Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) shamfight


shamfight
újonc

Sziasztok
Egy kis tapasztalat akku időről...
január 3. án 16:00 kor kaptam meg feltöltöttem 100%
január 9. én 22:10 kor 20%

ebben az időszakban van 3x10 perc kocogás (GPS el pulzusméréssel)
24órás állandó pulzusmérés
alvás figyelés
napi átlag 8000lépés
értesítések, napi egy ébresztés
GPS minden alkalommal -10% jelentett...belvárosban kocogtam nem veszítette el a jelet...

(#502) Vesa válasza shamfight (#501) üzenetére


Vesa
veterán

A GPS jelent többet is mint 10%. Egy ilyen mini akkuval folyamatos használat mellett nem bír többet pár óránál. GPS nélkül nekem eddig 9 nap volt a legtöbb amit egyetlen feltöltéssel tudott, persze nem merült le teljesen, tehát lehetett volna még több is.

A tudomány a valóság költészete!

(#503) lindermen válasza snakebait (#500) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szia! Bestbyte-ból rendeltem :)

(#504) shamfight válasza Vesa (#502) üzenetére


shamfight
újonc

Mondjuk írtam hogy 10perc GPS nél ment le 10% kal az akku...(itt jegyezném meg hogy ahogy észrevettem csak tízesével számol....)

(#505) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A reális idő kb 1 hét?

(#506) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! P8 al nem hasznalja senki??

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#507) Juliuska válasza gyuri2008 (#505) üzenetére


Juliuska
senior tag

Milyen beállításoknál?
(Ha non stop pulzust, éjszakai alvásfigyelést, napi állandó 2x ébresztőt, kb. 10-50 üzenetjelzést, BT leválás riasztást, tevékenység emlékeztetőt és csuklóforgatást értesz ez alatt, GPS használat nélkül, akkor ja, olyan bő 1 hét ;) )

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#508) scyllarus válasza gyuri2008 (#505) üzenetére


scyllarus
veterán

A használati szokásaidtól függ. Nekem TrueSleep, 24h pulzusmérés be van kapcsolva, riasztásokat kapom a telóról. A csuklóforgatás ki van kapcsolva (éjszaka zavaró tud lenni, ki-be kapcsolgatni esténként meg lusta vagyok), GPS-t sosem használom. Így kb. 2 hetente töltöm, de 20-30% körül van akkor még.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#509) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ma megvettem a Speed shopp-ban 25000ft volt.
Most töltöm.Szerintetek ha elérte a 100%-ot hagyjam még töltőn?
Használja valaki Samsung-gal?
Elég csak a Huawei Weart letőlteni?

[ Szerkesztve ]

(#510) scyllarus válasza gyuri2008 (#509) üzenetére


scyllarus
veterán

A részletes adatokhoz kell az Egészség (Huawei Health) alkalmazás is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#511) gyuri2008 válasza scyllarus (#510) üzenetére


gyuri2008
veterán

Fóliát hol lehet Magyarországon venni a Google-ban nem találtam.

Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#512) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan méri a véroxigén szintet?
A specifikációban azt írja,hogy azt is méri..

(#513) scyllarus válasza gyuri2008 (#512) üzenetére


scyllarus
veterán

360. hsz

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#514) gyuri2008 válasza scyllarus (#513) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nállam ennyit mutat.

(#515) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Samsung J5 2016 telefonnal használom a terméket.
Lehet,hogy azért nem jó?
Vagy a beállításokban valamit nem jól csinálta?

[ Szerkesztve ]

(#516) Juliuska válasza gyuri2008 (#515) üzenetére


Juliuska
senior tag

Nem azért, hanem ezért

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#517) gyuri2008 válasza Juliuska (#516) üzenetére


gyuri2008
veterán

Tehát akkor telefon hiba mivel Samsung?
Ha jól értelmezem :F

(#518) Juliuska válasza gyuri2008 (#517) üzenetére


Juliuska
senior tag

Jaj dehogyiiiiis! :Y
A VO2max érték méréshez min. 12 percet meghaladó edzés kell. Csak ennyit a trükk. Edzz tovább és ki fogja jelezni azt is!

