Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Jorgos01 válasza nylontacsko (#1500) üzenetére


Jorgos01
tag

Ez szuper.
Várom a beszámolót.
Előre is köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#1502) mrrr74 válasza Jorgos01 (#1498) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

A másikban válaszoltam.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1503) Jorgos01 válasza mrrr74 (#1502) üzenetére


Jorgos01
tag

Köszi.
A másikban olvastam. :) :))

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#1504) Jank


Jank
tag

Eldöntöttem, hogy úszni fogok. A jelenlegi karpántom egy Makibes ID107 HR pro . Több mint egy éve használom megelégedésel. A hozzárendelt app.neve Veryfit Pro , stabil, elég részletes, rendszeresen frissül,
A pánt az csak ip67. Elolvastam a fórumot és beruháztam egy Huawei Band2 pro karpántra. Telefonom azonos márka , P10.
A két karpánt ára között kb. 50$ különbség van. A Huawei ip68 besorolásával és dedikált GPS-el szemben a Makibes 15 különböző sport tevékenység naplózását tudja, zene vezérlés, időjárás visszajelzés, elhagyott telefon jelzés, 5 tárolt értesítés visszakeresés, közvetlen usb töltés , viszont csak telefonon keresztül működik a GPS alapú útvonal rögzítés.
Szándékozom egy részletesebb összehasonlítást tenni, amit igény esetén megosztanék itt a fórumban. A Huawei karpánt paraméterének megfelelő , vagy meghaladó készülék ma több gyártótól is elérhető.
Magam is nagyon kíváncsi vagyok, hogy a +50 $ -t mire fizettem ki. Balek vagyok akit a sznobizmus hajt a nevesebb márkanév után? Miben több egy neves Kínai gyártó terméke egy átlagos hétköznapi gyártótól?
:F :N

[ Szerkesztve ]

(#1505) Balázs1986 válasza Jank (#1504) üzenetére


Balázs1986
addikt

Pl abban több hogy tudod használni arra is amire kell, lehet benne úszni :)
A GPS megléte és az IP68 besorolás már eleve többletet jelent árban, ráadásul a Makibes-nél én nem találtam leírásokban még IP67-es hitelesítést sem, csak a leírásban annyit hogy hétköznapi helyzetig cseppálló.
A Huawei akksi kb kétszeres üzemidőt ígér a leírások alapján.
Véleményekben-tesztekben azt írták, hogy a Makibes eléggé karcolódik, a Huawei nálam nem karcolódott eddig. De ezt csak olvastam, szóval ezt te tudod megmondani, mennyire valós.
Illetve -bát ez lehet sokaknak nem szempont- itt vannak egyéb eszközök is, nekem pl mérlegem, és a közös app ezeket mindet egy helyen kezeli.
Azt is írják, hogy nyugalmi állapotban pontos a pulzusmérés, felfokozottban nagyon eltér. A Band 2 Pro-ban is van eltérés, de nem nagy, nálam mellkaspánthoz képest 6-7bpm minusz volt 140-150bpm magasságában, nyugalmiban meg kb pontos. De ezt is csak olvastam, ha összehasonlítottad és nálad pontos volt, akkor ez ugye nem szempont.
A szoftveres képesség úgy néz ki jobban fel van turbózva a Makibes-ben bár én pl nagy részét nem használnám, meg annyival jobban is meríti, de ez személyes vélemény.
Mondanám a fejlesztési költséget is különbségnek, de nem tudom a Huawei-ben mennyi lehet :D

Persze abban is biztosan van igazság, hogy a Huawei feliratért is fizetsz.
A közvetlen usb töltést nem értettem, amit láttam képeken azokon kb ugyanolyan pattintós töltője volt, mint a Band-nek.
Az elhagyott telefon jelzésnek számít, ha jelzi a BT kapcsolat megszakadását? ;]
Nálam az volt a kérdés, hogy Mi Band 3 legyen, vagy ez (Mi Band 2 volt előtte). Hozzád hasonlóan Huawei telefon mellett használom, ez is nyomott a latba, de eddig nem bámtam meg, nagyon elégedett vagyok. Amit nem tudok, hogy csak Huawei telóval csinálja a Health app, hogy több forrásból számol egyszerre lépést (teló és perec), vagy bármely másikkal is. Illetve van még 1-2 jel aminek a jelentéséről gőzöm sincs és nincs magyarázat, ez nekem negatív.
Én pl kíváncsi leszek a tapasztalatodra, nyugodtan írj egy összehasonlítást, minden vélemény hasznos :)

