Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Skynet258 válasza babosf (#5649) üzenetére


Skynet258
veterán

Az csak azért van ott gondolom, mert így jelzi az új (New) programokat amiket felteszel. De nem tudom, milyen launcher-t használsz, a gyárit nem igazán ismerem, mert nem használom. ;)

https://geekpulse.hu

(#5652) szaki04 válasza babosf (#5649) üzenetére


szaki04
senior tag

Azt jelzi, amit telepítettél de még sosem indítottál el.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5653) yimm


yimm
aktív tag

Felraktam a 0617 BaseBand-et. Nálam rosszabb lett a hangminőség . Tolom vissza a 0502-őt.

(#5654) Rotate


Rotate
veterán

na fenn a 614, most indul a teló :)

(#5655) Pumba3


Pumba3
tag

CM7-el kísérletezik valaki rajtam kívül? :D WGSpoelstra_GBE_v5.4.2 (CM7 .54) nagyon fasza :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5656) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

0614 baseband - halozat nem elerheto,usim loading,szoval a szokasos...

(#5657) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Csak kérdezem, van a MoDaCo féle romoknak valami újabb változata az fr17 fear 10 -nél?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#5658) tome.jr válasza Pumba3 (#5655) üzenetére


tome.jr
addikt

Előbb-utóbb kiróbálom. Új kernelt nem teszed fel hozzá? Már régóta akartam kérni, hogy nézz nekem egy quadrant eredményt 1500 mhz-re húzott procival. 3-4x kell futtatni és az utolsóknál szokott a legmagasabb eredmény kijönni.

Kenan: fr18b2 vagy fr19b5. Ezekhez azonban online előfizetés kell

[ Szerkesztve ]

(#5659) Rotate


Rotate
veterán

érdekes módon visszaállt minden factory-ra, viszont a belső sd-n minden megmaradt... még a root is... aztán cwm-ből wipeoltam, és ugyanaz maradt... ez nagyon nem kóser :S

(#5660) Rotate válasza Rotate (#5659) üzenetére


Rotate
veterán

és megint beszopatott a cwm :S csináltam backupot, aztán mikor restore-t csináltam, csak az astro-t és az aurát hozta vissza... ez egy vicc... többet nem használom ezt a fos cwm-et... másodszor baszta el a rendszert...

ennyi erővel akkor már rárakhatom az új v10c-t is :F istenem a sok játék és program... mi munkám lesz most ezzel :(

(#5661) yimm válasza Rotate (#5660) üzenetére


yimm
aktív tag

Miért nem csináltál mentést a clockworkmod-dal?

(#5662) Rotate válasza yimm (#5661) üzenetére


Rotate
veterán

csináltam... azt a mentést állitottam vissza, és az cseszte el az egészet... nem jött vissza semmi... 2 program... és ennyi... de közel sem olyan volt mint amit backupoltam... és már másodszor szivtam meg így, bár múltkor még szarabb volt, múltkor minden inditásnál belefagyott az LG logoba... most direkt emiatt raktam fel újabb cwm-et... erre ez is elbaszta...

ha másra nem is, arra jó volt, hogy most rászedtem magam, hogy felrakjam az új v10c-t :) csak így most gázos, szedegetem össze a morzsákat... de a legnagyobb gond a játékokban a mentések... bár talán a gameloft gammáknál még helyre tudom hozni, megvan a gameloft mappa...

[ Szerkesztve ]

(#5663) tome.jr válasza Rotate (#5662) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem soha nem jött még össze a backup visszaállítás, már nem is próbálkozom vele. Valami olyasmit kellene csinálni, hogy a szükséges app-okat betenni egy zip-be és új romnál csak ráflash-elni a rendszerre. Ha valaki megmondaná ezt hogy lehet (ha lehet) az jó volna. :)

(#5664) Rotate válasza tome.jr (#5663) üzenetére


Rotate
veterán

xda-n volt egy ilyen topic, sőt, talán te linkelted itt is :D

(#5665) drpele válasza Pumba3 (#5655) üzenetére


drpele
senior tag

Az eddigi androidos telefonjaimon is CM-et használtam, így most ismét rászántam magam a CM flashelésére. Egy origi nightly 50-est használok jelenleg. Nem tökéletes, de nagyon jó lesz ez...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#5666) bostone


bostone
addikt

A picsbe, azt hittem az enyém az egyetlen hibátlan készülék tegnapig...
Nem voltam kapcsolható bekapcsolt készülék mellett...
Olvastam, hogy nem is oly ritka ez a probléma.
Erre tud valaki megoldást?

