Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Black_Raven válasza calvin76 (#1750) üzenetére


Black_Raven
veterán

De jó is lenne.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1752) kali válasza hatD (#1749) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ne kapcsold ki manuálisan, a rendszer vezérli az energiagazdálkodást, de itt már készenléti bekapcsolt állapotban is alig van fogyasztás az újabb verziós bluetooth moduloknál.

(#1753) gyvince


gyvince
senior tag

Srácok a sós vizet is bírja a kar perec???

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1754) nylontacsko válasza gyvince (#1753) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nekem bírta.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#1755) gyvince válasza nylontacsko (#1754) üzenetére


gyvince
senior tag

Köszönöm

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1756) hatD válasza calvin76 (#1750) üzenetére


hatD
tag

Sikerült megtalálnom a Xiaomi Mi Band 3 fórumon a #781 hozzászólásában írja sharp4 kolléga, szerintem Őt kellene megkérdezni, de erre akkor nem volt időm.

(#1757) hatD válasza kali (#1752) üzenetére


hatD
tag

Köszönöm, igen én is olvastam róla, hogy a legújabb BT már alacsony fogyasztású, de a fent idezett fórumon már az autómatikus ki-be kapcsolásról írnak.

(#1758) Garfield85 válasza gyvince (#1753) üzenetére


Garfield85
tag

Normális, h bírja, viszont nekem karóránál, fényképezőgépnél használatiban írta sós víz után 30-60 percet edesvizben kell tartani. Normális a rengeteg sós víz tönkre teheti a tomiteseket.

(#1759) hatD válasza djDanee (#1727) üzenetére


hatD
tag

Nem gondolom, hogy választ találtam az úszással kapcsolatos gondjaidra, felvetésemet kipróbálni sincs módom de ajánlom, hogy olvasd el az alábbi linken az úszással kapcsolatos bejegyzést.

https://www.techadvisor.co.uk/review/activity-trackers/huawei-band-2-pro-review-3665490/

Ebbő egy kiragadott rész magyarítása az alábbi:

"Úszás
Nem csak a Band 2 Pro izzadságálló, de ellenáll az 5 ATM víznyomásának, így tökéletes úszáskövető eszköz.

A Run vagy a Kerékpározással ellentétben, a Swim funkció bekapcsolásához a felhasználóknak kétszer kell kopogtatni a csuklóit. Ez a mozgás valóban jobb pontosságot biztosít a GPS követés során.

Nehéz lenne elérni a kis otthoni érzékelő gombot egy úszási versenynek köszönhetően, melyeket a képernyőn kopogtattak az ujjával. Jól csinált Huawei.

A készüléken megjelenített tevékenységkövetés magában foglalja az elfogyasztott kalóriákat, a távolságot és az eltelt időt. Az alkalmazásban rögzített adatok az égetett kalóriák, a megtett távolság és a pulzusadatok mellett eltelt idő."

Megpróbálnod talán érdemes.

(#1760) hatD válasza hatD (#1759) üzenetére


hatD
tag

Kiegészítésűl még az úszás közbeni használatról találtam még egy bejegyzést az alábbi linken:

https://www.techstage.de/test/Huawei-Band-2-Pro-im-Test-ueberwacht-Schlaf-Puls-Aktivitaet-4024999.html

A magyarítása ebből kiragadva a következő:

"A normál szabadtéri futás mellett beltéri edzés, kerékpározás vagy úszás is lehetséges. Az adott tevékenységi kártyákat a Huawei Health segítségével lehet hozzárendelni és rendezni. Van egy okos sajátosság, amikor úszni: A felvételt itt nem a gomb megnyomja, hanem kétszer megérinti a csuklót. Ennek van értelme, mert a kapacitív gomb nem működik megbízhatóan a vízben"

Ezek szerint tehát az úszást két koppintással leket aktiválni és valószínű két koppintás a kilépés is.

Szomorú, hogy egyre gyakoribb az, hogy az egyébként jól sikerült készülékekhez sem adnak használható kezelési leírást, mindent úgy kell összeollózni.

(#1761) keszi1991


keszi1991
tag

Én júniusban próbáltam utoljára az úszás funkciót, távolságot sajnos nem mért, azota nem hordom.. Rémlik h nemrég jott valami frissítés, lehet most mar tudja merni a tavolsagot? En vittem a sos vizbe, nem lett semmi baja!

(#1762) hatD válasza scyllarus (#1729) üzenetére


hatD
tag

Légszives nézd meg a fórumban tett két hozzászólásomat: #1759 és #1760, az ott leírakat talán érdemes kipróbálni, gondolom úgy működik, hogy az úszást választva a tartós nyomás helyett a két koppot alkalmazod az indításra.

(#1763) Tacsi87


Tacsi87
újonc

Szia, üdv mindenkinek.

