Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) stemplar07 válasza NandorHUN (#4346) üzenetére


stemplar07
őstag

Viszont ha elolvasod az UAPP oldalát, láthatod, hogy az egyetlen ami hardveresen kezeli a V30 belső DAC-ot , és a Tidal MQA-t illetve a DsD-t is . Valóban jobb a Poweramp felülete, és gyorsabb is..de a hangminősége gyengébb az UAPP-nál. A Hiby is jó,de...hangban a drivere itt is elmarad az UAPP-tól .

[ Szerkesztve ]

(#4352) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Valaki próbálta esetleg ezt:
Sceen Protector Film

Értékelések alapján nem rossz. Feedbackben van aki tokkal együtt befotózta, és a tok se szedte fel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4353) polberto


polberto
tag

Sziasztok!
A Windows nem látja minden mappámat a telefonon usb kábellel összedugott állapotban,(pl telepített alkalmazások) hogy tudom láthatová tenni?
Köszönöm.

(#4354) NandorHUN válasza NandorHUN (#4352) üzenetére


NandorHUN
addikt

? (kérdőjel lemaradt az első mondatról) :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4355) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Szasztok!
Egy kissé furcsak kérdésem lenne:

mikor Home gombra nyomtok nektek is szokott lenni kis "google" animáció ? Erre a színes 4 pöttyre gondolok, ami szétfut gombnyomásra.
Nekem van hogy van van hogy nincs, ez valami hiba, vagy miért csinálja ezt a telefon?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4356) stemplar07 válasza NandorHUN (#4354) üzenetére


stemplar07
őstag

Én nem próbálkozom, már ezekkel, elb...tam vagy 4000-et és egyik sem jó , nincs normális fólia , ez ua. mint az S8-9 ..Vigyázni kell a képes felére, ennyi .. :)

(#4357) joco1977 válasza NandorHUN (#4355) üzenetére


joco1977
tag

Ha a home gombra hosszan nyomsz, akkor megjelenik a Google Asszisztens, ami megpróbálja leolvasni a képernyőn lévő tartalmat, és annak megfelelő keresési információt adni. Ha nem tudja értelmezni a képernyőn látottakat, akkor egyszerűen megkérdezi, hogy mi a fenét akarsz. Ez egy alapértelmezett funkció.

(#4358) joco1977 válasza joco1977 (#4357) üzenetére


joco1977
tag

Az, hogy a képernyőn lévő tartalmat leovassa, az asszisztens első indításakor kell beállítani. Ha ezt kihagyod, akkor csak simán elindul az asszisztens, akitől akár hang útján is kérdezhetsz.

(#4359) korpicschess


korpicschess
veterán

Fólia ügyben jelentem:
Az alábbi 3D üvegfóliát felraktam, ennek a fekete része is ragasztós, minden simán ment, totál buborék mentes lett, az átlátszó rész fedi a kijelzőt, a fekete nem ér totál a szélére ki, így a tok sem bántja (sima TPU-val próbáltam eddig)
Picit szivárványos a közepe viszont, azt nem értem miért. bekapcsolva nem látszik.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4360) NandorHUN válasza korpicschess (#4359) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezt ha jól látom nem fóla, hanem üveg. :)
Ehhez nem kell UV lámpa + ragasztó, hogy felrakd?
Kijelző szélébe nem "takar be" ?
Szerinted egy Spigen Liquid Crystal mellé felférne?
Vettem egy elég minőségi széltől-szélig fóliát (nem üveg, fólia), de sajnos tok kicsit felszegte oldalt, ahol összér.

Nem is ez a legnagyobb bajom a fóliával, hanem az hogy "puha" és műanyagos érzést kelt ha viszem az ujjamat, meg fényben látszik ahogy a tükröződés nem üveg, hanem műanyag, nem valami premium hatás.

Erősen gondolkodom egy üvegen de 50-60 dollárt sokallok a 2 ajánlott típusért, főleg, ha lehet fel is jön utána.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4361) korpicschess válasza NandorHUN (#4360) üzenetére


korpicschess
veterán

Kicsit vastag az üveg, emiatt jobban tükröződik szerintem, de én rendeltem mégegyet. Felrakása csak annyi, hogy lehúzod a hátuljáról a fóliát és fel a kijelzőre... :)
Itt van két kép:
[kép]
[kép]
A képeken egyébként feltűnőbb a kép közepén az szivárványos (ez darab függő, valószínű nem volt elég ragasztó azon a részen).

