Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Luck Dragon válasza NemMo (#1200) üzenetére

Kiírja hogy ki hívott vagy üzenet. És a szövegből is 3-4 szót is megtekinthető. Az egész üzenetet nem elolvasható.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1202) ystuc


ystuc
tag

Sziasztok!
Ma lettem tulaja egy ilyen kis kütyünek. Huawei Mate 10 Pro telefonnal van összelőve. Kérdés, hogy a HiCare alkalmazásban a készülékeimnél láthatnám-e ezt is, és ha igen, hogyan kell felvinni oda?
Köszönöm.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1203) kali válasza ystuc (#1202) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Szerintem az okos karkötő nem rendelkezik olyan adottságokkal, ami alapján képes lenne oda a regisztrációra.
Annyi kapcsolódást látok, hogy az Egészség alkalmazásban engedélyezhető a Cloud szinkronizációk és a Cloud a HiCare alkalmazásból is elérhető.

(#1204) ystuc válasza kali (#1203) üzenetére


ystuc
tag

Köszi. A garancia miatt kérdeztem. Korábban Samsung cuccaim voltak, a My. Samsung felületen mindent tudtam rögzíteni. Ebből indultam ki.

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1205) kali válasza ystuc (#1204) üzenetére


kali
legenda

A My Samsung felület más, ott manuálisan vihetők fel azonosító...stb. alapján a eszközök, a HiCare alkalmazás pedig a készülékből olvassa ki a szükséges információkat úgy, hogy azokon fut - már amin tud.
Itt tudod ellenőrizni azonosító alapján a Band 2 Pro jótállását is: Link

[ Szerkesztve ]

(#1206) NemMo


NemMo
őstag

Hogy lehet lenullázni a lépésszámlálót? Azt hittem magától újraindul reggelente

(#1207) scyllarus válasza NemMo (#1206) üzenetére


scyllarus
veterán

Újraindul magától.
Ezt nem tudom biztosra, de szerintem nem reggelente, hanem éjfélkor nullázza.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1208) NemMo


NemMo
őstag

Aha köszi, akkor a tegnapi buli miatt van benne 12ezetr lépés

(#1209) Luck Dragon válasza scyllarus (#1207) üzenetére

Pontosan éjfélkor.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1210) bandigyerek válasza NemMo (#1208) üzenetére


bandigyerek
senior tag

:C

(#1211) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok!

Van egy Huawei BAnd 2 Pro készülékem és ma azt vettem észre, hogy az Egészség appban nem tölti be a régi futások pályaívét. A Tempó, Ábrák, Részletek fülön bejön minden, de a Pályaívre ha megyek csak egy körkörös "homokórázás" megy. Ha minden adatát törlöm az egészség appnak, akkor minden korábbi edzésem adata elveszik, vagy elmenti valami felhőbe az Egészség app ezeket? A gyorsítótárat azt töröltem, de nem segített...

[ Szerkesztve ]

(#1212) kali válasza Looserke (#1211) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ha engedélyezted, hogy feltöltse a felhőbe az adatokat, akkor onnan vissza tud szinkronizálni mindent, még a kényes adatokat is felszinkronizálja, ha engedve van itt:
Én -> Beállítások -> Adatvédelmi beállítások -> Személyes/Fitnesz/Egészség adatok szinkronizálása a Cloud alá

(#1213) Szima1981 válasza Looserke (#1211) üzenetére


Szima1981
újonc

Sziasztok!

Tegnap óta ugyanilyen problémával küzdök én is. Eddig arra gondoltam, hogy az én készülékemben van a hiba, de ezek szerint más is tapasztalta.

Tegnap délután elmentem futni ( telefon nélkül, csak karkötővel ). Hazaérkezve az edzés eredményét áttettem a telefonra amely a pályaíven kívül sikerült is. Érdekesség, hogy az egészség alkalmazásban a korábbi ( karkötő hiányában csak telefonnal rögzített) edzések pályaívénél is ugyanazt tapasztalom, hogy nem tölti be az app. Ezért én azt tippelem, hogy az egészség alkalmazásban lehet a hiba.

