Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) piggy2


piggy2
tag

Szerintem tudásban ott van. Külsőre meg szerintem a T-mobilnak tervezték, azokal a rikító ronda gombokkal a kijelző mellett. Nem akarom elhinni hogy nem tudnak egy normális telefont összehozni a Nokiánál.

streccs strucc cucc

(#102) Viktor0610 válasza piggy2 (#101) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért lenne T-Mobile számára tervezett telefon? :F

A telefonról: nem tetszik a hátlap díszitése. Véleményem szerint mind a pötyözés, mind a Nokia-felirat lekopik idővel...

Samsung Galaxy A54

(#103) piggy2 válasza Viktor0610 (#102) üzenetére


piggy2
tag

Hát majdnem magenta színűek a gombjai. :D Elképzelem hogy a T-s verzión olyan is lesz majd.

streccs strucc cucc

(#104) piggy2 válasza Viktor0610 (#102) üzenetére


piggy2
tag

Amúgy ne érts félre nekem tetszene a külseje, de azokkal a gombokkal számomra totál gáz.

streccs strucc cucc

(#105) joey04


joey04
titán

Nem a legszebbek az oldalsó gombok ez tény de sokkal elviselhetőbbek mint az eddigieken.A T-mobile magenta színe jóval gusztustalanabb mint ez a vöröses.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#106) vicces


vicces
addikt

azt a f@sz-t átirhatnátok valami kevésbé alpári kifejezésre. nem is kellene hozzá sok fantázia :(

:)

(#107) greeneye166 válasza vicces (#106) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Fütyi?
Pipilő?
Ityegö-fityegő?

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#108) zsurszalonna


zsurszalonna
csendes tag

Meg tudja valaki mondani, hogy van-e rajta "repülős" üzemmód, azaz van-e olyan lehetőség, hogy a telefon nem, csak a zenelejátszó rész működik?
Köszi előre is
zssz

(#109) Viktor0610 válasza zsurszalonna (#108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minden újabb Nokia képes SIM-kártya nélkül is működni. A repülő üzemmód pedig menüből bekapcsolható.

Samsung Galaxy A54

(#110) Spenot8as


Spenot8as
csendes tag

Red hot chili és green day? Izlés a köbön! A legjobb együtesek! Nem volt lejebb egy pár metallica is?:)

A számítógép füstel működik. Ha kijön a füst elromlott.

(#111) infinity90


infinity90
csendes tag

Helló!
Nem tudjátok, lesz valamelyik szolgáltatónál is?

(#112) Csi630


Csi630
tag

Az az igazság annyira nem értek hozzá, de ha már kihoznak egy vadiúj telcsit, az miért nem 3G-s????? Ez annyira logikátlan. :(((

Nekem nagyon megtetszett. Kinézetre is. Az a helyzet a nokia telók menüje és gombjai valahogy mindig is a favoritjaim voltak, /bár amióta SE-t használok erősen gondolkodom a két márka közül melyikre essen majd a választás/

Nálam nem mérvadó a kamera. Jó ha van, az embernek jól jön, de ha nagyon fényképezkedni akarok elviszem Panaskodikot :D azt nem übereli egyik teló sem ;) Inkább zenébe legyen jó, az mp3 lejátszóm úgyis haldoklik :) meg imádom amikor a kedvenc zenéimen cseng a telefon :)

You'll Never Walk Alone!

(#113) nemma válasza Csi630 (#112) üzenetére


nemma
addikt

Mi a logikátlan ebben?
A Sony Ericsson T250i sem egy régi készülék, mégsem 3G-s. Egyszerűen nem az a kategória, nem arra szánták a telefont.
Ha a Walkman fukciót akarod használni és kényes vagy a zenére, akkor a SE szerintem jobb választás.

(#114) Csi630 válasza nemma (#113) üzenetére


Csi630
tag

Azért logikátlan mert feltételeztem, hogy ami nem csak telefonálásra lett kitalálva telefon és új azokat már legalább 3G-re készítik.

