Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Luck Dragon válasza Gömbike (#24000) üzenetére

Kár sajnos ezen rágódni. Tönkre tették.
De nekünk van kiút és lásd a fentebb írt készülék igen is pazar. És ne adj isten hiányozna valakinek a wp felület erre van olyan téma-laucher ami ezt kárpótolja. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24002) ateszm válasza this is life (#23999) üzenetére


ateszm
senior tag

Mentségére váljék,hogy sosem volt ennyire stabil a telefonálás egy telefonomnál sem,pedig volt már sok droid. Inkább az aplikációk hiánya és azon kevés apk-ok amiket használok random fagyása borít ki. Egy messenger ne 30mp-ig induljon már el TVGO nagyon hiányzik (csak a gyermekeim meséi miatt)... és sorolhatnám. Amúgy mindig volt és lesz is BB vásárlás minden kategóriában,ettől nem félek.
Na karácsonykor lesz 2 éves ,2 évente cserélek mobilt. Írok a jézuskának... :)

(#24003) Attikusz válasza Luck Dragon (#23998) üzenetére


Attikusz
tag

Engem ami aggaszt az mi a1-el kapcsolatban, az a sar értéke:
l640 vs mi a1

Eléggé magas az L640-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#24004) Luck Dragon válasza Attikusz (#24003) üzenetére

Ehhez nem tudok mit hozzá fűzni. Lehet régebben sokkal nagyobbak voltak csak nem foglalkoztunk vele.
Vagy amikor egy iroda helységben egy asztalon több készülék van egymás mellett és együttesen több ez az érték. Hát nem tudom. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24005) Attikusz válasza Luck Dragon (#24004) üzenetére


Attikusz
tag

Csak egy régi cikket találtam, hogy 2011-ben mi számított magas és alacsony értéknek:
2011-es sar telefon értékek

Igazából akkor van értelme sztem foglalkozni az sugárzási értékkel, ha állandóan telefonál az ember, vagy ha állandóan a zsebben van a telefon.

(#24006) ΞΔGLΞ válasza Attikusz (#24005) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne már...
Tegyük fel, hogy azért tartasz a S(z)AR értéktől, mert valóban szinte reggeltől-estig a füleden van készülék és csak beszélsz és beszélsz és beszélsz...Ekkor lehet valós alapja, hogy valaki figyeli a SAR értéketeket.
Ha viszont a napi átlag telefonbeszélgetés a 2-3 órát sem éri el, vagy még kevesebbet, felesleges ezzel foglalkozni, de tegyük fel, hogy egész nap telefonálsz.

Józan paraszti ésszel, ekkor már minimum vesz az ember egy BT fülest és/vagy BT hangszorót, mert egyrészt nem kell tartani ettől a SAR baromságtól, másrészt nem kell tartani a készüléket (a fejedhez).

"Probléma' letudva...

[ Szerkesztve ]

(#24007) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#24006) üzenetére

Ez igaz, én egy Motorola BT fülest használok, igaz már serceg, lassan csere érett, de ezzel ki lehet védeni ezt a dolgot. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24008) Medical


Medical
aktív tag

Sziasztok.
Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.) Ez a vég?
Mi van az okt. 17-re ígért frissítéssel, még sem lesz?
Esetleg INSIDEREN, ekkor melyikre érdemes állítani az alábbi kettő közül? Csupa ? jel minden! :))

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24009) Joker88 válasza Medical (#24008) üzenetére


Joker88
őstag

640 (XL) -re nem lesz Fall Creators Update.. merthogy már túl vannak a 2. születésnapjukon..
650/550/950 ilyenekre lesz..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24010) Luck Dragon válasza Joker88 (#24009) üzenetére

Annyi biztos, hogy jól elhúzták az időt. Már csak az a kérdés hogy ezek a készülékek is meddig kapják, meg lesz itt is a két év, vagy előbb vagy utóbb vége lesz.
Másik hogy meddig lesz szerver biztosítás a windows recovery toolhoz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24011) Joker88 válasza Luck Dragon (#24010) üzenetére


Joker88
őstag

én egyre jobban szemezek a szervízből visszatért Honor7Lite-al, mert nagyon csalódott vagyok , hogy az utolsó pillanatban kivették a támogatott készülékek közül a 640-es családot,ami igen népszerű most is /és volt is.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24012) Luck Dragon válasza Joker88 (#24011) üzenetére

Ezt megértem. Én is ezért váltottam. Egyrészt.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24013) Medical válasza Joker88 (#24009) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszi!
-erről lemaradtam! :W

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#24014) betegphiu


betegphiu
senior tag

4 dolgot lehet tenni.

