Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) saddybaddy válasza rokarudi (#4900) üzenetére


saddybaddy
tag

Oreo.

[ Szerkesztve ]

(#4902) rokarudi válasza saddybaddy (#4901) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Tényleg fura, akkor már csak azt kellene kideríteni, hogy ez mitől lehet :-)

(#4903) saddybaddy válasza rokarudi (#4902) üzenetére


saddybaddy
tag

Ilyen a homescreen navi nelkül, imádom 😍

(#4904) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Na, játék közben egyszer csak lefagyott a telefon és azóta semmire sem reagál. Próbáltam a hátsó gombot, de teljesen meghalt 😢. Hová érdemes beadni gariztatni? Azt láttam, hogy van egy a Váci utcában, de van esetleg másik szerviz?

[ Szerkesztve ]

(#4905) gretzky77 válasza rokarudi (#4904) üzenetére


gretzky77
veterán

A Váci úti a központi LG szervíz nekem csak jó tapasztalataim van velük!
Töltésre sem reagál? Ha gépre dugod?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4906) rokarudi válasza gretzky77 (#4905) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Hm, most újra próbáltam és újraindult, de eddig semmire nem reagált. Remélem nem lesz vele gond később :-\

(#4907) NandorHUN válasza saddybaddy (#4893) üzenetére


NandorHUN
addikt

Rootolt a telefon? Mert nem rootolt telefon esetén még Fluid Gesture-ban is ADB kell, hogy ezt meg tudd tenni.

Szóval nem csoda, hogy nem engedi.

Nekem anno nem rootolt a telefonom és navi sávot ADB-vel tüntettem el. Telefont meg gesztusokkal használom, így sokkal kényelmesebb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4908) saddybaddy válasza NandorHUN (#4907) üzenetére


saddybaddy
tag

Nem,nincs ROOT-olva. Gyári Oreo.

(#4909) NandorHUN válasza saddybaddy (#4908) üzenetére


NandorHUN
addikt

És Nova-val tüntetted el?
Mert anno ezt több gestusapp is tudja , de csak ADB-vel megoldva.

(Amúgy meg ha Nova Home lapján megy is, nincs sok értelme, mert ha appot nyitsz meg megint ott lesz a navbar - és ha el is tünteted, de felswipe-olsz akkor megjelenik, ami gesztusverzérlésbe bezavar.):

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4910) saddybaddy válasza NandorHUN (#4909) üzenetére


saddybaddy
tag

Nem igaz! Novat+AllinOne Gestures-t használok együtt mióta meg van az S8+ és hibátlan működés jellemzi őket együtt.

(#4911) NandorHUN válasza saddybaddy (#4910) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, lehet, hogy megy, mint írtam én ADB-vel kapcsoltam ki...

Mondjuk ez az AllinOne elég fapadosnak tűnik, mostanra azért vannak ennél jobb programok.:)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4912) saddybaddy válasza NandorHUN (#4911) üzenetére


saddybaddy
tag

Az lehet de hibátlanul teszi a dolgát és nem kavar be a Novanak 😉 És még jól is paraméterezhető.

(#4913) bala4


bala4
csendes tag

Srácok, betört kijelző javíttatásában van valakinek tapasztalata? Sajnos berepedtem... :W

(#4914) dajkapeter válasza bala4 (#4913) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nem V30-nál, de van.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4915) bala4 válasza dajkapeter (#4914) üzenetére


bala4
csendes tag

V30-nál lenne érdekes elsősorban, hogy mennyiért megy a buli, illetve milyen alternatívák vannak a hivatalos lg szervízen kívül, mert gyanítom ott elég drága! :U

(#4916) dajkapeter válasza bala4 (#4915) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Lehet, hogy van valakinek tapasztalata velük: [link1] [link2], 60 körül van, ha jól láttam. Ez gyanúsan alacsony árú: [link3]

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4917) bala4 válasza dajkapeter (#4916) üzenetére


bala4
csendes tag

Köszi! ;) Arra gondoltam amúgy, hogy kezd beégni a kijelző alul a navi bar-nál, nem tudom szerinted gariztatni kijelző beégésre, így megspórolván a kijelző cserét? :))

(#4918) gretzky77 válasza bala4 (#4917) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem ez nem járható repedt kijelzővel,gyanítom mivel fizikai behatás érte így el fognak hajtani!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4919) bala4 válasza gretzky77 (#4918) üzenetére


bala4
csendes tag

Jogos, igazad van! Kósza ötlet volt, maradt a csere!

