Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) AeSDé Team válasza DrojDtroll (#22200) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Olyat is lehet?
Nem, Microsoft fiókkal van összekötve a telefon.

(#22202) email6 válasza AeSDé Team (#22198) üzenetére


email6
tag

Ezzel az SD kártyára ki tudod menteni őket.

https://www.microsoft.com/hu-hu/store/p/contacts-message-backup/9nblgggz57gm

(#22203) DrojDtroll válasza AeSDé Team (#22201) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nekem azzal van.

Google-nél könnyen lehet látni, hogy milyen névjegyek vannak meg felhőben.

Link az előző hozzászóllásból

https://www.microsoft.com/hu-hu/store/p/contacts-message-backup/9nblgggz57gm

[ Szerkesztve ]

(#22204) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Köszi, sikerült :)
Azt kell mondjam hogy meglepődtem az itteni fórumlakók segítőkészségén. :R

[ Szerkesztve ]

(#22205) Peace válasza Peace (#22186) üzenetére


Peace
nagyúr

A 14 sec-es Messenger indulás elég vicc, de egyelőre működik minden. Köszi a leírást az összefoglalóban! ;)

(#22206) mdraco válasza Peace (#22205) üzenetére


mdraco
őstag

Én is lemértem, nekem 19 másodperc. Le van állítva, hogy ne fusson háttérben. Szóval mindig hidegen indul.

(#22207) sipoczgabor


sipoczgabor
tag

Sziasztok. Par napja kaptam egy lumia 640 lte.t. Wp 10 van rajta. Mitol van az hogy 1 amperes toltovel viszonylag rovid kabellel 1 ora alatt csak 17 %ot tolt??

(#22208) ΞΔGLΞ válasza sipoczgabor (#22207) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Biztosan jó az a töltő? És biztosan annyival is tölt? Ki kellene próbálni másikkal.

(#22209) sipoczgabor válasza ΞΔGLΞ (#22208) üzenetére


sipoczgabor
tag

Tudomasom szerint jo. 625osomet ropiti. Meg elotte levo androidos asuspomat is.

(#22210) sipoczgabor válasza sipoczgabor (#22209) üzenetére


sipoczgabor
tag

Illetve. Van valamim ami 5000 miliamperes dolog. De lemenrem fogadni h nem sokkal elobb toltene fel elobb a 640es lumia.. Neten kutakodtam mar. Valaki azt irta hogy a rendszer miatt toot lassabban

(#22211) ΞΔGLΞ válasza sipoczgabor (#22209) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha az aksit feltölti ilyen lassan, ami ezek szerint majd 6 óra, akkor annak nem lehet baja, de a rendszer bugos lehet, ettől függetlenül mindenképp kipróbálnám egy másik töltővel.
A készüléken a csatlakozó biztosan nem sérült? Ott esetleg még lehet gond, ami miatt nem tudja fogadni rendesen a valós áramot. A többit ugye meg szemmel már nem látjuk, ha belül van esetleg valami gubanc.

(#22212) ΞΔGLΞ válasza sipoczgabor (#22210) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, még ez beírtad, addig a másik válaszra írtam, hogy bugos lehet.
Tehát, amit ki kellene próbálni, megcsinálni:
Másik töltő, ha ugyanez a helyzet, akkor WDRT-vel újra telepíteni a rendszert.
Ha megszűnik a probléma, akkor ez volt a gond, ha nem, akkor hardveres és szerviz.

(#22213) sipoczgabor válasza ΞΔGLΞ (#22211) üzenetére


sipoczgabor
tag

Usb allapotat nem ismerem. Fogpiszakaloval kitakaritottam. De bizok benne hogy rendszer baj. Lattam mar olyan battery statusz kepet ahol masnak 23 orat irt a teljes feltolteshez

(#22214) ΞΔGLΞ válasza sipoczgabor (#22213) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mint írtam, azokat kellene kipróbálni, de ha tippelnem kellene, szerintem bug-os lett a rendszer.
Ha az aksinak baja lenne, akkor gyorsan is merülne, nem csak lassabban lehetne tölteni.

(#22215) Silεncε válasza ΞΔGLΞ (#22214) üzenetére


Silεncε
őstag

Az a durva, hogy a Win10 mobile lassan nem rendszer bugokkal, hanem egy nagy bug némi rendszer beütéssel....

