Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Wilika válasza Viktor0610 (#1099) üzenetére


Wilika
aktív tag

De az hogy, mi? Nem csak nyelvtől függ? :(
Viszont az új PC Suite-ban vannak szép dolgok. Kíváncsi vagoyk, hogy a zenekezeléssel is csináltak-e valamit...

visszaszívom, az sms-ek lementésekor összeszakadt az egész. :(

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1102) Davzone válasza Wilika (#1098) üzenetére


Davzone
senior tag

Nekem sem jelzett semmi hogy van uj,pedig az 5300ámnál ha feldugtam usb-re már jött is a popup hogy van uj szoftver akarom e frissiteni.
Most csak ugy vette észre ha elinditottam az NSU-t és kiirta hogy van.
7.01 a verzió,gyorsan felment, annyit vettem észre hogy pl video lejátszásánál gyorsabb lett,zenetárat gyorsabban frissiti mint az 5.81es szoftver.A 4 gigás kártya betett annak rendesen de ez elég jól elvolt vele.
Hangosságát nem teszteltem még majd csak holnap,vezetés közbe érdekel mert eddig az zavart hogy maxon,páylán 130nál egy nem hangos verdába se volt elég,pedig sony fülesem van.
Minden bálitás megamardt kivéve a jobb oldali gomb állt vissza a WAP-ra meg az aktyv készenlétben az a balra jobra görgethető menü állt vissza szintén alapra.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1103) Viktor0610 válasza Wilika (#1101) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az elérhető szoftververziók RM-szám és product code alapján eltérőek lehetnek.

Amennyiben szeretnéd ezt a verziót, és teheted, vidd el készüléked egy Nokia szervizbe, hátha ott fel tudják tenni azt.

Samsung Galaxy A54

(#1104) Panthera válasza norbert0002 (#1092) üzenetére


Panthera
őstag

Nekem is le szokott fagyni heti 1x...

Van valami megoldás arra hogy ébresztéskor ne folyamatosan hangosodó legyen a jelzés? Egyáltalán lehet valahogy a hangerőt állítani?

(#1105) Wilika válasza Panthera (#1104) üzenetére


Wilika
aktív tag

Én már nagyon szépen együtt tudok aludni az ébresztéssel... a telefon mindig hamarabb megunja, mint én.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1106) norbert0002 válasza Wilika (#1095) üzenetére


norbert0002
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. (újabb, ujjabb:D gyorsan írtam, nem figyeltem....a lényeg, hogy értetted...)

Hát, nem tudom, majd ha lesz valami jó frissítés akkor megpróbálkozok vele, de nem szeretném ha angol lenne a telcsim nyelve...
Amúgy a telefon nagyon szuper, a nokiától megszokott könnyen kezelhetőség és átláthatóság jellemzi, fekete verzióm van és nekem ez tettszik a legjobban, szerintem ebben eléggé elegáns is. ;) :B
De ez a lefagyás szerintem gáz, pont egy zenetelefon zenelejátszójában.... :((

(#1107) Taci válasza norbert0002 (#1092) üzenetére


Taci
addikt

Szia. Nem, most kaptam vissza immár hatodjára (!!!) a szervízből, már majdnemhogy vadonat új a készülék, de nemrég ismét lefagyott...

Egyébként érdekes, mert mindig ugyanannál a számnál fagy le... Sugababes - About you now :D. De komolyan, ennek a számnak amint vége (vagy egy másik kezdete???), rögtön újraindul a teló.

(#1108) Viktor0610 válasza Taci (#1107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáltad a számot újrakonvertálni, átnevezni, stb?

Samsung Galaxy A54

(#1109) Wilika válasza Taci (#1107) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hát attól én is kiakadnék. :))

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1110) Panthera válasza Taci (#1107) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi hogy ezt megosztottad velünk, most már én is figyelek erre. De ténleg lehet hogy hibás a fájl.

Esetleg a kártya?

