Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Laci202 válasza NPeete (#1547) üzenetére


Laci202
csendes újonc

Nálam is 21 van,de nem is talál másikat próbáltam már vagy 4-5 szőr!

(#1552) viewed válasza janosibaja (#1550) üzenetére


viewed
tag

A perecen az outdoor run-t kell indítanod. Ekkor lesz pontos térképes útvonalad, amit ráérsz este szinkronizálni a telefonnal. Bár azt nem tudom, hogy hány órát fog így bírni.

(#1553) scyllarus válasza viewed (#1552) üzenetére


scyllarus
veterán

Mivel ilyenkor a perec a saját GPS-t használja, max 3-4 órát.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1554) viewed válasza scyllarus (#1553) üzenetére


viewed
tag

Nekem volt, hogy többet is kihúzott vele (5 h 22 min-es sétát, és még bőven maradt benne power), viszont volt olyan is amikor még a 3 órát sem bírta.

[ Szerkesztve ]

(#1555) Juliuska válasza axlfsi (#1545) üzenetére


Juliuska
senior tag

A legújabb firmware ezt tartalmazza:

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#1556) janosibaja válasza viewed (#1552) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi szépen!

(#1557) NPeete válasza viewed (#1554) üzenetére


NPeete
tag

Nálam egy 3ó15p-es Tisza-tó bringakört nem bírt ki, a 65-ből 55 km-nél lekapcsolta a gps-t, pedig előtte 100%-ra volt töltve (bár akkor lehet épp be volt nyomva a telefonomon is a bluetooth, már nem emlékszem). Persze maga az óra nem kapcsol ki, csak a gpst lövi le olyan 10% akksi körül.

(#1558) axlfsi válasza Juliuska (#1555) üzenetére


axlfsi
veterán

Hoppszi, közben ide is megérkezett a frissítés! Azért köszi az infót! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1559) kali válasza axlfsi (#1558) üzenetére


kali
legenda

Most dobta fel nekem is a *.43 frissítést. :C

(#1560) Luck Dragon válasza kali (#1559) üzenetére

Szokás szerint majd én kapom a legvégén a frissítést. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1561) scyllarus válasza Luck Dragon (#1560) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam nem később, én még a szervert sem érem el :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1562) Luck Dragon válasza scyllarus (#1561) üzenetére

😀

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1563) kali válasza Luck Dragon (#1560) üzenetére


kali
legenda

Csak megkapja minden eszköz mihamarabb.

(#1564) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Abban tudnátok segíteni ,hogy egy másfél órás kerékpározás alatt mennyire pontos a pulzusmérés? Ezalatt hányszor mérheti a pulzust? :U :U

(#1565) axlfsi válasza Gedeon31 (#1564) üzenetére


axlfsi
veterán

20 mp-ként mér, most megnéztem neked egy korábbi, másfél órás utamnál (Outdoor bikeing)

Mentemmintállat :DDD

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1566) Gedeon31 válasza axlfsi (#1565) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen. :R Nagyon gondolkodom egy ilyen karperecen.

(#1567) Luck Dragon válasza Gedeon31 (#1566) üzenetére

Szerintem akkor ne tétováz. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1568) Gedeon31 válasza Luck Dragon (#1567) üzenetére


Gedeon31
addikt

Csak azon gondolkodom igaz nem sokszor ,de néha bluetooth fülest is használok, a kettő meg együtt gondolom nem menne. :U

(#1569) Balázs1986 válasza Gedeon31 (#1568) üzenetére


Balázs1986
addikt

Megy az simán, nekem is párban van általában. Gylog\bicajjal perec+headset, kocsival perec+fejegység.

(#1570) Gedeon31 válasza Balázs1986 (#1569) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az szuper így köszönöm :R

(#1571) Luck Dragon válasza Gedeon31 (#1570) üzenetére

Én mindig nap végén vagy edzés végén szinkronizálom le. És utánna mehet tovább a zene. Nincs ezzel baj ahogyan feljebb is írta a fórumtárs.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1572) Gedeon31 válasza Luck Dragon (#1571) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) ahogy nézem most a Telekomnál van a legjobb árban és normális garanciában.

(#1573) scyllarus válasza Gedeon31 (#1568) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is működik a perec és a kocsi fejegysége egyszerre.
Ezzel nem lesz gond.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1574) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Május eleje óta használom a Perecet folyamatosan, amellyel tökéletesen meg vagyok elégedve.

