Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) axlfsi válasza sirarcheer (#1350) üzenetére


axlfsi
veterán

Hm, ez erdekes! Vajon hol, mi van beallitva, hogy jelez? Mit hasznalsz, mivel? En Mate 10 Pro es a Health.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1352) sirarcheer válasza axlfsi (#1351) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Huawei P9 és Health.
Ébresztés, Alvás figyelés és folyamatos pulzusmérés van bekapcsolva.

PSN: sirarcheer

(#1353) róland


róland
veterán

Endomondo vagy Runtastic szinkronizálás megoldható az vele? Úgy, hogy a saját Huawei alkalmazását NE kelljen telepíteni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1354) scyllarus válasza róland (#1353) üzenetére


scyllarus
veterán

A Runtasticot kétlem. Az Wear 2.0-ra van optimalizálva, tehát okosórákhoz. Elvileg a Google Fitnessel működik, oda át tudja adni az adatokat a Health, de ahhoz ugye telepíteni kell azt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1355) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, pár napja, hogy megvettem a Band 2 Pro-t, azon kesergek, hogy nem látok térképet, részletes diagram kimutatást a Huawei mobilom Egészség appjában a teljesítményemről.

Most viszont egy fórumtárs privát leveléből kiderült, hogy valszeg egyszerűen nem állítottam be helyesen a cuccot, mert neki mutatja. A fórumtárs közben eltűnt, segítenétek tanáccsal?

Ha jól értem az eddig nem aktív Edzés és Edzésterv kártyákat kell a mobilon aktiválnom.

Én napi 1-1,5 órát terepgyalogolok, kábé hat-nyolc kilométeren, eről szeretnék adatokat. Az a kérdésem, hogy

- az Edzés, vagy az Edzésterv opciót kell beállítani?
- Mi a különbség a kettő között? Melyik kell nekem, ha ezt a napi edzést + a véletlenszerűen adódó kisebb gyaloglásokat szeretném térkép és részletes diagram adatokban látni?
- mikor elkezdem a gyaloglást, kézzel kell indítani a mobilon a startot? Nem mehet ez automatikusan?
- kell valamit indítanom a Band 2 Pro-n is, vagy mér magától, amikor elindulok, s leáll, ha abbahagytam az edzést?

Bocsánat, nyilván nagyon gyagya kérdések ezek, de nagyszerű lenne, ha valaki szájbarágósan felvilágosítana :R

(#1356) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Nem tudom, hogy segít-e bár mit is, de egyszer kipróbáltam bicajjal az edzést. Indítva telefonról, leállítva telefonról. (különben ugye honnan tudná a kütyü, hogy a buszra rohansz, hogy el ne késs, vagy edzel, és a leállítás is, hiszen nem tudja, hogy mikor fejezted be.) Naszóval... dolgom végeztével meg tudtam nézni, hogy merre jártam, stb. Sőt, most is.

Ja.. nekem csak az edzés van kint, az edzésterv nem.

[ Szerkesztve ]

(#1357) viewed válasza janosibaja (#1355) üzenetére


viewed
tag

A perecen az outdoor run opciót kell indítani, így rögzíti a megtett útvonalat, melyet a health alkalmazás "edzések" menüpont alatt találsz meg. Itt láthatod a tempót, a távot, időt, pulzustartományt és még jó pár dolgot.
kb így:

(#1358) janosibaja válasza viewed (#1357) üzenetére


janosibaja
őstag

@bandigyerek, @viewed: kösz a választ! :R

Az outdoor run opció indítása annyi, hogy a Bandon görgetek a "cipős" opcióig, ott nyomom hosszasan, és kész?

Itt különféle adatok tünnek fel, azokkal ugye ne foglalkozzak, csak nyomjak hosszút, aztán annyi? Hogyan állítom le?

(#1359) viewed válasza janosibaja (#1358) üzenetére


viewed
tag

Így van. Leállításhoz szintén hosszan kell nyomni :K

[ Szerkesztve ]

(#1360) kali válasza janosibaja (#1358) üzenetére


kali
legenda

A futó emberrel nem próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#1361) janosibaja válasza kali (#1360) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi szépen! Már csak azt szeretném megtudni, a cipős ikon tulajdonképpen mit jelent, mire jó?

