Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Rotate válasza ryan27 (#4100) üzenetére


Rotate
veterán

tipikus esete vagy annak, hogy ha valaki megfogadja a tanácsainkat és olvas, akkor meg tudja oldani ügyesen :) mi köszönjük :)

(#4102) jooker82


jooker82
nagyúr

Szerintetek a telefon hátulját mivel lehetne megtörölgetni az ujlenyomatoktól és maszatoktól...
Mert alapból nagyon jóféle hátlap...tehát nem az a tipikus ujlenyomytgyüjtő...de azért 1 hónap használat után kissé zsirosnak látszik...

Meg az fr17-nél a gyári időjárás widgetet többször többhelyről /xda,market Skynet blogja) is letöltöttem,de bal alul nem válik aktivvá az open csak mellette a done..és igy települt ugyan,de nem indul...perancsikon se jeleik meg sehol...egyébként minden más program fut...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4103) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Az fr17 -ben aki már próbálta húzni a cpu -t annak mekkora a maximálisan elért pontszáma Quadrant-ban?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4104) Rotate válasza jooker82 (#4102) üzenetére


Rotate
veterán

gondolkozz... ez egy widget... widgeteket pedig hogy adunk a főképernyőhöz? :K

amúgy szemüveg törlő kendőt ajánlom, én elöl hátul azzal törlöm, természetesen szárazon, kicsit néha nem árt rányomni, akkor jobban leszedi a cuccot :)

(#4105) jooker82 válasza Rotate (#4104) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen,azt tudom,hogyan kell...hosszan nyomom a képernyőt és widgetek...
De ez ott nem jelenik meg a telepités után..Szedtem le live wallpappereket is,azok megjelennek a mozgó háttérnél....A beach-t tudom ajánlani nagyon szép tengerpartos pálmafás ,repkedő sirályos.. :K
Előszedtem a még bontatlan LCD tv-hez kapott törlőkendőt és szépen megtisztitotta,elől,hátul... : :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4106) anzo válasza Ra's al Ghul (#4103) üzenetére


anzo
senior tag

Hányadik futtatásra vagy kiváncsi? Ahányszor futtatod a Quadrantot annyiszor más értéket mutat használj másik programot pl.:AnTuTu

(#4107) Rotate válasza jooker82 (#4105) üzenetére


Rotate
veterán

akkor próbáld meg ezt: GO Weather

van hasonló skinje, mint az LG időjárás widgetnek... és ennek működnie kéne :) megmondjuk kismillió skin is van hozzá marketen :)

[ Szerkesztve ]

(#4108) jooker82 válasza Rotate (#4107) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megvan közbe a gyári is...csak az előbb én nem gondoltam,hogy az LG widgetek közt kell keresni.... :B
A Videófelvevőnél azt igazán javithatnák benne,hogy a fényre ne legyen annyira érzékeny..mert,ha pl ha a talajt videóztam és kicsit feljebb emelem, már rögtön van egykis szinváltozás....
Ez engem kissé zavar...
Ahogy néztem,ezt az új kamera romnak sem sikerült javitania...Lehet,hogy az érzékelője nem megfelelő...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4109) Rotate válasza jooker82 (#4108) üzenetére


Rotate
veterán

végülis miért is lett volna az LG időjárás widget az LG widgetek között :D :D

kamera nálam is érzékeny a fényre, főleg félhomályban, akkor ugrál a szín össze-vissza...

(#4110) jooker82 válasza Rotate (#4109) üzenetére


jooker82
nagyúr

Najó,de azt nem tudtam,h az egy gyári LG widget...pl a youtube ,Face stb se hinném ,h LG cuccok,mivel a marketen is megtalálhatók....
Már csak azt kell megoldanom,hogy ne Soult mutassa:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4111) jooker82


jooker82
nagyúr

Szerintetek ez normális jelenség,amikor ilyen fakó és homályos képeket csinál??
ezeket hátlap nélkül készitettem...több szofttal is ilyen..
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4112) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Launcher Pro alatt amikor a menübe megyek akkor egy kicsit szaggat a megnyitásnál (3D be van kapcsolva illetve 5db ikon van 1 sorba) ez mitől lehet?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4113) Rotate válasza Ra's al Ghul (#4112) üzenetére


Rotate
veterán

a 3D-hez oda is van írva, hogy experimental... nem meglepő, hogy nem működik optimálisan...

