Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Crondore


Crondore
tag

Lehet, hogy valakit érdekel. Az Apptoide -ről letölthető a Health egy újabb verziója, amihez nem kell a Wear. A Health -en belül tudsz kapcsolódni a Band Pro -hoz.

(#902) hbala válasza eladogeppc (#886) üzenetére


hbala
aktív tag

Nem Juliska, hanem Juliuska.

(#903) Luck Dragon válasza hbala (#902) üzenetére

Ezt inkább ne kezdjük, olajat önteni tűzre teljes mértékben felesleges.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#904) Luck Dragon válasza KraX (#898) üzenetére

"Par hete kezdte el ezt a viseljedest "

Előtte a készüléken is 8.0.0 rendszer ment? Mert lehet hogy ez a hiba maga a készülékkel van a gond szerintem. Oneplus rendszererét nem ismerem, lehet az oreo fejlesztésénél nem oldottak meg valamit. Vagy ha főzött a dolog akkor meg ott lehet a gond.
Önmagában kompatibilitás problémája nincs, hiszen nálam 8.1-es legfrissebb rendszer van a kütyümön és semmi gond nincsen.((AndroidOne)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#905) Blizzardking válasza KraX (#898) üzenetére


Blizzardking
őstag

Van egy olyan is, amit felrak, hogy Huawei mobile services. Arra is kapcsold ki az akkun belül az optimalizálást.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#906) Crondore


Crondore
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A Health azt írja, hogy a lépés számlálást két eszköz egyesített adataiból veszi. Ez nálam egy Galaxy S7 és a Band Pro 2 - kizárólagossá egyiket sem tudom tenni. A lépésszámlálást tekintve érzésem szerint mintha rosszul számolna. másfél óra alatt összeszámolt nekem 1200 körüli lépést, szerintem ennyit biztos nem mentem. Mi ezzel a tapasztalat? Lehet ezen finomítani? Kell-e esetlegesen valamilyen beállítás módosítanom?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#907) eladogeppc válasza Luck Dragon (#903) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm ! Ezt is ! :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#908) KraX válasza Blizzardking (#905) üzenetére


KraX
őstag

Koszi a tippet, kiprobalom!

Luck Dragon #904
Koszi szepen neked is a valaszt.

For the God Emperor!

(#909) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Mivel az volt az érzésem, hogy a pulzusmérő alá mér, kipróbáltam egy kétórás aktivitást, összevetve egy mellkas pántos órával.

Max bpm Huawei: 164
Max bpm óra: 174

Átlag bpm Huawei: 131
Átlag bpm óra: 139

kalória Huawei: 956
kalória óra: 1496

Amit még tudni kell, az órában nincs lépésszámláló, csak a magasság/testtömeg alapján találja ki a kalóriát, az adataimat előzőleg beállítottam azonosra, és a "perec :O " szíját jól meghúztam scyllarus tanácsa szerint.
Kipróbáltam továbbá hétköznapi átlag tevékenység közben is, ezt nem részletezem különösebben, 70-100 körüli pulzus tartományban ugyanazt méri, 1-2 b/m az eltérés.

Összegezve tehát a tapasztalatomat, alacsony pulzustartományban, száraz kézen (azaz számára ideális körülmények között) nagyon pontos a pulzusmérője, azonban felpörögve, megizzadva inkább saccolásra- illetve a saját magunkhoz képest történő fejlődés megfigyelésére célszerű használni.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#910) scyllarus válasza Blizzardking (#909) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszönjük a beszámolót, ez hasznos lehet mindenkinek! :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#911) Futogatok


Futogatok
újonc

Sziasztok kedves Felhasználók,

Mai nap folyamán regisztráltam, nagyon megtetszett ez az aktivitás mérő, mindet tud amire szükségem lehet, viszont lenne néhány kérdésem mielőtt megvásárolnám.
Olvastam többen már hónapok óta tesztelik, használják és, hogy megvagytok elégedve vele, de olvastam tesztoldalakon, vásárlási visszajelzésekben, hogy vannak vele problémák, nem kapcsolódik, az appok amivel használni lehetne frissítések után gallyra megy(het) a rendszer.
Több kérdésem is lenne:
-Honor 8-as készülékem van működik-e vele?
-Illetve pontosan melyik appok szükségesek a működéséhez?
-Frissítések-re hogyan reagál, működik úgy ahogyan előtte vagy előfordulnak problémák( nem kapcsolódik, nem mér pontosan( vagy úgy mint előtte)?