1. Platformot váltani
2. Jó ahogy van a windows telóm
3. Lassan 35 -ért venni egy 950-est és kit udja még meddig frissítgetni
4. Várni és összegyűjteni a pénzt az elkövetkezendő andromedas eszközre. ( ha lesz belőle vmi..)

a 2-es a legolcsóbb. a 3-asnál 35-40-ért kapsz egy jó hardvert.

Szánalmas,hogy a szappantartó 550, és a foskpac 650 (735 agyonveri..) kapja az updatet. :C

(#24015) samu2062 válasza betegphiu (#24014) üzenetére


samu2062
aktív tag

"a 3-asnál 35-40-ért kapsz egy jó hardvert."

És semmi többet.Megcseszheted (jó) szoftver nélkül... :D

(#24016) Vtwo válasza betegphiu (#24014) üzenetére


Vtwo
senior tag

Maradok a 2. opciónál.
Ha meg kinyírják a 8.1-et is főhet a fejem... :F

(#24017) this is life válasza samu2062 (#24015) üzenetére


this is life
Ármester

A 950 alatt levo vas az tenyleg jo , csak ami fut rajta az a gazos .. Bar nem 950-et, hanem 640-et raktam ujra kereken egy hete ,utana kb 4napig birt hiba nelkul mukodni , aztan a kamera sw ossze f.sta magat , tarcsazo is lagolni kezdett, az us-t meg se emlitem inteligens hdr alatt...

Vtwo

A wp8.1-et mar reg kinyirta,de attol meg telefonalni tudsz vele .. Friss app-ok nincsenek mar ra , elvetve frissul csak par app, a rendszer mar nem leaz javitva igy elbacni se tudjak .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24018) Vtwo válasza this is life (#24017) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ami nekem kell azt még tudja (net,gps,viber).A kamera és a zene is elég jó...elvagyok vele.

(#24019) this is life válasza Vtwo (#24018) üzenetére


this is life
Ármester

Wp8.1 alatt stabil ott nincs is gond vele, de a w10m rs2 , hat hagy maga utan nemi kivanni valot .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24020) Vtwo válasza this is life (#24019) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nem is frissítem 10-re,az tuti :N

(#24021) Attikusz válasza ΞΔGLΞ (#24006) üzenetére


Attikusz
tag

Csak óvatosságból néztem rá erre az értékre, és elég kimagasló volt... nem túl gyakran telefonálok.

[ Szerkesztve ]

(#24022) Joker88


Joker88
őstag

na,akkor hogy letisztázzam magamban ezt a 640-es Windows 10 témát.
Tehát, a telefonra nincs W10FallCreators Update ( W10FCU , 1709-es számú szoftver ) . De
A közeljövőben ilyen biztonsági frissítéseket, meg egyéb frissítéseket fog kapni a telefon, még ha nem is FCU van rajta ? :U Vagy megragad annál a verziószámú szoftvernél ami most van rajta ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24023) starr válasza Joker88 (#24022) üzenetére


starr
őstag

Az eddigi gyakorlatból kiindulva egy-két frissítés jön majd rá évente.

(#24025) Attikusz válasza Joker88 (#24022) üzenetére


Attikusz
tag

Amíg van rá alkalmazás, ami neked kell, addig használd, aztán amikor már az internet sem fog menni rajta, lehet szétnézni más telefon irányába. Elég bizonytalan, hogy meddig lesz támogatás, én már nem hiszek a Micosoftnak, írhatnak akármit. Bízzunk a kedvező szerencsében :D

(#24026) Joker88


Joker88
őstag

Alkalmazásbeli kérdés :

Az " Időkép " nevű app már működik Win10-en ? Régebben olvastam arról valamit,hogy nem frissül,meg ilyenek..

Hardver-kérdés :
Selfiebot ? Melyiket érdemes ? Melyikkel kompatibilis a Windows ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#24029) starr válasza Joker88 (#24026) üzenetére


starr
őstag

Az Időkép mindig is működött W8.1-en és 10-en is. A régi és az új app is.
Más kérdés, hogy a csempéje nem mindig frissül.

(#24030) Luck Dragon válasza starr (#24029) üzenetére

Tisztelettel de ezt vitatnám, az értesítések sem jöttek meg 8.,1-en .De maga az appba belelépve működő képes.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24031) starr válasza Luck Dragon (#24030) üzenetére


starr
őstag

Jah lehet. Első dolgom kikapcsolni, hogy ne csipogjon nekem :DDD

(#24032) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#24030) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

nem ide....

[ Szerkesztve ]

(#24033) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#24030) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig (most) működik, épp néztem és a pillanatnyi infókat mutatja. :) (640 xl 8.1)

----------------

(#24021) Attish a HUN

Nem a gyakoriság a lényeg, hanem az időtartam, amíg a füledhez/fejedhez tartod.
Ennek akkor van valamennyi létjogosultsága, ha napi 4-6 órákat beszélsz, de ennyit képtelenség tartani azt a szart, ezért is kell BT füles és ennyi a történet. :)

[ Szerkesztve ]

(#24034) Vtwo válasza Luck Dragon (#24030) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nálam is frissíti.

