Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) tothl válasza tome.jr (#4900) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem is ez lehet .... ! :)

Ilyet egyébként csinált a Hero -m, a túloldal szerint nem voltam elérhető.
Az O2x egyelőre jól viselkedik ilyen téren. talán a hang is megjavult.
Már csak a fényképek lehetnének egy kicsit kevésbé szürkések letöltött állapotban és teljes lehetne az örömem. :)

Ja és továbbra is baszott gyors a teló, a billentyűk leütése atom pontos, gyorsan tudok írni vele, és minden azonnal történik akkor is, ha futtatok valamit a háttérben...

[ Szerkesztve ]

(#4902) KonzolKartel

cm7 mar egesz hasznalhato, sot! aki erez egy kis vagyat tesztelgetesre az nyugodtan tegye fel rori kang-jat.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#4903) Skynet258 válasza tome.jr (#4900) üzenetére


Skynet258
veterán

:DDD

https://geekpulse.hu

(#4904) fullmanytime válasza Skynet258 (#4889) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Vagy csak sokkoltad szegény LG-s csávót, és azóta nem jut szóhoz :)

(#4905) Davidoff91 válasza trapi80 (#4851) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Hát de nem igaz már...Mobile Meetingen május végét ígérték. Ebből lett június/júliusi időszak, de legkésőbb augusztus végéig minden régió megkapja a frissítést. Most megint tolnak rajta és csak ősszel jön?! Az a baj, hogy túl sok a szoftveres hiba ahhoz, hogy megvegyem ilyen állapotban a 2X-et...Optimus 3D nemsokára kapható, kíváncsi leszek az mit produkál majd...

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#4906) Pumba3 válasza KonzolKartel (#4902) üzenetére


Pumba3
tag

Az hanyas cm7-en alapul? .xx? Illetve hol érhetem el?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4907) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát nálam a napokban kezd eljönni a vége - ennyi volt...a napokban az fr17-el is csinálta párszor (nagyon fontos hívást vártam), hogy nem történt semmi hiába hívtak (aki hívott, nála kicsörgött), aztán vagy kaptam sms értesítést vagy nem. Ma ismét vártam egy hívást, mert lett volna egy kis dolgom, mondom felrakom töltőre, mert már majdnem le volt merülve...ránézek egy félóra múlva, hogy hát sötét minden, lefagyott....hát azt hittem földhözb@szom, persze, hogy ekkor kerestek, és aki hívott szintén kicsengett neki, már teljesen hülyének néznek, hogy megbeszélek egy időpontot valakivel, hogy mikor hívjon --> hívkálnak is mint a barom, én meg nem veszem fel...persze, mert nem csörög ez a foscsomó.

Eladni nem akarom, mert most kit szopassak meg vele, ha visszaviszem és esetleg kicserélik "megjavítják", valószínűleg 100%-osan ugyan ilyen lesz....nem lehet az LG-től az árát visszakérni, én meg odaadom a telót, hogy egyék meg. Aztán veszek egy olyan telefot, amin legalább azért telefonálni lehet.

Röviden összefoglalva:
Ez egy olyan telefon, ami telefonálásra nem alkalmas, van wifije netezni ami néha nem akar kapcsolódni, ja és persze van ultrabrutál 8mp fényképezője is, ami nézhetetlen minőségű képeket csinál, ja és természetesen HD képes csak ugye nagyon kevés HD anyagot képes lejátszani/megjeleníteni...stb...valaki mondja már meg, hogy akkor mire lehet használni??? (papírnehezék??)

Bocs ezért a sok mindenért, de a napokban úgy felnyomta az agyamat ez "telefonként nem működök" fjúcsör, hogy teljesen kiakasztott.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4908) jooker82 válasza mycso (#4907) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én megértem a felháborodásod,én is igy tennék,főleg,ha a főnököm hiv és .....hát ebbe bele se merülök..
De az idegeskedés helyett,fel kellene keresned az LG-t,vagy személyesen,vagy postázni nekik....
Szinte minden megyeszékhelyen van egy LG szerviz,bár nem ott javitsák,de ingyen elküldik a pesti szervizbe....
Az LG email cime: info@lg.hu
Ha ma irsz nekik,holnap 10 ig vissza is irnak...és hidd el,hogy korrektek és segitőkészek...
Olyan nincs,h ne cseréljék ki,vagy ne fizessék vissza az árát....
Tedd vissza a gyári szoftot és tegyél a dolgokért......

