Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) roflman


roflman
csendes újonc

Karácsonyra kaptam ajándékba egy ilyen órát (Band 2 Pro). Megosztanám, az eddigi tapasztalatokat, hátha más is kedvet kap hozzá, azt azért leszögezném, hogy korábban nem használtam semmilyen ilyen okos kiegészítőt (telefonon kívül), tehát összehasonlítási alapom nincs, viszont rendszeresen szoktam futni.

Na szóval az óra teljes kihasználáshoz 2 app-ra van szükség, egyik a Huawei Wear, a másik Huawei Health. A Waerben lehet "konfigurálni" az órát, a Healthben pedig szinkronizálja automatikusan az edzéseket/alvásmonitorozást stb. Szerintem egész jó dolgokat lehet vele csinálni, a healtben pedig elég részletes/átlátható visszajelzést ad az edzésemről.

Akkumulátor:

Ez alatt a viszonylag majdnem 2 hét alatt én 3szor töltöttem fel az órát, egyik alkalommal sem hagytam lemerülni teljesen, a legalja 20% volt, mikor töltőre tettem, mind ezt úgy, hogy 7 alkalommal voltam futni dec24 óta. Ezek az edzések időben 30-60 perc közé tehetőek, szóval igen sport közben GPS-nél gyorsabban merül az óra, ez elég jól látható, de végülis ez érthető. Ha valaki nem használja ezt a funkciót, szerintem két hetente elég töltőre tenni egyszer.

Alvásmonitorozás:

Szerintem elég pontos, jól jelzi az ébrenléteket éjszaka, még azt is jelezte, mikor csak felébredtem néhány percre, de nem keltem fel az ágyból. Nyilván ezzel a funkcióval is kicsit jobban merül az aksi.

Pulzusmérés:

Pulzus méréstől senki se várjon halálpontos értékeket sport közben. Nem olyan, mint egy öv, inkább tájékoztató jellegű. Egész napos pulzus mérést nem próbáltam, nem érdekelt és nincs rá szükségem.

Értesítések:

Amivel próbáltam (Gmail, Facebook, Messenger, Hívások) nálam tökéletesen működik. (huawei p9) Külön minden app-ra be lehet állítani, hogy melyikről szeretnél értesítéseket kapni, nyilván nem néztem meg az összeset, de gondolom azokkal sem lehet nagy gond, nekem másra nincs szükségem.
Kiírja a másik fél nevét,hogy honnan kaptad az üzenetet (facebook,gmail,sms,stb), és az üzenet első néhány szavát. Hívást felvenni az órával nem lehet, de elutasítani igen.
Az ébresztést külön kell beállítani a Wear alkalmazásban, de tökéletesen működik, kb 10 alkalommal rezeg mielőtt abbahagyja és 5 percenként ismétli (állítható), míg le nem állítom.

GPS:

Balatonon futok, nem házak között, több alkalommal voltam ugyanarra, és néhány méter eltéréssel ugyanazokat az adatokat hozta le az óra. Ha 3szor tettem meg ugyanazt a szakaszt/kört, akkor mind három alkalommal pár méter eltéréssel ugyanazt mérte (3x4km-nél szakaszonként 3.99, 4.0, 3.99 voltak a mért távok). Ha elindítom az edzést a GPS kb 30 sec alatt megtalálja a jelet, majd visszaszámol és lehet futni. Kilométerenként rezeg/jelez az óra, a jel szakadozni nem szokott. A health alkalmazásban visszanézve az útvonalat is folyamatos és arra jelzi, amerre futottam.

Kijelző/Kinézet/Viselet:

A kijelző abszolút jól olvasható, áttekinthető, igaz nagyon erős napsütésben télen nem igazán tudtam letesztelni :) Kinézetre szerintem esztétikus, de ez emberfüggő. Az órát viselni nagyon kényelmes, szinte észre sem lehet venni, hogy a csuklómon van.

