Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Lasy válasza plus44 (#1450) üzenetére


Lasy
veterán

Mint olvasod neki megoldodott. Nekem gyári független így ilyen problémáim nem voltak.

+36702778032

(#1452) plus44 válasza Lasy (#1451) üzenetére


plus44
veterán

Jaja olvastam és frissítem is bár ilyen kammal nem egy álom a videó de azért napi szinten használom és annyira elég!!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1453) #41579520 válasza plus44 (#1449) üzenetére


#41579520
törölt tag

Köszi a segítséget lehet 1 ilyen mellett döntök 28 ezerért té-nél, vagy egy új független 6300 30 erezért, egyenlőre még nem tudom hogy melyik érné meg jobban, mind a 2 bejön nem tudok dönteni :B .(szerintetek?)

[ Szerkesztve ]

(#1454) lexus88 válasza #41579520 (#1453) üzenetére


lexus88
tag

Szerintem ezt válaszd! A 6300 már tömegcucc, mindenkinek olyan van :) (Ha ilyened lesz pinkben, akkor nagyon egyedi leszel :DD ) Igazából ugyanaz mind a kettő, csak kívülről más. :) No meg a 6300-án van 2 kék LED. :)

(#1455) plus44 válasza #41579520 (#1453) üzenetére


plus44
veterán

Am. mind1 mert egy vas de azt nem mondanám hogy tömegcucc lenne a 6300. A teló jó, az ára szintúgy plussz nokia és ez az embereknek elég és veszik. De nem mint a cukrot, csak veszik. A 'tömegcucc' kifejezés nem is szép szó plussz nem is lehetne mert akkor az iphone az N95-96, a htc touch diamond meg sorolhatnám (tube Xperia meg millió más dolog) akkor mi?? Oersze nem egy kategória de teló teló csak más a szolgáltatáskínálata és ha már tömegcuccozunk akkor az emberek nem a szimpla telót veszik hanem a nagyobb tudású symbian meg a többi telót. Szal lényeg a lényeg jó teló és csak te döntöd el mit akarsz de ahogy a kollega is mondta 5310 jobb!!! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1456) plus44 válasza lexus88 (#1454) üzenetére


plus44
veterán

Am. sikerült megcsinálnod a szoft. frissítést???

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1457) Májsztró


Májsztró
addikt

az mitől van ,hogy közbe nem akarka kiírni a nem fogadott hívásokat , meg az érkezett sms-eket ? a kis ábtár kiteszi hogy jött üzenet , de nem írja ki. ha kikapcsolom , majd bekapcsolom , akkor egy darabig kiírja ... de egy idő után megint csak cseszi kiírni...

(#1458) Lasy válasza Májsztró (#1457) üzenetére


Lasy
veterán

Nekem ilyet nem csinál. Csak ha neten vagyok,de ha kilépek kiírja.

+36702778032

(#1459) plus44 válasza Májsztró (#1457) üzenetére


plus44
veterán

Érdekes ez elvileg nem normális dolog, mmint nem kalibrálható dolog.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1460) Májsztró válasza plus44 (#1459) üzenetére


Májsztró
addikt

tehát gyárilag fos ?

(#1461) #41579520


#41579520
törölt tag

Hát valószínű h az 5310 lesz ha sikerül eladni a mostani v630-ot, na de még annyit, hogy én csak attól félek hogyha megveszem a tmobil olyanokkal szórja tele h pl ki be kapcsolásnál a témobilos logó meg t mobilos hang jön be és, hogy ezt nem lehet belőle kiszedni belőle alapból sw frissítés nélkül, ja meg azzal még segítsetek ki h ugye a jobb vagy a bal funkciógombot lehet változtatni h mi jöjjön be ha megnyomom (pl: jobb nevek bal üzenetek a középső meg ugye a menü), mert régen úgy volt hogy a jobb oldalon t-zones volt és nem lehetett kiszedni (a funkciógomb funkcióit valószínűnek tartom h lehet változtatni mert 6300-nál is lehet csak h nem e korlátoz a t mobil h én netudjam elszedni onnan a jobb gombja alól a t-zonest.. Erre köszi a választ!

