Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) goranje válasza OPiiPO (#4650) üzenetére


goranje
tag

Ez is egy opció lenne, de inkább kihagyom. Akár hogy is vigyáznák rájuk akkor is használt lenne, visszaküldeni meg kitolás nem kicsit a forgalmazóval.

Meg az a 14 nap nem tesztelésre van kitalálva...

Gondolom senki sem szeretne olyan terméket kapni amit már egyszer visszacsomagolnak. :(

Meg igazából az a 150 Ohm kicsit túlzó lehet, ezért is kértem tanácsot. De sejtettem hogy erős lesz egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#4652) OPiiPO válasza goranje (#4651) üzenetére


OPiiPO
addikt

A 150Ohm sajnos a határ, és ez is erősen billeg.
Ez nem egy céleszköz, mint pl. az Astell & Kern KANN, hanem egy svájci bicska - de annak nagyon jó :K

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4653) MaxxDamage válasza NandorHUN (#4645) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jaja! Én is 512-est vettem 38k-ért 120 hó garral (alza) amúgy élettartam garis a gyartóhoz. U3/V30/A1 (gyors olvasás/írás)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4654) goranje válasza OPiiPO (#4652) üzenetére


goranje
tag

Ott a pont. Ahogy E2E4 kolléga a V10 szuper összefoglalójában megírta: egy igazi Victorinox!

Nagyon bírom az LG telókat csak ne bénáznának már ennyire. De hát ezt már hányan hányszor

megállapították! A V40 ilyenkorra már néptelefon kellene hogy legyen. :W

(#4655) stemplar07 válasza goranje (#4651) üzenetére


stemplar07
őstag

:N engem is Bodz okosított, ki,hogy az x-ohm és a hajthatóság nincs mindig egyenes korrelációban, mert a fej/fülhallgató érzékenysége is befolyásol..tehát extrém esetben lehet egy nagyobb ohm számú hangkeltő is jobban hajtható is könnyebben meghajtható .. de alapvetően az a legjobb ha 50 ohm alatti és Te kapcsolod ha kell normal/aux/high gainbe . (extender+75 ohm adapterrel a már többször leírt trükkel )

(#4656) sonkuci válasza goranje (#4639) üzenetére


sonkuci
tag

hali

nekem E80 van, és imádom. itt ajánlották nekem is, hát maradjunk annyiban nagyon nem bántam meg :)
és ezt szerintem más telefon is "meghajta" nem lesz vele gond.

(#4657) MaxxDamage válasza sonkuci (#4656) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ár/érték szempontból az egyik legjobb az E80 (64Ohm +-10% meg a ráadás) és 50Ohm feletti, tehát él a High-Gain mód alapból az LG V szériák esetén. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4658) goranje válasza stemplar07 (#4655) üzenetére


goranje
tag

Most is így megy (extender + 75 ohm adapter) a V10, meg hozzá egy Momentum In Ear, és hétköznapokra Piston3. Csak unom kényszerítést arra kerestem egy nativ fülest. Na veszek is egy E80-at, lesz legfeljebb egy ünneplős is. :))

Hát Igen, Bodz-tól van mit ellesni, Ő is már kipróbált sokmindent, van ott tapasztalat bőven.

sonkuci: Tőled is köszi a megerősítést, holnap be is rendelem a 2 db. fülest, meg az asszonkának a V30-t. ;]
Lesz is Zenebutik rendesen.

(#4659) sonkuci válasza MaxxDamage (#4657) üzenetére


sonkuci
tag

ez igy van. elfogadható (számomra) áron akartam egy jó fülest.. az E80ban ezt meg is találtam :)

@goranje szivesen :)
jó szórakozást akkor a zenebutikhoz :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#4660) NandorHUN válasza MaxxDamage (#4657) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezeket az ohm-okat úgy istenítitek mintha ettől szólna jól egy füles :D
Nekem RHA T20m van, 32 ohm, de nem kicsit szól jobban mint egy e80 kategóriás füles.

Fejesem is lepipálja a legtöbb zárt fejest és "csak" 32 Ohm.

