Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) kali válasza mcsm88 (#1850) üzenetére


kali
legenda

Olyannal én még nem találkoztam, hogy több (új) hiba lett volna az új verzióban, mint amennyit javítottak.
Az előző verzióban nem tapasztaltam problémát, de van olyan funkciója, amit egyáltalán nem használok, vagy csak nagyon ritkán, így akár lehet is benne hiba, vagy esetleg olyat javítanak néha, ami nem minden órával jelentkezik és ezzel pont rendben van.

(#1852) masssza29


masssza29
csendes tag

Keresek szijat az órához de sehol nincsen, még Kínába sem találok,. Olyat keresek mint az óra szíj kapcsos, nem a be patintos gyári.

(#1853) Black_Raven válasza masssza29 (#1852) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha egyszer nincs, akkor vegyél olyat ami van.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1854) scyllarus válasza masssza29 (#1852) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs olyan. A Honor Band 4 már olyan szíjjal jön, de nem tudom, az jó-e a miénkhez.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1855) bandigyerek válasza masssza29 (#1852) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ilyen?

A link-ért elnézést, csak itt láttam.

(#1856) scyllarus válasza bandigyerek (#1855) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehet linkelni, ha nem a tied a linkelt cucc vagy nem származik hasznod belőle.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1857) mcsm88 válasza kali (#1851) üzenetére


mcsm88
senior tag

Tegnapelőtti Health frissítés óta nem tudok új riasztást hozzáadni, vagy a meglévőt módosítani.
Másnak?

(#1858) viewed válasza mcsm88 (#1857) üzenetére


viewed
tag

Nekem lehet módosítani és tudok újat is hozzá adni.

(#1859) kali válasza mcsm88 (#1857) üzenetére


kali
legenda

Nálam nincs/sincs gond egyikkel sem.

(#1860) mcsm88 válasza kali (#1859) üzenetére


mcsm88
senior tag

Visszaraktam az előző verziót, azzal már nekem is jó.

(#1861) mcsm88


mcsm88
senior tag

Arra van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet az, hogy a mai túrámra (kültéri séta) az edzés összesítés számolt 844 kalóriát, de a főképernyőből nyitható kalóriaszámláló már a túra első három órája alatt túllépte ezt, és a túra idelyére számolt 2922 kalóriát?
Ez nagyon durva eltérés, majdnem 3,5X-ös.

[ Szerkesztve ]

(#1862) kali válasza mcsm88 (#1861) üzenetére


kali
legenda

Valami nagy kavarodás van nálad.
Milyen telefonnal használod a kiegészítőt?
Nem lehet, hogy a kettő összegzése, illetve a telefon (lépésszámlálója...stb.) kavar be?

(#1863) mcsm88 válasza kali (#1862) üzenetére


mcsm88
senior tag

Redmi note 5.
Lépésszámmal nincs gond, mert az ugyan annyi az app-ban, mint a perecen.

(#1864) Benati


Benati
újonc

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy 2 hétig nem használtam a karkötőt és most az istenért nem akar csatlakozni a telefonhoz. A telwfon látja a karkötőt de a karkötő nem látja a telefont. Van rá lehetőség, hogy reseteljem a karkötőt vagy van valami masik megoldás?
A válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv!!

(#1865) scyllarus válasza Benati (#1864) üzenetére


scyllarus
veterán

Töröld a telefon BT kapcsolataként, és csak az Egészségben csatlakoztasd.
De két határozott koppintással a perecen előhívhatod a restart/reset-et.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1866) kali


