Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mope válasza beyruth82 (#195) üzenetére


mope
tag

kép1
kép2

[ Szerkesztve ]

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#202) Luck Dragon válasza mope (#200) üzenetére

Akkor jó, :)
Amúgy a képeken mit is kell nézni, a fogyasztást?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#203) Luck Dragon

Iponnál újra lehet rendelni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#204) Juliuska válasza Luck Dragon (#203) üzenetére


Juliuska
senior tag

jah, narancssárgát :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#205) Luck Dragon válasza Juliuska (#204) üzenetére

És az nem jó? :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#206) Juliuska válasza Luck Dragon (#205) üzenetére


Juliuska
senior tag

ÁÁÁÁÁ :Y
No és azt mihez hordanám? Fehér szoknyához? :D :D :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#207) Luck Dragon válasza Juliuska (#206) üzenetére

Akár, vagy valamilyen szép tészta szűrőhőz.
:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#208) Juliuska válasza Luck Dragon (#207) üzenetére


Juliuska
senior tag

Akkor... egy asszociációs játék? ;)
-> Naracs Band 2 Pro ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#209) Luck Dragon válasza Juliuska (#208) üzenetére

Nem :D nem akasztják a hóhért. :)

Közben néztem a shoppingokat és eléggé kezd ki kopni. Rövid élet vagy Kapos?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#210) Juliuska válasza Luck Dragon (#209) üzenetére


Juliuska
senior tag

Furcsa, de én is ezen filózom már egy ideje. Nem véletlen kérdezgetem a T. Fórumtársakat, hogy kinek mi a tapasztalata a Band 2 Pro-ról. Rengeteg aktivitásmérőt kínálgatnak a lélektani árakon messze túl, de olyan "képességekkel" rendelkezőt, mint ez, (hasonló áron) aligha. Volnának teóriáim, de ezeket most megtartom magamnak...

inkább...

Kedves Band 2 és Band 2 Pro tulajok!
Légyszi' mondjatok negatívumokat - ha tudtok - mik azok, amik nem nyerték el tetszéseteket ezek használatánál?
Én kezdem: 1) a szíj rögzítő pöcke, egy rémálom.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#211) Ultraviolet válasza Juliuska (#210) üzenetére


Ultraviolet
tag

nekem is a szíj, azóta se vettem semmit még. de azért érdekelne mi másra gondoltál.

(#212) ocecica


ocecica
csendes tag

Sziasztok!

Én is erősen gondolkozok egy ilyen kütyü vásárlásán :)
Valószínűleg az Extreme digitalnál fogom megvenni. Onnan vett már valaki?
Nekem most egy Mi band 1s-em van, annál is folyamatos bluetooth kapcsolat van és nekem nem merül tőle meg az app-jától sem jobban a telefonom (még az NFC is megy a telefonos fizetés miatt :D ), csak jó lenne, ha lenne kijelzője. Először a Mi band 2-t akartam, de akkor már inkább valami olyat szeretnék, aminek komolyabb kijelzője van.
Írtátok többen is, hogy megjeleníti az értesítéseket, de abban nem vagyok teljesen biztos, hogy akkor ha én pl Messengeren kapok üzenetet, akkor az egész üzenetet el tudom olvasni a karkötőn is vagy csak annyit, hogy valaki írt nekem valamit!?
Télire én most kicsit inaktiváltam magam sportolás szempontjából, de ez az úszós funkció nagyon kecsegtető, úgy hogy már csak az miatt is megvenném :D
A szíjára kíváncsi leszek.. Nekem a Mi bandnél semmi baja nem lett a pántjának, ami csak ilyen utángyártott mintás valami volt, mert feketével nem akartam használni :DD azt én minden nap levettem, mert ugye az nem vízálló... Én is "karácsonyra" szeretném magamnak, de hamarabb meg fogom venni :))

(#213) scyllarus válasza ocecica (#212) üzenetére


scyllarus
veterán

Én onnan rendeltem, még nem jött meg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#214) ocecica válasza scyllarus (#213) üzenetére


ocecica
csendes tag

Mikor rendelted?