(#5667) Rotate válasza bostone (#5666) üzenetére


Rotate
veterán

olvass vissza... valakinek sim csere segitett, van akinek rom csre segitett, esetleg baseband/RIL csere... volt akinek semmi sem segített... és az se kizárt, hogy most előjött neked, aztán most két hónapig megint nem lesz gond...

más, mintha gyorsabb lenne ez az új v10c, és jobban reagálna... market install közben sem akad meg annyira mint eddig... egyelőre tetszik :)

(#5668) yimm válasza Rotate (#5662) üzenetére


yimm
aktív tag

Milyen verzióval próbáltad? És a mentést hogy csináltad? Nem akarok okoskodni, csak kiváncsi vagyok. Én a mentést a Rom manager nevü app-al csinálom, és müködö telefonnál ezzel a progival is tudom a cmw- is indítani, persze működik a szokásos bekapcs+hang le gomb párossal is

[ Szerkesztve ]

(#5669) kristoof92 válasza Pumba3 (#5655) üzenetére


kristoof92
tag

én is CM7-ezek. volt egy kis problémám a 3g kapcsolatokkal, de a nightly 54-gyel javították, szóval szerintem már teljesen használható a hétköznapokban is, csak az fm rádió még nincs benne. ezt leszámítva nincs vele probléma

(#5670) derrik


derrik
őstag

Hali :)
Aki az NEU v10c-t használ !! Kérdezném tisztelettel. Magyar T9 van benne ????
Mert eddig szinte hiba mentessen működő telefonom az alábbiakat produkálja !
- Launcher FC
- Telefonrész FC ....térerő eltűnik majd ismételten megjelenik, ez általában wifi be-ki ill. APN ki-be kapcsolásnál jön elő !!!
-Csengő hangerő teljes lehalkításánál amikor már rezgő módra vált folyamatosan rezeg és lemerül......
hát sok van mi csodálatos :)))
Megpróbálkoznék az új rom telepítésével ........

(#5671) djstavross válasza derrik (#5670) üzenetére


djstavross
tag

Szia!

Én is v10c neu-t használok és van benne magyar t9. Csak ajánlani tudom, szerintem odaverte az uk v10d-t is. Gyorsabb a telefon és nem akad be sehol sem, ahol eddig. Én úgy vettem észre. Ráadásul reggel megnéztem a 3 betűs GPS progival is a gps gyorsaságot és a műholdak keresése is jelentősen lecsökkent. Ugye meg a híváskezelés is javúlt, ahogy eddig észrevettem.

(#5672) ferikek


ferikek
aktív tag

Tegnap elhoztam a telefont szervizből.
Javítás előtt 10d volt a telón, most 10c. Lehet, hogy ez az új 10c??? Ezt hol tudom pontosan megnézni?
Eddigi tapasztalatok:
- 1 napja használom, hívás és PIN kód bekérési problémák nem jelentkezek
- elég gyors a teló, még a böngészés is
- a legjobb h az sms-nél eddig meglevő probléma (ékezetes betűk) megjavult, így nem kel odafigyelnem, hogy esetleg kevesebb karaktert tudok írni a szövegbe.
- a Remote Call nevü progi sztem nem volt fenn nálam előzőleg, de lehet h nem figyeltem

elvileg sztem minden ok, el ne kiabáljam

Ami viszont hiba:
- Wi-Fi hiába van bekapcsolva és csatlakozva vagyok vezeték nélküli hálózathoz, mégis többször írj a telefon h nem kapcsolódik hálózathoz és a wi-fi jel sincsen ott...
- nagyon hamar lemerül még mindig. 3g volt csak bekapcsolva, de egy éjszaka alatt, 25%-ot esett:( talán ezen a 2.3 javít majd.
- mobilinternet még mindig nem működik, pedig a szervizben beállították. elmegyek most már a t-het, hátha náluk van a hiba.

(#5673) djstavross válasza ferikek (#5672) üzenetére


djstavross
tag

Leírnád az alapverzió számát is?
A remote call tudtommal eddig is fenn volt minden szoftverben. (igaz nem tudom mire való :B ) Az ékezetes betű dolog mondjuk engem is érdekelne, mert azt hiszem ez nem lett orvosolba az általunk használt v10c neu-ban!