Szvsz ne az alapján vegyétek a terméket, hogy hány ohm van ráírva :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4661) MaxxDamage válasza NandorHUN (#4660) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ki mondta ezt? Én nem! :N
Az Ohm (50) csak a High-Gain -hez kell, semmi máshoz szvsz....
Volt csúcskategóriás Sennheiserem is és? (az E80 jobb) Az tudja aki használja az E80-t hogy milyen is.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4662) unravel válasza MaxxDamage (#4661) üzenetére


unravel
őstag

nekem az tetszik az E80ban hogy
-a mély: ütős, mindig ott van, de nem torzul el. úgyis fogalmazhatnék, hogy odab*sz.
-a közép: egyik kedvenc számomban vettem észre, hogy "mivan? itt billentyűzik valaki?" :)
-magas: nagyon tetszik, hogy milyen szépen szól az énekesektől az "sz", "c" betű, jah meg lábcin. :D

és még ki se próbáltam veszteségmentes audioformátummal. csak premium spotify-al.

Ez a DAC cucc (ami nekem is tök újdonság volt) miért nincs elterjedve más gyártók készülékeiben? Drága?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#4663) OPiiPO válasza unravel (#4662) üzenetére


OPiiPO
addikt

A jó minőségű DAC nem emeli túlzottan a mobil árát, inkább csak nem foglalkoznak vele. Jobb a marketingje a 41Mp fényképezőnek mint a dedikált Sabre DAC-nak ;]
Samsung S széria korai példányai mentek Wolfston DAC-al, aztán leszoktak róla, jelenleg az LG-n kívül alig pár gyártó tesz dedikált DAC-ot a mobilba, legtöbben az alaplapi megoldást használják :(

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4664) goranje válasza MaxxDamage (#4661) üzenetére


goranje
tag

Így van. Ez az Ohm vadászat csak a High-Gain kapcsoláshoz kell. Az én In Ear fülesem is csak 18 Ohmos de szupi.

De hogy ne kelljen mindig az extender kell a + 50 Ohm.

Meg nem is állította senki hogy senki hogy a No1. paraméter az Ohm szám.

[ Szerkesztve ]

(#4665) OPiiPO válasza NandorHUN (#4660) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ezt itt senki nem állította, szvsz benéztél valamit.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4666) MaxxDamage válasza goranje (#4664) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mind1. Mindenki használja a számára megfelelő eszközt vagy egyéb megoldást és nincs probléma. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4667) Zé. válasza goranje (#4654) üzenetére


Zé.
tag

Nagyon nehéz kiköszörülni a csorbát!...Óriási a konkurenciaharc, a marketing itt
a V szériában semmi. A magas megjelenési ár miatt még itt a tesztben sem
ajánlják - csak tetszett... Átgondolhatnák a tesztelők is a rétegmodell marad jelzőt
egy kiegészítéssel, mert gyorsan esik az ára.
Pedig a másik nagy gyártónak is
vannak féresiklott dolgai, átlagos akku, STB.
,,Pedig a mostani áron ilyenkorra már néptelefon kellene hogy legyen." :K
Nekem az FM rádió kell, a csúcsmodellekből sajnos kihagyják.
Olybá' tűnik, hogy a V40-nél is megcsúsznak, a 845-ös Soc-al. Mert mire megvá-
sárolható lesz, addigra a Snapragon 855-el gyártott mobilok lesznek kívánatosak.
Ami jelentős fejlődést jelent most a Soc -nál. :F

(#4668) dSERiES


dSERiES
senior tag

Egy friss hír Google Camera ügyben.

Night Sight :C

⊿sff⊿

(#4669) goranje válasza Zé. (#4667) üzenetére


goranje
tag

Ja! Pedig nem lenne ezt nehéz kivitelezni, pl. Huawei. Ők mutatnak egy új készüléket: egy hét és már a piacon. Ráadásul mindenféle régiós f@szolás nélkül
Mi meg pislogunk a 3-4 hónap múlva megkapjuk vágyaink tárgyát.