[ Szerkesztve ]

(#1111) no kia


no kia
csendes tag

üdv, vettem 1 hónapja egy 5310-est, és az lenne a kérdésem hogy mindenkinek lassú a menüje???????? vagy csak nekem

(#1112) no kia


no kia
csendes tag

még 1 kérdésem lenne, össze dugom a telot a géppel és nem ismeri fel?????

help lécci

(#1113) Taci válasza Viktor0610 (#1108) üzenetére


Taci
addikt

Nem, annyira nem hatott meg az a szám, így csak simán letöröltem :)
Mivel 'tudjukhonnan' van, ezért lehet, hogy az id3 tag-je tele volt szemetelve, és ez okozta a vesztét.

(#1114) Taci válasza no kia (#1112) üzenetére


Taci
addikt

Milyen sorrendben csinálod? Előtt a Nokia PC Suite-ot kell feltelepítened, s (ha jól emlékszem újraindítást követően) csak ezután rádugni a telót a gépre. Mert addig se a telefon, se a kábel driverei nincs feltelíptve, ezért nem tudod használni.

A menüje nekem sem a leggyorsabb, de én a 'füles' kinézetet választottam, az a legszimpatikusabb, úgy meg egyszerre olvas be több menüpontot, ezért lassú. A többi nézetnél normál sebességűnek kell(ene) lennie.

[ Szerkesztve ]

(#1115) Taci válasza Panthera (#1110) üzenetére


Taci
addikt

Szerintem a kártya sem 100as. A múltkori szervíz előtt fogta magát, és újra kezdett indulni, de vég nélkül. Kikapcsolt-bekapcsolt-kikapcsolt-bekapcsolt és így tovább. Kb 1 órán át szórakoztam vele (mert közben más dolgom is volt), s hiába vettem le az aksit huzamosabb időre is, amint visszaraktam, s a PIN kódot beütöttem, folytatta. Megoldást csak az jelentett, hogy kivettem a kártyát, majd vissza, és láss csodát, működött... Valami nem oké.

Ó, és lenne egy kollektív kérdésem:
említettétek többen az új rendszert (7.valahanyas). Meg lehet tudni valahonnan a változások listáját az előző verziókhoz képest? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1116) Davzone válasza Taci (#1114) üzenetére


Davzone
senior tag

Szerintem nem erre gondolt.
Sima adatátvitelhez nem kell se PCSuit se driver a kábelhez.
Bekell dugni és a telo megkérdezi milyen módot akarsz.
Kiválasztod hogy adattároló,és megfog jelenni mint egy pendrive.

no kia:
Nézd meg mi a verzioja a telodnak,lehet régi és azért lassu.
Milyen témát használsz rajta?Nem kéne lassunak lennie,nekem egyedül egy helyen lasu, a galéruiába mikor megnyitom a memoriakártyát,ott várni kell kb 3 másodpercet,de hát televan a 4 gigás kártya ugyhogy sztem ez érthető.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1117) Davey7


Davey7
senior tag

használja valaki ezt a telót jobb fülessel? pl sennheiser cx300. mennyire tiszták a hangok?lehet hallani háttérzajokat? mennyire teljesít az audio chip? én egy ilyet akarok venni...elvileg valamivel tisztább mint a cx 300. Mert lehet,hogy ilyen telóm lesz...

(#1118) Wilika válasza Taci (#1114) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nem kell hozzá PC Suite.
Egyszerű mass storage drive funkciója is van, így mint egy normál pendrive-ot is rá tudod dugni a gépre. Nagyon ritkán használom PC Suite módban, csak ha a telefon memóriájával, SMS-ekkel, naptárbejegyzésekkel akarok valamit mókolni.

Oh, bocsánat, látom, Davzone már lelőtte)

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1119) plus44


plus44
veterán

Hali!! itt vagyok én is. Mit nem hallok?? 7. valahanyas verzió?? na ez nekem is kell, le is szedem....ha tudom :DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1120) plus44 válasza plus44 (#1119) üzenetére


plus44
veterán

még én sem tudom leszedni csak az 5.81et lehet de az van most rajta....

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1121) dominooo


dominooo
csendes tag

Helosztok! az 5310 ben nem lehet be álitani saját háttér képet?mert az 5300 ott lehet!

