Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Boonen007 válasza Luck Dragon (#21449) üzenetére


Boonen007
őstag

Annyira azért nem eszik forrón a kását, csak amint lesz lehetőségem váltok, valószínűbb az alma termék, mert az 2-3 év múlva is telefon marad nem lesz letojva stb. Nagyon szeretem a Windows platformot, de egyre kevésbé tudja hozni az elvárt dolgokat. Nincsenek alkalmazás frissítések, ha vannak is nincs látszatjuk stb.. :/

(#21452) ΞΔGLΞ válasza Boonen007 (#21448) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetértek!

Több, mint 1 éve könyörögtek már az MS-nak, hogy adják ki a kódokat! Naná, hogy ilyet nem fognak megtenni, de ha mégis kiadták volna, ennyi idő alatt a hozzáértők olyan rendszert gyúrtak volna alá már, hogy öröm lenne ezt a platformot használni, de ahogy írod is.
Igen, a k anyjukat szopassák tovább, hogy nekem/nekünk kelljen állandóan tesztelgetni, hogy ez a tetves rendszer, hogy hajlandó, ha egyáltalán hajlandó normálisan működni. Emiatt csesszek el az életemből fontos órákat, napokat, heteket, mert ez a szemét banda nem képes arra az évek alatt sem, hogy legalább olyan rendszer gyúrjon a telefon alá, hogy teljesen rábízd magad és tudd, mindig mindenhol időben értesít bármiről, nem omlik össze, tartja a kapcsolatot, ami képet csinálsz az nem lesz rosszabb és főleg meg is marad!
De ha ez még működne is, mert k...ra nem működik, még akkor hol vagyunk attól a megnevezéstől, hogy okostelefon? Sehol, ba...tok meg! Sehol!

Megérdemelnék, hogy a gugli, a fejlődő, tesztelés alatt álló etc... operációs rendszerével totálisan hazavágja ezt a bandát, ami még be is következhet. Mobil os és browser tekintetében sikerült nekik...
A legnagyobb érvágás ez azoknak, akiknek sajnos nem telik arra, hogy legyintsenek, és vegyenek egy másik készüléket, nos ők vannak a legjobban oboáztatva. Engem már nem érdekel, régóta nem használom ezt a szart, másnak már nem tudom nevezni. Simply shit!

(#21453) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21452) üzenetére

Ez igen, eddig ez volt a leges legeslegjobb, legszebb kreatív hozzászólásod a w10-nél. Elmenthetem? :DDD :C ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21454) moonlight115 válasza ΞΔGLΞ (#21452) üzenetére


moonlight115
tag

A Scandal c. sorozatban mindenki Lumiát haszál, még a First Lady is. Biztos nekik nem szóltak, hogy bugos. :D

Egyébként igazad van.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21455) Boonen007 válasza Luck Dragon (#21453) üzenetére


Boonen007
őstag

Persze nem a legszebb, de sajnos igaza van gyakorlatilag mindenben.

(#21456) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21453) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ennél jobbat is tudok, de akkor nem csak innét, a zinternetről is kivágnának! :DDD

-----------------

(#21454) moonlight115

A kártyavárban is elég sokan használnak win mobilt még a leendő elnök is (8.1), telefonálásra, sms-re, e-mail-re.
Ennyi bőven elég is, nem? :-D

(#21457) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21456) üzenetére

Gondoltam, csak a szokásos.. ;] :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21458) moonlight115 válasza ΞΔGLΞ (#21456) üzenetére


moonlight115
tag

Kinek mire kell...Még egyik epizódban sem hallottam, hogy sírtak volna a naptár csempe kötelező átméretezése miatt. :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21459) ΞΔGLΞ válasza Boonen007 (#21455) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most így sikerült megfogalmazni, igazából azért, mert egyszerűen senki nem mond semmit. Ami jön, az rossz, mert nem jó. Fontos applikációk szűnnek meg, főleg a nagyon kevés fellelhető igényesekről van szó. A többi használhatatlan, vagy nem sok vizet zavar.
Tökmindegy, hogy mit, de hazudjanak végre valamit, eddig is azt tették és ezzel évek óta folyamatosan átvágva mindenkit a sok ígérgetéssel.
Aztán majd eldöntjük, hogy elhisszük-e! Nyilván nem, mert mi átlag hülyék is felnőttünk azóta egy szintre és azt mondjuk, most elég volt csesszétek meg. Elég volt az ígérgetésekből, elég volt a Dunát rekeszteni való sok semmit nem érő frissítésekből, elég volt, hogy a tesztelők még mindig mi vagyunk, de főleg elég volt, hogy a telefonjaitok egyre inkább használhatatlanok, lassan már arra is, ami ténylegesen a neve: telefonálásra.
Persze írhatjuk, mint mindig, hogy majd kiderül...
De komolyan, van még kedve valakinek erre várni? Neki(k) sok kitartást! :-)

