Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Peace válasza westcoastog (#22749) üzenetére


Peace
nagyúr

De remek!!! :((( Azt nem értem, hogy miért dobta fel most egyből a Térképek app, hogy ez a funkció nincs bekapcsolva gyökér, okézd le, ha szeretnéd, hogy működjek. Tegnap meg 3szor lett újraindítva a program és egyszer sem közölte, hogy így bizony az életben nem fog GPS jelet találni..... :F

(#22752) westcoastog válasza Peace (#22751) üzenetére


westcoastog
veterán

Ha emlékezetem nem csal, nekem mindig feldobta hogy be kéne kapcsolni. :K

(#22753) Luck Dragon válasza Peace (#22748) üzenetére

Hely=GPS :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22754) zorzy4 válasza ΞΔGLΞ (#22747) üzenetére


zorzy4
őstag

Köszönöm, ráér.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22755) Peace válasza Luck Dragon (#22753) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt jó lett volna tegnap reggel tisztázni, de sebaj. Odataláltunk. Meg vissza is. :D

(#22756) Luck Dragon válasza Peace (#22755) üzenetére

Azért figyelemreméltó a kitartásod"35 perc" várakozási idő. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22757) Peace válasza Luck Dragon (#22756) üzenetére


Peace
nagyúr

Közben haladtunk ám, csak bekapcsolva hagytam a programot telón.

(#22758) Luck Dragon válasza Peace (#22757) üzenetére

Gondoltam ezért:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22759) Tdavid1994


Tdavid1994
tag

Letölthető a Creators update (hivatalos ring)

(#22760) starr válasza Tdavid1994 (#22759) üzenetére


starr
őstag

A .251?

(#22761) Joker88 válasza starr (#22760) üzenetére


Joker88
őstag

aha.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22762) Luck Dragon válasza Joker88 (#22761) üzenetére

Ez a 251-az a 25-i frissítés? Vagy ez valami más? Szabad feltenni?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22763) Tdavid1994 válasza starr (#22760) üzenetére


Tdavid1994
tag

Igen ez az már fel is rakta nekem.

(#22764) Joker88 válasza Luck Dragon (#22762) üzenetére


Joker88
őstag

az,ha jól tudom. és nem insider,hanem a hivatalos "ág"

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22765) Tdavid1994 válasza Joker88 (#22764) üzenetére


Tdavid1994
tag

Igen, nekem smoothabbnak tűnik de lehet csak placebo.

[ Szerkesztve ]

(#22766) starr válasza Tdavid1994 (#22763) üzenetére


starr
őstag

Akkor semmit nem javitottak. Azt hittem azért késik.

(#22767) Luck Dragon

Köszönöm

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22768) Tdavid1994 válasza starr (#22766) üzenetére


Tdavid1994
tag

Ahogy olvastam a comment-ket én is ezt hittem. De h lekopogjam eddig semmi baj vele.

(#22769) Joker88


Joker88
őstag

aki a gyári alap Microsoft-os Facebookot használta,annál is megújult valamennyire az alkalmazás a Creators Update-el ?

Nem a Facebook-féle Facebook alkalmazásról beszélek !

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22770) Tdavid1994


Tdavid1994
tag

Annyi változást tapasztaltam h takarékos üzemmódban kikapcsol a glance screen.

(#22771) starr válasza Tdavid1994 (#22768) üzenetére


starr
őstag

Nekem laggolt, és nem volt email hangjelzés, amíg nem nyomtam HR-t. A térképet használó appok mukodtek megbizhatatlanul. Mások bluetooth hibakra panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

(#22772) this is life válasza Tdavid1994 (#22770) üzenetére


this is life
Ármester

Van akinel az edge lagol ,befagy hosszu masodpercekre ,vagy a semmit tolti be ami reload utan megjavul , illetve hajlamos a wifit eldobalni ...

Joker
a gyari ms facebook app semmit sem valtozott , aki tobbre vagyik annak ott a fb altal takolt app.