Bluetooth:

Kb 10 méter távolságig tartja a kapcsolatot a telefonnal. Ha esetleg eltávolodok tőle, gyorsan újra tud kapcsolódni, megszakadni amúgy telefon közelben nem szokott.

Összegezve ár érték arányban szerintem megéri, ha valaki kihasználja a funkcióit. Úszásról és biciklizésről sajnos nem tudok nyilatkozni, az óra ugye vízálló ezt csak fürdés közben tudtam tesztelni, eddig túlélte minden alkalommal. Telefon nélkül számomra kényelmesebb futni :)

(#452) Juliuska válasza roflman (#451) üzenetére


Juliuska
senior tag

Köszi szépen, hogy az eddig gyűjtött tapasztalataidat velünk is megosztottad. :C
Használd jó egészséggel továbbra is a percet, s ha még lesz valamilyen plusz infód a cuccról, azt is szívesen olvassuk.

Meg.
Azért a Balaton való futkorászásodat biz' Isten, megnézném! ;]
Olvastam valahol, hogy járni már tudott valaki a vízen (...) De hogy futni is lehet azon? :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#453) scyllarus válasza Juliuska (#452) üzenetére


scyllarus
veterán

Tél van, be van fagyva :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#454) Juliuska válasza scyllarus (#453) üzenetére


Juliuska
senior tag

:D :D :D itt Pesten (a Világ közeépén :P ) pedig aszonták' az időjósok, hogy a késő őszi időjárást felváltja a TAVASZI...máshol ez nincs így? :F
No de ilyet? :DDD

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#455) roflman válasza Juliuska (#452) üzenetére


roflman
csendes újonc

Hát igen kicsit félreérthető volt, arra akartam utalni vele, hogy nem társasházak/tömbházak között futottam, hanem vízpart mellett, nyíltabb területen, esetleg kisebb utcákban, így például hogy hogyan szuperálna Pesten a GPS azt nem tudom. Itteni körülmények között nincs vele probléma az biztos. :)

(#456) scyllarus válasza roflman (#455) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nem voltál félreérthető, csak direkt félre akartuk érteni :)
Kell egy kis lazítás így pénteken.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#457) Turbi0116


Turbi0116
újonc

Sziasztok!

Végigolvasva a topikot és a az internetet erre a két dologra nem találtam választ, ami számomra fontos lenne.

Valaki írta itt a topikban a nyílvízi úszás támogatást. Nyáron sokat úszok a Velencei-tóban, így az lenne a kérdésem esetleg erről van valakinek információja, hogy ez esetben a gps működik e a karkötőn? (nyilván most nem lehet kipróbálni, de hátha tud valaki pontosat). Valamint, ha a telefon is nálam van futás közben, (zenét és audio coach-ot is hallgatok) akkor az órával tudom indítani és leállítani az edzést? Nem fog mindkét eszköz mérni?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#458) Luck Dragon válasza roflman (#455) üzenetére

Szfv-n végig volt jelem. Nem volt probléma gondolom BP-n sem lenne. Bár kitudja..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#459) #14841344


#14841344
törölt tag

Még egy kérdés felmerült bennem.

Mi történik abban az esetben, ha éppen nem vagyok (és a karperec sincs) a telefon közelében és jön egy értesítés a telefonra. Ha újra telefon közelben leszek akkor jelzi a karperec utólag ezeket az értesítéseket?

(#460) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! P8 al használja valaki?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#461) shamfight válasza #14841344 (#459) üzenetére


shamfight
újonc

Nekem nem jelzett ebben az esetben, csak ha éppen akkor kap értesítést mikor a telefon közelében van akkor.

(#462) Benyuss


Benyuss
tag

Sziasztok!

Egy mi band 2-t cserélnék erre.
A bandem egy hónapja nem hajlandó csatlakozni a Huawei P10-emhez.
Se a notify, se a mi fit, semmi. Már mindent próbáltam.
Egyébként is unom és már túl kicsi számomra.
Kinéztem ezt a karkötőt, de erre azt írják a play áruházban a huawei wear értékeléseinél, hogy nem csatlakozik semmilyen telfonnal semmilyen karkötő.
Ez mindenkinél fennáll?
Nincs rá valami megoldás?