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4362) NandorHUN válasza korpicschess (#4361) üzenetére


NandorHUN
addikt

Elég jó.
Várok pár napot, aztán ha addig se jön fel neked, akkor berendelek egyet. :D

Ez így túl szépnek hangzik, mindenki itt is redditen is jött azzal hogy üvegezés felejtős vagy ragasztani kell.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4363) gretzky77 válasza NandorHUN (#4362) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha jól értelmezem ez is ragasztós!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4364) NandorHUN válasza gretzky77 (#4363) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ahogy veszed.
Hagyományosan "ragasztós", de nem az ami ajánlott ilyen kijelzőkre: alacsony viszkozitású spec. folyékony ragasztó + UV lámpa. Ez nem ilyen.
Ezert is akarom kivárni, hogy mennyire tartós, mert az ilyen sima eléggé hajlamos hogy lejojjon.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4365) korpicschess válasza NandorHUN (#4364) üzenetére


korpicschess
veterán

Majd beszámolok. :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4366) NandorHUN válasza joco1977 (#4357) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de en sima home gomb piccre gondolok:
Ha rányomok akkor megjelenik egy színes kis animáció, mint pixel esetén. Simán rányokva 4 színes kör a home gomb körül. Ha hosszan nyomom akkor meg ezek oldalra szétfutnak és előjön a Google.

Amit nem értek, hogy animáció néha van néha nincs (mint régi mobilokban).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4367) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

V30-ra vajon mikor fog jönni? :D [link]

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4368) olddog válasza NandorHUN (#4362) üzenetére


olddog
aktív tag

Üdv!
Nekem az első naptól kezdve egy ilyen van a készüléken. ( legalábbis amennyire a képek alapján meg lehet ezt állapítani )
Ennek 6 hónapja. Nem mozdult el, sem Nillkin, sem a korábbi Spigen tok nem piszkálta fel.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#4369) dSERiES válasza olddog (#4368) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem is volt ilyen, talán 2 külön rendelésből is és mindig aláment a por a sarkainál sajnos. Lehet hogy több fajta van akkor.. vagy bénán raktam fel :B

⊿sff⊿

(#4370) DonMaster válasza MaxxDamage (#4367) üzenetére


DonMaster
addikt

Q1ben jon

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4371) MaxxDamage válasza DonMaster (#4370) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Úgy legyen, bár LG-nél semmi sem biztos... :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4372) aki03


aki03
csendes tag

Frissítettem OTA-n a rendszert egészen OREO-ig, aztán toltam egy factory resetet. Ahogy egyre több alkalmazást telepítek (messze 20 alatt), egyre lassabb. Sok a röccenés, nem olyan smooth a rendszer. Bosszantó, hogy egy Opera használat közben meg-meg röccen. Régebbi játékok sem olyan észvesztően gyorsak. Egy tavalyi flagshipnél ez annyira nem oké szvsz. A rendszer alapvetően nagyon gyors, de észrevehetően lassult. Antutun 183 ezret produkált, ennél a modellnél ez pl. jónak számít.A memória sosem megy 85% fölé.
Más is tapasztalt ilyen lassulgatást?

(#4373) gretzky77 válasza aki03 (#4372) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát nálam semmi ilyen lassulgatás nem jelentkezik és sztem 100 feletti alkalmazás van telepítve!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4374) NandorHUN válasza NandorHUN (#4366) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szóval hogy tiszta legyen, erre gondoltam:

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4375) NandorHUN válasza aki03 (#4372) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nálam nincs röccenés, de memória elég gyakran elfogyott, olyan szinten is, hogy pl. stopper leállt vagy zene kikapcsolt.
Aztán megnéztem mennyit fogyaszt Messenger, volt hogy 1Gb-os elérte a RAM használatában, szóval töröltem, remélem ez megoldja majd a gondot.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4376) OPiiPO válasza aki03 (#4372) üzenetére