(#4114) Pumba3


Pumba3
tag

FR17-esek: Este leraktam 24%-al, és reggelre lemerült :S Battery wipe volt, semmi backupolás, mindent manuálisan de továbbra is nagyon merül :S

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4115) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Nekem mai napig nem akar automatikusan frissíteni az időjárás widget...de semelyik! Éjjel nappal wifin vagyok és semmi!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4116) Daniel Alves válasza jooker82 (#4111) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Háááát nem tudom! Magán a telefonon kúrva jól mutat mindegyik kép de gépre másolva már...... lehetne szebb képet is lőni szerintem... csak hajtogatni tudom magam hogy talán egy hatalmas szoft frissítés megold mindent :DD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4117) cjvt3o válasza jooker82 (#4102) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

"Meg az fr17-nél a gyári időjárás widgetet többször többhelyről /xda,market Skynet blogja) is letöltöttem"

A "gyári" időjárás widget nem - teljesen - gyári időjárás widget, a szolgáltató/magyarító ugyanis kicsit feljavította, más egyebek mellett a helyi GPS adatbázis is más (jobb), mint az eredeti widgetben.

Ha van mentésed (img) a gyári rendszeredről, akkor a system.img-t felmountolva (yaf fs) ott megtalálod a javított app-ot (ClockWeatherWidget.apk és ClockWeatherScheduleWidget.apk), azokat felrakva FR17 alá visszakapod a jól működő gyárit is. (A data.img-ben bogarászva amúgy megtalálod a telepített alkalmazások lib-jeit és xml-jeit is, ott láthatóak többek között a kibővített helyi GPS adatbázis bejegyzései is, a könyvtárszerkezet amúgy teljesen konvencionális és jól megszokott Linux hiearchia. A yaf fs kezelésére feltételezésem szerint bizonyára van Windows-os alkalmazás is azoknak, akik nem Linux-ot használnak.)

Ajánlom még a szintén jó (legalábbis a market-es és eredeti verzióhoz képest jobb) Calendar.apk, CalendarProvider.apk, CalendarWidget.apk, LGMemo.apk, MemoWidget.apk és MessageWidget.apk app-ok kibányászását is.

(Én mondjuk ezek helyett sokkal inkább kihagytam volna a beépített, és hibás e-mail klienst, azt mindenképpen érdemes lecserélni mondjuk K-9 -re, persze az is igaz, hogy francia rom-ban a magyar naptár és időjárás widget ugyanúgy nem jelenne meg.)

Ami a telefon kamerát illeti, mind a gyári, mind az FR17-es rom esetén igaz, hogy a telóval készített képek egészen valószínűtlenül rosszak, teljesen kontrasztmentesek (mintha ködben készülnének a képek), ennek valószínűleg a fényérzékenységgel lesz összefüggése, de tapasztalataim szerint ezen sem az ISO, sem a fehéregyensúly módosítása nem javít (egyedül a Vivid effekt használata eredményez csekélyke hatást, ilyenkor a kép alsó középső része értékelhetővé válik, balról jobbról és felül azonban továbbra is a ködös keret érvényesül). Engem egyébként rendkívül meglep(ett), hogy (eddig) senki sehol nem állapította meg tesztek során (legalábbis nem találkoztam vele), hogy az eszköz fátyolos, erőtlen ködös képeket készít, ehhez képest pl. az Optimus One képei szinte élnek.

Ha a képminőség javítására nézve van valakinek ötlete, tapasztalata, azt magam is szívesen venném.

(#4118) bence007 válasza Pumba3 (#4114) üzenetére


bence007
tag

Nekem mióta az Fr17 van a telón azóta produkál normális üzemidőket!Simán elmegy 2 napot, pedig nyomkodom rendesen!Eddig ez a Rom tűnik a leghasználhatóbbnak!

(#4119) jooker82 válasza Daniel Alves (#4116) üzenetére


jooker82
nagyúr

De akkor nektek is ilyen??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4120) ferikek


ferikek
aktív tag

Most fordult elő először: este 11-kor 80% körül volt az akksi, reggel 8-ra pedig 32%. Mi az ami ennyire leszívhatja? Tegnap leszedtem egy vaku bekapcsoló widgetet és egyszer kipróbáltam. Lehet, hogy ez úgy is használj az akksit, hogy közben nem működik a flash?

szerk: wifi, 3g, képernyővilágítás és minden program kikapcsolva/leállítva.