Keresek tovább... szerettem volna ha az új telóm 3G-s, mp3-s és nagy kijelzős. a többi apróság de ezek a fő követeléseim. :)

You'll Never Walk Alone!

(#115) AMD Power válasza Csi630 (#114) üzenetére


AMD Power
titán

Ez attól függ milyen kategóriába készül a telefon.

(#116) nemma válasza Csi630 (#114) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem ez nem így működik, ahogy te gondolod, de hagyjuk a témát.
Vegyél akkor 5610et :K

(#117) Csi630 válasza nemma (#116) üzenetére


Csi630
tag

Ötletnek nem rossz :)) Mire kitalálom melyik legyen piacra dobnak még pár fajta telókát :)

You'll Never Walk Alone!

(#118) duffbeer válasza orbano (#100) üzenetére


duffbeer
őstag

Akkor iszonyatos tapasztalatod lehet telefonok terén...

(#119) duffbeer


duffbeer
őstag

Más:
Az eddigi közel 120 hsz 80%a a kameráról szólt. Egyszerűen nem fér a fejembe, miért lovagolnak az emberek azon a tetves kamerán... Teljes mértékben csatlakozom a kolléga hozzászólásának második bekezdéséhez. NINCS jelenleg a piacon olyan mobiltelefon, ami szebb képet készítene egy 30-40e forint körüli fényképezőgépnél. Az N95 azért már közelít, de nem üti meg. El kell fogadnunk, hogy kis helyre nem fér el annyi lencse, főleg nem mechanika. Egy telefon nem arra való! Félre ne értsetek, nem Ericsson T10-el szaladgálok, jelenleg egy SE P990-em van, és szerintem is jó, ha sokmindent tud egy kütyü a zsebedben, amihez egyébként egy valag készülékre lenne szükséged (lásd:N95 magyar reklám :) ) (navigáció, kamera, DivX, net, WiFi akár Skype stb). Viszont bőven elég lenne egy kiforrott max 3,2-es AF-os zajmentes képet készítő kamera QVGA videó felvétellel. Ha éppen egy érdekes jelenetet szeretnénk megörökíteni, vagy a Tescóban olvasgatott CKM-ből fényképeznénk ki egy cikket, tökéletesen elég lenne egy fent említett kamera.
Szerintem.
Másrészt elég valószínű, hogy erre a telóra fogom lecserélni a P990-emet. Akárhogy nézzük, ott a konkurens W880, ami grammra és méretre megegyezik az 5310-el, viszont ahhoz csak 1 GB-os memkari jár ehhez pedig kapásból 2GB. Ja és árban lényegesen olcsóbb a Nokia. Igen lehet, hogy tud 3Gt a SE, de legyünk őszinték... Magyarországon az emberek 90%a nem videofonál, vagy netezik a telefonjáról szélessávval. Én is csak max a leveleimet nézem meg, esetleg egy hirtelen infónak nézek utána. Ha kiadnának egy telót ami támogat WiFi abg-t és más semmit, az bőven elég lenne. Minden sarkon találok már egy HotSpotot...

Na de elkanyarodtam. Szóval nekem tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

(#120) m@xsys


m@xsys
senior tag

Pár napja használom, nagyon bejött, föleg a 3,5 jack. :R
A döntés volt nehezebb, hogy pirosat vagy kéket :)
Kamerája egy rakás sz@r, de ez van - megapixelháboru és lassu.
Gyors és jó az akksija, gombsor írtó jól használható, eltalálták. :C
A gyári fülese elmegy kategoria, nem szól rosszul. 3G meg akinek hiányzik, az ne vegyen ilyet. Vékonyságát szokni kell. Aki ilyenen gondolkozik, annak csak ajánlani tudom, jobb szerintemmint egy 6300.

