Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) NPeete válasza axlfsi (#1599) üzenetére


NPeete
tag

Nexus 5, Snapdragon 800, de inkább az antenna csatlakozás nem tökéletes. Amúgy túl sok a "zaj" a felvételkor, ami akkora plusz távot generál mint a fene (10-15%, pl 8km-en +1km...).
Az óra GPSe viszont inkább egy 5-10%al kevesebbet mér (viszonylag kisimított az út), aminek még mindig jobbat örülnék... Itt jön viszont a probléma, hogy sehogy se lehet kiexportálni a pontos útvonalat órás felvétel esetén.

(#1602) nylontacsko válasza Balázs1986 (#1598) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Talán ez jobban "mutat"
Majd készítek este képeket a végeredményről, okulás képpen.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1603) Balázs1986 válasza nylontacsko (#1602) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ennyire f*st árulnak? Nagyszerű :(
Az MI Band 2-höz pedig kifejezetten jó pótszíjak voltak-vannak. Nem értem, ehhez miért nincs.

(#1604) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Méretben ez nagyobb (kijelző) mint az F1 okoskarkötő?

MegtorloXp

(#1605) kali válasza blt.62 (#1604) üzenetére


kali
legenda

Szia,

F1: 0.66"
Band 2 Pro: 0.91"

(#1608) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Normál használattal, mennyi ideig bírja a perec?(no gps/edzés)csak értesitések/hívás/hr. Van egy A2-m és ez lazán 1-2 hétig bírja.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1609) nylontacsko válasza Black_Raven (#1608) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Az enyém is bírja 2hétig simán.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1610) Luck Dragon válasza Black_Raven (#1608) üzenetére

Családtagnak három hét és négy nap volt ezzel a feltételekkel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1611) Black_Raven válasza Luck Dragon (#1610) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi a választ. Talán még valami. Mi ez a szíj mizéria? Vissza olvasva láttam, hogy nyúlik vagy mi.
nylontacsko: köszi az jó. Mert az A2-vel semmi bajom, csak ez jobban tetszik.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1612) Luck Dragon válasza Black_Raven (#1611) üzenetére

Mizéria az hogy edzéstől függően egy idő után képes megnyúlni. Ezzel semmi para, mert van bőven még kiosztása ahová még lehet "csatolni" másrészt már berendelhető tartalék szíjak is különböző színekben ha úgy tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1613) Black_Raven válasza Luck Dragon (#1612) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi, akkor ez nem gond.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1614) Luck Dragon válasza Black_Raven (#1613) üzenetére

Szívesen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1615) nylontacsko válasza Black_Raven (#1611) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Találsz az ALI-n is. Ezek pl. egész jól mutatnak, úgy anyagminőségben, mint külalakra.
Mondjuk a 8€ nem az olcsó kategória, de ez tuti "nem nyúlik"

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1616) Juliuska válasza nylontacsko (#1594) üzenetére


Juliuska
senior tag

Anyaghibás lett volna vajon a csatja? :F
Kábé ugyanannyi ideje használom (két nap híján :)) az ugyanonnan rendelt terméket és eddig totál semmi hibát nem fedeztem fel, pedig biz' Isten nem kímélem: 24/24-ben használom, strand, bicaj, gyaloglás, futás, motorozás, iroda, építkezés, nap, szél, eső, por minden játszott. Most aztán jól elbizonytalanodtam: mihez kezdek vajon akkor, ha az enyém is kifeketedik? :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#1617) Black_Raven válasza Juliuska (#1616) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez tényleg tragédia, még olvasni is rossz hogy mi lenne.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1618) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Na.. a két mókamester :C

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1619) axlfsi


axlfsi
veterán

Frissült a Health

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1620) kali válasza axlfsi (#1619) üzenetére


kali
legenda

Rácsodálkoztam tegnap az új kinézetre, mutattam is este a feleségemnek, hogy mire számítson majd, mert neki még nem frissült addig a telefonján.

(#1621) Luck Dragon válasza axlfsi (#1619) üzenetére

Nekem tetszik, de nekem még nem frissült. Még az előző sem jött meg.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1622) Balázs1986 válasza Luck Dragon (#1621) üzenetére


Balázs1986
addikt

Play-ben ha manuálisan keresel, akkor sem frissül?
Nekem is tetszik ez az új felület, szerintem sokkal átláthatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#1623) Luck Dragon válasza Balázs1986 (#1622) üzenetére

Ohh ez egy régi harc ezzel a rendszerrel meg sem lepődtem. AndroidOne rendszeren semmi nem akar rendesen frissíteni , pont amiatt mert lehet teljesen új a rendszer. És még nem fejlesztettek rá. Ez több applikáció során is felmerülő jelenség. Csak idő kérdése.