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4909) Pumba3 válasza mycso (#4907) üzenetére


Pumba3
tag

Akiknek az FR17 Fear Edition 10. 19.5-11-el gondjai vannak, annak ajánlom a Blazing Dragon 1.8a-t

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4910) killer2


killer2
tag

Valaki baseband frissítéssel kapcsolatban fel tudna világosítani? Érdemes-e, mi a legújabb és főként, hogy hogyan kell. Valamint hogy felmászik-e bármilyen ROM mellé és hogy minden adatot töröl-e a telefonról (a belső SDre gondolok, az 5GB-ra).

(#4911) yimm válasza killer2 (#4910) üzenetére


yimm
aktív tag

A belső SD tartalma törlődik !!!!!

(#4912) KonzolKartel válasza Pumba3 (#4906) üzenetére

Rori CM7

"kernel, webkit, flashfix, performance"

Szerintem #40. az alapja. Rori kang-jai azért jók, mert Ő legalább nem csak fine tune-okat csinál, hanem valóban bele is nyúl ebbe, abba.
Böngésző nem fagy, zenehallgatás közben nincs lagg. Igazából még csak a GPS-t nem tudtam belőni, de amúgy még nem találtam hibát.
XDA-n CM7 topicban már arra is meg van a megoldás, gondolom csinálnak egy flashelhető zipet is.

Én innen szedem a romjait: Rori tweeter

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#4913) Pumba3 válasza KonzolKartel (#4912) üzenetére


Pumba3
tag

Köszönöm szépen! :) Jelenleg BD 1.8a tökéletesen megy, de amit ROM cserét eszközölök, ki fogom próbálni! :) Már húzom is lefele.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4914) tothl


tothl
addikt

Apropo Anzo romjaban az sms app csak 80 karaktert enged......mi lehet az oka ?

(#4915) tome.jr válasza killer2 (#4910) üzenetére


tome.jr
addikt

[link]

Pumba3: Volt akinél a BD 1.8 nem volt stabil.

Ha belenyúlsz a CM7-be akkor tegyél ezzel a kernellel is egy próbát: [link]

Szemezek vele már egy ideje, jópofának tűnik ez a flag megoldás, gyakorlatilag te állítod össze mi legyen benne a kernelben. "Sajnos" nálam az fr17 fear tökéletesen működik több mint 2 hete, így nem visz rá a lélek, hogy újabb rommal kísérletezzek. :)

[ Szerkesztve ]

(#4916) tome.jr


tome.jr
addikt

Kijött egy új rom, fr18 alapú vatta új kernellel, proci 1,55 Ghz-ig húzható: Mondego_r1.6.9.

Lehet mégis főzőcskézek egy kicsit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4917) Pumba3 válasza tome.jr (#4915) üzenetére


Pumba3
tag

ÉRdekesek ezek a dolgok :D Nekem az FR17 Fear nem megy jól :D Másnál a dragon nem jó, nálam igen :) Hmm :)

És rendben, kipróbálom, ha oda kerül a sor :) Már van egy pár CM7-em amit lehetne próbálni :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4918) C.Brigante válasza mycso (#4907) üzenetére


C.Brigante
veterán

látom azért szépen lassan mindenki eljut az akkori szintemre, h széttöröm a telefon! 3 napja vettem egy galaxy S-t, kemény 60k ért, karc mentes, gyári állapotú. Olyan érzés az O2X-hez képest, mintha átültem volna egy aston martinba egy 4-es golfból. teszi a dolgát, hiba nélkül! furcsa is, még szoknom kell! :DDD

(#4908) jooker82 : az árát felejtsd el, h visszaadják!

(#4919) Pumba3: :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4919) Pumba3 válasza tome.jr (#4916) üzenetére


Pumba3
tag

Bocsi a dupláért.

