Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) ΞΔGLΞ válasza Silεncε (#22047) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az már luxus lenne, ha így vissza lehetne állítani a rendszert.
Nyilván hozzákapcsolódik az egész erőszakos (márpedig akkor is frissíteni fogsz) MS felfogáshoz.
Én már írtam, hogy nekem még a Treshold2 164-es build volt az Isten. Az gyors, bugmentes és kő stabil volt, amíg tudtam használni. Én, azt raknám vissza.

-------------------

(#22048) bb68

Nincs mit, a fenti leíráshoz annyit, hogy a frissítési tanácsadót a végén ki is kell pipálni.
Amikor a leírás készült ilyen további hülye kérdés, meg pipa még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#22052) kezman


kezman
őstag

Fájó szívvel megválnék 640 LTE-től, fél éves hibátlan, független, nem bírom tovább jeligére. ;] privátba várom a tömeges jelentkezőket, :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22053) Luck Dragon válasza kezman (#22052) üzenetére

A hirdetés meg szabálytalan itt. :)) De hajrá.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22054) kezman válasza Luck Dragon (#22053) üzenetére


kezman
őstag

Fent van az apróban,ez csak kis figyelem felkeltés na nem mintha kapkodnának érte 🤓

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22055) Joker88 válasza kezman (#22052) üzenetére


Joker88
őstag

nocsak,nocsak .. :U

Te nem bírtad a W10-et, vagy ő nem bírt téged ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22056) Luck Dragon válasza kezman (#22054) üzenetére

Mire cserélted amúgy?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22057) bb68 válasza ΞΔGLΞ (#22046) üzenetére


bb68
tag

Leírásod alapján sikerült frissítenem a telót. :C

(#22058) old rocker válasza kezman (#22052) üzenetére


old rocker
veterán

Ne búsulj, én most cserélem az egyébkét tökéletesen működő pényolcam egy 640 XL.re...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22059) Silεncε válasza old rocker (#22058) üzenetére


Silεncε
őstag

Ki az aki ilyet tenne? (de most komolyan, nem normális aki Androidról vált WP-re) :Y

[ Szerkesztve ]

(#22060) Joker88 válasza old rocker (#22058) üzenetére


Joker88
őstag

tényleg mostohagyerek lett ez a Windows-platform mobil téren...

Már az egyik hazai telefon-szolgáltató ( ez nem a reklám helye) letölthető az Áruházból,de indítás után 1 másodperccel kilép.... :(((

UI.: bocs ,nem válasz akart lenni a hozzászólásodra.. :R

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#22061) kezman válasza Luck Dragon (#22056) üzenetére


kezman
őstag

Írtam már feljebb, kaptam egy őskövület 5800-át, hibátlan, aksi elmegy 6 napot, nem kell kopogni, húzogatni híváskezeléskor, csak megnyomom a zöld vagy piros gombot és beszélek, a gatya zsebbe is elfér és nem kell aggódnom ha átmegyek rajta a kocsimmal, legfeljebb kuka, de nagyon jó hangja van, telefonnak tökéletes, netezni meg ott az asztali gép, időm mint a tanger, nyugdíjas vagyok . ;] :C

Rogker cseréljünk igaz az enyém csak LTE, de független és fél éves ;)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22062) Luck Dragon válasza kezman (#22061) üzenetére

Azt hittem hogy az tartalék készüléked. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22063) kezman válasza Luck Dragon (#22062) üzenetére


kezman
őstag

Az volt eddig, meg kell mondjam megszerettem ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22064) bastya2100


bastya2100
tag

Sziasztok! Írtam már ide nem egyszer, hogy mennyire szánalmas ez az egész M$ telefon ipari hulladék, de most ismét kényszerülök írni mennyire nem támogatom semmilyen készülékük megvételét....

HIHETETLEN DE ILYEN IS VAN 2017-BEN!!!
NYÁRI IDŐSZÁMÍTÁSRA NEM ÁLLÍTOTTA BE AZ IDŐT :@@@@@@@@@@@

Szerencsére csak másodlagos telefon, így elviselem a szutyok böngészőjét, a vérszegény lebutitott szoftver kínálatát, a félóráig betöltő messengert, azt hogy sehol nem jegyzik mint okosteló ... de azt, hogy egy nyári időszámítást, ami eddig gond nélkül megcsinált , ne legyen képes rá... ez mindennek az alja..

GRATIS "TELEFONNAK" AJÁNLANÁM AZ ÖSSZES MFOS TELÓT CSIPSZES ZACSIBA BELE......AKCIÓSAN MAX!!!!!

Megjegyzem más telóm gond nélkül uazon a hálón átállt......

