Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) Luck Dragon válasza starr (#21850) üzenetére

Mi nem működik ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21852) starr válasza Luck Dragon (#21851) üzenetére


starr
őstag

Képfeltöltés, PC-n meg azok letöltése klienssel.
Felét feltötötte, a többi vár. PC-n meg szintén elakad, nem jön le, csak néhány.

[ Szerkesztve ]

(#21853) Luck Dragon válasza starr (#21852) üzenetére

Megnéztem, jelenlegi formájában működő képes.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21854) starr válasza Luck Dragon (#21853) üzenetére


starr
őstag

Pedig még routert, és modemet is reseteltem. Volt már, hogy ez megoldotta.

(#21855) Luck Dragon válasza starr (#21854) üzenetére

Wifi 📶 ki és bekapcsolva volt?
Vagy a telefon 📞 újra indítása?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21856) martin66


martin66
senior tag

Mint tudjátok a hívás várakoztatás hangjelzés nem megy jól már egy ideje, ezért kérlek, szavazzatok a Feedback appba, hogy javítsák. Köszi.
https://aka.ms/u3gbdv

Helyette ajánlok nektek pár nagyon hasznos appot :)
- project studio
- denna
- share.it
- designme
- geosetr
- icsekk
- one tap reminders
- picsart
- share across devices
- wunderlist
- xodo
- toolkit pro

(#21857) starr válasza Luck Dragon (#21855) üzenetére


starr
őstag

Persze, azzal kezdtem :DDD
Fast ring, úgyhogy nem panaszkodom, csak eddig ment.
Lehet, hogy az SD is halodik. Volt egy hiba, amikor drótos módszerrel átmásoltam.

(#21858) starr válasza martin66 (#21856) üzenetére


starr
őstag

Apropó Geosetr:
Nálad működik? Telepítés után 3-4 alkalommal csinálja, amit kell, aztán soha többet. Ha a szabályokat ki-be kapcsolom, akkor megint 2-3x működik.

[ Szerkesztve ]

(#21859) Luck Dragon válasza starr (#21857) üzenetére

Hát akkor azt tudom mondani, mint nekem mondták, várj türelemmel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21860) starr válasza Luck Dragon (#21859) üzenetére


starr
őstag

Jah, nincs gond. Csak jeleztétek, hogy nem jó az áruház, én meg úgy láttam, hogy a OneDrive szerverek sincsenek a toppon.

(#21861) martin66 válasza starr (#21858) üzenetére


martin66
senior tag

Nekem megy szépen. De nyugodtan írj a fejlesztőnek, magyar.

(#21862) Luck Dragon

Még mindig nem jó az áruház, komolyan kidobom az ablakon.... :W :( :O

"Most nem sikerült csatlakozni az Áruházhoz.Próbálkozzon újra kicsit később."" Kicsit később... náluk mi a kicsit? Másfél év?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21863) old rocker válasza Luck Dragon (#21862) üzenetére


old rocker
veterán

még az a szerencse, hogy telefonálni lehet vele....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21864) Luck Dragon válasza old rocker (#21863) üzenetére

Még igen..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21865) PuMbA válasza Luck Dragon (#21862) üzenetére


PuMbA
titán

Nálam sem jó az áruház :) Nem a telefonoddal van baj.

Szerk: Na most bejött.

[ Szerkesztve ]

(#21866) Luck Dragon válasza PuMbA (#21865) üzenetére

Nálam még mindig ugyan az. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21867) PuMbA válasza Luck Dragon (#21866) üzenetére


PuMbA
titán

Nálam most is jó :)

[ Szerkesztve ]

(#21868) Luck Dragon válasza PuMbA (#21867) üzenetére

Nálam nem enged még mindig vásárolni...
Ugyan az van még mindíg. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21869) samu2062 válasza gthomma (#21836) üzenetére


samu2062
aktív tag

Core player
Simán megéri az árát.

(#21870) Luck Dragon válasza samu2062 (#21869) üzenetére

Ha működne a vásárlási része az áruháznak még jó is lenne. De most már mindegy, kuka..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21871) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Miért ennyire sötétek az MS-nél? Valakinek innen valami tipp a problémáimra?