(#1462) plus44 válasza #41579520 (#1461) üzenetére


plus44
veterán

No tés hang, no wapos gomb. szóval no para:D mert nem lesz gáz!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1463) Lasy válasza Lasy (#1458) üzenetére


Lasy
veterán

de ehhez hozzá kell tenni hogy egy java alkalmazás fut, és akkor hívnak.
sajna nem futtatható rajta több alkalmazás egyszerre, és nem is tehető a háttérbe. de ez így jó.

+36702778032

(#1464) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a szolgáltató által alapból benne lévő file-okat el tudom a nélkül tüntetni, a nélkül, hogy frissíteném a software-t, vagy "formáznám" és a garancia sérülne?
Azt is megkérdezném, h sima PcSuite-os konvertálás után Nektek megjeleníti a videót a telefon?

Előre is köszi! :R

Amúgy hatalmas telefon, életem egyik legjobb vásárlása volt, szerethető, alakítható és úgy működik, ahogy kell! :DDD

(#1465) sebgutkopf válasza plus44 (#1455) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez az 5310 vs 6300 szerintem mindenkiben megfordul. Nehéz dönteni, nálam azzal nyert az 5310, hogy vékonyabb, könnyebb és van 3 plusz gombja (ugye a zenéhez). Minden más ua. Ja meg, ha nem light dobozt vesz az ember, akkor a normál csomiban 2gb memkari van, tehát nem kell másikat venni.

Amúgy szerintem vegyen mindenki 6300-át, mert akkor ritkább lesz az én fekete 5310-em. :)

(#1466) greeneye166 válasza sebgutkopf (#1465) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Tévedsz :D
Nekem még csak meg sem fordult a fejemben hogy 6300-át vegyek. Lehet, hogy hardverre ugyanaz de a csomagolás ég és föld. Többek közt a 6300-féle Nokiákért nem vettem új Nokiát évek óta. :K

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#1467) plus44 válasza sebgutkopf (#1465) üzenetére


plus44
veterán

nekem is fekete van:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1468) idegbeteg18


idegbeteg18
tag

Sziasztok!
Szerintetek fehérben lányos az 5310?

(#1469) Cool987


Cool987
csendes tag

Sziasztok!

Neten vettem 5310est és az előző tulaj nem fizeti az előfizetést. Szóval letiltották a telefont, semmilyen SIM kártyát nem fogad el. A t mobilnál kedvesen mondták, hogy kb 40e "feléleszteni"..??.. Szóval valaki aki ért hozzá nagyon kérem, hogy segítsen: Van valami esélyem? Esetleg product code- megváltoztatásával?

(#1470) waccamár


waccamár
senior tag

Helo!

Jövő7en fogok ilyen telót venni, de lenne pár kérdésem :)

Zenelejátszás közben az albumhoz tartozó borítót képes megjeleníteni? ha igen, akkor milyen néven kell feltölteni, gondolok itt arra hogy albumart.jpg vagy mindegy, és hogy mekkora méretben képes max megjeleníteni, mert egy 800x800-as borítót felesleges feltenni...

(#1471) greeneye166 válasza waccamár (#1470) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Szia. Nem konkrét válasz, de talán ez is egy kis help lesz. ;)
Nekem nincs 5310esem, mert még csak árulom jelenlegi telefonomat (SEricsson), de ott úgy működik (akárcsak a winampnál), hogy a teló csak az Mp3-ba integrált képeket látja.
Erre szeretnék egy remek, ingyenes programot ajánlani neked ill. akit még érdekel.
A program tud magyarul, egyszerre akár egy album IDtag-eit is át lehet vele nevezni, nem pedig csak egyenként.
Ez az ID szerkesztés a program fő előnye, de persze nem írtam volna ide a progit, ha nem tudna képet is integrálni az Mp3-ba. Szóval azt is tud! :D
A program neve Mp3 Tag Editor és innen tölthető le: [link]

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#1472) GML


GML
őstag

helló, a kérdésem az, hogy előlapot hogyan tudok rajta cserél(tet)ni?
még nem olvastam vissza, hogy írt-e valaki erről...
köszi.

