Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) AMD Power válasza fullextra (#199) üzenetére


AMD Power
titán

Igen is meg nem is.

(#202) Taci


Taci
addikt

Mennyi az esélye, hogyha valamelyik szolgáltató felveszi majd a kínálatába (lehet már megtette, én csak a T-M-t néztem eddig), nemcsak előfizetésben, hanem kártyásan is meg lehetlesz venni? És kb milyen áron?

Netes boltokban 48-53 között láttam, amiben talán megbíznék. Nokia márkaboltban pedig 59.990 Ft. Megér ennyi különbséget az, hogy tudom, ha baj van vele, elég csak leszaladnom a szervízbe? + a tudat, hogy "szokványos módon" vásároltam

A Flash Lite 2.1 konkrétan mit takar? Csak háttérkép és képernyővédő, vagy más felhasználási területei is vannak?

Bocsi a sok kérdésért, de szeretnék jól dönteni, telefont kb 4-5 évre veszek.

Köszi!

(#203) Taci


Taci
addikt

Azt hogy tudom beállítani, hogyha sms-t írok, akkor ha pontot nyomok, akkor utána egyből nagybetűre (pontosabban nagy kezdőbetű, utána kisbetűk [tehát nem ABC, hanem Abc]) váltson? Tudjátok, karakterspórolás, fölösleges a szóköz. A 3100-ásomon ez gond nélkül ment. Itt nem. Miért?

Köszi!

(#204) Viktor0610 válasza Taci (#203) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, a Nokiáknál a mondat végi pont után kellett a szóköz, h. nagybetűvel kezdje a köv. mondatot. Egyébként, a #-gombbal tudsz váltani a különböző bevitelimódok között.

Samsung Galaxy A54

(#205) Taci


Taci
addikt

Bocs, tudom, sokat kérdezek, de még lenne egy fontos:

Mobiltárca. Szeretném az adataimat biztonságban tudni. Eddig (és jobb híján most is) sms-ben megszerkesztem és elmentem a személyi ig. számom, taj számom, stb., mert a kártyákat nem mindig tartom magamnál, telefont viszont igen. Egy mobiltárca-szerűség nagyon jól jönne, ahol jelszóval le tudom védeni ezeket az információkat. És akár még a nem publikus fotókat is.

Köszönöm!!!

(#206) ferrari83


ferrari83
csendes tag

Sziasztok

Tapasztalt valaki olyat, hogy zenehallgatás közben egyszercsak magától kilép a főmenübe?!? :F Elég idegesítő, mert kb. óránként megcsinálja, és csak úgy léphetsz be a zenelejátszóba ismét, hogy újra beolvassa a számokat! Ez kb. 2-3 perc, de akkor is idegesítő! Jah, és nem az 512-es "eredeti" kártya van benne, hanem egy 2 gigás memorex! Kiváncsian várom a válaszokat!
Amúgy ezen kívül imádom!!!

(#207) Taci válasza ferrari83 (#206) üzenetére


Taci
addikt

Szia. Nekem nem csinált még ilyet. Bár én nem is a zenelejátszóban hallgatom, hanem a főmenüben elindítom, és hadd szóljon ahogy jön (véletlenszerű).

(#208) duffbeer válasza ferrari83 (#206) üzenetére


duffbeer
őstag

Még nem tapasztaltam én sem. Az, hogy beolvassa újra a számokat, az valami beállítási hiba lehet, mert nekem azt sem csinálja. Egyébként a Nokiának ha jól tudom a SanDisk szállít. Hiába van a memóriakártyán Nokia felirat.

(#209) Taci


Taci
addikt

A telóval kapott (a mem.kártyán lévő) zenéket letöröltem, de az öcsém most mondja, hogy tetszettek neki, de már nem tudom mi a címük és az előadójuk. Meg tudnátok írni őket? Köszi!

(#210) torta07


torta07
csendes tag

Help!
MA vettem meg. Próbálgatom, minden jó, azonban a kamera nem tetszik:
néhány pillanattal csúszik a kép ha arrébb húzom, utána beélesedik, de közben massza.

Van itthon 6233, 6300 elvileg ugyanilyen kamera, ott szépen követi mozdulatot.
Kicsi idegesít, még 3 napos cseregaris, utána meg hosszú hetekre kéne szervízelnem, úgyhogy várok tanácsot:

Normális vagy sem a dolog?

Köszi!