(#22216) Peace


Peace
nagyúr

Alkalmazásoknak egyedi hangot hol állítok? Ha a hangokon belül az alkalmazások hangjai linkre kattintok, akkor a gyorsmenü beállításhoz dob át. Valamit nem veszek észre?

(#22217) ΞΔGLΞ válasza Silεncε (#22215) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kiváló megfogalmazás! :)

Egyébként meg a véleményem, de sajnos már régóta. Sokat védtem a windows-t anno (2010 óta, vagyis az elejétől benne vagyok a csempés rendszerükben), de egy jó ideje már nem teszem.

[ Szerkesztve ]

(#22218) ΞΔGLΞ válasza Peace (#22216) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

---Beállítások
---személyre szabás
---hangok
---alkalmazások hangjelzéseinek kezelése...

és ott alul a sok közül kiválasztod az alkalmazást, ahol bedob egy új ablakba és ott már kitudod választani, hogy milyen hangja legyen.

[ Szerkesztve ]

(#22219) Peace válasza ΞΔGLΞ (#22218) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, az tiszta. De ott nincs outlook, viber, whatsapp .... :(

(#22220) ΞΔGLΞ válasza Peace (#22219) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, ez ilyen. :D Várj egy két napot és ott lesz minden, de most komoly nem vicc, az is lehet, hogy még ma, de akkor kezd el használni a programokat.

(#22221) kezman válasza Peace (#22219) üzenetére


kezman
őstag

Addig nem jelenik meg míg nem használod az adott alkalmazást, amint használtad egyszer már ott lesz. ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22222) Peace válasza ΞΔGLΞ (#22220) üzenetére


Peace
nagyúr

Remek, köszi!

(#22223) Hermiod


Hermiod
csendes tag

Sziasztok
Ez az átkozott gyorsabb aksi merülés rohadtul idegesítő. Jó hogy már nem fogom magammal mindenhova vinni a töltőt... Hiába kapcsolja ki az ember a háttérben futókat.
Na meg a kamera se frankó. A HDR fotókat nem menti el. A sima fotóval nincs gond (lehet romlott a minősége,bár elképzelhető ezt már csak bebeszélem magamnak :D ) 640XL-es. Pedig direkt a jó kamera miatt vettem ezt a vackot.
Ahogy látom a messenger mindenkinél lassan tölt be. Lehet mert kevés a ram hozzá? Ha jól emlékszem a messenger rendszer követelményeinél,akkor 2 giga ram kell neki. Ami tiszta vicc mert a lumiák nagy része 1 gigás..:D

(#22224) DrojDtroll válasza Hermiod (#22223) üzenetére


DrojDtroll
addikt

ez a gyors merülés aksi probléma lesz

(#22225) amargo válasza Peace (#22219) üzenetére


amargo
addikt

Csak akkor lesz ott, ha mar kaptal ertesitest, addig nem tudod testreszabni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#22226) Gömbike válasza DrojDtroll (#22224) üzenetére


Gömbike
senior tag

A mostani frissítés óta nekem is zabálja az energyit, Pedig én is kikapcsoltam a háttérben a progikat. Hely, wifi, nfc, stb. nem fut. Mégis brutál merül.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#22227) DrojDtroll válasza Gömbike (#22226) üzenetére


DrojDtroll
addikt

melyik verzió van most fent neked?

(#22228) Silεncε válasza Gömbike (#22226) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, ezt mondtam én is múltkor, hogy jobban merül, mondjuk nálam a 15063 van fönt. Mondjuk ennek a buildnak megbocsájtom ezt, hiszen rengeteg olyan folyamat is futhat, ami a debughoz kellhet.

(#22229) Gömbike válasza DrojDtroll (#22227) üzenetére


Gömbike
senior tag

A 10.0.14393.953. Korábban is volt már az egyik frissítésnél ilyen. De utána helyreállt. A 8.1-el viszont tényleg elvitt 2 napot.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#22230) gthomma


gthomma
senior tag

Lehet hogy az 1GB RAM-os fosmiáknak már nem lesz kreátor fosdate ?

oprend cikk:
"A hivatalos közlemény szerint ez pedig pontosan a PC-s megjelenést (április 11.) követően két héttel, tehát április 25-én fogják megtenni. Ekkortól válik majd elérhetővé a Build 15063-as RTM rendszer nyilvánosan mobilra, amelyet a Windows Update le is fog tölteni a legtöbb készülékre. Azonban ahogy mindig, némileg lehet elcsúszás a megjelenésben, ugyanis az múlhat a régión, a mobilszolgáltatókon, illetve a készülékünk modelljén is, tehát ne lepődjünk meg, ha esetleg nem lesz elérhető pontosan a megjelenés napján.