(#1473) (jan) válasza GML (#1472) üzenetére


(jan)
őstag

akkor tedd meg mert valaki leírta :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1474) GML válasza (jan) (#1473) üzenetére


GML
őstag

megleltem, csak az a kérdés, hogy garivesztéses-e a dolog, és hol lehet "ócsóé" kapni előlapot hozzá, lehetőleg eredeti nokiját. :)))

(#1475) sebgutkopf válasza idegbeteg18 (#1468) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ilyenekkel mit foglalkozol? Kinek veszed a telefont másnak vagy magadnak. Ha magadnak akkor csak az számít, hogy neked tetszik-e.

(#1476) GML válasza sebgutkopf (#1475) üzenetére


GML
őstag

naja. a kedvesem most keres az én e51-emhez rose előlapot, én meg neki pirosat a kék helyett az 5310-hez. ízlések és...

(#1477) sebgutkopf válasza greeneye166 (#1471) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ettől a mostani trendtől, hogy minden az ID tag-eken alapul, már kicsit elegem van. Szerintem marhára körülményes és sajnos minden teló már szinte csak ezek alapján dolgozik. :(
Az album borító megmutatását nekem tök felesleges. Amikor zenét hallgatok azt a fülemmel csinálom nem a szememmel, arról nem is beszélve, hogy a teló a zsebemben van lezárt billentyűkkel, tehát úgysem látnám.

Az ID tagekkel meg már az a borzasztó, hogy ok szortíroz, de én csak el akarom indítani az egy mappában/almappában lévő fájlokat és kész, hagyjon békén. Mi van, ha a hülye id-k miatt valami kimarad? A lejátszási lista létrehozása még megoldás lehetne, de egy ilyen listát létrehozni szerintem nagyon körülményes a telefonban. Szóval szerintem ez egy nagyon sz@r megoldás.
Mostanában úgy indítok zenét, hogy a gelériában betallózom a mappát elindítom az első számot és akkor már ott van a listán a mappa tartalma. Ez viszont sok gombnyomást igényel ezért kényelmetlen.

(#1478) greeneye166 válasza sebgutkopf (#1477) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Maga az ID elgondolás szerintem nem olyan rossz. Az a gáz, hogyha felrippelsz valamit mindig be kell írni a dolgokat, ill az összes már meglévő mp3-adat szerkesztened kell az új trendiknek. Majd kitalálják az ID4-et, 5-öt....és lehet újra átírni az egészet, mert nem fog rendezni a teló rendesen.
Re kép: A kép maga meg valóban felesleges pl winamp alatt (és lehet 5310-nél is), de például Sony-E Walkman lejátszó listás nézetében gyakran sokkal könnyebben megtalálsz így egy albumot amikor görgeted a listát.
Re playlist: Barátnőm 5200-ásán tényleg nem volt egy leányálom a playlist és kíváncsi vagyok milyen lesz az 5310esen. Szvsz teljesen logikus lenne, ha a nagy óriások felnőnének a feladathoz és a saját hülyeségeik helyett egyszerűen alkalmaznák a winamp által is használatos playlist szabványt. Talán majd egyszer. :U
Megoldás: venni kell egy Iphonet és minden zenét jópénzért az ITunesról letölteni. Lejátsza, berendezi és ha kőgazdag vagy még örülni is tudsz neki ;] :DDD
Egyébként a progi tényleg frankó, próbáld ki. Ha már ID, akkor legyünk úrrá a problémán.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#1479) sebgutkopf válasza greeneye166 (#1478) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Az SE-nek annyira nem kell felnőnie. A K750-em simán kezelte az általam szgépen létrehozott playlistjeimet (m3u, amit winamp vagy media player ment el). Feltöltöttem a számokkal együtt és kész lejátszotta ahogy kell. Magát a listát meg lehetett rendesen szerkeszteni fájlnév szerint és nem id tag alapján, amiben megtalálni valamit lehetetlen.
De most komolyan miért olyan nehéz a nokiának megcsinálni azt, hogy megmondom itt van egy mappa és játszd le. Bonyolult parancs lehet nagyon. Ráadásul a mappába ízlésem szerint gyorsan összedobálom amit együtt akarok hallani. Az id tagekkel meg pöcsöljön a rák, minek szerkesztő progi, amikor egy egyszerű fájlművelettel (áthelyezés) minden úgy van rendezve ahogy nekem tetszik.