[ Szerkesztve ]

(#21460) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21459) üzenetére

Majd ott lesz gond hogy kikopik a céges Lumiák, és akkor jön az akkor mit :F Persze nem kell sokat agyalni, mert két rendszer jöhet szóba..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21461) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21460) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A lumia telefonok (és ezt nem lehet tőlük elvenni) de bizony nagyon jól össze vannak rakva. Szóval, amíg a rendszer arra képes, hogy telefonálásokat bonyolítson, addig azok kiszolgálják a felhasználóját. A legutolsó tortaszeletet nézve, kb 300-400 millió WM user lehet még, ami ugye eltörpül a gugli 5 milliárdos felhasználóival szemben, de azért őket sem kellene nagy ívben letojni.

(#21462) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21461) üzenetére

Igen ,de az üzleti szegmensben , maximum 2 éven keresztül vannak ezek a készülékek, ÉS azért az a 2 év vége lassan itt van ,mind a 735-830-640 triónak. És utána ezek már nem lesznek. Nos én erre gondolok. Nem a meglévőkre.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21463) macilaci


macilaci
csendes tag

Tudja valaki, az Eszköztitkosítás beállításait hol találom? Működik, de szeretnék változtatni a beállított időn, és semmilyen állítási lehetőség nincs. A ki-be kapcsoló se reagál, mindegy, hova állítom. Annyit találtam, a Microsoft fiókban a "Telefon nyomon követése" menüpont alatt lehetne állítani, de ott sincs semmi.

(#21464) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok!
Azt meg lehet valahogyan csinálni, hogy egy könyvtár kikerüljön a kezdő oldalra?
Tehát létrehozok egy könyvtárat a telón vagy az sd kártyán, és kikerül mint egy app-nak az ikonja.

(#21465) old rocker válasza moonlight115 (#21458) üzenetére


old rocker
veterán

Neked szerencséd volt, de azért, ha emlékezetem nem csal, egy bug miatt az én instrukcióimból kiindulva váltottál 10-re...
A naptár csempe meghalása, amit vagy újraindítással, vagy átméretezéssel lehet feléleszteni, két másodperces oda-vissza művelet, de azért... Nem azért vesz az ember egy viszonylag drága okostelefont, hogy egy használati tárgy öntörvényei szerint éljen.... 11 napig a klinikán csak ezt használtam, meg is voltam vele, (gondoltam, ezt úgyse lopják el) a naptárra sem volt szükségem, de azért vannak elveim.... elvárásaim, ha úgy tetszik. A naptár csempémnek a mostani frissítés és az előző közötti időszakában annyit "javult", hogy átméretezéssel sem lehetett életet verni bele. Miért??? És az egész azzal kezdődött, hogy w10 upgrade után (kivártam a hivatalost) egyéb más bugok mellett az időjárás csempe halt meg. A naptár működött. Jött a frissítés, erre hurrá, megjavult az időjósda, cserébe meghalt a naptár csempe... Amit azóta képtelenek orvosolni... Miért??
Én nem akarok az android mellett kampányolni. Nem szeretem, jobban örülnék, ha a Lumia minden vonatkozásban egyre pöpecebb lenne. De nem az. Nem véletlen, hogy 0.3 % alá csúszott az eladási szegmense. A sreent szívesen venném a P8-on, de egyébként... Nem akarok egy részletes összehasonlítást írni, nem éri meg a fáradságot. De nem véletlen, hogy az a "fő" készülékem, ez csak "másodkészülék" a másik kártyával. S ha rövidesen letelik a két év... Már nincs szükségem két előfizetésre, és nem a p8-ban levő kártya megy a levesbe.
Pedig pont az elrendezés miatt (csempe, menü) szerettem jobban a Lumiát.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21466) duo válasza old rocker (#21465) üzenetére


