Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Brett001 válasza dajkapeter (#4450) üzenetére


Brett001
aktív tag

Nekem a G3 kijelzője betört és azt végül házilag csináltam meg (33e-ért javították volna) 15e-be került a kijelző az Ebayről. Csak azt könnyű volt házilag megcsinálni (pedig nem vagyok egy műszaki barkács fenomén :) ), de az ugye levehető hátlapos. Egy unibody készüléket szerintem nem nagyon lehet otthon bütykölni, biztos speckó szerszámok kellenek hozzá. Én legalábbis nem állnék neki.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4452) Xander_T


Xander_T
tag

Sziasztok!

Vip-phone-ról rendelőktől kérdezném, hogy ti se kaptatok microUSB-átalakítót és OTG-adaptert?

(#4453) aTe014 válasza Xander_T (#4452) üzenetére


aTe014
aktív tag

Ha EU-s készüléket vettél (sima H930), akkor sehol nem jár hozzá, nem csak az általad említettnél.

i14Pro

(#4454) dajkapeter válasza Brett001 (#4451) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nem olyan nehéz házilag, mint ahogy azt sokan gondolják. Viszont előre érdemes beszerezni egy kis ragasztót. Én a B-7000-et szereztem be és meg vagyok vele elégedve.

Vicces, de nem hőlégfúvót használtam, hanem egy mezei hajszárítót a ragasztó meglágyítására (a hátlapon lévő szalagkábelre figyelni kell). Utána már könnyű a dolog, persze nem stressz mentes.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4455) Xander_T válasza aTe014 (#4453) üzenetére


Xander_T
tag

Köszi! Kár...

(#4457) gretzky77 válasza NandorHUN (#4448) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a tippet ki is próbáltam én is! Egyelőre egész jó!
Én a Gesture controll appot meg is vettem de egy idő után nehézkesen akart működni,kíváncsi leszek ez,hogy teljesít

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4458) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nekem most jött és telepítettem is egy 401 megás biztonsági csomagot. V21o-EUR-XX verzióra feissült OTA-n a teló.
November elsejei biztonsági szint, november 16-án kiadva.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4459) gretzky77 válasza dajkapeter (#4458) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem semmi!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4460) Cimbee válasza dajkapeter (#4454) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Abban az esetben ha csak az érintő repedt el a kijelzőt is cserélni kell?

A sima V30 kijelző jó a V30+ -ba? Ebayről rendelnék csak nem tudom melyik a megbízható! :(

Cimbee

(#4461) NandorHUN válasza gretzky77 (#4457) üzenetére


NandorHUN
addikt

Jelenleg most Edge Gesture -el használom.
Fluid-dal el tudtam tüntetni a NavBar-t + elég jól néz ki alul.

Ez az Edge Gesture meg szintén nagyon jó (oldalt használom), gyakorlatilag telefon szélén el tudtam intézni az összes kell gesztust kényelmesen (vissza, home, recent, gyors váltás és értesítések) + van egy olyan funkciója amit már évek óta kerestem sikertelenül: gestussal tudom vezérelni a hangerőt oldalról (fel le csusztatva hangerőt tudok változtatni).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4462) NandorHUN válasza Brett001 (#4451) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én még S7 Edge esetén néztem YT on szerelős vidiket, szerintem annyir anem vészes, ha megvan a megfelelő eszköz és önbizalom, minimalis kézügyesség.
De azért előtte utánajárnék, hogy unibody ide vagy oda mennyire nehéz a szerelése olyanok szerint is akik értenek hozzá.

Régi telefonokat könnyebb volt szerelni mondjuk, meg strapabíróbbak votlak, pl. HTC One-mat, G3-mamat vagy P8-amat ahányszor leejtettem tok nélkül... semmi baja nem lett. S7-emet tookal egyszer és be is repedt a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4463) Brett001 válasza NandorHUN (#4462) üzenetére


Brett001
aktív tag

Ja, mondjuk a G3-nál is kellett hőfúvatni (én is hajszárítóval csináltam :D ), de amúgy a csavaros hátlap, alaplap kiszerelés egyszerűbb, mint unibodynál.

Egyébként visszatérve a V30-hoz, hát zseniális egy teló. Most érzem, hogy mennyire eljárt a G3 felett az idő, ahhoz képest fénysebességgel megy minden. :) A DAC-ja lenyűgöző, jó a saját fülese is, de én [link] -zel használom. Kipróbáltam a Hifiman Sundara planárral is, de oda kéne neki a high gain, de egyelőre nem vesződök az impedanciaillesztős dologgal.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#4464) DJ. Ru$y válasza Xander_T (#4452) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amerikai piacos készülékekhez jár csak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4465) Palibá válasza gretzky77 (#4444) üzenetére


Palibá
tag

nekem nincs ilyen pont a beállításokban :D

lehet az android 7.1.2 miatt?

igen kapcsolgatni lehet a vakut, csak nem engedelmeskedik mindig az én akaratom szerint a működése.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#4466) gretzky77 válasza Palibá (#4465) üzenetére


gretzky77
veterán

Lehet a 7.1.2 miatt sztem igen! Miért nem frissíted?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4467) NandorHUN válasza Brett001 (#4463) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy G3 egy elég rosszul összrerakott telefon volt.
QHD-t nyomták, amikor konkurencia még az FHDnál tartott, ezalá meg nem volt elég kakó + csak 2GB ram. Kijelző meg már akkor is eléggé rossz volt, szürkés, rossz dinamikával. Emlékszem anno itt forumban is mennyien bajlódtak azzal, hogy szebb színeket állítsanak be rajta mindenféle 3rd party appal.