Azt pedig csak remélni tudjuk, hogy minden Windows 10 képes Lumia készülék frissülni fog. Egyenlőre arról nem esett szó, hogy lesz-e olyan már Windows 10 Mobile-t futtató telefon, ami nem frissül. Egy baljósan is értelmezhető utalás viszont van a közleményben, miszerint a "hardveres követelmények" is befolyásolhatják a megjelenést. Egyelőre azonban a Creators Update hardveres követelményeit mobil esetén nem publikálták a redmondiak, így ez még adhat némi aggodalomra okot."

Nos ha Lumia 640 nem kapja meg a következő fosadatét úgy vágom a falhoz hogy átmegy rajta.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#22231) gabor9991


gabor9991
őstag

Nálunk is az asszony egy 640DS-et használ, tavaly kapta tölem egy samsung helyett, egészen eddig meg volt vele elégedve, nem volt semmi panasz rá, nem fagyott, nem indult újra, nem voltak problémák vele, mint a samsunggal, ami helyett kapta, de most, hogy eltűnt a messenger, annyira már nem volt vele kibékülve.Feltettem rá az eddig stabilan működö 8.1 helyett a 10-et, a messenger működik ugyan újra, de most meg melegszik a telefon és kb. reggel 9 töl kezdve 16%-ra merült az akku.Ez így biztos nincs rendben, most azt nézem, mit válasszak helyette, mert szerencsére kötöttem biztosítást arra az esetre, ha véletlen beleesne a kádba...amúgy kár érte de ezt nem értem, tényleg komolyan gondolták?

[ Szerkesztve ]

(#22232) starr válasza gthomma (#22230) üzenetére


starr
őstag

Kiválóan fut rajta a fast ringes build. Akkor a 650 sem kapná meg, azt meg nem hiszem.

(#22233) Hermiod válasza gthomma (#22230) üzenetére


Hermiod
csendes tag

hehe kb én is. Földhöz vágom, utána elküldöm a málykrofosnak,hogy ...ák fel maguknak,mivel lépten nyomon a felhasználó ellen vannak. És figyeld meg,hogy simán megfogják lépni,hogy az 1 gigásakat leszarják.
Amúgy nekem is ez a 953-as build van fent.

(#22234) Silεncε válasza gthomma (#22230) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem akkor ha ezt meglépik, a dühös userek szétverik a redmondi irodájukat. A 950-XL pároson kívül melyik wm10-es telónak van 1gigánál több ramja? (azt nem is merem kérdezni, hogy az 1gigás telóknak mennyi a részesedése, főleg a 640-nek (ami gyakorlatilag az 520 utódja népszerűségben))

(#22235) DrojDtroll válasza Gömbike (#22229) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nekem is ez van lent.

kb délben húztam le a töltőről. Kíváncsi vagyok mennyit fog bírni.

(#22236) ΞΔGLΞ válasza Silεncε (#22234) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyiknek sincs. A 950 (XL) 3GB
Az X3 elite 4GB.

-----------------------------

Egy user a sok közül, aki nem tudott róla, mint sok más sem, hogy kilövik a messenger-t.
Bevallom, hangosan felröhögtem! :DDD

Március 29.
Mi a náthás szájbatekert bütykös könyökű retkes tetves Mari néni repedt sarkáért fagy le állandóan ez a kikúrt agyonszekesztett fos app?? Minden más program talál netet wifin és mobilneten is, de ez a buzi messenger képtelen. Kétszer töröltem és raktam újra de így sem jó. Faszom, szakik kezdjetek már ezzel valamit!!
27/30 ember találta hasznosnak

(#22237) Gömbike válasza DrojDtroll (#22235) üzenetére


Gömbike
senior tag

Én 24/48-ban dolgozom. Tehát 24 óra munka után 48 óra pihenő. A 24 órából 12-14 órában szinte folyamatosan olvasom a neten az oldalakat, mivel késő délután és éjszaka minimálisra csökken a munka.

