Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) DonMaster válasza aTe014 (#4149) üzenetére


DonMaster
addikt

nekem volt ilyen zsebpiszok, kikapcsolod, fogsz egy fogpiszkát és kipiszkálod belőle, és jó lesz.
ha belevilágítasz és nem látod az alját az azért van .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4152) MikeRenton


MikeRenton
tag

A telefon kifordult a zsebemből és a vonat padlóját érte. Pókhálós lett a kamerákat védő üveg. Rögtön hívtam a smart clinic szervizt, azonban közölték, hogy ez egy régi (!!!) készülék és nincs már hozzá alkatrész. Az LG szerviz nem vette fel. Aztán láttam, hogy szombaton nincsenek. Mire számítsak hétfőn? Ezek után... Régi készülék egy 1 éves telefon. Még most sem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

(#4153) DonMaster válasza MikeRenton (#4152) üzenetére


DonMaster
addikt

lesz hozzá alkatrész lg szerviznél de fizetös .

sc-nél G szériát javitanak meg nexus-pixel-eket, szerintem benézte a régi v szériára ami v3xx-ek voltak és nem nézte hogy ez v30 ami nem ugyan az.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4154) Kisbea


Kisbea
csendes tag

Sziasztok, sos segítséget kérek szépen!!!!
V10et V30ra cseréltem.
Utálom:( Pedig szép és gyors.
DE!!!!
kiderült, külföldön nem engedi a mobil netet működni,kiírja, hogy elfogyott az adatkeretem, amint átlépem vele visszafelé a határt, újraindítom és megy.
Tcomnál megnézték, minden oké,pláne hogy ugyanaz az előfizetésem és a V10 működött külföldön.
Minden beállítás rendben,
Már több telefonos üzletben is megmutattam, mindenki tanácstalan.
Sokat vagyok úton, ez nagyon nem jó, most vegyek valami olcsó telefont hotspotnak, nonszensz, LG chat tanácstalan, küldjem be szervízre.
Ha nem tudom orvosolni a hibát, el kell adnom.
Valakinek volt már hasonló gondja mert visszakerestem, de sajnos ő sem kapott választ, hátha azóta kiderült mi a csuda van vele.
Kérlek, találjatok megoldást....

(#4155) gretzky77 válasza Kisbea (#4154) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia szerintem ez biztos beállítási probléma! Itthon megy a net külföldön pedig nem? A V30-ad EU verziós? Mobiladatnál roaming engedélyezve van?
Új készülék vagy használt? Gyári visszaállítás volt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4156) Mik76 válasza Kisbea (#4154) üzenetére


Mik76
senior tag

Hat ez nagyon igeretesen hangzik... Most megyek haza Uj-Zelandrol, utana meg koltozok Kanadaba. Kivancsi leszek ra az enyem hogy birja. :F

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#4157) olddog válasza Kisbea (#4154) üzenetére


olddog
aktív tag

Szia.
Biztos valami beállítás probléma, soha nincs gondom a roaminggal. Hozzáteszem indiai régiós készülék és az EU-ban használom.
A " minden beállítás rendben " részt tudod részletezni?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#4158) stemplar07 válasza Kisbea (#4154) üzenetére


stemplar07
őstag

az beállítás lehet (és vagy egy factory reset),,..de volt egy P20Pro-m (két hétig..) Triesztben no internet,és csak Voda hálózatot volt hajlandó találni , azt hittem földhöz ..b...m .. Szlovéneknél már visszajött a net ..úgyhogy vannak furcsaságok , más készülékkel is..