Én onnan vagy Aquából szoktam, mert közel van :D de eddig nekem egyikkel sem volt még semmi gondom :)

(#215) scyllarus válasza ocecica (#214) üzenetére


scyllarus
veterán

26-án rendeltem, én is rendszeresen rendelek tőlük.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#216) ocecica válasza scyllarus (#215) üzenetére


ocecica
csendes tag

Most az van írva az oldalon, hogy csak rendelésre, szóval nincs raktáron. Nem tudom, lehet azért nem kaptad még meg. Mondjuk én pirosat szeretnék, az meg még szinte mindenhol van :D

(#217) scyllarus válasza ocecica (#216) üzenetére


scyllarus
veterán

Írták, hogy 5-7 nap, szóval nem aggódom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#218) Liller7 válasza ocecica (#212) üzenetére


Liller7
tag

Extreme digitáltól rendeltem pénteken reggel és hétfőn du hozta is a futár.....Az üzenetet nem tudod elolvasni csak azt,hogy ki írt.
Nekem az nem tetszik benne,ha be van kapcsolva az alvásfigyelő,akkor nagyon sokáig világít a pulzusmérője(zöld).kb 15-20 perc.És ez sötétben nagyon zavaró.Amúgy meg teljesen rendbe vele minden.Eddig.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#219) ocecica válasza Liller7 (#218) üzenetére


ocecica
csendes tag

Ehh.. nem mintha olyan nagyon szükséges lenne azon olvasni az üzeneteket, de azért az elég menő lenne :U Majd még barátkozok vele :B

(#220) Skipper


Skipper
tag

Sziasztok!

Szerintetek ez a zöld színű eredeti lehet?
https://www.geekbuying.com/item/Huawei-GPS-Smart-Bracelet-Green-386805.html

Üdv,
Gábor

(#221) ocecica válasza Skipper (#220) üzenetére


ocecica
csendes tag

Előfordulhat.. Először aliexpressen nézelődtem, ott az egyik boltnál a rendeléshez adnak ajándékba plusz 1 szíjat és ott láttam már zöldet.

(#222) Luck Dragon válasza ocecica (#221) üzenetére

Vannak tartalék szíjak?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#223) Liller7 válasza ocecica (#221) üzenetére


Liller7
tag

Nem is tudtam,hogy lehet cserélni a szíját....na utána nézek.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#224) Luck Dragon válasza Liller7 (#223) üzenetére

Kérlek írd majd meg mire jutottál, mert én nem találtam mikor kerestem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#225) Juliuska


Juliuska
senior tag

Hölgyek, Urak!
Az nem elképzelhető, hogy a Huawei másik okosperece (a Band 3) szíjja kompatibilis a mi perecünkkel?
Amit az egyik ottani Forumtárs mutat, az tutira passzolni látszik a miénkhez...
Jól látom?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#226) Luck Dragon válasza Juliuska (#225) üzenetére

Hát ez elképzelhető.

Más ,megérkezett a második , ezt majd ajándékba adjuk karira. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#227) Juliuska válasza Luck Dragon (#226) üzenetére


Juliuska
senior tag

Akkor sanszos, hogy Te is elégedett lehetsz a perccel... :C
Végül milyen szín mellett döntöttél? Passzol a tésztaszűrődhöz? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#228) Luck Dragon válasza Juliuska (#227) üzenetére

Mind a kettő fekete, kivétel a tésztaszűrő. :D

Teljesen elégedett nem vagyok,de eddig tetszik. Még pár nap és kifejtem teljes véleményemet. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#229) Ultraviolet válasza Luck Dragon (#228) üzenetére


Ultraviolet
tag

Végül honnan rendelted?

(#230) Liller7 válasza Luck Dragon (#224) üzenetére


Liller7
tag

Eddig semmire nem jutottam....de még kutakodom.....

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#231) Skipper


Skipper
tag

Ha esetleg tud valaki Magyarországon új kék színű Band 2 Pro eladót, ne tartsa magában :)

(#232) Luck Dragon válasza Ultraviolet (#229) üzenetére

Amit ajánlottál Iway-t , mert már mindenhol elfogyott és nem akartunk lemaradni róla. Gyorsan írtam is az illetékesnek hogy rendelje meg.
Megrendeléstől kiszállitásig befolyólag hamarabb érkezett meg mint az Ipontól. Gyorsan megnéztük hogy minden okés vele, aztán vissza is csomagoltuk. Hát röviden ennyi. :)

Liller7
Rendben, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#233) SG42 válasza Luck Dragon (#185) üzenetére


SG42
csendes tag

szíj témában erre nézelődhetsz:
[strap]

(#234) Luck Dragon válasza SG42 (#233) üzenetére

Szuper, köszönöm szépen!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#235) Luck Dragon

Próbálta valaki úszás közben? Én sajnos nem tudtam még kipróbálni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#236) scyllarus válasza Luck Dragon (#235) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sajnos elcs.sztem, tegnap megjött, de közben táppénzre kerültem, így a melóhelyre vitték. Persze át nem hozzák, szóval hétfőn kapom meg. Különben ki lett volna próbálva, de így hétfő-keddig kell várni. (Edzés előtt ideér-e, attól függ)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#237) Luck Dragon válasza scyllarus (#236) üzenetére

