku990 n73 a után harmadik lesz a magyar igazság!!!!!!

(#1443) (jan) válasza líla (#1442) üzenetére


(jan)
őstag

azigen... nem kicsit zuha naz ára, félek népmobil lesz :(

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1444) Lasy válasza líla (#1442) üzenetére


Lasy
veterán

Meg az apró. Tehát 28k. Amúgy meg kék és pink van. :))
nekem függetlenül volt ennyi. :D

ha az egész olyan lenne mint az akktfedlap jobban tetszene.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1445) Lasy


Lasy
veterán

Mi a legújabb sw? És èrdemes cserélni a 7.01emet?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1446) sebgutkopf válasza Lasy (#1445) üzenetére


sebgutkopf
őstag

8.32

én 5.81-ről frissítettem arról érdemes volt azóta stabil a telóm végre, nem indult újra egyszer sem, meg nem akad a vidi.
Azt csak te tudod, hogy érdemes-e frissítened. Van vele bármi gondod vagy nincs? Tudod ami jó azt nem kell megjavítani.

(#1447) Lasy válasza sebgutkopf (#1446) üzenetére


Lasy
veterán

Videot még nem vettem fel vele,de lejátszással nem volt semmi bajom sem. Nem indult ujra 1* sem. Minden jó rajta. Igaz csak 1hónapos. :)
tehàt akkor nem teszem fel a frissítést. Köszi a gyors választ.

Esetleg excel nézö, szerkesztö progi van rá?

+36702778032

(#1448) #41579520


#41579520
törölt tag

Sziasztok! Légyszi segítsen valaki akinek van t-mobilos 5310-ese! Arra lennék kíváncsi hogy a té mennyire piszkál bele a teló szoftjába, ezeket olyanra értem h ki-be kapcsolásnál megjelenik-e a té animáció(vagy ilyesféle dolog) lelehet-e cserélni, akkor menüben van e külön té-s hivatkozás,van-e az alapképernyőn az egyik gomb alatt(jobb vagy bal funkciógomb nemtudom régen melyik alatt volt) olyan, hogy t-mobilra ugrik a net, ez jelen van-e még és vagy el lehet-e azt tüntetni?Köszi előre is a segítséget! Sziasztok!

(#1449) plus44 válasza #41579520 (#1448) üzenetére


plus44
veterán

Nekem tés vagyis volt...vagyos hogy még az de mikor frissítettem akkor átírtam PC-ot egy föggetlenére és akkor föggetlen lett és eltűnt minden tés cucc. Am. ne hasonlítsd a tét a vodához. Itt nincs olyan hogy elb...od a telót azzal a sz@r piros cuccal. Itt annyivan hogy az alap netes cucc a web'n'walk és kb ki is fújt. Van a hátoldalon egy tés felirat de nekem már fekete a elő-hátlapja szal már ez sem gáz. És még vannak benne PLUSSZBA tehát hangsúlozom plusszba tés hangok de az alap nokiás is benne van de mondom ez mind eltűnik ha függetlennel frissíted...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1450) plus44 válasza Lasy (#1447) üzenetére


plus44
veterán

Nekem nagyon akakdozik, bár még nem friisítettem de ha így megoldódik akkor fogom!!!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.