Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Gömbike válasza starr (#22950) üzenetére


Gömbike
senior tag

Igen, igen. De az is csak magától.

Mindössze egy alkalmazást nem tudott frissíteni, de már nem is találja és én sem a sajátjaim között (?) Pedig az ikon halványan látszik a kezdőoldalon, mert még nem töröltem ki, bízva abba, hogy egyszer "észhez tér".

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#22952) starr válasza Gömbike (#22951) üzenetére


starr
őstag

Sikerült frissíteni mostmár a legújabbra?

(#22953) Gömbike válasza starr (#22952) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ige, az útmutatásod alapján :)) De szerencsére elég volt neki a HR. Előtte csináltam egy mentést. Valóban megáll a rendszer 3,24 gb-nál. Tényleg sok volt az a 7,4 gb.

Éppen a legfrissebb verzió miatt nyúltam bele a beállításokba, mert újból be kellett állítani a hangokat, a személyek csengőhangjait, stb.

Még egyszer köszönöm a segítséged!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#22954) this is life válasza Peace (#22944) üzenetére


this is life
Ármester

Egy 2 giga ram-al szerelt redmi 3-at hasznalok , a win utan kapkodo idegbeteg a rendszer tempoja , szokatlan is :) de konnyen ment a jot megszokni . A tobb ram inkabb a multitasknal jon jol , de ha nem agreszivre van beallitva a ram kezelese akkor a 2 giga is eleg , a miui-n meg mindent finomra lehet hangolni .. de volt a kezemben egy p8lite is , ott se tobb a ram 2-nel , es szinten jo tempoval dolgozik a rendszer rajta ,kelloen fluid .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22955) Ranbo válasza Gabesz84 (#22945) üzenetére


Ranbo
tag

ugyanezt már a korábbi verzióknál is tapasztaltam...☹

[ Szerkesztve ]

(#22956) Peace válasza this is life (#22954) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez kimondottan jól hangzik. Én úgy gondoltam, hogy ha most befektetek, akkor már legyen meg a 3GB RAM és a fullHD kijelző, de csak lebeszéltem magamat. Sokkal fontosabb és szükséges dolgokra is el tudom költeni a keservesen megkeresett jó magyar forintokat. :(((

(#22957) this is life válasza Peace (#22956) üzenetére


this is life
Ármester

Nem akartam most sokat kolteni ezert esett a valasztasom a redmi3-ra ,ugy voltam vele hogy baratkozni az uj rendszerrel jo lesz , de kellemes alodas ert meet sokkal tobbet nyujt tempo ,mukodes tren a snapi 616 2 giga rammal , mint sem amit gondoltam volna ,ezek mellet a telefon merete is behatarolja hogy mekkora keszuleket akartam. A redmi 4x mar egy kicsit erosebb gpu-t kapott es 3 giga ramot ... es arban az se rossz ...full hd kijelzot nem akartam ,mert az alapbol erosebb vasat igenyel hogy kihajtsa a kijelzot a gpu....

Custom launcherrel pedig ez a feluletem 😀

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22958) Joker88


Joker88
őstag

640XL-re melyik ebay-es eladótól érdemes venni üvegfóliát.. Mert az itthoni webshopokat nézegettem, hát az itteni 1db áráért kintről vagy hatot kapok.. :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22959) Peace válasza this is life (#22957) üzenetére


Peace
nagyúr

Csini. ;)

(#22960) prisz válasza this is life (#22957) üzenetére


prisz
aktív tag

Ha jól látom ez egy 640 és 640xl topic. Már pár helyre betetted ezt a droid-os propagandát. Nagyon szép meg jó, meg szuper, de ez itt még mindig a win 10-ről szól. Aki ide betéved és gondja van annak javarészt win 10 mobil-ban segítünk és nem droid launchereket szeretnénk bámulni. Arra van kb. ezernyi fórum...