[ Szerkesztve ]

(#22065) amargo válasza bastya2100 (#22064) üzenetére


amargo
addikt

Nálunk gond nélkül átállt az összes telefon, pedig kettőn W10 van. Ettől még szerintem is egy süllyedő hajó ez az irány. Csak gondoltam megírom.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#22066) bastya2100 válasza amargo (#22065) üzenetére


bastya2100
tag

Én nem értem, ezen a telón pedig minden a legfrissebb HR utáni legfrissebb opr. ...semmi szemét szoftver...na mindegy is...ahogy írtad süllyedő hajó nem más :$

Ahogy megírtam indulatoktól nem mentes véleményem ismét.... át is állt az idő XDDD

(#22067) Black$taR válasza bastya2100 (#22066) üzenetére


Black$taR
tag

640 LTE 14393.953-as rp builddal gond nélkül átállt.
640 LTE rs2-vel szintén.

Nokia 3210; Nokia 5800 XPress Music; OT-990 (2.3.4); Lumia 620; Lumia 640 LTE; Redmi Note 4X; Redmi Note 5 (4/64); Redmi Note 7 (4/64); Redmi Note 8T (4/64)

(#22068) old rocker válasza kezman (#22061) üzenetére


old rocker
veterán

már kútba esett a csere... illetve a pényolc. A kib@szott óraállításhoz le akartam venni az elektromos analóg órát a polcról, levertem a telefont, felvételhez hátrább akartam gurulni az íróasztaltól a gurulós székkel. A pényolcat meg elgázoltam.
A 640-es egyébként gond nélkül átállt.Csak a naptár csempe halott

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22069) kezman válasza old rocker (#22068) üzenetére


kezman
őstag

Gratulálok, mintha csak magam lennél :Y

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22070) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Van arra valamilyen mód, hogy egy csempét átlátszóvá tegyek?

A cél hogy olyan legyen a kinézte mint a rendszerprogramoknak. Ne legyen háttere.

(#22071) Silεncε válasza DrojDtroll (#22070) üzenetére


Silεncε
őstag

Rendszerbeállítást én nem találtam rá, viszont vannak módszerek, amivel le lehet cserélni a programok csempéit (vagy legalábbis módosítani lehet rajtuk)

(linket nem rakok, nem tudom mennyire ütközik szabályba a rendszer mókolása)

(#22072) DrojDtroll válasza Silεncε (#22071) üzenetére


DrojDtroll
addikt

szerintem belefér

Az androidos forumtársak is állandóan rootolgatnak.

(#22073) old rocker válasza kezman (#22069) üzenetére


old rocker
veterán

kösz

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22074) mdraco


mdraco
őstag

Olvasom, hogy RS2-nél a 10.0.15063 buildnál megálltak.
Valaki próbálta már insideren 640-en? Mire lehet számítani? m.facebok.com-n a keresés működik?
Nem akarom leváltani, most 8.1-en teljesen elégedett vagyok, csak a messenger és a többi szűnik meg, akkor kénytelen vagyok váltani 10-esre. :( Pl. lépésszámláló, iránytű nem működik 10-esen.

[ Szerkesztve ]

(#22075) starr válasza mdraco (#22074) üzenetére


starr
őstag

Azon vagyok. Nálam jól működik. A fb keresés korábban is működött.
Lényegében semmi újdonságot nem hoz. Észre sem venni, hogy új brancs, vagy mih...
Az Egde idegesítőbb, mert amíg indulaskor be nem tölti a legutóbbi oldalt, nem lehet semmit csinálni, mindig visszavált.
Animációk ugyan olyan lassuak, tehát semmi sebességbeli javulást nem látok.

[ Szerkesztve ]

(#22076) mdraco válasza starr (#22075) üzenetére


mdraco
őstag

Köszönöm. Reméljük javítanak rajta... ahogy évek óta... :)

(#22077) Silεncε válasza mdraco (#22074) üzenetére


Silεncε
őstag

Jelen!! Egy lumia 640 LTE-n használom. A rendszer elképesztően dadogós. Az animációk látszik h laggolnak, Edge-ben gyönyörűen szaggatnak az oldalak a tekerésnél, nagyításnál. Az akkuidő a legutolsó stabilhoz képest talán kicsit rosszabb (én ezt betudom annak, hogy mivel ez tesztbuild, futhatnak a háttérben debugger dolgok is) ami viszont elképesztően idegesítő: a youtube-ot Edge-ből használom. Na ezzel sikerült nekik valamit úgy elkrniuk, hogy az csak na: ha elindítok egy videót, a jobbik esetben a kép nem indul el vagy lefagy (a hang megy). Rosszabb esetbe fsza kis stroboszkópot csinál a telefonból: elkezd villogni a képernyő, amíg ki nem lépek az Edge-ből. Kész vicc...