[ Szerkesztve ]

(#1506) axlfsi válasza mrrr74 (#1502) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia! Elolvasnam en is, de nem tudom hol es mit keressek. Belinkeled kerlek? Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1507) Jorgos01 válasza axlfsi (#1506) üzenetére


Jorgos01
tag

Szia!

Tessék olvasgatni.
Huawei Band 2 Pro VS. Amazfit Bip

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#1508) kali válasza Jorgos01 (#1507) üzenetére


kali
legenda

Azt vajon mennyi idő után kellene tapasztalnom, hogy a szíj könnyen nyílik?
Mert nekem még csak 3 hónapos a Band 2 Pro, de minden nap ki- és bekapcsolom legalább egyszer, de még mindig nehezen nyitható.

(#1509) Jorgos01 válasza kali (#1508) üzenetére


Jorgos01
tag

Ezt nem tudom. Nekem még egyik sincs.
Épp most gondolkodom azon, hogy melyiket vegyem, ezért kértem infókat olyanoktól, akik használ(ták)ják mindkettőt.
A kérdésedre leginkább Mrrr.74 tudna válaszolni.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#1510) kali válasza Jorgos01 (#1509) üzenetére


kali
legenda

Jogos, nem is konkrétan neked akartam szögezni a kérdést, hiszen valóban csak olyanok tudnak erre válaszolni, akik régebb óta használják és tapasztalták is a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1511) ferasorion


ferasorion
kezdő

A keszulekkel van lehetőség feloldani a telefon zarolasat?

(#1512) kali válasza ferasorion (#1511) üzenetére


kali
legenda

Intelligens feloldás beállítható hozzá a telefonon.

(#1513) ferasorion válasza kali (#1512) üzenetére


ferasorion
kezdő

Letudnad írni néhány lépésben?
Próbálkoztam az inteligens feloldassal, de nem talalta az eszkozt. Ezutan levalasztottam a healtrol, es ujra megprobaltam. Itt sikerült, viszont kérte hogy töltsem le a wear alkalmazást. Itt elakadtam. Szerintem ugyanúgy néz ki a kezelő felület mint a healthban. 😅

(#1514) Jank


Jank
tag

Első benyomások :
A Huawei band nagyon szép, elegáns, gyors. Az app. testreszabása ,kapcsolódás egyszerű, a nyújtott riportok részletesek, tetszetősek. Szinte bármelyik a telefonon található program üzeneteit kiválóan megjeleníti. Ez nagyon tetszik, mert az üzenet tartalmába be lehet tekinteni. A részletes alvás monitorozás nagyon jó.
A pulzus mérő mérési eredménye gyakorlatilag megegyezik egy felkaros Omron mérővel.( Igaz ez vonatkozik a Makibes Id107 pro -ra is.)
Vannak sajnos azonnali észrevehető és súlyos problémák is.
Kezdem a láthatósággal és ezt tartom a legnagyobb bajnak.. A megjelenített karakterek színe egy kicsit kékes, zöldes tartományba esik nem fehér. A nappali láthatóságot ez és a gyenge fényerő (+ visszajelzéseknél a miniatűr karakterek használata)
gyakorlatilag lehetettlenné teszi. Ebben a Makibes karperec 2017 évi model sokkal jobb.
Nagyon szűkös az elemezhető sport tevékenység, de hogy egy "gyaloglás, séta" esetén nem lehet karperecről aktiválni a GPS funkciót az nekem érthetetlen. Ezt a felhasználók többsége gyakran venné igénybe . Bezzeg a fedett uszodában naplózná az útvonalat, ha lenne látható műhold.
Ami teljesen elszomorított az a lépésszámolás. Eddigi tapasztalatom szerint a jelzett és mért adat és a valóság külön ligában játszik. ( Kontroleszközök: Makibes id107 pro, MS2 plus, No1-F1 ......érdekesen néztem ki :) )
Valószínű , hogy a tragikus eltérés oka a karperec és a telefon lépésszámlálójának összeadása.