(#22961) Gömbike válasza Joker88 (#22958) üzenetére


Gömbike
senior tag

Én bementem egy dekoroshoz és jó minőségű fóliát tett fel 500 Ft-ért. Majd vágtam tavaly a sövényt és kiesett a zsebemből pofára a telefon. Ráadásul bele is sikerült rúgnom, úgyhogy megviselte a magány szerencsétlent. Tele lett karccal és csíkkal a fólia. Újból 500 Ft és azóta is kiválóan védi a telefont.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#22962) Black$taR válasza prisz (#22960) üzenetére


Black$taR
tag

Na mindjárt kiátkoz old rocker kolléga.. :)

Nokia 3210; Nokia 5800 XPress Music; OT-990 (2.3.4); Lumia 620; Lumia 640 LTE; Redmi Note 4X; Redmi Note 5 (4/64); Redmi Note 7 (4/64); Redmi Note 8T (4/64)

(#22963) spiderpig820 válasza prisz (#22960) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

szerintem this is life-tól igen messze van a droid-os propaganda, és szintén szerintem nincs baj azzal, ha tudjuk, hogy innen ki hova megy tovább és azzal mennyire elégedett.
sajnos lassan mindenkinek tovább kell majd lépnie wp/w10m-ről, mert lassan nem lesznek újonnan ilyen készülékek.

4B

(#22964) this is life válasza prisz (#22960) üzenetére


this is life
Ármester

Nem all szandekomban a droidot propagalni, de mivel elobb utobb a tobbseg valtani fog ,nem art ha van egy kiindulasi alapjuk ha a megszokott feluletet szeretnek elerni, s nagyjabol droid teren mire lehet szamitani .
Azt hiszed hogy jo kedvemben valtottam , nem akartam de az ms hozza allasa kikenyszeritette .
Nem veletlenul hasznalok w10 launchert , mert a felulet a mai napig tetszik nekem , a droid csili-vili ikonjaitol kb hanynom kell, a rendszeruktol mar nem . 4 eve a droid stabilitasa also kozep es kozepkategoriaban a beka segge alatt volt , de felnott az elmult evekben , mikozben a wp stagnalt vagy nagyon lassan haladt a fejlodesben ,a mostani allapot meg enyhen kritikan aluli . Mint pl a mai frissitsem w10m-re , wdrt wp8.1 , majd frissitsi seged es utana 3 updatet kellett vegig szenvedni , mert a th2 update utan nem a 1198 megy fel hanem az 1066 eas utana az utolso build ...
Vedheted a ms plattformjat de elobb utobb te is ios-en vagy droidon leszel majd .
Nem kedvelem ha nekem tesznek szemtehanyast mert alternativat mutatok a menekuloknek .
Miben tudsz segiteni wp ugyben ha mar annyira hangoztatod , mitol lesz jobb a 640-en az rs2 ? Az edge bug-ra van otleted , bluetooth nyuglodesre is szivesen vennem az tanacsod ,hogy mikent lehetne helyre rakni, a lagolo kapcsolatok app is mikent kaphatna erore ,a kamera app force close,illetve elfelejt menteni ..stb,ha tudsz ezek megoldast ne tartsd magadba .

Amugy a keppel megtuzdelt hozzaszolasom nem neked szolt , hanem egy masik forum tarsunknak akinek talan kezd tele lenni a toke a rendszerrel.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22965) Peace válasza this is life (#22964) üzenetére


Peace
nagyúr

Kezd bizony!!! ;)

(#22966) Ennyike


Ennyike
csendes újonc

Nem all szandekomban a droidot propagalni, de mivel elobb utobb a tobbseg valtani fog...

Ezt majd mindenki maga eldönti, jó? Bocsi, én is nagyon unom a sok droidos HSZ-t olvasni... főleg az ilyen visszatérő elköszönőktől... szerintem sem erről szól a topik. Én inkább a telóról olvasnék a topikjában, ha lehet. Aki droidozni szeretne, menjen droidos topikokba.

[ Szerkesztve ]

Ennyike...

(#22967) old rocker válasza Ennyike (#22966) üzenetére


old rocker
veterán

Csak annyit, vannak vitathatatlan előnyei a droidnak... ennek ellenére a feleségem 640 LTE-jét most cseréltem le egy dual sim 640-re; és én is egyre jobban hajlok abba az irányba, hogy kiveszem a SIM-ett a pényolcasból, eladom és üzemelek tovább az XL Dual SIM-el... Mindkettőn hibátlan a win10, és egyedül csak az elmaradt eksönökre hanggal figyelmeztető alkalmazást hiányolom...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22968) Medical válasza Ennyike (#22966) üzenetére


Medical
aktív tag

Aki droidozni szeretne, menjen droidos topikokba. +1 :K

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#22969) bendi007


bendi007
tag

én sem szeretnék droidot olvasni,ha valakinek küldik akkor gondolom privátba is mehet nem kell elolvasni mindenkinek ,ÚGYE