tudom előzetes build, de most őszintén: itt van március 28.; elvileg a Creator április 11-én élesedik.
Szerintetek ez alatt a kemény 12nap alatt kijavítanak minden bugot? Az már más kérdés, hogy én konkrétan nem találtam meg, hogy mi is változott telefonon az Anniversary óta (átrendezték a beállításokat; még valami?) :W

(#22078) Gabesz84 válasza Silεncε (#22077) üzenetére


Gabesz84
őstag

Nem sok, de ami a 640-et is érinti, kb semmi kiugróan értelmes.

- új default hangok (juhé)
- gyári appok uninstallálhatóak
- auto corect-et könnyebb tanítani
- könyváruház (ebből mi aszem nem kapunk)
- a beállításokban reszeltek kicsit, más a wifi beállításokhoz a képernyő, apróságok
- windows hello gyorsabb lett
- cortana itt is tud pár újabb rendszerközeli parancsot

[ Szerkesztve ]

(#22079) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

airpods-al jól működik ez a csoda?

(#22080) Silεncε válasza Gabesz84 (#22078) üzenetére


Silεncε
őstag

Aha faxa, nézzük sorba:
-új default hangok: na erre nem mondok semmit inkább :W
-gyári appok uninstallálhatók: oké ez jó
-auto correct: erre is azt mondom oké
-könyváruház: remek, de ugye nálunk nem elérhető, szval erről ennyit
-beállítások: na itt láttam egyedül változást, jó lett mondjuk
-windows hello: ezt nem támogatja a 640, szval szarnak a pofon kategória
-cortana: magyarhonba cseszhessük, mondjuk angol régión használom, de elérhetővé tehetnék mindenhonnan angolul

Egyszóval: ez így nagyon-nagyon karcsú :W közbe a rendszer meg olyan instabil, hogy az nem igaz

Más: lassan eltelik két év mióta megjelent a 640/XL. Szerintetek az MS meddig fogja frissíteni?

nem akarok sírni, csak a véleményemet fejtem ki

[ Szerkesztve ]

(#22081) old rocker válasza Silεncε (#22080) üzenetére


old rocker
veterán

örökkévalóság meg egy nap

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#22082) Ennyike válasza old rocker (#22081) üzenetére


Ennyike
csendes újonc

Vigyázni kell, mert kurva jó...

Ennyike...

(#22083) kezman


kezman
őstag

Navigálni meg fényképezni használom, ennyi, telefon meg egy 5800, ez van, eladni lehetetlen valami hasznát legalább veszem :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#22084) Luck Dragon

Ma jött email hogy március végén teljes egészében a Messenger meg fog szűnni. Térjek át a "bugos" 10-re ha egyáltalán akarom használni a FB-t vagy Messengert. (730-735-640).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22085) Vtwo válasza Luck Dragon (#22084) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szerencsére ez most speciel nem érint,de aggasztó a tendencia.
Ha már ennyire erőltetik a 10-est legalább csinálnák meg normálisan és ne a vakszerencsén múljon, hogy működik-e vagy sem az adott telefonon :(

(#22086) gemini válasza Luck Dragon (#22084) üzenetére


gemini
aktív tag

Ezek szerint lesz még egy köröm a párom telefonjával, hogy megpróbáljam bug nélkül feltenni a 10-est. De a lányom 630-asa akkor ezek szerint kuka :W

(#22087) kory24 válasza Luck Dragon (#22084) üzenetére


kory24
őstag

[link]

Igazán meghagyhatnák az utolsó működő verziót.

[ Szerkesztve ]

(#22088) Peace válasza Luck Dragon (#22084) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez honnan jött? Az e-mail? Pont ma reggel óta mérgelődök, hogy semmi üzenet nem megy át Messengeren wi-fivel és mobilnettel sem. Újraindítottam már, de semmi. Üzenetek megjönnek....Tényleg ennyi lett volna a Win 8 support? :(((

REMEK!!!! :W :W :W

1 éves a teló.....vicc! :(

[ Szerkesztve ]

(#22089) kiskakas válasza Peace (#22088) üzenetére


kiskakas
senior tag

csatlakozom,ez vicc... mivel reg nem foglalkoztam ezzel,hogy lehet a legegyszerubben frissiteni egy sosem mokolt, 8.1-es 640-est w10re?

