Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Ultraviolet


Ultraviolet
tag

A pontosságra kitérve. Mivel nem vettem most újra Band 2 pro, kipróbáltam most a Samsung gear fit2-t. Ha egyhelyben állok, és pakolok a polcon 2pig ugyan úgy számlálja a lépést kb 20-50et időtől függ. De a Band 2pro is ezt csinálta. Azaz a kezed mozog de nem lépsz.

(#302) scyllarus válasza Ultraviolet (#301) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, az összes kézen viselt lépésszámláló így működik, ezzel számolni kell.
Ugyanakkor a kisebb mozgásokat (pl. gépelés) nem számolja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#303) anulu tuslu


anulu tuslu
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy az ébresztőóra miként működik a Banden? Itt arra gondolok, hogy van-e szundi mód, állítható annak az ideje, működik telefonos Bluetooth kapcsolat nélkül.
Ez számomra fontos opció vásárlás előtt.
Köszi!

(#304) Luck Dragon válasza anulu tuslu (#303) üzenetére

Szia!
Az ébresztő óra használatához egy alkalmazást le kell tölteni az áruházból. Huawei Wear a neve.
Telepítése után a bleutooth segítségével össze szinkronizálódik a két eszköz ez automatikusan történik, ahogyan a frissítés is.

Itt az alkalmazáson belül a riasztás menüpont kell számunkra, ahol egy olyan üzenet fogad minket hogy "legfeljebb 5 riasztás szinkronizálás tesz lehetővé karpereccel. "
Itt semmi más dolgunk nincs a kék színű kis plusz jelre érve elkészítjük a kívánt riasztást.
Ezt egy két függőleges oszlopba választották szét, és ennek pörgetésével hamar megleljük a kívánt időt.
Továbbá kérhetünk hozzá intelligens ébresztést is ami 5-10-20-30 percre állítható.
És az elmaradhatatlan ismétlés funkciót is, ami a hét összes napját kiválaszthatjuk, vagy csak arra vonatkozó napokra amikor csak szeretnénk.

A karperecben automatikusan van integrálva a szundi mód, 10-percenként riaszt, mint addig amíg a karperec érintésérzékeny felületét nem nyomjuk hosszan. És egy rezzenéssel nyugtázza is azt.
Jó magam nem vettem észre ,nem is tudok arról hogy ez a szundi mód állítható lehet, avagy sem, de belegondolva nem lehet. (De majd a többiek elmondják ha még is) :DDD

működik telefonos Bluetooth kapcsolat nélkül.

Ha jól értelmezem, akkor itt az a kérdés ha Bluetooth össze van kapcsolódva a készülékeddel akkor igen kijelzi. Anélkül nem.
Szinkronizálva mint a telefont,sms,facebook,viber,messenger és amit az alkalmazáson belül még jóvá hagy az emberfia, akár Gmail-t is. Ezt az alkalmazáson belül egy Értesítés kezelő felületen tudjuk beállítani .
Lényegében amikor engedélyezve van ,az üzenetek az értesítési panelen átküldésére kerülnek a viselő eszközre Amikor alszik vagy a Ne zavarj mód engedélyezve van (mert van) , az üzenetek átküldésre kerülnek,de az az eszköz nem remeg.

Remélem tudtam segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#305) scyllarus válasza Luck Dragon (#304) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem a kérdés második része arra vonatkozott, hogy az ébresztés működik-e leválasztott karpereccel is?
Azaz a beállítás után a telón kikapcsolt BT esetén is ébreszt-e a karperec magában?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#306) Luck Dragon válasza scyllarus (#305) üzenetére

Igen, nélküle is gond nélkül üzemel. És rezgéssel jelez.
Ami kicsit ha lehet ilyet írni emberségesebb . :))

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#307) scyllarus válasza Luck Dragon (#306) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is erre gondoltam, a teló csengése brutális tud lenni, ha meg valami gyengédebbet választ az ember, nem hallja meg.
Holnap letesztelem én is.
Eddig nem használtam, én a Feleség 1.0-ra ébredek hétköznap :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#308) Luck Dragon válasza scyllarus (#307) üzenetére

Az benne a jó hogy a másikat nem ébreszti fel. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#309) left177


left177
csendes tag

Sziasztok!
Ez az ébresztés dolog engem is érdekelne. Méghozzá az a része, hogy a telefon saját ébresztését tudja e jelezni. Szóval jelez a telefon is meg a karperec is. És csak a telefon ébresztőjében állítom be az ébresztést.

(#310) Luck Dragon válasza left177 (#309) üzenetére

Nos az időt maga a telefonról szinkronizálja le. Így az a megoldás jöhet szóba hogy az alkalmazáson belül beállítjuk az időt. Majd a telefonon is , így egyszerre fog jelezni. Még akkor is ha a két eszköz nincs össze kapcsolódva.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#311) Juliuska


Juliuska
senior tag

Frissités érkezett.
Részletek:


Észrevétel? Vélemény a működés, stabilitást illetően?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#312) Luck Dragon válasza Juliuska (#311) üzenetére

1.2.13-as verzió van fent. Még nem próbáltam ki. :)
De várom a tapasztalatokat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#313) left177 válasza Luck Dragon (#310) üzenetére


left177
csendes tag

Köszönöm a válaszod! Nálam az a baj, hogy nem mindig ugyanakkor kelek. Szóval pl. nem hétköznap 06:00kor és hétvégén 08:00kor hanem teljesen változó. Ezért kézzel kapcsolgatom az ébresztés amikor kell. Ne klljen két helyen beállítani.

