Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Ronyn válasza polcsa (#20398) üzenetére


Ronyn
senior tag

sima factory reset a beállitásokban

Ego sum... Ronyn 🧔

(#20402) polcsa válasza polcsa (#20398) üzenetére


polcsa
aktív tag

Ja, és gyári 2.1-1 Moto 2.51.1

(#20403) Tomi_Sci válasza Mcomp (#20394) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Brightnessfix felment? Ha igen, és továbbra is lassú, akkor custom recovery és wipeolj mindent.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#20404) Tex


Tex
senior tag

Nordic tapasztalatok 1 nap után:
+ 10.3 flash a telora telepítve,
+ be tudok lépni online bankba,
+ 1150 körüli átlag quadrant pontok 800 mhz-n

- S&F -be még így sem tudok belépni,
- fényképező gépnél a kijelző "kereső" módban sötét, ennek ellenére a fénykép elkészül.

Ennyi plusz volt eddig a 2.1-hez képest, kicsit csalódás.
Igaz hogy már belaktam, de lehet akkor még most rátolom a CM7-t frissiben.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#20405) .:P:.


.:P:.
csendes tag

Halihó!
Gáz van, mert a telóta raktam 1 romot ( - 2.34.1-es Blur-mentes ROM), és az rds kiírta, hogy pass, a telefon kikapcsolt, és azóta semmi , be sem lehet kapcsolni :S

Segítsetek

Siemens a60-Se w610i-Motorola defy-Htc One X

(#20406) midnightstar


midnightstar
tag

ó, hogy csesznéd meg, miért nem olvasol! Valszeg 2.51 volt a vasadon, annak más a bootloadere, mitn a 2.34-esé! Vagyis nem lehet elvileg simán rárakni. Szal ne buzeráld, le ne merüljön, majd jönnek az okosak és kiokosítanak!

VAC up blyat

(#20407) kano válasza Tex (#20404) üzenetére


kano
nagyúr

Helyes. Várjuk a tapasztalatodat a CM7-ről. :C
midnightstar
Nem értem, hogy miért nem lehet ezt normális stílusban leírni. Nehezedre esik?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20408) Land válasza .:P:. (#20405) üzenetére


Land
veterán

Üdv a klubban.... Akksi ki-be próbáltad és úgy bekapcsolni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20409) sheep


sheep
addikt

hölgyek urak 2 napja nem kapcsolódik az otthoni wifihez a telefon, akármit csinálok (router ujraindítás eddig megoldotta, de most nem)
hivatalos fr 2.2 van rajta
van vmi ötletetek?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#20410) premete válasza Tex (#20404) üzenetére


premete
veterán

Mi az az S&F?
A sötét kijelző olyankor szokott előfordulni, ha a rom telepítése előtt nem volt full wipe.
CM7 előtt pótolhatod, most, hogy az akkuidő és a háttérvilágítás rendeződött, érdemes, quadrantban is 800 Mhz-en ~1700-1800 pontot ad.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20411) .:P:. válasza Land (#20408) üzenetére


.:P:.
csendes tag

úgy sem jó!:S

Siemens a60-Se w610i-Motorola defy-Htc One X

(#20412) Land válasza .:P:. (#20411) üzenetére


Land
veterán

Világít a háttérvilágitás azért ha bekapcsolod?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20413) rbalint88 válasza kano (#20407) üzenetére


rbalint88
addikt

meg tudom érteni a hangnemét. az utóbb 300 hozzászólás nagy része az "elbattam, mostmicsináljak?" témakörben volt.
ezek után, ha nem képes olvasni és más hülyeségén/balszerencséjén okulni...

