Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) mcsm88 válasza viewed (#2000) üzenetére


mcsm88
senior tag

Próbáld ki egy túrán, ahol jó mély völgyek vannak.

(#2002) Kroni1


Kroni1
veterán

Én ma futottam egyet, telefonon és a band2-n is mértem a távolságot. A teló szerint 9.4km-t, a band szerint meg 9.6km-t futottam.. Lehet inkább csak az utóbbit kéne használnom. :)

(#2003) mcsm88 válasza Kroni1 (#2002) üzenetére


mcsm88
senior tag

10 km-en 200 méter eltérés az semmi a civil gps pontosságát nézve.

(#2004) Kroni1 válasza mcsm88 (#2003) üzenetére


Kroni1
veterán

persze, csak érdekességként irtam. de jo lenne tudni melyik pontosabb, szerintem inkább az S7...

(#2005) NPeete válasza Kroni1 (#2004) üzenetére


NPeete
tag

Nálam egy 3km-es körön (mapsen pontosan lemértem) a teló nafy házak között 3.3kmt mutat, az óra meg kb 2.7et...

(#2006) viewed válasza mcsm88 (#2001) üzenetére


viewed
tag

Már meg volt :) És remélem jövő héten is meg lesz. :DD

Tapasztalatból írtam!

(#2007) mcsm88 válasza viewed (#2006) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ez már fa*a kis túrázó hely.

(#2008) Sify


Sify
senior tag

Iphone 8+ keszulekre melyik huawei alkalmazast a javasolt? Wear vagy a Health?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2009) scyllarus válasza Sify (#2008) üzenetére


scyllarus
veterán

Health. Csak az.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2010) petey


petey
tag

Sziasztok, ma lettünk tulaja ennek a csodának. Először nem tudtam párosítani P8-cal. Megoldottam. Lokáció kikapcs, aztán ment is. WTF.
Következő probléma a FW frissítés. Letölti, és átvitelnél kikapcsolja a BT-t, fail után meg vissza. :(((
Ez egy vicc ez az egész.
Health és Wear alól is ugyanaz a szitu. Ismerős valakinek ez?

(#2011) mcsm88 válasza petey (#2010) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ha nem megy semmi, az apk mirrorról töltsd le a 9.0.3.345-ös healt appot és próbáld azzal. Az az utáninál volt valami bt probléma.
Wear szükségtelen, az még régen kellett, amikor a health+wear is kellett, de ma már egyben van minden a health-ben.

(#2012) Kroni1 válasza petey (#2010) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem a szokásos modon a BT menüben kell párosítani, hanem a Health app-ban. nekem is fura volt elsőre, de nem kell nézni, hogy a telefonon mit ír, a lényeg h mindig a Health-on belül csatlakozik és kész! Nekem minden ment elsőre, frissités is gond nélkül. A lokációt nem kellett se kikapcsolnom se semmit mókolni.

(#2013) petey válasza mcsm88 (#2011) üzenetére


petey
tag

Köszi, megpróbálom!

(#2014) petey válasza Kroni1 (#2012) üzenetére


petey
tag

Health-en belül próbáltam. Még egy frissítési csomagot le kellett szednem(1.55 GB) telóra, utána ment a párosítás. De amikor elindítom az appot, FW frissítésnél letöltötte, aztán amikor átvitel volt, akkor kész, megállt a tudomány. Így az S7-esemről kellett befrissíteni, viszont a BT drop az megmaradt. Gondolom a P8 hülyesége.

(#2015) Kroni1 válasza petey (#2014) üzenetére


Kroni1
veterán

lehet, nekem s7-el semmi gond vele..

(#2016) scyllarus válasza petey (#2014) üzenetére


scyllarus
veterán

A P8 Lite-ra többen panaszkodtak, hogy egyáltalán nem működött a párosítás.
Gondolom, a P8 is szenvedhet emiatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2017) Buccer


Buccer
tag

Lehet erre venni valami spéci fóliát? Mennyire bírja a kiképzést?

Pécs City

(#2018) kali válasza Buccer (#2017) üzenetére


kali
legenda

8 hónapja használom, semmi védelem és nincs rajta karc vagy bármilyen más sérülés, szóval elég jól bírja szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2019) Juliuska válasza Buccer (#2017) üzenetére


Juliuska
senior tag

Amíg ebben a tipikus konzum környezetben mozgolódsz (= irodák, iskolák, fitnesz termek, uszodák, stb) nem lesz baj vele, azaz semmilyen karcolás nem lesz rajta, de amint keményebb környezetbe viszed a percet, elszaggatod a pántját, össze-vissza karistolod a kijelzőjét és azon agyalsz, hogy HOL a tökbe' hagytad el...(inkább aggódj a szilikon szíjja miatt, mert az egy igazi kaka) 2x is elhagytam ez alatt a 400 nap alatt... ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#2020) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok!