Pedig az üzemidő nem olyan gázos, a rendszer jól optimalizált, csak ugye mindenki vagdalkozik mer 3000 az akku. Ha meg több akkor miért is ennyire vastag. Na! Vagy ez vagy az. Más gyártó meg a 4000-ből képes kevesebb üzemidőt produkálni.

De az biztos hogy a marketingeseket el kellene picsázni. :K

FM szerintem mindben van: V30, G7, de emlékeim szerint a 40 is hozza.

A Snapi 855 pedig nagyon jó lenne, állítólag komoly fejlesztések vannak benne, az LG ezen téren is le van gyengülve. Képesek elbarmolni a cuccaikat a tökölésekkel.

Na várjunk türelemmel!!!

@MaxxDamage: igen, és ezért jó a fórum hogy mindenki át tudja adni a tapasztaltait, gondolatait, és már tudhatja az ember hogy merre is indulhat el. Ezúton is köszi az eddigi segítségeket. :R

L.

(#4670) MaxxDamage válasza goranje (#4669) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

LG V10 óta bejön a V széria és ez nagyon jól meg van csinálva (hardver+szoftver és optimalizáció) de az LG a marketinget nagyon nem úgy csinálja ahogyan kellene...sőt! (sehogyan sem kb. - legalábbis nálunk)
Amit még nem kezel megfelelően, az az Update - ez egy "csúcs" széria akar lenni, LG-nél és mégsem úgy kezelik teljes egészében... (mintha azt csinálnák, hogy megjelenik a V30 akkor azt 1 évet tolják max. és jön a V40 aztán azt kezdik el, közben a V30 meg lemarad (mindenben - szoftverezettség/security update és mást tekintve) stb..stb..
Vannak sokan akik a V szériát már nem vitték tovább (V10 vagy V20 -ról) és valamelyest meg is értem őket, de a V30 -al az OLED egy jó döntés volt és még van pár jó, de van rossz is. :K /valamit valamiért elv. és jogos/

Magyarul... 1 évben lehetne venni 2-3 csúcs szériás telefont (és ezzel keveset mondtam) és ez akkora b******g no nem? :F /sok-sok évig kellene használni egy "csúcs" telefont... nem évente vagy max. 2 évente egy újat (csúcs) telefont venni.../

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4671) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A V30/30+ melyik Audio chipet tartalmazza? (Audio Codec)
Jobb mint ez? WCD9341

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4672) OPiiPO válasza MaxxDamage (#4671) üzenetére


OPiiPO
addikt

ESS SABRE 9218P

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4673) NandorHUN válasza Zé. (#4667) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ja csak nem tudom mi értelme állandóan új SoC-re versenyezni?

Még 4 éve láttam különbséget sebességben, mostanra évről évre van diff. de én nem látok semmit ezek között.
Egyik se laggol, azért meg nem fogok új telót venni mert facebook egyikkel 10-ed másodperccel hamarabb nyílik.

855 újítása elvileg a gaming terén lesz, én nem játszok, amivel igen ott meg nincs gond, telefonon amúgy sincs fps verseny, minek ezért kihajtani a procit?
Meg amúgy ami 855-ben benne van mint feature (emelt óraszám játék alatt) ÉS nem támogatja a 845, azt szvsz rootolt vagy Xposed megoldással elérhető lesz régi telóra is, ha már ötlet adott akkor csak idő kérdése.
Már ha valakinek kell tényleg ilyesmi.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4674) NandorHUN válasza dSERiES (#4668) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez egy újabb verzió?
Mert láttam amit v30-as XDA alatt fejlesztenek arra azt íták, hogy fejlesztést befejezték és azaz utolsó verzió.
(az is 4.2 volt azt hiszem.)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4675) NandorHUN válasza dSERiES (#4668) üzenetére


NandorHUN
addikt

- Nem szóltam, már látom, ez egy új verzió totál más mint az eredeti 4.2. UI is jobb.
Egyetlen probléma, hogy külön app kell a széles és sima kamerához. Ez nem túl tetszetős mondjuk... :/

Eredeti Gcam már 5.1 óta nem feljesztik.
Ez amit most feltettek ez 6.1-es, ezért gondolom talán jobb lehet (?)