Szerk
Az a baj, hogy Nálad pont ezt látom: 16perc... :F
Na ez hogy lehet?? :F

Én kérek elnézést, nem jövök rá egyenlőre, hogy Nálad mi lehet a hiba...

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#519) gyuri2008 válasza Juliuska (#518) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ez az amit én sem értek :F
Meg a pulzust sem monitorozza rendesen :F
Lehet,hogy el kell adnom az új Huawei Band 2 Prot??
Pedig tetszik.

(#520) Juliuska válasza gyuri2008 (#519) üzenetére


Juliuska
senior tag

Van azon a Csamcsungon barométer?

Ha jelzi a Health Nalad: hány lépcsőt másztál meg, akkor szerintem van rá esély, hogy mégis működhet a párbeszéd a perec és a telód között:

Nézd meg légyszíves

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#521) Juliuska válasza gyuri2008 (#519) üzenetére


Juliuska
senior tag

Nem eszik azt olyan forrón...
...és a Wear-ben aktív a folyamatos pulzusmérés funkció Nálad?

Szerk
Akarom mondani: automatikus pulzusmérés :B

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#522) gyuri2008 válasza Juliuska (#520) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nincs barométer.
Igen automatikus pulzusmérés.
A healt lépcsőt nem számol.

[ Szerkesztve ]

(#523) Juliuska válasza gyuri2008 (#522) üzenetére


Juliuska
senior tag

Hmm...
A Wear-ben Te is 21.0.0.377-es verziót látsz? (Wear/bal felső sarok/névjegy)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#524) gyuri2008 válasza Juliuska (#523) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen az aktuális verzió 21.0.0.377

[ Szerkesztve ]

(#525) Vesa válasza gyuri2008 (#519) üzenetére


Vesa
veterán

Az mit jelent, hogy a pulzust nem monitorozza rendesen?
Nem lehet, hogy rosszul van rajtad a karperec?
Nekem tökéletesen méri a pulzust, 24h-ban.

A tudomány a valóság költészete!

(#526) Luck Dragon válasza gyuri2008 (#524) üzenetére

Wear alatt a funkció résznél nincs letiltva?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#527) Juliuska válasza gyuri2008 (#524) üzenetére


Juliuska
senior tag

A Wear-ben legfelül Te is ezt látod?
(Huawei Band 2)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#528) gyuri2008 válasza Vesa (#525) üzenetére


gyuri2008
veterán

Így néz ki a folyamatos pulzus monitorozás.

Ez egy kuszaság nem grafikus :F

[ Szerkesztve ]

(#529) gyuri2008 válasza Juliuska (#527) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt látom

Luck Dragon nincs.

[ Szerkesztve ]

(#530) Juliuska válasza gyuri2008 (#529) üzenetére


Juliuska
senior tag

A telódon ugye már nem 6.0.1-es verzió csücsül?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#531) gyuri2008 válasza Juliuska (#530) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem a 7.1.1 van fent

Most már nincs bluetooth kapcsolat sem :W

[ Szerkesztve ]

(#532) Juliuska válasza gyuri2008 (#531) üzenetére


Juliuska
senior tag

Ha a Wear-ben beállítasz - az értesítések kezelésében - egy apk-t, jelzi utána a pereced annak közléseit?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#533) gyuri2008 válasza Juliuska (#532) üzenetére


gyuri2008
veterán

pereced?
Igen eddig jelezte.
Most újra raktam .
Kapcsolódott.

(#534) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nektek a pulzus monitor hogy mutatkozik a telefonon?

(#535) scyllarus válasza gyuri2008 (#534) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanúgy, ahogy nálad.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#536) gyuri2008 válasza scyllarus (#535) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nincs valami komolyabb applikáció a pulzusméréshez?

(#537) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ez mit jelent? hol találom?

(#538) scyllarus válasza gyuri2008 (#537) üzenetére


scyllarus
veterán

A telefon beállításai között tedd védetté, különben az android memóriamenedzsere x idő inaktivitás után ki fogja lőni, és ha nem fut, nem is számol.
Telefonfüggő, hol van, a Beállítások - Alkalmazások menüben valahol, vagy pl. a taskváltás gomb után a lakat ikonnal zárolható. (Nekem Huawein van rá lehetőség)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#539) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A teljes resetet hogyan tudom megcsinálni az eszközön.
Ugyanis eladom,nem kínlódok vele.