Ehhez a karkötőhöz csak a huawei wear-t lehet használni, nincs 3rd party app?

Köszi!

(#463) Vesa válasza Benyuss (#462) üzenetére


Vesa
veterán

"hogy nem csatlakozik semmilyen telfonnal semmilyen karkötő."

Ez alatt pontosan mit értesz?
Nekem elsőre csatlakozott az Iphone-hoz, azóta is azzal használjuk. De a szoftverek miatt rápróbáltam egy Huawei P9-el és egy Sony Z5-tel is, egyikkel sem volt semmi gond, zökkenőmentesen szinkronizáltak és minden működött.

3rd party appról nem tudok, eddig kb. 3-4 egyéb szoftvert próbáltam társítani, de nem sikerült. Viszont a wear tökéletesen működik és egész jónak is mondható.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#464) csibike80 válasza Benyuss (#462) üzenetére


csibike80
csendes tag

Szia! Sajnos nekem is ugyanezt csinálja a mi band 2, megoldást èn sem találtam rá. Ezèrt vettem a band 2 pro-t ès nem bántam meg!

(#465) Luck Dragon válasza Benyuss (#462) üzenetére

Ez előttem szóló fórum társakkal ellentétben , nálam még az új updatel sem párosodnak össze.

Hogy is néz ki pontosan?
Csatlakozás előtt rá érintek a perecre majd elindítóm a Wear alkalmazást. Ki írja hogy csatlakozás...
És nem találja "nincs kapcsolat" címen.
Ilyenkor a Wear alkalmazást újra indítom, és még be sem lép az applikációba már kapcsolódik és szinkronizál.

Egy szó mint száz gyári állapotban semmi baja nem volt. Azóta kettő frissítést kaptam , de ugyanakkor pont ez a része nem üzemképes még mindig.Bosszantó!
És a Wear alkalmazás a play áruházban történő hozzászólások százai is ezt igazolják, nem hiszem el hogy nem lehet ez ellen tenni már valamit.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#466) Juliuska


Juliuska
senior tag

Álljon itt egy ellenpélda is:
A legfrissebb firmware-rel és a legújabb play-en található változattal használom a percet mindenféle gond, probléma, vagy egyéb fentebb jelzett hiba NÉLKÜL!
A hibáitok szerintem abból adodhatnak, hogy mivel mostanság majd' minden telefongyártó igyekszik valamilyen pluszt belecsempészni az azokon alkalmazott op.rendszerekbe, lehetnek anomáliák.

Hogy jutottam erre a következtetésre?
Úgy, hogy Huawei telefont használok és SEMMIT nem tapasztalok a Ti problémáitokból. :U

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#467) arnyjaro válasza Juliuska (#466) üzenetére


arnyjaro
csendes tag

+1 :R

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#468) #14841344


#14841344
törölt tag

Közben megrendeltem magamnak a Band 2 Pro-at egy AH100 társaságában.

(#469) Juliuska válasza #14841344 (#468) üzenetére


Juliuska
senior tag

AH100? Az egy okosmérleg? Ha igen, akkor légyszi' irj majd pár tapasztalat útján gyűjtött véleményt is. :R

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#470) #14841344 válasza Juliuska (#469) üzenetére


#14841344
törölt tag

Igen a Huawei okos mérlege. Igyekszem egy kicsit egészségesebb életmódra átálni.

Persze a tapasztalataimat majd minden féleképpen megosztom majd itt.

(#471) Luck Dragon válasza Juliuska (#466) üzenetére

Egy Android One os-nél semmi ilyen nincs.
Vegy tiszta droid. Jelenleg 8.0 van rajta. De előtte levegő Nugaton sem volt jó a szinkron kapcsolat.

Legújabb applikáció és updatel a perecen.

El nem tudom képzelni hogy mi lehet ennek az oka.

