Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) DonMaster válasza MaxxDamage (#4248) üzenetére


DonMaster
addikt

elviszi csak sok helyen a samsung az isten miatt leredukálják, bár azért 2tb microsd-t még nem láttam max kinai átcimkézetettben :D söt 1tb-t sem van egyáltalán 2tb microsd kártya?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4252) MaxxDamage válasza DonMaster (#4251) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nincs hivatalosan olyan!
512GB a max. pár gyártónál, többieknél 256GB a max. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4253) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali,

Vezeték nélküli töltőt ki milyet használ?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4254) sonkuci válasza OPiiPO (#4253) üzenetére


sonkuci
tag

nekem ez jött be
kellemest a hasznossal, töltő is meg nekem kellett egy telefon tartó is.. igy ez is megoldva :)

[ Szerkesztve ]

(#4255) OPiiPO válasza sonkuci (#4254) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi - ez praktikusnak tűnik
gyorstöltést tud?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4256) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Nem olvasott vagy hallott valaki is arról, hogy az Lg V40 lesz e Mo. on az idén?
Köszönöm a választ! :F

(#4257) OPiiPO válasza kakuk100 (#4256) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez a szaktopic

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4258) sonkuci válasza OPiiPO (#4255) üzenetére


sonkuci
tag

persze, tud :)
ez is kellemest a hasznossal :DD

(#4259) MaxxDamage válasza OPiiPO (#4253) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én egy ilyet szereztem be (még nincs vele tapasztalat :B )

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4260) kakuk100 válasza OPiiPO (#4257) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen tudom, de azt nem mindenki olvassa akit érdekel az Lg. :R

(#4261) DJ. Ru$y válasza kakuk100 (#4260) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól, mert te nem úgy érzed ,attól a kolléga jogosan írta a szaktopicot, mivel nem a V30 topicjába való a V40 ugye.
Akit érdekel a V40, az biztosan jár oda is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4262) stemplar07 válasza kakuk100 (#4260) üzenetére


stemplar07
őstag

:( sajnos , lehet ,hogy nem csak az idén, hanem egyáltalán nem fog az EU-ban megjelenni, mint anno a V20 ..

ps.. most kva nehéz volt ám leírni egy sort ? A V40 topik ,,holt,, :W

(#4263) kakuk100 válasza stemplar07 (#4262) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi.Nem nagyon értem, hogy miért. Úgy látszik az LG - nek nincs szüksége az EU.- s eladásokra. Biztos túlságosan jól megy neki. A V35-öt se hozta az Eu.-ba, akkor lehet hogy a V40 is csak az USA-ba lesz.

(#4264) stemplar07 válasza kakuk100 (#4263) üzenetére


stemplar07
őstag

OFF:
Nem csak ,,Ámerika,, kelet, Szaúd-Arábia .. stb elég nekik, nekünk itthon EU-ban meg majd a G7/8 ... annyira nem megy nekik jól.. de nem is költekeznek a Samsung -Huawei stb. ellen .

[ Szerkesztve ]

(#4265) Palibá válasza OPiiPO (#4253) üzenetére


Palibá
tag

Szia! Én ezt használom, teljesen működőképes. Több darabot is használok, vastag tokon át is tölt, semmi baj vele, diszkrét fénye is van, ha tölt kék, ha nem tölt, piros.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4266) #33164544 válasza stemplar07 (#4264) üzenetére


#33164544
törölt tag

Szia,kár,pedig vennék az audiofilek. :K

(#4267) OPiiPO válasza Palibá (#4265) üzenetére


OPiiPO
addikt

ezt is köszi :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4268) fbaloo válasza fornettisuti (#50) üzenetére


fbaloo
tag

Sziasztok,

V30 vásárlásán gondolkozom. Azonban azt olvastam a neten hogy sok példánynak problémák vannak a képernyőjével. Egyeneletlen színek/világosság. Ez már egy javított probléma vagy még most is fennáll? Előre is köszi.

