Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) (jan) válasza Viktor0610 (#698) üzenetére


(jan)
őstag

negative ... nem segitett

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#702) (jan) válasza -Roland- (#700) üzenetére


(jan)
őstag

eza code van benne :D

ami vicces hogy ez egy kék telo kodja és az enyém piros lett töle és ugyanugy vodás

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#703) lexus88


lexus88
tag

nekem meg pont az a bajom, hogy olyan rohadt hangos, és mindig egy szívroham kíséretében kelek fel! :) teljesen meg vagyok vele elégedve, bár a widsets alkalmazás nekem nem működik, meg a mobiledoc és pdf program sem. valaki esetleg tudna ebben segíteni?
üdv

(#704) Viktor0610 válasza (jan) (#701) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Formázás után visszakerültek rá a gyári tartalmak? :Y
Akkor nem foglalhat túl sok helyet, mert ugye valahol tárolnia kell a "backuphoz", akkor miért zavar? :D

Samsung Galaxy A54

(#705) (jan) válasza Viktor0610 (#704) üzenetére


(jan)
őstag

nem nem ..

nem engedi formázni ...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#706) Viktor0610 válasza (jan) (#705) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor cselezd ki. :D

Biztosan van ismeretségi körödben másik microSD-vel bővíthető készülék. Formázd azzal... ;]

Samsung Galaxy A54

(#707) Armahun válasza (jan) (#705) üzenetére


Armahun
addikt

Törölni nem tudod, de áthelyezni igen :D .
Helyezd át a pc-re, és onnan már lehet törölni ;)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#708) (jan) válasza Armahun (#707) üzenetére


(jan)
őstag

nem hogy áthelyezni de másolni se tudtam...

gyorsformázás segitett ;) sima formázás ne makart menni... érdekes

már csak a fzull magyar szoft kéne bele és boldog leszek :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#709) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

3 napja vagyok 5310 tulajdonos! :) És nagyon örülök neki :R ,szép, vékony, és az s40 is nagyon sokat fejlődött! (6131-es volt az utolsó s40-es telóm, utána már csak 5700 ami ugy symbian, meg Sony E. és Samsung telefonok)

Szerintem nagyon jól, szépen szólaltatja meg a zenéket, meg merem kockáztatni, hogy már-már üti a w800-at (pedig az is volt anno, lehet csak az emlékeim kopottak meg róla :D )

Igazából egy N78-at szerettem volna, de szerencsémre vásárlás előtt ki tudtam alaposabban próbálni és 5 perc elég volt ahhoz, hogy végérvényesen le is mondjak róla :((( pedig kinézetre nagyon tetszene, de a gombok nagyon el lettek cseszve rajta, ráadásul még nyikoroktak is :F

De ugyebár ekkor én már eladtam a p1i-met és az Iphone2 meg még ki tudja mikor lesz jó árban függetlenben, így a sorban az 5310-es következett, és, hogy őszinte legyek, annyira tetszik, hogy szerintem én nem is fogok iphone-t venni még egy jó darabig, még akkor sem, ha ne adj Isten aránylag jó árban jön meg hozzánk.

5310 S40-étől paráztam, mert eléggé átszoktam a symbianra meg a p1i rendszerére, de kb 5 perc után már láttam felesleges volt dilemmáznom rajta, mert sokat fejlődött, pont annyit, amennyi nekem elég.

Akksiailag mondjuk szerintem nem a legjobb, na de hát 1x volt még csak feltöltve, meg hát milyen vékony teló már, nem várhatja el az ember, hogy 3-4 napokat elmenjen! Meg azért remélem 3-4 feltöltés után kicsit még növekszik az ideje.

Egy kérdés: Azt látom, hogy a software az nem a legfrissebb rajta.......... de ha mondjuk én itthon felfrissítem, akkor 100%, hogy elvész a magyarítás? :F Azt hiszem ázsiai a telefon, bár megjegyzem, nincs ázsiai karakter a billentyűzeten.