Sima performancra azért kíváncsi vagyok pl. "eredeti" 4.2 kamera port vs ez az új 2 appos megoldás hogy teljesíthet? Majd teszek egy próbát. Viszont kicsit zavar, hogy csak be lett dobva az app a többi közé, így későbbi updatre is kisebb az esély.

Előnye talán az hogy eredeti GCAMhoz képest UI jobban tetszik, no meg van HAVC és x265 video support (bár nem tudom GCAm videozásban jobb e mint a gyári kamera).

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4676) MaxxDamage válasza OPiiPO (#4672) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

És szerinted ez jobb mint amit én linkeltem? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4677) OPiiPO válasza MaxxDamage (#4676) üzenetére


OPiiPO
addikt

Itt azt írják hogy nem valószínű hogy jobb lenne:
"I haven't heard the HTC 10 but I doubt it can compete with the Mojo or surpass LG V20 (though YMMV)."

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4678) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Szóval Lightroomban leteszteltem sima sziutázcióban a két GCam verziót.

- Jobb UI
- kép kontrasztosabb
- HDR+-ban a zajszint is kisebb (bár nyilván DSLR vagy MILC-hez viszonyítva még mindig elég magas).
- picivel dinamikus tartománya is jobban tetszik
- színhűségbe ne menjük bele, de fehér és fehérebbnek tűnik az új appal.

Összességében szerintem megéri lecserélni a régi alkalmazást erre az újra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4679) gretzky77


gretzky77
veterán

Van esetleg valakinek tapasztalata a B&O H6 fejessel?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4680) Zé. válasza NandorHUN (#4678) üzenetére


Zé.
tag

A 855 újításával kapcsolatban, ez igaz, de állítólag a fogyasztás is javulni fog.
Áttanulmányoztam ezt a cikket: [link]
Én úgy látom, hogy sokoldalúbb, kisebb fogyasztású, időtállóbb lesz.Videofelvétel
képstabilizálás, a legújabb kívánalmaknak megfelelően, - a cikk részletezi -
a JPEG egyik lehetséges utódjának, a HEIF-nek támogatása is
bekerült rendszerbe. Az LG -re jellemző a kisebb akku, ami az élettartama vége
felé plusz kapacitás tartalék hijján csere. Nagyobbal még évekkel tovább bírná.
Az ASUS a legújabb középkategóriás IPS. mobiljába 5000 mAh akkut tesz:
[link]
Szerintem nagyobb akkuval a Videót készítők népes tábora vinné mint a cukrot...
Népszerűbb, piacképesebb lenne, jobban járna az az LG. Nem oly rég pedig
Ken Hong azt mondta majd akkor lesz új tipus, mikor igény lesz rá...
Én se játszom, s nem sűrűn cserélem a mobilt, de már a G6-al is ráfázott a
régebbi Soc.-al az eladásokkal...Pedig ez az első tipus volt az innovatív, nyújtott
kijelzővel, ami trend lett.

(#4681) DeBe


DeBe
tag

Sziasztok!

Gcamból van olyan verzió, amiben benne van már az új superzoom meg az éjjeli mód?

(#4682) gretzky77 válasza DeBe (#4681) üzenetére


gretzky77
veterán

Éjjeli mód igen,de mi ez a szuper zoom?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4683) unravel


unravel
őstag

Hali!

Az első pár napban a kezdőkepernyőn real-time időjáráseffekt ment. Most meg nincs.
Ezt én kapcsoltam ki vagy egy frissítéssel megszűnt?

¯\_(ツ)_/¯

(#4684) NandorHUN válasza DeBe (#4681) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az új GCAM-ról azért annyit hozzátennék, hogy szép és jó, de nálam újraindítja a telefont.

Másoknak voltak hasonló gondjai a korábbi verzióval is, azonban ott volt erre fix a developer optionban.
Új verzióban viszont nincs semmi ilyesmi, így megoldás sincs erre.
Lövök 2-3 képet és újraindul a telefon, gondolom HDR feldolgozás miatt. Kár érte, mert ugye Google egyedül post-processzinggel segíti a képeket, ha ez nem megy a proginak akkor értelme sincsen.