Most vettem Band 2 Prot, és próbaképpen le is zuhanyoztam, tehát azt kell mondjam, a víz éppen hogy a dupla nyomást simán megcsinálja (kettőt ugrott a főképernyőről), de hosszú nyomást nekem nem produkált. Nem tudok egyébként belépni az úszásra dupla koppal, azt írja ki, hogy long press to enter.

(#1764) kali válasza Tacsi87 (#1763) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Először hosszan nyomj az úszásra, utána kell határozottan koppintani kettőt, aztán visszaszámol és indul az úszás monitorozása, a kilépéshez szintén két koppintás kell.

(#1765) Tacsi87 válasza kali (#1764) üzenetére


Tacsi87
újonc

Szia!

Köszi. Abban tudsz segíteni, hogy mit jelent a beltéri futásnál a súlyzóikon melletti szám?
Én mindig magamnál hordom a telefont, és így kikapcsolnám a telefon számlálóját. Van erre módszer?

(#1766) Juliuska


Juliuska
senior tag

Frissült a Health alkalmazás! Töltsétek (a Play-ről). Úgy látom, áttekinthetőbb, mint amilyen az előző volt...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#1767) kali válasza Tacsi87 (#1765) üzenetére


kali
legenda

Azt nem néztem még, mert beltéren nem szoktam futni - pedig jó lenne -, de kíváncsiságból rápillantok majd.
A lépés számlálására gondolsz? Szerintem nem lehet - csak az érték kijelzését lehet kikapcsolni -, legalábbis amely telefonjaim eddig voltak, azoknál így volt.

Juliuska: Az imént frissült nálunk is, de még nem néztem meg alaposan, hogy mi változott.

[ Szerkesztve ]

(#1768) Juliuska válasza kali (#1767) üzenetére


Juliuska
senior tag

Így első blikkre, a főoldalon történtek változások:

- a gyakorlat adatait részletezi (még a megtett útvonal kicsinyített másának is jutott hely)
- a perecen éppen mért pulzus adatai is azonnal láthatók lesznek, egy gyors frissítést követően. Kábé, úgy mint
Itt nálam most :B

A többi nóvumot pedig, majd Ti közzé teszitek :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#1769) gada00


gada00
aktív tag

Sziasztok,
Valaki használja valakisamsung S7 telefonnal? Van nálunk egy ilyen eszköz és néha beleáll az agyába és elfelejti a párosítást, mondjuk nem tudom melyik felejti el, de van hogy két percenkét csinálja ezt.

(#1770) dinostaRR


dinostaRR
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy másnál is élénkebb a kijelző felső része mint az alsó?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#1771) Black_Raven válasza dinostaRR (#1770) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1772) scyllarus válasza dinostaRR (#1770) üzenetére


scyllarus
veterán

Kicsit sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1773) lilikusz


lilikusz
újonc

Apkmirroron pont megláttam frissített Huawei Healtht. Feltettem, de semmi újat nem vettem észre.
9.0.3.300

Changelog:
1.Optimize page display to improve the App's user experience.
2.Bug fix

(#1774) scyllarus válasza lilikusz (#1773) üzenetére


scyllarus
veterán

A Playről is ez jön le legfrissebként.
A changelogban is leírják, hogy semmi extra változás nincs.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1775) lilikusz válasza scyllarus (#1774) üzenetére


lilikusz
újonc

Nekem még nem jött meg, hiába frissítettem rá. Ezért feldobtam kíváncsiságból onnan. Megesik az ilyesmi.
A bonyolult changelogot meg én is értem, de volt már olyan a történelemben, hogy nem mindent írtak bele.
Látom, ide is érdemes írni.

[ Szerkesztve ]

(#1776) Tacsi87


Tacsi87
újonc

Nekem tegnap rezgett a karomon, ránéztem, és kiderült, hogy 1 órája beltéri futáson van. Ez is valami meg nem említett feature lehet. :))
Vicces a user experience, amikor úsztam, és kiírja hogy 0 karcsapás/perc. Beraknak valamit, amit nem is mér. Ettől jobb lesz szerintük. :F

(#1777) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok!
Lehet resetelni az órát valahogy? Az adatokat az alkalmazásban lehet törölni?