Esetleg valakinek valami ötlet?
Előre is köszönöm.
Üdv

(#1214) Looserke válasza Szima1981 (#1213) üzenetére


Looserke
őstag

szerintem is app hiba lesz, mert az eddigi pályaíveket simán betöltötte eddig, de most azokat sem... az egészség app adat és gyorsítótár törlése nem segített

(#1215) delig


delig
tag

Sziasztok!

Bagatel kérdés:
1 hete van meg az eszköz, tetszik, minden okés. Viszont az app-ban hiába van kikapcsolva a GPS, ha elindítok egy edzést, mindig bekapcsolja a karperec a GPS-t. Lehet úgy elindítani pl egy futást, hogy én nem akarom a GPS-t használni, pusztán a testem adatai és a táv érdekel, az, hogy merre voltam, nem.
Néztem itt a fórumon is, neten is, infót nem találtam róla. Ha volt már, sorry, nem vettem észre.

Előre is köszönöm!

(#1216) ystuc válasza delig (#1215) üzenetére


ystuc
tag

Hello!

Ha a táv érdekel, akkor ahhoz amúgy is kell a GPS.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1217) Luck Dragon válasza delig (#1215) üzenetére

Tudomásom szerint nem lehet GPS nélkül elindítani.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1218) delig válasza ystuc (#1216) üzenetére


delig
tag

Szia!
Köszönöm a válaszod! Ez esetben a sima lépésszámot hogyan számolja? Vagy azok az eszközök, amikben nincs GPS, miből számolják a távot futás közben?
Több embernél láttam, hogy GPS nélkül indítanak futást, csak nincs részletezve, hogy ezt hol lehetne paraméterezni.
Nekem alapból GPS-el indul el a tevékenység, de én ezt nem szeretném, legfőképp azért, mert jobban merül az akksi. Másrészt az app-ban is ki van kapcsolva az eszközhöz a GPS.

Ha nem működik, akkor bocsánat!

(#1219) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan térkép, amire felküldi a pulzusszámokat?
Jelenleg a Locus Pro használom, de oda nem lehet sajnos tudtommal.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1220) bandigyerek válasza p2pp (#1219) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Lehet, hogy már volt, de hogy is lesz a telefonon levő lépésszám annyi, amennyi? Azt írja hogy az adott lépésszám a Mate 10 pro és a Band 2 pro adatainak egyesítéséből van.
Összeadja? Átlagol?
Pl.: a telefonon 5277 lépés van, a karperec 2949-et mutat ugyanabban az időben. Ez hatalmas különbség.

(#1221) ystuc válasza bandigyerek (#1220) üzenetére


ystuc
tag

Nem tudom, de különbség amiatt is lehet, hogy a karkötő állandóan rajtad van, a telefon meg nincs mindig nálad. Pl lerakod az asztalra, de közben mozogsza lakásban.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1222) ystuc válasza delig (#1218) üzenetére


ystuc
tag

A lépésszámolás mozgásból van, érzékelő segítségével, tudtommal. Én nem tudom elképzelni, hogy valamilyen mobil eszköz távot mérjen GPS nélkül, ami nem érintkezik a talajjal.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1223) bandigyerek válasza ystuc (#1221) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Az igaz, de a karperecen mindig kevesebb van, mint a telón.

( lehet, hogy nélkülem járkál valamerre? :DD )

[ Szerkesztve ]

(#1224) ystuc válasza bandigyerek (#1223) üzenetére


ystuc
tag

Most nézem, valamivel nekem is kevesebb van rajta, mint a telón, de nem annyira nagy a különbség. Teló 16004-et mutat, a karperec 15781-et.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#1225) viewed válasza delig (#1218) üzenetére


viewed
tag

Az óráról kell indítani az "indoor RUN"-t akkor nem fogja a GPS-t használni. Ebben az esetben a lépésszámból kalkulálja ki a megtett távot. A lépés hossza a telefonon lévő health vagy wear alkalmazásban beállított magasságtól függ. Így a program kalkulál egy lépéshosszt amit beszoroz a megtett lépések számával, és már látható is a megtett táv. Természetesen a GPS-el mért táv pontosabb, ráadásul ilyenkor mér véroxigént is.

