Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) scyllarus válasza bandigyerek (#1150) üzenetére


scyllarus
veterán

Direkt kipróbáltam most, nekem eltűnik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1152) Looserke válasza scyllarus (#1151) üzenetére


Looserke
őstag

az sms eltűnik nekem is, de az email, hangouts az megmaradt

(#1153) bandigyerek válasza scyllarus (#1151) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Én is. Megnéztem telefonon az e-mailt, majd 5 perc múlva a Band- on is.

(#1154) scyllarus válasza Looserke (#1152) üzenetére


scyllarus
veterán

GMaillel próbáltam, nekem eltűnt.
Közben Outlook mailem is jött, szintén zenész.
A teló iPhone SE, IOS 11.4 beta.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1155) bandigyerek válasza scyllarus (#1154) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Akkor nekem a felhasználó memóriájához alkalmazkodik! Szerencsére. Mert volt már olyan, hogy hajjaj tényleg majdnem elfelejtettem. Szóval ez nálam nem hiba, hanem feature! :DD

(#1156) Looserke válasza scyllarus (#1154) üzenetére


Looserke
őstag

ja azt elfelejtettem írni, hogy Android 8.0 és Huawei Mate9, csak az egészség app van fennt.

(#1157) scyllarus válasza Looserke (#1156) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezért írtam be a telót, mert lehet hogy teló/OS/verziófüggő a dolog.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1158) bandigyerek válasza Looserke (#1156) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mate 10 pro, oreo, és nekem is csak a Health van. Szellem a gépben.

(#1159) #14841344 válasza scyllarus (#1157) üzenetére


#14841344
törölt tag

Érdekes nekem Huawei P10 lite-n nem tűnik el Outlook üzenet, ha telefonon meg nézem...

(#1160) ro3000


ro3000
tag

Mi az, hogy csak a Health? A Huawei Wear nem kell a működéséhez? Ez nekem új.

(#1161) scyllarus válasza ro3000 (#1160) üzenetére


scyllarus
veterán

A Health legutóbbi frissítése óta nem kell a Wear.
Viszont nekem IOS-en nincs is Health, csak egy bővített funkcionalitású Wear van.
Lehet, ez okozza az eltérést az értesítéskezelésben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1162) scyllarus


scyllarus
veterán

Csak egy érdekesség: ha jön egy mail az Outlookba (Office365), és azt számítógépen olvasom el, akkor ugye a telefonon is olvasottá válik, akkor is leveszi a perecről az értesítést.
Szóval áttételesen is működik, még a telón sem kell megnéznem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1163) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Vissza jöttem Androidra, és egyetlen értesítés nem jön az órára . Csak a hülye chat heads.
Mit kellene tennem, hogy a Messenger menjen ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1164) kali válasza scyllarus (#1161) üzenetére


kali
legenda

E-mail esetén nem kapcsoltam be az értesítést, mert arról nem kell azonnal tudnom, de kíváncsiságból bekapcsolom majd és megnézem, miként működik nálam.

(#1165) scyllarus válasza eladogeppc (#1163) üzenetére


scyllarus
veterán

Mi van feltelepítve a telóra, csak a Health vagy a Wear is?

kali: nekem meg pont az a fontos :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1166) eladogeppc válasza scyllarus (#1165) üzenetére


eladogeppc
veterán

Először mind a kettő fel volt telepítve, most leszedtem mindent, és csak a Health van fent,
Jogok be vannak állítva. Mi a tököm kell még?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1167) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok!

Most vinném el először az új Band 2-met futni (telefont nem vinném magammal). Ha szeretném, hogy a karperec GPS-e rögzítse a lefutott utat és a pulzusszámot, akkor először el kell indítsam a telefonon az Egészség aplikációban az edzést- futást és csak utána a Band 2-őn a futó programot, vagy elég csak a karperecen elindítani és amikor visszajöttem ő beszinkronizálja magát az Egészség app edzések részére, hogy milyen gyorsan és merre futottam???

Köszi!