[ Szerkesztve ]

(#4159) bakosarpi válasza stemplar07 (#4158) üzenetére


bakosarpi
tag

Vodafone-od van? Gondolom igen. Nekünk csak a szolgáltató váltás segített. Nem tudott a vodafone érdemben magyarázatot adni. Ausztria, Olaszország, Szlovénia, Horvátország, mindenhol csak a gond volt. Nekem telenor van, azonnal csatlakozik, amikor upc-m volt, ugyanaz volt a gond, a párom, most volt kénytelen váltani telekomra, minden rendben azóta. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#4160) Kisbea válasza olddog (#4157) üzenetére


Kisbea
csendes tag

szia, a telefont bevittem a tcomhoz, mert van egy srác aki nagyon ügyes.
lecsekkolta a rendszerben az elófizetésem,semmi tiltás minden ok, mennie kéne.
Végig bogarászta , nyilván az adatrooming bekapcsolva, nem állítottam be adat korlázozást sem, a hozzáférési pontoknál is megnézte ezeket a proxi stb adatokat.
Tavaly ilyenkor még kicsi volt a csomagomban a net, mikor kint elfogyott, csak belassult de volt.
Most viszont nem talál szolgáltatót, nem is keres.
Már próbáltam pl hogy kikapcsoltam a 4G-t, újra indítottam, kártyát kivettem, sőt lecseréltettem.
Márcsak a falhoz vágás maradt:((

(#4161) turbuczn válasza Kisbea (#4160) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem még a G6-al volt, hogy a cseheknél nem működött mindig, csak hívás alatt, vagy utána egy rövid ideig. Volt hálózat, csak 4G nem, és hívás alatt váltott 4G-re, akkor net is volt. A V30-al a cseheknél nem voltam, de voltam Ausztriába, Romániába, Szlovéniaba, és mindenhol gond nélkül ment a mobilnet. Egyébként a G6-al Ausztriában sem volt semmi gond, csak a cseheknél. Vodás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#4162) stemplar07 válasza bakosarpi (#4159) üzenetére


stemplar07
őstag

Dehogy Voda , épp ez az , Telekomom van ezért nem értettem a kínai ,,formáját,, a p20Pro-nak .. :W

(#4163) stemplar07 válasza Kisbea (#4160) üzenetére


stemplar07
őstag

:D mielőtt falhoz vágod tedd már meg ,hogy teljes factory-t nyomsz rajta , hidd el , nagy esélye van ,hogy megjavul, de .. új telefonként állítsd be ! ne tegyél át semmi mentést .. nem egyszer megszívtam már az előző telefonról való költöztetést , mindig okozott valami ,,szövődményt,,

jut eszembe nem Neked volt a V10-el is nyűgöd a mobilnettel ? :N ha jól emlékszem ?

[ Szerkesztve ]

(#4164) #33164544 válasza Kisbea (#4160) üzenetére


#33164544
törölt tag

Szia,mint írták előttem,gyári visszaállítást csináljál.
Újként állítsad be,ne költöztessél át semmit sem. :K

(#4165) MaxxDamage válasza #33164544 (#4164) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lehet nekem is az kellene (V20 H990DS), mert nem megy a 8.0 rendszer Update óta egy fontos opció. (képen látható)
Csináltam full Resetet, de vissza is töltöttem G-s dolgokat.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4166) #33164544 válasza MaxxDamage (#4165) üzenetére


#33164544
törölt tag

Szia,én múlt héten vettem,a V30-mat. :D
Felfrissítettem naprakészre.
Addig nem csatlakoztattam,a Google fiókomhoz+SIM-et sem raktam bele,amíg nem lett naprakész.
Jelenleg 8.0-ás droid van.
Remélem jön a 9-es is rá.
Faterom Oneplus 6-án,szuperűl működik a 9-es droid. ;)

(#4167) MaxxDamage válasza #33164544 (#4166) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,
Én még várni kényszerülök, mert a választott verzió lehet csak Dec. elején lesz kapható. Tartozékok/kiegészítők hada már beszerzésre került.
Szóval még V20-t használok, majd lehet megpróbálom a Resetet korábbi (adatok/beállítások) felhőből visszatöltés nélkül. V30/+ csak az AMOLED miatt veszem meg (és a szín miatt) amúgy a V20 sokban többet tud (számomra biztosan)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4168) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! V30 vásárlásán gondolkodom. Nem kell dual simes, egy kártyával használnám. Hok érdemes megvenni, hol adnak nálunk érvényes az lg által elfogadott garanciát? Turbadotól vett valaki?