duo
őstag

ha jól tudom van p8 lite-od is (hint: square launcher2 de vigyázni kell vele mert van egy hibája. sajnos qrvajó kis launcher) :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#21467) old rocker válasza duo (#21466) üzenetére


old rocker
veterán

jaja ... :DDD :DDD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21468) macilaci válasza macilaci (#21463) üzenetére


macilaci
csendes tag

Na, csak megtaláltam. :C

(#21469) moonlight115 válasza old rocker (#21465) üzenetére


moonlight115
tag

Úgy emlékszem, az SD-kártyával volt baj, azóta új van, és jó lett minden. Igen, szerencsém volt. Furcsa, az ember azt hinné, hogy műszaki cikk, tehát nem úgy működik, mint egy hisztis gyerek. De nem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21470) old rocker válasza moonlight115 (#21469) üzenetére


old rocker
veterán

valami volt a bejelentkezéseddel is a felhőbe

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21471) moonlight115 válasza old rocker (#21470) üzenetére


moonlight115
tag

Egyes fotók nem jelentek meg, de már jó lett az is.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21472) samu2062 válasza Attikusz (#21414) üzenetére


samu2062
aktív tag

Sajnálom.
Mindegy lett volna kinek adom oda ennyiért,de egy hónap után sem jött még ilyen ajánlat sem.
Megtartani meg nem akartam.
http://hardverapro.hu/apro/microsoft_lumia_640_lte_23
Ez volt az,itt is ajánlgattam.

(#21473) old rocker válasza samu2062 (#21472) üzenetére


old rocker
veterán

én 8 rugóért adtam oda a hibátlan820-om :O

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21474) Toby888


Toby888
senior tag

köszönöm srácok a jó tanácsokat !!! :R :R

(#21475) old rocker


old rocker
veterán

csak 1 megjegyzésnek szánom: [link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21476) starr válasza old rocker (#21475) üzenetére


starr
őstag

Na és, majd beállítja utólag mindenki a kedvencét. Csak hát mobilon aztán tényleg nincs választás nincs.

(#21477) gemini válasza old rocker (#21475) üzenetére


gemini
aktív tag

Nekem még egyszer sem állította vissza magát. Ha jól tudom OSX esetébe is a Safari az alapértelmezett, de ott is meg lehet változtatni. Nem értem ezt a mizériát a böngésző körül. És ahogyan starr is írta, mobilon e téren nagyobb gond van.

(#21478) PuMbA


PuMbA
titán

8.1 HERE-n van térkép frissítés :)

(#21479) Luck Dragon válasza PuMbA (#21478) üzenetére

27,5MB volt, :) Köszi.
Kár hogy a Drive-ra már egy jó ideje nem frissült.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21480) PuMbA válasza Luck Dragon (#21479) üzenetére


PuMbA
titán

Drive? HERE Drive? Az ugyanazt a térképet használja :)

[ Szerkesztve ]

(#21481) Luck Dragon válasza PuMbA (#21480) üzenetére

Szóval a két alkalmazás egy térképet használ?
Heremapnél letöltöm, akkor a driver is ugyan azt kezeli?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21482) PuMbA válasza Luck Dragon (#21481) üzenetére


PuMbA
titán

:K

(#21483) Luck Dragon válasza PuMbA (#21482) üzenetére

:R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21484) Švejk válasza PuMbA (#21478) üzenetére


Švejk
őstag

Meg 10-en is :)
Szerintem lényegesen gyorsabban tölt, plusz elvileg van miskolci meg pécsi közlekedés-szolgáltatás. Gyakorlatban nem sikerült még működésre bírni

(#21485) Luck Dragon válasza Švejk (#21484) üzenetére

735-ős még nem találja...
8.1-en meg igen..
Ehh :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21486) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok. Kéne vennem egy ilyen telefont amíg el nem fogynak. Jól tenném?
Amennyiben megveszek egy 640. et és nem frissítem. Mi az amire nem fogom tudni használni? Pl. Egy opera böngészőt vagy arukereso alkalmazást se lehet rá letölteni, mert 8.1 van rajta? Nem szeretnék olcsó kínai androidos telefont amin nem lehet normálisan beszélgetni, mert halk. Nem lehet velük egy elfogadható képet készíteni.