De ha már van fr18, akkor várom a BD 1.8b-t, amely szintén fr18 alapú lesz :D

(#4918) C.Brigante azért az Aston Martin - 4-es Golf egy nagyon erős túlzás volt szerintem! :) De ha neked az vált be, akkor használd egészséggel! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4920) Rotate válasza C.Brigante (#4918) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem túlzol, nem kicsit, nem tudom elképzelni, hogy ennél lehet gyorsabban működni bárminek is mint pl az enyémen, mert minden azonnal történik, a hibákat nem tagadom, vannak, de a sebességre nem lehet panasz...

a másik dolog, ha többszörre sem képesek a szervizben használhatóvá tenni a telefonodat, talán 3, akkor kötelesek téged kárpótolni... te fizetsz valamiért, ami nem működik rendesen... ergo perelhetsz is emiatt, vagy fogyasztóvédelem, vagy nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy valamilyen úton vissza lehet szerezni a vételárat...

(#4921) tome.jr válasza Pumba3 (#4919) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez valami béta alapú lehet, a végleges fr18 még nincs kint.

Van egy hibája, usb kommunikáció nem működik, de már dolgoznak a megoldáson. Azt hiszem ezt még megvárom aztán tolom is fel.

[ Szerkesztve ]

(#4922) djstavross válasza mycso (#4907) üzenetére


djstavross
tag

Hali!

Ne vedd magadra, de a hsz-ed bedurrantotta az agyam, meg még jó pár emberé, csak rád hivatkozva mondom el ismét a véleményem. Gyerekek ez szánalom, amit műveltek, ne haragudjatok nem offolni akarok néhány embert, csak ismét előtört ez a dolog. Eleinte azt akarta néhány ember elhitetni velem és majdnem el is hittem, hogy csak nekem van szar telóm és csak nekem vannak problémáim vele (persze enyhe túlzással). Csakhogy most azt kell hogy mondjam, hogy VAN 1-2 EMBER AKINEK JÓL MŰKÖDIK A TELEFONJA. Kicsit gondolkozzatok már el ezen...tuningolgatjátok ezt a sz*rt mindenféle instabil szoftverrel ami nem ér semmit mert megold egy hibát, de szül egy újat......érdekes, és ezt továbbra is fenntartom, hogy valaki összegyűjti a hibákat a fórumon, addig mindenki kussol és persze jó ez a telefonnak nem mondható valami, aztán meg mindenki panaszkodik, hogy ez a hiba az a hiba! Ha nektek nincs vele bajotok és csak "1-2 EMBERNEK VAN BAJA" vele, akkor mi a p*csömnek írtátok le a hibátlanul működő telefonotok "hibáit"????????

Kezd kiakasztó lenni ez a hozzáállás...kijön egy buhera szoft, ami ideig-óráig megoldja a problémákat (addig lehet rajtam kívül mindenki megnyuxik), elkapja a rózsaszín felhő, aztán az a szoft megbukik, kiderül, hogy nem értek el, nem kaptam meg sms-t és ide jön anyázni??? Nem tudom szemellenzőt hord itt néhány ember, vagy én nem is tudom...

Attól, hogy napok óta elméletileg "jól" működik a telefonom, még nem fogom elfelejteni a hibáit, meg az elmúlt 1 hónapot és ez miatt nem fogom elhinni a telefonnak azt sem már ha tényleg nem kerestek!

Ezzel nem szeretnék megbántani senkit, akinek nem inge...stb...csak egy vélemény!

(#4923) C.Brigante válasza Rotate (#4920) üzenetére


C.Brigante
veterán

első részhez:
hát most figyelj, gyors a telefon? megnyugtató lehet ha nem érnek el amikor fontos hívást vársz! De ha netán "épp" elkapnak, h te is látod a hívást akkor meg nem érted mit mond! Te vagy az egyetlen aki makacsul kiáll, eme rüszmeteg telefon mellett!! Persze elfogadom.

második részhez:
Próbálj meg egy szervizzel pereskedni, h igenis kéred vissza a pénzed! Megszámolhatom majd az ügy elött és után az ősz hajszálakat?

djstavross:Számból vetted ki a szavakat!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4924) djstavross válasza C.Brigante (#4923) üzenetére


djstavross
tag

Komolyan már azon is gondolkodtam, hogy az LG tisztában van azzal, hogy egy szart adott ki, csak fizet néhány embernek, hogy elmondja, hogy jó-jó nagyon jó! :D

Egyébként azzal a hasonlattal tudnék élni, mint amikor egy roskadozó vályog házat nem sárral, hanem malterral akarsz betapasztani mert az jó lesz neki, aztán meg leszigeteled és bevakolod, csakhogy a szomszéd ettől eltérően tudni fogja és te is, hogy az egy roskadozó vályogház! Nah erről ennyit... :C

(#4925) tome.jr válasza djstavross (#4922) üzenetére


tome.jr
addikt

Figy, szerintem add el ezt a szart. Bármikor megveszem tőled 60k-ért ;) Mindkettőnknek jobb lesz.