(#1226) bigsee


bigsee
addikt

Üdv! Berendeltem egyet magamnak aliról, nagyon várom már. Aki onnan rendelt korábban, van valami kehája annak a cuccnak, vagy teljesen rendben van az is?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1227) scyllarus válasza bigsee (#1226) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha jól sejtem, annyi gond lesz vele, hogy angolra kell majd állítanod a telefon nyelvét, ha nem tyúklábakat akarsz látni a perec kijelzőjén.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1228) Luck Dragon válasza scyllarus (#1227) üzenetére

Az tyúk láb? :O. :))

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1229) delig válasza viewed (#1225) üzenetére


delig
tag

Köszönöm, ez kellett nekem! El volt rejtve, utólag kellett hozzáadni a választható edzésékhez, nehezen, de megtaláltam végül. Köszi szépen!

(#1230) kali


kali
legenda

Frissült az Egészség, egyelőre csak annyit látok, hogy bekerültek új okosórák a támogatási listába.

(#1231) bandigyerek válasza Luck Dragon (#1228) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Hölgyek kedvéért pipilábikó... :DD

(#1232) Looserke válasza kali (#1230) üzenetére


Looserke
őstag

de a pályaívet még mindig nem jelzi ki...

(#1233) bigsee válasza scyllarus (#1227) üzenetére


bigsee
addikt

Azt olvastam, köszi. De nem robban, nem esik le rögtön a csuklóról, stb...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1234) Luck Dragon válasza bigsee (#1233) üzenetére

Nem robban, csúszik, mászik, nem szívja a véred, sem a bőröd, nem okoz irritációt, ha csak nincs erre vonatkozóan allergiád.

Nálam még nem karcos, nem fakult ki, szíj még nem nyúlót meg olyan szinten hogy ez bármilyen kellemetlenséget okozna.

Érintő tapija ugyan olyan jó mikor kivettem a dobozból.

Szóval, maga a kütyü össze van rakva.
Inkább a szoftveres része lesz az amitől fél mehet a vérnyomásod, főleg ha nexus, Android One vagy GO rendszert használsz. Mert az automatikus csatlakozás ott nem megy. (Le tesztelve).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1235) Laci202


Laci202
csendes újonc

Sziasztok,Új vagyok. Nekem is van 1 Hauwei Band 2 Pro.Az lenne a kérdésem,hogy lehet a Bluetooth-ot bekapcsolni? , meg a készüléket KI-BE kapcsolni??? Előre is köszi a választ.

(#1236) bandigyerek válasza Laci202 (#1235) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Sehogy. Megy amíg meg nem hal.

(#1237) Luck Dragon válasza Laci202 (#1235) üzenetére

Bluetooth mindig aktív a karperecen, de az nem tétel.

Ki és bekapcsolás nem lehetséges. Ha csak le nem merül teljesen.
Újraindítás pedig applikáción belül.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1238) bigsee válasza Luck Dragon (#1234) üzenetére


bigsee
addikt

Aztat értem, hogy klafa a cucc, dehogya zaliexpresses is ugyanolyan klafa, mint a nemalis??? :DDD Nem-e hamis-e, vagy ha igen, ez kibukik-e rajta?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1239) Laci202


Laci202
csendes újonc

Nekem a Bluetooth jel át van húzva az órán, nem tudom csatlakoztatni.

(#1240) Luck Dragon válasza bigsee (#1238) üzenetére

Ha jól rémlik van aki onnan rendelte és nem volt vele gond, csak az hogy tényleg a nyelvi probléma ott van.
Másrészt nem hiszem hogy van olyan kis cég aki ilyen kis szegmensű kategóriájú karperecet hamisítani.
Inkább az "Iwatch" az amire ezt el tudnám képzelni.
Bár a mai világban már bármi elképzelhető. Nem sok esélyt látok erre.