kali
legenda

Frissült ma az Egészség alkalmazás (9.0.3.360) és valamit nagyon elszúrtak adott verzióban, mert egymástól függetlenül, két különböző típusú Huawei okosóra és szintén eltérő (itt gyártójú is) okostelefon bluetooth kapcsolata problémás a frissítés óta.
Előzőleg nem volt gond, pedig korábban is kapott már megannyi frissítést az alkalmazás.
Jelenség: Szól a feleségem, hogy megszakadt a bluetooth kapcsolat az óra és a telefon között a frissítés után.
A bluetooth ki- majd bekapcsolása nem segített, nem jött létre a kapcsolat.
Az óra újraindítása nem segített, nem jött létre a kapcsolat.
A telefon újraindítása nem segített, nem jött létre a kapcsolat.
Párosítás megszüntetése, majd újbóli párosítás, kapcsolat létrejön, az Egészség alkalmazás bezárása után a kapcsolat megszakadt.
A bluetooth ki-, majd bekapcsolása után a kapcsolat létrejön, majd meg is szakad, a következő ki- és bekapcsolásnál már létre sem jön.
Az órán eszközölt gyári visszaállítás nem oldotta meg a problémát.
A telefonon az Egészség alkalmazás gyorsítótárának a törlése nem oldotta meg a problémát.
A bluetooth kapcsolat csak akkor jön létre és marad is úgy, ha az Egészség alkalmazás fut és az előtérben van - korábban nem volt erre szükség, az Egészség alkalmazás elindítása nélkül, simán csak a bluetooth bekapcsolásával létrejött a kapcsolat és probléma nélkül működött minden, az értesítések...stb. is.
Kiteszteltem ezt a feleségem eszközeivel, nézem az enyéimet, lefrissült az Egészség alkalmazás és teljesen azonos probléma adott, azonos köröket lefutva is. :( :(((

[ Szerkesztve ]

(#1867) scyllarus válasza kali (#1866) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem lehet, hogy a frissített Egészségnek hiányzik valamilyen jogosultsága? (energiagazdálkodással kapcsolatban, pl.).
Nem tudom, melyik android verziót használjátok, de a frissebbeknél erre néznék rá.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1868) kali válasza scyllarus (#1867) üzenetére


kali
legenda

Semmilyen jogosultság nem hiányzik, csak és kizárólag az Egészség alkalmazás frissült, más nem változott a korábbi, megfelelően működő állapothoz képest.
Android 8 és 8.1, de nem ezekkel van gond.
Az én telefonomon visszatettem az Egészség alkalmazás előző verzióját, azzal hibátlan a működés, aztán ismét engedtem a frissítést és jött is a hiba.

(#1869) Black_Raven válasza kali (#1866) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi hogy írtad, legalább nem frissitek 345-ről. :R viszont nálam érdekes jelenségként 1 hete mutatja a nem fogadott hívást is. Ez idáig felejtős volt, nem tudom mi történhetett hogy megjavult. :Y

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1870) kali válasza Black_Raven (#1869) üzenetére


kali
legenda

Nem biztos, hogy mindenkinél, minden feltétel mellett jelentkezik a probléma, de nálunk más hibalehetőség nincs, csak az Egészség alkalmazás jelenlegi, 360-as verziója okozhatja.
Talán bő egy hete frissült az előző, 345-ös verzióra, nem az tette rendbe nálad a nem fogadott hívás kijelzését?

(#1871) Black_Raven válasza kali (#1870) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehetséges, átnyálaztam a piros betűs részt és kivették a push értesités részt, amire írják hogy kapcsold ki. Lehet az miatt nem volt piktogram a nem fogadott hívásokról:F mert nekem az be volt kapcsolva..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1872) scyllarus válasza kali (#1868) üzenetére


scyllarus
veterán

Az biztos, hogy az alkalmazásban szúrtak el valamit, csak arra tippeltem, hogy esetleg kér valami új jogot, amit a korábbi verzió nem (akár feleslegesen is).
Nem az újabb android verziókkal van gond, csak azok érzékenyebbek a jogosultságok beállításaira, azért kérdeztem rá.
Én lefrissítettem, de nem azzal a telóval használom a perecet, de akkor majd kipróbálom.
Szerk.: Kipróbáltam, nálam is megszakadt, amint bezártam az Egészséget, és nem is kapcsolódott újra. Viszont egy BT ki-be után nálam az app indításakor újra kapcsolódott magától és utána is mindig.
Ettől ez így még nem jó, köszi, hogy szóltál!

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1873) scyllarus


scyllarus
veterán

Egyelőre senki se frissítsen a droidos Huawei Egészség 9.0.3.360-as verziójára, mert csatlakozási problémák lesznek! :(((

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1874) sirarcheer válasza scyllarus (#1873) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nálam frissített és rendben működik.