Van még egy dolog, amiben viszont valóban csalódás számomra az 5310. Van egy playlistem mondjuk. Hallgatom, majd amikor megérkezem uticélomhoz leállítom a zenét (a külső dedikált gombbal). Jön egy mms, vagy bármi ami hangot tartalmaz és meghallgatom mi az. Pár óra múlva ismét útra kelek és megnyomom a play gombot. Erre a playlist folytatása helyett hallgathatom azt a valamit amit utoljára lejátszott. Na most komolyan ilyen hülyék a mérnökök, hogy fülesben akarok mondjuk csengőhangokat hallgatni ahelyett, hogy folytatnám a megszakított zenelejátszást?!! :W
Érdekes ez se volt gond a K750-nek. Ott amikor "galériából" indított hanglejátszás esetén semmit sem zavart be a lejátszással kapcsolatban, a média lejátszó (walkman) szépen továbbra is tárolja, mit játszott le, sőt a számon belül is ott folytatja akár napok múlva is, ahol utoljára megállítottam.

Na ezt miért nem tudja az 5310?
Így sose tudok egy albumot végighallgatni, mert mindig legelőről kezdi, nem folytatja. Arra meg a fene se emlékszik, hol tartottam utoljára főleg nem hányadik másodpercnél. Na meg jól néznék ki, ha még tekergetni is nekiállnék.

Jól kifakadtam, de azért szoftver szinten asszem érezni, hogy a sony mégis tudja mitől zenelejátszó a walkman, míg a nokiánál az expressMusic még fejlődhet.

[ Szerkesztve ]

(#1480) greeneye166 válasza sebgutkopf (#1479) üzenetére


greeneye166
aktív tag

"fene se emlékszik, hol tartottam utoljára főleg nem hányadik másodpercnél"
Na látod még se annyira hülyék a mérnökök! Úgy se emlékszel hol tartottál, akkor mit számít honnan kezdi! :DDD

A SE playlist dolog új nekem. Eddig ha kínlódtam is playlisttel az Nokia volt. A mostani telómnál meg megcsináltam telóból. Köszönöm az +infót!

"Jól kifakadtam, de azért szoftver szinten asszem érezni, hogy a sony mégis tudja mitől zenelejátszó a walkman, míg a nokiánál az expressMusic még fejlődhet."
Mindenesetre az 5310 egy biztató utat jelöl ki a szériának, a mérnököknél pedig szvsz nem lehet megfejteni mit miért csinálnak és főleg azt nem miért adják rá egy olyan tervre az illetékesek az áldásukat, amit életben nem próbáltak ki.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#1481) GML válasza greeneye166 (#1480) üzenetére


GML
őstag

én már hozzászoktam a creative-omnál, hogy PL szerkesztés csak a saját szoftban van...