Miui rendszerében tökéletesen jön megy teszi a dolgát.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1624) Balázs1986 válasza Luck Dragon (#1623) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ja, hogy One alatt használod? Bocs, ezt nem tudtam :)
Viszont jó tudni, hogy még ennyire gyerekcipős állapot van arra.

(#1625) NPeete


NPeete
tag

Nálam sem frissült még. Gondolom rendes export még mindig nincs?

(#1626) Luck Dragon válasza Balázs1986 (#1624) üzenetére

Kettő vagy három hét és utoléri az applikáció a rendszert. Nem lesz gond ezzel sem. Addig meg olvasom a tapasztalatokat. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1627) scyllarus válasza Luck Dragon (#1626) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem ma reggel frissült IOS-en, maradt a régi kinézet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1628) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ennek a perecnek tényleg ilyen gyenge a rezgése? lehet állitani rajta esetleg? ez az A2höz képest 0.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1629) bandigyerek válasza Black_Raven (#1628) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ennyi. Nem lehet állítani.

(#1630) Black_Raven válasza bandigyerek (#1629) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ettől féltem.:( köszi.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1631) apacsay


apacsay
tag

Kicsit késve írok egy rövid véleményt, hiszen már jó ideje kapható a Huawei Band 2 Pro, de most jutottam csak hozzá ( bő egy hete használom)

A történei hűség kedvéért: Egy Samsung Gear Fit 2 -öt használtam eddig. Két év használat alatt kétszer tört el a szíjja, mindkétszer egy egy hetes szervízben töltött idő után garanciálisan cserélték. Két év után, mikor pont lejárt a garancia , egyik napról a másikra elsötétült a képernyő, nem érzékelt semmilyen utasítást, érintést, így egyelőre a fiókba került

Mindenekelőtt: A Band 2 Pro vitathatatlan előnye az üzemidő, nálam is napokat bírta töltés nélkül, attól függően volt 3 nap illetve 4 nap, hogy mennyit használtam a GPS-t.

Használat során a következők merültek fel bennem kérdésként, hiányosságként:

Kijelző láthatósága: Sportolás közben, napszemüvegben, napsütésben gyakorlatilag nem látható, így kezelhetetlen... Utcán napsütésben árnyékba kell állni , akkor nagy nehezen olvasható...

Én vagyok ennyire amatőr, de sehol sem találtam a kijelző fényerő növelését, lehet egyáltalán?

Miért csak ilyen kevés edzés tipús van benne, például gyaloglás vagy túrázás mozgás tipússal miért nem lehet edzést indítani?

Egy hét alatt nekem nem sikerüpt olyan edzést produkálnom hogy vomaxot is mérjen, visszaolvasgattam a fórumban , de még mindig nem teljesen világos , mikor végzi el ezt a mérést...

Alvás információk nekem túl bonyolultak , pedig próbáltam utánaolvasni is, mi mit jelent... Légzési minőség 69 és 100 pont között volt nálam... Vajon mi lehet az ami egyik éjszakáról a másikra ekkorát tud változni?

A szíjja viszont tetszik, jól állitható , kényelmes, szerintem jobb is mint a Gear Fit-é

Adatmegosztás a következő alkalmazásokkal: UP by Jawbone (?) , Google Fit és My FitnessPal , mindössze három és ez nem nagyon változott Band 2 Pro megjelenése óta

Többen leírtátok már korábban is nagyjából ugyanezeket az észrevételeket, de az elmúlt időben semmi sem javult ezekből, azok sem, amik mondjuk szoftveresen javíthatóak lennének...
:(

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1632) scyllarus válasza apacsay (#1631) üzenetére


scyllarus
veterán

Pocsékul látható, és sajnos ez nem javítható.
VO2Max-ot nekem sem sikerült előcsalni sehogy. Pedig csak ezért vettük :O
Az alvás közben i légzésminőség nálam pontos. Igen, változik, pl. mennyit horkolok éjjel :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1633) Luck Dragon válasza scyllarus (#1632) üzenetére