(#20414) kano válasza sheep (#20409) üzenetére


kano
nagyúr

Nem állítottál be a routeren véletlenül mac szűrést?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20415) pivi.l


pivi.l
tag

Szerintem itt aki tud segít, de könyörgöm mielőtt bármit csinál az ember ha nem biztos a dolgában írjon már három mondatot:
1 ilyen rom van a telefonomon.
2 ezt a romot akarom feltenni.
3 Így akarom feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#20416) sheep válasza kano (#20414) üzenetére


sheep
addikt

nem, semmi nem változott, de 2 napja nem akar csatlakozni
viszont megnéztem egy másik hálózaton, oda simán csatlakozik, szal valszeg a router a ludas
csak azt nem tudom mi lehet a baja mert vadi új, és jól működik..nemtom mit kéne állítani rajta
meg eddig jó volt...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#20417) Adamul


Adamul
tag

A rádióhoz hogyan tudnék saját sorrendet beállítani???
Valaki??? :F

(#20418) rum-cajsz válasza Looserke (#20396) üzenetére


rum-cajsz
őstag

bázisállomás haszálatával és utólagos korrekcióval azért menne.... ;)
De az igaz, hogy nem egyszerű

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#20419) Gaberiellb válasza premete (#20410) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

szép pontszám nemmondom, de valoban ennyire gyors, sokhelyen olvasni hogy azért a quadrantot átlehet cseszni, nekem 2.51.1-van hát nállam a proci 500-körül van, ez meg több mint 8x gyorsulás, tényleg ennyire gyors? illetve ami még érdekel az a 3d az se semmi, nemtudom szoktál játszani, játéknál jobban teljesit a gpu vagy ezis csak pontszám, nagyon agyalok a felrakásán de tényleg ennyivel jobb és nemcsak pontszámba jobb, akkor már rakom is. :-)

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#20420) Mcomp válasza pivi.l (#20395) üzenetére


Mcomp
tag

XDA-s leírás szerint raktam föl és igen mindent felraktam wipe is megvolt ennek ellenére csont használhatatlan visszaraktam 2.2 francia sajna holnap elutazom egy hétre de hétvégén próbálom újra egyébként sokan kérdezték a magyar nyelvet cm7-en igen van.

(#20421) Looserke


Looserke
őstag

Ha majd kijön a hivatalos 2.2 CEE, arra mennyire lesz bonyi feldobni a CM7-et?
Változtat valamit?

(#20422) kano válasza sheep (#20416) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen router? Reseteld a routert és próba újra! Állítólag a TP-Link 1043-asokkal volt baja, bár nekem is ilyenem van itthon és minden tökéletes.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20423) rum-cajsz válasza .:P:. (#20411) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Gratulálok, sikerült egy jegyet nyerned a legközelebbi szervízbe.
Megpróbálhatod egy rom felrakását sbfből, de ha nem csináltál még olyat, akkor nem javaslom.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#20424) premete válasza Gaberiellb (#20419) üzenetére


premete
veterán

Támpontnak jók ezek a számok, a többi napi használatban derül ki. Csak sakkot és online pókert játszok, azokhoz elég. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20425) rum-cajsz válasza Looserke (#20421) üzenetére


rum-cajsz
őstag

ha már 2.2-es a telefonod, utána elég egyszerű.
rootolni kell, feltelepíteni a bootmenüt és utána egy két "kattintás".

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#20426) rothadt válasza midnightstar (#20378) üzenetére


rothadt
aktív tag

az a gyanúm, hogy ott ha dollár jel volt akkor hibáztak, DE ha nem, akkor Te nem figyeltél eléggé... ;) 1 euro most kb. 270 forint

[ Szerkesztve ]

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#20427) Adamul válasza kano (#20422) üzenetére


Adamul
tag

Cáfolnám, hogy bármi gond lenne vele, mert nekem is olyan van és gyönyörűen csatlakozik rá automatikusan...
Amúgy mi az az applanet?
Valamint a rádiónál csatornák saját sorrendjéhez továbbra is várnám a megoldásokat!

