Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) DrojDtroll válasza starr (#21649) üzenetére


DrojDtroll
addikt

én régebben csalódott voltam a 10 kapcsán, de most visszatérve a 8.1-ről boldog vagyok

(#21652) starr válasza gemini (#21650) üzenetére


starr
őstag

2-3 hetente nyomok HR-t, mert annyira széthekkelem, hogy el sem indul. Úgy látom, hogy az anniversary óta nincs gond a HR-el. Viszont a biztonsági mentesből visszaállítást kerülni kell, mert lassabb lesz tőle valamiért, és anomáliák is elő jönnek.

(#21653) starr válasza DrojDtroll (#21651) üzenetére


starr
őstag

Én is csalódtam a 10-esben, mert nem egy nagy szám, de annyira megszoktam már az UWP appokat, hogy nem váltanék vissza. Csak a 8.1 fürgesége hiányzik. A W10 nekem nagyon öreguras. :DDD

(#21654) gemini válasza starr (#21653) üzenetére


gemini
aktív tag

Ezt többen is írták, viszont nálam nem volt gond a sebességgel, kivéve a FB és Messenger indulási ideje volt kiábrándító. Minden más ugyanolyan gyors volt mint 8.1-en. A most visszaállított 8.1-et semmivel sem látom gyorsabbnak, mint amilyen a 10-es volt. Az viszont elég aggasztó, hogy ekkora a szórás a működés tekintetébe, legyen szó 8.1-ról, vagy 10-ről.

(#21655) DrojDtroll válasza gemini (#21654) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nekem is így működnek a dolgok mint neked

(#21656) starr válasza gemini (#21654) üzenetére


starr
őstag

Az appok indulása lassú, 1-2 mp. 8.1-en azonnal felugrott az email, Kapcsolatok, Fényképek, Áruház, stb.
Most azzal próbálkozom, hogy nem zárom be az appokat, így csak 1mp animaciót kell kivárni, de nekem még az is sok :)
Ha már elindult valami, akkor jól fut, nem akadozott soha.

(#21657) Attikusz válasza Luck Dragon (#21614) üzenetére


Attikusz
tag

Jól "mondod". Hétvégén nálam csődött mondott a GPS, egyszerűen nem talált jelet, bosszús is voltam, a régi 520-mat nem vittem magammal. A legjobb még az, hogy vannak névjegyek, amik eltűnnek, pedig emlékszem, hogy lementettem, nálad volt ilyen probléma? Esetleg másnál?
Viber üzenetet most nem engedi elküldeni, pedig van mobilnetem. Még a tavaszi nagy frissítést azért megvárom, ha nem lesz semmi változás, akkor...

(#21658) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

starr & gemini Köszönöm szépen a válaszokat :R Ez a wdrt-zni dolog macerás? Sokat kell vele p**ölni mire vissza tudnám tenni a 8.1-et? A 10 esetében csak követem az advisor lépéseket és cső? Tehát next next kész? ;] Természetesen elolvasom az összefoglalót, csak nem akarom felesleges bonyodalomba kergetni az idegrendszerem. Abszolút kiváló a 8.1 csak tetszik a 10 design. :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#21659) Luck Dragon válasza HartgeH3-2.8 (#21658) üzenetére

Elég ha pontról pontra követed az összefoglalóban leírtakat. Nem nagy dolog, ha mégis elakadnál akkor segítünk.
Meg van YouTube videóval instrukciók.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21660) HartgeH3-2.8 válasza Luck Dragon (#21659) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönet! Lehet belenézek a 10-be. Olyan fél évente minden telefonomon egyébként is csinálok egy sima szoft resetet, nem tudom ez droidos beidegződés vagy franc tudja, de ott mindig bevált. :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#21661) zorzy4 válasza Luck Dragon (#21609) üzenetére


zorzy4
őstag

Én most vettem hozzá egy buszkék hátlapot, csak normális átlátszó szilikon tokot nem találok hozzá, csak hulladékok vannak. Úgy látszik itt is megérződik a támogatás hiánya. Sony z3 hoz 300ftért találtam minőségi tokot.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#21662) Luck Dragon válasza zorzy4 (#21661) üzenetére

EBay?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21663) ΞΔGLΞ válasza zorzy4 (#21661) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mennyi volt az a hátlap? Mert az e-bay-en azt is fillérekért árulják, szóval erre szerintem felesleges még külön tok, egyszerűbb, ha veszel pluszba még két-három hátlapot, amikor kopik (ami hosszú idő aránylag) fogod és simán kukázod/lecseréled.

(#21664) zorzy4 válasza ΞΔGLΞ (#21663) üzenetére


zorzy4
őstag

Én nem ebayezek. És kell a tok, hogy ne törjön a telefon ha leesik. 2500ft volt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#21665) atisomka


atisomka
újonc

Sziasztok!Egy olyan problémám lenne hogy,a lumia 640 xl frissítette volna a(10.0.14393.693)frissítést és 0×80073712 hibaüzenetet kaptam vissza ilyenkor mi a tehendő? Előre is köszönöm a választ!!!