(#4920) gretzky77 válasza bala4 (#4919) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom pesti vagy e,ha igen akkor egy próbát megérhet a Váci úti szervíz,mert sztem ott nagyon jó fej korrekt srácok vannak! Veszteni nem vesztesz semmit!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4921) an30294


an30294
újonc

Sziasztok!

Segítséget/tanácsot szeretnék kérni. Az V30+-om Android 8.0.0 verzión van V21d-hkg-XX szoftver verzióval. Be van kapcsolva az automatikus szoftver frissítés keresése, de szeptemberben 3 az utolsó frissítés datuma, ellenőrzéskor azt írja, hogy nincs újabb. A biztonsági frissítés szintje pedig augusztus 1. Tényleg nincs update, vagy a Hong-Kongi verzió miatt nem frissít?

(#4922) olddog válasza an30294 (#4921) üzenetére


olddog
aktív tag

Szerintem felesleges a frissítésen aggódni/pörögni az én indiai származású 930DS-em július óta nem talált frissítést...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#4923) MaxxDamage válasza olddog (#4922) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

+1
Nekem (SEA) Singapore régiós és 8.0 az utolsó , azóta nem talál újabbat (OTA/Bridge-n nézve)
Majd 1x csak jön, kivárjuk :K
Én lehet nem is Updatelem majd (egy darabig) ha jönne is rá...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4924) dSERiES


dSERiES
senior tag

Frissítések terén úgy néz ki újabb mélypont LG-éknél, a V20-at se támogatják többet, bár ez nem hivatalos.
G7 Pie Q1 elvileg, mi is benne vagyunk a roadmap-ben, de ez még nem a Pie. Meglátjuk.
Amúgy nekem jó így ahogy van, a témákkal el babrálok ha megunom :))

⊿sff⊿

(#4925) gretzky77 válasza MaxxDamage (#4923) üzenetére


gretzky77
veterán

8.0-nál nem is fog újabbat találni,senkinek nincs újabb csak security patchek jöttek! Elvileg már Pie előtt nem lesz verzió ugrás!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4926) MaxxDamage válasza gretzky77 (#4925) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

dSERiES is ahogy írta, LG nem viszi túlzásba az Updateket sajnos. Se rendszer, se Security Updatet... (ilyen Xiaomi, Huawei meg hasonlók, pl. Samsung) havonta frissülnek (Security vagy System Updateval) és LG ez miatt is hatalmas veszteséget (jelenlegi telefon felhasználót) veszíthet.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4927) NandorHUN válasza dSERiES (#4924) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez miért is mélypont?
S7re se fog jönnie a P.... most akkor ennyi erővel Samu is mélyponton van, meg többi gyártó is Apple kivételével.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4928) OPiiPO válasza NandorHUN (#4927) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1 a 2016os készülékekre már nemigen fog jönni új Android verzió, ez nem LG specifikus

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4929) dSERiES válasza NandorHUN (#4927) üzenetére


dSERiES
senior tag

Szerintem gáz, de nem lep meg.. Már az Oreo-t is elég sok csúszással szenvedte ki a V20-ra az LG, így nem csodálkozom rajta hogy nem lesz Pie.
(Mondjuk halkan megjegyezném, hogy igaz '16 '16, de nem mindegy hogy év elején vagy év végén lett kiadva 1 készülék - S7/V20 - de lehet hogy Neked egy kutya.)
No mindegy is, a hírben az van hogy 'all support' tehát security-t se ad ki elvileg, nem csak az hogy nem kap Pie-t.
Zárójelesen csak: az S7-ek most január 9-én kapták meg a Decemberi Secu-t, nekünk V30-on még a Novemberi van :)) tehát szerintem nem összemérhető a két gyártó e téren.
Persze ettől nem jobb a Samsung (majd most kapom hogy vegyél akkor azt :DDD és kidobtok) és ugyanúgy szeretem az LG-t, csak rossz látni, hogy nem érik utol magukat. :(

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#4930) NandorHUN válasza dSERiES (#4929) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én S7-ről váltottam pl...
Amúgy tudom, hogy megy nagyban a rugózás ezeken az updateken, de én a NASAnal dolgozom, vagy hadseregnél tábornokként, sec. updatek nem nagyon érdekelnek.
Sőt, ha tehetem általában mindig rootoltam a telefonomat customROM-mal és még senki se hekkelt meg:)

Szóval nem ver földhöz, ha S7-nek Decemberis sec-je van, nekem meg "csak" Novemberi.

