Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Medical válasza kezman (#21523) üzenetére


Medical
aktív tag

Nekem, ugyan ezeket írja ki, mikor térképet akarok letölteni! :W

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#21552) mici66


mici66
tag

Naponta gondolkodom, hogy váltsak, vagy ne váltsak! Itt van elöttem több készülék, de mindig visszatérek a 640 LTE-hez. Utálom az androidot! Mókolni kell, root jog nélkűl fos az összes!
Ha megszokod a W10-t, nem tudsz lemondani róla.
Ez az Én szerény véleményem!

(#21553) ΞΔGLΞ válasza mici66 (#21552) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

, Mókolni kell, root jog nélkűl fos az összes!

Ez elég érdekes kijelentés, főleg annak tükrében, hogy egy win telefonnal már, kb 15-20%-át sem tudod élvezni annak, ami droidon teljesen frankón működik, mint OKOStelefon. Régen, lehetett ilyen kijelentéseket tenni, manapság inkább röhejes, mint valós lenne. Szóval, ez így korántsem igaz! Az elcseszett ikonokat én sem bírom, de van jó pár launcher, amivel teljesen testre szabható. De, ahogy írtad is, ez is csak vélemény...

(#21554) Luck Dragon válasza mici66 (#21552) üzenetére

Régen én is ezen a véleményen voltam, kivétel a w10-része. De az e-mail kezelési gondok óta nagy csalódás van már. :O

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21555) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok ma vettem egy Nokia Lumia 625 os telefont, visszaallitottam gyari allapotba . Most kezdenem belakni , az Aruhazba valo bejelentkezesnel hibaba utkozok , mikor a fiokot adnam hozza egyszeruen nem jon be hogy beirjam :( ranyomok a BEJELENTKEZESRE kb 2-3 percig tolt aztan kiirja, hogy Sikertelen csatlakozas, Hibakod 80070057
Tud valaki segiteni? Minden frissites felvan telepitve a telohoz

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#21556) Luck Dragon válasza HawerKing (#21555) üzenetére

Persze, de amúgy nem ez a topicja, de egyenlőre nem nálad van a hiba ,hanem az MS-nél

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21557) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21556) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ilyen orbitális hibát "1 perc" alatt illene kijavítani...
Már persze annak, aki nem nagy ívben tojik a (saját) felhasználóira.

(#21558) old rocker válasza mici66 (#21552) üzenetére


old rocker
veterán

Én hülye vagyok az androidhoz, így egyszerűen nem értem: miért kell rootolni? Mókolni? Én az ikonokat beálltottam magamnak, 3 kezdő kijelzőt, 7 alkalmazást telepítettem... azóta elvagyok vele, mint a befőtt... Naptár, időjárás, zene, video, net email s tb. működik. Mentés, google drive, one drive hibátlanul elérhet ő.
Mindezt nem mondhatom el a 640.ről.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21559) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21557) üzenetére

Én már várom mikor adhatóm be az igényemet az új céges kütyü miatt, ezt pedíg végre elfeledem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21560) HawerKing válasza Luck Dragon (#21556) üzenetére


HawerKing
őstag

Basszus ez komoly? Mar elakartam adni tovabb. Enyire gané nemlehet a ms :( rohadekok , megutaltatjak lassan mindenkivel magukat. Tehat akkor masnal sem mukodik?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#21561) Luck Dragon válasza HawerKing (#21560) üzenetére

Olvasd vissza ezt az oldalt, vagy a 735-ős topicot, vagy a wp Phone topicot.

(Mindenkinek most ez van, készüléktől Függetlenül)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21562) fR0271


fR0271
csendes tag

Azért ez nevetséges, hogy 2 nap alatt nem tudtak mit kezdeni vele... :O

(#21563) kezman válasza mici66 (#21550) üzenetére


kezman
őstag

Ez rendbe, már olvastam de mikor hozzák már rendbe, négy napja nem lehet bejelentkezni bakker :W

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21564) kezman válasza ΞΔGLΞ (#21557) üzenetére


kezman
őstag

Ez Így van, Úgy sz@r az egész ahogy van, csak azért nem váltok mert fél éves a készülékem eladni lehetetlen, de lehet így is a kukába köt ki ha így b@szik rá az MS :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21565) kezman


kezman
őstag

Jelentem működik a MS fiók bejelentkezés, :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21566) jksx válasza ΞΔGLΞ (#21553) üzenetére


jksx
senior tag

Pedig hidd el, hogy kell mókolni...
Pl. egy kangvip rom felrakásához, hogy legyen normálisan működő értesítés, meg tudd nézni az adatforgalmat és egy csomó funkció ami a gyári romból kimaradt, illetve érdekes módon a másik régiókódúban benne van, csak az EU régiósokra sz*rnak egyet. Nem beszélve a bloatware-k tömkelegéről. És ez nem a forintos kategória hanem egy Mate 8.