(#4169) gretzky77 válasza jimmedly (#4168) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha jól tudom Turbadotól vettek itt páran! Igazából majdnem mindegy hol veszed,ha rendesen ki van töltve (dátum, pecsét, aláírás és imei szám) az adásvételi vagy a számla akkor az LG 1évig vállalja a garanciát! Turbado esetén 2 évet írnak viszont az LG független készülékre 1 évet vállal így a másodikat a Turbado állja! Tapasztalatom nincs velük,de itt jókat írtak róluk!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4170) jimmedly válasza gretzky77 (#4169) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszi!

(#4171) dajkapeter válasza jimmedly (#4170) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A turbadohoz csak annyit fűznék, hogy a prémium garit érdemes kihasználni, mivel az az ami 2 éven át az LG feltételei alapján fut. És meghibásodás esetén nem szervizelik, hanem cserélik. 2 év elteltével, ha nem volt problémád akkor pedig a prémium árát (a vásárlás 10%-át) vissza lehet forgatni a következő vásárlásnál.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4172) jimmedly válasza dajkapeter (#4171) üzenetére


jimmedly
senior tag

Kössz! 👍

(#4173) horgasz68


horgasz68
csendes tag

Sziasztok!
Erre a készülékre telepítve van a Sony Ldac kodekje?

(#4174) gretzky77 válasza horgasz68 (#4173) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia Oreo óta támogatja az LDAC-ot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4175) horgasz68 válasza gretzky77 (#4174) üzenetére


horgasz68
csendes tag

Wow! ☺
Nagyon köszönöm!

(#4176) OPiiPO válasza Kisbea (#4154) üzenetére


OPiiPO
addikt

V30 dual sim változatot most teszteltem Telekom/Telenor előfizuval a követező országokban: Cseh, Ausztria, Egyesült Arab Emirségek, India, repülőgépi műholdas hálózat - mindenhol stabilan ment a mobilnet, 4G néha 4G+.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4177) stemplar07 válasza OPiiPO (#4176) üzenetére


stemplar07
őstag

:D :Y Az szép kőr lehetett ..

(#4178) #33164544 válasza OPiiPO (#4176) üzenetére


#33164544
törölt tag

Az szép,igazi világjáró telefon akkor. :P

(#4179) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Bátran kijelenthetem, hogy a V10 viszi az 512-s mSD-t (a V30 is biztos fogja gond nélkül majd)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4180) joco1977 válasza MaxxDamage (#4179) üzenetére


joco1977
tag

És mennyibe kerül egy ilyen "vadállat"?

(#4181) MaxxDamage válasza joco1977 (#4180) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

38k+ :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4182) turikcsaba


turikcsaba
csendes tag

sziasztok, nekem 2 hónapja van lg v30+-om és észrevettem az utóbbi napokban, hogy a kijelző alján a navi gomboknál már látszik egy kicsit a beégés (leginkább akkor, ha szürke háttér van). Tapasztalt hasonlót valaki ennyi idő után, vagy ez normális?
Másik kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata külsős szervizzel, mivel ugye nekem plusszom van, ezért nincs rá hivatalos eu-s szerviz, hanem külsős szervizzel csináltatnák a telót. Ha később lenne más problémám és teszem azt kijelző csere kéne vagy bármi más amiért kikéne nyitni, akkor ha ők megbontják a telót, akkor bukom a vízállóságot? Ha az számít, akkor az 1mobiltól rendeltem. köszi előre is a válaszokat!

(#4183) dajkapeter válasza turikcsaba (#4182) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem volt már, hogy látszódott. Lámpa alatt lett hagyva az asztalon. Az AOD órája látszódott a számológép szürkés hátterén. De az nekem reggelre eltűnt. Nem mondom, hogy ügyelek arra, hogy ne égjen be. De sötét skin-t használok. Egyébként azóta nekem semmilyen szinten sem jelentkezett. Igaz, nem is figyeltem. Led kijelző beég, ahogy az LCD is (LG G5). Sok samunak be van égve. Úgy hogy ez "normális". Itt a fórumon még kevesen jelezték. Én spec tavasz óta használom és nem vettem észre beégést.