Ja, még egy dolog, ezt még mondjuk sosem próbáltam egy telefonomnál sem, de most speciel nagy szükségem lenne rá. Azt meg lehet valahogy csinálni, hogy minden hívást irányítson át az xy számra, KIVÉVE xy számát? :F Remélem érthető a kérdés...

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#710) (jan) válasza verser233 (#709) üzenetére


(jan)
őstag

ellenőrizd le a prouct code-t és akkor nem ér meglepetés !

az átirányitás symbianon nem feladat, hát ebben én ne tudok segiteni :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#711) balazs24


balazs24
csendes tag

Sziasztok!

Kb. két hónapja van ilyen telóm, gondoltam megírom a véleményemet és felteszek egy kérdést vele kapcsolatban.

Egy Alcatel S??? 2.1-es walkman-mobil után vettem, mivel a telefonáláson kívül csak zenehallgatásra használom a készülékeket. A váltás azért volt szükséges, mert az Alcatel sokszor megbízhatatlan volt (lefagyás, újraindulás mindig a legrosszabbkor), meg már kezdtek nem működni rajta dolgok. De egy biztos: zene terén jó volt, főleg a távirányító.

A Nokia zenelejátszója ezek után nem volt nagy szám, azt kell mondjam. Jó az ID-tag kezelés, de ekkora kapacitásnál (2Gb gyári kártya) már azt várnám, hogy pl. a kezdőbetű szerinti dal v. előadóválasztás minden listánál működjön, ne kelljen végigpörgetni 100 előadót.
Az EQ nem rossz, de azért az igazit nem sikerült még megtalálni.
A kihangosítást hagyjuk...
A fülhallgatóval nem volt sok gondom, de gondoltam akkor adjuk meg a módját, vettem hozzá egy Sennheiser fülbedugósat (4-6eFt kategória), hát, semmi pluszt nem nyújtott... A hangerőnél számítottam nagy különbségre, de vagy én süketültem meg korábban, vagy nem szól akkorát. Ebben ciki, de az Alcatel jobb volt.
Jó lenne egy intelligensebb távirányító (pl. Alcatel), a Sennheiser saját hangerőszabályzójával kiegészítve már OK.
Sajnos néha ez is újraindul zenehallgatás közben, kb. heti egy alkalommal.

Telefonálással nincs gond, megbízható telefon. (Kérdésem azért ezzel kapcsolatos...)

A többiről túl sokat nem tudok nyilatkozni. Ébresztő és City Blox néha befigyel.

Összegezve életem első drága, független telefonja (legalábbis nekem, mert eddig 10eFt-nál - szerződéssel - elvből nem adtam ki többet telefonért) nem rossz, de igazából nem látom, hogy a presztízsén, kinézetén kívül másért megérne 2x annyit, mint más walkman-mobil. Azért szeretem...

KÉRDÉS:
A hangszóró (a telefoné, nem a kihangosító) eléggé recseg, rezonál vagy nem is tudom. Először csak az tűnt furának, amikor kicsöngött a hívott fél, valami eszméletlen torz hangot ad, de most már a beszélgetések közben is egyértelműen hallom. Valakinek van ilyen gondja még? Vagy ez így normális?

(#712) melcsy26 válasza balazs24 (#711) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Hát azt kell hogy mondjam hogy nem normális ez a recsegés,nekem nagyon szépen,tisztán szól...

(#713) melcsy26


melcsy26
csendes tag

Több videót átkonvertáltam, (ugyanazzal aprogrammal,azonos beállításokkal,uganonnal töltöttem le) a gépen minden oké rárakom a telefonra és gondoltam megnézm jó-e...4-ből kettő nemjó csak hang van kép nincs :U ...ez a teló hibája lehet?Nem nagyon értem és kezdem elveszíteni a türelmem (meg a maradék józan eszem)...már egy ideje küszködök ezzel a problémával...és más videókkal is ezvan ha olyan kedve van a drágának... :F
S.O.S! (Segítség Ó Segítség!) :D

(#714) melcsy26


melcsy26
csendes tag

Jah és még valami!Ha számokat rakok rá a nokia pc suite progival,akkor egy előadónak több mappát csinál...vagy ha rámegyek hogy előadók szerint csoportosítsa akkor is több van...ez egy kicsit zavaró...nehezebben találom meg a számokat....