A teszt ismét jó volt Bog :C

(Piros lett)

(#121) nike_ válasza m@xsys (#120) üzenetére


nike_
addikt

Grat a telóhoz! :C

(#122) Coyote2000 válasza duffbeer (#119) üzenetére


Coyote2000
őstag

egyetértek, aki fotózni meg videózni akar, az ne telefonban keresse a megoldást. A telcsi kamerája arra jó, hogy néhány pillanatot megörökítsen, és hogy továbbküldjük másnak.

A digitális gépek már nagyon olcsón elérhetőek, olyat kellene venni! Egy 3mpixeles optikai zoomos, VGA videós Nikon sokkal jobban teljesít mint egy 5mpixeles telefonba épített vicc.

Aki válogatós, és fontos neki a kamera, ne 5310est vegyen.

(#123) Chelseafan


Chelseafan
csendes tag

Én is ilyet készülök venni kék színben! :C Vennék hozzá egy HPM-70-es fülest és akkor már lehetne nyomatni rendesen a zenét! :K
A kamera nekem se fontos, a K700i-m VGA-jánál biztos jobb képeket csinál... :DDD

(#124) m@xsys válasza nike_ (#121) üzenetére


m@xsys
senior tag

Köszi :) E50 után hiányzik egy-két Symbián-os cucc, de hát kell a változás!

(#125) m@xsys válasza Chelseafan (#123) üzenetére


m@xsys
senior tag

Még mielött eldöntöd, h melyik szinűt veszed, tedd egymás mellé. A téma ne tévesszen meg, mert az letölthető akár más.
Én ugy mentem megvenni, h kéket, de jobban tetszett a piros, mert mutatósabb.

Legyél bevállalosabb!

Persze ha rámhallgatsz, azt veszed amelyiket akarod.

Írd le neked mi az első tapasztalatod

(#126) Chelseafan válasza m@xsys (#125) üzenetére


Chelseafan
csendes tag

Hát nekem a kék színű mindenképpen jobban tetszik, igaz csak képeken láttam még a telefont.

Mellesleg a kérdésem az lenne, hogy kb. milyen hosszú a fülesnek az a része, ami a telóhoz csatlakozik? Mert vennék hozzá egy HPM-70-est, de annak állítólag nagyon rövid a jack-es része... :( Lehetne normálisan zenét hallgatni, hogyha csatlakoztatnám hozzá?

(#127) m@xsys válasza Chelseafan (#126) üzenetére


m@xsys
senior tag

Volt HPM-70-em, (még K750-hez használtam.) Válaszom IGEN, simán összehozható a Nokia füles rész as SE-vel. Ha csak a SE fülesét akarod a teloval összehozni, akkor tényleg rövid. Inkább válasz valami jó Sony, Senheisert v. AKG fülest. Ha sima fülest dugsz bele, akkor felismeri a telo és meg is kérdezi, h megfelel a telo mikrofonja.
Remélem érthetően írtam és tudtam segíteni.

(#128) Chelseafan válasza m@xsys (#127) üzenetére


Chelseafan
csendes tag

Hát ha a Nokia cucc simán jó a HPM-mel, akkor valószínűleg úgy fogom csinálni. :)) Köszi! :R

Azt megkérdezhetem, hogy hol vetted és mennyiért? Én valószínűleg a mgsm-nél fogom rendelni neten, 48990 ft fél év garival.

(#129) duffbeer


duffbeer
őstag

Végülis én is lecseréltem a P990-et. Egyébként gyárilag jár hozzá a 2 gigás kártya?