Starr
Ha javitottak volna barmit is akkor elvileg a build szamanak is valtoznia kellett volna , de ez nem tortent meg igy kiadtak a mult heti muvuket ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22773) zsoltzsolt válasza this is life (#22772) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Edge - nálam is

(#22774) Luck Dragon

Lassan falhoz vágom, mindig azt írja ki hogy kevés a hely, miközben 5,9 GB telitettségem van.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22775) zsoltzsolt válasza Luck Dragon (#22774) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mert az kevés 😂

(#22776) Luck Dragon válasza zsoltzsolt (#22775) üzenetére

Miért, akkor mennyi kell neki, 5,5?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22777) this is life válasza Luck Dragon (#22774) üzenetére


this is life
Ármester

Kapcsold ki az értesítést es akkor nem makog tarhely után ☺ ...az rs2-ot szuszakolnád fel amúgy ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22778) ΞΔGLΞ válasza this is life (#22777) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Rá kell kötni egy ilyet, talán elég lesz ennek a frankó rendszernek! :DDD

(#22779) Peace válasza Tdavid1994 (#22759) üzenetére


Peace
nagyúr

Le is szedte magának és újra is indult éjjel. Szaggat, lassabb. Kösz MS, teljesen megérte! Időkép élő csempe eltűnt, csak rákattintás után jelent meg újra, de ki tudja meddig....

Viszont!!! Működik a viber videó chat, ami 8.1-el nem ment. Tegnap meglepődve tapasztaltam.

szerk.: hulladék szemét már egy képet sem képes megosztani Messengeren. Elkezdi tölteni Messengert majd kidob asztalra.....nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#22780) Acesanyi


Acesanyi
tag

Sziasztok!

Nekem nem jön ez a frissítés!? vodás vagyok az lenne a baj?

(#22781) Peace válasza Acesanyi (#22780) üzenetére


Peace
nagyúr

Addig örülj! Amíg nem frissül be...

(#22782) Acesanyi válasza Peace (#22781) üzenetére


Acesanyi
tag

Amondó vagy? Akkor nem a legjobbra sikerült? Bár megmondom az őszintét bármi jön erre a renszerre én válalom, mert már úgy is mindegy ennek a rendszernek. Árulom a telót mert nagyon cserélném már! nem szoktam hamarabb váltani a 2 éven belül de ez felháborít! Ujjra androidot akarok, azért jöttem az ms-hez mert nagyon stabil volt a szerénységében de mióta win10-van azóta az androidtól is rosszabb!

Csalódtam, pedig a készülék az árkategóriájában nagyon megálná a helyét de a rendszer megöli

(#22783) Peace válasza Acesanyi (#22782) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is örömmel váltottam vissza WP-ra a hulladék Sony Xperia SP után, ami megőrjített, annyira használhatatlanul lassú volt. Egészen rendben is volt 8.1-el, de így, hogy már nincs elég erőforrás az app-ok futtatásához és kivág az asztalra, ez elfogadhatatlan! Meg a 13 sec-es Messenger betöltés... :W Egyelőre nem akarok újabb hitelt, de hamarosan kénytelen leszek bevállalni egy normális készüléket. De ez is vicc, hogy ha működő és normális telefont akarsz, akkor 140k körül kezdődik. Mondogatják, hogy P9 Lite 2017 is szuper, de van egy olyan érzésem, hogy 1 év múlva már az is kevés lesz az új Androidhoz..... :(((

[ Szerkesztve ]

(#22784) ΞΔGLΞ válasza Acesanyi (#22780) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze a voda-n múlik, hogy mikor bólint rá, ami egy baromság. Droid-on, pl a telenor a leglajhárabb ebből a szempontból.

(#22785) Luck Dragon válasza Peace (#22779) üzenetére

Nálam picit darabos lett. De önmagában még mindig használható.
De azt hittem több smothság lesz benne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22786) zorzy4


zorzy4
őstag

Nálam is megtörtént a frissítés. Talán gyorsabb lett, de semmi látható változás.
Ez a nagy creators update,

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22787) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#22785) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kevés már a hardver ehhez sajnos. Pedig volt ez régebben (nagyon) gyors és sima is.

[ Szerkesztve ]

(#22788) Attikusz


Attikusz
tag

Ma este én is ráengedem frissíteni a telómat, eddig úgy flottul megy a telefon. Amiket itt írtok, hát csak nézek nagyokat, a GPS lassúságán és a két kártyás net problémán nincs gondom. Jó, az Messenger nekem is lassan tölt, de én türelmes vagyok, nem sietek sehova. :))

(#22789) ΞΔGLΞ válasza Attikusz (#22788) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Másik topikban is írtuk, hogy ez az MS egyik fő problémája, ahány készülék annyira eltérően működik. :)

(#22790) this is life válasza Peace (#22781) üzenetére


this is life
Ármester

:DDD gonosz vagy de tenyleg jobb jegelni az updatet...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22791) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22787) üzenetére

Szerintem azért bőven lehetne finomítani , ha csak azt veszem figyelembe hogy a lumiák nagy része ezen a hardveren alapul, akkor ahhoz igazítóm legtöbb tervezést, fejlesztést szoftveresen. Vicc az egész.