(#715) balazs24 válasza melcsy26 (#714) üzenetére


balazs24
csendes tag

Nincsen eltérés (akár egy karakter) az előadók nevében?
Nekem is van Red Hot Chili Peppers, The Red Hot Chili Peppers és RedHotChiliPeppers mappám is.

(#716) PROti


PROti
tag

ÜDV mindenkinek!Akarok én is egy ien telót,kártya függetlenül kéne,új vagy keveset használt garis cucc!Valaki be linkelne egy-két jó árat?A hátlap kopása ellen meg nem lenne jó egy kis lakk? :U

(#717) Viktor0610 válasza PROti (#716) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézz körba az aprók között. ;)

Samsung Galaxy A54

(#718) PROti válasza Viktor0610 (#717) üzenetére


PROti
tag

Néznék szívesen csak éppen valamiért nem hozza már be úgy 4 hónapja...középen csak fehér szar van.Úgyan :O ez van a fórumokkal,csakgamepodonhozza be

(#719) Viktor0610 válasza PROti (#718) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez cvsak egy ajánlat volt, a másik az apronet lett volna. Meg persze, a Google, de azt túl triviálisnak gondoltam... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#720) PROti válasza Viktor0610 (#719) üzenetére


PROti
tag

ok kössz. :DDD Egyébként te ien fejes vagy itt?Nem tudnál mondani valami gyógyírt erre a nemtudok apró hírdetést olvasni problémára?

(#721) (jan) válasza balazs24 (#711) üzenetére


(jan)
őstag

vettem hozzá egy Sennheiser fülbedugósat (4-6eFt kategória), hát, semmi pluszt nem nyújtott...

neharagudj de neked bot füled van ...

A sennheiser fülesek igen jó minőségűek

a gyári nokia füles egy nagy semmi annyira hogy én ki se csomagoltam hanem a sony (3 ezer forintos nem agybadugos és nem sonyericson) fülesemet használom hozzá ugy hogy rajta van a szivacs hát ég és föld a sonyval remekül szol szépen csilingelnek a magasak és a basszus rendesen tornáztatja az agyam

a videorol meg anyit:

meg kell nézni milyenek a telefonnal felvett videó tulajdonságai ( bitráta frame stb..) és olyanba kell kódolni :) azt csak kéne vinnie rendesen

Jann-Chee

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#722) Panthera


Panthera
őstag

Megvettem a telefont. De sajnos a fényképező része nekem is rossz! 20-30 kék, piros, zöld színű dead pixel van a képeken, már a készítésük előtt is látszanak az élőképen.
Az lcd tökéletes.
A nokia boltban azt mondták: "ez ilyen. :D ez nem hiba".

Kérem aki tudja, nézze már meg, neki olyan-e?

[ Szerkesztve ]

(#723) (jan) válasza Panthera (#722) üzenetére


(jan)
őstag

megvan 2 hete a telefon de még nem is fényképeztem vele ... :)

de megnéztem most nekem is van egy pár van zöld is meg piros is ...

mondjuk ez csak rossz fényviszonyok között...