(#4269) sonkuci válasza fbaloo (#4268) üzenetére


sonkuci
tag

nem tudom ezt hol olvastad, de én nem tapasztaltam, sőt a topikban se nagyon láttam erre példát.
teljesen rendben van a kijelző.
(igen, hülye szögből kék a kijelző, de aki annyira hülye hogy oldalról nézi a telefonját, az meg is érdemli)

(#4270) OPiiPO válasza fbaloo (#4268) üzenetére


OPiiPO
addikt

nem tapasztaltam ilyet

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4271) Palibá válasza fbaloo (#4268) üzenetére


Palibá
tag

Enyémmel sincs baj. Ha esetleg Te fehér képet néznél, nagyon oldalról rajta, hosszan, akkor lehet hogy azt más telefonnal nagyobb élmény. A mindennapokban egyáltalán nem rossz semmilyen szempontból a kijelző. Sőt!

[ Szerkesztve ]

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4272) fbaloo válasza Palibá (#4271) üzenetére


fbaloo
tag

Köszi a válaszokat. Ma elmentem megnézni a telefont, és tényleg hamar kékes árnyalatú lesz a betekintési szög nem teljesen szemből van. Illetve egy elég zavaró dolgot vettem még észre: szöveg scrollozásánál a szöveg kicsit megnyúlik, mosódik. Ezt LCD-nél még nem láttam, és furcsa, szemnek fárasztónak tűnt.

(#4273) Palibá


Palibá
tag

Na, kipróbáltam a fentebb linkelt VER900ast. Hát, más mint a Thomson, de nem mondanám hogy jobb vagy rosszabb, kinek mi a preferencia. Amit az én füleimmel le tudtam szűrni és összehasonlítani, az a következő:

A VER a thomsonhoz képest:
-Hangos, de nagyon nagyon durván. Olyan hangerőre képes, hogy max közelétől már úgy érzem, el-el emelkedik a fülemről, akkorákat lök benne a hangszóró.
-Kevésbé szigeteli le a külső zajokat. Ez vagy az anyaghasználati különbségeikből fakad (csupa kemény műanyag vs puhább műanyag és bőr), vagy abból, hogy annak kör/fánk alakú a fülpárnája, a thomsoné meg lapított fánk vagy ellipszis.
-Számomra nem volt olyan kényelmes viselet. Úgy éreztem, alul elválik a fülemtől, míg a thomson szépen végig befed, de ez lehet emberi fej és fülforma kérdése is.
-Nagy a különbség vele a Hi-Fi mód és a normál mód közt. Thomsonnál ha kikapcsolom, távolabbinak, tompábbnak érződik a zene, VER-nél meg sokkalta halkabbra vált, elfojtottabb lesz.
-Középben és magasban a VER erősebbnek, tolakodóbbnak tűnik, a thomson gyengébbnek, vagy kevésbé bántónak.
-A szép telt mély a középhez és magashoz képest szerényebb, mint a thomsonban (kb azonos hangerőnél).
-Fülhallgatói lazábban vagy könnyebben kifordíthatóbbak, és össze is csukhatóak, így tán szállíthatóbb valamivel.
-Van hozzá hordozó szütyő
-Nincs rajta mikrofon, se gomb, tehát play/pause-ra és telefonálásra nem alkalmas ellentétben a thomsonnal.
-Van hozzá nagy Jack átalakító, ha valaki olyan hangkimenettel rendelkezne.
-Ha nem írtam volna még, IRTÓZATOSAN HANGOS tud lenni, már bőven túl azon, ami józan ésszel élvezhető. De komolyan. Szinte fáj hallgatni, hasítja a fejed, belülről. Levéve a fejről, megkönnyebbülve, arra döbbentem rá, hogy magamelé letéve nagyjából olyan hangos, ami belőle kijön, mintha a telefon lenne kihangosítva a saját multimédiás hangszóróján ott.
Tehát felhasználási terület, meg nyilván zenei műfaja is válogatja, de míg a thomson HED3203 otthon, nyugodt körülmények között, de akár még utcán, buszon is, élvezetes, telt mélyekkel operáló elektronikus zenékhez egy bizonyos szintet elér, a VER 900-as ezt nem képes olyan mértékben hozni (habár az ajánlást úgy kaptam rá, hogy na ennek aztán majd lesz basszusa, ezt keresem én, ezt vegyem). Ugyanakkor az is elismerendő, hogy ha egy igazán hangos környezetben, korrekt, és torzítástól mentes hangzásra vágyik az ember, és nem annyira basszus mániás, hanem jobb szereti ha normál mennyiség jut a fülébe a többi frekvencia mellett. Koncerten, próbateremben zenészeknek, diszkókban DJ-nek összemixelni a két számot, lakodalomban önjelölt szintibojoknak, meg egész nap légkalapács mellett vagy azzal dolgozóknak, esetleg kezdődö, vagy közepes fokú halláskárosodást szenvedett embereknek, kérdés nélkül a VER900 ajánlható. Feltéve, hogy van egy V30-uk, amivel meghajthatják Hi-Fi módban, mert ha az nincs (mint mikor kikapcsoltam), akkor ez az előnye elveszik, elhalkul a VER.