Naptár törlés, ami a telóra is begyűrűzött

85010014 ami a végén lévő linkkel rámutat hogy nem csak a .hu szenved...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21872) samu2062 válasza Luck Dragon (#21870) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nah igen,az sem ártana hozzá.
Én múltkor a szolgáltatós vásárlást akartam véghez vinni,az előfizetésem terhére.
Persze akkor sem működött.
Majdnem a telenort küldtem el a francba miatta. :-D

(#21873) Luck Dragon válasza samu2062 (#21872) üzenetére

Nem a szolgáltató a hibás, mert Telenor -Telekom kártyával is próbáltam, ugyanúgy nem lehet vásárolni.
De azóta vagyok nyugodt amióta be tettem a fiókba.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21874) kezman


kezman
őstag

Help kellene, már kérdeztem a másik topikba, de külső appot nem tudok telepíteni, a MS facebook appot honnan lehetne letölteni, ami az áruházba van az egy nagy fos? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21875) tutis válasza kezman (#21874) üzenetére


tutis
őstag

próbáld meg ezt, de én nem tudtam telepíteni..Hátha neked megy (majd írd meg)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#21876) kezman válasza kezman (#21874) üzenetére


kezman
őstag

Közbe meg oldódott, újra felraktam a appx fájlt a tel memóriájába, innen már települt :Y

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21877) kezman


kezman
őstag

Az outlook naptár csempéje halott, hr után vagyok, ez fasza, egy bug meszünt a hr-el és lett egy új,

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21878) Luck Dragon válasza kezman (#21877) üzenetére

Minden wp topicban ez az outlook naptár csempe ügye mindíg felüti fejét . :)

Lassan ez alap fikciónak kell tekinteni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21879) Black$taR válasza kezman (#21877) üzenetére


Black$taR
tag

Nálam is halott. De csak közepes méretűnél! Kicsi vagy széles csempénél jól működik. Közepesen semmi. (10 rp.)

Nokia 3210; Nokia 5800 XPress Music; OT-990 (2.3.4); Lumia 620; Lumia 640 LTE; Redmi Note 4X; Redmi Note 5 (4/64); Redmi Note 7 (4/64); Redmi Note 8T (4/64)

(#21880) spiderpig820 válasza Luck Dragon (#21878) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Az a baj, hogy nem fikció, hanem nagyon is valós!
(mobilról vagyok, azért nem tudok vigyorgó ördögöt berakni)

4B

(#21881) kezman válasza spiderpig820 (#21880) üzenetére


kezman
őstag

Utolsókat rúgja a rendszer, abból is látszik hogy a hivatalos kör már két hónapja nincs frissítve, ez van, ha kikapcsolom a telefont akkor ok, megint egy darabig, igen ez már állandósul úgy látszik. ;] ;]

Black$taR Nálam a szélesnél is ez van, sajna, kikapcs után rendbe jön , most azt figyelem meddig lesz jó? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21882) gemini válasza kezman (#21881) üzenetére


gemini
aktív tag

De ha nem fejlesztik, akkor a surface phonokon mi fog futni, android?

(#21883) ΞΔGLΞ válasza gemini (#21882) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Természetesen, pont, hogy azokon tesztelik, hogy minél frankóbb legyen minden, ezért nem működik lassan már semmi a jelenleg használatban lévő készülékeken. Az egyetlen reális magyarázat (lehet) arra, hogy miért történik a már nagyon gyorsított leépülés. Ennyi hülye agyament programozó nem ülhet ott egy rakáson, hogy a felső vezetésnek ne tűnjön fel, amit csinálnak évek óta szar! Vagyis, el kell fogadni, hogy a jelenleg használatban lévő készülékek egyre butábbak lesznek, naponta veszed észre, hogy már ez sem, az sem működik, applikáció fejlesztők lépnek le sorban és hiába a frissítés nem fog javulni lófax sem, csak találkozol majd még több új buggal.

-------------

(#21881) kezman

Nem tudom, hogy mit vársz a frissítéstől, fentebb és sokszor átgondolva az egészet, letojnak már minket. Dunát lehetett volna rekeszteni már a sok upadte-tel, ami csak még jobban a víz alá nyomta ezt a fulladozó rendszert.
Több pénzt ebbe már nem okádnak bele, sok milliárdot eltapsoltak, a veszteségeket másból fedeztek röhögve, de hát előbb-utóbb mindenki megunja, hogy valami csak viszi a pénzt keményen, függetlenül attól, hogy lenne miből tovább finanszírozni.
Tehát, ha fejlesztés van, márpedig van és jön update: Az nem a jelenleg használatban lévő készülékre készült, illetve tesztelt, hogy nekünk jó legyen, de még megbirkóznak a sok hülyeséggel és ez amolyan kettőt egy csapásra módszer lehet.
Fejlesztünk, tesztelünk az új hamarosan megjelenő, jóval drágábbra, de erre is kiadjuk így majd sokan végre le is lépnek. Ami elég szép ütemben felgyorsult...