(#1168) Liller7 válasza eladogeppc (#1166) üzenetére


Liller7
tag

Szia!Nekem mind a kettő fent van.Mert amikor csak a health volt fent,akkor nem jött meg a Viber,Messenger.....

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1169) eladogeppc válasza Liller7 (#1168) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jól látod.
Ahogy nekem megy:
Huawei Wear felrak, beállít, felcsatol bluetoothon a karperec.
Huawei Health felrak, de nem engedem, hogy ő csatolja fel az eszközt.
Na így jön értesítés, egyébként nem !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1170) kali válasza Looserke (#1167) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Elég csak a karperecen.

(#1171) Andrsaint


Andrsaint
csendes tag

Sziasztok!

Ma megvettem ezt a remek dolgot, viszont nem tudom frissíteni a firmwaret...tehát az egészség appal kapcsolatban van a band 2 pro, és a frissítés menüben azt írja hálózati hiba, amikor rákattintok a frissítésre...reggel óta hibát ír ki. Természetesen netre vagyok kapcsolódva, nincs ilyen gond, csak a frissítés keresésnél jelez hibát...egy régi galaxy note 2-est használok android 4.4.2-vel...ez nem lehet gond ugye?

(#1172) scyllarus válasza Andrsaint (#1171) üzenetére


scyllarus
veterán

Azzal működnie kell. Én a helyedben felraknám a Weart, azzal próbálnám frissíteni, után letörölni, vagy meghagyni, ízlés szerint.
Van egy olyan érzésem, hogy ez az integrált Egészség még nem tökéletesen váltja ki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1173) Andrsaint válasza scyllarus (#1172) üzenetére


Andrsaint
csendes tag

Igen, a Wear-el is próbálkoztam már de ugyanúgy hálózati hibát jelez...esetleg arra gondoltam, hogy telepíteni kellett a huawei mobile services nevű programot is, ez kötelező volt és belépek a beállításokban ennél le van tiltva a szinkronizálás..és nem tudom engedélyezniez lehet hiba, vagy ennek nincs ehhez köze?

(#1174) #14841344 válasza Andrsaint (#1173) üzenetére


#14841344
törölt tag

Sziasztok!

Nem találkozott valaki hazai forgalmozónál külön szíjjal?

Sajnos az eredeti szíjjam megadta magát. :(

(#1175) nmolnar


nmolnar
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, ha a Huawei Band 2 Pro elveszíti a kapcsolatot a a Huawei P20 Pro-mmal (10-15m után kb.), akkor hiába kerülök újra a telefon közelébe, nem csatlakozik újra hozzá. :(

Csak akkor, ha a telefont feloldom arcfelismeréssel vagy ujjlenyomattal.

Ez mitől lehet?

Valamint jelzi a hívásokat, naptár bejegyzéseket, de a beállítás ellenére az sms-eket nem!

Wear OS nem is megy vele, csak Huawei Wear és Huawei Health.

A Mate 10 Pro-mmal Huawei Watch 2 Sport van összekapcsolva, az tökéletesen működik.

És amit még észrevettem, hogy a bluetooth-nál nem írja ki, hogy Band 2 Pro, ahogy ezt a másik esetben a Watch - Mate esetében igen.

Köszi a válaszokat, segítséget!

Norbi

(#1176) scyllarus válasza nmolnar (#1175) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem a telefon kapcsolhatja le a BT-t, az energiatakarékosság beállításai között keresgélnék.
Kipróbálnám a Mate 10-zel is a helyedben. A Wear OS nem is fog menni, mert nem óra, nem droid fut rajta.
A push értesítések jelzése be van kapcsolva?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1177) kali válasza nmolnar (#1175) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Mennyit vártál, hogy újra csatlakozzon, ha ismét láthatja egymást a két eszköz?
Próbáltál esetleg gyári visszaállítást az Egészség alkalmazásból az okoskarkötőre, majd újra párosítani?
Bár a P20 Pro szoftveres gondja is lehet a probléma forrása.
Nekem többségében csak a hívás és SMS van beállítva értesítésre, de a Mate 10 Pro-val tökéletesen működik a Band 2 Pro minden tekintetben, csak az Egészség alkalmazást használom.
Hatókörön kívüli kapcsolati szakadás után is elég gyorsan visszakapcsolódik, ha ismét láthatják egymást az eszközök, nem kell hozzá feloldani a telefont.

