Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) kezman válasza Z()L3 (#21575) üzenetére


kezman
őstag

Hát ja, ez van, én most a hétvégi galiba után visszaraktam a 10-et, hál isten semmi gubanc így három nap használat után, én a gyári naptárat használom, nekem jó , előtte chronos-t használtam, az minden igényt kielégít, nagyon korrekt testreszabási lehetőségekkel, nekem meg van még az ingyenes verzió, de azt hiszem már csak a fizetős elérhető, de megéri, mert szvsz a legjobb naptárprogi WP-re, próba verzió van, próbáld ki. :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21602) old rocker válasza macilaci (#21597) üzenetére


old rocker
veterán

nekem egy hónapon át (csempe törlés, visszarakás) tartotta magát, de azóta semmit sem jelez ki... De bízom a májkroszoftban, hogy az elkövetkezendő 20 évben esetleg orvosolja ezt a kis problámát. amit egyértelmű, hogy a szakszerűtlen tapperolásom okozott. (Talán nem elég mélyen hajoltam meg e-mail letöltés közepette kelet felé)
Azon kívül kifejezetten kedvelem, -rájöttem, hogy ez egy marketing feature - hogy a naptár élő(khm)csempén állandóan az outlook naptár felirat vigyorog, ohne dátum és események. Minek idegesítenénk vele magunkat, ha rápislantunk a telefonra? Örüljünk, hogy ha belépünk az alkalmazásba, akkor megmutatja.... kell ennél több?
A win10-nél jobb op rendszer egyszerűen nem létezik.
Példa rá a helyesírási javaslat, amikor egy elütött betű miatti szónál, ha jobb klikkelek az egérrel, - hátha gyorsabb, mint javítani - gyakorta olyan elképesztő baromságokat ad fel, hogy az már-már szórakoztató lenne, ha nem volna bosszantó.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21603) kezman válasza old rocker (#21602) üzenetére


kezman
őstag

Ne szépítsük "kolléga"ez a renbszer úgy sz@r ahogy van, és ezt az MS azzal tetézi hogy minden frissítéssel sz@rabb lesz, de hát azzal főzünk amink van,enyém fél éves,ezt az évet ki húzom aztán ledarálom ágdarálómmal, nehogy megmaradjon az utókornak,nem ajánlom senkinek!

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21604) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Rendszervisszaállítási kisérletkor, biztonsági mentés megléte, és "ami csak lehet, SD kártyán"-elvével élve mi az ami adat elveszhet, Mit érdemes feljegyzetelni?
Fixen a naptár az ami hibás, azt kell átnéznem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21605) old rocker válasza kezman (#21603) üzenetére


old rocker
veterán

én igyekszem finoman fogalmazni, nehogy megint eltiltsanak a közügyek gyakorlásától...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21606) Attikusz válasza Ranbo (#21598) üzenetére


Attikusz
tag

Viberen és messengeren nekem is berakad az értesítés...

(#21607) Attikusz válasza Luck Dragon (#21599) üzenetére


Attikusz
tag

Hm, nekem letölti a mellékleteket. Korábban írtad, hogy leesik a 640-edről a hátlap:

https://www.nillkin-case.com/image/cache/data/dev3758_16-750x750.jpg

nekem ilyen van, csak feketében, szépen körbe öleli a készüléket, kemény műanyag, amely recés. Egyetlen hátrányát látom, ha por kerül a hátlap és a tok közé, akkor megkarcolja a fehér hátlapot. :(

(#21608) Attikusz válasza macilaci (#21597) üzenetére


Attikusz
tag

Tegnap este küldtem magamnak egy emailt, és úgy már eltűnt, de ha mástól kaptam korábban emailt, akkor nem... Furmányos Win10.

(#21609) Luck Dragon válasza Attikusz (#21607) üzenetére

Nekem S-line szilikon tokot használók. Az is körbe öleli. De csak áprilisig kell kibírni és akkor a lumiák mennek tőlem. :)

De azért köszönöm szépen 😊

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21610) macilaci


macilaci
csendes tag

Érdekes módon nálam az e-mail, stb csempe mostanában működik, ha megnézem, eltűnik az értesítés. Ami rossz, az a Facebook. Most éppen három tegnapi értesítés váltja egymást. Azóta vannak újabbak is, azokkal nem foglalkozik.
Most vagy telefonfüggő (640XL DS), vagy valamilyen beállítás befolyásolhatja, melyik csempe hogy viselkedik? Gondolom a MS dolga lenne kideríteni, de hát...

(#21611) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21609) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Már azt írod, hogy ki kell bírni? :)
Mondjuk, nem csodálom...

