Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) #01682176


#01682176
törölt tag

Én még kitartok. A tabletem is windowsos.. :D. Nézegettem a 640em utódját, hogy mi lehetne az, de sajnos nagyon bizonytalan vagyok. Azt mondjuk mindig is utáltam, hogy ha volt valamilyen app, akkor az csak droid, vagy ios.. Ritka nagyon a windowsos app. Nézegettem a hp elite x3at, de azt megint nem a mezei embernek találták ki sajnos.. Nagyon akartam anno egy 650-est, de sajnos arról is csak rosszat hallani, meg hogy gyengébb, mint a 640, sőt lassan már idejét múlt a készülék.
Nagyon rossz látni, hogy így magunkra lettünk hagyva.

[ Szerkesztve ]

(#21352) Švejk válasza #01682176 (#21351) üzenetére


Švejk
őstag

Most jön majd egy új kütyü, de halott rendszerrel szerelt mobilt venni...hááát csak ha nagyon ragaszkodsz hozzá :D

(#21353) Luck Dragon válasza Švejk (#21352) üzenetére

Egyetértek veled, :) Jöhet bármilyen jó készülék ha a platformot nem támogatják.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21354) gemini válasza Luck Dragon (#21353) üzenetére


gemini
aktív tag

Így van, a 640-nél sem a készülékkel van a probléma.

(#21355) colonell


colonell
senior tag

Másnál is előfordult már,hogy telefonálás közben kap hívást,de semmilyen úton módon nem jelez közben a telefon? Pedig elmondás szerint kicsörög tehát ilyenkor be kellene hogy kopogjon vagy valami.... 1 sim van benne. Köszi előre is :)

(#21356) mdraco válasza gemini (#21354) üzenetére


mdraco
őstag

Azon gondolkoztam, milyen jó lenne ha a Microsoft kárpótlásért adna nekünk egy android 7.1-et. :DDD

(#21357) Silεncε válasza mdraco (#21356) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem Nadella előbb szúrná tökön magát :DD

Nagyon szeretem én is a kis Lumiám (640), viszont ha megtehetném, váltanék én is róla. Pedig a szívem szakad meg, de az Ms megölte az egész platformot :O :O :W

(#21358) Luck Dragon válasza colonell (#21355) üzenetére

Nálam ez pipa.
Inkább az idegesít hogy az e-mailbe hiába van beállítva hogy a teljes egészében a tartalmat töltse le.
A céges képeket nem jeleníti meg. Meg az excelt vagy Word -őt nem akarja mindíg elsőre letölteni. :(

Pedíg 8.1-en vagyok.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21359) gemini válasza Luck Dragon (#21358) üzenetére


gemini
aktív tag

Nálam 8.1 alatt egyes hírleveleket úgy töltött be, hogy nem fért bele a teljes kép, de nem tudtam elhúzni/kicsinyíteni, hogy lássam. 10-es alatt meg automatikusan betöltött néhány képet, majd dobott egy linket, hogy kattintsak rá, ha be szeretném tölteni a képeket. Ennek egy normális levelezőben úgy kéne működnie, hogy alapból nem tölt be egyetlen képet sem, ha nem engedem neki.

colonell: Ha 10-esen vagy, akkor ez sajnos nem működik. Elég sokan panaszkodtak erre.

(#21360) Luck Dragon válasza gemini (#21359) üzenetére

8&10-is van. Mindegyiket követem. De katasztrófa. Meg azok is jelen vannak amiket leírtál. A Hírlevél egynegyede látszik.... A régi Ace3-on simán lehet használni,igaz az lagg tenger a javából,de nem ez a lényege.

Egy ilyen alap dolgot hogy egy kör e-mailen lévő szövegének képi és csatolt Office dolgokat nem akar vagy csak nagy nehez akar kezelni az nem elfogadott. És nem is készülék függő.

És lehet írni hogy megint csak a sírás megy..

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21361) amargo válasza #40194816 (#21339) üzenetére


amargo
addikt

Paromnak van 640, én ős WP ként (még mobile-om is volt) nagyot csalódtam bennük. Így végül egy nexus 5x-el folytatom tovább. Ennek a kamerája a 925-et rengetegszer körbe veri. iOS en vacilaltam es a pixelt vártam még, de elcseszett egy áruk van.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#21362) samu2062 válasza Luck Dragon (#21350) üzenetére


samu2062
aktív tag

Sajna nem kell senkinek.
Mindenki droidos a családban.
Amúgy meg jól jött volna az ára is most,ha nem is sok.
Beadom a zaciba. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21363) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok. Én még egy darabig használni fogom a sima 640-emet, ezért kérem a segítségeteket. Szövegszerkesztőbe hogyan tudok új szavakat felvenni? Azt tudom, hogy az általam gyakran használt és a teló számára ismerős szavakat egy idő után előre teszi a sorban. 8.1

(#21364) Luck Dragon válasza samu2062 (#21362) üzenetére

Akkor használt GSM. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21365) Luck Dragon válasza nikkor (#21363) üzenetére