(#540) Juliuska válasza gyuri2008 (#539) üzenetére


Juliuska
senior tag

Kapcsold ki a telód. Ha meg van, kapcsold be, de úgy hogy nyomva tartod a hangerő fel és a be kapcsoló gombot. Az ekkor felugró menüben egész egyszerűen csak kiválasztod a factory reset-et. Előtte azonban nem volna haszontalan a Számodra minden értékes adatod elmenteni valahová, mert ezt követően már nem lesz mód azok visszaállítására.

Tudtam én: rájössz magadtól is, hogy a Csamcsung papírnehezéknek lesz csak jó ;]

Mit veszel helyette? :D

Szerk.
Azt ugye tudod hogy egy komoly user error miatt fogsz a seggére verni a karkötődnek?

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#541) gyuri2008 válasza Juliuska (#540) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én a karpántot akarom resetelni nem a telefont.
A telefon már reseteltem ma,és újra belaktam :U
Tele van a hó cipőm a Samsunggal.

"Mit veszel helyette?"

Igazából nem tudom,nekem fontos lenne a pulzus meg az alvás monitorozás +- max 10% eltéréssel.

[ Szerkesztve ]

(#542) Vesa válasza gyuri2008 (#541) üzenetére


Vesa
veterán

Teljesen jól mér pulzust ez a cucc, én lemértem rendes felkaros amutomata vérnyomésmérővel is (Omron), és 1-2bpm eltérés volt csak, az gyakorlatilag semmi.
Az alvást is jól monitorozza, ezt is megnéztük úgy, hogy felírtam pontosan mikor aludt el a párom, reggel pedig az ébredés időpontját írta fel. Összevetettük a karkötő adataival és szinte percre pontosan stimmelt! Ami az én tapasztalataim szerint nem mindig 100% pontos, az a felébredés érzékelése. Ha felkelek az ágyból, azt mindig érzékeli, de ha csak kinyitom a szemem és forgolódom egyet, az nem mindig.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#543) so_ha válasza so_ha (#476) üzenetére


so_ha
senior tag

Egy kis tapasztalat a szíjjal kapcsolatban. Eredeti Huawei-t nem találtam, így a németektől rendeltem utángyártottat (az AliExressen is lett volna, de ez hamarabb ért ide, és talán minőségibb termék). Óracsat szerű szíjat sehol sem találtam a karperechez. A csomag 1 hét alatt ért ide Németországból. A csomagolás, és a szíj anyaga is igényes, de ami fontosabb, hogy a becsatolos/patentos része sokkal erősebben rögzíti a szíjat, mint az eredeti, azaz kizárt, hogy véletlenül lecsatolódjon, ahogy itt korábban már valakinek leesett bringázás közben, és mire megtalálta, már egy kocsi átment rajta. A csomagban a szíjhoz mellékelnek egy mini csillag csavarhúzót, és 2 db csavart is (a csomagban 2 szíj volt, egy kék, és egy fekete színű, ezért 1-1 csavarhúzó, és 2-2 csavar is volt hozzá). Én egy kis pálmafix ragasztóval is megerősítettem a belsejét.

A párom 6 hónapja éjjel-nappal viselte (szó szerint), és elképzelhető, hogy a szíj nem "szereti" a krémeket, és egyéb vegyi anyagokat, és ezért tágult meg az óra csatlakozásnál, és esett le róla. Így jótanácsként hiába vízálló, fürdés, mosogatás egyéb "vegyianyag" (tusfürdő, mosogatószer ... stb.) használatakor érdemes levenni a kézről. A kwmobile szíján nincs Huawei embléma a csaton, de sokkal stabilabban kapcsolódik a másik szárba, mint a gyári szíj.