(#21567) gemini válasza jksx (#21566) üzenetére


gemini
aktív tag

Néhány hete váltottam Redmi 4A-ra. Nem érzem, hogy bármi miatt mókolnom kellene. Régen leginkább azért kellett rootolni a készülékeket, hogy a sok szemetet ki lehessen irtani belőle és valamivel gyorsabb legyen. Már alapból gyors a rendszer és a Windowshoz képest sokkal jobban testre szabható, míg a Lumiák egyre inkább butulnak. Én pl. sosem használtam a hívásvárakoztatás/hívástartás funkciókat, de ezt már az 1998-ban használt telefonjaim is tudták, ez meg nem. (legalábbis nem jelez az olvasottak alapján)

(#21568) fR0271 válasza kezman (#21565) üzenetére


fR0271
csendes tag

Azt hittem már örökre így marad. Nálam is működik 735-ön. :DD

[ Szerkesztve ]

(#21569) old rocker válasza jksx (#21566) üzenetére


old rocker
veterán

nem tom...téhómos vagyok, erre van külön téhóm alkalmazás, mennyit telefonáltam, mennyit adatmennyiséget használtam el a csomagomból, számlák, stb. Ha véletlen elhasználom a kvótát, akkor is megy tovább, csak tetű sebességgel. Akkor meg mi a francnak tegyek fel adatforg. ellenőrzésre alkalmazást? A Lumiáimhoz raktam fel, sosem használtam... Elnézem a p8 topikban is, mennyit kínlódnak azért, hogy frissítsék a telefont... ennyire fontos? Tipikus fogyasztói társadalom melléktermék: mindig újabbat, modernebbet és kicsit korábban, mint ahogy arra ténylegesen szükség van. (Mi mindannyian egy jól bevált fogyasztói szokás melléktermékei vagyunk... Amit birtokolsz, az előbb-utóbb birtokol téged... Fight Club)

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21570) amargo válasza jksx (#21566) üzenetére


amargo
addikt

En nexus 5x re váltottam, de itt meri az adatforgalmat.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#21571) Luck Dragon válasza amargo (#21570) üzenetére

Jéé itt is? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21572) old rocker válasza Luck Dragon (#21571) üzenetére


old rocker
veterán

menet kÖzben nekem is ... a wifit is

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21573) amargo válasza Luck Dragon (#21571) üzenetére


amargo
addikt

Követem meg ezt a fonalat is, van benne érdekeltségem, de lassan párom telefonját is cserelem. Mondjuk, amire ő hasznalja, arra talán elég még..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#21574) Luck Dragon válasza amargo (#21573) üzenetére

Sok helyen találkozunk . De amúgy értem! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21575) Z()L3 válasza kezman (#21564) üzenetére


Z()L3
tag

Dettó így vagyok én is :) Mondjuk nekem kb. egy éves a teló, hűség járjon csak le.

Amúgy az egész rendszerre feltűnően tojnak...Kb. 25-30 nem gyárilag telepített alkalmazás van a telefonomon, de mióta visszaraktam rá a 8.1-et (10 egy éjszaka alatt lehúzott 70% töltöttséget üresjáratban) ugyanabban az állapotban vannak - nem frissült egyik sem. Talán 1-2 ami kb. 2 hetente talán frissül.

Amúgy rendes naptár alkalmazás létezik WP-re ? Vagyis olyan, ami az élő csempén az eseményeket nem aznap mutatja, hanem már 1-2 nappal előtte ? Ez nagyon hiányzik, anno E52 is tudta ezt. Sokszor visszasíróm azt a telót :O
old rocker ha jól emlékszem neked is volt E52 :)

[ Szerkesztve ]

(#21576) Luck Dragon

Imádom a 640-em, ma a kezemben maradt a hátlap, az akkumulátor meg le esett.
Egyszerűen nincs a hátlapon kívül ami megtartaná az akkumulátort.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21577) gemini válasza Luck Dragon (#21576) üzenetére


gemini
aktív tag

Tegyél rá szilikon tokot :DD

(#21578) Luck Dragon válasza gemini (#21577) üzenetére

Az van rajta, csak le vettem, és elfeledtem milyen minőségi megoldásu ketyere is ez....