Bár vannak emberek, akik csak simán szeretnek updatelgetni, az hogy van e mögötte tartalom vagy változás az már csak másodlagos nekik.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4931) dSERiES válasza NandorHUN (#4930) üzenetére


dSERiES
senior tag

Ja, engem se érdekel a sec, csak mutatja hogy kb mire számíthatsz főverziók terén is.
Meg ugye, látszik hogy nem ugyanott tart e téren a 2 gyártó.

Figyu már, milyen a fizu ott nálatok a NASA-nál? :DDD

⊿sff⊿

(#4932) gretzky77 válasza MaxxDamage (#4926) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát anno pont a Huaweinél volt igen gyászos a frissítés!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4933) MaxxDamage válasza gretzky77 (#4932) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Csak példákat mondtam, azonos "Flagshipek" esetén értendő. (LG-nél a V széria kezdete óta gyászos a frissítés...! - még a G4-t cseréltem le V10 -re és a G4-re több frissítés jött, mint a V10-re jött kb....) :(((
XIAOMI -nál a 100 ezer alatti is már PIE-n van pl. (MI A1) bár ott vannak gondok is (asszonynak olyan van) :U
V30+ DS (Vodás számom átrakják T-s szoláltatóhoz és kerül a V30-ba 512-es mSD kártya, aztán egy darabig nem veszek telefont, használom míg tönkre nem megy, vagy olyan lassú nem lesz, hogy kidobjam kb. - és ha kell az LG által akksit is cseréltetek mondjuk x év után, fizetek érte amit kérnek, csak csinálják meg) :K

Ha meg nem járnék sikerrel, ott a V10 meg a V20 még mint "tartalék" (mind2 gyári 2 akksival) ;)

Más:
Érkezőben van ebből 4 db (tavalyi rendelés) - eddigi tapasztalatok jók azoknál akik használják? :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4934) NandorHUN válasza dSERiES (#4931) üzenetére


NandorHUN
addikt

* a "nem" kimaradt :D

(mielőtt bárki elkezdeni hekkelni itt PH akkomat is...)

Főverziót ettől még simán kaphatnak a telefonok. Amúgy meg még V20ra is jöhet Pie csak portolva XDA-n, nem az igazi, de jobb mint a semmi. Amúgy 2 év után sajnos erre kell számítani. Gyártók is probálják új portékát kidobni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4935) n.gab


n.gab
aktív tag

Sziasztok!

Tapasztalt esetleg valaki olyan problémát, hogy bluetooth autós kihangosítónál telefonálás közben akad a hang. Olyan mintha egy pillanatra megszakadna a kapcsolat. Két fajta kihangosítóval is csinálja mostanában.
Lehet ez a telefon hibája?

(#4936) Robbertho válasza n.gab (#4935) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Szia,

Ugyanez van nekem is. Több hónapig tökéletesen ment, majd egy idő után azt csinálta, hogy félóránként mindig egymás után kétszer megakadt. Volt egy idő, amikor már hallgathatatlan lett, annyit szaggatott, ekkor egy párosítás törlése, majd telefon újraindítás segített, de a félóránkénti megakadás azóta visszajött. Próbáltuk másik telefonnal ugyanezt a kihangosítót, azzal tökéletesen működött.
Gyanús, hogy a telefon hibája. Nekem aptX-es a kihangosító, nem tudom ez számít-e. Neked milyen?

(#4937) n.gab válasza Robbertho (#4936) üzenetére


n.gab
aktív tag

Egyik egy Xiaomi. A másik jabra.
Nekem már olyan zavaró, hogy telefonálás közbe folyamatosan vissza kell kérdeznem mert nem értem mit mondanak.