(#1122) attisx válasza dominooo (#1121) üzenetére


attisx
addikt

Persze, hogy lehet. Vagy a Galériában kiválasztod a kívánt képet és Opciók/ Kép használata/ Háttérkép, vagy Beállítások/ Kijelző/ Készenléti mód/ Háttérkép...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1123) dominooo válasza attisx (#1122) üzenetére


dominooo
csendes tag

kösz ezt nem tudtam ! és a letöltöt képeket is lehet használni háttér ként!amint pl.blue tooton kapok és vannnak háterek?egyépként be lehet egy letöltött mp3 zenét rakni csengö hangnak? :F

(#1124) dominooo válasza attisx (#1122) üzenetére


dominooo
csendes tag

vagyis képernyö kimélök vannak? :DD

(#1125) Davey7 válasza dominooo (#1123) üzenetére


Davey7
senior tag

elég fura kérdéseid vannak... Ezeket a mai középkategóriás telók tudják...csak böngészni kell a menükben! Biztos volt már ez a előtt mobiltelefonod...

(#1126) dominooo válasza Davey7 (#1125) üzenetére


dominooo
csendes tag

Persze már 3 is volt de mind sony ericsson volt és a nokiát nem ismerem! ÉS most gyüjtötem pénzt és kb 50 ezer körül nokiát akarok nézni :)

(#1127) Davey7 válasza dominooo (#1126) üzenetére


Davey7
senior tag

Ezt a teló 40 alatt meglesz. És szerintem minden olyasmi megvan benni mint a SE-ba. Háttérkép,képernyőkímélő,mp3 csengőhang,java játékok...tényleg minden ami egy ilyen telóba kell! Amúgy olvasd el a mobilarénán a tesztet és ott sok választ megtalálsz.

teszt

(#1128) Davzone válasza dominooo (#1123) üzenetére


Davzone
senior tag

Ugylátom nemsok 21. századi mobilod volt eddig :)
mp3 csengőhang meg háttér,képernyőkimélő minden van amit akarsz.

menü- beálitások : itt van olyan hogy kijelző ,ott lehet hátteret.tud olyat hogy ha egy mappába sok kép van akkor cserélgeti folymatosan.
a hangok részbe a csengőhangot.itt lehet csomo mindet még beálitani,pl hivás videoja,hangerő,csengetés modja.
Amugy amit bluetoothon kapsz azt a galéria/letöltött fájlokba teszi, ha nem fér bele akkor a memoriakártya főkönyvtárába.
Galérián belül minden mp3at,képet betudsz rakni bárminek,csatolhatod emberhez is a telefonkönyvbe igy ha o hiv akkor megjelenik a kép, és egyedi csengőhangot is tudsz hozzá társitani.mp3at ébresztéstől naptárjelzésig mindenhez belehet rakni,hiváshoz,sms-hez is.

http://gallery.mobile9.com/

Innen lelehet tölteni ingyenes témákat,háttereket rengeteg jó cucc van fent.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1129) dominooo válasza Davey7 (#1127) üzenetére


dominooo
csendes tag

igen már a phonepointon megnéztem ot 37000 körül van de még a nokia n73 a se w580-t és a k660 néztem ki de még az s500 it! :R

(#1130) dominooo válasza Davzone (#1128) üzenetére


dominooo
csendes tag

hát.. nekem most egy k510 esem van csak a nokiát nem ismerem!meg a samsungot

(#1131) Davzone válasza dominooo (#1129) üzenetére


Davzone
senior tag

n73 felejtős,bazi tébla és tetülassu.
s500 van a hugomnak és a fülescsatlakozója borzalmas,folymatosan kimozdul.
ha zenemobil kell akkor egyértelmüen ez lesz a jó választás.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1132) dominooo válasza Davzone (#1131) üzenetére


dominooo
csendes tag

ok milyen képeket csinál? egyépként ezt azért kérdezem mert kb 3 évig ez lesz a mbilom !

(#1133) Davey7 válasza dominooo (#1132) üzenetére


Davey7
senior tag

az is benne van a tesztben amit linkeltem

(#1134) dominooo válasza Davey7 (#1133) üzenetére


dominooo
csendes tag

ok ;]

(#1135) Mantin


Mantin
aktív tag

HY szerintetek a W580 v. 5310 érdemes megvenni :F

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1136) Wilika válasza dominooo (#1132) üzenetére


Wilika
aktív tag

négy betű, "sz" az első kettő, és "ar" az utolsó kettő :D
De igénytől függ. Pl. jegyzetet másolni a csajokról, meg néha komolyabban fényképezni is jó volt. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1137) dominooo válasza Wilika (#1136) üzenetére


dominooo
csendes tag

ok kösz!