8.1-> beállítás -billentyűzet-választott nyelv (magyar) szövegjavaslat bekapcsolása.
Majd billentyűzeteken belül -speciális -hatékony szövegjavaslat pipa.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21366) zorzy4


zorzy4
őstag

Én úgy veszem észre, hogy az utolsó frissítés óta, sokkal megbízhatóbbá vált a rendszer, de nekem is vannak hosszútávon kételyeim. Áprilisban lesz 2 éves a telefon, ill. akkor lesz plusz pénz, meglátom mi lesz.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#21367) adfg


adfg
csendes újonc

abban tudtok segíteni, hogy az miért van (640 LTE), hogy néha csak egy sms-t kapok, hogy nem fogadott hívásom volt.
a telefon be volt kapcsolva, telefonálni tudok vele.
egy restart után már elvileg ok
az aktuális legújabb frissítés mindig rajta.

köszi

(#21368) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Srácok, jöttem elköszönni tőletek! Elrakom talomba a telefont (igaz, fejsze volt tervbe véve, de nem kapja meg egyelőre). Egy Huawei Honor 8 lép a helyébe. Remélem a droidban nem csalódom (akkorát ) mint a w10-ben. Azért még visszajárok olvasgatni, meg fogom követni a történéseket! 🙂
Köszönöm mindenkinek a segítséget! 😉

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21369) Joker88 válasza Sub-ZeRo (#21368) üzenetére


Joker88
őstag

lassan mindenki elhagyja a fedélzetet... :B

/többek közt én is lassan már egy hónapja P8lite -ot használok /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#21370) Luck Dragon válasza Joker88 (#21369) üzenetére

Nálam van még 1DB 830-as 1DB 640-es és 2DB 735-ös . De ezek mennek majd a fiókba, és majd öt év múlva meg kuriozum lesz , mint most a Nokia 3110-es vagy a Siemens :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21371) Švejk válasza Sub-ZeRo (#21368) üzenetére


Švejk
őstag

Hamarosan szerintem mindenki követi utadat, addig meg jó droidozást :)
(fura lesz váltani, és tapasztalni, hogy 2017-ben élek :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#21372) Pukimaki


Pukimaki
tag

Sziasztok! Bekapcsoló gomb tönkrement, renegetért javitanák meg. Nrm lehet valahogy anélkül életre kelteni a telcsit? Vagy legálabb törölni róla mindent. Eladnám alkatrésznek, de igy meg nem merem.

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#21373) snooze válasza Pukimaki (#21372) üzenetére


snooze
veterán

Töltöt rádugni?

GO Gunners!!!

(#21374) Pukimaki válasza snooze (#21373) üzenetére


Pukimaki
tag

Rádugtam. Nem.reagál

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#21375) starr válasza Pukimaki (#21374) üzenetére


starr
őstag

Akksi ki-be

(#21376) Pukimaki válasza starr (#21375) üzenetére


Pukimaki
tag

Ilyesmivel nem indul sajna. Lehet, szetcsavarozom, hátha látok többet.

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#21377) ΞΔGLΞ válasza Pukimaki (#21376) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahogy Snooze is írja, ha áram alá helyezed (töltő, usb) annak be kell(ene) kapcsolnia, ha nem, akkor nem a bekapcsoló gomb a hiba, hanem az alaplap...nagy valószinűséggel.
---------------------

(#21371) Švejk

Én látom a változást, hanyatlást, mert a másik kettőt is használom azok nagyon elhúztak, a win-t meg úgy tudnám jellemezni, mint a Still Alice című filmet. Fokozatos leépülés és már nem sok van vissza sajnos, ha így folytatódik. :/

[ Szerkesztve ]

(#21378) Pukimaki válasza ΞΔGLΞ (#21377) üzenetére


Pukimaki
tag

Értem.Köszönöm a válaszokat!

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#21379) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21377) üzenetére

Mikor kezdesz vissza számolni?:))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21380) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21379) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam a 950 annyit van használva, hogy lemerül-feltöltöm-félredobjuk-csipog pár üzenetkor-lemerül-feltöltjük......és így tovább, körbe-körbe ennyi, lényegében nálam már nulla több hónapja, mintha nem is lenne. Ugyanis elegem lett a 2010 óta tartó oboából. :)

(#21381) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21380) üzenetére

Szóval most van egy drága ébresztő órád! :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21382) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21381) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, continuum-mal, 3 féle mozo hátlappal és egy 25 ezer forintos sd kártyával megspékelve. :D

[ Szerkesztve ]

(#21383) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21382) üzenetére

Azta! :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21384) samu2062 válasza Luck Dragon (#21364) üzenetére


samu2062
aktív tag

Szerinted azoknak kell?
Elhajtanak a francba.
"Aszondják" van 3 db a polcon,hónapok óta.
Nem veszünk be többet,mert nem viszik el.
Ha hiszed,ha nem,be adtam zálogba 15-ért és hazaérve széttéptem a papírt.
Erről ennyit.