OPiiPO
addikt

nálam semmi röccenés, tökéletesen sima a rendszer - 80+ telepített alkalmazás és 72% átlagos memóriahasználat az elmúlt 24 órában

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4377) turikcsaba


turikcsaba
csendes tag

nektek enged wifi hotspotot csinalni 5ghz-en? nalam azt csinálja, hogy amint bekapcsolom azonnal le is nyomja. 2.4en működik

[ Szerkesztve ]

(#4378) jacis válasza NandorHUN (#4375) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam is elrg bosszantó hogy a memória rendszeresen elfogy. Bárki bármit mondhat manapság a 4GB RAM kevés. Nekem ha megy a böngészőben egy film (videa) közben meg navigálok és valamiért át kell lépnem teli kijelzős navira és vissza a böngészőbe akkor elölről kezdödik a film. Rohadt idegesítő. A legközelebbi telóm 8GB RAM-al lesz szerelve az tuti.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4379) turikcsaba válasza jacis (#4378) üzenetére


turikcsaba
csendes tag

lehet a telefonban 6 meg 8 giga ram ha nincs jol optimalizalva a rendszer (samsungok elegge ilyenek voltak, lehet meg most is) oneplus teloknal ilyen problema nem nagyon van. remeljuk az android 9 jobban optimalizalt lesz v30ra

(#4380) OPiiPO válasza jacis (#4378) üzenetére


OPiiPO
addikt

fura, nekem tökéletesen elegendő a 4Gb ram, soha problémám nem volt vele pedig használom rendesen a V30-at, általában 70% fölötti a kihasználtsága, jól optimalizált a rendszer erősen

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4381) gretzky77 válasza OPiiPO (#4380) üzenetére


gretzky77
veterán

Én is el vagyok vele bőven,sose volt olyan,hogy ne onnan folytatta volna a videót ahol épp befejeztem! Nekem nagyon bejön ez a telefon sztem marad míg bírja!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4382) jacis válasza turikcsaba (#4379) üzenetére


jacis
nagyúr

Youtube-on meg lehet nézni hogy a Samsung meg a Oneplus is nagyon rendben van ilyen szempontból.
Amit még nagyon utálok a V30-ban az, hogy ha nincs huzamosabb ideig újraindítva akkor minden úgy szaggat mint egy 3 évvel ezelőtti telefonon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4383) gretzky77 válasza jacis (#4382) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem bántásból de nálam ilyen nincs pedig nem nagyon szoktam kikapcsolni! Félre ne értsd nem kérdőjelezem meg amit írsz csak furcsa mert nálam tényleg minden oké

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4384) OPiiPO válasza jacis (#4382) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Amit még nagyon utálok a V30-ban az, hogy ha nincs huzamosabb ideig újraindítva akkor minden úgy szaggat mint egy 3 évvel ezelőtti telefonon." - nem bántásból, de légyszi írd már le nagy vonalakban a felhasználói szokásaid, kb. milyen alkalmazásokkal használod a V30-at, stb. Fura amit írsz, soha nem tapasztaltam.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4385) jimmedly


jimmedly
senior tag

Urak a DEC milyen régió kód? Nem találom...

(#4386) stemplar07 válasza OPiiPO (#4384) üzenetére


stemplar07
őstag

:D hát ezt én sem tapasztaltam.. mindemellett a P20Pro-t is minden reggel újraindítottam 6gb ide vagy oda .. minden opprendszer meghálálja..

(#4387) OPiiPO válasza stemplar07 (#4386) üzenetére


OPiiPO
addikt

heti egyszer indítom újra, egyenlőre elegendőnek tűnik számomra

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4388) dajkapeter válasza jimmedly (#4385) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nem tudom honnan van a telód. De az LG firmwares nem tudja megmondani.

regions-lg

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4389) jimmedly válasza dajkapeter (#4388) üzenetére


jimmedly
senior tag

Ezért kérdeztem mert én se találtam ott. A Turbadotól vettem.

(#4390) aTe014 válasza jimmedly (#4385) üzenetére


aTe014
aktív tag

A kereső segített volna.
DEC = német régió, EU-s készülék. Az enyém is az, szintén turbado.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#4391) jimmedly válasza aTe014 (#4390) üzenetére


jimmedly
senior tag

Próbáltam keresni, nem találtam érdemlegeset, bamba voltam. 😊 Bocs. Azt gondoltam h vmi német verzió lehet...