Lehet a Huawei készülékekben van inkább valami plusz amiért nektek ez működik. (Ez az én tippem). :)

Bár már hozzá szoktam és úgy is nap végén szinkronizálok le mindent. Így egyszeri kapcsolattal meg is vagyok.

SZAMigabi
Engem is érdekelne majd. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#472) Juliuska válasza Luck Dragon (#471) üzenetére


Juliuska
senior tag

Biztosan úgy van, ahogyan mondod: a Huawei-ben van valami plusz, a többiben pedig - ezek szerint -
nincsen meg.

Akkor meg is találtad a megoldást, hogy mi kell a perec tökéletes működéséhez... ;] ;)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#473) Luck Dragon válasza Juliuska (#472) üzenetére

Ha valóban így van, ezzel a Huawei minősíti magát.
Bár így is. Mert még több száz vissza jelzés után sem javították ki a hibát.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#474) scyllarus


scyllarus
veterán

Huawei G620S (4.4), Huawei P9 Lite Mini (7.0) Iphone SE (11.2) - Mindegyikkel tökéletesen működik.
Ezek szerint az Apple is belerakja azt a kis pluszt :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#475) Juliuska válasza scyllarus (#474) üzenetére


Juliuska
senior tag

:D

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#476) so_ha


so_ha
senior tag

Beleolvasva a fórumba pár gondolatom, és egy kérdésem lenne.

Párom augusztus közepe óta használja kínai rendelésből (csak később jött Európába). Éjjel-nappal rajta van, és sosem volt gondja a párosítással (Samsung Galaxy Ace 4-el használja). Páran kérdezték a nyíltvízi úszás paramétereit. Miután ősszel jött Európába az óra, így nyílt vízen kevés esély volt kipróbálni, uszodában meg a GPS nem ér semmit, így ha csak valaki nem pihent melegebb égövben az elmúlt hónapokban, akkor csak nyáron lesz tesztelhető a tudása.

Negatív tapasztalat 6 hónap után, hogy kitágult a szíj az óra csatlakozásánál, és a kis rögzítő csavar feje alól ki tud fordulni a műanyag, így leesik a szíj (a műanyag közrefogja a szerkezetet, melybe belepattan, és itt kis csavar rögzíti). Még szerencse, hogy a lakásban történt, így az óra nem sérült, "csak" szíjat kell újat venni hozzá. Ha az utcán fordult volna elő, akkor lehet, hogy észre sem veszi az ember az elvesztését. Az óra gyári "be patenttolása" sem "atom biztos", mert véletlenszerűen (akár ruhával akaratlanul is) kikapcsolódhat. Gondolom nem véletlen, hogy a Samsung a Gear 2 után a modellváltásnál a Pro modellnél már lecserélte a hasonló szíjrögzítést. A Huawei Band 2 Pro rögzítés még hasonló a sima Gear 2-höz (nem csatos, csak bepattanós).

A kérdés, hogy valaki cserélt e már szíjat a karperecen, és ha igen, akkor hol vette? Illetve talált e valaki csatos szíjat a karperechez, akár utángyártottat? Én csak az eredeti szíjat találtam eddig kínai oldalon. Válaszokat előre is köszi!

(#477) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Sok tépelődés, gondolkodás, utána olvasás után arra az elhatározásra jutottam, hogy ez az az okos kütyü amit be akarok szerezni. Ali express-ről rendelném. Van egy kis fennakadásom. Azt írja van benne angol nyelv. Ha megérkezik gondolom az alap a kínai. Itt a fórumon olvastam, hogy úgy lehet a karperecet angol nyelvre állítani, hogy a telót angol nyelvre rakjuk majd a karpereccel szinkronizáljuk. Eddig ugye jól tudom? Nomármost én a telefonom (honor9) magyar nyelven szeretném használni. Kérdés : ha vissza állítom a teló nyelvét magyarra a karperec marad angol vagy visszaáll kínaira? Tudja-e ezt valaki?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#478) so_ha válasza snakebait (#477) üzenetére