Az, hogy fel lettek sorolva a gyári rommal tapasztalt hibák nem jelenti azt, hogy mindenki továbbra is gyári rommal használja. Akinek volt egy kis esze már rég lecserélte valami custom romra. Ott is előfordulhatnak hibák de sokkal kisebb százalékban. És azt is megoldhatja esetleg egy másik baseband. Főleg a hívással kapcsolatos problémák lehetnek bb okozta hibák.

Szerk: Jaja, nekem havi szinten fizet nem kevés pénzt az LG, hogy orrba-szájba dícsérjem a telefont. Sőt nincs is ilyen telefonom, csak youtube-on láttam még :D

C.Brigante: Te vagy az egyetlen aki makacsul kiáll, eme ?? :U ?? telefon mellett!! Nem, én is. Így már vagyunk ketten, de szerintem leszünk még többen is. ;) Ahelyett, hogy örülnél az egymagos Aston Martinodnak :D :F itt oltogatod a népet? Még ilyet :DDD :((( ;)

[ Szerkesztve ]

(#4926) Rotate válasza C.Brigante (#4923) üzenetére


Rotate
veterán

te aston martinról és golf 4ről beszéltél, azt hittem sebességre gondoltál... én értettem félre...

amúgy szerinted az jobb megoldás, hogy hibásan eladod valakinek, áron alul, és te se jársz jól meg ő sem? ez csak téged minősít...

(#4927) djstavross válasza tome.jr (#4925) üzenetére


djstavross
tag

Na látod ez a baj, te 60-ért akarod megvenni, csakhogy ugye elvileg többet ér, sajnos ebből az okból nem fogom eladni...:S Ha annyira jó akkor miért nem tartja az árát? vannak telefonok, amelyek hónapokig tartják az árukat, mivel ez egy nulla nem tudja tartani az árát. Erről a foltozott romokról meg elmondtam a véleményem, és erről nem nyitok vitát! Ha valaki egyszer valaha csinál egy custom romot ami tökéletesen működik akkor felteszem, de addig nem akarom feltenni és időt sem pazarolnék rá, mivel van 1000-nyi dolgom.

(#4928) C.Brigante válasza tome.jr (#4925) üzenetére


C.Brigante
veterán

lesztek még többen is??? :DDD ne viccelj ombre, várj vegyük közétek Jooker-t is, így már 3-an vagytok a bajnok lígbe! :DDD
Oltogatom a népet, nem alaptalanul!!! ;)

Rotate:: sebességbeli különbség nincs, bocsi ha félreértettél, én a megbízhatóságot igyekeztem szemléltetni! :)

Ja, igen miért adtam én el hibás készüléket??? Felfrissítenéd a hibákat ami itt másnak nem volt csak nekem??? Picit jobban rágd át a dolgokat mielött meggondolatlanul beszélsz!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4929) Balázs1986 válasza Rotate (#4926) üzenetére


Balázs1986
addikt

"amúgy szerinted az jobb megoldás, hogy hibásan eladod valakinek, áron alul, és te se jársz jól meg ő sem? ez csak téged minősít..." Ezt én is megemlítettem egy hosszabbra sikerült hsz-emben, és nagy volt a csend. Érdekes :)

tome.jr: Akkor legyen 3, meg az a nem kevés, akinek nincs baja úgyhogy eleve be se ír ide.
Igaz, hogy beb*sztam az plexit, de az nem a telefon hibája, én bénáztam...és attól függetlenül funkcióiban most is tökéletes, rohadtul meglepett hogy mindent érzékel...csak van egy pókhálója. (De nem sokáig, remélhetőleg "okosban" meg lesz oldva)