Leginkább futásra használom, többször teszteltem a Suunto Quest GPS Pack futóórámmal és az a tapasztalatom, hogy a távolságokat 10-ből 9-szer kevesebbnek méri. Az eltérés azonban nem számottevő, 10 km-en átlag 300m, ami azért ezen az árszinten megbocsátható. A pulzusmérés viszont, amivel kapcsolatban a legnagyobb aggályaim voltak, meglepően pontos. Referenciaként szintén a fenti órám EKG pontosságú mellkaspántját használtam. A két adat között átlagban 2-3 ütés eltérés van, szóval abszolút vállalhatóan mér az óra.
A lépésszámlálás az viszont szerintem meglehetősen pontatlan, viszont mivel ez engem nem érdekel, ezét nem is igazán foglalkozom vele.
Az óra memóriája is meglepett, ugyanis a legtöbb idő 7 nap volt, amikor elfelejtettem a telefonnal szinkronizálni, az adatok mégsem vesztek el.
A Health menürendszerével is elégedett vagyok, ugyanakkor az, hogy nem lehet egy normális formátumban (gpx, tcx) elmenteni az edzés adatait, az nonszensz. Azok az alkalmazások, amikkel párosítani lehet, azok kb. a rossz vicc kategória, nekem a Jawbone párosítás nem is sikerült (valószínűleg én voltam béna).
Szóval esetleg nem tudtok valami más lehetőségről, hogy pl Stavara átmenthessem az adatokat? Illetve másik hülye kérdésem, hogy másik telefonra "feltehetők" a korábbi edzésadatok?
Köszönöm előre is.

"Együtt vagyunk senkik"

(#1575) kali válasza haiduo82 (#1574) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A korábbi adatok másik telefonra is leszinkronizálhatók a felhőből, ha engedélyezed azok szinkronizálását a cloud alá. (Külön opció van a személyes információkra, a fitnesz adatokra és az egészség adatokra.)
Egy korábbi kapcsolódó hozzászólás okán nem voltam rest ellenőrizni, hogy mennyire pontos a karperec lépésszámlálója, sétáltam jócskán, számoltam magamban a megtett lépéseket és a végén ellenőriztem a karkötőn, kellően pontos volt.
Az alkalmazásban a főoldalon kiírt lépésszám...stb. alapján vélelmezhető, hogy nem pontos, ha sokat van külön a karkötő és a telefon és utóbbi is számolja a lépéseket, majd az alkalmazás a kettő kombinációjából számol - ezt ki is jelzi -, ekkor annyi a teendő, hogy az alkalmazáson belül az eszközöknél a saját eszköz megnyitandó és ott lesz kijelezve a csak a karkötő által mért érték.

[ Szerkesztve ]

(#1576) bigsee


bigsee
addikt

Üdv! Beszél itt vki kínaiul? :D Visszaállítottam a cuccot, de nem tudom összeházasítani a telefonnal, van rajta kb. 5-6 menu, balra-jobbra talpas nyíllal, meg csirkelábakkal, amikből egyben van a neve (Huawei Band 2-03c), de a zistenért nem akar felkapcsolódni a telóra... Mindegyik menüelemben próbáltam, egyet zizeg és nem kapcsolódik...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1577) scyllarus válasza bigsee (#1576) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt nem értem. A párosítást a telóról indítod, a perecen csak rá kell nyomnod a felugró piktogramra. Annál nem is rémlik, hogy lenne szöveg, de ha van, akkor sem zavaró, ha kínai. A perecen nem kell semmit állítani ehhez.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1578) Luck Dragon válasza bigsee (#1576) üzenetére

Elvileg ez csak akkor változik ha a készüléked nyelve is angol, akkor a perec érzékeli és az is angol lesz, addig marad a kínai nyelv rajta.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1579) bigsee


bigsee
addikt




Ez a négy screen váltogatja egymást, ebben a sorrendben. A teló látja, mint BT partner, de amint rákoppintok, rezeg egyet a band és a telefon kirja, hogy nem sikerült párosítani, győződjek meg, hogy az eszköz készen áll-e.

1578: Luck Dragon: de nincs kapcsolat a két eszköz között, ergo a band nem tudja,hogy a telefon milyen nyelvű...

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1580) scyllarus válasza bigsee (#1579) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, ez a te gondod, hogy nem áll át angolra, amíg nem kapcsolódott.
A telefonon keresztül akarsz kapcsolódni? Ha igen, NE TEDD! Sőt, ha szerepel a kapcsolódott eszközök között, onnan is töröld.
Csak és kizárólag a Huawei Health (Egészség) appon keresztül párosítsd!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1581) bigsee válasza scyllarus (#1580) üzenetére


bigsee
addikt

:) Óh, én hülye, többször is beléptem, de kiírta, hogy nincsen kapcsolódott eszköz, a halovány kis piros "Hozzáad"-ot nem láttam alul... //:homlokrapacsi://

Köszönöm szépen!!! :R

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1582) ferasorion


ferasorion
kezdő

Nektek sem engedi csatolmanykent elkuldeni az edzés adatokat, vagy en rontok el valamit?

(#1583) nylontacsko válasza ferasorion (#1582) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Még nekem sem sikerült. Annyi, hogy kimeneti a képek közé és onnan lehet osztani. Egyéb mappa.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1584) ferasorion válasza nylontacsko (#1583) üzenetére


ferasorion
kezdő

Ezt a kikmentést hogyan tudom beállítani?