(#1178) nmolnar válasza scyllarus (#1176) üzenetére


nmolnar
csendes tag

Wear OS-t megértettem, elfogadom. Energia takarekossagnal nem találtam olyat, ami ezt gatolhatna. A push értesítés viszont ki volt kapcsolva. Meglatom így valtozik-e majd valami. Köszi!

(#1179) nmolnar válasza scyllarus (#1176) üzenetére


nmolnar
csendes tag

.

(#1180) nmolnar válasza kali (#1177) üzenetére


nmolnar
csendes tag

Volt már, hogy fél órát is vártam, de nem csatlakozott újra. Én is P20 Pro szofverhibara gyanakszom inkább. Kiprobalom majd a Mate 10 Pro-val. Aztán jöhet a gyári visszaallitasa az okoskarkotonek health-bol. Azt sem próbáltam még. Köszi a tippeket!

(#1181) kali válasza nmolnar (#1180) üzenetére


kali
legenda

Az rengeteg és tényleg nagyon nem normális, olyan 1 - 2 percre gondoltam maximum.

(#1182) Luck Dragon

Nos már régen itt a jó idő, de most jön a de, kijelző fényereje nagyon gyenge. Persze mi band kettő mellett egyértelműen jobb.
Vicces mikor árnyékot megtalálva próbál az ember fia kezével egy fényszűrőt készíteni hogy akkor most hol is tartók. :)

December óta kopp-kopp szinte ugyanolyan mint mikor kivettem a dobozból.
Az akkumulátor kapacitása nem csökkent , teszi a dolgát ahogyan eddig is. Avagy technikai szinten rendben van. És azt tartom hogy mai napig szép a formája. Elegáns , nem hivalkodó.

De amivel nagyon nem tudok megbarátkozni az a szoftveres háttér munkálatok.
Amióta elkezdtem és ahol most tart az applikáció az messze a legkacifántosabb út volt.

Mintha a Windows phone fejlesztési brigádja találná ki hogy mi is lesz.
Mint ha nem tudnák eldönteni hogy merre is tartanának.
Egyik hónapban kettő applikáció, utána át variálják....
Aztán elég csak a Healt, jaj de mégsem mert kell mellé a Wear majd a Huawei szerviz regisztráció applikáció.
Fő poén hogy az automatikus csatlakozás Android One rendszeren szinte lehetetlenség. Ellenben egy Miui os alatt úgy működik ahogyan a nagy könyvben meg van írva. Ki érti ezt?!
Szóval kellene végre egy irány.

Összességében nem bántam meg hogy ezt választottam. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1183) pedrocaracas


pedrocaracas
újonc

Polar H10 vs Huawei Band 2 Pro

Alsó a Polar

[ Szerkesztve ]

(#1184) scyllarus válasza Luck Dragon (#1182) üzenetére


scyllarus
veterán

Teljesen egyetértek minden szavaddal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1185) Luck Dragon válasza scyllarus (#1184) üzenetére

Hát legyen. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1186) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Beruháztam egy P10-es Huawei készülékbe.
Az istennek nem akar a Messenger üzenet átmenni. A Face átmegy, Email átjön, de a Messenger nem.
Mi lehet ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1187) scyllarus válasza eladogeppc (#1186) üzenetére


scyllarus
veterán

A push értesítések jelzése be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1188) eladogeppc válasza scyllarus (#1187) üzenetére


eladogeppc
veterán

Persze. De most már nem tudom, hogy a Wear is kell-e mellé, vagy nem, mert a Huawei Egészség átvette az uralmat elviekben.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1189) scyllarus válasza eladogeppc (#1188) üzenetére


scyllarus
veterán

Valaki mintha írt volna ilyesmit, hogy kellett neki a Wear ahhoz,hogy minden üzenettípus értesítése megjöjjön.
Nekem iosen csak Wear van, azzal meg is jön minden, droidon valakinek rá kellene nézni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1190) Luck Dragon válasza eladogeppc (#1188) üzenetére

Wear is kell.