(#21612) kezman válasza ledgeri (#21604) üzenetére


kezman
őstag

Gyakorlatilag mindened megmarad, csak azok a képek,zenék,csengőhangok,térképek stb amiket a telefora mentettél, azok vesznek a semmibe.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21613) ledgeri válasza kezman (#21612) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Végül is nem hard volt, hanem csak soft reset, ami inkább "hard restart", mint ahogy kiderült.. De köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21614) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21611) üzenetére

Igen, mert már telefonáláson kívül másra alkalmatlan.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21615) fR0271 válasza Attikusz (#21596) üzenetére


fR0271
csendes tag

Ez nálam is fennálló hibajelenség 735-nél. :W

[ Szerkesztve ]

(#21616) old rocker


old rocker
veterán

Ejnye, a fene egye meg a megbízható win 10-es telefont, fél órája vettem észre, hogy a névjegyzékben abc szerint nem tudok keresni.... csak görgetni, a-tól akármeddig...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21617) Ranbo válasza old rocker (#21616) üzenetére


Ranbo
tag

nálam a névjegyzékben a betűre nyomva előjön a teljes abc, majd ott tetszés szerint tudok választani melyik betűvel kezdődő neveket szeretném látni, nem kell görgetni, bár azzal is eléggé gyors

(#21618) kezman válasza Ranbo (#21617) üzenetére


kezman
őstag

Igen ez így működni oldrocker kolléga

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21619) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Baj van, nem megy az egyik SIM-em. Az első foglalat nem akar működni, ha megcserélem a kártyákat akkor sem.

Van úgy hogy ha kiveszem és visszateszem akkor jó egy pillanatig, de utánna már azt érzékeli, hogy nincs bent a sim.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#21620) Luck Dragon válasza DrojDtroll (#21619) üzenetére

730-nál is volt ilyen, de ott alaplap csere volt, mert előtte próbáltak tisztítást, de nem ért semmit sem. de nem biztos hogy nálad ugyan ez van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21621) DrojDtroll válasza Luck Dragon (#21620) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nagyszerű

nem tudja valaki mennyi idő alatt intézi a smartshop a garanciát?

(#21622) Luck Dragon válasza DrojDtroll (#21621) üzenetére

Először próbáld ki,hogy szívószállal picit kifújod . Hát valami szennyeződés miatt van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21623) DrojDtroll válasza Luck Dragon (#21622) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nem inkább szívni kellene?

(#21624) Luck Dragon válasza DrojDtroll (#21623) üzenetére

Nem, de ahogy gondolod.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21625) Boonen007


Boonen007
őstag

Én a holnapi nappal elméletileg búcsúzom innen (végre) veszek egy iPhone 5s-t. :)

(#21626) ΞΔGLΞ válasza DrojDtroll (#21623) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mielőtt szervizbe dobod a telefont, ha van lehetőség, próbáld ki másik kártyával és mindenképp előtte csinálj egy VDRT- telepítést. Szerintem itt nem hardverhiba van. Csak bugos lett az egész gané (rendszer).

(#21627) DrojDtroll válasza Luck Dragon (#21624) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Rendben van vasárnap kipróbálom, remélem segíteni fog.

(#21628) DrojDtroll válasza ΞΔGLΞ (#21626) üzenetére


DrojDtroll
addikt

8.1-ről most jöttem vissza 10-re és így is rossz.

Megcseréltem a két kártyát és így is rossz volt.

(#21629) Luck Dragon válasza DrojDtroll (#21627) üzenetére

Úgy legyen. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21630) Luck Dragon

Akinek 8.1-van, szépen kérem, nézze meg a használtauto oldalát, hogy Nála is lefagy a készülék?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21631) ΞΔGLΞ válasza DrojDtroll (#21628) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az nem jelent semmit, WDRT-t csináld meg. Addig kár bármit is írni. Ha egyszer bugos, akkor bugos is marad, hiába frissíted 10-re. Ennek az az értelme és fontossága legfőképp, hogy kizárd a szoftveres hibalehetősséget. Ha ezek után is csinálja, akkor szerviz, vagy falhoz vágod. : )

[ Szerkesztve ]

(#21632) snooze válasza Luck Dragon (#21630) üzenetére


snooze
veterán

nálam csak az elején viselkedik kicsit furcsán,de utána jo..

GO Gunners!!!

(#21633) snooze


snooze
veterán

egy gyors kérdés..8.1-en a tárterületsegéd-egyéb fájlokat hogyan lehet megnézni gépen,mivel azt irja,hogy csak ugy lehet,de a gépen ezt a mappát nem látja..kell hozzá valamilyen progi?köszi!