(#5674) Rotate válasza yimm (#5668) üzenetére


Rotate
veterán

multkor a ROM manager fél cwm-el csináltam, akkor nem hozta vissza, viszont elbaszta az aktuálist, irták xda-n hogy ez gyakori hiba és a 3.2.0.0 már nem csinálja, tehát most azt próbáltam... hát nem is csinálta, de ez sem hozott vissza semmit... de legalább ez után elindult a telefon...

backup & restore menüpontból a backupot választottam mindkétszer, cwm-en belül... csinált is egy 540 megás mappát... mikor meg vissza akartam hozni, akkor backup and restore menüpontban restore ugyanazt a mappát... szerintem nem én basztam el...

(#5675) ferikek válasza djstavross (#5673) üzenetére


ferikek
aktív tag

Alap verzió: 1035.21_20110405 (sztem ez nem NEU)

Nem értem: 10d volt a telón és 10c-t tettek rá? Hogyan? LG Updaterrel 10d-ről lehet váltani 10c-re???
Ha a 10c ilyen jó (eddig), akkor nem bánom ha 'visszafele frissítettek':)
Ékezetes probléma: nekem a régebbi 10b-ben nem volt vele gond, a 10d-ben viszont álladóan nézni kellet h merre áll az ékezet, mert ez csökkentette az írható karakterszámot. most már jó.

[ Szerkesztve ]

(#5676) Rotate


Rotate
veterán

most rakocsgatom vissza az appjaimat, felére nem is emlékszem mi volt fenn :) szerencsére a gameloft mappát el tudtam rakni, így azokból mindent vissza tudok hozni, a savegameket is :) amazon királyul eltárolja a megvett/ingyenes appokat is, szóval csak vissza kellett őket telepíteni, kár lett volna ha elveszik a tweetcaster és hasonló király napi ingyenes cuccok amiket begyűjtöttem egy hónap alatt :)

ami még furcsa az új v10c-ben, hogy sokkal jobb a gyári launcher, de annyira nem jó hogy ne GO Launcher-t használjak :) nagyon gyorsan telepít appokat, nem akad be közben, sem utána... a hangminőséget még nem próbáltam... egyelőre nálam is veri a az uk v10d-t :)
majd még írok, most pedig hozom vissza a dolgokat :)

(#5677) tome.jr


tome.jr
addikt

v10c-neu: Volt egy nem fogadott hívásom és utána 1 percen belül kikapcsolt a telefon. Akksi viszont brutálisan jó, éjszaka 8-9 óra alatt merült 1%-ot.

(#5678) yimm válasza Rotate (#5674) üzenetére


yimm
aktív tag

Érdekes amit leírsz. Nekem még szerencsére ilyen eltűnést nem produkált a cwm
pedig már elég sok rom-ot telepítettem, kipróbálta, és mindig vissza tudtam rakni a jól bevált és eddig stabilan működő Fr17-et. Romtelepítéskor még ráadásul full wipe-al kezdek és csak utána jön az install.zip , mondjuk ezt nem a rommanagerrel indítom, hanem a bekapcs+hang le gombbal.

(#5679) ferikek válasza ferikek (#5675) üzenetére


ferikek
aktív tag

Elkiabáltam: Tegnap este volt 89%-on, most már 2-nél tart az akksi... folyamatos 3G hálózaton van, volt kb. 2 db 1 perces hívásom, 1 sms, és 25-30 perc wi-fi...
Egy 2 perces telefonbeszélgetés 9-ről 4%-ra szívta le, uh hogy beszélgetés közben megszakadt, majd kérte a PIN kódot...

(#5680) Rotate válasza yimm (#5678) üzenetére


Rotate
veterán

mondom, én inkább már backup/resetre nem fogom használni, csak akkor ha már nincs szükségem az adataimra... :D

(#5681) Remus


Remus
tag

Sziasztok

2hete vagyok boldog tulaja egy Optimus 2x-nek. A tapasztalatom a következő:

Gyárilag a 10c szoft volt rajta amit befrissít az LG, Band aszem 04.16 volt. Aksi 1 napot ment bármit csináltam vele vagy bármit nem :P Elérni lehetetlen volt 10ből 1x 2x csörgött ki, wifihez se tudott mindig csatlakozni. Kezdtem kiábrándulni.......