Ilyenkor napközben is kér enni a telefon. Pedig a wifi ki van kapcsolva.

Az "alvónapon", azaz másnap már kibír 1 napot a korábbi két nappal szemben.

Napi átlag 1,5 órát szoktam telefonként használni.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#22238) Galopp válasza ΞΔGLΞ (#22236) üzenetére


Galopp
tag

A 930-nak is 2GB-nyi a RAM-ja. Igaz, az nem Microsoft telefon, hanem Nokia. :-D

(#22239) ΞΔGLΞ válasza Galopp (#22238) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, valóban, mert 1020 is volt nekem és abban is 2 GB ram volt már.
A többit nem tudom, hogy mennyi volt/van benne.

(#22240) gthomma válasza ΞΔGLΞ (#22236) üzenetére


gthomma
senior tag

1020 2GB
1520 2GB
930 2GB

:)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#22241) spiderpig820 válasza DrojDtroll (#22197) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

De, miután a hívó letette, rezeg.

4B

(#22242) DrojDtroll válasza spiderpig820 (#22241) üzenetére


DrojDtroll
addikt

vagyis pont rosszkor

(#22243) Peace


Peace
nagyúr

Egyelőre minden rendben. Tetszik, hogy végre modernebb érzetet kelt a telefon, sokáig ki voltam tőle, hogy 3 hónap után vissza kellett tennem a 8.1-est, mert időutazás volta múltba. Ha viszont tényleg meglépik, hogy nem jön frissítés a gyengébb hardware-ekre, akkor nagyon zabos leszek....

(#22244) ΞΔGLΞ válasza Peace (#22243) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor ott valóban a 650 is kiesik, mert csak egy hangyaf@sznyival erősebb, mint a 640, de csak a 3D része, a CPU kb egy szinten van. Nagyjából úgy néz ki, hogy
640- 29000
650-31-32000
Az antutu szerin
t.

Szóval, ha kiesik a 650, akkor az már valóban az utolsó késdöfés, ami akkor teljesül be, mikor jól megforgatják és az már a 950 párosnak is a vesztét jelenti. Bár 50-50%, de szerintem megkapja "minden" készülék a CU-t.

(#22245) gthomma válasza ΞΔGLΞ (#22244) üzenetére


gthomma
senior tag

"We’ll iterate this process over a period of several months until all compatible devices running Windows 10 worldwide are offered the Creators Update. Windows Phone will follow the same phased approach, with rollout scheduled to begin April 25. Note that update availability may vary by manufacturer, model, country or region, mobile operator or service provider, specific installed software, hardware limitations and other factors such as feedback from customers."

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#22246) DrojDtroll válasza gthomma (#22245) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nincs olyan nagy felhasznalo bazisuk hogy ezt megtegyek.

(#22247) gthomma válasza DrojDtroll (#22246) üzenetére


gthomma
senior tag

A 512MB RAM -os Lumiákat már ignorálták.
Rengeteg a panasz az 1GB -osokkal most is. A legtöbb Lumia low -end, 4xx,5xx, középkategória :6xx,7xx,830, ezek az 1GB.
Ezeket kilövik, az utolsó az Anniversary WM10.

Játékban marad:
930,1520,950,950XL vagyis 4 készülék ezekre jobban lehet koncentrálni. Megmarad egy "prémium" bázis. Az akinek ilyen készülékek tulajdonosai talán még hajlandóak fizetni az appokért.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#22248) Vtwo válasza gthomma (#22247) üzenetére


Vtwo
senior tag

A 6-os szériát (640-640XL,650) kilőni elég genya és logikátlan húzás lenne,ha ezt meglépik magukkal is kibaxnak szerintem.

(#22249) gthomma válasza Vtwo (#22248) üzenetére


gthomma
senior tag

920,925,1020,1320 is ment a levesbe.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#22250) Vtwo válasza gthomma (#22249) üzenetére


Vtwo
senior tag

Azok még nokiák voltak,a 6-os széria viszont már Microsoft (ráadásul a gerincét adják az eladásoknak).Ergo a saját fészkükbe xarnának ezzel a húzással...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.