djstavross: Nem mindegy, hogy a hibáról szóló hsz-ek számát nézed, vagy a hibákról szóló hsz-ek szerzőinek a számát. Direkt visszakerestem példának a te hsz-eidet, jópárszor leírtad ugyanazt. Mint más is. Mert ahogy én elnézem,kb ugyanaz az x ember panaszkodik (meg mostmár az is visszajön hsz-t gyűjteni meg közösséget szítani, akinek nincs miért...de mindegy, ne menjünk bele).
De mire való az a k*rva szerviz? Ha ennyire fos, be kell menni, és majd csinálnak vele valamit. Ráadásul nektek ingyen. Vagy még sose volt erre példa nálatok semmivel, hogy most ennyire kivagytok? Nem hiszem el, hogy annyira mázlisták legyetek, hogy most kaptok először egy esetlegesen hibás terméket. Komolyan.
"Na látod ez a baj, te 60-ért akarod megvenni..." Próbálj meg egy fél éve újonnan 100k multimédiás cuccot hibásan többért eladni. Ha sikerül, vegyél be a bizniszbe pls.
Az LG promó rész inkább no comment.

Szerk.: ...csak hogy mindenkinek legyen egy "felb*sztamazagyam" hsz-e :D

[ Szerkesztve ]

(#4930) Rotate válasza C.Brigante (#4928) üzenetére


Rotate
veterán

nem értem miért bunkózol velem...

amúgymeg itt nem mentegetőzésről, meg LG istenítésről van szó... ismerjük a telefon hibáit... de hiszek benne, hogy a nagyját helyre lehet hozni szoftver frissítéssel, ha pedig gyárilag hardwer hibás, akkor az LG-nek be kell ismernie előbb vagy utóbb... és szerintem akkor is ki lehet belőlük erőszakolni a pénzt, az LG ügyfélszolgálatától is azt a választ kaptam, ha elégedetlen vagyok a telefon minőségével, és bizonyítani tudom, visszakaphatom a vételárat...

amúgy itt pattogtok, hogy sokan irták, hogy semmi baja, most meg soroltuk a gondokat... nekem 2-3 hétig egy szál gondom nem volt, most meg itt ott előjönnek az emlegetett dolgok, de még mindig csak itt-ott... nem kell itt agyba főbe szitkozódni...

(#4931) C.Brigante válasza Balázs1986 (#4929) üzenetére


C.Brigante
veterán

sok dologban igazad van, és pár dologban nincs.
- az, h én visszanézek néha ide, az az én akaratom gyakorlatias megvalósítása. Hagy döntsem el én mikor, hol és mihez szólok hozzá! ;)
- Nem olvastam a "hibás telefonos eladós hsz-ed" én nem kussoltam volna ha olvasom.
Az én telefonom vissza lett állítva gyárira, úgy lett eladva. Te is így kaptad meg még pár száz ember. (Ezek szerint szegények ők is jól át lettek baszva)
A 60k-s storyról annyit csak, hogy a HD2-met decemberben vettem 80k-ért (gyári állapotút) majd ugyanebben az állapotban adtam el a O2X elött április-május környékén 79k-ért. Ennyit az áresésről.

Rotate: Isten ments, h bunkó legyek, bocsi ha úgy jött le!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4932) djstavross válasza Balázs1986 (#4929) üzenetére


djstavross
tag

Az a baj, hogy betegesen kötitek az ebet a karóhoz. Vagytok vagy 3-an 4-een, akik agyon dicsérik a telefont és ennyi, ja meg néha 1-2 ember, akinek ideiglenesen megoldódott valamilyen problémája és el van szállva a rózsaszín ködtől.

A szervizről meg annyit, hogy felesleges tortúra lenne ha ugye a telefon hibátlan lenne, csakhogy nem hibátlan és most adjam be, várjak heteket egy csereszarral ami nem is az enyém és akkor az okosok talán megoldják...pf...nah kösz nem!
Sajnos elmondom, hogy ez az első olyan cucc, ami hibás...