Nem tudom ,hogy termék támogatás javítani fog ezeken vagy nem is lesz... :(
A szoftver nekem nagyon tetszik, elégedett vagyok vele. Természetesen csak a valós bemeneti adatok esetén. ( A kontrol perecek szoftverei kevésbé részletesek.)

A hardver a harmad áron elérhető névtelen kínai gyártókhoz képest is gyenge, túlárazott. Annak aki vásárlás előtt áll nagyon ajánlom a fizetés előtti próbát. Véleményem szerint nem a Huawei telefonokra jellemző minőség.

(#1515) scyllarus válasza Jank (#1514) üzenetére


scyllarus
veterán

A kültéri láthatóság szerintem is tragikus.
A lépésszám nekem nem probléma, mivel sokszor sétálok a telefon nélkül.
Nekem pont a szoftverrel van még gondom, az úszásról nyújtott információ gyakorlatilag zéró, pedig ezért vettük.
Igazából nekem okoskarperecként bevált, aktivitásmérőnek pont nem.

"A hardver a harmad áron elérhető névtelen kínai gyártókhoz képest is gyenge, túlárazott"
Ezt viszont nem tudom értelmezni. Azt írtad gyors, szóval mitől gyenge? Fagyás, akadás, szoftverprobléma nekem nem volt a több, mint fél év alatt. És a harmadárú perecek közül melyik is a valóban vízálló és GPS-szel szerelt? :U

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1516) kali válasza Jank (#1514) üzenetére


kali
legenda

Néhány ellentmondást és megkérdőjelezhető véleményt látok a hozzászólásodban.
Leginkább engem is az érdekelne, ami már előttem is szóvá lett téve; Melyik korrekt gyártó ad jobb hardverrel és olcsóbban olyan készüléket, amiben van GPS, olyan IP védelem, amivel valósan lehet úszni...stb?
A lépésszámláló a karperecen teljesen pontos, az egy dolog, hogy a használt alkalmazás és telefon alapján a főképernyőn a karperec és a telefon érzékelői által mért értékből kombinálja az eredményt - és emiatt sok múlhat a használt telefon típusán is -, de van más módú lehetőség is, ha részleteiben nézem.
Én csak abba tudok belekötni, hogy erős napfényben takarnom/árnyékolnom kell a kijelzőt, hogy lássam a kijelzett értékeket, másba nem nagyon.

(#1517) mackoapo11 válasza Balázs1986 (#1490) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Szia. Én is ma cseréltem le a mi Band 2 erre, de nálam számottevő a rezgés különbség. Alig rezeg, küldjem vissza, vagy tényleg ekkora a különbség?

(#1518) bivalyos


bivalyos
tag

sziasztok,ma lettem tulajdonosa egy huawei band 2 pro okos kütyűnek, és első kérdésem az lenne hogyan állítom be magyar nyelvre az órát? Telefon nyelve magyar de az óra szinkronizáció után is angol maradt.

Üdvözlettel: bivaly

(#1519) kali válasza bivalyos (#1518) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem lehet/tudod magyar nyelvre beállítani.

(#1520) bivalyos válasza kali (#1519) üzenetére


bivalyos
tag

köszönöm a gyors választ,kár,de nem zavaró :) és még egy kérdés,amikor bejövő hívás van, jól teszteltem hogy csak az órát lehet némítani,vagy elutasítani lehet a hívást? telefont némítani nem tudja?

Üdvözlettel: bivaly

(#1521) Jank válasza kali (#1516) üzenetére


Jank
tag

1. Többetekkel egyetértünk, hogy a kijelző fényereje és olvashatósága nem éri el a kívánatos mértéket.( Nappal futás, vagy kerékpározás közben árnyékolgathatjuk akkor sem látunk semmit :( )
2. Elfogadom ,hogy perec jól számolja a lépéseket, a telefon jól számolja a lépéseket de az eredmény helytelen adatot tartalmaz. :( ( Ennek kizárására nem tudok módot. Ha van megoldás a megosztását megköszönném.)