(#1362) kali válasza janosibaja (#1361) üzenetére


kali
legenda

Én ott csak összegzést látok.
A futó embernél kapcsol be a GPS (meg a kerékpározásnál), jelzi, ha pozíciót fogott, aztán indíthatod egy érintéssel, visszaszámol és hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#1363) janosibaja válasza kali (#1362) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#1364) Laci202


Laci202
csendes újonc

Nagyon idegesít ez a csirkelábas írás!!

(#1365) Bogabo


Bogabo
újonc

Sziasztok!
Megint Band2 pro (2-058) csatlakozási probléma. Korábban jól ment (=nem hardveres gond), de egy ideje nincs csatlakozás. Semmi, sehonnan. Eszköz BT párosítás nincs. Az applikációk látják szépen a készüléket, kiválasztható.
Aztán:
"Sikertelen párosítás"

Adatok:
Huawei Wear 21.0.0.395
Health 8.0.2.323
P10 VTR-L29 8.0.0.369(C432)
Minden újrahúzva, óra is újraindítva (dupla koppintás)
Valami tipp?

Közönöm előre is....

(#1366) bigsee válasza Laci202 (#1364) üzenetére


bigsee
addikt

Nagyon gáz? :) Enyim holnap jön meg Kínából...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1367) scyllarus válasza Bogabo (#1365) üzenetére


scyllarus
veterán

Wear nem kell már ahhoz a Health verzióhoz. Töröld és próbáld csak a Healthtel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1368) nszabolcs94


nszabolcs94
csendes tag

Sziasztok,
Az lenne a kérdésem, hogy a két karpántot ajánljátok jobban?
Két termékre szűkítettem a választást.

Az egyik a Huawei band 2 pro valamint a Honor band 3.

Ami nekem fontos lenne, hogy legyen benne olyan funkció, hogy úgy ébreszt egy beállított időintervallumban, hogy a lehető legjobb alvási fázisban. Elvileg a Huawei tud ilyet, de a másikról semmi ilyen infót nem kaptam. Illetve valaki megtudja mondani, hogy gps én kívül milyen más különbség van közte.?

(#1369) bigsee


bigsee
addikt

Enyém ma jött meg, csirkelábbakkal ijesztgetett, amíg csak töltőn volt, de amint leszedtem a H.Health-ot és párosítottam, átállt angolra (persze a telefon is angolra van állítva!) és tökkéletesen működik... :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1370) scyllarus válasza Laci202 (#1364) üzenetére


scyllarus
veterán

Már elmondták párszor: állítsd angolra a telefon nyelvét és jó lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1371) bandigyerek válasza scyllarus (#1370) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Jó, jó. De mi van azokkal akik nem tudnak angolul?

(#1372) scyllarus válasza bandigyerek (#1371) üzenetére


scyllarus
veterán

1. Azok ne Kínából rendeljék meg.
2. Sőt sehonnan sem ajánlott, mivel a perec is angol nyelven kommunikál (vagy kínaiul, ugye)
Bár a második esetben sokat segítenek a piktogramok. Szóval marad a hazai vásárlás.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1373) Luck Dragon válasza scyllarus (#1372) üzenetére

Ezzel egyetértek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1374) mrrr74 válasza Andrsaint (#1171) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

ha még fennáll a probléma, első alkalommal próbáld meg mobilnettel, utána már megy wifin keresztül is.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1375) padeosz


padeosz
újonc

Sziasztok!