(#22970) this is life válasza Ennyike (#22966) üzenetére


this is life
Ármester

Van itthon ket 640 is, amivel vannak nyugjeim , foleg hogy az egyik az asszonye ... amugy tudsz vagy tudtok megoldast a wifi,buetooth ,edge ,gephaz ertsitesek,hivasvarakoztatas bugra ? Orommel vennem ez ugyben az epito jellegu hozzaszolasokat ,otleteket ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22971) zsoltzsolt válasza Ennyike (#22966) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én inkább a telóról olvasnék a topikjában, ha lehet
De, ha nem tűnt volna fel, akkor nincs mt mondani.. ide jutott a rendszer, ez van. Most lehetne írni, hogy épp melyik cég, alkalmazás hátrál ki az os mögül, vagy épp mi nem működik az új build alatt, de sajnos már ezt is meguntuk.
Ez van.. Ms-hez fordulj, ha nem tetszik :DDD

(#22972) ΞΔGLΞ válasza Ennyike (#22966) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én inkább a telóról olvasnék a topikjában,

Hamarosan leírom Neked (is), hogy a 640-ből és az összes többiből, a jóból, hogy lett közepes, aztán rossz, utána szar, majd még szarabb, azt követőn már fos, végül híg fos és végül már ennek sem nevezhető terméket. Most, kb ezt lehet írni róla és ezt is lehet olvasni mindenhol sztádaszerte, hogy k..va anyázzák az MS-t, nem alaptalanul.

This is life nagyon jól tette, hogy megírta, milyen alternatíva létezik erre a tudatosan elkefélt rendszerre.
Sokszor próbált ő is szakmailag segíteni másokon, de amikor már a legfanatikusabbak is végre vakból látókká válnak, akkor jó lesz majd olvasni az ő hozzászólását is, amit nem muszáj neked többed magaddal olvasni, csak görgetsz egyet a következőre. Ennyire, vagy Ennyike egyszerű! :DDD

(#22973) this is life válasza ΞΔGLΞ (#22972) üzenetére


this is life
Ármester

Mekkora csend lett hogy viasza kerđztem :DDD amugy a gyik ki van hogy akik menekulnek a rendszerro azoknak segitseget nyujtok . Mint ahogy azoknak is segitttem a th2 w10m ota akiknek gondjuk volt.. erre kapom az oltast @#$©€&% ki van ..
Meg jo hogy az asszonykam 640-et szenne pakoltam ,nincs hova letoltodni a CU (mi)-nak , igy nix pampogas , hiaba irtam at a registryt csak jonni akarna az a ...kupac, a masik 640 is igy van mentesitve a bugok alol , a 735 meg szerencsere nem frissul :DDD ...az legalabb nem szivat (mondjuk a fiokbol nehezen is menne neki :DDD )

Leoltanak engem aki insiderkent a 820-on th2-vel nyomtam , azota latom a rendszer fejlodeset (kac-kac) sorvadasat .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22974) old rocker


old rocker
veterán

Ez csak egy gyanú... nem olvasom vissza és nem csinálok statisztikát... ínem lehetséges, hogy a win10celsősorban asz 1 simes, LTE készülékeken baszott be?
Az én dual simes, meg a feleségemnek vásárolt duálos, tehát csak 3 gés készüléke (kopkop) egész élhető....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22975) mdraco válasza old rocker (#22974) üzenetére


mdraco
őstag

Szerintem az a véletlen műve, nem tudom ezt elképzelni technikailag. Az igaz, hogy LTE-sem van, és beb@szott :DDD

(#22976) Joker88


Joker88
őstag

mit mondjak, a CU után az én 640XL telefonomra rá sem lehet ismerni..
A korábbi állapothoz képest gyorsabb, egy db fényképezés közbeni "mentéssel" találkoztam ( újraindítás megoldotta ) térképek működik, simán levitt minket Balatonfüredre múlt héten, illetve tegnap Pestre perfektül.
Egyenlőre leraktam a P8Lite-ot.
igaz, ehhez adom a nevem,hogy jóval kisebb appválaszték , meg a minőségük is olyan amilyen,meg elvannak maradva a konkurenciáktól.
( W10-es alap FB beállítottam, azonban az értesítéseket kikapcsoltam, így szinkronban vannak a névjegyek, de EDGE-ből fb-zek, Messenger teszi a dolgát.
Megvettem az Accuweather programot, bár nyomába sem érhet szerintem az AmazingWeather-nek , így van frankó idő - appom is.
Régebben elcsaptam egy ToolKit Pro nevű programra, ez is stabil.
Twitter- OK , Instagram helyett 6Tag nevű applikáció megvéve,jobban tetszik az Instánál ,Euronews jól mutat a főképernyőn Okoslottó -hátha beüt a 1mrd Ft :D ; TuneInRadio -néha kell a kikapcs ; névnaptár ; illetve a Timber ( alias Tinder )