Jobbulást kívánok neked. Kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. Majd légyszi írd meg. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#238) scyllarus válasza Luck Dragon (#237) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, mindenképpen. Lesz tapasztalat bőven, ezért vettük :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#239) Luck Dragon válasza scyllarus (#238) üzenetére

Szintén zenész. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#240) SG42 válasza Luck Dragon (#235) üzenetére


SG42
csendes tag

helló, én használtam úszás közben.
Méri az időt a bekapcsolás (két kopp) és a kikapcsolás között (szintén két kopp).
Tehát nem automatikus.
Mutat egy szerintem becsült energia felhasználást.
Ami nekem hiányzik az, hogy távolságot nem is próbál számolni, pedig ha figyelné a mozgást, akkor
elég egyértelmű lenne szerintem.

A mutatott infok (idő, energia használat) szintén bekerül a huawei egészség alkalmazásba.
Ami még feltünt, hogy bekapcsolt folyamatos pulzusmérés ellenére, ha sz úszás funkció fut, akkor arra az időszakra nincs pulzusmérés, tehát vagy pulzus vagy mérés.

(#241) Luck Dragon válasza SG42 (#240) üzenetére

Köszönöm szépen a választ. Jó lesz végre kipróbálni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#242) Cranberries válasza SG42 (#240) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Úszás közben azért nem mér pulzust, mert a bőröd és a szenzor közé víz kerül, ebből kifolyólag teljesen fals adatokat kapnál, ha egyáltalán lennének.
Próbáld ki, hogy megméred a pulzusod utánna belelógatod a kezed egy kád vízbe és szintén megméred.
Kíváncsi vagyok az erdedményre!

(#243) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Nektek nem szokott kicsatolódni a szíj? Volt xiaomi mi band 2-m és az sosem csatolódott ki. :(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#244) Ultraviolet válasza ClayMore (#243) üzenetére


Ultraviolet
tag

Nekem van történetem róla ha vissza olvasod.

(#245) ClayMore válasza Ultraviolet (#244) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Találok neten pót pántot. Tehát elvileg levehető a pánt. Viszont nem tlaálok óracsatos pántot hozzá. Az lenne a tuti!

Van akinek van hozzá esetleg vagy tudja hol lehet óracsatos pántot kapni hozzá?

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#246) Luck Dragon válasza ClayMore (#245) üzenetére

Visszamenőleg erről is eset szó, Band 3 szíj megegyezik (elvileg) vele. :)
Más nem.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#247) Juliuska


Juliuska
senior tag

Szia Peter.70

Bocs' hogy csak most reflektálok feltett kérdéseidre, de az utóbbi napokban hmm... erősen lekötött n x izgalmas difiegyenlet, szétválasztható változójú és arra visszavezethető példái, polárkoordinátás és implicit alakú fv-nyei, térfogat, ívhossz... integráljai, stb :B
Kérdeztél a csatról (válaszok: itt, itt, itt, és itt).

Kérdeztél "amikor épp zsebben van a mobil és nincs szabad kéz, de jön az értesítés..." c. részt hogyan is gondoltam: a Band 2-t úgy is be lehet állítani, hogy az apk-k beérkező szöveges üzeneteit átküldje a perecre, a perec képernyőjét egy mozdulattal aktiválni lehet, majd egy újabb mozdulattal az üzit olvasni...

A nyilvános választ ezúttal azért bátorkodtam elkövetni, mert hasonló privát kérdésekkel leptetek meg korábban és nem akartam tiszteletlen lenni Veletek a ctrl+c ctrl+v kombinációk alkalmazásával... :R

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#248) Luck Dragon válasza Juliuska (#247) üzenetére

Szíjjal kapcsolatosan, kopp-kopp eddig túl nagy bajom még nem volt. De ezt még orvosoltam egy műanyag hatású szíj összefogó pánttal. Az alábbi képen illusztrálom elképzelésemet. A bekarikázott összefogó pánt sok ilyen szíjon megtalálható és levehető kisebb ügyességgel, és ha megfelelő az átmérője, akkor az össze csatolt résznél összefogja. Intenzívebb edzéskor vagy épp a sokat említett kabát le és felvételnél biztosan rögzítve marad a szíj.
Bár akinek van jobb ötlete az tessék leírni. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#249) scyllarus


scyllarus
veterán

Megjött a készülék :)
Amire nem tudtam rájönni: hogy lehet rábírni a VO2 mutatására?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#250) Juliuska válasza Luck Dragon (#248) üzenetére


Juliuska
senior tag

Hogy ez mekkora ötlet! 💡

Scyllarus: 15 percet meghaladó, folyamatos edzéssel....

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.