Nah látod most vallottad te is be, hogy hibás ez a termék "Próbálj meg egy fél éve újonnan 100k multimédiás cuccot hibásan többért eladni." Na nem azért mert az enyém tuti harveres hibával küzd, hanem azért mert az összes gagyi szoftveres problémahegyekkel van megáldva! :C

"Az LG promó rész inkább no comment." Most komolyan, 3-4 ember isteníti a telefont másik 20 meg leírja a hibáit akkor mire gondoljon már néha az ember? :D

Áhh nah mind1, hagyom is az egészet mára, mert úgy sem tudtok olyat mondani, ami jó lenne mindkét félnek! :D Max ha azt írjátok, hogy elérhető az új gyári rom és a 2.3... :D Aztán miderülne, hogy nem oldott meg semmit a rom a 2.3-tól meg max fénysebességre gyorsult a telefon XDD

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#4933) C.Brigante válasza djstavross (#4932) üzenetére


C.Brigante
veterán

az utolsó rész ütött!! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4934) Balázs1986 válasza djstavross (#4932) üzenetére


Balázs1986
addikt

"Nah látod most vallottad te is be, hogy hibás ez a termék" Konkrétan a te, általad is hibásnak tartott telefonodról beszéltem, tudod te azt...de lehet direktbe értetlenkedni, ha jól esik :F
"A szervizről meg annyit, hogy felesleges tortúra lenne ha ugye a telefon hibátlan lenne, csakhogy nem hibátlan és most adjam be"...kettőnk közül valaki nincs tisztában a szerviz fogalmával, vagy nem tudom :F Ha hibátlan lenne a telefonod, persze hogy nem adnád be. De hibás, ezért beadod. Tudod, erre való ez a szolgáltatás... ;)
"Most komolyan, 3-4 ember isteníti a telefont másik 20 meg leírja a hibáit"... Na akkor huszadjára próbálom megértetni, most másképp: van másik cuccod? Bármi, ami normálisan működik, és van fóruma ph-n? Beírtál már mindegyikhez, hogy jaj de jó, hogy semmi baja? Nem hiszem. Ezt magyarázom, hogy attól hogy van 20 hiba itt (meg nyilván van olyannak akinek szintén van csak nem ír), attól még nem csak annak jó a telefon, aki itt van. Csak tudod, van pár barom, akinek jó, és esetleg tudja hogy a másiknál mi a baj, és próbál segíteni. Oltsátok még őket, hátha elmegy a maradék kedvük is.
Nem ragaszkodok én semmihez betegesen. Amint olyat produkál a gép, amit nem lenne szabad neki, és nem tudom megoldani, megy szervizbe. Kb ennyi.

C.Brigante:
Ha a HD2-őt újonnan, és nem akcióban vetted, majd ugyanúgy adtad el teljes áron, akkor nem tudok mást mondani, mint hogy jó üzletet csináltál (ez nem kötekedés, vagy ilyesmi, komolyan mondtam :) )
Le lehet írni amit akarsz, persze. Csak keretek között. És azért volt kötekedés benne, ezt ne tagadd.
A hibás telefon meg...ha a tied szerinted jól működött, miért adtad mégis el? Akkor csak hibás, nem? A szériahibára se lehet fogni. Ha már a kocsiknál tartottunk: Megveszed a Golf IV-t, kiderül hogy szériahibás a szervó.
a/ cserélteted garanciába, ha megy akkor használod
b/ cserélteted garanciába, majd eladod, ki tudja, előjön-e újra
c/ tisztára mosod és eladod.
A 3 között van 1, ami nagyon nem korrekt.

Mindegy, a továbbiakban inkább csak olvasom ezt a csevejt.

[ Szerkesztve ]

(#4935) Rotate válasza djstavross (#4932) üzenetére


Rotate
veterán

de most komolyan... neked az istenítés, hogy ahelyett, hogy megállás nélkül nyávognánk, megpróbáljuk valami ideiglenes megoldással kitartani valami életmentő updateig...

ha meg az se jön be akkor majd lejátszuk a dolgot az LG-vel... de ennek amit csináltok, semmiképp sem látom értelmét...

de ha ez neked rózsaszín köd által elvakított istenítés akkor gratulálok...

(#4936) killer2


killer2
tag

Kicsit eltérnék a témától, ha nem gond.
Kijelző ragasztási gondot javítják vagy 1:1 cserélik a telefont? Arra mennyit kell LG szervizben várni?