(#211) mindanee


mindanee
tag

KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁS

Kék vagy piros?

(#212) blueMerle válasza mindanee (#211) üzenetére


blueMerle
veterán

Vegyél zöldet :D

Ne haragudj, de ez annyira qrvára szubjektív dolog. Nekem a kék tetszik, másnak pedig a piros. Akkor most melyik szebb? (jó, perszehogy az ami nekem tetszik :D )

[ Szerkesztve ]

(#213) AMD Power válasza mindanee (#211) üzenetére


AMD Power
titán

Kék. ;)

(#214) Taci


Taci
addikt

(nekem piros)
Na, nálam is beütött... persze hogy három nap után már... zenehallgatás közben kilép, mintha újraindulna, fehér kép, aztán kezdi feltölteni a számokat, mintha most másolná fel. Eltart egy jó ideig. Aztán hívtak, és csak a számot jelezte ki, a nevet nem (pedig benne van a telóban). Újraindítás megoldotta. Aztán egy sima bill.zárásnál csinálta meg ugyanezt.
Kicsit idegesítő....

Újabb szoftver a 3.60-asnál?

(#215) Taci


Taci
addikt

Kijött a Nokia Software Update-n keresztül is elérhető v3.63-as szoftverfrissítés. Remélem orvosolja ezt a zenetáras-újratöltős hibát...

(#216) duffbeer válasza Taci (#215) üzenetére


duffbeer
őstag

Hát nemtom, de nekem gyárilag 3.63-as a szoftver, pedig nem most vettem...

(#217) duffbeer válasza mindanee (#211) üzenetére


duffbeer
őstag

Ja és nekem kék.:)

(#218) nike_ válasza duffbeer (#217) üzenetére


nike_
addikt

Az szerintem is szebb bár a piros különcebb. :)

(#219) Taci válasza duffbeer (#216) üzenetére


Taci
addikt

Ezzel a szoftverrel vettél észre valamilyen hibát, hiányosságot?

(#220) Taci


Taci
addikt

5310 tulajok kérlek segítsetek!!!

Nektek hány karaktert enged írni az első sms-be? A régi Nokiámon 140 körül engedett, itt viszont 70-nél átvált második sms-re! Mit csináljak??? :F

Frissítve: Látom már.... ne használjak ékezetes betűket, és akkor 160 karakter befér.... pfff...... ez ellen lehet tenni valami? Eléggé idegesítő....

[ Szerkesztve ]

(#221) Taci válasza Taci (#220) üzenetére


Taci
addikt

Vagy egy új SIM-kártya megoldaná? Mert ez még Westeles. Nagyon régi.
De nagyon idegesít, én nem akarok ékezet nélkül írni, nagyon nyomi úgy!
Segítsetek légyszi!

(#222) Viktor0610 válasza Taci (#220) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.

Amennyiben nem használsz bizonyos ékezetes betűket v. átállítod a karaktertámogatást korlátozottra, kihasználhatod a 160 karaktert.

Samsung Galaxy A54

(#223) AMD Power


AMD Power
titán

El van írva a tesztben... Ez 4 sávos nem 3.

(E)GPRS 850/900/1800/1900 akár 177,6 kb/sec sebességgel (MSC32)

(#224) Taci válasza Viktor0610 (#222) üzenetére


Taci
addikt

Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

(#225) duffbeer válasza Taci (#224) üzenetére


duffbeer
őstag

1. kérdés:
Nem tapasztaltam egyáltalán hibát, nem volt még fagyásom stb, mondjuk nem hallgatok olyan sokszor zenét.
2. kérdés:
Nekem gond nélkül engedi a 160 karaktert. beállításaim:
betűméret: norál, karaktertámogatás: korlátozott, csomag kap. haszn.: nem, üzenet típusa szöveg.
Szerintem a karaktertámogatás a gond Nálad. Régi telókon volt ilyen gondom, ott nem volt mindegy merre dől az ékezet stb.

(#226) Taci válasza duffbeer (#225) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm szépen!
Igen, ezzel a beállítással már megoldódott. Ahogy észrevettem ez azt csinálja, hogy hiába írok ékezetes betűket (talán az 'é' a kivétel), azokat 'átkonvertálja' ékezet nélkülivé, és úgy küldi. Legalábbis az Elküldött üzenetek mappába már így menti őket.
Szóval nagyjából ugyanaz, mintha ékezet nélkül pötyögnék, a címzett úgyis a csonkolt verziót fogja kapni.