Szóval horkolsz! :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1634) scyllarus válasza Luck Dragon (#1633) üzenetére


scyllarus
veterán

:K
És szépen egybevág a kijelzett légzésminőség a reggeli szóbeli riporttal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1635) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Nekem csalódás a karkötő. Az értesitéseket észre sem veszem, annyira nulla a rezgése. Nagyon sajnálom, 20k-ért jobbat vártam. Hogyan lehet azonnal a homera lépni, az egész menü végig léptetése nélkül. Még szerencse hogy tetszik különben már árulnám. Ráadásul a másikat eladtam..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1636) nylontacsko válasza Black_Raven (#1635) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Sehogy.
Végig kell léptetni.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1637) kali válasza nylontacsko (#1636) üzenetére


kali
legenda

Vagy nem kell vele foglalkozni, mert ha a kijelző kikapcsol, az x idő eltelte utáni későbbi visszakapcsoláskor, már a kezdőoldalt fogja megjeleníteni.

(#1638) nylontacsko válasza kali (#1637) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ez is igaz.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1639) apacsay


apacsay
tag

Amikor a karkötő jelzi a hivást akkor hosszában írja ki a nevet, hogy ki hív, tekergetni kell a kezemet, hogy el tudjam olvasni... tekergetni kéne a Huawei fejlesztők fejét is ezért az ötletért...

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1640) kali válasza apacsay (#1639) üzenetére


kali
legenda

Több infó kifér hosszában és szerencsére beállítható az alkalmazásban, hogy jobb- vagy balkezes a viselés, így nem kell annyira kitekerni a kezemet, még magam elé sem muszáj emelni, csak ránézek oldalról és pont jó.

(#1641) Black_Raven válasza kali (#1640) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, tudom hogy kb 10mp után a homera vált, de a Huawei Band A2-n egy hosszú érintéssel azonnal oda ugrott. Az üzenetek azon is keresztben mentek, de a küldő és hívó neve vizszintesen, pont azért hogy ne tekerjem ki a fejem. Sztem az érintőképernyő jobb lett volna. Nem logikusan csinálták, de ez mind eltörpül a harmat gyenge vibramotor miatt.

apacsay: +1 egyszerűen hihetetlen hogy az olcsóbb modellt sokkal jobban ésszerűbben megcsinálták! ez a töltő bölcső is egy vicc+az akksi töltöttség 10%-kal csökken csak. Szóval nem leszólni akarom, csak csalódott vagyok. Ezt vmi barom tervezte, mert csak a felhasznáást nem vette figyelembe.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1642) kali válasza Black_Raven (#1641) üzenetére


kali
legenda

Van A2 is a családban, nem érzem drasztikusan gyengébbnek a Band 2 Pro vibráját, mindig megérzem értesítéskor és fel is ébredek rá, még ha ritkán is használom ébresztésre.

(#1643) Black_Raven válasza kali (#1642) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pedig szerintem nagyon nagy a különbség. Mondjuk én arra sem ébredtem fel.:D de nem is használtam ébresztésre ez miatt. Rezgésre én jobban alszom, idáig semmilyen okosóra/,perec nem tudott felébreszteni.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1644) Luck Dragon

Szerintem ez teljesen szubjektív, számomra megfelelő ébresztésnél a rezgő ereje. Bár tény ha futás közben egy bejövő hívást kapok akkor elsőre nem lehet észre venni.
Így rajta hagyom a hangot a telefonon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1645) scyllarus válasza Black_Raven (#1643) üzenetére


scyllarus
veterán

Többen panaszkodtak a rezgés erősségére más perecekkel összehasonlítva.
Nekem majdnem túl erős is, mindig észreveszem, szóval abszolút nem értem, szubjektív lehet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1646) blt.62


blt.62
őstag

A "Mi Fitt" alkalmazást melyik karkötő tudja használni? Jó lenne mert Magyar menüs. Az F1-em nem csatlakozik össze vele.

MegtorloXp

(#1647) scyllarus válasza blt.62 (#1646) üzenetére


scyllarus
veterán

Nyilván a Xiaomi perecek. Hogy azokon kívül még mi, azt az adott termék weboldalán lehet megnézni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1648) Black_Raven válasza scyllarus (#1645) üzenetére


Black_Raven
veterán

Eht hívják minőség ingadozásnak.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1649) kali válasza Black_Raven (#1648) üzenetére


kali
legenda

Nem hiszem, hogy az eszköz rezgési erőssége nagyban eltérne a különböző példányoknál egy adott típuson belül, inkább embere válogatja, hogy ki milyennek érzi és mit vár(na) el.

(#1650) blt.62 válasza scyllarus (#1647) üzenetére


blt.62
őstag

Erről mi a véleméy? Xiaomi Hey+
Nagyobb mint az F1?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.