[ Szerkesztve ]

(#21884) kezman válasza ΞΔGLΞ (#21883) üzenetére


kezman
őstag

Ez így van de tudod a remény........., fél éves a 640-em, nem szeretném kidobni holott tudom az lenne az ésszerű, de wp-t soha, addig használom amíg tudom, ez van ezt kell szeretni, :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21885) ΞΔGLΞ válasza kezman (#21884) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Senki nem írta, hogy dobd ki, de ha használod, akkor el kell fogadni, hogy itt már semmi olyan nem lesz, ami jobb lenne nekünk. Főleg nem egy új update. Nekem is megvan a 950, el sem adom, mert minek. Az ára fillér lett ennek is. A készülék is kiváló minőség, a rendszer szar rajta. Pedig erre is elég sokat költöttem, ugye már maga a telefon sem két fillér kategória volt. Ehhez 3 mozo hátlap 12-13 ezer/db, akkor ott a dock és nyár óta nem is használtam, mert nem akarom idegesíteni magam.
Egyébként, a 640/650-es készülékre a mai napig azt mondom, hogy a treshold2/164 volt a legjobb build.
Nagyon gyors volt és ami lényeg, brutálisan stabil.
Az Ms még ezt a lehetőséget sem adja meg (nincs és nem is volt szándékában főleg), hogy te kiválaszd a neked legjobbnak tartott build-ot. A frissítésektől meg semmit ne várj, ha lesz még...

[ Szerkesztve ]

(#21886) starr válasza kezman (#21881) üzenetére


starr
őstag

PC-re sem jött februárban, mert olyan hibát találtak, amit már ők sem vállaltak be. :)
Fast ringre hetente jön frissítés, tehát foglalkoznak vele.
Azért süllyed a platform részesedése, fejlesztése, mert nincsenek új készülékek.

(#21887) ΞΔGLΞ válasza starr (#21886) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az utolsó két mondattal egyúttal választ is adtál mindjárt, hogy miért is a sok hiba és butulás. A fejlesztés megy.
Mint amit írtam is eddig, vagyis nem a jelenleg használatban lévő készülékekre fejlesztenek/tesztelnek.

[ Szerkesztve ]

(#21888) Luck Dragon

Most a kisalkalmazás nem működik. Mikor a headsetemet bedugom a telefonba, nem oldja fel magától a képernyőzárat és el sem indul a kedvenc zeném automatikusan.

Kitöröltem az összeállítást, majd újra össze raktam,még mindíg nem jó. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21889) samu2062


samu2062
aktív tag

Igen már rájöttem utána,hogy nem a szolgáltató a hibás.
Én meg már ahogy írtam,túl is adtam rajta.
De ettől függetlenül még olvasgatok itt,meg ha tudok segítek.
Jó lenne még valamilyen wp-t nyúzni a jövőben.
Nem tudom megvalósul e valaha is.
Mondjuk viszonylag el vagyok a P9 lite-al,de hiányzik a wp is.

Szerk:Ez válasz akart lenni (#21873) Luck Dragon üzenetére. :)

[ Szerkesztve ]

(#21890) kezman


kezman
őstag

Tele lett a hócipőm a naptárral, leszedtem a chronos +-t, ez tökéletes, még próba verzión vagyok, de ha nem lesz más meg veszem, ez legalább frankón működik. Próbálok tőle én is megszabadulni de nem egyszerű :D

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21891) old rocker válasza kezman (#21890) üzenetére


old rocker
veterán

chronos+ megéri a befektetést.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21892) spiderpig820 válasza kezman (#21890) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem ez a naptár vált be a leginkább, szerintem megéri az árát!

4B

(#21893) kezman


kezman
őstag

Tele a hócipőm, visszatért a 8,1 ez legalább ok, ez legalább teszi a dolgát, nem bugzik,nem elefánt méretüek a betük a böngészőbe, nem kell baszakodni a csempékkel, ugyan az van mint 7 ről a 8ra álláskor, le se vagyunk sz@rva .

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21894) Luck Dragon válasza kezman (#21893) üzenetére

Megoldás -->fiók. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21895) mdraco


mdraco
őstag

Sziasztok,
Visszaraktam a 8.1-et de az appot nem lehet letölteni, nem is frissülnek, valami? :W
Köszi.

(#21896) mdraco válasza mdraco (#21895) üzenetére


mdraco
őstag

Sokadig próbálkozás után megindultak :U

(#21897) ΞΔGLΞ válasza mdraco (#21896) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp akartam írni, hogy néha kicsit várni kell.

------------------

(#21893) kezman

Tele a hócipőm, visszatért a 8,1

Csak úgy fogta magát és visszatért? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21898) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21897) üzenetére

8.1--> Skynet :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21899) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21898) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyszer még öntudatra ébred ez a rendszer és akkor nekünk lőttek. :D

(#21900) kezman válasza ΞΔGLΞ (#21897) üzenetére


kezman
őstag

Én térítettem vissza :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.