Bár nem is olyan régen írtam picivel feljebb, hogy az alkalmazás felhasználási feltételek nem egyértelműek.
Az összevisszaság jellemzi az egészet.

Nálam most úgy van megoldva hogy fent van minden ami régen is kellett.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1191) kali válasza Luck Dragon (#1190) üzenetére


kali
legenda

A telefon típusától, illetve az azon lévő rendszertől is függ, bizonyos Huawei/Honor telefonoknál nem megy már a Wear, ha alapban adott a megfelelő Egészség.

(#1192) Luck Dragon válasza kali (#1191) üzenetére

Ezt nem tudtam.
De az egészség mivel másabb mint a webáruházas?
Miért nem kell mellé a Wear? Mivel másabb Huawei gyárilag rajta lévő applikáció?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1193) Liller7 válasza eladogeppc (#1188) üzenetére


Liller7
tag

Nekem se jelezte az összes üzenetet,csak a wear telepítése után jött át minden.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1194) kali válasza Luck Dragon (#1192) üzenetére


kali
legenda

Hozzácsapták azokat a hiányosságokat (és részben támogatást a kiegészítők tekintetében), amiket korábban nem tudott csak a Wear.
Visszamenőlegesen néztem utána én is, mert amikor a Huawei Mate 10 Pro mellé vettem a Runtastic okosóra helyett Huawei Band 2 Pro-t, akkor írta az egyik fórumtárs azonos kombóval, hogy már elég az Egészség alkalmazás.
Korábban én is úgy tudtam, hogy kell a Wear a Huawei telefonokra is az Egészség mellé is, ami igaz is volt.
Azóta a feleségemnek is lecserélődött a Runtastic okosóra Huawei-re és a Honor 8 telefonján is elég már az Egészség alkalmazás.

(#1195) Luck Dragon válasza kali (#1194) üzenetére

Így értem. Köszönöm az infót.
De attól függően a nem Huawei mobiltelefon esetében kell a a kettő -három alkalmazás. Vagy nem? Mert nekem és ahogyan olvasom másnak is így működik rendesen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1196) kali válasza Luck Dragon (#1195) üzenetére


kali
legenda

Azt nem tudom biztosra, mert gyakorlati tapasztalatom csak az említett Huawei és Honor telefonnal van, ilyenek vannak jelenleg a családban és azoknál elég az Egészség.

[ Szerkesztve ]

(#1197) viewed válasza kali (#1196) üzenetére


viewed
tag

Mate 9-en ha csak az Egészség alkalmazás van fent, akkor nem minden értesítés megy át a Band 2-re. Ha a wear is fent van, akkor már igen, viszont ilyenkor hiába kerül megtekintésre az ami miatt jött az értesítés, az nem tűnik el a perecről. Tehát ahogy nézem, egyik verzió sem 100%-os.
A működésben is akadnak érdekességek. Pl. Napközbeni szundikálást egyáltalán nem rögzíti.

(#1198) kali válasza viewed (#1197) üzenetére


kali
legenda

Nálunk a Mate 10 Pro-n és a Honor 8-on csak az Egészség alkalmazással minden tökéletes:

Friss az Egészség alkalmazás és a kiegészítő firmware verziója is?

[ Szerkesztve ]

(#1199) viewed válasza kali (#1198) üzenetére


viewed
tag

Most nézem, hogy az idővonalon nem jelzi, viszont alul a leírásban szerepel.

(#1200) NemMo


NemMo
őstag

Sziasztok! Gondolkodok egy ilyen kütyü beszerzésén és arra lennék kiváncsi, hogy az értesítéseknél mennyi infot ad. Pl ha hívnak kiírja, hogy ki hív vagy a messenger üzeneteknél lehet e a karkötőn elolvasni az üzeneteket? Hogy kezeli az ékezetes betűket? Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.