(#20428) premete válasza Looserke (#20421) üzenetére


premete
veterán

Majd ha kijön, kiderül, de arra lehet, már CM8 lesz műsoron. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20429) midnightstar válasza rothadt (#20426) üzenetére


midnightstar
tag

bassza meg a cica, igazad van :DD

VAC up blyat

(#20430) Looserke válasza rum-cajsz (#20425) üzenetére


Looserke
őstag

Köszi!

Egyelőre semmilyen telóm nincs mert amit vettem 3 napig volt nálam utána cserét kértem
a T-Mobiltól mert szar volt a kamerája és csak pénteken lesz másik... :)

(#20431) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nos tesztelgettem ma pàr dologgal ezt a nordic romot. Jàtékokkal, camera softwarekkel, youtube videokkal. Jelentem eddig 100%osan teljesített. Nem fagy nem lassú. Szòval aki eddig félt tôle, nyugodtan felteheti. nincs vele semmi baj. :)

(#20432) aveos válasza vazzz (#20391) üzenetére


aveos
tag

Nagyon köszönöm a segítséget és reakciót! :R
Teljesen feltúrtam a netet, de nem találtam semmiféle androidos szoftvert.
Szerinted van valamiféle mérő szoftver, még ha 1-2 métert téved is, akkor is nagyon jó lenne?

06302081105

(#20433) vazzz válasza aveos (#20432) üzenetére


vazzz
őstag

Ez kemény dió... nem tudok róla, drága szoftverek/hardverek ezek, amik erre alkalmasak, általában win CE alapú mind, ha jól tudom. Android még nagyon gyerekcipőben jár ehhez szerintem... keresgélni lehet, de nem sok reményt fűznék hozzá.

(#20434) aveos válasza vazzz (#20433) üzenetére


aveos
tag

Most olvastam az android appz -on >>> Hamarosan (max. néhány hét) jön a GPS Tuner Androidra. Magyar fejlesztés, és tudja (legalábbis a Windows Mobile-os verzió már igen régóta).

Amúgy, kösz a kitartást! :C

[ Szerkesztve ]

06302081105

(#20435) pivi.l válasza aveos (#20432) üzenetére


pivi.l
tag

Egyszerű távolságmérő esetleg:GPS distance meter

(#20436) fa4hu válasza Looserke (#20396) üzenetére


fa4hu
őstag

Ha már földmérő vagy. :-) Sikerült Windows 6 CE-n keresztül betárcsázásra bírnod a Defy-t a FÖMI-hez?

(#20437) johnny82 válasza tzl (#20101) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi, sikerült Visa kártyával fizetnem.

más: jorte naptár alkalmazást használok, google naptár van benne szinkronizálva. A saját naptáraim között bent volt a magyar névnapok alkalmazás, tegnap leíratkoztam róla és mikor vissza feliratkoztam már nem jelentek meg a telón a jorte alkalmazásban a névnapok. Google naptáramban, PC-n minden ok, látom a névnapokat, Jorte-ban nem, ki sem jelzi, hogy magyar névnap naptár is van szinkronizálva. Valaki tapasztalt ilyet? Mi lehet a gond?

(#20438) aveos válasza pivi.l (#20435) üzenetére


aveos
tag

Kösz szépen, most már tudok miből 'kiindulni......! :C

06302081105

(#20439) Gotroa válasza Ronyn (#20388) üzenetére


Gotroa
csendes tag

Köszönöm a válaszod! Várjuk tehát a 2.2-t:)

(#20440) Speed limit


Speed limit
tag

Vajon mért kaphatom ezt a hiba üzit. Bármilyen apot szeretnék venni.

Network communication:
full Internet access
Storage:
modify/delete USB storage contents modify/delete SD card contents

Nincs csatlakoztatva semmi az USB-re és teljes értékű a net kapcsolatom. Telefonról is ezt kapom pedig még mobil netel is néztem.

Köszi előre is a segítséget.