Vízállóságot tekintve független, hogy ki nyitja meg a telót. A vízállóság nem garantált utána. Én legalább is így tudom.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4184) bakosarpi válasza turikcsaba (#4182) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem jack problémám van, és a javításra az lg hivatalos márkaszervízét javasolták, állítólag precízek. 10-et mondtak a jack cserére. A vízállóságot nem kérdeztem, de amint eljutok odáig, hogy felküldöm, és kész lesz, megkérdezem. Beégésnek nyoma sincs. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#4185) gretzky77 válasza bakosarpi (#4184) üzenetére


gretzky77
veterán

Anno én G6-ot javíttattam a központi szervizben! A SIM tálca nekem eltört és sajnos benne is maradt darab,akkor nekem azt mondták ha netán nem tudják kiszedni és meg kell bontani akkor úgy rakják össze,hogy "marad" a vízállóság!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4186) DJ. Ru$y válasza gretzky77 (#4185) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na pont a vízállóság amivel nem játszanék. Ha megbontják a hátlapot, az utána 95%, hogy nem lesz vízállóan visszaragasztva.
Ha viszont tényleg vállalja az LG, akkor adja írásba, mert, ha vízbe teszed, és bejut a víz, meghal a készülék, akkor nem fogják cserélni/javítani, mivel a te hibád volt, ez hosszú pereskedés árán lehetne szerintem pozitív leforgású.

Erre azért ügyeljen mindenki, akinek megbontják a készülékházat. Érdemes róla videót nézni a neten, hogy, hogy is van összerakva a készülék...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4187) turikcsaba válasza dajkapeter (#4183) üzenetére


turikcsaba
csendes tag

azt tudom hogy előbb utóbb lesz valamilyen szinten beégés, a hangsúly azon volt, hogy két hónap után normális-e :D én se nagyon teszek ellene mert 90%-ban max fényerőn használom, viszont nekem is dark téma, fekete billentyűzet, amit csak lehet feketére állítok

(#4188) turikcsaba válasza DJ. Ru$y (#4186) üzenetére


turikcsaba
csendes tag

na pont ezért kérdezem, ha az lg szerviz sem tudja megcsinálni a vízállóságot, akkor szerintem egy külsős kis szerviz végképp nem fogja tudni

[ Szerkesztve ]

(#4189) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#4186) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

LG-vel szemben TV ügyben voltak és vannak is problémáim.
1 hete már LG szerviz szakvéleményre várok (ragaszkodnak valamihez ami nem elérhető, de szerintük pedig igen) és lehet ők arra várnak, én mikor fordulok a békéltető testülethez (vagy mi a tököm az)
Szóval az LG annyira mégsem korrekt, mint sokan hiszik. :(

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4190) gretzky77 válasza MaxxDamage (#4189) üzenetére


gretzky77
veterán

Én csak a tapasztalataimból indulok ki,nekem csak pozitív véleményem van róluk! Persze megértem,hogy aki negatív tapasztalatot szerzett az ezt mondja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4191) dSERiES válasza dajkapeter (#4183) üzenetére


dSERiES
senior tag

Az LCD-n az én tapasztalatom szerint elmúlik a beégés (inkább szellemkép 'ghosting') ha úgymond hagyod a kijelződ picit (kikapcsolt állapotban, a kijelzőre értem nem a telefonra). V20-é is ilyen volt, de csak akkor csinálta ha 100% brightness-en ment sokáig, utána elmúlt, illetve normál körülmények között nem csinálta.
LED kijelzőn úgy tudom a beégés az marad, tehát bármit csinálsz vele, ott marad a nyoma. Érdekes hogy neked eltűnt. (Bár LG OLED-el ilyen tapasztalatom nincs, de Samsung AMOLED-je ha beég az nem múlik el).

⊿sff⊿

(#4192) Zé.