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#1778) kali válasza taknyí (#1777) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Lehet, két határozott koppintás a főképernyőn, majd a megjelenő menüben lapozás a Restore opcióig és hajrá!
Az Egészség alkalmazásban is van olyan opció az óra menüjében, hogy: Gyári beállítások visszaállítása
Az Egészség alkalmazásban: Én -> Beállítások -> Adatvédelmi beállítások -> Az összes személyes adat törlése a Cloudból

[ Szerkesztve ]

(#1779) taknyí válasza kali (#1778) üzenetére


taknyí
senior tag

Köszi ki is próbálom...
Az órát sikerült rezetelni, de a health fiókban minden megmaradt... :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#1780) NPeete


NPeete
tag

A honor 3 band dokkolója kompatibilis a huawei band 2 pro-éval? Kellene rendelnem egy pár tartalékot, de band 2 pro-ra keresve kiad band 3-akat is, valamivel olcsóbban (viszont a képeken úgy tűnik néhánynál, hogy saját vezetéke van a docknak, mintha nem lenne microUSB bemenet rajtuk)

(#1781) bagyulus


bagyulus
tag

Üdv szeretném megkérdezni hogy mind két apk szükséges a készülék működéséhez?(Huawei Healtht-Huawei wear) köszönöm.

(#1782) Black_Raven válasza bagyulus (#1781) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Én csak a Health-et használom. Elvileg már mindent integráltak bele. Kipróbálod, ha működik minden akkor oké. Ha nem, feldobod a Weart is.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1783) scyllarus válasza bagyulus (#1781) üzenetére


scyllarus
veterán

Már csak a Health kell. És ne apk-ból tedd fel, a Playről töltsd le a legfrissebbet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1784) hatD válasza scyllarus (#1783) üzenetére


hatD
tag

Szia!
Látom, hogy alaposan ismered e szerkezetet, ezért valószínű találkoztál már olyan ismertetővel ahol stopper képességgel is felruházták.

Tulajdonképpen dedikált, a perecről működtethető funkcióra gondolok, nem az egyes edzések időmérőjére, de ilyent nem sikerült előcsalogatnom belőle.

Gyakran szükségem van bizonyos folyamatok nem precíziós mérésére, jó lenne, ha erre alkalmas lenne. Köszönöm.

(#1785) scyllarus válasza hatD (#1784) üzenetére


scyllarus
veterán

Az elírás lehetett. Minden funkció megjelenését ki/be lehet kapcsolni az Egészség appban. Ami ott nem szerepel, az a perecen sincs meg. Stopper nincs a listában.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1786) hatD válasza scyllarus (#1785) üzenetére


hatD
tag

Köszönöm, én is ezt tapasztaltam, de több, látszólag alapos tesztecskében is láttam, valószínű egymástól is átvesznek ellenőrizetlen adatokat.

(#1787) bagyulus válasza scyllarus (#1783) üzenetére


bagyulus
tag

Köszönöm mind kettőtöknek a segítséget.

(#1788) NPeete válasza Cranberries (#48) üzenetére


NPeete
tag

Nálam 3-at se bírt, csak kb 2 és felet.

(#1789) scyllarus válasza NPeete (#1788) üzenetére


scyllarus
veterán

Napi régész rovatunkat látták :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1790) Luck Dragon

Ma volt egy komolyabb esésem ,perec is kapott de meglepődve láttam hogy meg sem kottyant neki. Egyszer csak sikerül elpusztitanom. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1791) scyllarus válasza Luck Dragon (#1790) üzenetére


scyllarus
veterán

Meglepően jól bírja, tavaly december óta hordom, kapott rendesen, és egy mikrokarc sincs rajta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1792) bagyulus


bagyulus
tag

Szeretném megkérdezni, hogy az elmulasztott eseményeket kell-e neki jelezni mert nekem nem jelzi.(Huawei p10 készülékkel használom)

(#1793) scyllarus válasza bagyulus (#1792) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem jelzi, de én IOS-szel használom. Valaki droidos megnézné?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1794) Black_Raven válasza scyllarus (#1793) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jelez ez mindent, kivéve a nem fogadott hívásról, nem tesz egy ikont sem.:D az érdekesség az benne hogy általam elutasitott hívásról meg igen. Mert biztos elfelejteném hogy nem akartam beszélni a hívóval.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1795) scyllarus válasza Black_Raven (#1794) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem jön arról is, sőt meg is különbözteti a kettőt. Ha én utasítom el, áthúzott telefonkagyló jelenik meg, ha csak nem vettem fel, akkor egy "lepattanó" nyíl jelenik meg a kagyló ikonnal. :F

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1796) Black_Raven válasza scyllarus (#1795) üzenetére


Black_Raven
veterán

droidos vagyok.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1797) kali válasza bagyulus (#1792) üzenetére


kali
legenda

Nekem jelzi: (Huawei Mate 10 Pro párosítással.)

DarthFader: Nálam jelzi a nem fogadott hívást is.

[ Szerkesztve ]

(#1798) Black_Raven válasza kali (#1797) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem se p20 lite, se Honor Play-el nem jelzi, csak a hívást (meg minden mást)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1799) scyllarus válasza Black_Raven (#1798) üzenetére


scyllarus
veterán

Perecen a firmware verzió a legfrissebb?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1800) Black_Raven válasza scyllarus (#1799) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az volt rajta. 1.2.43

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.