(#20441) bexxter válasza Speed limit (#20440) üzenetére


bexxter
tag

Gondolom megtelt az SD kártyád..

hopp, vagyis ezt minden appnál kiírja, jelzi, hogy mit módosít. Elvileg ez az install gomb megnyomás után jön elő, és megjelenik egy accept gomb is. Nyomj rá.

[ Szerkesztve ]

(#20442) szabof1 válasza mpeti339 (#20362) üzenetére


szabof1
őstag

Tedd fel a KeepScreen alkalmazást a Marketről.
Ezzel megadhatod, hogy mely programok futása esetén ne kapcsoljon le a képernyő.

(#20443) Speed limit válasza bexxter (#20441) üzenetére


Speed limit
tag

Nem tudok semmire. Rányomok hogy Buy és már ez fogad csak a cancel-re tudnák nyomni. Lehet azért kapom ezt mert nem vásároltam még soha neten kártyával és ilyen google checkoutom sincs. Azt se tudom hogyan kell csinálni :D

Na köszönöm Google a barátom és ki is dobta a checkoutot már készítem.

[ Szerkesztve ]

(#20444) csicsaaa


csicsaaa
tag

Sziasztok!
Nekem sajna a motoupdater mindig megszakad 15%-nál :W , és minden egyes gépredugásnál újratelepíti a telefonhoz tartozó drivereket!
Lehet a kettőnek vmi köze egymáshoz?
Ez a fajta upgrade teljes értékű Froyo-t rak a telóra?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#20445) syraly válasza scapegt (#20384) üzenetére


syraly
csendes tag

Nem tudom, hogy csináljátok a 1-2 mA fogyasztást, nekem még -5mA alatt nem volt. Egyébként most rekordot döntök: úgy látom ki fog bírni 48 órát 1 töltéssel.

(#20446) kano válasza Adamul (#20427) üzenetére


kano
nagyúr

Ha az a rádió amelyikre én gondolok akkor az adók sorrendjét a következő képpen tudod megváltoztatni:
- Váltasz egy adóra amelyik már beállított, majd egy üresen tartod sokáig az ujjad és már rögzítheted is oda.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20447) syraly válasza Adamul (#20427) üzenetére


syraly
csendes tag

Olyan market, ahol enabler nélkül is tudsz "vásárolni", sőt bankkártya sem kell... :D

(#20448) Ashcroftt válasza scapegt (#20384) üzenetére


Ashcroftt
csendes tag

Milyen launchered van, mennyi widgettel? Nekem a launcherproplus akad be néha, vagy inkább gondolom valamelyik widget, ilyenkor felmegy 3-400-ra, aztán launcher restart után megint le 1-2re.

Gondolom akinek folyamatosan 5-7 mA, az 3G-n van, nem olyan közel a toronyhoz. Én átpakoltam enyémet 2G-re, amíg nem rendeződik a mobilnet csomagom, gondolom ez számít.

Applanet meg ééérdekes néha, az ingyen Launcherpro és Poweramp iszonyat bugos, FC-s volt, és ette az elemet rendesen, míg más dolgok teljesen jól mentek. Kis kaúsönt javasolnék ezzel kapcsolatban, és asszem warezról még mindíg nem illik itt beszélni. Főleg, h. párszáz pénzért már hivatalosan is lehet kapni nagyon hasznos appokat.

[ Szerkesztve ]

(#20449) L@ja válasza atedg (#20237) üzenetére


L@ja
csendes tag

activesync sajna nem engedélyezett(tiltott)
kizárólag a owa van public netről elérhetően...
ezért keresnék ilyet...

de köszi
üdv
L.

(#20450) atedg válasza L@ja (#20449) üzenetére


atedg
tag

Az OWA-hoz tudtommal csak böngészőből lehet kapcsolódni mivel az Outlook Web Access.
Ahhoz hogy ezek a progik működjenek Exchange A.sync kell.

viszont az owa-hoz bármilyen böngészőből kellene tudni csatlakozni ha csak nincsenek tiltva a mobil böngészők....próbáld asztali gépről

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.