Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Balázs1986 válasza Jutocsa (#4449) üzenetére


Balázs1986
addikt

Frissíts szoftvert, v10c vagy v10d uk is jó lehet. Most milyen van rajta?
Egyébként miért akartad root-olni? :) (csak mert egyre inkább az az érzésem, hogy vannak akik csak azért csinálják, hogy úgy legyen...és ennyi :) )

(#4452) tome.jr válasza Jutocsa (#4449) üzenetére


tome.jr
addikt

Custom romból az első hsz-ben szereplő fr15 vagy a legfrissebb fr17 fear 10.0 [link]

(#4453) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

SmartFlash -el vissza raktam a gyári romot és most a telefonról eltűnt a superuser. Ez azt jelenti, hogy most akkor a rootolás megszűnt?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4454) Skynet258 válasza Ra's al Ghul (#4453) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, ez teljesen normális, ha ROM-ot cserélsz...

https://geekpulse.hu

(#4455) Balázs1986 válasza Ra's al Ghul (#4453) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen. A root csak egy jog. Kb úgy képzeld el, mint ha a Windows-ban csinálnál egy Pistike felhasználót (hogy idevágjon, legyen mondjuk rendszergazda jogköre). Aztán leszeded a Windows-t egy formattal, felteszel egy másikat. Pistike eltűnik. Na kb ez van itt is :)

Skynet258: Na megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

(#4456) tothl válasza Balázs1986 (#4455) üzenetére


tothl
addikt

Kivéve, ha főzött, eleve rootolt ROM -ot raksz föl...

(#4457) Balázs1986 válasza tothl (#4456) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor is így van, csak Pistike helyére egy másik Pistike kerül.

[ Szerkesztve ]

(#4458) tothl válasza Balázs1986 (#4457) üzenetére


tothl
addikt

nyilván.

(#4459) Moon70 válasza Karma (#4445) üzenetére


Moon70
tag

szia, nálam ezel a beállítások oldották meg a gondot, most már megy a netem!

Név: Telenor Online
APN: online
APN tipus: default

(#4460) Balázs1986 válasza tothl (#4458) üzenetére


Balázs1986
addikt

Csak azért mondom, hogy ne legyen az, hogy "akkor most ez miért marad meg ha más elveszik?"...stb. Legyen rend a fejekben, értsék meg, mi miért/hogy van. Jópáran így is össze vannak zavarodva, ne tegyük jobban, inkább segítsünk :) Az a root jog amit csináltak az elveszik, mint minden és kész. Ha kap helyette a rom-mal másikat, örüljön :D

Karma
Itt is egy:
Név: Pannon
APN: net
...
MCC: 216
MNC: 01
APN tipus: default, supl

[ Szerkesztve ]

(#4461) tothl válasza Balázs1986 (#4460) üzenetére


tothl
addikt

Jaja..... új rom = gyalu.
A Herot elég macera volt rootolni, eszembe sem jutott root mentes ROMot rakni rá... :)

(#4462) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Sziasztok!

Az szeretném megkérdezni, hogy szoftverfrissítés vagy rom manipulálás vagy egyéb varázslat befolyásolhatja-e azt, hogy a készülék felismerjen egy jelenleg számára nem látott Bluetooth eszközt vagy sem?
Mert ha nem, akkor nem kínlódok vele.

Köszi!

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#4463) djstavross


djstavross
tag

Hello!

Nha megérett a telefonom egy közel 60 órás bekapcsolás után egy restartra, mert kezdett belassulni! A futó alkalmazásoknál valaki világosítson fel legyen szíves, hogy mi a képernyő bal oldalán látható érték és mi a jobb érték+érték kijelzés!? A jobb oldalon lévő, kikapcs előtt kicsit visszaesett, de most 172+104/25-ös az érték! Ez mi?

Illetve a memóriát mivel is tudom biztonságosan pucolni esetleg segédprogram használata nélkül?
Köszi!

(#4464) Skynet258 válasza nemtabo (#4462) üzenetére


Skynet258
veterán

Itt nem tudok hirtelen ilyenről, így a rövid válasz: nem.

https://geekpulse.hu

(#4465) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Ettől féltem, és 3xhurrá a Bluetotth szabványnak, amiért szabvány. Mindkét eszköz 2.1 EDR, és mégse.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#4466) Skynet258 válasza nemtabo (#4465) üzenetére


Skynet258
veterán

Sem a Jabra sem az MW-600 nem megy? A Jabra pontos típusa mi? Itt írogatnak ezekről, hátha segít...

Triviális kérdés, de átállítottad őket "párosítás" üzemmódra?