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#724) Panthera válasza (jan) (#723) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi szépen! Látom Te is nagy hasznát fogod venni a kamerának! :)
Már nem idegesít a dolog, úgy is olyan rossz minőségű az a része, hogy az a néhány tucat pixel már nem ront annyit rajta. :D

(#725) verser233


verser233
senior tag

Hmm.. még én se néztem meg a kameráját, mert nem érdekel, sose szoktam egyik telómnál sem használni, de most kiváncsiságból megtekintem, remélem az enyémnek nincs baja :U

Ui: az enyém teljesen korrekt :R

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#726) melcsy26 válasza balazs24 (#715) üzenetére


melcsy26
csendes tag

De, nekem is így van csak azt gondoltam,hogy máshogy meglehetne-e oldani...De végülis nem vészes csak így több idő mire megtalálom azt a számot amit keresek....

(#727) melcsy26 válasza verser233 (#725) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Gyengébb fényviszonyok között is próbáld ki!

(#728) Davzone


Davzone
senior tag

Hello mindenki!
Ma megvettem egy kék 5310est.
Pannonos, adták hozzá a gyári 2Gb-os SDkarit.
Hogy tudom erről letörölni a gyári mp3-akat?
VAgy rajta 5 szám de gépről se tudom,rejtettek a fájlok és sehogy nem megy!
Mit tegyek?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#729) (jan) válasza Davzone (#728) üzenetére


(jan)
őstag

gyorsformázás a te barátod ! :)) :D :DD :C

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#730) Panthera válasza Davzone (#728) üzenetére


Panthera
őstag

Nézd meg a kamerát, hogy gyenge fényviszonyok között mit csinál!

Másoknak nincs olyan gondja, hogy az usb kábel feszíti szét a telefont? Most már ténleg nagyon elegem van, hogy egy szemetet kapok a pénzemért! :O

(#731) PROti válasza Panthera (#730) üzenetére


PROti
tag

Ez egy ien fos mmobil?

(#732) Viktor0610 válasza PROti (#731) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az túlzás, bár pár kollégámnak akadnak vele gondjai... Kopó burkolat, lefagyó lejátszó...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#733) Davzone válasza Panthera (#730) üzenetére


Davzone
senior tag

Kamerát még nem nagyon teszteltem,pár képet csináltam.
Azt a hibát hogy piros pöttyök jelennek meg csak 1 képnél sikerült előhozni,úgy hogy korom sötét szobába lefényképeztem a gépem amibe van 3 világítós venti,azon kívül minden fekete és a fekete részeken vannak a piros pöttyök.
Nappal,közepes fénynél ahoz képet jo képet csinál,persze nem egy nagy durranás,anyum 5300-ja ugyan ilyen képeket csinál,megmerem kockáztatni hogy a kamera is ugyan az benne.(Előző telóimnál se használtam a fényképezőt,ezt a telot se azért vettem,a zene a fontos meg ugyhogy sztem jó vétel volt.)
Nekem egysezr sem fagyott még le azóta nyúzom amióta megvan.Az USB nekem nem fesziti szét,csak azt a kis ajtókát kell rendesen kinyitne mert bele tud akadni és akkor feszül.

Szoftver: V05.81
06-02-08
RM-303

Ez van rajta gyárilag,frissiteni érdemes vagy nincs ujabb?

Ittvan 3 kép:
Nappali,koraesti és a korom sötét(mellesleg ezen igy alig látszanak a piros foltok,telon jobban látszanak)

Ma reggeli kép
Tegnap 7 fele bár elég világosvan
Itt meg a koromsötét

[ Szerkesztve ]

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#734) Davzone


Davzone
senior tag

Most vettem észre hogy a kamera 1280*1024be volt
Átraktam maximum 1600*1200-ra és jobb lett a képminőség!
1280
1600

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#735) melcsy26 válasza Panthera (#730) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Hát amikor először használtam én is meglepődtem...Azt a kis ajtócskát eléggé kikell feszíteni,jobban nemtudok fogalmazni...utána simán fog menni...bár nekem egy picit kiáll bezárás után az ajtócska de egyáltalán nem vészes..máshogy nemtudtam beledugni a kábelt....