(#130) m@xsys válasza duffbeer (#129) üzenetére


m@xsys
senior tag

Kis beszámítás volt, de az ára 55e volt / 1 év gari / DunaPláza.
Amugy meg olyan 58e-ért kinálják általában.
50e alatt még jobb, nézd meg itt is www.partnerogsm.shp.hu/hpc/hpc_member_3g.php?azonosito=partnerogsm
512 MB kártya volt benne, mert a 2GB csak reklám (régiófüggő) Én is szívtam kicsit a fogam miatta, de végül is elvagyok az 1 GB kártyámmal még.
Persze Ázsiai beszerzés :-)és Made by Nokia a felirat ettől hányok, miért nem lehet odairni, hol szerelik össze!!!
Hivatalosan jövő héttől kapható, átadási ár 57.900+Áfa+marzs

[ Szerkesztve ]

(#131) duffbeer válasza m@xsys (#130) üzenetére


duffbeer
őstag

Én a Nextel-nél vásároltam. Dec 27-én megrendeltem, 28-án megjött. 1 év garival és a kiszállítás díjával együtt volt 54, vagy 55k. (Nem emlékszem :) )
Annyi gáz volt, hogy valami ázsiai, vagy milyen szabványú töltőt kaptam, felhívtam őket, aztán 29-én megjött az adapter is.
Memkarit meg majd veszek szerintem a héten. Egyébként eddig nagyon tetszik a telcsi. Kicsi, gyors, azt tudja amire használom...

(#132) m@xsys válasza duffbeer (#131) üzenetére


m@xsys
senior tag

Sok sikert hozzá. :C

Milyen színű, nem furcsa a P990 után.
Egyik egy kis "tágla", másik egy "papírlap" :DD

(#133) -NOKIA- válasza Chelseafan (#126) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

A kék nekem is tetszik! :R Bár nekem egy picit drága... :U

(#135) duffbeer válasza m@xsys (#132) üzenetére


duffbeer
őstag

Kék. És persze, hogy furcsa. :)
Szerettem a P990-et is , de most egy kicsit apróbbra és nem érintőkijelzősre vágytam.

(#136) ferrari83


ferrari83
csendes tag

sziasztok
Azt szeretném megkérdezni vkitől, akinek ilyen telefonja van, hogy mennyire gyors a manüje (az sms írásnál, a menüben a lépegetés, a telefonkönyv, stb)! Illetve, hogy ha a háttérben szól a zene, lassul-e a telefon?! Most egy nokia 6070-esem van, de az szegény elég lassú (kicsit idegesítően egy SE W800 után :B )!

Előre is köszi a választ! Sztem ez hasznosabb, mint azon vitatkozni, hogy miért nincs autofokuszos kamerája :F !
:R

(#137) nemma válasza ferrari83 (#136) üzenetére


nemma
addikt

Nekem nincs ilyenem, de tuti nem lassul be a zenelejátszóval a háttérben és az S40-es Nokiák menüje is gyors szokott lenni.
Viszont mielőtt megveszed, azért próbáld ki.

(#138) m@xsys válasza ferrari83 (#136) üzenetére


m@xsys
senior tag

Már írtam a tapasztalataimat, nézd meg.
Nagyon sikerült eltalálniuk a gombsort, sms nagyon tutin megy, siklik a kezed és a menű is gyors. Kijelző tűéles 16M TFT, akksi jól tejesít. Ez már S40 5th edition.
Olvasd végig a cikket.
Negativ a 3G hiánya, gyenge kamera (na meg sokáig menti az elkészitett képet)

(#139) ferrari83 válasza m@xsys (#138) üzenetére


ferrari83
csendes tag

köszi a reagálást! de...mit is írtál, és azt hol is találom :B ?!?

(#140) duffbeer válasza ferrari83 (#139) üzenetére


duffbeer
őstag

Szerintem nagyon gyors. Kapásból bekapcsolod a telefont, ahogy aktív a kijelző már gépelheted a PIN kódot, utána szinte azonnal bejön a főmenü és pár másodperc alatt már nyomkodhatod összevissza. Az egyik leggyorsabb telefon szerintem amikkel eddig találkoztam. Én meg vagyok vele maximálisan elégedve.