Zé.
tag

ÁLMODOZOM....
Vajon mennyire lesz igaz?...
[link]

(#4193) gretzky77 válasza Zé. (#4192) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez igencsak álom marad sztem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4194) OPiiPO válasza stemplar07 (#4177) üzenetére


OPiiPO
addikt

jaja, 2 hét alatt tudtam le :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4195) Palibá


Palibá
tag

Sziasztok! 4 egymással összefüggő kérdést szeretnék feltenni nálam hozzáértőbb fórumtársaimnak.
Jelenleg ilyen fejhallgatóm van: Thomson HED 3203 CR/BN 32Ohm, 110dB érzékenység, 20Hz-20000Hz, 40mm hangszóró átmérő. Alapvetően szeretem, de olvastam fentebb, kb "licitáltatok" egymásra, hogy ki milyen ellenállású fejhallgatót hajt meg a telefonnal, és milyen jól szól. Nem vagyok vele tisztában, (első kérdés) az ellenállás nagysága hogyan hat a hangminőségre?
Van lehetőségem 2x200Ohm-os magyar Gyártmányú BEAC fejhallgatókat szerezni (már vagy 30+ évesek), nem tudom hogy azok jól szólnának-e, érdemes-e a csatlakozójukat átszerelni jack-esre (mert még ilyen régi lyukas henger, benne pöckökkel, amiket pl keverőpultokhoz tudtak csatlakoztatni), vagy a nagy Ohm szám nem ad alapvetően jobb minőséget?
Szóval az másik kérdésem, hogy érdemes-e vesződni a régi nagy és nehéz BEAC fejhallgatók átalakításával?
Ajánlottak nekem egy típust, hogy az nagyon jó mélyhangokkal rendelkezik, de számomra ismeretlen a márka, igaz elég jó áron van:
VER 900 64Ohm, 107+/-3dB érzékenység @ 1kHz, 5Hz-30000Hz, 54mm hangszóró átmérő, 2500mW teljesítmény.
Harmadik kérdésem: Mit gondoltok, jobb hangminőség, nagyobb hangerő és teltebb basszus érhető el ezzel a fejhallgatóval a jelenlegimhez képest, illetve megér 8200Ft-ot így hallgatás nélkül ez a fejhallgató?
Talán fontos lehet: Csak youtubeon, deezeren, és néha átlagos minőségű (128-320kbps) MP3-akat hallgatok a gyári zenelejátszó appon, többnyire elektronikus zenéket (trance, house, techno, néha 1-2 rap).
Utolsó, 4. kérdés jelenleg: Ha alapvetően csak yt-on és deezeren hallgatom a zenét, van ezeknek olyan minősége, aminél számít a telefon illetve a fejhallgató zenei képességei, vagy FLAC-ot kéne hozzá hallgatni, hogy kijöjjön a V30ba épített QuadDAC képessége?
Köszönöm a válaszaitokat! :R

[ Szerkesztve ]

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4196) OPiiPO válasza Palibá (#4195) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hali,

Itt olvasd el az összefoglalót, a magasabb impedanciájú fejhallgató használata az AMP hi-gain üzemmódjával van kapcsolatban

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4197) #33164544 válasza Zé. (#4192) üzenetére


#33164544
törölt tag

Szia,ez álom marad szerintem.
Szeretnek nagyzolni,a kijelzővel főleg,ahogy kinéz a képeken. :F

(#4198) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

LG V30+ DS készüléknél valaki csinált már 2 SIM + 1 mSD megoldást / kivitelezést? :F
Az a tervem, hogy megrendelem a V30+ DS verziót és belerakom a 2 SIM + 1 mSD -t (ha valakinek sikerült kivitelezni, akkor az csak + ösztönzés lenne) a tapasztalat, vélemény jól jöhet :P :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4199) David3 válasza MaxxDamage (#4198) üzenetére


David3
őstag

Ezt hogyan lehetne? Nekem is ilyen van, két SIM van most benne, de ahogy a tanult székely mondja... entweder...oder... tehát választanom kéne, hogy az osztrák számomat használom vagy egy microSD-t.

(#4200) DJ. Ru$y válasza David3 (#4199) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tessék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.