Utána én vissza is váltottam egy FHD-s Huawei-re és nem volt erősebb vas, de még úgy is jobban futott.
G3 nem volt egy rossz teló, de szerintem sokkal jobb telefon lehetett volna, ha FHD kijelzőt raknak bele.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4468) NandorHUN válasza gretzky77 (#4466) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lehet hülye kérdés, de itt V30-on csak OTA frissítés van?
Vagy lehet kézileg is?

(Anno Samsung esetén a kézi frissítéssel hetekkel-hónappal hamarabb is frissíteni lehetett a készüléket, ha ROM-ot leszedtem SamFir-ről , de itt LG-nél nem tudom hogy van ez).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4469) stemplar07 válasza NandorHUN (#4468) üzenetére


stemplar07
őstag

LG UP-al még szórakoztam a V10 idején , azzal biztos lehet most is ( ha mást nem, téglát csinálni belőle..), de már nem foglalkozom ezekkel, de miért kellene frissíteni ? Mi nem megy rajta ?

(#4470) stemplar07


stemplar07
őstag

:Y [link]
Tkom kártyával állandóan újraindulónak a G7-ek , a legutolsó szv frissítés után ...

(#4471) korpicschess


korpicschess
veterán

Aki nem akar hosszabbítóval vagy impedancia adapterrel (utóbbi amúgy sem javasolt igazán) baszakodni: mikor csatlakoztatod a fülest, csak addig dugd be, míg egy pólust már érzékel, amikor megjelenik a hifi ikon, akkor dugd be teljesen -> high gain.
:)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4472) stemplar07 válasza stemplar07 (#4470) üzenetére


stemplar07
őstag

:N Ezek után ezt a frissítést ,LG mobile,,nem nagyon ajánlom feltenni, vagy valaki bevállalta már ? Én az automatikus Alkalmazás/Szoftver frissítést is kikapcsoltam a fxba .. ( visszajön a ,,régi szabály,megjelenik valami új frissítás, egy hetet vár ,elolvas XDA , aztán feltesz .. :D )

[ Szerkesztve ]

(#4473) stemplar07 válasza korpicschess (#4471) üzenetére


stemplar07
őstag

:) és ezt ezzel is lecsekkoltad ? [link]
Hi-Fi Status(LG) , mert én most megpróbáltam, de ezt írja ki ..(csak a jack első pólusát tettem bele ahogy írtad ) pedig jó lett volna dugdosás helyett :) De ha előre bedugod az egész jack-et, és utána a fejesbe a kábel másik felét (50 ohm alatt) akkor aux-ba kerül, ami egy+25% elő erősítést ad a normál módhoz képest )

[ Szerkesztve ]

(#4474) jimmedly válasza stemplar07 (#4472) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem is ott figyel, de akkor rá várok a tlepítéssel. Egyébként suttyomban lefrissítette az lg app frissítő részt, mer ahogy beléptem h ránézzek, elém tolta a szerződés-elfogadás ablakot. Pedig már jártam benne kb két napja.

(#4475) dSERiES válasza stemplar07 (#4470) üzenetére


dSERiES
senior tag

Jesszus, LG-ék de bénák. :F Szerencsétlenek évek alatt leküzdötték a bootloop sztereotípiát (igaz az HW-es volt), erre most ez. :(
Remélem nagyon gyorsan ügyesen kiadnak 1 frissítést még mielőtt továbbterjed a hír.

Sztem amúgy nem az alkalmazás frissítés vágja haza, hanem 1 rendszerfrissítés.

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#4476) stemplar07 válasza jimmedly (#4474) üzenetére


stemplar07
őstag

:F tiszta röhej ez az egész, nincs mese 2 telefon és 2 féle szolgáltatói kártya kell , és képzeld aki épp elutazott külföldre ..

(#4477) jimmedly válasza stemplar07 (#4472) üzenetére


jimmedly
senior tag

Sőt, a G6-on is ott áll sorban ez a frissítés (7.0.26), úgyhogy azon is várok vele.

[ Szerkesztve ]

(#4478) gretzky77 válasza stemplar07 (#4472) üzenetére


gretzky77
veterán

Én lefrissitettem semmi gond vele! Ellenben talán dajkapeter kolléga írta valamelyik nap,hogy neki jött biztonsági frissítés EU készülékre,na nálam semmi. Még a bridge sem jelzi,hogy lenne frissítés

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4479) stemplar07 válasza jimmedly (#4477) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ugyan már valaki bevállalhatná :DD
ps. anno domini a Galaxy S7- re jött ilyen kis finomság, onnantól kezdve ha 4G-n volt és nem volt 4G térerő, akkor nem kapcsolt vissza 3G/edge-re hanem egyszerűen kiírta ,hogy ,,csak,, vészhívás.. nem voltam ideges ,,nagyon,, mindezt az LG V10 (de csak az EU modell) is megjátszotta , ... na akkor adtam el a fxba , hiába a HiFi inkább egy (v20 mellett) S8 volt + egy Astell&Kern XB10 , másfél évig ...de nem paráztatni akartam ezzel a hírrel ..

