Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) KillArmy válasza Wilika (#900) üzenetére


KillArmy
tag

Hááát, én még azok közé tartozom, akik használják néha a kamerát, de szerintem nem vészes probléma :) Amúgy ha kéket veszek, az eltér valamiben a piros minőségétől? Mert régebben mindenhol csak pirosban volt, ki tudja...Na mind1, majd még filózok rajta, de a magyar piacon perpill nincs más teló amire befektetnék....

(#902) Wilika válasza KillArmy (#901) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nem, teljesen ugyanannyit tud, csak buzis. :D
No, komolyan ne vegyél. :) De én fogtam a kezemben az mgsm-nél, és NAGYON megnyugodtam, hogy a pirosat vettem, mert... hát szubjektív dolog persze, de szerintem valami vérgagyi az az árnyalata a kéknek (babakék?), de ízlés kérdése.

és a nagytesója az 5610-es? Én most agyaltam, hogy esetleg azt kellett volna vennem (igaz, így 20k-ból megúsztam függőben), illetve, hogy nemrég láttam egy 5700-ást leesett az állam.

De tény, hogy hihetetlenül vékony, baromi jól néz ki, szépen szól (bár nem vagyok audiophil), ámulatba ejtő a kijelzője, csak vegyél majd hozzá pótakkut (érdemes, igaz, nekem a 3310-esemhez is volt, aztán röhögtem az embereken mikor sírtak, hogy lemerült a telefonjuk), és ha böngésznél, akkor tegyél rá Operaminit, meg valószínűleg a SE-füles után a nokia gyári fülese bántani fog, úgyhogy érdemes azt is venni újat (nekem egy 4-5k Ft-os Panasonic-om van, és azzal szép)... vagy csatlakoztathatod hozzá a SE fülesét is, nem? :D csak az vicces. :)

Jah, a kamera. Hát, én is szoktam néha, fentebb linkeltem pár képet a blogomból, amit ezzel csináltam. Rájöttem, hogy van egy bája az ilyen gagyi-géppel fotózásnak. :) Amúgy huncut, mert néha meglepően jó képet csinál, máskor meg megszokottan rosszat.

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#903) KillArmy válasza Wilika (#902) üzenetére


KillArmy
tag

Köszi a 'regényt" :D Majd megnézem élőbe hogy milyen...Amúgy azok is jó telók, csak én rá vagyok kényszerülve az előfizus t-mobile-ra, ott meg nem is árulják most :U

(#904) Wilika válasza KillArmy (#903) üzenetére


Wilika
aktív tag

Jajah, nekem is tímobájl, úgy lett óccó. :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#905) melcsy26 válasza balazs24 (#711) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Nálam is jelentkezett az a probléma amivel kapcsolatban a kérdést feltetted:
( KÉRDÉS:
A hangszóró (a telefoné, nem a kihangosító) eléggé recseg, rezonál vagy nem is tudom. Először csak az tűnt furának, amikor kicsöngött a hívott fél, valami eszméletlen torz hangot ad, de most már a beszélgetések közben is egyértelműen hallom. Valakinek van ilyen gondja még? Vagy ez így normális?)

Te szervízbe vitted? :F

(#906) KillArmy


KillArmy
tag

Hello, végülis ma megvettem a telót :) Tök jó stb stb csak 1 kérdésem lenne (egyenlőre) : Átkonvertáltam egy avi kisfilmet MP4-be, de csak hang van :O Mit rontottam el, esetleg milyen formátumot olvas még :F Asszem volt már ez a téma, remélem tudtok segíteni :B

(#907) --Nozbert-- válasza KillArmy (#906) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Lehet,hogy túl nagy felbontásra tömörítetted le.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#908) Davzone válasza KillArmy (#906) üzenetére


Davzone
senior tag

Akkora felbontásra konvertáld amekkorán a kamera feltud venni,azt tuti felveszi,asszem QCIF nek hivják.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#909) --Nozbert-- válasza Davzone (#908) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,a kamera QCIF-et vesz fel (176x144),de sztem inkább próbáld meg a QVGA felbontást (320x240).

/\/0zb3/27

(#910) KillArmy válasza Davzone (#908) üzenetére


KillArmy
tag

Köszi :) És tudtok vmi jó konvertáló programot? Mert az igazit még nem sikerült megtalálnom :D

(#911) --Nozbert-- válasza KillArmy (#910) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

:K

/\/0zb3/27

(#912) Davzone válasza --Nozbert-- (#909) üzenetére


Davzone
senior tag

320*240et nem viszi valaki már irta itt a topicban.
Ugyan ez van vele hogy csak hang van.
QCIFet tuti viszi ők írták hogy azt viszi!

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#913) Wilika válasza KillArmy (#910) üzenetére


Wilika
aktív tag

ez nagyon tutis:
Allok - 3GP PSP MP4 IPOD MPEG4 Converter, de nem ingyé van asszem :(

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#914) KillArmy


KillArmy
tag

Közben találtam egy ingyeneset, nagyon egyszerű és tökéletes, ha valaki kéri küldök linket priviben :)

(#915) (jan) válasza KillArmy (#914) üzenetére


(jan)
őstag

video konvertálás picit viszább ki van vesézve !

van hozzá nagyon faja free progi is

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#916) melcsy26 válasza melcsy26 (#905) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Erre valaki valamit?