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21579) kezman


kezman
őstag

640-én a 10 még mindig sz@r,vagy esetleg már érdemes frissíteni?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21580) old rocker válasza Z()L3 (#21575) üzenetére


old rocker
veterán

Volt bizony, imádtam, A True Calendar ninden igényt kielégít, de 750 Ft

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21581) old rocker válasza kezman (#21579) üzenetére


old rocker
veterán

Érdemes, mert minden frissítésnél reménykedem.... de mindegyik után marad, vagy új bug jön elő....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21582) Luck Dragon válasza Z()L3 (#21575) üzenetére

Simple calendart használom, nekem megfelel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21583) kezman


kezman
őstag

Próba szerencse,fent van a 10, melik a legfrisebb verzió? Kösz.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21584) starr válasza kezman (#21583) üzenetére


starr
őstag

Fent az összefoglalóban

(#21585) Luck Dragon válasza kezman (#21583) üzenetére

Várom a személyes beszámolót a 10-ről.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21586) ledgeri


ledgeri
nagyúr

85010014 -et hogy lehet megoldani? Egy aliasos megoldást láttam, még nem próbáltam. Van-e más?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21587) kezman válasza Luck Dragon (#21585) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, csak egy sima hivatalos frissítést csináltam, telefonról vagyok innen nem tudom megnézni, mindegy, majd reggel megnézem gépről,mindenesetre kösz.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21588) email6 válasza kezman (#21579) üzenetére


email6
tag

Del

[ Szerkesztve ]

(#21589) tlac


tlac
nagyúr

Hol lehet beállítani win10-en, hogy ha kikapcsolom a wifi-t, akkor ne kapcsolja önkényesen vissza?

(#21590) kezman válasza Luck Dragon (#21585) üzenetére


kezman
őstag

Igazából egyenlőre sokat nem tudok mondani, ugye frissítettem WDRT-vel múlt héten, mivel nem működött a MS fiók, reset volt vagy négy mert elején nem tudtam mi a hiba, a héten helyrejött , akkor ráküldtem tegnap újra a WDRT-t, a fent leírtak szerint jártam el. szűz 8.1-re nem engedtem frissítéseket, csak a frissítési tanácsadót, letöltöttem a 10-et, még mindig nuku frissítés, csak a telefont frissítettem, másodjára rakta fel a 693-at ami a jelek szerint a legfrissebb, na ezek után frissítettem az áruházat, elmolyolt egy jó darabig vele, amikor meg volt belaktam a telefont, letöltöttem manuálisan a szükséges alkalmazásokat, egyenlőre jónak tűnik, hibát nem tapasztaltam, biztos előjön majd valami (valamik) de szebb meg látszatosabb mint a 8.1- de ezt már mások is el mondták, mindegy ez van, amíg bírja a telefon sajna ezt a rendszert kell használnom, 20 000- ket nem dobálok ki az ablakon, ha bármi változik, megírom a tapasztalataimat. ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21591) starr válasza tlac (#21589) üzenetére


starr
őstag

Kapcsold ki a wifit, majd akkor menj a wifi beállításokba, és ott lesz.

(#21592) galervin93 válasza tlac (#21589) üzenetére


galervin93
őstag

Hálózati és vezeték nélküli kapcsolatok --> WiFi --> WiFi elérés újbóli bekapcsolása --> Manuálisan

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#21593) Galopp válasza galervin93 (#21592) üzenetére


Galopp
tag

Illetve még előfordulhat, hogy az adatvédelmen belül az antennák menüpontban a jelölőt kivenni, hátha van olyan alkalmazás, ami nem csak a BT-t akarja kapcsolgatni, hanem a wifi-t is.

(#21594) galervin93 válasza Galopp (#21593) üzenetére


galervin93
őstag

Yep.
Én anno nem nagyon voltam tisztában ezzel az adatvédelem dologgal, kinyomtam mindent, aztán meg csodálkoztam, hogy nem működik a telefon. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#21595) tlac válasza starr (#21591) üzenetére


tlac
nagyúr

ahh, köszi, ezért nem találtam

(#21596) Attikusz


Attikusz
tag

Nem értem az email csempét, kitöröltem a levelet, és még mindig ott van a csempén (Win10):
1. újraindítottam még mindig ott van
2. letöröltem a csempét, majd újra kiraktam, még mindig ott van.
3. na ezt ti mondjátok meg :)

Még egy hiba, új email írásakor nem tudok "í" betűt írni, másnak is probléma?

[ Szerkesztve ]

(#21597) macilaci válasza Attikusz (#21596) üzenetére


macilaci
csendes tag

Négy nap volt a legtöbb, hogy egy csempén leragadt az értesítés. Eltüntetni nekem se sikerült. Majd elmúlik magától. :K

(#21598) Ranbo válasza Attikusz (#21596) üzenetére


Ranbo
tag

az "í" betűs problémával én is szembesülök nap mint nap, néha eléggé bosszantó,

nekem a viber csempén szokott ottmaradni néha a jelzés, olvasott üzenet esetén.

(#21599) Luck Dragon válasza Attikusz (#21596) üzenetére

Ezek nem, de az e-mail érkezésekor a tartalomból csak a szöveges állományt képes feldolgozni.
A hozzá kapcsolódó anyagokat, képeket, meg nem. Vagy ismeretlenként mutatja. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21600) 83JLBekaroj válasza Z()L3 (#21575) üzenetére


83JLBekaroj
csendes tag

One calendar, pl. Nekem jól bevált, elég profi, tetszetős és ingyenes is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.