E hét hétfőn vásároltam meg a band 2 pro karperecet. Első és második napon teljesen szuperül működött. Gyorsan szinkronizált mindent.Tegnapi napon elmentem futni ahol valahol a felénél eldobta a gps-t és semmit nem rögzített belőle (az első futásnál amikor használtam szépen működött és ki is rajzolta az útvonalat a health-ben). Majd éjszaka az alvásmegfigyelés teljesen elveszett, mindenféle hibaüzenet nélkül, az alkalmazásban csak egy 20 perces szundítást mutat. a telefon 6 méteren belül volt végig , bekapcsolt bluetoothal. Alapvetően tegnap óta jellemző a szinkronizációra hogy iszonyatosan lassú, hiába nyomok sűrűn a health-ben az adatszinkronizálásra legtöbbször órákkal - fél napokkal le van maradva és valamikor csak utólag váratlanul berakja...A próba kedvéért egész napos pulzusmérést is beállítottam hogy teszteljem a készüléket, utóbbi mondat különösen jellemző erre a funkcióra. Reggel érkezett firmware frissítés, amit nagy harcok árán telepítettem, de ez sem javított a helyzeten.

Más találkozott már ehhez hasonló problémákkal? Igazán hálás lennék ha valakinek van valami tippje mi a teendő. :) a wear alkalmazás leszedése alvást frissített, ebben bízhatok hogy így működni fog ? :)

(Huawei p10 Lite telefonnal használom)

[ Szerkesztve ]

(#1376) kali válasza padeosz (#1375) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nyomj a karkötőre gyári visszaállítást, hátha segít.
A főképernyőn két határozott koppintás ujjheggyel, majd lapozás a Restore funkcióig és jóváhagyás.
Újra is lehet így indítani az eszközt, először azt is megpróbálhatod.
Esetleg az alkalmazást is visszaállíthatod, ha a felhőbe engedélyezve volt szinkron, onnan mindent visszaállít.
A Wear nem kell a Health mellé, elég az Egészség.
Én még csak ~2 hónapja használom ezt a típust, de semmilyen problémám sem volt a karkötővel.

[ Szerkesztve ]

(#1377) mrrr74 válasza padeosz (#1375) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

20%-os töltöttség alatt nem működik a TrueSleep funkció (erre figyelmeztet is), nem tudom, hogy ha erre van állítva és ez alá merül a perec az éjszaka folyamán, akkor mi történik, mér-e bármit is.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1378) padeosz válasza mrrr74 (#1377) üzenetére


padeosz
újonc

Szia!

Igen tudom, erre figyeltem. 90% körül volt este és reggelre se merült le. A wear letörlésével ez megoldódni látszik.

(#1379) padeosz válasza kali (#1376) üzenetére


padeosz
újonc

Köszi!

Megtörtént kétszer is a gyári visszaállítás. Letöröltem a Weart, valóban nincs szükség mindkettő programra. egyedül a GPS-es problémát nem sikerült még megoldani. Nagyon nem találja magát. Talán a belvárosi környezettel lehet gond. Majd szabadabb területen tesztelen megint. Ha úgy se működik akkor meg sejtésem szerint garanciálisan van lehetőségem cserére...

(#1380) kali válasza padeosz (#1379) üzenetére


kali
legenda

Problémásabb helyeken lassan fog pozíciót - mint az okostelefonok, amikor nincs mobilinternetes, wifi...stb. rásegítés -, de ideális esetben gyors és elég pontos.

(#1381) padeosz válasza kali (#1380) üzenetére


padeosz
újonc

Igen, persze ez egyértelmű. Inkább az a nyugtalanító hogy ugyanazon útvonalat első nap szépen lekövette, míg 2 nap múlva már nem tudta.

(#1382) janosibaja válasza padeosz (#1381) üzenetére


janosibaja
őstag

Szerintem meg kéne próbálni a garanciát, nekem azonnal talál jelet, s (még, másfél hét alatt - nem egy nagy tesztidő) egyszer sem vesztette el.

(#1383) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Sziasztok!