(#4938) Robbertho válasza n.gab (#4937) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Kipróbálhatod, hogy törlöd a párosítást, majd ismét hozzáadod, vagy hogy törlöd a Bluetooth rendszeralkalmazás(ok) adatait (ez törölni fog minden eddig párosított eszközt), ezek egy darabig segítenek majd. Gyanús, ugyanakkor, hogy vissza fog jönni a jelenség, amíg nem javítják ki a hibát.

(#4939) n.gab válasza Robbertho (#4938) üzenetére


n.gab
aktív tag

A jabrával próbáltam a párosítás törlését. Egyenlőre ma nem volt vele gond.
Remélem csak ennyi és nem jön elő sokáig a probléma. Köszönöm a tippet. :R

(#4940) Gyulu25


Gyulu25
tag

Sziasztok!
Van esetleg köztetek, aki Huawei P10-ről jött V30-ra, vagy esetleg használ mellette azt?
A tapasztalatait megköszönném! :R :R

(#4941) gretzky77 válasza Gyulu25 (#4940) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! P10 nem volt csak P9 plus ahhoz képest ég és föld! Ha fontos számodra a zene minősége akkor egyértelműen megéri, sajnos a Huawei audio képessége nagyon gyengus!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4942) Gyulu25 válasza gretzky77 (#4941) üzenetére


Gyulu25
tag

A vízállóság lenne a legfontosabb, utána a fotó készítés

(#4943) Fred23


Fred23
nagyúr

Éppen eBay-en nézelődtem, mikor belefutottam EBBE. Olcsóbban is van egyébként V35, amit linkeltem, az viszont elég megbízhatónak tűnik. Hátha érdekel valakit...

(#4944) Fail3D! válasza Fred23 (#4943) üzenetére


Fail3D!
addikt

Hmm, az akksi ideje gondolom a 845 miatt valamivel jobb is. Erre gondolom nincs gari mo-n. Illetve erre ugye vamot nem dobnak ra?:)

(#4945) Fred23 válasza Fail3D! (#4944) üzenetére


Fred23
nagyúr

Úgy látom, erre még jön a vám, és aztán az áfa is, ha megfogják! Ettől függetlenül 150 alatt lenne úgy is, és kaptál egy itthon kuriózum készüléket. Viszont vélhetően itthoni gari sincs, bár ha úgy alakulna, én azért megpróbálnám az LG Központi Márkaszervizében. Ha máshogy nem, fizetősen. Vagy magam javítanám, sokszor az se nagy ügy.

Nekem nagyon tetszik a V30/V35, csak számomra kényelmetlenül széles. Ha csak 1mm-rel keskenyebb lenne! Már 4x fogdostam meg Media Marktban az elmúlt 6 hónapban. :DDD Minden telóval van valami bajom. A V30 esetén még a kijelző beégése aggaszt, mert amit MM-ban kiraktak, annak már beégett a kijelzője. Állítólag a V30S már jobb ilyen szempontból, de nálunk azt se forgalmazza senki. Szóval eddig a G7 áll nyerésre.

[ Szerkesztve ]

(#4946) DJ. Ru$y válasza Fred23 (#4945) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telefonok esetén csak ÁFA szóval postával együtt a vétel ár *0,27 lesz az áfa, plusz a futárcég vagy a posta vámkezelési díja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4947) Fred23 válasza DJ. Ru$y (#4946) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, az is akkor egy kis megtakarítás! Még nem zárnám ki, hogy V35-öt veszek végül a G7 helyett. Nem lenne sokkal drágább, mint szürkén egy G7, üzemidőben pedig sokat nyernék. Csak lenne 1mm-rel keskenyebb!

(#4948) DJ. Ru$y válasza Fred23 (#4947) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszatérve a MM-os beégésre, én jó ideje használom, szerintem régebb óta, mint, hogy megjelent a MM-ban, és még mindig nem égett be a gombsor, se az óra, se semmi. Azért egy MM bemutató darab nem egy átlagfelhasználás amúgy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4949) unravel


unravel
őstag

Milyen QI töltőt vegyek?

¯\_(ツ)_/¯

(#4950) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#4933) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ma meg is érkezett, kibontottam és a szélei kicsit kerekítettek + a felülete fóliázott - felrakás előtt el kell távolítani. (szerintem nagyon is jó lesz rá ez)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.