Nekem nem jelez új firmware-t. Csak az alkalmazás frissült. 1.2.13as van.

[ Szerkesztve ]

(#314) Luck Dragon válasza left177 (#313) üzenetére

Még van egy külön elméletem, bár még nem próbáltam.
Az alkalmazás kezelő panelon hozzá lehet társítottani az ébresztő órát. Csak annak jelzését még nem próbáltam. Mert a kezelő szerint ami ezen ablakon belül szinkronizál az nem jelzi rezgéssel, de ennek ez lenne a lényege.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#315) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#314) üzenetére

UI: most teszteltem és sajnos nem működik, csak annyit jelez vissza hogy a telefonon aktiválva lett az ébresztő ekkor:
De az oda ért időre csak a telefon ébreszt. Karperec semmi reakció. :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#316) Juliuska válasza left177 (#313) üzenetére


Juliuska
senior tag

A legújabb firmware-rel (1.2.21.) viszont szépen működik!
'Riasztás' felirat jelenik meg ilyenkor a karkötőn.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#317) Luck Dragon válasza Juliuska (#316) üzenetére

Már mint hogyan?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#318) Juliuska válasza Luck Dragon (#317) üzenetére


Juliuska
senior tag

A teló az előre beállított időpontban jelez, a karkötő pedig ugyanekkor rezeg (persze ehhez a Huawei Wear-ben korábban engedélyezni kell az órát).

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#319) Luck Dragon válasza Juliuska (#318) üzenetére

Ezek szerint csak az új update kell. És üzem kész.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#320) Juliuska


Juliuska
senior tag

Ühüm :K
Szal' elég csupán a firmware frissítés és máris megy az órás ébresztés is. Juhé

Köszi Nektek, holnaptól tutira így kelek :R

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#321) Luck Dragon válasza Juliuska (#320) üzenetére

Sajnos nálam még nem érhető el. De amint lehet kipróbálom. :))
Köszi az infót.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#322) left177


left177
csendes tag

Na ez marha jó. Csak kár hogy nekem még nem jött az a bizonyos 21es végű firmware :(

(#323) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem sem jön. Kerestem IOS-en és Huawei droidon is, de egyikkel sem találja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#324) Luck Dragon válasza scyllarus (#323) üzenetére

Mindig csak az első fecskék nyernek. Avagy egy fecske nem csinál nyarat. :))

Mi még várunk...:D

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#325) Juliuska válasza scyllarus (#323) üzenetére


Juliuska
senior tag

Próbáltad azt is, hogy a Wear-ben a beállításokban kiveszed a pipát az eszköz frissítése WiFi-nél?
Azaz nézted WiFi-nél is és mobilneten is a fentebbi módon?

Azon filózom, hogy azt is megkérdezem Tőletek: Ti hány frissítést kaptatok eddig?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#326) Luck Dragon válasza Juliuska (#325) üzenetére

Hát ha jól rémlik kettő frissítés érkezett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#327) left177 válasza Juliuska (#325) üzenetére


left177
csendes tag

Nekem karácsonyi ajesz. Párosítás után egyből frissített egyet.

(#328) Liller7 válasza Luck Dragon (#324) üzenetére


Liller7
tag

Én is várok....türelmesen.....majdnem.😉

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#329) Luck Dragon válasza Liller7 (#328) üzenetére

Tikk-takk tikk-takk. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#330) Juliuska


Juliuska
senior tag

Sanszos, hogy a nemrég vásárolt Huawei telefonomnak (Mate 10 Pro- nak) köszönetem ezt a gyártói kedvességet karácsony alkalmából. Ha ez tényleg így volna, szívből köszönöm Nekik... jól esett :R

Ezt tovább vezetve, Nálatok is csupán idő kérdése, mikor kapjátok meg a frissítést.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#331) scyllarus válasza Juliuska (#325) üzenetére


scyllarus
veterán

IOS-ben nincs ilyen menüpont. A Huaweijel most nem próbáltam. Nekem vásárlás (pár hete) után jött egy frissítés, ez az egy volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#332) Fecc91


Fecc91
tag

Sziasztok, el gondolkodtam hogy holnap vásárolnék egy ilyet :)
de előtte lenne pár kérdésem!

1. A kijelző mennyire látható? (már mint minőségre gondolok)
2. Ha nem Hauwei készülékem van, mennyire használható?
3. Egy feltöltéssel meddig bírja?

Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#333) Luck Dragon válasza Fecc91 (#332) üzenetére

1- teljesen jól és korrekten látható.

2- Android, így teljes értékű Huawei wear és healt alkalmazást megkapod.