so_ha
senior tag

A Kínairól az Angolt jól tudod. Ha szinkronizálva van Magyar nyelvű telefonbeállítással, akkor visszaáll Kínai nyelvre a karperec, így szinkronizálás alatt jobb az angol nyelv :-). Ha szétkapcsolod a karperecet a telótól, attól még ugyan úgy mér mindent, és kijelez angolul, csak a szinkronizálás előtt kell a telefon nyelvét angolra váltani, hogy szinkronizálni és elemezni tudjad az adatokat. Ha szétcsatlakozol, akkor a teló már mehet vissza Magyar nyelvre, és úgy is tudod elemezni az adatokat.

Összegezve:
- A karperec akkor Angol nyelvű, ha az utolsó szinkronizálásnál a telefon is Angolra volt állítva
- A karperec szinkronizálás nélkül is gyűjti/méri/memorizálja az adatokat
- A telefont elég csak a szinkronizálás idején Angolra állítani, mert bontás után Magyarul is elemezhetők a kapott adatok

(#479) scyllarus válasza so_ha (#478) üzenetére


scyllarus
veterán

Csak akkor nem fogja megkapni az értesítéseket.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#480) so_ha válasza scyllarus (#479) üzenetére


so_ha
senior tag

Igen, akkor a hívás és sms értesítéseknél nem rezeg, illetve írja ki.
Ha fontosabb az állandó Magyar nyelv, akkor azt a telón kell nézni.

(#481) snakebait válasza so_ha (#478) üzenetére


snakebait
senior tag

Ez nem jó megoldás ha csak szinkronizálás alkalmával vannak összekapcsolva, mert akkor nem kapok értesítést. Viszont az megint egy tripper megoldás ha minden egyes szinkronizálás alkalmával a telefont kapcsolgatni kell Magyar és Angol nyelv között. Viszont van Ali Expressen global version is. Nem tudom ennél hogy lehet? Ha a telót Magyarul használom szinkronban a karpereccel akkor is angol marad a karperec nyelve? Gondolom ezt lehet Magyarországon is kapni🙄 Mi erről a véleményetek?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#482) so_ha válasza snakebait (#481) üzenetére


so_ha
senior tag

Mi itt vettük (most 57,25$ a GPS verzió), ez is "Chinese but APP suports multi-languages".

(#483) snakebait válasza so_ha (#482) üzenetére


snakebait
senior tag

Én ezt néztem
És Te hogyan használod? Angolul a telefont?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#484) so_ha válasza snakebait (#483) üzenetére


so_ha
senior tag

A páromnak rendeltük, és Angol beállítással használja (illetve a mai napig használta ... mint írtam #476 megadta magát a szíja, amiért nem kellet semmit sem tennie, csak hordta fél évig folyamatosan), mert szüksége van az értesítésekre. Ahonnan én rendeltem, ott 130 megrendelésre 95 visszajelzés jött már 4,9-es átlaggal. A Te általad linkelt eladónak csak 7 megrendelése van, és még nulla visszajelzés.

(#485) snakebait


snakebait
senior tag

Nem tudom... 🤔Várok még a rendeléssel. Megvárom még mit mondanak itt a többiek. Mert a telót szeretném folyamatosan Magyar nyelven használni és jó lenne ha a karperec angol maradna. Ha ez nem lehetséges akkor inkább más termék után nézek.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#486) roflman válasza Benyuss (#462) üzenetére


roflman
csendes újonc

Szia!

A Mi Band 2 csatlakoztatási problémának úgy tudom, egy december eleji szoftver frissítés az oka, amit azóta sem javítottak (szofvtert a gyári appra értem, nem a firmwarre). Egyik ismerősömnek leszedtünk egy alkalmazást, talán "fix-it for mi band2" volt a neve. (samsung telefon) Hogy pontosan mit csinál a szoftver azon kívül, hogy letörli a gyári appot arról nincs infóm, de miután feltettük, töröltük a gyárit, majd visszaraktuk azt, azután újra lehetett csatlakoztatni a telefonhoz és azóta is működik neki. Egy próbát megér, hátha neked is segít, és van időd gondolkozni a lehetséges cserén.