Hát ennyit tudtam most leszűrni, és mint valószinűleg kiderült, nem tartom meg, mert nem én vagyok a célcsoportja. De egyébként egy jó cucc, és biztos vagyok benne, hogy más preferenciákkal, illetve más zenei ízléssel inkább azt választanám és a thomsont eltenném a szekrénybe tartaléknak.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4274) Palibá válasza fbaloo (#4272) üzenetére


Palibá
tag

Nincsmit. Ez a legjobb ha magad látod milyen, és úgy tudsz dönteni helyesen.
Minket valószinűleg nem annyira zavar, ha nem szemből nézve kékül, mint másokat. Mi szemből nézzük többnyire :P
A Scrollozós dolgot meg így hogy írtad, megnéztem jobban. Lehet hogy látni némi utánhúzást, de a Yota 2őmön (AMOLED) és a Sony Z5C-men (IPS LCD) telefonomon is van, méghozzá nagyobb mértékben. Eddig sem zavart, eztán sem fog, mert scroll közben úgysem olvasok, csak előtte és utánna. Szóval szerintem ez nem hogy durva mértékű lenne a V30-nál, de a rögtönzött házi tesztem szerint még csekélynek is mondható.
Ha neked ezek fontos dolgok, nyilván ne ezt vedd, de lehet hogy érdemes lenne máshol is nézni egy példányt, mert lehet hogy ott a kiállított példánnyal volt valami szoftveres probléma.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4275) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Nem rég LG V30 tulaj lettem.
Telefon eddig tetszik, de következő kérdéseim lennének vele kapcsolatban:
van olyan ROM ami a legjobb? Vagy érdemesebb feltenni gyári helyett?
reklámokat ti hogyan blokkoljátok?
Van rá esetleg valami ajánlott üveg, védő?

Előre is kösz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4276) gretzky77 válasza NandorHUN (#4275) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia xda-n van kevés ROM viszont szerintem itt a társaság jelentős része,ha nem mindenki gyári rendszert használ! Reklám blokkoláshoz nem tudok mit hozzáfűzni, üveg pedig sajnos nem nagyon van az oldalsó lekerekítés miatt vagy olyan ami nem ér ki teljesen a széléig! Itt ajánlották a Hydrogel fóliát,keress rá!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4277) NandorHUN válasza gretzky77 (#4276) üzenetére


NandorHUN
addikt

Használtan vettem, telefonon egy ilyen fólia van rátéve.
Csak annyira nme vagyok fólia párti, jobb szeretem, ha valami ütősebb védi az előlepot. Fólia véd a karcoktól,de leeséstől nem igazán.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4278) NandorHUN válasza stemplar07 (#3317) üzenetére


NandorHUN
addikt

"A high gain trükk a következő:
Vásároljunk egy extendert (például ezt, vagy ha headset funkciós fül/fejhallgatónk van, és szeretnénk használni az eszköz mikrofonját is, akkor 3 helyett 4 pólusú extendert válasszunk, például ezt); valamint egy 75 Ohmos impedancia illesztőt. (Például itt ezt.)"

Kösz, de sajnos linkeket nem tetted be.
Sima 75Ohm-os impedancia emelő megvan, de ezt a másik eszközt nem igazán értem.
Mikrofonos fejeshez akkor mit kéne venni pontosan?