(#1585) ferasorion válasza ferasorion (#1584) üzenetére


ferasorion
kezdő

Galéria majd egyéb mappában nem találom, viszont fájlok->health mappa megtalalnom az utolsót amit megakartam osztani összegzett képként. De csak azt az egyet mindig amelyiket utoljára néztem.

(#1586) akos_g


akos_g
csendes tag

Sziasztok!

Olyat be lehet valahogy állítani, hogy ha a telefon kijelzője aktív, akkor ne rezegjen az ertesitesekkor?

(#1587) kali válasza akos_g (#1586) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem látok ilyen opciót, bár szerintem furcsa is lenne, mert szerintem a legtöbben úgy használják a telefont, hogy az értesítések bekapcsolják a készülék kijelzőjét.
Olyan lehetőségek vannak, hogy például csak az eszköz viselésekor értesítsen, illetve alvó és ne zavarj módban nem rezeg.

(#1588) axlfsi


axlfsi
veterán

Azt vettem eszre, hogy ha a karperecrol inditjuk az edzest (outdoor bikeing pl.), akkor azt "realtime" nem latni a telefonos app-ban. Ez annyibol "kenyyelmetlen", hogy nem lehet szuneteltetni, ellentetben a telefonos alkalmazasbol inditott edzessel...

Ez akkor tunt fel, amikor bringazni mentunk, de a hoseg miatt, megalltunk egy jo sorre es mondom, majd arra az idore pauzáltatom :D

Ebbol kifolyolag, jol sejtem, hogy erdemesebb a telefonrol inditani? (kar, mert perecrol sokkal kenyelmesebb...)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1589) NPeete válasza axlfsi (#1588) üzenetére


NPeete
tag

A szünet hiánya engem is zavar, sajnos ez van. Szerintem amúgy telefonról indítva az óra gpsét mem is használja, mert a perec alig merül olyankor, viszont engem ez azért zavar, mert a telefonban pocsék a gps vevő...

(#1590) axlfsi válasza NPeete (#1589) üzenetére


axlfsi
veterán

Hmm, en meg nem hasonlitottam ossze a kettot GPS vevot, de azert ketlem, hogy a telefonban pocsek lenne... ezt most komolyan gondolod? :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1591) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nevetséges ez a Huawei ügyfélszolgálat.
Lehúzás az egész!
Anno a P9 Lite szoftver cseréből lett volna alaplap csere, amiből végül 2500Ft-os GSM boltos szoftver helyreállítás lett.

Most ehhez az ótvarhoz nincs szíj.
Elhagytam a kis pöcköt, ezért nem tudom hordani.
Itthon nem tudja a Huawei megmondani hogy van-e külön szíj.
Vigyem be bevizsgálni. Megint le akarnak húzni egy bevizsgálási díjjal. Vicc.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1592) Balázs1986 válasza eladogeppc (#1591) üzenetére


Balázs1986
addikt

(#1593) apacsay válasza evo87 (#127) üzenetére


apacsay
tag

hát nem bővült ki, majd egy év telt el... az app sem igen frissül...

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1594) nylontacsko válasza Balázs1986 (#1592) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nem ajánlom.
Pont ma cseréltem vissza a gyárira. 1 hónap használat után.
A wish-ről vásárolt szíj, rögzítő pöcke egyszerűen kettétört.
A narancssárga szíj egy részen ki-feketedett :Y
Nemhiába mondják: "olcsó húsnak...."

[ Szerkesztve ]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1595) scyllarus válasza apacsay (#1593) üzenetére


scyllarus
veterán

Végül is, már vagy egy hét eltelt az utolsó frissítés óta :U
Abban igazaad van, hogy nem bővült az interfészelt appok száma, de ez érthető is, más cégek is a saját progijukat tolják.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1596) NPeete válasza axlfsi (#1590) üzenetére


NPeete
tag

Az én telómban elég nagy vicc, természetesen nem általánosítok :)

(#1597) scyllarus válasza axlfsi (#1590) üzenetére


scyllarus
veterán

Régebbi MTK-s Socok esetén vannak gondok a GPS-szel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1598) Balázs1986 válasza nylontacsko (#1594) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor esetleg a geekbuying verzió? kép alapján ez akár gyári is lehetne.

(#1599) axlfsi válasza scyllarus (#1597) üzenetére


axlfsi
veterán

Ertelek, de egy Huawei-ben, hol van MTK?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1600) scyllarus válasza axlfsi (#1599) üzenetére


scyllarus
veterán

Honnan tudod, hogy Huawei telója van?
Amúgy az Y sorozat a mai napig használ MTK-t. Nem tudom, a GPS hiba mennyire szűnt meg ezeknél.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.