Viszont, ha mindenképpen cserélni akarsz huawere, akkor annyi infóval tudok szolgálni, hogy nekem semmilyen kapcsolódási problémám nem volt eddig a wear applikációval az eddigi két hét alatt (P9-em van). Az óráról pedig korábban leírtam a rövid tapasztalataimat.

(#487) #14841344 válasza snakebait (#481) üzenetére


#14841344
törölt tag

Szia!

Jól gondolom, hogy ez a nyelv váltogatás csak a Kínából rendelt perecre vonatkozik?

(#488) scyllarus válasza #14841344 (#487) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, az itthon vásároltakkal ilyen mizéria nincs.
Az összes csatlakoztatott teló végig magyar nyelven volt, a perec pedig angolon.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#489) snakebait válasza #14841344 (#487) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Nem tudom, tapasztalatom nincs ebben, itt a fórumon olvastam csak róla. Esetleg ha jön valaki tapasztaltabb ebben majd megmondja. Én is kíváncsi vagyok. Ettől függ ezt választom-e vagy másik okos kütyüt.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#490) #14841344


#14841344
törölt tag

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszotokat.

(#491) Benyuss válasza roflman (#486) üzenetére


Benyuss
tag

Szia!

Köszi a választ!
Sajnos azt is próbáltam és nem oldotta meg. :(

(#492) Vesa válasza Luck Dragon (#471) üzenetére


Vesa
veterán

Lehet a Huawei készülékekben van inkább valami plusz amiért nektek ez működik. (Ez az én tippem).

Nem hinném, mert én IPhone-al használom ami még csak nem is android, de a Sony Z5 is simán felismerte.

A tudomány a valóság költészete!

(#493) snakebait válasza scyllarus (#488) üzenetére


snakebait
senior tag

Akkor Magyarországon fogom beszerezni (ugyanis szerbiai vagyok , vajdasági) és hozzám legközelebb eső város és üzlet a Szegedi edigital. Csak ott most éppen nincsen, majd a hónap közepe felé kapnak.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#494) Luck Dragon válasza Vesa (#492) üzenetére

Mint felismerés melyik részére érted? Az alkalmazás elindulásával, vagy a háttérben futó alkalmazás megnyitásával történő egyidejűleg visszatérő csatlakozásról, mert nem mindegy.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#495) scyllarus válasza snakebait (#493) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is ott vettem :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#496) lindermen válasza snakebait (#493) üzenetére


lindermen
aktív tag

Én kecskeméti vagyok, én sem akartam várni az Edigitalra, máshol pedig drágább illetve nincs készleten, viszont ráleltem a bestbyte üzletre ahol ugyanannyi az ára. Pénteken felhívtam őket, holnap átvehetem szállítási díj nélkül a kecskeméti üzletben :) Úgy láttam van szegedi üzletük, egy próbát megér ;)

[ Szerkesztve ]

(#497) Vesa válasza Luck Dragon (#494) üzenetére


Vesa
veterán

Mindkettő esetben tökéletesen működtek! iPhone-al használjuk napi szinten, az meg ugye teljesen más mint egy bárlmilyen Huawei telefon. Frissítést is csináltunk már vásárlás óta.
Nem tudom, nálad mi lehet a probléma, de igen valószínűtlen, hogy azért rendetlenkedik, mert nem Huawei telefonnal használod.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#498) #14841344 válasza snakebait (#493) üzenetére


#14841344
törölt tag

Szia!

Én is az extrem digitaltól rendeltem. Eredetileg január 12-t írtak, egyszer véletlenül ránéztem és rendelhető volt.

(#499) lindermen


lindermen
aktív tag

Na tegnap meg is érkezett a perec. Nekem nagyon tetszik. Az eddigi pozitívumokat alá tudom támasztani. :))

(#500) snakebait válasza lindermen (#499) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Magyarban vetted vagy valahol neten rendelted külföldről?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.