GO Gunners!!!

(#21634) Luck Dragon válasza snooze (#21632) üzenetére

Köszönöm szépen hogy megnézted. :)

Nálam kifagy, csak az akkumulátor kivételével lehet újra indítani. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21635) old rocker válasza Ranbo (#21617) üzenetére


old rocker
veterán

thx
(Azóta egyébként meggondolta magát. Amikor nem ment, így sem ment...
Görgetés: 465 kontakttal a betűtől mondjuk n-ig...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21636) DrojDtroll válasza ΞΔGLΞ (#21631) üzenetére


DrojDtroll
addikt

telefonon belüli reset meg volt, de akkor csinálom wdrt-vel is.

(#21637) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

nem segített a wdrt

kosz meg nem igen került a telefonba, így ez alaplapgond lesz :((

(#21638) Luck Dragon válasza DrojDtroll (#21637) üzenetére

Utálom mikor igazam van ezen a téren. :(
Én is most csinálok az enyémen HR-t már egy éve be van lakva, és már a legtöbb nagyobb oldalaknál kifagy a telefon, lásd hahu, index ,stb.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21639) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

egyenlőre meg leszek egy simmel is, majd a gari vége felé küldöm garira a telefonomat.

(#21640) snooze


snooze
veterán

21633-ra valaki?

GO Gunners!!!

(#21641) Luck Dragon válasza snooze (#21633) üzenetére

Talán TotalCommander

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21642) snooze válasza Luck Dragon (#21641) üzenetére


snooze
veterán

nem látja a telot a tc.. :F

GO Gunners!!!

(#21643) Luck Dragon válasza snooze (#21642) üzenetére

Fogalmam sincs, nekem nem kell TC. Így nem tudom. Csak egy tipp volt segítség gyanánt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21644) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Olyannal talalkoztatok, hogy a frissites leszedese megall 8%-nal?

(#21645) ΞΔGLΞ válasza DrojDtroll (#21637) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Legalább kiderült, hogy mindenképp szerviz. De, ha valamit nem lehet negatívumként felhozni, akkor a szervizük talán a legjobb. Gyorsak és inkább cserélnek mindent, francokat fognak javítgatni bármit is. :)

(#21646) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21645) üzenetére

Ez igaz.

Közben a HR megvolt ,szépen be van lakva, végre nem fagy le, szinte zökkenő mentesen ment minden.
Legalább ez a része jó a wp-ben. Ha most lett volna nálam is bejelentkezési gond, akkor menthetetlen lenne a készülék az tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21647) DrojDtroll válasza ΞΔGLΞ (#21645) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Ez a micro-ra igaz vagy a smartshopra?

(#21648) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Lumia 640XL
Nem tudom nálam remekül működik minden (én valami nagyon ritka kivétel lehetek) 8.1
Akksi hibátlan, rendszer ugyan úgy pörög. Néha egy egy restartot nyomok neki amikor töltőre rakom és ezzel meg is elégszik. Nem kér mást.
2016.06-ba vettem. Ennyi idő alatt már elvileg meg kellett volna utálnom :U
Ismerősöm is nemrég vette meg szintén ugyan ezt. Mi a gyári FB-ot használjuk azzal sincs semmi gondunk. Idővonalat pikk pakk betölti, messenger azonnal frissül. Minden üzenet megjön. I don't know why.
Pont emiatt tartok a 10-től, hogy megbánom. Újdonság varázsa vonz csak.
Még mindig nem érdemes frissíteni?

(#21630) hahu hibátlan. (gyári IE)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#21649) starr válasza HartgeH3-2.8 (#21648) üzenetére


starr
őstag

Nyugodtan kipróbálhatod a 10-est. Bármikor vissza tudod wdrt-zni a 8.1-et. Nálam mindig is jól működött, ha nem olvasnám a fórumot, nem is tudnám, hogy xar :)

[ Szerkesztve ]

(#21650) gemini válasza HartgeH3-2.8 (#21648) üzenetére


gemini
aktív tag

Nálam is teljesen jól működött a 10-es. Fényképező problémám volt csak, de azt ki tudtam váltani a 8.1-es fényképezőjével. Viszont a gyári visszaállítás nagyon nem tett neki jót amikor páromnak átadtam a telefont. Muszáj volt visszatérni 8.1-re, mert nem volt kedvem sokat sz@rakodni vele, neki meg az is jó, mert azt megszokta a L635-ön.
Ha az összefoglaló szerint frissíted, akkor nagy az esélye, hogy rendben fog működni az új rendszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.