(#21385) Luck Dragon válasza samu2062 (#21384) üzenetére

Elhiszem,mert ezt nem most először olvasóm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21386) samu2062 válasza Luck Dragon (#21385) üzenetére


samu2062
aktív tag

Így legalább elkelt,még ha kevesebbért is.
Azért még olvasgatom a fórumot,mert kíváncsi vagyok hogy alakul a dolog.
Meg talán gyűjtöttem annyi tapasztalatot,hogy tudok segíteni ebben-abban az itt lévőknek. :)

(#21387) Luck Dragon válasza samu2062 (#21386) üzenetére

Sikerült eladni? Nah! Gratulálok:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21388) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Skacok, nálam a 640LTE+8.1 kombó van, fél éve használom és hibátlan. Nem akad, akksi 4-5 napot tud, le nem cserélném androidos készülékre. 950-re inkább :)

A sas nem vadászik legyekre

(#21389) regvoltrossz válasza realmadrid (#21388) üzenetére


regvoltrossz
tag

Nekem is. Épp azért nem telepítettem fel még eddig egyszer sem a 10-est, mert ahogy olvastam eddig, csak a gond van vele..

[ Szerkesztve ]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#21390) Vtwo válasza realmadrid (#21388) üzenetére


Vtwo
senior tag

Látom nem vagyok ezzel egyedül (640XL) :K

(#21391) rover45 válasza realmadrid (#21388) üzenetére


rover45
senior tag

dettó ;)

(#21392) nikkor válasza Luck Dragon (#21365) üzenetére


nikkor
aktív tag

Szia. Eljutottam a javasolt utolsó ponthoz, itt amit találtam: Billentyűzethasználati adatok elküldése a Microsoftnak a javaslatok fejlesztéséhez - ez viszont eddig is ki volt pipálva. Erre gondoltál?

(#21393) Luck Dragon válasza nikkor (#21392) üzenetére

Igen, így se működik?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21394) nikkor válasza Luck Dragon (#21393) üzenetére


nikkor
aktív tag

Eddig is így volt beállítva és nem. Kicsit bosszantó.

(#21395) Luck Dragon válasza nikkor (#21394) üzenetére

Sajnos csak Ennyit tudok segíteni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21396) Švejk válasza ΞΔGLΞ (#21382) üzenetére


Švejk
őstag

25 ezer forintos SD kártya bátor beruházás egy olyan rendszert tekintve, ami b*szik normálisan kezelni bármilyen memóriakártyát :DDD

(#21397) rover45 válasza Švejk (#21396) üzenetére


rover45
senior tag

Ez kikérem magamnak :)
Mire alapozod?

(#21398) gemini válasza Švejk (#21396) üzenetére


gemini
aktív tag

Használtam 16 gb-os Sandiskkel és 32-es Samsunggal, mindkettő Cl10 és semmi problémám nem volt vele. Egyszer az egyiknél kiírta, hogy valami hiba van a kártyával. Be kellett tenni a gép kártyaolvasójába, majd vissza a készülékbe és már nem is tapasztalt semmi hibát.

(#21399) Švejk válasza rover45 (#21397) üzenetére


Švejk
őstag

Saját tapasztalatok. Már kétféle SD kártyámat is cseszett normálisan használni a rendszer. Hogyan is?
-Formázás után jó a kártya 1 hónapig, utána elkezd hibát jelezni.
-A Scan SD card and fix errors üzenetnél az indítás után az igenre nyomva fél óráig csinál valamit, aminek természetesen sosincs értékelhető eredménye.
-Lassú alkalmazásindítás. Hiába class10-es a memóriakártyám, az alkalmazások sokkal lassabban nyílnak meg, mint ha belső tárhelyről indítanám.
-Lassú működés memóriakártyára telepített alkalmazásoknál, melyet a fejlesztők úgy oldanak meg, hogy egyszerűen nem engedik a kártyára telepíteni az appokat
-Nekem az SD kártyán van minden képem. A Fotók alkalmazás (az az instabil, döcögős szemét) a kártyán kezelt képeimet tragikusan lassan jeleníti meg. Hozzáteszem, kb. 1 éve egész pörgősen működött anno TH2-n a Fotók app, azóta sikerült kitartó munkával elbaszni.
-Az appok áthelyezése iszonyatosan lassan történik
Meggyőződésem, hogy mindezen hibák nem szoftveresek, hanem tisztán hardveresek, hiszen a kártyámmal se Androidon, se 8.1-en nem történt ilyesmi.

(#21400) rover45 válasza Švejk (#21399) üzenetére


rover45
senior tag

Azt hiszem a problémád a win10-ből eredhet.
(bár még soha nem próbáltam 640-en a 10-et)
Én 1,5 éve használom mindenféle hiba nélkül, a gyári 8.1-el. Gyakorlatilag 0 problémám van a memóriakártyámmal. Anno ebayről rendeltem egy karit hozzá, aminek a sebessége több mint elég.
Nem kellett még formáznom és nem érzem a különbséget, hogy kártyáról vagy telefonról futtatok-e egy alkalmazást. Nekem is minden képem, zeném, videóm a kártyán van, amit lehet oda telepítek.

Azt írod, hogy ezek szerinted tisztán hardveres hibák.
Ha az lenne akkor 8.1-en is hiba lenne, nem?

Ez engem minősít, de én maximálisan megvagyok elégedve a 640 + 8.1 csomaggal :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.