Saját magam szórakoztatására és az irodai székben/autóban való megnyomorodás megelőzése miatt 3 hónapja elkezdtem "futni". Heti 3 x 5-8 km.
Eddig csak a telefonomat (iPhone 7) vittem magammal a Spotify illetve a Runkeeper app miatt.
Szeretnék végre egy okos eszközt is magamnak de mivel abszolút hobby szinten nyomom ezért nem szeretnék túl sokat költeni rá...majd ha heti 3 x 10-15 km is menni fog jöhet a Garmin és társai.
Ezt néztem ki magamnak...csak egy kis megerősítés kellene Tőletek.
Köszönöm. :R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#1384) scyllarus válasza zsinnyegtet (#1383) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha a telót úgyis viszed magaddal a zene miatt, akkor nem biztos, hogy megéri GPS-es perecet venni. Feleennyiért is kapsz jókat akár márkán belül is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1385) zsinnyegtet válasza scyllarus (#1384) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Köszönöm a gyors választ. :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#1386) Lili32


Lili32
csendes újonc

Sziasztok.
Ma elindítottam a beltéri futást és mielőtt leállítottak volna kő irt vmi hiba üzenetet és nem is mentette el az edzést. Tudja vki mi lehetett és miért?

(#1387) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Van egy olyan, hogy "Automatikus pulzusmérés". Nekem a kezdetektől méri folyamatosan méri a pulzust, pedig ki volt kapcsolva. Ezidáig. Tegnap délelőtt úgy döntött, hogy megáll a pulzusméréssel, és csak akkor mérte folyamatosan, ha bekapcsoltam az Automata pulzusmérést.
Kérdés: Másnak is mér folyamatosan az automata bekapcsolása nélkül? És az enyém miért állt le?

(#1388) kali válasza bandigyerek (#1387) üzenetére


kali
legenda

Nálam csak akkor mér folyamatosan, ha bekapcsolom az opciót.

(#1389) scyllarus válasza kali (#1388) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam kezdettől fogva be van kapcsolva, így nem tudom, mit csinálna nélküle.
De erős a gyanúm, hogy a fenti esetnél be lett kapcsolva valahogy az automata mérés

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1390) bandigyerek válasza scyllarus (#1389) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem lett bekapcsolva az elején sem, és azért fura, mert Édesanyámnak is vettünk egyet, és az övé is ilyen, hogy az automatikus pulzusmérés ki van kapcsolva, és mégis méri a kezdetektől.

Furi.

(#1391) scyllarus válasza bandigyerek (#1390) üzenetére


scyllarus
veterán

Hol van kikapcsolva? Volt most egy kis kavarás a Wear/Health körül. Melyik van fent?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1392) bandigyerek válasza scyllarus (#1391) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Health.

Az Automatikus pulzusmérés most engedélyezve van, különben nem menne a folyamatos pulzusmérés, de eddig nem volt és mégis csinálta. Csak egyszerűen leállt, és be kellett kapcsolni, hogy folytassa.

(#1393) scyllarus válasza bandigyerek (#1392) üzenetére


scyllarus
veterán

Wear nem is volt fent? Nem abban volt bekapcsolva korábban?
Mindenesetre furcsa.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1394) bandigyerek válasza scyllarus (#1393) üzenetére


bandigyerek
senior tag

kezdetben feltettem, de kiírta, hogy nincs rá szükség, mert bla,bla, bla, úgyhogy egyből töröltem is, és maradt az Egészség aplikácó. Azóta is az van. Nem jelent problémát, mert bekapcsoltam a funkciót, csak fura, hogy most így működik, előtte meg máshogy.

(#1395) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sziasztok,
Ki mit mond (gondol), honnan érdemes szíjat rendelni pluszban?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1396) janosibaja válasza nylontacsko (#1395) üzenetére


janosibaja
őstag

Ez engem is érdekelne. Mintha valaki régebben írt volna itt a dedikáltan Huawei szervizről (nem találom a posztot), ahol kapható Honorra való szíj is. Ami egyedüliként jó erre a karperecre.

[ Szerkesztve ]

(#1397) nylontacsko válasza janosibaja (#1396) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Én konkrétan ezt néztem
Szoktam rendelni innen, így lehet, hogy beleugrok.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1398) Lili32


Lili32
csendes újonc

Fehér szíjat nem láttátok valahol?

(#1399) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sehol.
Kerestem én is.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1400) bandigyerek válasza Lili32 (#1398) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Fehér

Azt viszont nem tudom, hogy csak honorra jó, vagy band 2 pro-ra is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.