[ Szerkesztve ]

(#4121) anzo válasza cjvt3o (#4117) üzenetére


anzo
senior tag

Próbáld ki ezt hátha segít: LG Camera 1080p @ 30fps @ 19mb bitrate

(#4122) jooker82 válasza anzo (#4121) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mindhárom Camera zip fájlt fel kell tenni??De ez szerintem csak a videónál jó....
Ha a szineken akrtok kicsit javitani,h ne legyen annyira fakó,akkor naposra állitsátok,de a homály még mindig megmarad...
Ferikek:én is pont ma tettem fel a Flashlight progit,kiváncsi vagyok ront-e vmit...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4123) cjvt3o válasza jooker82 (#4122) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Image enhancements:
-Attempt to increase image resolution for 8mp.
-Attempt at brightness fix.
-Increased quality setting file size (doubled).

A brightness fix - remélem - ezt érintheti, de még nem volt időm kipróbálni.

(#4124) anzo válasza cjvt3o (#4123) üzenetére


anzo
senior tag

Nem hiszem el, hogy még azt sem vagytok képesek elolvasni amit belinkel az ember. :W
Mind három fájl más-más beállításokat tartalmaz.

Recomended version for froyo:
Camera-1.1.3.4-44x96.zip

Camera-1.1.3.4-44x128.zip - @ 17mb + highest quality audio, (some have experienced crackling in recordings tho not myself).
Camera-1.1.3.4-44x96.zip - @ 17mb + Normal quality audio, best compromise between avg fps and sound quality.
Camera-1.1.3.4-22x64.zip - @ 17mb + default stock audio of original LG build + my tweaks.

(#4125) janes74


janes74
senior tag

Camera 360 Ultimate a marketen,esetleg javít valamit a képek minőségén.

(#4126) cjvt3o válasza anzo (#4124) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Pardon, de azt hiszem, ezt nem nekem szántad.

Én ugyanis jooker82 kolléga azon kérdésére válaszoltam ("De ez szerintem csak a videónál jó...."), hogy az érintett mod a leírás szerint nem csak a videófelvétel képességét, de a kép fényérzékenységi bug-ját is javítja.

Másként fogalmazva: egy malomban őrlünk.

(#4127) jooker82 válasza anzo (#4124) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mégha tudnék is angolul....Nyilván,amúgy láttam én is.....de a forditó meg semmit sem ér...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4128) Linkin


Linkin
senior tag

lenne egy hülye kérdésem hogy a fr17 az nem gyári rom? legalábbis én így gondolom

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#4129) anzo válasza cjvt3o (#4126) üzenetére


anzo
senior tag

Elnézést félrenyomtam :B

Ilyen képet készítettem vele 5M minden automatán, természetesen a szobában nem voltak ideálisak a viszonyok. :N
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4130) Teaway válasza jooker82 (#4111) üzenetére


Teaway
veterán

1 hónapot siet a naptárad :)

Nincs itthon csokid??

(#4131) jooker82 válasza Teaway (#4130) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tegnap raktam új romot..még nem állitottam át..:D
A Camera rom nem való semmire....csúszik a hang is meg akadozva veszi fel,játsza le....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4132) cjvt3o válasza anzo (#4129) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Melyik mod-ot raktad fel?

Én a Camera-1.1.3.4-44x96.zip-et próbáltam (kompromisszumos verzió), de hibát jelzett benne, és nem sikerült.

Ez a kép már meggyőző, ahhoz képest meg főleg, amit eddig (nálam) produkál az eszköz.

(#4133) Pumba3


Pumba3
tag

Tome.jr: Milyen launchert használsz?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#4134) anzo válasza cjvt3o (#4132) üzenetére


anzo
senior tag

Ezt tettem fel én is.
Milyen romod van?

[ Szerkesztve ]

(#4135) cjvt3o válasza anzo (#4134) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Hm, akkor a "gyári" (telenor) 2.2.2 Froyo kernel v10c -rol FR17-re upg. rendszer (valóban) nem tetszik neki

(#4136) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Ha valaki tud valóban jól működő kamera szoft-ot azonnal szóljon, mert hajítom a telót a fenébe....