(#917) (jan) válasza melcsy26 (#916) üzenetére


(jan)
őstag

lehet beporosodik ...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#918) lexus88


lexus88
tag

Nekem egy hónapja megvan ez a kis szörnyeteg, 41-ért vettem a vip phone-nál. Teljesen jól működik, valószínűleg külföldről hozták, mert még magyar használati útmutató sincs hozzá, viszont V 05.81. Egy pötty sem kopott még le. Tegnap ebben a csodás viharban a zsebemben volt, épp a Gellért-hegyről jöttem le, ahol ömlött a víz, én teljesen eláztam, folyt belőlem a víz, telefon a zsebemben. Kicsit meghalt szegény, alig akart működni, hívtak nem tudtam felvenni, ha sikerült is, nagyon halk volt a hangszóró, "messziről beszéltek az emberek", kijelző párás, enyhén kétségbe estem. Darabokra szedtem, hajszárító, most egész jól működik, gyorsabb mint új korában. :) És még az összes pötty rajta van. Pedig ki lett mosva rendesen. :DDD
Óh, és a Photo Hall-ban most 40. Aki eddig nem vett, szerintem befizethet egy ilyenre. :D

(#919) Wilika válasza lexus88 (#918) üzenetére


Wilika
aktív tag

Jesszusom, ember! Hát ilyenkor alap, hogy akku kikap, aztán ha vége a zuénak akkor napozik egy darabig (nem szószerint).
Vip-phone-nál én nem akartam venni semmit, miután megpillantottam ezt a feliratot a leírásukban:
egyes esetekben a képen látható európai billentyűzet/abc helyet, gyakorlatban arab ill. héber billentyűzet/abc lehetséges

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#920) Makaveli


Makaveli
senior tag

Szerintem én a T-Mobile-ba fogom venni ilyen JBL-es hangszóróval, amibe úgy bele lehet ágyazni a készüléket.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#921) VigyorX válasza Wilika (#902) üzenetére


VigyorX
csendes tag

Hali all! :)

Nekem március óta van ilyen telcsim.
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Többnyire úgy vásároltam eddig telcsit, hogy megnéztem mit tud, melléraktam mit akarok és ha volt közös nevező megvettem a telcsit, függetlenül attól, hogy hogy néz ki :)
Ez az első olyan telcsi amit meglátni és megszeretni alapon vettem :)
Nem csalódtam.

Én elég sokat használom telefonálásra és böngészésre, zenére alig, de az aksija még most is bírja 7-8 napig ;) (Én maradtam a hagyományos - első 3 merülésig, utána 14 óra töltés -
beavatásnál)
Fotózásra meg digitális fényképezőgépet használok :)

Ja és december óta van egy 5700-asom is :D de az másik topic ;)

Üdv, V. :)

(#922) VigyorX


VigyorX
csendes tag

Amúgy meg érdekes, hogy Pannonnál új készülék 80k, de ha új előfizetéssel veszel csak 40k, viszont gsm-boltban 35k-ért függetlenül megkapod :D
Ismerősömet kb. fél percig kellett győzködnöm, hol vegye meg :D

(#923) Viktor0610 válasza VigyorX (#922) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valóban "kicsit" magasak a Pannon árai, de ennyiért egy+egy év jótállással kapod meg?
(Az más kérdés, hogy 40 ezer forintért a Photo Hallban is megvásárolható függetlenül, gyári garanciával.)

Samsung Galaxy A54

(#924) VigyorX válasza Viktor0610 (#923) üzenetére


VigyorX
csendes tag

Nem tudom pontosan, de lehet csak 1 éves garival...

(#925) Viktor0610 válasza VigyorX (#924) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy év garanciával nem venném meg ennyiért. Ilyen áron gyári jótállással is vehetsz már.

Samsung Galaxy A54

(#926) VigyorX válasza Viktor0610 (#925) üzenetére


VigyorX
csendes tag

24 hónap Gyári garancia: 39990 Ft
6 hónap bolti gari: 36990 Ft

az a 3ezer megéri a 2 évet :)

[ Szerkesztve ]

(#927) lexus88


lexus88
tag

Húhú! Tudna nekem valaki segíteni? Nem akar működni az Opera Mini! Már a 4.1-et is letöltöttem de egyszerűen nem hajlandó csatlakozni a webre. Sőt, semmilyen eredetileg feltelepített alkalmazás sem. Mindig problémára hivatkozik. Valkinek 5let?