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#4467) simi12345


simi12345
tag

sziasztok

azt nem tudja valaki, hogy az miért van, hogy ha a mobilnetet használom, akkor a gyári, az opera web browser és a dolphin hd hibát ír a csatlakozáskor, és nem tölt be egyetlen oldalt sem, míg az opera mini tökéletes????

ja, és mobilnet mellett működik youtube, market, facebook minden!!!

amikor legelöször aktiváltam a mobilnetet, akkor még jó volt mindegyik böngészővel, amióta elöször ment fel egy wifi hálózatra azóta nem tudom használni őket, csak az opera mini-t

valakinek valami ötlet

(#4468) nemtabo válasza Skynet258 (#4466) üzenetére


nemtabo
aktív tag

http://www.jabra.com/sites/mobile/uk-uk/products/pages/jabrasp200.aspx

Ez van nekem egy korábbi tipus, a honlapjáén a p500-as szerepel, azzal tökéletesen ment is.

A második kérdésedre inkább nem válaszolok, mert nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek, de egy biztos, hogy hogy a wc-re kimegyek, mert olyan hükye vagyok, hogy besz.rok magamon!
MW600 párodítva, a 2.1 EDR szabvány, az szabvány.

:R

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#4469) Skynet258 válasza nemtabo (#4468) üzenetére


Skynet258
veterán

Na most akkor csak sikerült? Néha én is elfelejtek alap dolgokat, ne aggódj... :DDD

https://geekpulse.hu

(#4470) jooker82 válasza tothl (#4418) üzenetére


jooker82
nagyúr

A médiába most mennyi???
A GSM boltokba most megint csökkent..már száz alatt van.... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4471) nemtabo válasza Skynet258 (#4469) üzenetére


nemtabo
aktív tag

Igen sikerült, hálám örökké elkísér!

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#4472) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Ki mit gondol a mostani kétmagos telefon tesztről?! :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4473) nemtabo válasza jooker82 (#4470) üzenetére


nemtabo
aktív tag

136,000.- ha jól emlékszem, ma voltam a Pólus Kentrumban a Mediában.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#4474) Jutocsa válasza Balázs1986 (#4451) üzenetére


Jutocsa
csendes tag

Sima V10d van rajta. És hogy miért rootoltam ? Mondhatom azt is, hogy a hsz-okat olvasva az a benyomásom támadt, custom rom lesz a problémákra a megoldás és rootolnom kell hozzá. Mondhatom azt is, hogy utálnám ha bármilyen cuccomon nem én lennék az admin, de biztos eszembe se jutott volna ha nem keveredek ide megoldást keresve a problémámra.

(#4475) cjvt3o válasza Daniel Alves (#4472) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Én első olvasatra 1-2 ellentmondást találtam a tesztben, úgyhogy lehet, többször el kell olvasnom... :)

(#4476) jooker82 válasza nemtabo (#4473) üzenetére


jooker82
nagyúr

És megér plusz 37 E FT-ot az,hogy gyári garanciával veszed?? :F
Szerintem gondold át....főleg úgy,h Pesten laksz....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4477) Andi0908


Andi0908
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az mitől van hogy néha amikor beakarom kapcsolni a wifi-t, azt írja ki, hogy hiba és csak akkor jön helyre ha újra bekapcsolom a telefont? :(

Köszi! :)

(#4478) ferikek válasza jooker82 (#4476) üzenetére


ferikek
aktív tag

Megéri. Ha Sufnigsmből veszel bolti jótállással, akkor a bolt megszűnése esetén a gyártó nem vállalja az esetleges hibák javítását, mivel ezek a boltok nem Magyarországra szánt telefonokat értékesítenek.
A 37eFt-s különbség pedig nem gyári nem gyári gari miatt van, hanem a 0%-os ÁFA tartalom miatt (papíron a 0%-os készülékek használtak és külföldről hozzák be).
Én cégre vásároltam, ott az ÁFA visszajár és pl. én így olcsóbban jutottam hozzá, mintha használtan, 0%-os ÁFA-val vettem volna.
Bár néha úgy érzem, hogy rossz választás volt ez a telefon...

(#4479) Pumba3


Pumba3
tag

Srácok!

Próbálgattam a napokban ezt a Blazin Dragon 1.8-t, ami ugye Modaco FR17-en épül. Fasza, semmi baj nincsen vele, picivel lassabbnak látom mint a normál FR17-et, és jó az üzemideje is.