Nálam marad a 5.1 verzió (xda 4.2 verzió) amíg erre nincs megoldás.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4685) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ha valakinek új 6.1-es GCAM kell erre nézzen rá:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-fu24/

Egy appon belül van a széles és sima kamera. + állítható a video minősége is. És nincs reboot.
1 hátránya van: nagyon lassú a képek készítése.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4686) OPiiPO válasza NandorHUN (#4685) üzenetére


OPiiPO
addikt

node melyik is lesz az a kb. 30linkből? :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4687) NandorHUN válasza OPiiPO (#4686) üzenetére


NandorHUN
addikt

legleső? :)

Bár nem az igazi, több gond is van vele, de még mindig jobban működik, mint az amit ide linkeltek (2 appos megoldásban).

Szerintem ennek a 6.1-nek még kell pár hét.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4688) jacis


jacis
nagyúr

Srácok, Jöttem elköszönni. Ma eladtam a V30-at vettem az árából egy használt i6-ot.
Minden jót Nektek. Üdv. Laci

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4689) NandorHUN válasza jacis (#4688) üzenetére


NandorHUN
addikt

iPhone 6-ra cserelted a V30-at?
Az a telefon miben ad többet mint az LG? :F

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4690) dSERiES válasza NandorHUN (#4689) üzenetére


dSERiES
senior tag

betört a kijelzője neki sajnos, gondolom ezért

⊿sff⊿

(#4691) jacis válasza NandorHUN (#4689) üzenetére


jacis
nagyúr

Semmit csak a V30 árából erre futotta most. Nincs pénzem drágább telóre.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4692) NandorHUN válasza jacis (#4691) üzenetére


NandorHUN
addikt

U, értem, kár érte. Érdemes vigyázni ezekre a mai telefonokra. Anno ahányszor már földhözvágtam anno G2-G3 amat, mai telefonok 10ed annyi nem bírnak ki sajnos... :(

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4693) OPiiPO válasza NandorHUN (#4692) üzenetére


OPiiPO
addikt

lásd Nokia 3210 memes :DDD

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4694) DJ. Ru$y válasza unravel (#4683) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Folyamatos GPS bekapcsolás kell hozzá, ha nincs bekapcsolva, akkor nem megy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4695) unravel válasza DJ. Ru$y (#4694) üzenetére


unravel
őstag

Megy folyamatosan.

Lehet a kikapcsolt Wallpaper motion opció volt a ludas?

¯\_(ツ)_/¯

(#4696) DJ. Ru$y válasza unravel (#4695) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nézd meg ezt: Beállítások -> Zárolóképernyő és biztonság -> Zárolóképernyő testre szabása (igen el van írva gyárilag, azért írom így) -> Időjárás animáció (lehet kikapcsolta az egyik frissítés)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4697) unravel válasza DJ. Ru$y (#4696) üzenetére


unravel
őstag

köszönöm szépen. ez is be van kapcsolva.
akkor ez user error lesz. megvárom az esőt, havat. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#4698) unravel


unravel
őstag

a redditre kikerült egy ilyen:


[link]

a felső a gyári kamera, az alsó gcam hdr+.

¯\_(ツ)_/¯

(#4699) koxmatyi válasza unravel (#4698) üzenetére


koxmatyi
tag

Azert ez nem annyira eget rengeto kulonbseg a mobil fotos topikban jobb kepeket lehet latni mi8-al

(#4700) NandorHUN válasza koxmatyi (#4699) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egyetértek.

Mondjuk legtöbb mobilfotósnak amúgy sincs nagyon szeme az ilyenhez.
Huawei face oldalra is állandóan teszik be az emberek a szarabbnál szarabb képeket, naplementét befotózva (mert ilyen még senki nem látott), túlexponált éggel, alulexponált és totál fekete hegyekkel/tájjal.
De hát az ég szép piros szóval ugye milyen jó kép lett?" :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.