Más, et az új frissítésnek köszönhetően néha úgy kiakad az edge hogy öröm nézni. Ugyan azokat az oldalakat használom, bőven van eltérés. Amikor szeretnék írni, akkor a írás és a megjelenített
Szöveg között csúszás van, ez elég frusztráló. Olyan mint a régi idők PC-i jönnének vissza. :( Picit nosztalgiai hatása van. De egyben elszomorító hogy egy ekkora vállalat hogy tudd ilyent kiadni a kezéből.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22792) tlac válasza Luck Dragon (#22791) üzenetére


tlac
nagyúr

De egyben elszomorító hogy egy ekkora vállalat hogy tudd ilyent kiadni a kezéből.

gondolom már ők is úgy vannak vele, hogy teljesen mindegy
a kötelező köröket megcsinálják, aztán ennyi

(#22793) Luck Dragon válasza tlac (#22792) üzenetére

De ha az utolsó körök , akkor legalább tisztességesen megírt os-t hagyna maga után. Nem is kell messze menni, lásd házon belül 8.1-

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22794) Joker88


Joker88
őstag

Nemtudom, hogy nálatok mi a gond, de itt a 640XLen, HR nélkül csak simán ráfrissítve az előző verzióra a Creators Update szépen muzsikál. Nem fagy le, kamera OK, telefon hívás közben végre olyan hangos hogy már használható ( régebben ez volt amiért nem szerettem, hogy nem hallom a másik felet normálisan.. )
Annyi negativum van, hogy sokkalta tovább nézem a "Viszlát" feliratot kikapcsoláskor...

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22795) prisz válasza Joker88 (#22794) üzenetére


prisz
aktív tag

Nálunk is dettó. Feleségem 640XL-je hr-t meg egyebeket sosem látott még. Hibátlanul tesz a dolgát, csak simán mindig rá lett frissítve.
Azt vettem észre, hogy azok sírnak a legjobban és fikáznak akik kb. 1000X nyomtak mindenféle HR-t,WDRT meg egyebeket. Biztosan qrva jót tesz a telefonnak, az állandó b@sztatás meg telepítgetés... Viszont sajna ma este kell felnyomnom a CU-t, mert még dáleltőtt szólt az asszony, hogy töltőre tette és felment a munkahelyi wifi-re. Na le is szedte a frissítést. Most újraindítást kér. Pedig hétvégén akartam ezzel foglalkozni :(

(#22796) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Már én is megjegyzem itt, amit meg kell. Odavoltam a telefonért, tökéletesen kiszolgált, nem akartam lecserélni jó ideg, max másik WP-re. Családban is ilyet vetettem anno mindenkivel. Aztán eljött az idő, hogy muszáj volt frissíteni, mert letiltotta az alkalmazásokat. (közben már haveri körben az összes WP fan lecserélte frissítés után a telefonját, használhatatlanok lettek)

Most én is androidot nézek, pedig nem szeretem. Egy használhatatlan SZAR lett. Eladni se mertem volna így, szóval legalább a dühömet letudom vezetni rajta, de még mindig "működik" ez a fos. Hihetetlenül elcseszték, egyszerűen élhetetlen. Telefonálni lehet vele, meg SMS-t írni. Ennyit tud jelenleg probléma mentesen.

Na megyek, hajigálom tovább... :W

Amit eddig is használtam: fényképezés, böngészés, instagram, messenger. Mind használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#22797) zorzy4 válasza Joker88 (#22794) üzenetére


zorzy4
őstag

Na ez a legfurcsább amit a topikban olvastam idáig. Ennél hangosabb tisztább beszédhagszórót, még telefonban nem láttam. És szerintem ezt sokan osztják. De a lényeg hogy nálad is megnyílt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22798) #01682176


#01682176
törölt tag

Az lehet, hogy az új frissítés új hangokat hozott, több meg eltűnt?

(#22799) Zoli bácsi válasza #01682176 (#22798) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Jaja, lestem fél hatkor hogy milyen hangokat hallok...Aztán rájöttem hogy a telefon ébreszt. :)
Mostanában frissítésekkor az egyedi, személyre szabott csengőhangok is eltűnnek,visszaállnak az általános csengőhangra, de lusta vagyok mindig visszaállogatni.

(#22800) #01682176 válasza Zoli bácsi (#22799) üzenetére


#01682176
törölt tag

Nekem pl. eltűnt a riasztás 1,2,3,..., helyette van óra 1,2 meg lumia óra..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.