(#227) Viktor0610 válasza Taci (#226) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben teheted, használj balradőlő ékezeteket, kivéve az é, mert azon mindegy, merre dől az ékezet. Mellőzd az ő és az ű betűket, a nagy ékezetes betűk közül egyedül az É, Ö és az Ü használható konvertálás nélkül.

Ez eddig minden (nem csak Nokia) telefonomon bevált.

Samsung Galaxy A54

(#228) ferrari83


ferrari83
csendes tag

Nah....feltettem a legújabb szoftvert! Kiváncsi vagyok, hogy megoldódik-e a fagyásos problémám...! Remélem, mert "cserébe" sajna most angol a menüm!

(#229) duffbeer válasza Viktor0610 (#227) üzenetére


duffbeer
őstag

Ez így van, de a lent leírt beállítással nem lesz gond, bármilyen betűket írsz. Az előző telóm (SE P990) szivatott meg ezzel nagyon. Ott is ki lehetett kapcsolni egy két dolgot, de maradtak az összevissza dőlő ékezetek, ezért ha nem figyeltem 70 karakter 3db SMS.

(#230) Taci válasza Viktor0610 (#227) üzenetére


Taci
addikt

Köszönöm szépen. Balra dőlő ékezeteket nem találtam (most hirtelen az abc gombokat nyomkodtam végig), de mindegy is, megcsináltam a beállításokat, ha pedig nagyon 'ékezetezni' akarok majd, akkor a tanácsaid követem majd.
Köszönöm!

(#231) Viktor0610 válasza Taci (#230) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ehhez én a régebbi Nokia telefonjaimban átállítotam a bevitel nyelvét angolra. Ez egészen addig nem gond, amíg nem használod a T9-bevitelt, mert ebben az esetben ugye angol szavakat ajánl fel. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#232) Taci


Taci
addikt

Ahogy elnézegettem, az eddigi legjobb Nokia telefont sikerült megvennem!!! :)
Nekem a legszebb, legdesignosabb, s bár lehet nem a legokosabb, de az én igényeimet teljesen kielégíti!
Végigböngésztem az aktuális és az elkövetkezendő telókat, és ennél szebbet és hozzámérten okosabbat nem találtam!

Nagyon örülök neki! :C

(#233) AMD Power válasza Taci (#232) üzenetére


AMD Power
titán

Kékben tényleg nagyon baba. Hogy szól a hozzá kapott füllessel?

[ Szerkesztve ]

(#234) Taci válasza AMD Power (#233) üzenetére


Taci
addikt

Rosszabbat vártam, de sokkal jobb is lehetne :)
Nem egy iPod hangzás, ami pedig nem egy Creative hangzás... :D
De nekem megfelel.

(#235) cigam


cigam
félisten

Mától lehet kapni a T-nél. Kérdés: Tényleg jár hozzá a JBL bölcső, vagy az feláras tétel?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#236) cigam válasza cigam (#235) üzenetére


cigam
félisten

Közben megaláltam a választ. JBL-el +20k.

A manualban említik: "vagy kompatibilisvideostreameket nézhetünk egy hálózati szerverről (hálózati szolgáltatás). "

Ez azt jelenti, hogy az online radiókat(TV-t?) is lehet hallgatni? Ok. csak EDGE-t tud, de egy 64k vagy 96k-s stream még azon is lejön.
Gondolom a T-mobile féle mobilTV nem megy rajt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#237) Dfa1979


Dfa1979
csendes tag

Tiszteletem!
Lőttem nemrég egy ilyen telefont, és lenne egy kérdésem:
azt hogyan tudom elérni h töltődjön ha rádugom a számítógépre a kapott zsínórjával? VAgy lehet h töltődik, csak éppen nem írja ki?
Előre is köszönöm
B. :))

Elderly pair beaten with hammer...

(#238) Taci válasza Dfa1979 (#237) üzenetére


Taci
addikt

Nekem sem tölti! A teszt (és a leírás) alapján töltenie kellene, de a Nokia fórumán is panaszkodnak, hogy nem megy. Kedves Bog. Neked hogyan sikerült eme funkció gyakorlására bírnod? :D
Köszi!

(#239) AMD Power válasza Taci (#238) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs benne szervíz menü ahol esetleg lehet ezt állítani?