PSN: sirarcheer

(#1875) axlfsi válasza scyllarus (#1873) üzenetére


axlfsi
veterán

Nálam nincs semmilyen gond. Mit tapasztaltok, milyen készüléken?
(Mate 10Pro OK)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1876) bagyulus


bagyulus
tag

Huawei p20 pron működik rendessen.

(#1877) kali válasza axlfsi (#1875) üzenetére


kali
legenda

Pont van itt egy Mate 10 Pro szoftveres újrahúzásra és azon is adott a probléma a friss, 360-as Egészség alkalmazással.
A telefon bekapcsolását követően, ha nincs, illetve nem is volt még elindítva az Egészség alkalmazás, akkor hiába kapcsolom be a bluetooth funkciót, nem jön létre a kapcsolat, vagy igen, de néhány másodperc elteltével eldobja.
Korábban nem volt ilyen gond, a telefon bekapcsolása után nem/sem kellett külön elindítani az Egészség alkalmazást, hogy a bluetooth kapcsolat létrejöjjön, anélkül is ment.
Most csak úgy működik, ha elindítom az Egészség alkalmazást, de utána már bezárható, a bluetooth kapcsolat megmarad, sőt, akkor már a bluetooth ki- és bekapcsolását követően is rendben van, visszakapcsolódik és csak a készülék újraindítását követően hal be ismét.
Amikkel kipróbáltam: Band 2 Pro és Color Band A2, a telefonok pedig: View 10, Mate 10 Pro, P20 Pro és Note9.

[ Szerkesztve ]

(#1878) mcsm88 válasza kali (#1866) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ismerős ez az idézet?

"Olyannal én még nem találkoztam, hogy több (új) hiba lett volna az új verzióban, mint amennyit javítottak."

(#1879) kali válasza mcsm88 (#1878) üzenetére


kali
legenda

Ez továbbra is áll, mert csak egy hiba van! :DD

(#1880) bagyulus válasza kali (#1877) üzenetére


bagyulus
tag

Most direkt kipróbáltam kétszeri telefon újraindítás után mind a két alkalommal automatikusan el indult az óra vagyis tökéletessen működik a frissítés óta.

(#1881) scyllarus válasza bagyulus (#1880) üzenetére


scyllarus
veterán

Az nekem is. Azt nézd meg, ha bezárod az alkalmazást, fennmarad-e a BT kapcsolat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1882) kali válasza bagyulus (#1880) üzenetére


kali
legenda

Az jó, itt hiába görcsölök bármelyik telefonnal, ha kikapcsolom azokat, majd vissza be, akkor hiába kapcsolom be a bluetooth funkciót, nem kapcsolódik, csak ha az Egészség alkalmazást elindítom.
Utána viszont már van/jó a kapcsolat akkor is, ha bezárom említett alkalmazást, de eddig ilyen gond nem volt, hidegen is beröffent azonnal a bluetooth kapcsolat.
Kipróbáltam olyan telefonon is, amin előtte gyári visszaállítást nyomtam - más miatt kellett ettől függetlenül is - és ott is problémás és bárhogy tesztelem keresztbe az eszközöket, csak az alkalmazással lehet gond, mert kettőre is visszatettem már az előző verziót és akkor nincs probléma, de ahogy engedem lefrissülni, azonnal gáz van.

(#1883) mcsm88 válasza kali (#1882) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ha elindítod az appot, bt kapcsolat létrejön aztán hagyod futni a háttérben az appot, akkor megmarad a kapcsolat?
Ha igen, akkor ez végül is nem is probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1884) kali válasza mcsm88 (#1883) üzenetére


kali
legenda

Megmarad, sőt, akkor is, ha utána bezárom az alkalmazást, de szerintem probléma, mert eddig ilyen nem volt egyik korábbi verziónál sem, bekapcsoltuk a telefonokon a bluetooth funkciót és már kapcsolódtak is az órák, nem kellett ahhoz külön elindítani az Egészség alkalmazást.

(#1885) scyllarus válasza mcsm88 (#1883) üzenetére


scyllarus
veterán

De, probléma. Lehet, hogy te hagyod futni, de ha a teló valamiért kilövi, akkor ugrott a kapcsolat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1886) bagyulus válasza kali (#1882) üzenetére


bagyulus
tag

Te a bluetooth beállításokban látod az órát?