Ti amúgy milyen alkalmazásokat használtok W10-en ?

mai sztori :
Győr,Tesco : épp nézegetem a jött mailt, erre odalép egy szintén huszonéves srác, hogy milyen nálam a W10 ( látta a péklapát 640XL-t a kezemben ) meg hogy mi lesz velünk a jövőben ? :))

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22977) macilaci válasza old rocker (#22974) üzenetére


macilaci
csendes tag

Nekem 640XL DS van, és megvannak azok a hibák, amikre panaszkodnak. A legutóbbi, tegnap születésnapon kattintgattam, jópár kép nincs sehol. Nincs közöttük pótolhatatlan, de éppenséggel lehetne. A többi bug is megvan. Eddig egy WDRT volt, csak azért írom, mert volt, aki szerint a sok WDRT miatt rosszak a telefonok.

(#22978) Joker88 válasza macilaci (#22977) üzenetére


Joker88
őstag

a hiányzó képekre :
vedd ki a memóriakártyát és azt csatlakoztasd a PC-hez. ( olvasó /adapter szükségeltetik )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22979) macilaci válasza Joker88 (#22978) üzenetére


macilaci
csendes tag

Nem szívesen szedem szét, most kíváncsiságból megnéztem kártyaolvasóval. Darabra ugyanannyi kép van.

(#22980) amargo válasza old rocker (#22974) üzenetére


amargo
addikt

Feleségemnek DualSim-es van. És panaszkodik rá, bár mióta töröltem pár dolgot és több a hely rajta, azóta annyit mondott, hogy jobb lett.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#22981) this is life


this is life
Ármester

Az sd kartyat lehetoseg szerint 50-60%-nal jobban ne lakjatok be mert az is okozhat rendszer mukodeseben...
Mert nem tudni miert ,de van olyan sd amire haklis a rendszer, az oka ismeretlen..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22982) ΞΔGLΞ válasza this is life (#22973) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Legyints rá. Kezdek fásulni ettől az egész winizétől! :DDD

(#22983) Ennyike válasza ΞΔGLΞ (#22972) üzenetére


Ennyike
csendes újonc

... amit nem muszáj neked többed magaddal olvasni, csak görgetsz egyet a következőre...

Azért az n+1 HSZ-t Droidos telefonról (kinek milyen tapasztalatai vannak vele,stb)olvasni egy Wm-es topikban...szerintem gáz... van erre külön topik is... gondolj bele, ha én egy droidos topikban nyomatnám a Win mobilt...

#22973 this is life: Ha nincs megoldás a problémádra akkor az ok arra hogy menjen ezerrel az OFF?

De nem szeretnék vitát/veszekedést generálni....

[ Szerkesztve ]

Ennyike...

(#22984) Vangelis válasza Ennyike (#22983) üzenetére


Vangelis
nagyúr

...olyan, már nem nagyon lesz, mert nem lesz lassan miről beszélni....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22985) macilaci válasza this is life (#22981) üzenetére


macilaci
csendes tag

Szaküzletben vásárolt Kingston, több, mint 70% szabad tárterület. Ha ez nem tetszik neki, akkor mi? :(

Off: Nekem például megnyugtató, hogy tudom, droidon le tudom utánozni a csempés felületet. Sajnos a menekülő utak keresése egyre inkább hozzátartozik egy WM topikhoz.

[ Szerkesztve ]

(#22986) this is life válasza macilaci (#22985) üzenetére


this is life
Ármester

Probald ki a telefont sd kartya nelkul .. bar ha mar az rs2 van rajta akkor ezen felul nincs tippem. :F

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22987) bendi007


bendi007
tag

rájöttem,akármennyire is szidják akkor is ez az én rendszerem.Sajna a 640 kijelzője kezdi megadni magát foltok mindenhol.Vettem egy 650et,ez az én szarom,utálom a zöld robotot!