Én azért vásároltam meg a Huawei band2 pro-t mert a paraméterei feltételezték a használhatóságot, a gyártó neve egy idő óta a minőséget, mindezt rendkívül kedvező áron. Azután a menyasszony fátyla felemelődött és most nem vagyok maradéktalanul boldog.
Persze mindent tud, csak ... van amit nagyon , meg van amit siralmasan.

Hivatalos forgalmazótól: 76-78 $ nak megfelelő forint a hazai ára. Többen megjegyezték , hogy hasonló paraméterrel rendelkező perecet javasoljak, ha már ennyire elégedetlen ( inkább csalódott, meg kissé átvert :((( ) vagyok.
S908 alapú monokróm band 23-40$ között több forgalmazóval. Ugyanez színes kijelzővel S908 plus ami a direkt fényben erősebben látszik 45$ -tól
S909 ez szintén monokróm 38$-45$
DB10 GPS Smarcent monokróm 38-40 $
YHDW06 Yuanghang színes 38-40 $
ip68 minősítésű pántok + app által kezelt GPS 15$-tól.
Természetesen a hozzájuk csatolt app.-ok képességeit nem tudom és az sem biztos , hogy ezek közül bármelyikkel elégedettebb lennék. Csak az a biztos, hogy a Huawei band 2 pro nekem eddig csalódás. :(

A " korrekt gyártó " az gyakorlatilag egy pár cég pl. Shenzhen do Intelligent Technology, gyártanak minden árkategóriának megfelelő minőséget amit aztán a forgalmazók a saját nevük alatt forgalmaznak. Firmware frissítésről nagyritkán ők gondoskodnak, az app-ról a forgalmazók. :)

[ Szerkesztve ]

(#1522) kali válasza Jank (#1521) üzenetére


kali
legenda

Mint az alkalmazás írja is, a főképernyőn a két eszköz kombinált értéke látható, de ha belépsz a karperec adataihoz, ott csak annak a mérését látod a Viselhető eszköz fitnesz adatok szekcióban.
Amely eszközöket felsoroltál alternatíva gyanánt, azoknál még ha azt nem is nézem, hogy hazai hivatalos viszonteladónál nem vásárolható meg - nálam már ez is kizáró ok lenne -, akkor sincs olyan, ami minden funkciót tudna, amit a Band 2 Pro.
Bevallom, nálam még az is szempont, hogy most Huawei telefont használok (Mate 10 Pro) és a legideálisabb felállás, ha a telefon és a kiegészítő is azonos gyártó terméke.
Más kérdés, hogy mivel a telefonok tekintetében is szeretek a gyártók között ugrálni, bizonyos esetekben ez a sors várhat a kiegészítőkre is, de ez nem gond.

bivalyos: Elutasítani a karperecen is lehet a hívást, hosszan kell nyomni a gombot, a telefon talán nem némítható úgy a kiegészítőről, hogy a hívás ne szakadjon meg.

[ Szerkesztve ]

(#1524) Balázs1986 válasza mackoapo11 (#1517) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia! Ennyivel gyengébb. Vagy nem is biztos hogy gyengébb, inkább csak nem jön át úgy a házon (hangja van rendesen, ezért gondolom). De pár nap alatt megszokható, és fel is ébredek rá, pedig nem gondoltam volna.

(#1525) scyllarus válasza Jank (#1521) üzenetére


scyllarus
veterán

Amiket te itt felsoroltál, azok nem harmadáron vannak, nincs bennük GPS (Az S908/909-et kivéve) és nem úszhatsz bennük. A többi stimmel...
Szerintem a minősége a szokásos Huawei minőség (5 db Huawei telóval a családban mondom).
Elhiszem, hogy te csalódtál benne, de az érveid nem helytállóak. Én is csalódtam, arra pont nem jó, amire vettük, de ettől még nem állítom, hogy nem Huawei minőség.
Ja, és nekem az appban a pereccel azonos lépésszám van mindig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1526) Jank válasza scyllarus (#1525) üzenetére


Jank
tag

"Amiket te itt felsoroltál, azok nem harmadáron vannak, nincs bennük GPS (Az S908/909-et kivéve) és nem úszhatsz bennük. A többi stimmel..."