Másrészt meg a Huawei service applikációban mintha lenne azonosító. Hmm-hmm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1241) Luck Dragon válasza Laci202 (#1239) üzenetére

Az áthúzott Bluetooth az azért van, mert ahogyan írod is nem csatlakozott a készülédhez. Itt már csak az a kérdés hogy miért.

Az applikáción belül látja a perecet és úgy nem tudja csatlakoztatni vagy egyáltalán nem is látja?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1242) Laci202


Laci202
csendes újonc

Nem is látja.

(#1243) kali válasza Laci202 (#1242) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az okostelefonra kell letölteni a megfelelő alkalmazást (hacsak nem Huawei telefonod van, amin alapban adott az Egészség) és azon belül lehet párosítani az eszközöket.
Milyen telefonnal szándékozol használni?

[ Szerkesztve ]

(#1244) Laci202


Laci202
csendes újonc

Szia.Hauwei Mate 10 lite.

(#1245) bandigyerek válasza Laci202 (#1244) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Huawei Health, vagy Egészség néven keresd a programot. Ha elindítod, regisztrálni kell valami Huawei szolgáltatásra -ha eddig nem tetted volna meg- majd a programon belül lehet csatlakozni a karperechez. A Bluetooth-t értelem szerűen be kell kapcsolni. (nem a telefonnal csatlakozni, hanem a programmal!) Ha makacskodik, mint az enyém, egy bluetooth ki-be kapcsolás esetleg segíthet. Ha sikerül, egyből frissít a karperec, azt ki kell várni. Utána mehet a jöhet.

Nekem csinált olyat, hogy a firmware frissítés után hiába nyomtam a befejezés gombra, nem történt semmi a karperecen, mert ugyanúgy mutatta a frissítést. kikapcsoltam a programot, megnyomogattam a perec gombjait, és működött.

[ Szerkesztve ]

(#1246) Laci202


Laci202
csendes újonc

Ez idáig rendben van,működött is,egyik napról a másikra a karperecen a Bt jel át van húzva és nem tudom kivenni. Ez által nem csatlakozik a telóhóz,mert nem látja.

(#1247) kali válasza Laci202 (#1246) üzenetére


kali
legenda

A telefonon a bluetooth opción belül ha párosítva van a Band 2 Pro, akkor azt távolítsd el, utána párosítsd az Egészség alkalmazásban.
Ha nem megy, akkor az Egészség alkalmazásban nyomj a leválasztásra és utána próbáld párosítani újra, ha az sem segít, akkor szintén az alkalmazáson belül mehet a gyári beállítások visszaállítása és aztán felvenni a kiegészítőt újra.
A műveletek közben figyelni kell a karkötő kijelzőjét is, mert bizonyos esetekben azon is jóvá kell hagyni a műveletet.

[ Szerkesztve ]

(#1248) Laci202


Laci202
csendes újonc

Alkalmazáson belül nem találom gyári beállítások visszaállítását.

(#1249) kali válasza Laci202 (#1248) üzenetére


kali
legenda

Most nézem, a visszaállítás opció nem aktív, ha nincs kapcsolódva a karkötő, a Leválasztás viszont igen, azt megpróbálhatod:
Belépsz az Egészség alkalmazásba, rányomsz a karkötőre, majd alul lesz az opció.
Az Egészség alkalmazás visszaállítása is megoldható, a telefonon megkeresed az alkalmazásokban, rányomsz, majd tárhely és adatok törlése.

[ Szerkesztve ]

(#1250) Laci202


Laci202
csendes újonc

A leválasztás megtörtént,lehet nem kellet volna.Azóta nem látja a telefon a karkötőt. Már újra telepítettem mindent de semmi.Most megpróbálom lemeríteni teljesen,hogy kapcsoljon ki hátha utána elindul!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.