(#22988) starr válasza bendi007 (#22987) üzenetére


starr
őstag

Milyen a 650 a 640 után?

(#22989) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Tegnap este frissített a telefonom, ma reggel folyton újraindult, a microsoft ezért lockolta (újraindításért lock WTF?), de németországban vagyok, ezért lockolta az accountomat is, amikor be akartam lépni egy laptopról, hogy feloldjam.

A rohadt életbe már, hogy ez mindig kicseszik velem. GYŰLÖLÖM MÁR
Olyan jó volt régen, egyszerű volt és működött...
Felrobbanok. Nincs telefonom.

MOST veszek egy másikat és soha többet ez a szar.
Mikor megvettem tök jó volt, azóta teljesen elcseszett lett.

(#22990) Lui04 válasza Joker88 (#22976) üzenetére


Lui04
aktív tag

Monument browser:
-gyorsabb mint az edge
-vissza lapozás, előre lapozás jobb
-kisebb felhasználói felület, jobban kézre áll pl. a tabok egyből ott vannak előtted

(#22991) Peace válasza Joker88 (#22976) üzenetére


Peace
nagyúr

Messenger, Viber, 9gag. :DDD Az utóbbi kettő még használható is, engem a sebességromlás lombozott le a legjobban a 8.1-hez képest. És az utóbbi 3 napban megint volt 2 random újraindulás... :W

(#22992) CyberPunk666 válasza Peace (#22991) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Neked csak kettő? örülj neki...

Itt az én storym részeltesebben:
windows_phone_felhasznalok_szakmai_topikja

[ Szerkesztve ]

(#22993) bendi007 válasza starr (#22988) üzenetére


bendi007
tag

nem rossz,apró pénz csinos készülék(20000 minden aláírás nélkül)

(#22994) starr


starr
őstag

Navigáció:
Felvettem a célhelyet a kedvencek közé, otthon megnéztem milyen útvonalat ajánl.
Beültem a kocsiba, kikerestem az kedvencek közül, és nem tudott útvonalat tervezni. Másodszorra sem.
Háromszor teljes erőből odavertem a műszerfalhoz, ettől újraindult.
Sikerült felmennem a UPC wi-freere, így már hajlnadó volt megtervezni az útvonalat.Utána működött rendesen.
Netkapcsolat nélkülmár lóxart sem ér az egész.
Nem attól offline a navigáció?
Ha ez egy hónappal később történik, akkor szétkaratézom, a célállomás a MM lenne, hazafele már egy Nokia 5 navigálna.

[ Szerkesztve ]

(#22995) this is life válasza starr (#22994) üzenetére


this is life
Ármester

Ez az uj funkcio mar az elso hivatalos CU updattel meg jott... csak elfelejtettek bele irni az ismerttobe hogy majdnem offline navi lett a terkepek app-bol.. hasznalj sygicet azzal nincs para 😊

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22996) zorzy4 válasza this is life (#22995) üzenetére


zorzy4
őstag

Én is megnézet, nekem tervezett offline. Viszont én is belefutottam abba, hogy nincs hang. Mit kell ilyenkor csinálni?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22997) this is life válasza zorzy4 (#22996) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg a navi inditasakor magatol letolti , csak legyel wifi kozelben . Anno rs1-en szolt hogy hoppa nincs hang es le fogja tolteni ...a magyar nyelvi csomag telepitve van ? Frissiteskent megy fel ha a billentyuzet nyelvi beallitasainal a magyar szotar ki van jelolve ...hagy egy kicsit a navit online amikor bekapcsolod , hogy legyen lehetosege a hang fajlokat letolteni ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#22998) mdraco válasza starr (#22994) üzenetére


mdraco
őstag

Vajon 8.1-el ment az offline navigáció? Azt tudom, hogy rosszabb a gps-e mint a 520-nak. Az szépen ment külföldön offline-on.

Rájöttem valamire, minél kevesebbet használom, annál stabilabb a rendszer :D

(#22999) this is life válasza mdraco (#22998) üzenetére


this is life
Ármester

:DDD amugy wp8.1 alatt a here-nek nem voltak gondjai a navival , norvegiaig elnavigalt offline, sot a repulon is megtalalta a poziciot..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#23000) starr válasza mdraco (#22998) üzenetére


starr
őstag

A 640 8.1-en is xar volt, sokszor nem talált pozíciót. Az 520 nagyon megbízható volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.