3- Hát eddig idén csak kétszer töltöttem, az elején , majd kipróbáltam a kerékpáros GPS üzemmódt , majd utána újra töltöttem azóta nem. Szóval nagyon jól. Gyárilag 21 napot bír, nálam most tart két hete.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#334) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Lehet ezen valahol nyelvet állítani? Az enyém Kínából van, az egyik ismerősöm hozta nekem. Minden szép és jó, az app az magyar persze, de néha írt valamit kínaiul... de nem tudom, hogy mit. Lehetne valahogy lokalizációt váltani a karpánton?

Sajna nekem sincs új firmwarem :(

(#335) Luck Dragon válasza Ronyman (#334) üzenetére

Nem te vagy az első aki így járt.

Próbáld így: kínai nyelvről úgy szinkronizált, hogy a telefont angol nyelvre kellett állítani, és így az órán automatikusan átállt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#336) Ronyman válasza Luck Dragon (#335) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Köszönöm szépen! Sikerült...

Vagy még sem :( mikor angol lokalizációra váltok akkor jó... de utána visszaáll kínaira :(

[ Szerkesztve ]

(#337) Luck Dragon válasza Ronyman (#336) üzenetére

Szívesen. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#338) Luck Dragon válasza Ronyman (#336) üzenetére

Hát So-ha kolléga így írt róla:

"Igen, a kínai nyelvről úgy szinkronizált, hogy a telefont angol nyelvre kellett állítani, és így az órán automatikusan átállt. Az eladó korrekt módon leírta egy üzenetben, mielőtt megjött az óra. A magyar forgalomba helyezés kapcsán talán lefordítják majd a Huawei Wear + a Healt programokat, akkor talán az órán is lehet magyar dátum. Egyébként elég csak a szinkronizálásoknál az angol nyelven hagyni a telefont, mert nem áll vissza az óra kínai nyelvre."

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#339) Liller7


Liller7
tag

Megérkezett a frissítés😊

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#340) Luck Dragon

Google Playről is érkezett a Huawei wear alkalmazás frissítés. (40MB)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#341) Liller7 válasza Luck Dragon (#340) üzenetére


Liller7
tag

21.0.0.377-es verzió?Vagy újabb?Nekem ez van most.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#342) Luck Dragon válasza Liller7 (#341) üzenetére

Igen, ez az!
Bár update nekem még sajnos nem érkezett. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#343) scyllarus válasza Luck Dragon (#342) üzenetére


scyllarus
veterán

Az nekem tegnapelőtt frissült. És megjött az új firmware is ma reggel :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#344) Luck Dragon válasza scyllarus (#343) üzenetére

Remek... Én meg nem kapok semmit, mert mindent fel- felesztek. :)) :))

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#345) scyllarus válasza Luck Dragon (#344) üzenetére


scyllarus
veterán

Ki korán kel, firmware-t lel :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#346) Luck Dragon válasza scyllarus (#345) üzenetére

Nyolc óra az nincs korán? :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#347) Vesa


Vesa
veterán

Eddigi tapasztalataim:

- IOS-re a szoftver nem olyan kifinomult, mint droidra. Működik, használható, de nem azonos teljesen a kettő.
- a leírások szerint, a mért adatok alapján ehhez a típushoz kéne kapjak szöveges tanácsokat az edzést és az életvitelt illetően (mint pl. Jawbone App-ban), de én sem IPhone-on, sem droidon ennek nyomát sem látom.
- eddig 3 third party app-hoz próbáltam párosítani, sikertelenül. Úgy tűnik, egyelőre nem sok app támogatja ezt a típust.
- az alvás monitor egészen pontos, de a felébredéseket pontatlanul érzékeli.

Fentieken kívül, elégedett vagyok a termékkel, viszonylag pontos a pulzus és lépésszámlálója, ez utóbbinál persze figyelembe kell venni, hogy valójában a karlendítést figyeli, így sok esetben fals értéket közöl. De egy hozzávetőleg pontos értéket azért kaphat az ember.

Swim funkció könnyen bekapcsolható, csak kétszer rá kell ütni a szíjra és már indul is. Páromnak vettem, vékonyka csuklója van, de így sem ormótlan, szép darab egyébként.

A tudomány a valóság költészete!

(#348) Luck Dragon

Manó vinné el ,hogy nekem még mindig nem jött új firmware.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#349) scyllarus válasza Vesa (#347) üzenetére


scyllarus
veterán

Az IOS-re vonatkozó megállapításaiddal egyetértek.
Viszont a Swim funkció ki-bekapcsolása nekem nem mindig sikerül többedszerre sem. Van, hogy elsőre megy, máskor ötödszörre sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#350) perrelli


perrelli
újonc

Hali! Próbáltam rákeresni, de nem találtam választ. Azt olvastam, hogy 4.2-es BT van benne, akkor alatta nem is kommunikál? Tehát egy Huawei Novával nem is lehet párosítani? Ügyfélszolgálat szerint nem, de mondjuk ha lehetne, akkor simán mondaná, hogy nem. Szóval inkább olyanoktól kérdezem, akiknek van is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.