(#1138) plus44 válasza Wilika (#1136) üzenetére


plus44
veterán

fúú...a kamera. Na ez egy elég sarkalatos pont. Mert ahogy már te is mondtad 1x egész elfogadható ( a telóhóz képest) képeket lő, de néha teljesen aktegórián aluli, elég gyér. Na nálam az a szitu hogy elfogadható képet még 1általán nem csinált, szóval szívok vele, de ugye ha rendesen fényképezni akarsz akkor a fényképezőgép a te barátod, minden másra pedig nem ilyet kell venni. De ettől eltekintve szerintem nagyon jó teló!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1139) Wilika válasza plus44 (#1138) üzenetére


Wilika
aktív tag

Azért, mondom, hogy az igényektől is függ. :)
pl itt van egy (már linkelt) blogbejegyzésem [link]
Tény, hogy egy ki utómunka mindegyiken van, de a bejegyzés nek szerintem egy tök jó hangulatot ad a képek minősége is. :)
De az tény, hogy fényképezésre alkalmatlan.
Viszont minden más téren nagyszerű, olcsón bővíthető, házibulikon rá lehet lopni az erősítőre (éljen a 3,5-es jack)... szóval jó telefon csakugyan.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1140) Viktor0610 válasza Mantin (#1135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az 5310 jobb vétel.
Nem törnek a gombjai, a csatlakozója nem adja meg magát, nem csúsztatható kivitelű, végül pedig nem Sony Ericsson ( ;] ).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1141) plus44 válasza Viktor0610 (#1140) üzenetére


plus44
veterán

"végül pedig nem Sony Ericsson": és ez a legnagyobb előnye

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1142) dinnye2 válasza plus44 (#1141) üzenetére


dinnye2
csendes tag

Hello! az 5310 re rá lehet rakni kis avi filmeket?

(#1143) dinnye2 válasza plus44 (#1141) üzenetére


dinnye2
csendes tag

hogy kép is és hang is van rajta csak ugy hogy nem kel használni azta tömöritö progit?

(#1144) attisx válasza dinnye2 (#1142) üzenetére


attisx
addikt

AVI-t nem tud lejátszani, csak 3gp-t és mp4-et...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1145) Mantin válasza Viktor0610 (#1140) üzenetére


Mantin
aktív tag

"Nem törnek a gombjai" ezzel csak az a gond hogy közeli ismerősömnek W580-ja van 1 kerek esztenteje :D és még csak meg sem repedtek a billentyűk :F

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1146) Wilika válasza dinnye2 (#1143) üzenetére


Wilika
aktív tag

Ha ilyen sűrűn szólsz, használd az utólagos szerkesztést, ne duplázz.

Bedobod egy konverterbe és kész. Amúgy az "Azta" video convertert nem ismerem, de számtalan van. ;)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1147) dinnye2 válasza Wilika (#1146) üzenetére


dinnye2
csendes tag

ok! :Y

(#1148) Fucsi


Fucsi
tag

Hi.Van nekem egy 5310esem...de most felkeltette az érdeklődésem az 5610 :) Inkább csak érdeklődés,meg kipróbáklás terén érdekel a dolog.Ha esetleg valaki tudan linkelni egy magyar tesztet 5310 vs 5610...azt megköszönném:)

Vagy szeméyles vélemény is jöhet ezzel atémával kapcsolatban :))

(#1149) Wilika válasza Fucsi (#1148) üzenetére


Wilika
aktív tag

Fucsi! a legjobb helyen vagy! a Mobilaréna tesztjeit tessék elolvasni.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1150) Fucsi válasza Wilika (#1149) üzenetére


Fucsi
tag

OLvasgattam olvasgattam...de ott nem találtam konkrétan oylat hogy 5610 vs 5310 :D
Mindkettőt elolvastam,csak azáért kérdeztem mer thátha van konkréta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.