A postod végére berakott első linknek egyébként mi értelme? Csak egy sima L alakú csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4279) gretzky77 válasza NandorHUN (#4278) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom milyen fejessel használnád de ha netán Bt fejes akkor úgy is high gain-be lehet tenni,hogy a kábelt először a fejesbe dugod és úgy a telefonba! Ha netán csatlakoztatható kábeles a fejesed akkor sztem azzal is mennie kéne,így nem kell semmi plusz eszköz!
Nem tudod itteni fórumtárstól vetted?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4280) joco1977 válasza NandorHUN (#4278) üzenetére


joco1977
tag

A kettőt egymásba kell dugni, úgy kell a telefon jack aljzatába dugni (értelemszerűen a jack illesztő kerül a jack aljzatba), majd az impedancia növelőt ki kell húzni, és a fülest a telefonban maradt jack illesztőbe kell dugni.

[ Szerkesztve ]

(#4281) turbuczn


turbuczn
tag

BF keretében csak most 299.999 Ft helyett 194.999 Ft a V30 kék. :DD [link]

Szerintem ennél nagyobb leárazás arányaiban nincs a telefonok között. Tegyük hozzá, hogy volt honnan leárazni. :DDD

(Nézzétek meg az értékelés! Vajon ő innen vásárolta?)

[ Szerkesztve ]

(#4282) stemplar07 válasza NandorHUN (#4278) üzenetére


stemplar07
őstag

[link]

itt a link, a V10 összefoglalót nyissad meg, és a Hifi részben ott a leírás, a V10/20/30/G6+/G7 esetén ugyanígy működik , de érdemes pár 100 ft-ért a HiFi status programot megvenni , mert az Oreo óta nem írja ki, hogy normal/aux/high -ban van ..

(#4283) stemplar07 válasza turbuczn (#4281) üzenetére


stemplar07
őstag

[link]
Edigital BF : 149 992 Ft ...199 990 Ft (25%) ez viszont már meggondolandó 2 év !! gyári LG garival (nem tévedés 2 év )

[ Szerkesztve ]

(#4284) turbuczn válasza stemplar07 (#4283) üzenetére


turbuczn
tag

Valóban, az edigital most már megfontolandó ajánlatot tett le. De a mediamarkt.....

(#4285) stemplar07 válasza turbuczn (#4284) üzenetére


stemplar07
őstag

:) vettem a fáradtságot , felhívtam az LG-t, ha az Edigi 2 év gyári garit ír , akkor 2 év , az más kérdés ,hogy a 2. évet már ő fizeti esetleg az Lg felé ..
ps : rákérdeztem, az LG V40 -re :( nincs infójuk arról, hogy lesz-e forgalomban az EU-ban, nagy a valószínűsége ,hogy nem , lásd V20 ..

[ Szerkesztve ]

(#4286) aTe014 válasza stemplar07 (#4285) üzenetére


aTe014
aktív tag

GSMArena szerint sincsen még EU-s verzió a V40-ből :(

"Versions: V405QA7 (USA Unlocked); V405UA (Sprint, AT&T, Verizon); V405TAB (T-Mobile); V405UA0 (U.S. Cellular)"
[link]

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#4287) stemplar07 válasza stemplar07 (#4285) üzenetére


stemplar07
őstag

Na akkor akit érdekel : az Edigital (ügyfélszolgálat ), megerősítette, hogy 2 év gyári garancia van a készülékre ,a gar jegy is így lesz kitöltve . :)

(#4288) forzamo


forzamo
tag

[link]

www.mediamarkt.de
LG V30 64 GB Moroccan Blue €399

[ Szerkesztve ]

(#4289) NandorHUN válasza gretzky77 (#4279) üzenetére


NandorHUN
addikt

2 fejes/ füles párosom van.

Kondihoz, sporthoz egy RHA T20i-t használok.
Sima zenéhez, főleg itthon meg egy Meze 99 Classic-ot.

Ezért is vettem a telefont, mert rájöttem főleg nem itthoni DAC-ról hallgatok zenét, hanem mobilról, DragonFly Red meg elég kényelmetlen - el is fogom adni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4290) NandorHUN válasza joco1977 (#4280) üzenetére


NandorHUN
addikt

Tehát a 2. csatlakozós adapternek csak annyi értelme van, hogy "átverd" a telefont?