(#24035) Luck Dragon

Kaptok értesítést anélkül hogy beléptek az alkalmazásba?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24036) Vtwo válasza Luck Dragon (#24035) üzenetére


Vtwo
senior tag

:K

(#24037) Luck Dragon válasza Vtwo (#24036) üzenetére

Hmm akkor nálam nem tudom mi lehet a gond. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24038) Attikusz válasza Luck Dragon (#24030) üzenetére


Attikusz
tag

Win10-en nekem sem frissül a csempe,de belépve továbbra is megjelennek a friss időjárási adatok.

(#24039) Attikusz válasza ΞΔGLΞ (#24033) üzenetére


Attikusz
tag

Rendben, köszi a felvilágosítást. Akkor ezentúl egy kritérium kilőve, mert 10 percnél tovább nem szoktam beszélgetni telefonon, nagyon nagyon ritka eset a több óra.

(#24040) Luck Dragon válasza Attikusz (#24038) üzenetére

8.1-ről lenne szó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24041) szjoci


szjoci
őstag

Amióta lecseréltem a Samsung EVO+ microsd kártyát SanDisk A1 Ultra Micro SDXC UHS-1-re, azóta nem gondolkodik a ketyere fényképkészítéskor. Lehet véletlen egybeesés, de mondjuk már nem bosszant, mert...

...elhagyom én is a süllyedő hajót... Egyre több nyűg jön elő (böngésző újraindulgat, facebook indítás után kilép, és még sorolhatnám), és meguntam a dolgot. Ráadásul a kijelző is egyre jobban sárgul, először csak a bal felső sarokban volt egy pici folt, most már leér a kijelző bal szélének 1/3-áig... Úgyhogy ismét robotolok egyet (Xiaomi Redmi 4x 32GB), aztán bízom benne hogy összakapják magukat a redmondiak és még lesz windowsos készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#24042) dolb


dolb
csendes tag

Sziasztok.
Olyan emlékeztető appot keresek amibe csak beírom a dátumot,időt,és a megadott időben addig jelez(hanggal) amíg Én le nem nyugtázom hogy láttam.Sokat kipróbáltam már de az a baj velük hogy csak rövid hangjelzést adnak.Köszi a segítséget :R Dolb

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye csak Én vagyok helikopter

(#24043) zsoltzsolt válasza dolb (#24042) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

COL Reminder
Ja, bocsi, azt hittem androidos topikban vagyok 🙃

[ Szerkesztve ]

(#24044) #11563776 válasza dolb (#24042) üzenetére


#11563776
törölt tag

Cortana úgy tudom, hogy ilyen, persze angol tudás szükséges hozzá, de érdemes megpróbálni szerintem. :)

(#24045) betegphiu válasza dolb (#24042) üzenetére


betegphiu
senior tag

Miért nem állítassz be egy ébresztést,amit átnevezel?

(#24046) dolb válasza betegphiu (#24045) üzenetére


dolb
csendes tag

Az ébresztővel az a baj hogy dátumot nem tudok megadni,van úgy hogy 2-3 hétre előre kéne be írnom a dolgaimat hogy el ne felejtsem.A gyári naptárat használom most de azzal az a baj hogy rövid a hangjelzés hiába állítok be más(hosszabb)hangot csak pár mp-t jelez.A cortanát lehet megpróbálom még.Köszi a tippeket.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye csak Én vagyok helikopter

(#24047) ateszm válasza dolb (#24046) üzenetére


ateszm
senior tag

Ha csak simán beállítod google naptárban a dolgaidat? Nekem úgy van és rendben működik a szinkronizálás jelzés minden.

(#24048) betegphiu válasza dolb (#24046) üzenetére


betegphiu
senior tag

Be kell állítani egy ébresztőt vasárnapra, olyan szöveggel,hogy "a jövő hét vasàrnapra állíts be ébresztőt".
Problem solved :))

(#24049) dolb válasza dolb (#24042) üzenetére


dolb
csendes tag

Közben találtam kettőt is :DD
1.Check list
2.Quick Alerts

Mind a kettő egyszerű és addig jelez amíg Én ki nem nyomom :D

Mindenki hülye csak Én vagyok helikopter

(#24050) dolb válasza dolb (#24049) üzenetére


dolb
csendes tag

+1 ZDclock
Ez a legjobb.Nem is keresgélek tovább.Talán valakinek jól jön még :)

Mindenki hülye csak Én vagyok helikopter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.