(#141) ferrari83 válasza duffbeer (#140) üzenetére


ferrari83
csendes tag

én úgy értem, hogy mondjuk ha a telefonkönyvben folyamatosan megyek le vagy föl, akkor mennyire gyors! az sms-ek ilyesmi, szóval amit nap mint nap használok! mert a bekapcsolás kb. nekem egyszeri alkalom :) ! de örülök, amiket írtok, mert senki nem panaszkodik a lassúságára! tegnap egy w910-est próbáltam ki....nem tudta követni az sms-nél a tempót, pedig nem írok gyorsan, főleg hogy a billentyű is "ismeretlen" :F ! szóval ez eléggé csalódás volt...

(#142) m@xsys válasza ferrari83 (#141) üzenetére


m@xsys
senior tag

A 120-as hozzászóllásomat olvasd. No para, tényleg gyors a Névjegyzék is. :)
Ezek az új SE nekem sem jönnek be, W910 nekem is nagy csalódás volt, egyedül a nagy kijelző és a HSDPA ami jó, de a gombsor írtó gyöngére sikeredett.
Ez nem azt jelenti, h nem jó összességében, de Nekem ez nem jött be.

(#143) ferrari83 válasza m@xsys (#142) üzenetére


ferrari83
csendes tag

ok, látom már, kicsit félreolvastam :B !
a w910 egy kicsit nekem is csalódás! pedig elsődlegesen W-s SE-t szerettem volna, hisz eddig egy W800-am volt, amit imádtam! De a jelenlegi W-sek közül, hát nem tudom! Talán a w580 az, ami hasonló árkategóriájú, mint az 5310! A kettő között gondolkodom!
És az igaz, hogy ehhet 2 gigás kari van a dobozban? Már több verziót olvastam :F

(#144) duffbeer válasza ferrari83 (#143) üzenetére


duffbeer
őstag

Én spec nem kaptam egyáltalán MicroSD karit, ehelyett relatív olcsón megvásárolható. Ma fogok venni egy 2 gigás kártyát. Azt a 6000 forintot meg lenyelem. Érdekes viszont, hogy akárhogy nézem SE Walkman mobilok közül egy sincs amihez legalább egy 512-es kártyát ne adnának... Ez valahol a Nokia ellen szól, ugyanis sajnos nem ez az első XpressMusic Teló amihez nincs kártya. Legalábbis Magyarországon... :)

(#145) blackmajesty válasza duffbeer (#144) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Hát elvileg a magyarországon hivatalosan forgalomba kerülő verziókban 2 gigás kártya lesz. De még tudtommal ezek nem kaphatóak. És ehhez 2 év garancia lesz. A tiéd biztos h nem ilyen, és ezért nem volt benne memóriakártya.

(#146) duffbeer válasza blackmajesty (#145) üzenetére


duffbeer
őstag

Igen elég valószínű. Gondolom a hivatalos verziók nem is 50 ezerbe fognak kerülni.

(#147) blackmajesty válasza duffbeer (#146) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Hát ha jól emlékszem, olvastam vhol, h 56990+ÁFA, de nem vagyok benne biztos.

De majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#148) duffbeer válasza blackmajesty (#147) üzenetére


duffbeer
őstag

Teljesen reálisnak tartom. Ebbe az árba belefér a két gigás kártya és a plusz egy év gari. :)

(#149) ferrari83 válasza duffbeer (#144) üzenetére


ferrari83
csendes tag

én ma voltam benn egy gsm üzletben, ott azt mondták, hogy 512-es kari jár hozzá, és egy év gari, amit ők vállalnak...érdekes, egy újabb verzió.... :)

(#150) m@xsys válasza ferrari83 (#149) üzenetére


m@xsys
senior tag

Olvass visszafelé!!!
A Mo. lehet, h lesz 2GB kártyával, de minimum 57.000+Áfa=~70.000 HUF (RightPhone, Strong-hivatalos forgalmazóknál)
Akinek megér 2 év gari az így vegye, ennyiért kb.
GSM üzletekbe biztos, h 512 v. anélkül kapod!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.