Végül feltettem a v10c-neu - 606 szoftot.....komolyan mintha másik telóm lenne. Mindig elérnek, wifihez kapásból csatlakozik, aksi a legjobb napi 20perc telefon 20perc netezés, 15perc filmnézés és 3-4napot elmegy. Alig akartam elhinni hogy ilyen nagy különbség létezik.
Sokan írják a hangminőséget.....igen kicsit mintha rosszabb lenne de nem is várok dolby hangzást....majd lesz jobb ezzel most együtt kell élni. Lassan 1hete van fent az új szoft eddig hiba nélkül teljesít. KOPP KOPP

Összeségében végre egy használható telefon lett belőle....

Tévedni emberi dolog, a sündisznó is megmondta a súrolókefén :D

(#5682) mycso válasza ferikek (#5679) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na ezért írtam mindenkinek, hogy nem viszem szervizbe....párhétig nem lenne telóm, utána meg visszakapnám ugyan így, csak másik szoft lenne rajta....jöhetne már valami olyan frissítés, ami javítja is a hibákat.

Nálam mostanában bluetooth használata közben szokott újraindulni, vagy ha wifi-n valami nagyobb forgalmat bonyolítok...egyébként random restartom már vagy 2- napja nem volt. Egyelőre én hagyom ezt a v10duk-t, amíg nem jön valami igazán jó szoft, eddig nekem ezzel a leg "használhatóbb".

Neked meg amit felraktak, az a régi v10c, látszik a dátumából is. :R

mod: bár ezt a v10cneu-t annyian istenítik, hogy lehet azt még megnézem... :U

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5683) ferikek válasza mycso (#5682) üzenetére


ferikek
aktív tag

Most már én sem viszem vissza, ha rögtön LG Ügyfélszolgálat. Szerintem nagyon segítőkészek és együttműködőek, remélem meg tudok velük egyezni.
Egyébként meg vhol röhej, hogy egy szoft frissítés 5 munkanapig tartson...

(#5684) djstavross válasza mycso (#5682) üzenetére


djstavross
tag

Hoppá! mycso báttya' kipattintotta az isteni szikrát a "v10duk"-jával. Ez a neu lehet, hogy a várva várt új szoftunk mondjuk így: v10n eu??? :O :)

Egyébként ja max, de nagyon max fél óra egy új szoftvert feltenni...de hát a börokrácia. :S

(#5685) Balázs1986 válasza djstavross (#5684) üzenetére


Balázs1986
addikt

...meg letesztelni, hogy előjön-e náluk a hiba, ha igen akkor van valami kiváltó ok, vagy véletlenszerű, majd az adott hibára biztosan a szoft.frissítés a megoldás vagy más megoldás kell, aztán frissíteni, aztán tesztelni hogy így is előjönnek-e a hibák. A szerviz nem user bemondásra működik, hogy "van x hibám, frissítsetek szoftvert" :) Vannak lépések amiken végig kell menniük :) Közben mindezekről munkanaplót vezetni, és arról nem beszéltünk, hogy valószínűleg nem az az egy telefon volt leadva a szervizben :)
Nem akarom védeni őket, még mielőtt az jönne le bárkinek is. De ez így megy. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a halott kijelzőmet mennyi idő lesz mire cserélik. Ott össz. 2 hibaforrás lehet (kijelző vagy alaplap), és 1 megoldás: alkatrészcsere. Ez viszonylag egyszerű, de nem is merem remélni, hogy 2-3 hétnél előbb meglehet.

[ Szerkesztve ]

(#5686) babosf


babosf
aktív tag

felraktam az új 10c, de nem ez alényeg.
a titanium backup-al megcsináltam a mentést külső sd-re
beállítom a mappát 161 alk, plusz ezt azt lát, a visszaállításnál viszont csak 134 rendszer alk. tudok visszaállítani, nem tudom visszatenni a használt alkalmazásaimat. azt a 27-et
mi van ilyenkor????
help!

Galaxy S23 Ultra

(#5687) mycso válasza djstavross (#5684) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem hiszem, mert az v10c neu, tehàt ott a "c" betü is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5688) mrThomi


mrThomi
addikt

sziasztok. most ez a v10c neu ez mi ? kijött az az uj frissités amit igértek a 2.3 előtt ? És erre hivatalosan frissit az LG pc suite ?
A hiváskimaradások elmulnak ?