Köszönöm előre is a segítségetek,

Üdvözlettel:
Futogatok

(#912) scyllarus válasza Futogatok (#911) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt csak olyan tudná megmondani, aki azzal használja. 99,9%, hogy működik minden.
Huawei Wear a kapcsolódáshoz, Huawei Egészség az eredmények olvasgatásához.
Nekem nem volt gondom egyik frissítéssel sem. Mármint sem a perec, sem a teló frissítéseivel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#915) ERmice


ERmice
újonc

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. A mai napon vásároltam meg a perecemet de sajnos már a párosításig sem jutottam el. Amikor a Wear kéri, hogy "erősítse meg a párosítást a viselhető eszközön"... na itt megakad a dolog mert nincs mit megerősítenem. A perec csak azt szajkózza, hogy töltsem le a alkalmazást és válasszam ki a Huawei Band 2-D56-ot. A telefon látja is, kiválasztom de a perecen nem változik semmi. Valakinek ötlet, hogy mi lehet a baj? A BT és a GPS is megy a telefonon, ami egy Huawei P8 Lite.
:( :(
Előre is köszi!

(#916) scyllarus válasza ERmice (#915) üzenetére


scyllarus
veterán

Amennyire emlékszem, a P8 Lite-tal többeknek volt párosítási gondjuk :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#917) Crondore válasza ERmice (#915) üzenetére


Crondore
tag

Próbál meg úgy hogy a wifit kikapcsolod a telon... Sajnos a P8 lite -okban a wifi és a blutooth nem megy egyszere túl jól - sokat írnak erről a neten... más bluetooth eszköz kezel a telefonod?

(#918) Blizzardking válasza scyllarus (#910) üzenetére


Blizzardking
őstag

Holnap lehet hogy megismétlem. Csak a mellpánt nagyon zavar, de ha hasonló eredmény születik, akkor ezt már elkönyvelhetjük mérésnek. Picit sajnálom. :R

ERmice - nekem is volna egy tippem; az órát addig nyomkodod, amig a fő képernyőre (az órához) jutsz. Megpöckölöd a bal oldalát kétszer gyorsan, utána kis szünet, megint kétszer gyorsan, és utána nyomva tartod a gombot. Erre bead egy plusz menüt, ebben válaszd azt hogy restore. Ezzel totál alaphelyzetbe hozza magát. Érdemes a telón a huawei wear app adatait is kitörölni az appok/huawei wear/tárhely résznél. Ezután szerintem oké lesz.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#919) ERmice válasza Crondore (#917) üzenetére


ERmice
újonc

Megpróbáltam kikapcsolni a wifit de sajnos úgy sem reagál :(
Visszaolvastam az egész fórumot és egy olyan hozzászólást találtam akinél nem ment P8 Lite-al de sajna nem láttam rá reakciót. Jelenleg más eszközt nem kezel BT-on. Elképzelhető, hogy ez nem fog menni?
:W :O :W

(#920) huhorvba


huhorvba
csendes újonc

Sziasztok!

Először is köszönöm a sok infót amit leírtatok az eddigi tapasztalataitok alapján.
Nagyon szimpatikus a perec és már majdnem megrendeltem amikor mobilearénán láttam a Xiaomi Amazfit Cor-t. Nem tudom van-e bárkinek tapasztalata az utóbbi termékkel de kíváncsi lennék a véleményetekre. Nekem a GPS funkció kevésbé fontos, igazából a folyamatos megbízható pulzusmérés lenne a fő szempont + a perecek alkalmazása által nyújtott információk átláthatósága/folyamatossága . A másik nagy kérdés, hogy ECG vagy PPG típusú a pulzusmérő a Band 2 Pro-ban?

Előre is köszi a válaszokat ! :)

(#921) Blizzardking válasza ERmice (#919) üzenetére


Blizzardking
őstag

Amit írtam, a restore-t próbáltad?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#922) nortsen


nortsen
aktív tag

Tevékenység felismereést nem tud a cucc ugye? (séta, futás, stb).

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#923) ERmice válasza Blizzardking (#921) üzenetére


ERmice
újonc

Kedves BlizzardKing!