3x23 < 75-78 $ ... de ne nyissunk matematikai vitát is. ;] Igazad van ,,, inkább félár a jellemző. :)

A felsorolt és tipusszámmal megjelőlt készülékek mind Ip68 minősítésűek és dedikált GPS csippel rendelkeznek. A többi stimmel....

Próbáltam objektív képet adni a karperecről, de látom hitvitát generáltam. Nem kívántam a karpánt erősségeit leminősíteni , a tényleges hibákat említettem meg, amit hiába is akar bárki visszalapátolni a lóba.
Be is fejezem mielőtt akaratlanul megbántanék valakit.
Köszönöm a reagálásokat! :R

(#1527) scyllarus válasza Jank (#1526) üzenetére


scyllarus
veterán

A honlapjuk szerint nem.
A matematikai részét leírtad.
Nincs hitvita, nem írtam sehol, hogy de a HB2Pro milyen szuper, hibátlan cucc.
Van, amiben egyet is értettem veled, más hibák nálam nem jelentkeznek.
Csak a "harmadáron ugyanez" perecekről írtam le, hogy se nem harmadár, se nem ugyanez.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1528) 400d válasza ferasorion (#1513) üzenetére


400d
csendes újonc

Ez emgem is érdekelne, mert én sem tudtam megcsinánni

(#1529) ferasorion válasza 400d (#1528) üzenetére


ferasorion
kezdő

Ha véletlen rajossz, szívesen meghallgatom, mert nekem lövésem sincs :(

(#1530) kali válasza ferasorion (#1513) üzenetére


kali
legenda

Nálam annyi volt az egész, hogy a megbízható alkalmazásoknál engedélyeztem a Smart Lock funkciót, majd az intelligens feloldásnál a megbízható eszközöknél hozzáadtam a kiegészítőt.
Más kérdés, hogy inkább kikapcsoltam a funkciót, mert előfordul néha, hogy eltávolodok kicsit a telefontól, de még él a bluetooth kapcsolat, úgy pedig adott a hibalehetőség, hogy olyan is feloldhatja azonosítás nélkül, akinek nem kellene.

(#1531) ferasorion válasza kali (#1530) üzenetére


ferasorion
kezdő

Amikor hozzá kellene adni a megbízható eszkozoknel, soha nem hozza be lehetőségnek a karperecet.

+ amikor appon belül szinkronizálni akarok csak sokadig alkalomra sikerül. Főleg az alvas adatoknal jelentkezik ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1532) kali válasza ferasorion (#1531) üzenetére


kali
legenda

Milyen telefonnal használod?
A szinkronizálással pláne nincs problémám.

(#1533) ferasorion válasza kali (#1532) üzenetére


ferasorion
kezdő

Huawei mate 10 lite.
A karperecet kb 2 hete vasaroltam mediamarktban.

(#1534) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Sziasztok!
Honor 9 + band 2 pro.
A zárolási képernyőről (az óra felett) , hogy tudnám eltüntetni a lépésszámot?
Egyszerűen nem tudok rájönni... :F

A rock and roll az nem egy tánc...

(#1535) kali válasza ferasorion (#1533) üzenetére


kali
legenda

Firmware frissítés volt a kiegészítőn? Már ha nem a legújabb verzióval kaptad.
Esetleg leválasztod a karpántot, majd nyomsz azon gyári visszaállítást és újra párosítod.

zsinnyegtet: Szia, Ott a karpánttól függetlenül is kijelzi az Egészség alkalmazás - a telefon érzékelőjének a mérése alapján is -, a Képernyőzár és jelszavak beállításain belül kapcsold ki a Lépésszám mutatása a zárképernyőn opciót.