De mivel :D... mivel zavar, hogy nálam merül az fr17, csak visszarakom azt próbálkozni :D Csinálok épp egy smartflasht, mindent előről kezdek, de most bb-t is váltok 05.02-re és majd meglátjuk. Sőt, kipróbálom ez a beta FR18-at... az nem lehet, hogy nálatok nem merül, nálam pedig kegyetlenül :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4480) Rotate


Rotate
veterán

egy kis érdekesség megint :D

múltkor a Tükör nem tudta elinditani az elülső kamerát... mondom nem gond... bekapcsoltam a rendes kamerát, és átváltottam az elülsőre, működött... vissza a Tükörbe, már ott is jó :)

azóta ez nem jött elő, de most volt jobb... el akarom indítani a kamerát, erre villan az ikon de nem indul el... eljátszottam vagy 4x és mindig visszadobott a kezdőoldalra... mondom megpróbálom elindítani a Tükröt hátha a múltkori trükk visszafele is működik... elinditom, megy az elülső, bezárom... indítom a kamerát, és láss csodát, megy :D

vicces dolgokat tud ez a gyári rom :) kiváncsi leszek arra az updatere :D

(#4481) Daniel Alves válasza Rotate (#4480) üzenetére


Daniel Alves
őstag

komolyan mondom értetlenül olvasom a dolgokat! Nekem full stock minden és egyetlen egy hiba nem jött elő! Nincs restart,nincs lassulás,nincs akksi leszívás, nincs térerő problémám egyszerűen használom és kész! :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4482) apaszka válasza tome.jr (#4435) üzenetére


apaszka
veterán

Bocsánat! :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4483) gilfoyle válasza Daniel Alves (#4481) üzenetére


gilfoyle
őstag

És bekapcsoltad már? :DD

(#4484) Rotate válasza gilfoyle (#4483) üzenetére


Rotate
veterán

ezen besírtam :D amúgy nálam sincsenek nagy gondok... időnként van vmi apróság aztán egy hétig semmi... de egy elsietett félkész beta szoftvernél (itt most az lg féle froyot értem) ez nem meglepő :)

(#4485) Skynet258 válasza nemtabo (#4473) üzenetére


Skynet258
veterán

Tegnap óta gondolkozom, mi az a Pólus Kentrum? :D

https://geekpulse.hu

(#4486) jooker82


jooker82
nagyúr

A V10s frissitésről tud már valaki valamit??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4487) Rotate válasza jooker82 (#4486) üzenetére


Rotate
veterán

már beírtam 2x de íme a 3. :) tesztelés alatt áll, emiatt késik, a 23. vagy 24. hétre várható ha minden rendben lesz... az jövő vagy azutáni hét ha minden igaz :)

(#4488) jooker82 válasza Rotate (#4487) üzenetére


jooker82
nagyúr

:O :W

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4489) jooker82


jooker82
nagyúr

Vagy mindenki eladta a készülékét,vagy senkinek semmi baja.... :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4490) LaptopSystem

szoljatok ha megjött már rá az ujj frissités

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4491) LaptopSystem válasza jooker82 (#4489) üzenetére

nagyon sok a gond vele sajnos :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4492) jooker82 válasza LaptopSystem (#4491) üzenetére


jooker82
nagyúr

Milyen gond?? mert én nemtudok róla.... :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4493) LaptopSystem válasza jooker82 (#4492) üzenetére

csak egyet emlitek a sokbol párom ma küldött nekem SMS-t kapott rola visszajelzést is hogy elment de én nem kaptam meg hivtak is ki is csörgött a másik félnek bugott de nálam semmi se nem csörgött se nem irta ki hogy volt nem fogadott hivásom remélem ennyi elég azért ez elég nagy probléma egy majd 100000 forintos telefonnál nem?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4494) LaptopSystem

ugyhogy azért várom a frissítést hátha hoz valami változást mert ez amit ez a telefon művel finoman szólva is nyomda festéket nem tűrő véleményezést érdemel mindenféle rossz indulat nélkül és amint látom ennek a forumnak a hozzá szolásaiból is nem én vagyok az egyedüli e téren :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4495) Balázs1986 válasza LaptopSystem (#4493) üzenetére


Balázs1986
addikt

Meg tudod nézni, hogy ha átteszed a sim kártyát másik telefonba, akkor megkapod-e utólag az sms-t amit küldtek? (csak hogy tudd, hogy a telefon "lenyelte", vagy nem is fogadta...

(#4496) LaptopSystem válasza Balázs1986 (#4495) üzenetére

eddig ilyen problémám más telefonnál soha sem volt ez több mint kellemetlen!de megnézem de szerintem egyértelmü hogy lenyelte de hogy történhet ilyen az rejtély bermuda háromszögnél de még annak közelében sem jártam eskü rá :K

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4497) Balázs1986 válasza LaptopSystem (#4496) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én elhiszem hogy telefongond, a kérdés már csak az, hogy nem fogad, vagy elrejt :D
Ha nem is fogadja, lehet egy másik baseband megoldás lehetne. Random nem kapsz meg sms-eket, vagy egyáltalán?

(#4498) LaptopSystem válasza Balázs1986 (#4497) üzenetére

néha fogadja néha nem átraktam egy másik telefonba a kártyát SMS-nem jött meg egyébként párom telefonján jött a jelentés hogy én elvileg megkaptam azaz célba ért de sehol semmi

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4499) LaptopSystem

pedig már SIM kártyát is cseréltem benne :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4500) LaptopSystem

megoldás?Ötlet esetleg? :F

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.