(#1482) Bogárcica


Bogárcica
csendes tag

Tisztelt 5310 tulajok lenne egy kérdésem
A napokban csörgött a telefonom érte nyúltam, de mivel nem szoktam még meg hogy ilyen kicsi kicsúszott a kezemből. Megmarkoltam, valszeg megnyomtam valami gombot rajta, az egész telefonálás alatt prittyegett. Persze én azt hittem aki hívott annak van baj a telcsijével.
Amikor lezártam a beszélgetést látom hogy menti a felvételt. Felvette a beszélgetést.
Namost én azóta sem tudtam produkálni azt, hogy a felvétel, a hívásfelvevő gomb megnyomása után elinduljon egyből.
A szokott menete felveszem a hívást opciók ott lefele az 5 ik menü.
Ennyi gombot nem nyomtam meg egyszerre.

tud valaki rövidebb utat a felvételhez ?
próbálgattam de nem találtam eddig.

a szoftverfrissítéshez annyit én 2x frissítettem eddig a legutóbbi javítástól jobb lett a rádió érzékenysége több adót talál és kevésbé recseg talán egy kicsit gyorsabb is lett a menüje.

HA meg akarsz őszintén tudni mindent magadról, csak mondd a nejednek hogy kövér...

(#1483) (jan) válasza Bogárcica (#1482) üzenetére


(jan)
őstag

tudsz valamit ...

én konkrétan nem is tudtam h lehet hívást rögziteni :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1484) plus44 válasza (jan) (#1483) üzenetére


plus44
veterán

de lehet de hogy egy gombbal??? ez nekem még nem sikerült.

Bogárcica: hallod annyi hogy mikor hívnak és fel akkarod venni amit beszéltek ejtd le a telód és kapj utána hátha megint benyomódik véletlenül...:D:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1485) plus44


plus44
veterán

Nem tudjátok hogy amit vettem játékokat a telóra azok szoftverfrissítés (saját kóddal nem átírással) után eltűnnek majd???

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1486) lexus88 válasza plus44 (#1485) üzenetére


lexus88
tag

Azt hiszem NPC-tal le lehet szedni a telóról a java alkalmazásokat. Szóval elvileg megmaradnak. :)

(#1487) plus44 válasza lexus88 (#1486) üzenetére


plus44
veterán

bizt. mentéssel vagy a multimédiás cuccal??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1488) #41579520


#41579520
törölt tag

hali még azt kérdezném plus44 te biztos tudod a választ de kérlek pontosan válaszolj mert ez döntő :D szóval én úgy tudom h a telóba van t mobilos téma ez feltételezhetően igaz ha té mobilos arra lennék kiváncsi h tés téma beállításánál van-e tés menü magentás ikonok ilyen nagyon csúnya rózsaszínek ha vannak tmobilos téma beállításánál,akkor ha kicserélem a témát alap nokiásra ahelyet lesznek ilyen szép normális ikonok nem magentásak köszi a helpet! ui : ilyenre gondolok a szép menünél[link] ilyenre pedig a tésnél [link] köszi a :K helpet életmentő! (azér linkelem mert sokat elfoglal a két kép)

[ Szerkesztve ]

(#1489) plus44 válasza #41579520 (#1488) üzenetére


plus44
veterán

ne izgulj ilyen tés amit linkeltél nem lesz. Olyan lesz mint az első vagy kék ha olyan színű van. Ami tés lesz az csak a net gombja de az is semmi. Beleolvad a többi ikon közé, tényleg nem gáz. Nagyon szép, szóval ne izgulj nem tés.

UI: Nincs is benne tés téma csak nokiás!!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1490) #41579520 válasza plus44 (#1489) üzenetére


#41579520
törölt tag

jólvan köszi a helpet a napokban megveszem ha lesz kék v piros (inkább kékeznék) egyébként azt láttad már a té oldalán h 28080 forintért kártyásan 5310 és + md8, ami kis hangszóró google szerint, nem tudom sajna linkelni mert nem hozza be úgy a telót h pluszba mutatná h télleg lehet együtt venni,valszeg mégcsak előre kirakták h lesz ilyen is, de plusz 80 forintért adnak hozzá kis hangszórót az csini :D

(#1491) plus44 válasza #41579520 (#1490) üzenetére


plus44
veterán

igen :Y ez tök jó. Látod én hamar vettem és ezekről mind lemaradtam (fekete edition, hangszórórs cókmók, Comes with musicos kiadás) de nem baj, imádom így a kicsikát, a szemem fénye:DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1492) #41579520 válasza plus44 (#1491) üzenetére