Most kaptam ajándékba egy ilyen karkötőt. Telefon nélkül fogom futás közben használni, érdeklődnék milyen támogattot futás app ajánlott hozzá? Ahogy látom runtastic /endomondo felejtős.

# ANTAL Tuning #

(#2021) scyllarus válasza Juliuska (#2019) üzenetére


scyllarus
veterán

A szíj "csatja" tényleg borzasztó, minden kabátlevételkor kikapcsolódik. Ha minden igaz, 2-3 héten belül itt a fentebb ajánlott valódi óracsatos szíj, kíváncsi leszek, az hogy bírja majd.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2022) mcsm88 válasza L4D1K (#2020) üzenetére


mcsm88
senior tag

Csak a huawei health kezeli a perecet, az ott begyűjtött adatoknak csak egy részét tudod átszinkronizálni pl google fit-be.

(#2023) L4D1K válasza mcsm88 (#2022) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszönöm, közben én is utána jártam. Igazából nem zavar, mindent tud, meg jön hozzá a mérleg is.

Szíj viszont borzalmas, nem tudom ki találta ki ezt a dizájnt. Megrendeltem helyette ezt:

# ANTAL Tuning #

(#2024) mcsm88 válasza L4D1K (#2023) üzenetére


mcsm88
senior tag

Én az ezer éves casio órámról szedtem le a gumis bujtatót, pont ide való méret. Megfogja, nem kapcsolódik ki.

(#2025) Black_Raven válasza L4D1K (#2023) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ugye azt tudod, hogy a képen egy Honor van?:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2026) scyllarus válasza L4D1K (#2023) üzenetére


scyllarus
veterán

Én ezt rendeltem:

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2027) bigsee válasza scyllarus (#2026) üzenetére


bigsee
addikt

Ezt én is, csak feketében. Egy gondom van vele, keskeny a szíj, nehéz becsatolni, bumszli ujjaimmal kezelni.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2028) L4D1K válasza Black_Raven (#2025) üzenetére


L4D1K
őstag

Igen! De band 2 re valót rendeltem 😊

# ANTAL Tuning #

(#2029) L4D1K válasza scyllarus (#2026) üzenetére


L4D1K
őstag

Ugyanazt rendeltük.

# ANTAL Tuning #

(#2030) Jank


Jank
tag

Én már egy hónapja használom, a rendeltetésének maximálisan megfelel. Elég jól néz ki. Csak egészen közelről nézve látható, hogy nem hibátlan a kidolgozása. Kényelmes, és nem esik le a kézről.

(#2031) L4D1K


L4D1K
őstag

Hali.

Képes a karperec, a health appal működve pulzus kontroll jellegű futás méréséhez? Magyarán betudom állítani, hogy pl max pulzusnál jelezzen és ne 1km-es távnál?

# ANTAL Tuning #

(#2032) bandigyerek válasza L4D1K (#2031) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Tud. (elvileg) Ha belépsz a Pulzus kártyára, a jobb felső sarokban van egy kis fogaskerék. Rápöttyentesz (egy kis kávét :D ) , és van egy olyan rész, hogy "PULZUS HATÁRÉRTÉK FIGYELMEZTETÉS". Na, ott lehet garázdálkodni.

Remélem ezt kerested.

Ja. Egy picit megnyúlt az eredeti pánt, úgyhogy lecseréltem a korábban vásároltra. Hát egy picit merevebb, de a csatja úgy fog, mint a ződ fösték!

[ Szerkesztve ]

(#2033) NPeete válasza bandigyerek (#2032) üzenetére


NPeete
tag

Pontosan, nálam is működik, viszont kicsit érdemes a pulzus határt alacsonyabbra állítani, mert azért van benne lag

(#2034) Kroni1 válasza NPeete (#2033) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem nagyon magas pulzusokat mér, igaz fiatalon is jellemző volt rám, hogy felmegy az égbe a pulzusom futás közben. Elvileg 220-életkor lenne az ideális max pulzus, ahogy látom a health is ez alapján állitja be automatikusan a zónákat. Ehhez képest nekem fiatalon 14-16 évesen is volt 220 feletti pulzusom terheléses tesztnél, múlthéten meg (36 vagyok) 207 volt a max pulzusom hegyfutás közben. Edzetlen vagyok..