(#1887) kali válasza bagyulus (#1886) üzenetére


kali
legenda

A bekapcsolást követő kereséskor feldobja a többi elérhető bluetooth eszközzel együtt, de párosítva ott nincs - nem is lehet -, ellenkező esetben az alkalmazással nem kapcsolódna.

[ Szerkesztve ]

(#1888) scyllarus válasza bagyulus (#1886) üzenetére


scyllarus
veterán

A BT beállításokat felejtsétek el. Csak és kizárólag az Egészségen keresztül tud kapcsolódni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1889) mcsm88 válasza scyllarus (#1885) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nálam nincs gond vele.
Ha neked kilövi az appot, akkor ne hagyd kilövetni.

Sima androidon nem lehet lakatolni az appot, és kikapcsolni rajta az akkukímélést, mint miuin?

[ Szerkesztve ]

(#1890) scyllarus válasza mcsm88 (#1889) üzenetére


scyllarus
veterán

Tulajdonképpen nem erőltetem, én ios-szel használom a perecet :)
Csak van egy huawei telóm is, kipróbáltam azzal, miután a fórumtárs jelezte a hibát. Nekem is jelentkezett, én kézzel lőttem ki.
Amúgy kizárható az optimalizálásból az alkalmazás, de nehogy már bűvészkedni kelljen vele külön. Az EMUI elég agresszív memóriakezeléssel van felvértezve (mint a MIUI...), szóval biztos okozhat problémát, ha valakinek kevés a ram a telefonjában és futtat éhes alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1891) kali válasza mcsm88 (#1889) üzenetére


kali
legenda

Lehet, mindent lehet, csak továbbra sem azzal van gond.

(#1892) 400d


400d
csendes újonc

Sziasztok! Nekem nincs gondom a kapcsolódással, viszont nem számolja az alvás időt. Az app elvileg mutatja, hogy milyen mélyen aludtam, de nem összesíti az időket.

[ Szerkesztve ]

(#1893) mcsm88 válasza kali (#1891) üzenetére


mcsm88
senior tag

Tegnap előtti frissítéssel megoldódott a kapcsolódási probléma?

(#1894) kali válasza mcsm88 (#1893) üzenetére


kali
legenda

Ma korán reggel (sőt, az nekem még csak este volt, mert utána feküdtem le aludni :D ) frissítettem csak és azóta még próbálgattam különösebben, de megnézem majd, hogy mi a helyzet a telefon újraindítása után...stb.

400d: Szia, A főképernyőn nem mutatja csak az összértéket, vagy adott szekcióba belépve sem mutatja alul és felül sem?
A TruSleep funkció be- vagy kikapcsolt állapotban van?

[ Szerkesztve ]

(#1895) kali válasza mcsm88 (#1893) üzenetére


kali
legenda

Kipróbáltam - két eltérő gyártójú telefonon is -, adott tekintetben nincs sajnos semmi változás.

(#1896) Black_Raven válasza kali (#1895) üzenetére


Black_Raven
veterán

Még jó hogy azóta sem frissitettem. Köszi az infót. Kivárok amíg jó nem lesz.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1897) foxymaci


foxymaci
senior tag

Sziasztok!

Tesómnak vettem egy ilyen órát ajándékba kipróbáltam mielőtt odaadnám, visszaállítottam gyárira a health alkalmazással viszont hogy tudnám kikapcsolni ?

Előre is köszi!

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1898) scyllarus válasza foxymaci (#1897) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem sehogy.
A gyári visszaállítást lehet, hogy érdemesebb a perecen megcsinálni: a főképernyőn két határozott koppintás, majd lapozz a Restore felirathoz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1899) foxymaci válasza scyllarus (#1898) üzenetére


foxymaci
senior tag

Köszi szépen az infót megcsináltam de úgyis elindul a download huawei app felírat. De egy idő után kikapcsolja a kijelzőt, max gondolom lemerül.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1900) #30662400 válasza djDanee (#1727) üzenetére


#30662400
törölt tag

Sziasztok!

Most szemezgetek egy ilyen kütyüvel és úszáshoz is szeretném használni. Javult azóta valamit már a helyzet esetleg? Fontos lenne, ha távolságot vagy legalább köridőket tudna mérni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.