(#5689) Feci40 válasza Rotate (#5676) üzenetére


Feci40
tag

Share My App én ezt használom , múltkor behalt a tárcsázom és a hívás infóm valami progi miatt Reseteltem a telcsit.
Meg adott mail címre küldtem mindig amikor ujjat tettem fel, onnan pakoltam vissza.

[link]

(#5690) tamasgal válasza Feci40 (#5689) üzenetére


tamasgal
senior tag

Fel is tettem, ez tényleg király! Elküldtem a saját címemre, pár másodperc és megérkezett a telefonomra a mail, és ott be is van linkelve, igy pár kattintás és újból a programjaimnál vagyok!

Gratula :))

(#5691) KonzolKartel válasza Pumba3 (#5655) üzenetére

Én is CM7-ezek már egy jó ideje.
Tegnap feltettem az újabb RyanMacG kang-ot.
Sajnos hiba volt, mert állandóan szét kapcsol telefonálás közben.
Az előző verziója nálam nagyon jól ment, nem is tudom miért bolygattam meg:(.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5692) dfcwolf válasza Rotate (#5680) üzenetére


dfcwolf
tag

Megjött az autós tartód? Tudnál róla véleményt mondani? Gondolom másokat is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#5693) Pumba3 válasza tome.jr (#5658) üzenetére


Pumba3
tag

Ajánlani tudom :) Felrakom a legújabb kernelt akkor, most az aláírásomban szereplő van fent, de van már 20110616. És akkor felhúzom 1,5re majd 4* Quadrant.

(#5665) drpele Próbáld ki a WGSpoelstra_GBE_v5.4.2-et ;-)

(#5669) kristoof92 Még jó, hogy én a rádiót nem hiányolom :)

(#5691) KonzolKartel A kíváncsiság már csak ilyen :D Én is megfogadtam, hogy nem rakok addig fel többet (amikor még nightly .44-em volt) amíg nem jön ki a végleges. Aztán mégis :D

Nálam akksi éppen: Ma reggel 5-kor vettem le töltőről, azóta párszor csak megnéztem az időt rajta, semmi más. Ebben a pillanatban 99%-on áll :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5694) Rotate válasza dfcwolf (#5692) üzenetére


Rotate
veterán

még úton van, remélem hamarosan megjön és akkor végre tudok róla mesélni :) szerintem a héten vagy jövő héten :)

(#5695) drpele válasza Pumba3 (#5693) üzenetére


drpele
senior tag

Ez a WGSpoelstra miben jobb mint az origi CM?
Az XDA-n a hozzá tartozó topic az első post-ja nem túl bőbeszédű.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#5696) KonzolKartel válasza drpele (#5695) üzenetére

Pont annyiban amit az első postban látsz. Igazából semmiben. Egy-két dolgot összeszed és beépíti a saját romjába.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5697) Pumba3 válasza KonzolKartel (#5696) üzenetére


Pumba3
tag

Háát öhöm... Ez így teljes mértékben nem igaz.

1. Működik a telefonkönyvben a "Kedvencek" bejölése. Belépsz egy kontakthoz, csillagra ráböksz és kész is. Origi .54-ben nem működik, mindig eltűnik a csillag.

2. Nem laggol a launcher.. Oldalak közötti váltogatás, Screen prewiev (Launcher Pro Plus)

3. Nem laggol a menü megnyitása, ha animációs.

4. Az olyas fajta Widgetek is működnek mint a "Contats! Widget". Ami olyan, hogy ha ráböksz feljön egy kis fül ahol kiválaszthatod, hogy mit akarsz csinálni a kontakttal.

Hirtelen ennyi jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5698) KonzolKartel válasza Pumba3 (#5697) üzenetére

És ezek közül melyik az Ő érdeme? :U

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5699) Pumba3 válasza KonzolKartel (#5698) üzenetére


Pumba3
tag

Az egy jó kérdés... Azt tudom, hogy ezek a felsoroltak Origi nightly .54 -ben nem működnek.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5700) tome.jr válasza Pumba3 (#5693) üzenetére


tome.jr
addikt

Ma megint update-et kapott a vorkkernel

fr19 pedig rc1 státuszba került.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.