Másnak mennyi szokott lenni?

(#2035) L4D1K válasza bandigyerek (#2032) üzenetére


L4D1K
őstag

Ezt a részt meg is találtam már reggel. De, ha csak a karperec van rajtam, és futok az erdőben is képes jelezni rezgéssel a limitet?

# ANTAL Tuning #

(#2036) Kroni1 válasza L4D1K (#2035) üzenetére


Kroni1
veterán

persze

(#2037) L4D1K válasza Kroni1 (#2036) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszi. Az 1km-es szakaszokat 1 határozott rezgéssel jelzi, a pulzus maxot hogyan jelzi vissza?

# ANTAL Tuning #

(#2038) Buccer válasza Kroni1 (#2034) üzenetére


Buccer
tag

220?? :Y
Nem tudom mennyire pontos, de nekem egy dec végi 3 órás focin is 168 volt a max. És 40 elmúltam

Pécs City

(#2039) yazoo1 válasza Juliuska (#40) üzenetére


yazoo1
tag

Szia!
2 hete jól működik a Huawei Band 2 . De most nem ismeri fel a Bluetooth őt. Azóta nem lehet vele mit kezdeni, waitinget ír ki folyamatosan...hogy lehet kikapcsolni? Fel van csumara töltve..huawei9lite a teló..

[ Szerkesztve ]

(#2040) scyllarus válasza yazoo1 (#2039) üzenetére


scyllarus
veterán

Főképernyőn kettőt koppintva Regulatory -> lapozz a restarthoz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2041) yazoo1 válasza scyllarus (#2040) üzenetére


yazoo1
tag

Nem reagál rá: csak annyit,hogy Bluetooth jel, waiting. Aztán pár mperc és eltűnik a képernyőn

(#2042) scyllarus válasza yazoo1 (#2041) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem csinálja meg a perec a restartot, amikor rányomsz?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2043) kali válasza Kroni1 (#2034) üzenetére


kali
legenda

Az nem semmi, nekem bő 2 éve a terheléses EKG-n 178 volt a maximum úgy, hogy előtte jó ideig nem sportolhattam, de már az a 178 is kicsivel a 220-életkor felett volt.
A Band 2 Pro-val nem is néztem még a maximumot, de napokon belül indul megint az edzés, bekapcsolom majd a funkciót, mert eddig nem sűrűn használtam.

(#2044) Kroni1 válasza Buccer (#2038) üzenetére


Kroni1
veterán

Az még fiatal koromban volt, komoly terheléses vizsgálati eszközzel mérve, kettőnknek volt ilyen magas az egész kenus csapatból. Most 207 volt a max hegyfutásnál. Focin szilveszterkor nekem 140 felé nem ment, igaz ott szinte végig kapus voltam... :)

(#2045) mcsm88 válasza Kroni1 (#2034) üzenetére


mcsm88
senior tag

Én múlt héten mértem az edzésemet egyszerre polar mellkaspánttal és a pereccel is.
A perec magasabb pulzust mutatott, egészen addig, míg szorosabbra nem húztam, utána kb ugyan azt mérték.
Előtte sem volt laza, de jól rá kellett húzni.

(#2046) yazoo1 válasza scyllarus (#2042) üzenetére


yazoo1
tag

Sajnos, nem...

(#2047) kali válasza yazoo1 (#2046) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A kapcsolódó menü megjelenik a főképernyőn történő két határozott koppintásra?
A gyári visszaállítást próbáltad?

(#2048) yazoo1 válasza kali (#2047) üzenetére


yazoo1
tag

Szia!
Most értem haza a párom és a karkötő.
Nos, most már jó!
Frissítés kellett neki a Huawei wave en! Bár eddig rajta volt a telon, de a Huawei healtot és a ware T is használni a waret frissíteni kell. Eddig még nem volt párosíva az eszköz a waréval.csak valami alap ment eddig a healttal..
Köszönöm azért!

(#2049) yazoo1


yazoo1
tag

Köszönöm, megoldódott firmware frissítéssel!!

(#2050) kali válasza yazoo1 (#2048) üzenetére


kali
legenda

A Wear nem is kell már, elég a health, integrálva lett bele minden szükséges funkció.
A Wear tavaly májusban kapott utoljára frissítést, nem is nagyon foglalkoznak már azzal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.