(#240) cigam válasza Taci (#238) üzenetére


cigam
félisten

Az is előfordulhat, hogy az USB töltés függ az üzemmódtól. PL. lehet "háttértár" módban nem tölti, csak ha "telefon" módban van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#241) Taci válasza cigam (#240) üzenetére


Taci
addikt

Mondhatsz valamit. Bár nem sok értelme lenne... (úgy értem így is - úgy is rá van csatlakoztatva a gépre, mit foglalkozik azzal, hogy milyen üzemmódban van?). Én gépre eddig csak PC Suite módban kapcsolam. De holnap kipróbálom és visszajelzek (most nem vagyok otthol, a kábel pedig természetesen nincs nálam :) ).

Legjobb, ha megvárjuk Bog-ot, majd ő elmondja (reményeim szerint), hogy mi a teendő.

[ Szerkesztve ]

(#242) vasip


vasip
tag

császtok!
Én azt szeretném kérdezni az 5310 tulajoktól hogy a más felbontásu játékok mennyire mennek rajta? Élvezhetetlenül? :W amugy a játékok nem lassuak rajta?

És még 1::a fotókat lehet forgatott teljes képernyőn is nézni mint az ujabb SEeknél??

(Én is ilyet akarok)

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#243) duffbeer válasza vasip (#242) üzenetére


duffbeer
őstag

Milyen más felbontású játékok? 320x240-es kijelzője van. Milyen játékot akarsz telepíteni ami nagyobb felbontású? Egyébként nálam nem akad egyik játék sem pedig van rajta pár.:)

(#244) Viktor0610 válasza duffbeer (#243) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, kisebb felbontásúakat. :D

Láttam v.melyik nap a buszon egy srácot. Játszott a telefonján, a kijelzőnek kb. a kétharmadát töltötte ki a játék...

Én az ilyen játékokat egyből letöröltem... :U Biztos én v.ok maximalista... :D

Samsung Galaxy A54

(#245) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

tegnap parom latta a T-s hirdetest, Nokia 5310 + JBL dokkolo, es mivel nemreg lejart a husege, mar rohantunk is megvenni neki ezt a telot, mert nagyon megtetszett neki
Osszesen kerult az egesz 45k-ba, a csomagban volt 2 gigas kartya is, azon sok zene, video extrakent
szinte csak pozitivumot tudnek mondani :)
de azert 2 negativum :) a telo sajat hangszoroja hiaba sztereo, nincs basszus, mint pl a 6120c-nel, kicsit hulyen szol
masik negativum, hogy "nyoszorog" 1-2 gomb...
bar ez az en telomnal is igy volt, majd el is mult par het hasznalat utan :)

egyebkent a sajat fulessel hihetetlenul jo minosegben es hangosan szol a telo, a radio vegre RDS kepes, a JBL kihangosito pedig vmi fantasztikus, meretehez kepest szepen szol, hab a tortan az opcios tolto es mindket kutyu nagyon jol nez ki

(#246) #54715584 válasza #54715584 (#245) üzenetére


#54715584
törölt tag

ja es persze telleg atment rajta az expressz, nagyon vekony a telefon :)

(#247) blueMerle válasza #54715584 (#245) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha lehetne egy kérdésem:
Az a JBL használható más Nokiával is vagy kifejezetten 5310-eshez készult? Mondjuk a 6120 Classicod belefér/csatlakoztatható?

(#248) #54715584 válasza blueMerle (#247) üzenetére


#54715584
törölt tag

kifejezetten az 5310-hez keszult
nem tudom, van-e masik olyan nokia telo, aminek jobb oldalt a tetejen van 3.5"-es jack dugo, bal oldalt a felso harmadban pedig a tolto resze, es meretben is egyezik az 5310-zel
az en 6120c-m meretre beleferne, de a csatlakozok miatt nem megy a dolog
ez sajna csak az 5310-hez van

(#249) #54715584 válasza #54715584 (#248) üzenetére


#54715584
törölt tag

a 3.5" jack nem biztos hogy jo, lehet csak 2.5" :)

(#250) attisx válasza Viktor0610 (#244) üzenetére


attisx
addikt

Nekem anno a 3100-án a Red&Blue volt a kedvencem (olyan mint a windowsos színcserélő). Mondanom sem kell 6233-ra is megpróbáltam beszerezni, de sajnos csak a 128x128 pixeles változatot sikerült megtalálni. Nagyon gáz volt 240x320-as kijelzőn...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.