Sajnos az órát még egyszer sem sikerült "párosodásra" bírnom, így az sem lehetséges, hogy eljussak a fő képernyőre. :( Kizárólag annyit ír ki, hogy töltsem le a Huawei Wear-t és párosítsam a telefonnal. Azóta sikerült úgymond újra indítani az órát valamint kitöröltem az app adatait is, ahogy írtad de sajnos ezután sem jött össze a dolog. Nem hajlandó reagálni semmire. Tegnap felhívtam a Huawei-t ahol közölték, hogy tudnak a problémáról a BT-al kapcsolatban de egyenlőre nincs megoldás alatt és tervben sincs mostanában...ez mondjuk no comment...! Így valószínű eladásra fog kerülni pedig nagyon tetszene a kis kütyü és sajnálom hogy az egyetlen telefon amivel nem kommunikál az a P8 Lite. Telefont meg nem terveztem mostanában venni :)

Köszönöm azért a segítségeket és ha van esetleg olyan akinek működik a P8 Lite-al az ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot :)

[ Szerkesztve ]

(#924) Futogatok válasza scyllarus (#912) üzenetére


Futogatok
újonc

Sziasztok,

Köszi a segítséget!

Most már megtudom erősíteni, hogy Honor 8-al is működik, hamarosan jobban tudok nyilatkozni a tudásáról, holnap megyek futok is vele egyet, de engem kifejezettképpen az ébredési pulzus érdekel.

Viszont a Vo2max-ot hol találom vagy azt majd az első komolyabb mozgás után fogja kiszámolni?
Illetve a futást GPS-nélkül is el tudom indítani? csak, hogy lássam a futással eltöltött időt.

(#925) scyllarus válasza Futogatok (#924) üzenetére


scyllarus
veterán

Vo2maxhoz kell min. 15 perc mozgás.
Persze, én sosem használtam még a GPS-t.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#926) Blizzardking válasza scyllarus (#925) üzenetére


Blizzardking
őstag

De hogy nem használod a GPS-t? Beltéri futópados futást indítasz? Vagy a kültérinél ha nem várod meg hogy találjon holdat, hanem rányomod hogy start akkor nem használja? Ez még nekem sem tiszta, igaz kültéri futást még nem csináltam vele.

ERmice - itt egy videó hogy kell bemenni az extra menübe. Ez pont egy Honor Band3, de a miénknél is ugyanúgy kell. És itt egy restore. Fő képernyő alatt azt értem ami az órának a normál kijelzője. Óra, perc, dátum, lépésszám.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#927) Luck Dragon válasza Futogatok (#924) üzenetére

Futásról.
Egy edzés indítása a percről érdemes indítani.
A perecről elindítva egy edzést a perec kijelzősávon megtekinthető a részletes edzésadatok. Ezt a Healt alkalmazáson belül a futás vagy beltéri futás opciót tessék választani.

Majd:
Érintsd meg a sávon lévő gombot a RUN képernyőre való váltáshoz.
Érintsd meg és tartsd lenyomva a gombot egy edzés indításához.
Érintsd meg a gombot a képernyők átváltásához és a részletes edzésstatisztikák megtekintéséhez az edzés során. Érintsd meg és tartsd lenyomva a gombot az edzés befejezéséhez.

Perec összegyűjti a helymeghatározási adatokat futás közben. Ezután a készülékkel való leszinkrónizálása után megtekinthető a futás , akár térképen is.

Zónák:
ZONE1
Bemelegít
Zone2
Zsírégetés
zone3
Aerobikus állóképesség
zone4
Anaerob állóképesség
zone5
Határ

Healt szinkronizálás után az edzés menü alatt találod meg időrendben felsorolva.
Ha legalábbis hét vagy annál több alkalommal futottál akkor egy összegző diagram formájában jelenik meg.
Sávra nyomva megjelenik előttünk az adott futás ami egy kiválasztott piktogram jelzi az adott edzés típusát , dátumát, megtett távolságot, erre nyomva három oldalra osztja szét az edzést.
1, Tempó.
Átlag és leggyorsabb tempó láthatjuk Szummázva és diagram formájában leosztva.

2, Ábrák.
Az első része a pulzusmérést percenkénti leosztása
, átlag és maximális szummázásal.

Másik része a fentebb írt zónák.
Kiszámolja időben hogy az adott edzés azaz " bemelegítés, zsírégetés, aerob, anaerob, rendkívüli.