#41579520
törölt tag

hát a helyi témobilba aszondták h csak piri van csütörtökön jön áru lehetséges a kék de én lehet bevárom azzal a hangszóróval a telcsit szerintem az jó dolog most aza 80 forint :D

(#1493) kilizsima


kilizsima
tag

valaki tudja h miért ilyen gáz az 5310-esnek a kamerája? mert a családban van 2 és mind a 2-nek elég (f)osh?!

Raidmax Sirius,Asus P5Q Pro,C2D E8400, Corsair Dominator 2*2GB Kit,Zotac GTX 260 896MB,500GB Samsung,Asus silent square,Logitech G9,Asus 22" TFT

(#1494) lexus88 válasza plus44 (#1487) üzenetére


lexus88
tag

Biztonsági mentést próbáld meg, mert elvileg a felhasználói fájlokat is menti. Sajnos a PC-Suite-ban nem tudom, hogy lehet (valszeg benéztem), de ha áthelyezed a fájlokat a memóriakártyára, akkor biztos meglesz. :)

szerk: a hangszóró elég vad, főleg ennyiért... plus44! igen, mi korán vettük, cvsak sajnos már tömegcuccot csinálnak belőle, így már nem annyira egyedi. :(
a kamerája pedig azért "fos", mert ebbe ilyet tettek. zenemobil nem pedig fotómobil. amúgy egész tűrhető képet csinál ahhoz képest, hogy van aki megkérdezi: Ilyen vékony telefonba csak VGA kamerát tesznek, igaz? És amikor mondod, hogy nem...hát... leesik az álluk. :)
Kis utómunkával pedig a képek minősége arra tökéletesen megfelel, ha nem volt nálad a fotógéped és muszáj volt megörökíteni a pillanatot

[ Szerkesztve ]

(#1495) Panthera válasza kilizsima (#1493) üzenetére


Panthera
őstag

Mire gondolsz? Hogy tele van piros, kék, zöld pontokkal?

(#1496) plus44 válasza kilizsima (#1493) üzenetére


plus44
veterán

hát figyu kezdjük ott hogy neked mi a fos am. szerintem is elég jók a képek. persze, nem kell hasonlítgatni egy 8 vagy 6029millió mp-es kamerához de nem is ez a lényeg. Nekm pl. nagyon megfelel és ha gépre fenyomod ott utánna kis utómunka ahogy a kollega is írja és nagyon baba. Nekem a csak a videó nem tetszik az néha kicsit bemondja az unalmast és akkor pocsék a minőség de legtöbbször arra elég hogy baromkodjunk....:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1497) plus44 válasza lexus88 (#1494) üzenetére


plus44
veterán

Csak az a gáz hogy szerintem azt a nokia PS nem menti nekem leaglábbis nem mentette mikor legutóbb csináltam, bár akkor a PC-ot is árírtam és lehet a miatt. Memkarira meg nem lehet kitenni egy telepítette cuccot. ez nem symbian:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1498) waccamár


waccamár
senior tag

hihetetlen, venni akartam ma ilyen telót, végigjártam Szeged mind a 7 vodafone boltját, erre sehol sem volt, max. jövő7en... :(((

(#1499) plus44 válasza waccamár (#1498) üzenetére


plus44
veterán

ne tudom hogy vodafonenál mennyibe fáj, de ténél már 28-29ért megkapod ez azért már eléggé jó ár egy ilyen telefonért. Meg hát ugye a vodafone...piros szín...stb. de ahogy gondolod!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1500) waccamár válasza plus44 (#1499) üzenetére


waccamár
senior tag

előfizusan akarom venni, úgy 15k. meg amúgy is vodás vagyok, nem új előfizetés lenne.. nekem eddig semmi bajom vele... és nem piros, hanem fekete teló lehet ott kapni... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.