(#4937) C.Brigante válasza Balázs1986 (#4934) üzenetére


C.Brigante
veterán

"A hibás telefon meg...ha a tied szerinted jól működött, miért adtad mégis el? Akkor csak hibás, nem? A szériahibára se lehet fogni."
nos ez azért így nem igaz, ahogy gondolod! Az, h a telefon gyárilag olyan keményen tele van bug-kkal, hogy használhatatlan az nem arányos azzal, h a telefon hibás! Hibás akkor lenne, ha abszolut nem lehetne vele telefonálni (márpedig lehet, kérdés kinek, milyen igényei vannak, én szeretem hallani a másik félt) hibás akkor lenne ha nem találna műhold jelet mert rossz a gps antenna, hibás akkor lenne ha kikapcsolna és többet már nem tudnád te magad visszahozni az élők sorába! Nagyjából ez a definíciója a "hibás" telefonnak! Amit én adtam el, az gyárilag ilyen és ezt kell szeretni kategória!!! Ergo, h értsd a dolgot, az én igényeimnek ez a telefon nem tudott 100%-ig eleget tenni! Másnak sem, csak valaki türelmesen vár ill. kompromisszumokat köt egy 60-70%-ban használható telefonnal! Azért ne haragudj, nem tudják elérni az embert mert nem jelzi??? Erre azt mondod: áááááá nem mindenkinél, meg különbenis várjuk a frissítést! ppfffff Ez egy nagy LOL kategória.
részemről lezárva a dolog, márcsak ismételjük a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4938) djstavross válasza C.Brigante (#4937) üzenetére


djstavross
tag

Teljesen igazad van! Én hülyegyerek meg ugye tegyek fel buhera romot, mert akkor talán elérnek, igaz elképzelhető, hogy egy kuuuu*va szót sem fogok belőle hallani, de tegyem fel az a biztos! Messiás szindróma, várjuk, várjuk csak nem tudjuk, hogy eljön-e meg mikor? :C

(#4939) C.Brigante válasza djstavross (#4938) üzenetére


C.Brigante
veterán

De hát én vagyok a mumus mert le mertem írni a véleményem a saját szar telefonomról! Igen, ez így lesz, várni a frissítést vagy a 2.3-at hátha nyár végéig még telefonáli is lehet majd vele!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4940) Balázs1986 válasza C.Brigante (#4937) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na akkor utolsó erről, tényleg...0 kötekedéssel:
Ha nálam ez lenne, akkor én sem frissítést várnék, ne gondold. Javíttatnám (cseréltetném), ha azután sem jó, akkor jöhet a keménykedés: "cseréldmástipusra", "fizesdvissza", stb.

Egy hw-sw alapú termék nem csak hw szinten lehet hibás. A hibásan működő sw ugyanúgy hiba. Ennyi erővel akárki nekiülhetne programozni, és adhatna ki bugyuta rendszereket bankoknak. És amikor úszik az összes megtakarításod, legyintenek, hogy "csak a szoftverünk sz*r amit más bank is használ, de a szerverünk stabilan fut, úgyhogy ez nem hiba". Nem éreznéd úgy, hogy átb*szott a bankod?
És még mindig nem azt mondom, hogy ha a tied rossz, nem kell felháborodni vagy eladni. De, fel kell, mert tényleg nem azt kapod, amit akarsz...csak szerintem először szerviz, aztán eladás.
Egyébként, mivel működő telefonok bb/rom verziójával a rosszak ugyanúgy nem mennek, messze nem kizárt, hogy az illetékeseknél hardveres baj van. Sőt...

(#4941) tome.jr válasza Balázs1986 (#4934) üzenetére


tome.jr
addikt

Oltsátok még őket, hátha elmegy a maradék kedvük is.

Egyedül a lemezlovas anyázik mikor rohamot kap - általában mikor linkelek egy új romot amiben jobban lehet húzni a procit -, az újdonsült sportkocsi tulaj meg lesben áll egy vödör olajjal és várja a parazsat.

Nekem, mint elégedett 2X (fizetett LG tégla) tulajnak nem hiszem, hogy elvenné a kedvem bármi attól, hogy segítsek annak aki elakad valahol.

[ Szerkesztve ]

(#4942) Rotate válasza djstavross (#4938) üzenetére


Rotate
veterán

továbbra sem értem az eféle hozzászólásokat mi céllal írjátok... ettől jobb lesz a mobil?