3, Részletek.
Itt mindent megtalálható táv, kalória égetés, lépés hossz, regeneráció idő, VO max stb.

VO2 max egy 15 perces intenzív edzés vagy 30-es aerob vagy kevésbé megterhelő edzés követően jelenik meg és kezdi kiszámolni egy színes skálán.

Na jó abba hagyom, telefonról nem egyszerű. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#928) Luck Dragon válasza nortsen (#922) üzenetére

Szia, igen tudd , kültéri futás, séta, beltéri futás, úszás, kerékpározás.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#929) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy valaki használja-e rendszeres úszáshoz az órát?
Mert azt írják "5 ATM és akár úszáshoz is jó", ez nem annyira meggyőző.

PSN: sirarcheer

(#930) Luck Dragon válasza sirarcheer (#929) üzenetére

Igen, lehet vele úszni.
Adatott is mér, semmi baja nincsen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#931) scyllarus válasza sirarcheer (#929) üzenetére


scyllarus
veterán

A fiam 2 órás versenyúszó-edzéseket nyomott vele, semmi baja nem lett.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#932) nortsen válasza Luck Dragon (#928) üzenetére


nortsen
aktív tag

Köszi!

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#933) Luck Dragon válasza nortsen (#932) üzenetére

Szívesen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#934) Futogatok válasza Luck Dragon (#927) üzenetére


Futogatok
újonc

Sziasztok!

Köszi ezt a részletes útmutatót, le is teszteltem a hétvégén, minden a leírtak szerint működött.

Futottam egy könnyed órát, a pulzust jól mérte és utána be is adta a vo2maxot.

Egy kis hiányosságot felfedeztem, bár ez biztos nincs benne a tulajdonságaiban, hogy szüneteltethető a futás legalább is én nem találtam ilyet, telóról láttam lehet szüneteltetni, pont megálltam egy zebránál akkor akartam megállítani egy pillanatra, de ez nem volt a lehetőségek közt.
- Kis hátrányt megemlítenék méghozzá a betekintési szög verőfényes napsütésben nem tudtam leolvasni az infót amit szerettem volna, sötétebben az óra fénye mellett biztos sikerül.

Egyébként tudja amit tudnia kell :')

Szép estét mindenkinek!

Sziasztok,

(#935) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok! Egy ilyen karkötő vásárlását fontolgatom. Tudnám használni konditermi edzés közben is? Elégetett kalória, pulzus mérés ilyesmi? Köszönöm a válaszokat!

(#936) Luck Dragon válasza Futogatok (#934) üzenetére

FAQ részben ha jól rémlik azért nincs szüneteltetés , mert ha sportolás közben le állunk , de az edzés program fut. Akkor inaktívitásnak számolja el. Azaz ez a regeneráció időszakban lesz elszámolva. Így " elviekben " kevesebb regenerációs időt kell kiírnia a Healt alkalmazáson belül.

Tacsilaci
Természetesen igen, csak beállítás kérdése az egész.
Vissza olvasva itt vagyunk páran akik így használjuk.
Lásd 764 hozzászólás megtekintése és után.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#937) Tacsilaci válasza Luck Dragon (#936) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm a választ! Elolvastam a hozzászólásokat! Az még mindig nem világos hogy mire kell állítani ha konditermi edzést szeretnék mérni! És kell hozzá a telefon? Vagy elég utólag szinkronizálni?

(#938) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Az Edigital-nál most akciós! Akit érdekel...

(#939) Luck Dragon válasza Tacsilaci (#937) üzenetére

Nekem itt javasolták hogy a beltéri futás opciót használjam. És azzal működött.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#940) sirarcheer válasza Tacsilaci (#938) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Most már nem látom az akciót. Mennyi volt?

PSN: sirarcheer

(#941) Tacsilaci válasza sirarcheer (#940) üzenetére


Tacsilaci
tag

Még mindig 20990ft

(#942) Tacsilaci válasza Luck Dragon (#939) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm szépen hogy válaszoltál!

(#943) Luck Dragon válasza Tacsilaci (#942) üzenetére

Szívesen.
Bár nem tudom milyen jellegű edzés a cél a fekvő pad és ehhez hasonló komolyabb gépek használata közben nem tudom hogy az edzés eredménynél külön elszámolható. :(

Egy ezen a téren mozgó személyt kellene megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#944) Tacsilaci válasza Luck Dragon (#943) üzenetére


Tacsilaci
tag

Igen valami ilyesmi lenne a cél!