[ Szerkesztve ]

(#928) Armahun válasza lexus88 (#927) üzenetére


Armahun
addikt

Kérd le a szolgáltatótól a wap beállításokat PL

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#929) Wilika válasza lexus88 (#927) üzenetére


Wilika
aktív tag

itt az úrnak a leírása volt nálam a tuti
[link]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#930) plus44 válasza KillArmy (#914) üzenetére


plus44
veterán

Én megköszönném ha elküldenéd priviben mert én is szenvedek már mióta de még nem sikerült és így mjd hátha fog...thxthx!!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#931) lexus88


lexus88
tag

hiába minden. hiba ugyanaúgy megvan. az alkalmazás nem csatlakozik a netre.

(#932) plus44


plus44
veterán

Valaki tudna nkem egy linket nyomni at opera mini legeslegeslegújabb verziójához, mert bár az oldalra felmentem, de 5310-et nem találtam így nem tudtam leszedni rá!! THX jöhet privibe

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#933) attisx válasza plus44 (#932) üzenetére


attisx
addikt

A legegyszerűbb, ha a telefon beépített böngészőjével töltöd le a mini.opera.com oldalról (itt elvileg egyből felkínálja a megfelelő verzió letöltési linkjét). Vagy ha mindenáron a hagyományos PC-s oldalról akarod leszedni, akkor válaszd ki valamelyik testvér modelt: 6233, 6300, 6500 classic, stb... ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#934) plus44 válasza attisx (#933) üzenetére


plus44
veterán

És az jó hogy azt választom nem lesz belőle bibi??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#935) attisx válasza plus44 (#934) üzenetére


attisx
addikt

Persze, nyugodtan töltsd le. Ha biztosra akarsz menni válaszd a 6500 classic-ot (ez a legközelebbi rokon)...

Illetve van még egy lehetőség, amit az előbb elfelejtettem említeni. Ha a telón még meg van a gyárilag előtelepített OM, akkor azt a menüből is lehet frissíteni: Alkalmazások/ Opera Mini/ Opciók/ Verziófrissítés

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#936) 2T válasza lexus88 (#931) üzenetére


2T
tag

Elő kell fizetni valami mobilinternet csomagra, anélkül nem megy ;)

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#937) plus44 válasza attisx (#935) üzenetére


plus44
veterán

Igen-igen a frissítés még ment volna ha lenne rajta OM de nincs de így már menni fog!!
Nagyon THX :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#938) plus44 válasza attisx (#933) üzenetére


plus44
veterán

Bocsi hogy itt zaklatlak de azt is le tudnád még írnio hogy hogy tudok vele netezni mmint így elsőnek hogy ez legyen az alapértelmezett mert most még telepíteni se sikerül mert a netr aakr kapcsolódni mire mondom hogy ok kiadja hogy web and walk és kidob hogy nem tud csatlakozni

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#939) Wilika válasza plus44 (#938) üzenetére


Wilika
aktív tag

domniós vagy? Akkor keresd vissza pár kommenttel elébb a linket amit kitettem, nekem az volt a tuti.

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#940) plus44 válasza Wilika (#939) üzenetére


plus44
veterán

jaja témóbájlos megkeresem

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#941) Wilika válasza plus44 (#940) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hát keresd is, mert mióta elkezdtem az internetet használó mobilalkalmazásokat nézegetni, sokkal többnek érzem ezt a kis telefont. :)
(Most épp vonalkódolvasózom :D )

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#942) plus44 válasza Wilika (#939) üzenetére


plus44
veterán

t-email-es felhasználó név?? olyat honnan szerzek?? mert a kódot asszem tudom de felhasználónév csak email cím va vagy az...????

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#943) Wilika válasza plus44 (#942) üzenetére


Wilika
aktív tag

hát, megrendelted már a Net30 Net80 vagy akármelyik szolgáltatást?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#944) plus44 válasza Wilika (#943) üzenetére


plus44
veterán

nem a nélkül nem megy??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#945) plus44


plus44
veterán

no problem megoldottam és működik te hogy ez a OM mekkora állatság...nagggyon fain imádom kössz a segíséget mind2töknek!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#946) Wilika válasza plus44 (#945) üzenetére


Wilika
aktív tag

azé rt óvatosan, mert amíg most 3 hónapig 30 mega az 650 forint, natúrban elég hamar csődbe mész, mert ott 10 kilónként valami 13 forintot elszámol asszem, de nézd meg a táblázatot...
a megák meg azért jönnek-mennek, akármilyen f_szán is tömörít az opera

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#947) plus44 válasza Wilika (#946) üzenetére


plus44
veterán

igen-igen erre figyelek vagyis szeretnék;) köszi

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#948) plus44


plus44
veterán

1 kérdés sennheiser cx 300 vagy ipod 2. gen. füles lenne jobb hozzá??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#949) --Nozbert-- válasza plus44 (#948) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Amelyik Neked kényelmesebb. Szvsz nemigen van hallható különbség...

/\/0zb3/27

(#950) plus44 válasza --Nozbert-- (#949) üzenetére


plus44
veterán

és ez a sennheiser asszimetrikus kábel vagyis olyan mint ennek az alap kábele ami nekem nem jó mert szimmetrikus kell és lehet ezt állítani mmint a sennheisert

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.