(#21666) duo


duo
őstag

Feleségem megörökölte a 640et.
3 nap után rámírt messengeren: "ez egy fos"

(wdrt-vel visszaálltam 8.1-re. most elégedettebb. de azért már nézem mit kapjon helyette)

(az 520-at imádta. csak ott tényleg sovány lett a hardver)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#21667) atisomka


atisomka
újonc

Sziasztok!Egy olyan problémám lenne hogy,a lumia 640 xl frissítette volna a(10.0.14393.693)frissítést és 0×80073712 hibaüzenetet kaptam vissza ilyenkor mi a tehendő? Előre is köszönöm a választ!!!

(#21668) szucstom válasza atisomka (#21667) üzenetére


szucstom
őstag

Nem kell kétszer egymás után ugyanazt a hsz-t belökni. Előbb keress rá gugliban a hibakódra. Első 3 találatban benne a megoldás.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#21669) atisomka válasza szucstom (#21668) üzenetére


atisomka
újonc

Elnézést kérek köszönöm a válaszod.

[ Szerkesztve ]

(#21670) duo válasza Luck Dragon (#21630) üzenetére


duo
őstag

kollégám öccsének 640-van, 8.1-el és igen csontrafagy.
hint: opera mini. lassú mint a tetű de nem fagy ki a csába

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#21671) old rocker válasza duo (#21666) üzenetére


old rocker
veterán

Erre gyűjtsél...[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21672) Luck Dragon válasza duo (#21670) üzenetére

Más 640-el is próbáltam, és ott is ez van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21673) kezman


kezman
őstag

A 10-re aktuális frissítés mikor várható?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21674) Luck Dragon válasza kezman (#21673) üzenetére

Hónap vége?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21675) ΞΔGLΞ válasza kezman (#21673) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És mégis mit vársz tőle?

--------------

(#21664) minolta5

Ok.

(#21676) tutis válasza ΞΔGLΞ (#21675) üzenetére


tutis
őstag

további lassulást ;]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#21677) Ranbo válasza Luck Dragon (#21674) üzenetére


Ranbo
tag

oké, de melyik hónap vége? 🙂

(#21678) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21675) üzenetére

Aki mindenki vár.. Stabilitást:))

tutis: Dia vetítő alap funkciót. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21679) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#21678) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Stabilan szar lesz továbbra is. : D

(#21680) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#21679) üzenetére

De legalább ezt a szintet jól tartják kérem szépen:))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21681) kezman válasza ΞΔGLΞ (#21679) üzenetére


kezman
őstag

Ez ok, de mivel ez van ezt kell szeretni, egyébként nincs vele bajom az ébresztőt kivéve, nem úgy műkszik ahogy kéne,talán egy frissítés megoldja 🤡

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21682) ΞΔGLΞ válasza kezman (#21681) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Talán meg. :)

(#21683) kezman válasza ΞΔGLΞ (#21682) üzenetére


kezman
őstag

Egyébként teljesen egyetértek,a wp egy nagy rakat sz.r, az új nokiára várok, addig meg el leszek valahogy ezzel a szecskavágóval 🤓

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21684) old rocker válasza kezman (#21683) üzenetére


old rocker
veterán

Csatlakozom...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21685) WestBam


WestBam
senior tag

Srácok én kitartottam a telefon és a rendszer mellett szerintem a végletekig. Két telefon és lassan 4 év távlatából viszont búcsút veszek wp-tól. Jó telefon ez de lehet, hogy az én igényeim nőttek vagy valami megváltozott, most kipróbálom a számomra ismeretlen terepet jelentő ios rendszert is. Ha az is bedől akkor lehet velem van a baj, de bízom benne nem miattam dőlt meg a microsoft rendszere.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#21686) Vtwo


Vtwo
senior tag

Nálam szerencsére gond nélkül fut a rendszer (XL 8.1) és még jó ideig marad a telefon.
Droid ingyen se kéne,az alma meg nem az én világom.Remélem észhez térnek windózéknál...

(#21687) DrojDtroll válasza zorzy4 (#21664) üzenetére


DrojDtroll
addikt

A telefon volt annyi :F , mert akkor 3000-ért vinném :D

[ Szerkesztve ]

(#21688) Dhampir válasza old rocker (#21616) üzenetére


Dhampir
félisten

:DD

Jó telefon ez, csak a WP-t elbarmolták. :-/

(#21689) Sub-ZeRo válasza Vtwo (#21686) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha jó a hardver alatta, akkor nincs gond. Én nekem most egy honor 8 van. Nagyon jó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21690) Boonen007


Boonen007
őstag

Srácok én búcsúzom vettem egy iPhone 5-öt. Ég és föld a két rendszer és nem a Win javára.