(#945) huhorvba


huhorvba
csendes újonc

Sziasztok!

Ma megérkezett a kütyü végre, viszont a párosítással van egy kis gondom. A Huawei Wear egyből felismerte viszont nem tudom a Health-ben is párosítani. A Wear felajánlja automatikusan de utána a Healthben nem tudja párosítani ( Én -> Saját Eszköz -> Új Eszköz -> Pulzus figyelő -> További Eszközök / Fit ). Ha valaki tud valami megoldást akkor azt szívesen meghallgatnám :)

Előre is köszi!

(#946) scyllarus válasza huhorvba (#945) üzenetére


scyllarus
veterán

Nézd meg, hogy maga a teló (nem a Wear!) nem mutatja-e a párosított eszközök között.
Ha igen, onnan töröld és utána próbáld a Healthben.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#947) huhorvba


huhorvba
csendes újonc

Megoldódott egy másik Health verzióval, ami gyárilag rajta volt (P Smart) nem igazán vette észre :D
Abban valaki tudna segíteni, hogy a pulzus mérést, hogy kell úgy beállítani, hogy stabilan 10 percenként mérjen?

(#948) Blizzardking válasza huhorvba (#947) üzenetére


Blizzardking
őstag

Szerintem a healthben nem kell külön párisítani, az csak összefoglalja és kiértékeli az adatokat. Az eszközt a wear kezeli. De lehet hogy rosszul tudom. Nekem így működik, a healthben nincs külön hozzáadva.
Lehet hogy neked egy más health van meg, ami nem igényel weart maga alá. Azt hogy milyen időközönként mérjen pulzust szerintem nem lehet állítani, legalábbis én még nem láttam erre opciót. Simán el tudom képzelni, hogy az aktivitásod függvényében ritkábban vagy gyakrabban mér, hogy optimalizálja az aksi használatot és a megfelelő részletességet. De ez csak tipp.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#949) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Igazából nagyon mérges vagyok ! Eladtam a Honor Band 3-at és befektettem egy Ilyenbe.
Még mindig a beltéri futás opció ami engem mint fél sportember érdekel, magyarán a futópad !
Valahogy éreztem én, hogy a tesztelés amit kértem korábban nem történt meg rendben.

Minden programot leszedtem, mindent újraraktam. A telefon S8, így a 3 kötelező szoftver fent van.
Android 7.0 és Android 8.0 amivel szintén NEM lehet beltéri futást monitorozni.

A teszt a következő ismételten:
- Telefon az asztalon mozdulatlan állapotban lerakva, nem kézben fogva.
- Beltéri edzés elindítva a TELEFONON.
- Ez elindítja a karmon lévő órán a beltéri futást
- NINCS se km visszajelzés, se semmi, csak a pulzus. Ennyi. Nem mér semmilyen távot.

Nehezen tudom elképzelni, hogy csak és kizárólag nekem ilyen. Kézről indítva természetesen mindent mér a KARPEREC, és azt át is lehet tölteni.

A mérés érdekes módon azonnal megindul, amint a telefont kezdem lengetni.
Kértem a kollégákat, hogy úgy teszteljék le nekem, hogy a telefon mozdulatlan állapotban legyen, de ezek szerint ez nem így történt.

Ki milyen telefonnal tesztelte le nekem ?

Köszönöm előre is ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#950) scyllarus válasza eladogeppc (#949) üzenetére


scyllarus
veterán

Nos, kipróbáltam úgy, ahogy írtad, Huawei P9 Lite Mini.
2 percig csináltam, valóban csak a pulzus jött át.
Viszont:
Amikor le akartam állítani, kiírta a teló, hogy "Nem tett meg elég távolságot a megtett út rögzítéséhez.Leállítja ezt a gyakorlatot?"
Tehát lehet, hogy csak egy bizonyos távolság után kezdi jelezni. Mivel éppen tüdőgyulladással fekszem otthon, ezért rendes edzést most nem próbálnék. :D Persze lehet, hogy egyáltalán nem jelzi, ezért írta ki ezt.
Esetleg valaki más, vagy te egy hosszabb próbát?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.