(#4943) C.Brigante válasza Balázs1986 (#4940) üzenetére


C.Brigante
veterán

ez így van, senki nem állította az ellenkezőjét! Ebben az esetben az a probléma a szervizzel, h nem tudsz nagyon konkrét hibát produkálni nekik, lehet, h épp akkor mikor nekiállnak pont random jó lesz, aztán azt mondják majd, h ők nem találtak hibát rajta. És ha találnak is rajta olyan hibát, ráfogják, h náluk nem volt gond. (ismerem őket) Még a bevilágítós sláger korszakban, biztos emléxel, felhívtam őket, h ez van a telefonnal, jobb oldalán totál látni, h elengedte a ragasztó, tudod mit mondott, háááááááááááááááááááát ők még ilyet nem láttak, senki nem jött ilyennel még szervizbe! Mondtam magamba elmész a jó édes anyukádba! Na ennyit róluk!

ennek sose lesz vége. nekem már ne írjon senki mert szófosáom van és kopik az ujjam is már... :DDD

[B(#4941) tome.jr:] a sportkocsi tulajdonos nézi csak, ahogy olajos kézzel egymás seggére vertek a nyitott golf motorházteteje elött.. és mondod közbe: itt egy új túrbó, ezzel 220 fog menni, majd tolod vissza a garázsba és fejcsóválva sutogod: megint nem megy többet 130-nál.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4944) djstavross válasza Rotate (#4942) üzenetére


djstavross
tag

Nem, nem lesz jobb, csak idegesít, hogy lassan egy hónapja meg vagyok áldva egy megbízhatatlan nullával és közben 3-4 ember bizonygatja, hogy de tuti én vagyok a lúzer, de nem ismétlem magam...Komolyan valaki mondja azt, hogy 80-ért holnap megveszi, örömmel odaadom, hogy két nagyszerű telefont is nyomkodhasson egyszerre. Nem pont ellenetek irányult ez az egész, hanem a tendencia és a morálnak szólt, hogy nekünk magyaroknak a szar is jó csak csillogjon! Én pont nem ilyen vagyok és örülök ha a 100-ból az az egy lehetek.

(#4945) slayerenkala


slayerenkala
tag

Nekem sincsen semmi bajom a telefonnal, csak a hívás közbeni hangminőséggel.
Én sem szólok hozzá a témához általában, csak ha valami gond van és szerintem nem csak én vagyok így.
Ugyanúgy reménykedem a frissítésben mint más, hogy nekem megoldódik ez az 1 problémám ami valószínűleg szoftveres gond, mivel skypeon tisztán hallok mindent.
Most azért mert picit rosszabbul hallom a másik félt, azért nem adom el és veszek egy egymagos SGS-t ami előreláthatólag egy év múlva sehol sem lesz az O2X-hez képest hardveres hátrány miatt.

Szerintem iszonyat gyors a telefon és nincsen vele gond. SGS-ről ez nem mondható el gyári szoftverrel, volt összehasonlításom és mielőtt mondaná valaki, nem akarok kéthetente új romokat rakni és azt figyelni hogy van-e battery drain vagy nincs.

(#4946) C.Brigante válasza slayerenkala (#4945) üzenetére


C.Brigante
veterán

áhhh inkább nem írom le!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4947) slayerenkala válasza C.Brigante (#4946) üzenetére


slayerenkala
tag

Akkor ezt se írtad volna le...
Attól hogy most próbálnád oltani a telefont, meg azokat akiknek jó, attól nekem nem lesz rossz és használhatatlan ez a telefon :C

(#4948) Prien


Prien
addikt

Huhh, hát visszaolvasva 1-2 oldalt, azt kell mondanom: nem semmi. :)

A kevés is több a semminél.

(#4949) Davidoff91 válasza C.Brigante (#4946) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Nagyon elkeserített amiket itt olvastam...Optimus 2X is benne van a listámban, de ezek után 100-szor meggondolom, hogy ilyet vegyek-e. Ha ez vígasztal bárkit is, SGS2-vel is vannak gondok, pl a melegedés és kijelző sárgulás...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#4950) killer2


killer2
tag

Nem tud valaki valami jó kis bebújtatós tokot 2Xhez? Egyrészt Nexusnál nagyon megszoktam, másrészt pedig van 2 karc a híres gorilla glass kijelzőmön, annak ellenére, hogy 2 napja van nálam és eddig zsebben és asztalon, nomeg kézben tartottam. Ez pedig aggaszt, mert én a zsebemre tippelek, szóval ha tud valaki valami olyan tokot, amit nem kell rápaszírozni, nem valami felhajtős műbőr izé, hanem valami jó kis, lehetőleg puha tok, amibe szépen becsúsztathatom. Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.