(#4480) stemplar07 válasza gretzky77 (#4478) üzenetére


stemplar07
őstag

És milyen a v30-ad EU vagy V30+ ?

(#4481) aTe014 válasza stemplar07 (#4472) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nálam lefrissült automatikusan 2 napja, de semmi gond (kopp-kopp).

És tegnap pont újra is indítottam a telót, mert 300 körül volt az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#4482) stemplar07 válasza aTe014 (#4481) üzenetére


stemplar07
őstag

:) köszi

a Reddit-en ég a fórum a G7-ek miatt ,durva

[ Szerkesztve ]

(#4483) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én meg rendelni akartam a Turbado-tól egy kéket, erre nincs (már jó pár napja) és remélem még lesz ott kapható. Várok még pár napot, max. hetet és ha nem lesz elérhető, vagy orror áron, akkor marad a + verzió... (B-tel vagy Telefonkirály az ajánlottabb bolt?) - egyiket sem ismerem, nem volt korábbi rendelésem. (melyik az ajánlottabb?) :F

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4484) dSERiES válasza aTe014 (#4481) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én is frissítettem, semmi.

⊿sff⊿

(#4485) gretzky77 válasza stemplar07 (#4480) üzenetére


gretzky77
veterán

Sima V30 eu modell

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4486) unravel válasza MaxxDamage (#4483) üzenetére


unravel
őstag

Én is így jártam.

Azt nem tudom, hogy ha bárhonnan veszem akkor a gyári csomagolást én bontom fel elsőnek? :F Nem szoktam gyakran új készüléket venni, de mikor az e-digitalban vettem akkor az eladó az orrom előtt nyitotta fel a dobozt.

Közben megvan már a Soundmagic E80C.
A topikban ajánlott hydrogél fólia is meglepetésszerűen megérkezett.
És most rendeltem egy ilyen tokot, pedig a Nillkin szilikon TPU tok sokkal jobban tetszik. :(

¯\_(ツ)_/¯

(#4487) aTe014 válasza gretzky77 (#4485) üzenetére


aTe014
aktív tag

Régiónként is lehet akár több hetes eltérés is...érdemes türelmesnek lenni.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#4488) MaxxDamage válasza unravel (#4486) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg bontatlanul kellene kapni.
Én is sok-sok tartozékot rendeltem hozzá és jó lenne már használni is. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4489) jimmedly válasza MaxxDamage (#4483) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor én vettem meg tőlünk az akkori készlet utolsó darabját? Kedden jött meg, kék. (-:
Igen, bontatlanul kell jönnie, én vágtam át az Lg csíkot a dobozon.

[ Szerkesztve ]

(#4490) MaxxDamage válasza jimmedly (#4489) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem csak Kék, de más színben sincs. :D
Pár napja kifogyott a V30 (csak lesz még ott...)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#4491) joco1977


joco1977
tag

LG-H930 modell, V21o szoftververzió, LG Mobile Switch frissítve v7.0.26, telenor SIM, nincs semmi probléma.

(#4492) jimmedly válasza joco1977 (#4491) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én is lefrissítettem -a G6-ot is- nincs gond. Telenor kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#4493) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Szintén telenor :))

Amúgy az LG mobile switch nekem sincs frissítve. 1.10.1-es verzió van nekem fenn. Még márciusban tiltottam le a frissítést. Ahogy a google play-ben sem hagyom, hogy mindig frissülgessenek az appok.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4494) jimmedly válasza dajkapeter (#4493) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nálam sem automata a Play. Időközönként ránézek és frissítek.

(#4495) NandorHUN válasza stemplar07 (#4473) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én azt szoktam hogy lassan dugom be a fejest.
(Szét is szedhetném a kábelt, de így egyzserűbb).

Ez a megoldás jó, amíg meg nem jön a kábeles imp. növelő.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4496) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nektek RAM-ban mennyi szokott foglalt lenni, ha semmi, 1 program se fut? Nálam Smart Doctor lefutása után is min. 75%....

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4497) NandorHUN válasza stemplar07 (#4472) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én le is tiltottam minden frissítést Package Disabler Pro-val.
Azóta hogy kevesebb a bloatware gyorsabban is fut a telefon.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4498) NandorHUN válasza stemplar07 (#4479) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha tényleg ez okozná, akkor LG csak leszedte volna frissítést, nem?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4499) dajkapeter válasza NandorHUN (#4498) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Szerintem még nem tudják, hogy mi az oka, ezért nem szedték le a frissítést.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4500) NandorHUN válasza dajkapeter (#4499) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha nem tudják, de akár csak kis esély is van rá, hogy ez okozta, akkor szvsz leszednék.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.