(#21487) Tdavid1994 válasza Kolty (#21486) üzenetére


Tdavid1994
tag

Nekem 640 xl van de semmiképp nem állnék vissza 8.1-re. Sztem már elég stabilnak mondható (le is kopogom :D) , semmi bajom a rendszerrel, jó lehetne jobb persze de jobban tetszik mint a 8.1.

(#21488) PuMbA válasza Kolty (#21486) üzenetére


PuMbA
titán

Majdnem mindegy, mert 10-en csak pár alkalmazással van több, mint 8.1-en :)

[ Szerkesztve ]

(#21489) zorzy4 válasza Kolty (#21486) üzenetére


zorzy4
őstag

8.1en nem tud egyszerre csörögni és rezegni a telefon. Ez sok nem fogadott hívás eredményezhet. Nyugodtan frissítsd, a win 10 már van olyan stabil mint a 8.1

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#21490) Luck Dragon válasza Kolty (#21486) üzenetére

Árukereső, opera van 8.1-en is és tökéletesen működik. De MediaMarkt app is szépen működik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21491) Kolty


Kolty
aktív tag

Köszi a válaszokat. Nekem max egy app telepítése megy. nem op.rendszert frissíteni.
A kettő sim kezelése mennyire problémamentes, főleg adat téren?
Ébreszteni gyakran elfelejt?

(#21492) Luck Dragon válasza Kolty (#21491) üzenetére

Ébresztés 10-én volt rá példa, 8.1-én még nem.
Dual sim kezelésében nem tudok segíteni.

Ui két Telekomos kártya tudd össze veszni.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21493) gemini válasza Kolty (#21491) üzenetére


gemini
aktív tag

Nálam 8.1 alatt voltak problémák a gyári ébresztővel, de a realarm mindig ébresztett. 10-es alatt egyikkel sem volt gond.

Ha két SIM kártyát használsz, akkor az a lényeg, hogy a net ne T-Mobile-ról menjen, mert akkor akadozni fog.

(#21494) PuMbA válasza zorzy4 (#21489) üzenetére


PuMbA
titán

"stabil" :DDD Az elég érdekes, hogy tudtommal a hívásvárakoztatás még mindig nem működik, tehát ha beszélsz valakivel, akkor foglaltat jelez a telefonod Windows 10 Mobile alatt.

[ Szerkesztve ]

(#21495) gthomma


gthomma
senior tag

Unokatesónál vagyok, éppen zenéket másolnék a laptopjáról a Lumia 640 -re, ugye az csak egy szájbab@szott vicc hogy egy Windows 10-es pc nem ismeri fel a Windows 10-es mobilt ???

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#21496) Luck Dragon válasza gthomma (#21495) üzenetére

Sajnos ez így van. Jó pár helyen ez már ki lett beszélve.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21497) gthomma válasza Luck Dragon (#21496) üzenetére


gthomma
senior tag

Régen köptem már ekkorát .....

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#21498) Luck Dragon válasza gthomma (#21497) üzenetére

Undi..

De Megértem:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21499) samu2062 válasza PuMbA (#21494) üzenetére


samu2062
aktív tag

Ha be van kapcsolva a hívásvárakoztatás,nem foglaltat jelez a hívó félnek,hanem kicsörög nála,csak hogy nálad meg nem jelez semmit,hogy bejövő hívásod van.
A hívó fél leteszi avval a tudattal,hogy nem vetted föl.
Ezt nem tudják az évfordulós frissítés óta javítani.

(#21500) Gabesz84 válasza samu2062 (#21499) üzenetére


Gabesz84
őstag

ez biztos hogy a telefon hibája? Nekem ezek a funkciok azota nem mukodnek miota telekomos vagyok, kb 3 honapja.
Lehet h elotte telenorral se volt utobb jo, de ugy emlekszem akkor meg mukodott.
Csak azert mert asszonynal is ujabban foglaltat jelez, ha epp massal beszel, o is telekomos, nem allitott el semmit, es regebben kicsongott. S6-ot hasznal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.