(#4392) jacis válasza OPiiPO (#4384) üzenetére


jacis
nagyúr

Napközben telefonálok nagyon sokat, fotózom munkámhoz kapcsolódó dolgokat, skype egész nap (cégen belül ezen kommunikálunk).
Reggeli-ebéd közben youtube videók. Hazafelé netrádió amit bt-n átdob a kocsinak. Délután TV+chromecaston mese lejátszása gyereknek. Este hirek olvasása + pár youtube videó. Egy kis torrent amíg netezek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4393) Tibor7878 válasza jacis (#4378) üzenetére


Tibor7878
tag

Áá nem létezik. Valami baj van ott ez biztos. Rakd újra mindenképp. Én nem is szoktam újraindítani kb soha, most épp mindjart benne van 500 óra de el nem fogy a ram és minden megy flottul, se szaggatás se semmi csak teszi a dolgát folyamat :)

[ Szerkesztve ]

(#4394) Palibá


Palibá
tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a gyári kamera app, hiába van egyértelműen beállítva vakuzásra, kénye kedve szerint veti be a vakut? Nem egyszer fordult már elő velem, és ilyenkor nem automata módban van a vakubeállítás, hanem aktív vaku kéne hogy legyen. Volt már hogy 6-7 képet kellett csinálnom, egymás után, ugyan arról a témáról, mire az utolsónál tényleg hajlandó volt villantani.
A villanóval készítendő fotózásoknak kb a 30-40%-ában játsza ezt el, máskor úgy működik ahogy kell, és ahogy be van állítva a vaku státusza. (Olyan még mondjuk nem volt, hogy ki lett volna kapcsolva, de mégis villantott, csak a fent vázolt anomália)
Van erre valami megoldás?

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4395) turbuczn válasza Palibá (#4394) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem tükörsima a software, nem reccen meg, <70% a memóriatelítettség, csak ritkán fordulnak elő hibák, kivéve egyet: a kamera képkészítése iszonyú lassú. Rányomok, és várnom kell 3 mpet, mire lementi. Ezt nem tudom hova rakni. :/

(#4396) jacis válasza turbuczn (#4395) üzenetére


jacis
nagyúr

Én nem akarok most a "panaszember" lenni, de nekem is megvan az amit írsz. Sajnos én is lassúnak érzem néha. Olyan is előfordul (igaz nem sűrűn), hogy az elkészített képet nem menti el.
Nálam szinte mindig 90% körül van a memória kihasználtság.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4397) turbuczn válasza jacis (#4396) üzenetére


turbuczn
tag

Igen, ha rányomsz a mentésre, látod, hogy felvillan abban a pillanatban, és utána kilépsz, akkor sehol a kép. De ha a felvillanás után megvárod a kis képet a jobb alsó sarokban ( kb 1-2 mp) és utána lépsz ki is elvész a kép. Ezért lesz 3mp egy kép mentése, mert ha a kis kép is megjelenik, utána is várni kell még. Agyrém. Amikor elkezdtem használni nem ilyen volt. Nem tudom mi történt azóta.

[ Szerkesztve ]

(#4398) jacis válasza turbuczn (#4397) üzenetére


jacis
nagyúr

Van az a verzió is amikor sok képet csinálsz hirtelen egymás után és annyira elvszti a fonalat a telefon, hogy totál elszürkül a fehér gomb a kamera alkalmazáson belül és várni kell mire észhez tér. Kivárom minden ok folyt köv erre nincs meg egy nagyrésze a képeknek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4399) dSERiES válasza turbuczn (#4397) üzenetére


dSERiES
senior tag

Igen, ezt én is észre vettem. Bár én úgy tapasztaltam hogy nem minden képnél csinálja, van amit egyből elment.
Én az Auto-HDR-nek tudtam be (hosszabb processing), bár még kikapcsolva nem próbáltam.

⊿sff⊿

(#4400) NandorHUN válasza NandorHUN (#4374) üzenetére


NandorHUN
addikt

Erre valaki?
Ez az aimáció mindenkinek megvan?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.