(#21691) DS39 válasza Boonen007 (#21690) üzenetére


DS39
nagyúr

Ahogy az áruk is.
(Főleg új korukban)

(#21692) kezman válasza Dhampir (#21688) üzenetére


kezman
őstag

Sokra megyünk egy elbarmolt WP-vel egy nagyszerű telefonon, még ha rá lehetne húzni a droidot akkor talán, de így egy rakat sz@r az egész, :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#21693) old rocker


old rocker
veterán

Én eredetileg azért választottam a wp rendszert, - anno Lumia 520 - mert egyszerűbb volt, sarkosabb, "fatengelyesebb", mint a középkategória+ android. Leginkább az automatikus adat -naptár, névjegy, app és beállításmentés a felhőbe tetszett benne.
Csak amikor a win10 megjelenése után sorakoztak az anomáliák tetejében megjelent a felhő naptár, biztonsági mentés elérésének hibái, akkor kezdtem nagyon berágni.
Pedig már a 8.1 frissítésénél is látszott, bizonyos szempontból tojnak a felhasználókra: mi kezdtünk lenni a szoftverfejlesztésekért, nem pedig fordítva. Mire gondolok? Végre megoldották, hogy ki lehetett választani, alkalmazást, képeket, térképeket stb. telefonra vagy sd kártyára akarom menteni.
Azután jött egy update, (denim?) és hopp, a térképeket is csak belső memóriára lehetett rakni; sőt, megduplázta: telefonra meg kártyára is rárakta.
Ha jól emlékszem, a win10 volt az, ami ezt megoldotta. Ezzel együtt, mint írtam, szépen kezdtek sorjázni a semmiből felmerülő bugok. Némelyiket azóta sem tudták megoldani...
Jelenleg tehát ott tartok: 80%-ban a P8at használom; vannak egészen markáns átfedések, mint pl. a felülről lehúzható parancssor, (menü) de a P8-nál itt is eleve: telefon értesítések - parancs ikonokra válik ketté. A Parancsikonok rendezhetőek és több van belőlük, mint a 640-en.
Két dolgot "irigylek" a 640-bŐl: a záróképernyőn megjeleníthető értesítéseket ( a p8 is két koppantással felébreszthető, de addig setét a kijelző) és az alsó sávra dupla koppintás helyett csak mechanikus nyomógombos képernyőzárt.
(A P8-on pl. a kamerát el lehet "sütni" a hangerő gomb megnyomásával. Ez nálam nagy piros pont.)
Nem akarom tételesen pro és kontra összehasonlítani a két készüléket, csak egy végső konklúziót vonnék le okulásként:
A 640-et mindaddig megtartom, amíg le nem telik (szeptemberben) a hűségeskü... Gondolom,addigra francnak se lehet eladni, hiszen a teljesen hibátlan Nokia Lumia 820-mat potom 8000 rugóért tudtam több havi hirdetés után eladni. Addigra megjelenik a Nokia, androiddal és az fog az érdeklődés középpontjában állni.
A lumiák áldozatul estek egy elkapkodott, elhibázott szoftverfejlesztési üzletpolitikai hibának: "kapkodunk, ígérgetünk, reklámozzuk a félkészt, a kiforratlant"...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#21694) Luck Dragon válasza Boonen007 (#21690) üzenetére

Lassan csatlakozom ,csak 64GB-os SE-vel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21695) Dhampir válasza old rocker (#21693) üzenetére


Dhampir
félisten

A jó kis Lumia 520

Egyre inkább erősödik bennem a felismerés: ezzel a telefonnal vigyázni kell, mert sajnos qrvajó. (old rocker) :D

(#21694) Luck Dragon

Áh, neked könnyű, mert egy rakat telefonod van a 640-en kívül. :DD
Nem lesz kicsi a 4" kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#21696) Luck Dragon válasza Dhampir (#21695) üzenetére

Próbáltam egy napig kölcsön kapott SE-t és nem olyan vészes. Sokszor jobb volt a kis méret, telefonálásnál Kifejezetten jobb a kis méret, kényelmesebb.

Az akkumulátora nagyságától függően féltem,de nem akart egyszerűen lemerülni ami nagy meglepetést okozott. Bár telefonálás közben merül mint a balta. De azt mondták hogy ez rendben van.

Hogy on is legyek, HR-óta nem vacakol a kapcsolati csempe ami végre a kontaktok fotóit is mutatja.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21697) Dhampir válasza Luck Dragon (#21696) üzenetére


Dhampir
félisten

Igaz, telefonálásnál jó a kis méretnek köszönhető könnyű hordozhatóság (ezért is kedvelem a Primo-t), de nagyobb kijelzőn jobban látható az, amit okostelefonon érdemes futtatni.

Mostanában kedvezőbb ára lett a Lumia 640-nek, ha a szoftvert helyrepofoznák, akkor érdemes lehet beszerezni, illetve tovább használni.

[ Szerkesztve ]

(#21698) Luck Dragon válasza Dhampir (#21697) üzenetére

Milyen árban mozognak? Nem követem őket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21699) spiderpig820 válasza Dhampir (#21695) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Mint a 820 és a 640 is.

4B

(#21700) Dhampir válasza Luck Dragon (#21698) üzenetére


Dhampir
félisten

Tán pár hete futólag láttam, akkor valamivel olcsóbb volt, mint tavaly.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.