[ Szerkesztve ]

(#1536) zsinnyegtet válasza kali (#1535) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia.
Köszi a segítséget...nekem nincs ilyen lehetőségem...vagy én vagyok teljesen balek meg fáradt :D

A rock and roll az nem egy tánc...

(#1537) kali válasza zsinnyegtet (#1536) üzenetére


kali
legenda

Az érdekes, nekem a Mate 10 Pro-n ott van, illetve a feleségem Honor 8-án is.
A beállításokba belépve, felül a keresőbe ha elkezded beírni, hogy lépésszám, akkor sem dob ki rá opciót?
Gyári témát, magazin feloldást...stb. használsz?

(#1538) zsinnyegtet válasza kali (#1537) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Töröl-telepít-restart...done :R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#1539) ferasorion válasza kali (#1535) üzenetére


ferasorion
kezdő

Amióta megvettem nem érkezett rá. Nemtudom melyiknek kellene jelenleg rajta lennie. Most ez van:

(#1540) kali válasza ferasorion (#1539) üzenetére


kali
legenda

Akkor a tiéd még előrébb is jár, az enyémen csak 21-es van és nem kínálja fel a frissítést.

(#1541) Lili32


Lili32
csendes újonc

Most komolyan csak nekem ilyen nehéz előhozni az újraindítás menüt a pereces??

(#1542) ferasorion válasza Lili32 (#1541) üzenetére


ferasorion
kezdő

Két határozott koppintás a kijelzore. Nem az ujjperceddel, hanem mintha ajtót kopogtatnal egy újjal. 😅

(#1543) kali válasza Lili32 (#1541) üzenetére


kali
legenda

Nem olyan nehéz az, két határozott koppintás az aktív főképernyőn és már jön is elő.

(#1544) scyllarus válasza Lili32 (#1541) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem kb 50%-osan sikerül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1545) axlfsi válasza kali (#1540) üzenetére


axlfsi
veterán

Hmm, nálam is 21-es van fent, újabbat nem talál.

Néztél esetleg version history-t? Kíváncsi lennék, miket tartalmaz(nak?) az újabb frissítések...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1546) kali válasza axlfsi (#1545) üzenetére


kali
legenda

Nem néztem, de rákeresek majd, hátha találni infót valahol.
Szerencsére hibátlanul működik az eszköz, így nem kell aggódva várnom, hogy mikor frissül már.

(#1547) NPeete


NPeete
tag

Nálam is az 1.2.21 volt fenn, hónapok óta nem csekkoltam, de most, hogy megnéztem, kaptam 1.2.43-as verziót!

(#1548) NPeete válasza róland (#1445) üzenetére


NPeete
tag

Visszatérve a GPX-hez: ha telefonról indítok rögzítést a Health appal, akkor az autosync átviszi a rendes gpx-et Google Fitre, ha viszont óráról indul (mindegy, hogy van-e nálam teló és kapcsolódva van bttal), akkor csak low accuracy info megy át, hiába látom a Healthben a térképet.
Annak nem látom értelmét, hogy telefonról Healthel indítom a felvételt, úgy hogy van nálam óra, akkor már használok értelmesebb appot...

(#1549) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem tud valaki véletlenül gyári szíjat valahol (jó áron)?

The Truth is out there...

(#1550) janosibaja


janosibaja
őstag

Szerintetek megoldható, hogy most kezdődő nyaralásunkkor, hogy ne merítse a mobil akkuját a Band, reggel, mielőtt indulunk gyalogtúrákra, nyomok egy "leválasztás"-t, este összekapcsolom a mobilt megint a Banddal, s akkor tudom utólag felszinkronizálni az adatokat?

Tovább bonyolítja a dolgot, hogy "edzés"-t akarok indítani (mert csak az ad pontos, részletes térképet), holott valójában gyalogolni fogok. (Amúgy a dolog hétköznap működik, gyors gyaloglást elfogad a Band "Edzés" "Futás"-nak.)

Viszont mivel eddig mindig a mobil indítottam az edzést, nem tudom, hogy a karperecen hogyan indítsam el (hogy térkép, meg minden legyen majd az esti szinkronnál).

Kicsit zavaros kérdés volt, bocsi, megköszönöm a tanácsokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.