Én innen rendeltem: mobilepartner-berlin
De ez is ugyan az: kwmobile

(#544) scyllarus válasza gyuri2008 (#541) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt a kettőt speciel kiválóan csinálja ez a perec.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#545) Luck Dragon válasza so_ha (#543) üzenetére

Köszönöm a hasznos információt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#546) mesben95


mesben95
újonc

Hali érdeklődnék a készülék iránt Iphone 7-em van hallottam hogy IOS-re csak a Huawei Wear alkalmazás van a Health nem található benne, ez ilyen 2 in 1 lehet?
Vkinek tapasztalata (aki IOS-es) a szinkronizálásról? Ha letöltöm a Wear-t és bepipálom hogy az alap iphonos Egészség appal is kompatibilis legyen akkor az ott csak óra adatait fogja megadni nem az eddigi telefon által érzékelt emelet lépés..stb. Ha ez egyáltalán így működik.
A gps-t amugy ki-be lehet kapcsolni arra van vmi modul mert azt eddig nem olvastam csak hogy vki anélkül használja egy edzésnél vki meg azzal.
Másik félelmem a pántja mert elég gagyinak tünik ez a bepattintós megoldás lehet rá venni rendes csatos pántot (szíjat) vagy ezel a gagyival kellene nem el hagyni ami kb lehetetlen mert az a műanyag tuti kitágul elég hamar.
Előre is köszi aki válaszol. :) :)

(#547) scyllarus válasza mesben95 (#546) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha nem is 2 az 1-ben, inkább 1,5 az 1-ben, többet mutat a droidos HW-nél, kicsit kevesebbet a Huawei Egészségnél.
Az Apple Egészség mindkettőt mutatja, az adatforrásoknál külön mutatja a Huawei Wearből és a telóból származó adatokat.
Én elsősorban iphonenal használom, csak néha szinkronizálom Huawei droiddal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#548) Vesa válasza mesben95 (#546) üzenetére


Vesa
veterán

Én is Iphone-al használom. Elsőre felismerte és azóta is rendben működik. Ahogy előttem már írták, az Apple Heatlh átveszi az adatokat, csak be kell jelölni a forrásnál.

Pánt olyan amilyen, láttunk már jobbat. Nekünk kettő van -mármint karperec-, eddig nem hagytuk el egyiket sem. De ha lesz hozzá valami rendes szíj, le fogom cserélni. Egyelőre viszont, még egyikünkről sem esett le, egyszer sem.

A tudomány a valóság költészete!

(#549) evo87 válasza Vesa (#548) üzenetére


evo87
őstag

Mi is ketten használjuk nagy megelégedéssel, habár eltérő célokkal:

- párom tényleg éjjel-nappal viseli, arra használja, amire egy ilyen pánt való. Ellenben a bőrét picit irritálja, ezért ő is örülne, ha volna esetleg a későbbiekben valamilyen alternatív, akár szövetes szíjmegoldás.

- én pedig magamnak azért vettem, hogy futáshoz ne kelljen magammal vinnem a telefonomat, mégis tudjam trackingelni az adatokat.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#550) T_zsolT


T_zsolT
csendes tag

Üdv!

Ma vettem én is egy ilyen okos kis karpántot, reméltem minden rendben lesz, de a korábbi aggodalmak, vagyis hogy nem akar párosodni, nálam is előjött, hiába jelenik meg Wear-ben a Band2 pro nem párosodnak :( ...

Többek állítása szerint a decemberi frissítés tette be a kiskaput, szóval korábbi Huawei Wear és Huawei Mobile Service verziót is előkotortam az internet bugyraiból, de továbbra is semmi. Ja igen a telefonom nem mai darab, Honor 4C.

Azán a play áruházban a következő kommentre találtam:
"Kedves Huawei tulajok! Én sem tudtam párosítani a p8 lite telefonomat a band 2 pro karkötővel,ezért még december végén írtam a Huaweinek a problémáról. Akkor azt a választ kaptam,hogy egy frissítéssel meg fogják oldani a fejlesztők. A héten ismét rájuk írtam ez miatt,most azt a választ kaptam,hogy "a készülék egy elavultabb bluetooth technológiával van ellátva (4.0),míg az okosóra egy jóval korszerűbb 4.2-es bluetooth kapcsolatra képes,ezért nem teljes értékű a kapcsolat a két eszköz között" A végén még azt is közölték,hogy ezen semmilyen szoftverfrissítéssel nem tudnak változtatni. Hát...köpni-nyelni nem tudtam,de sajnos ez van."

Ezt esetleg megtudja valaki erősíteni? az enyémben (Honor 4C) is csak Bluetooth 4.0 van...

A válaszokat előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.