(#736) melcsy26 válasza Davzone (#733) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Nekem ez a szoftver van rajta:

V 03.63
24-10-07
RM-303
(c) Nokia :F

De még senki sem ajánlott egy ennél újabb magyar szoftvert...a nokia (magyar) oldalán már próbáltam,de ott jelenleg semmilyen szoftver nincs hozzá...Egyébként nincs vele semmi bajom,mióta megvan 2× lefagyott a zenelejátszó..ennyi!

(#737) Viktor0610 válasza melcsy26 (#736) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor valami a árulás van, mert van újabb, 5.akárhányas is.

Gondolom, nem gyártói jótállással vetted készüléked.

Samsung Galaxy A54

(#738) Davzone válasza melcsy26 (#736) üzenetére


Davzone
senior tag

Ugylátszik akkor van frisebb.
Az enyémen februári van,a tied meg tavaly októberi.
Tegnap óta megy rajta zene ,rádió folyamatosan és egyszer sem volt vele gond.
HA tudod próbáld meg frissiteni olyanra mint az enyém,tuti magyar és sztem elérhető neten ha már ezzel árulják a telot.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#739) melcsy26 válasza Viktor0610 (#737) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Vodafone-nál vettem...

(#740) melcsy26 válasza Davzone (#738) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Hát a neten csak abban a nokiás oldalban bíztam volna meg,mást nem merek rárakni.... :((

(#741) Viktor0610 válasza melcsy26 (#739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, ez a másik lehetőség, ami miatt nem lehet rá frissebb szoftver. A szolgáltatói szoftverrel ellátott telefonok szintén le lehetnek maradva szoftververziók terén.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#742) plus44


plus44
veterán

hali!!

Egy kérdés: hol lehet micro USB kábelt kapni, mert kerestem, de eddig még swehol nem találtam és holnap jön meg a telóm és mivel nincs benne ezért aklarok venni egyet.

Előre is köszi!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#743) Viktor0610 válasza plus44 (#742) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefonboltok, kisebb-nagyobb műszaki áruházak, Speedshop.hu, Gigatel.hu, Google... ;]

Samsung Galaxy A54

(#744) Davzone válasza plus44 (#742) üzenetére


Davzone
senior tag

Jókérdés,valszeg nokia boltba vagy telefonszaküzletekbe.
És mért nincs hozzá?Nem gyári dobozba kapod?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#745) (jan) válasza melcsy26 (#740) üzenetére


(jan)
őstag

át kell írni a producte code-ot és máris mehet rá a frissebb szoft amiről megjegyzem h jobban meghajtja a hangszóróakat tehát hangosabban zenél a picike

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#746) Viktor0610 válasza (jan) (#745) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehetőleg ne írja át a product code-ot, mert a készülék Vodafone-jótállása elvész a beavatkozással.

Samsung Galaxy A54

(#747) (jan) válasza Viktor0610 (#746) üzenetére


(jan)
őstag

szoftver frissítés után simán vissza lehet írni az eredetire :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#748) melcsy26


melcsy26
csendes tag

Megoldódott a videós problémám...én mp4-be konvertáltam őket,mivel az jobb minőségű,de nagyon úgy néz ki hogy a teló nem játszik le mp4-et...ez tényleg így van?mert ha igen az szerintem egy kicsit gáz... :F

A szoftverfrissitéssel pedig inkább nem kockáztatok.... :(((

(#749) melcsy26 válasza Davzone (#738) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Nekem olyan 3.-4. nap fagyott le 1×...azóta semmi gond vele..remélem nem is lesz!

(#750) Davzone válasza melcsy26 (#748) üzenetére


Davzone
senior tag

Ha van nokia márkaszerviz a környéken,kérddezd meg ott.
Sztem ők lefrissitik simán,papirod is lesz róla amibe a voda nem köthet bele.És a vodás menü is eltünik sztem.
Amugyis ha garis probléma van vele nem a vodába kell menni hanem a nokia márkaszervizbe.Sztem korrktebbek,gyorsabbak.
A dobozból a garipapirt kel vinni és kész.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.