(#22090) Peace válasza kiskakas (#22089) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem mindösszesen annyi a problémám ezzel az egésszel, hogy a Win 10 kétszer kinyírta a kamerámat és mindkét alkalommal a Nokia Care-nek kellett visszaállítania 8.1-re és megmondták, hogy ne is próbálkozzak a 10-essel. Arról nem is beszélve, hogy négyszer gyorsabb 8.1-el a telefon... :(((

(#22091) Luck Dragon válasza Peace (#22088) üzenetére

Pontosan így érkezett:

Kedves "Luck Dragon"

Köszönjük, hogy a Messengert használod. Sajnálattal közöljük, hogy március végétől már nem támogatjuk az alkalmazás általad használt verziójában az üzenetküldést, ezért ezt követően nem tudsz majd így üzeneteket küldeni és fogadni.

Ha szeretnél továbbra is Facebookos üzeneteket küldeni és fogadni a telefonkészülékeden, kérjük, frissítsd a Facebook alkalmazást a legújabb verzióra: https://www.microsoft.com/store/apps/9WZDNCRFJ2WL

Köszönettel:
A Messenger-csapat

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22092) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#22091) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, ez egy "kedves" levél burkolva, hogy milyen "hülyék vagytok" ti, hogy még Ms készüléket használtok.
Sajnos, ez már fénysebességgel közeledik a legaljához, a legalja az lesz, amikor maga a "kiválóan és gyorsan működő" FB app szűnik meg.

(#22093) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22092) üzenetére

Csak ebben az a vicc hogy a cégnél 1 éves készülékek a 640-ek és nem egy darab van, sokan ezen keresztül kommunikálnak egymással, ahogy jó magam is, de viszont a tízet nem használhatjuk az instabilitása miatt. Viber használhatatlan ezt mondanom sem kell. WhatApp ami még működő képes. Hát érdekes lesz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22094) gemini


gemini
aktív tag

Én csak azt nem értem, hogy miért kell leállítani. A Waze sincs évek óta fejlesztve, mégis működik. Miért kell így kicseszni ennyi emberrel. Most már nagyon örülök, hogy platformot váltottam, csak sajnos ezt nem tettem meg a családban lévő többi készülékkel. De lehet hogy hamarosan ez a pillanat is eljön, ezek meg jók lesznek levélnehezéknek.

(#22095) Peace válasza gemini (#22094) üzenetére


Peace
nagyúr

Most én is töröm a fejelemet, hogy egyáltalán el lehet-e adni vagy érdemes-e próbálkozni ezzel. De gondolom ezek után már a kutyának sem fog kelleni.

(#22096) PuMbA válasza Peace (#22095) üzenetére


PuMbA
titán

2000 Ft-ért bármikor megveszem :)

(#22097) Luck Dragon válasza Peace (#22095) üzenetére

Nem fogják meg venni, már a piac tele van érték alatt árult 640-el. 8-9 ezerért árult készülékeket lehet látni. Így sok esélye nincs a dolognak. Nekem is van kettő 735- egy 640- és egy 830-am. De nem hinném hogy ezek bármikor is gazdára találnak.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22098) ΞΔGLΞ válasza Peace (#22095) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért most kamerától függetlenül, szerintem adj egy esélyt a W10-nek.
Ez igaz, teljesen elveszti az értelmét, mint okostelefon.
-----------------

(#22093) Luck Dragon

Szerintem a WA-nak sincs sok vissza. Itt a kódolással van baj, ami nyilván annyira más már, főleg, hogy w10-zen is szar már szinte minden, hogy nem érdemes rá fejleszteni, ezért lépnek le a programozók/fejlesztők.
Hogy most az MS erre már felhívta a figyelmüket, (szerintem igen), hogy már nem ide, hanem oda kellene fejleszteni és majd "dől a lóvé" inkább igaz a jövőre nézve. Tehát, a Surface Phone jön elő újra és újra.

---------------

(#22096) PuMbA

2000-ért bárki megveszi. :D A 640 reális ára, függetlenül, hogy az aprón "mennyiért hirdetik" illetve nem tudják eladni, az kb 8000-10000 ft. (garanciális, független állapottól függően). Egy szolgáltatós ára, főleg ha van rajta rablánc, akkor, kb egyenlő a nullával.

[ Szerkesztve ]

(#22099) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#22098) üzenetére

Na igen ebben van valami. Kíváncsi vagyok hogy már itt van a március végé , hogy mi lesz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22100) tlac válasza Luck Dragon (#22097) üzenetére


tlac
nagyúr

8-9 ezerért árult készülékeket lehet látni.

hol látsz annyiért?
ennyit simán megér

feauture phone-nak elég jól megfelel, plusz ott van még a skype, térkép, email, kamera, amik tűrhetően működnek win10-en (ms app-ok folyamatosan frissülnek is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.