Nem akarok szőrszálat hasogatni, de ennek mi értelme van, vagy mi előnyt jelent?
Én két 32-40 Ohm "csúcs" fejes/fülest használok és sima high gain nélkül is van bőven kakao a telefonban. Még közöpes hangerőn is!
A leírásban a nagyobb soundstage és teltebb hangok érdekelenek.
Felteszem az impedancia növelőt ami ezt elvileg megadja, + telefon megnöveli az AMP kimenetet ÉS a zajszint is csökken ha nagyobb az impedancia.

Akkor miért akarom ezután ki-be dugdosni és elvenni az impedancianővelőt?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4291) stemplar07 válasza forzamo (#4288) üzenetére


stemplar07
őstag

Na Jaaa natürlich :D de hol a garancia ? az nincs kiírva ? év , szerintem egy .

(#4292) Brett001


Brett001
aktív tag

BF akció keretén belül ma megrendelve! :)

[link]

Ezt nem hagyhattam ki, megérett a G3-am már a cserére.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4293) stemplar07 válasza NandorHUN (#4290) üzenetére


stemplar07
őstag

Ezért kell a High Gain : (Ken Hong szerint) elvileg a legjobb zajszintet High módban produkálja a Quad Dac ..SoC
[link]

,,..The Quad DAC’s low power mode shuts down three of the four DACs when they’re not needed, to increase battery life when playing lower quality audio or using lower quality headsets. – Ken Hong, global communications director for LG ...,,

ps. ha nem észrevehető szerinted akkor , nincs értelme , szerintem egy enyhe ,,V,, hangzást ad a High ,de már az Aux-is jobb, mint a normal mód . Az a 2 kis kütyű meg sosem zavart 3 évig amikor a V10/20-at használtam, kevésbé , mint egy Szitakötő + usb kábel, vagy egy BT pl. egy ES100 ..

[ Szerkesztve ]

(#4294) NandorHUN válasza stemplar07 (#4293) üzenetére


NandorHUN
addikt

Értem kösz. :)
Bár én valoszeg fenthagynám a sima 75ohms imp emelőt. Mert az is javít a zajszinten, kakao meg ha van elég alá, akkor nem akarok dobhártyarepedést, soundstge-t meg hangerő és AMP nem kéne hogy befolyásolja itt.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4295) NandorHUN


NandorHUN
addikt

/Más:

Használ valaki Spigen Liquid Cristal tokot?
Valami kicsi slim tokot keresek, ami védi a telót, Liquid Cristal tetszik, de nem tudom elég védelmet jelentene e pl. ha leejtem képernyő betérésének nem örülnék, főleg hogy rendes tempered glass sincs a telefonra a káva miatt.

Másik amin gondolkoztam az a Spigen Rugged Armor , de az állítólag elég csúszós a plasztik miatt.

Nincs esetleg valami tipp slimtokra, ami vékony is, és véd is? Lehetőleg minél minimalistább design-nal , akár leather vagy "bőr" szerű borítással.

(De ha azt mondjátok Liquid Cristal is elég sokav véd az tökéletes lenne.)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4296) gretzky77 válasza NandorHUN (#4295) üzenetére


gretzky77
veterán

Másik telefonon használtam spigen crystal tokot,azért az annyira nem slim tok! Jó tok és sztem elég jól véd is viszont cserébe annyira nem vékony!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4297) stemplar07 válasza NandorHUN (#4294) üzenetére


stemplar07
őstag

:) már hogyne befolyásolna az AMP ? FiiO Q 5 ,2 féle AMP-om van hozzá más más a bele, és a hang is más, és akkor is ha a V30-at vonalon hallgatom, vagy csak magában a a Sabre SoC-al ..még egy kábel is más ha a fejesen cserélem .

(#4298) MaxxDamage válasza gretzky77 (#4296) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V20-t is eléggé vastagítja (és nehéznek is érződik kicsit) :K :B
Ja és ha átlátszó, akkor egy idő után sárgul :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4299) NandorHUN válasza gretzky77 (#4296) üzenetére


NandorHUN
addikt

Értem.
És akkor van valami ajánlott, strapabírobb slimtok? :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4300) olddog válasza NandorHUN (#4299) üzenetére


olddog
aktív tag

Nekem EZ bevált.
Persze nem itt vettem, Alin jóval olcsóbban be lehet szerezni. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.