Nekem itt van az alapvető gondom. Ennyi pénzért tehettek volna bele jobb rendszert, találkoztam mobil telefonok esetében is sokkal jobb minőséggel, még LG szinten is! A héten optimális feltételek között csináltam vagy 100 képet (nem csak telefonnal fényképezek), próbálgattam mindenféle beállítást. A saját kijelzőjén élmény a látvány, nagyon jól mutatott minden felvétel. Egy hét után hazaérve feltettem a 22"-os full hd monitorra, valami egészen gyenge, mosódott, halovány, életlen, talán a pixel nem volt gond, a max. méret miatt. Ha 2 képre mondom, hogy talán megüti a minimális szintet... A 1080p videó szaggat, 720p-vel talán elmegy.

Nyaraláshoz csak telefonnak való - meg filmet nézni, zenét hallgatni - egyebekben kuka, erősen felejtős. (megj: talán a WII-t kellett volna vinni, sokkal jobb a kamerája)

(#4137) anzo válasza Vovi1 (#4136) üzenetére


anzo
senior tag

1080p/30FPS szaggat? Hova mented a belső vagy a külső SD kártyára? Nem lehet, hogy az írás sebessége miatt szaggat?

(#4138) Rotate válasza Vovi1 (#4136) üzenetére


Rotate
veterán

alap, hogy ne használd az 1080p-t ezen az még szar... a képekkel kapcsolatban meg örülj, hogy olyan amilyen.. a HTC-ken még ilyen sem...

(#4139) jooker82 válasza Vovi1 (#4136) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pont ezt tárgyaltuk a fentebbiekben.....raktam is fel 2 képet nekem is élettelen...
A kamera minősége 2-3 mp között van....A videóval nincs gondom....
Bízunk nagyon a most kijövő v10s szoftban.....
De érdekes amúgy,a gsm ara tesztjében szép képeket lőttek vele...vagy az a hamis,v nekünk van rossz telónk...[link]

Anzo:nekem is szaggat a Camera rommal,meg csúszik a hang....De Vovinak szerintem a gyári van....és az nem 30fps....bár nekem a gyárival semmi bajom nem volt....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4140) kori18t


kori18t
tag

Csak csendben olvasgatom a hozzászólásaitokat és levonom a következtetést, hogy már nem akarom( sajnos ) megvenni ezt a telót, túl sok gondja van.A kamera gond tette fel nálam az i-re a pontot.100 ezer ezért a kütyüért függetlenül????Háááát, nem tudom.....
Lehet, hogy a 2.3-as szoftal jó lesz minden, ki tudja!
Az LG mérnökei miért nem vesznek a Samsungosoktól magánórákat? :D
Bocsánat azoktól,akik szeretik a 2x-üket,de hát miért nem lehet egy ilyen kaliberű telefont normálisan megcsinálni????? :W

(#4141) tome.jr válasza fullmanytime (#4078) üzenetére


tome.jr
addikt

És gsm módban is előjön a hiba?

Pumba: Mr Home-ot használok. Nálad valami app beragadthatott az szívta le az akksit reggelre. Ez szól ferikek-nek is. Többen mondták, hogy az autokiller erősen meríti az akksit. Én ezt megcáfolnám, több mint egy hete használom és teljesen jó üzemidőket tudok mellette elérni, az 1 nap simán megvan erőteljes használat mellett is. Arra meg nagyon jó, hogy a megnyitogatott app-okat le tudjam vele lövöldözni. Naponta 2-3x ellenőrzöm vele a rendszert és ha nagyon leesett a szabad ram mennyiség akkor takarítok, este lefekvés előtt mindenképp rendbe szoktam vele tenni a rendszert.

Kizártnak tartom, hogy a merülés az fr17 miatt jönne elő. Nekem egy éjszakai 9 órás készenlét alatt 3 %-ot merül

[ Szerkesztve ]

(#4142) bence007 válasza cjvt3o (#4132) üzenetére


bence007
tag

Hibás volt a feltöltött zip,próbáld meg újra feltenni mert javítva lett!

(#4143) yimm


yimm
aktív tag

Üdv.
Légyszíves valaki írja le nekem hogy a telefonunk töltőfeje hány volt / amperes
Köszi.

(#4144) tome.jr válasza tome.jr (#4141) üzenetére


tome.jr
addikt

Annyi kiegészítés, hogy csak azokat a háttérben futó app-okat ajánlott leállítani amiket az ember manuálisan indít el, a többi úgyis automatikusan vissza fog töltődni.

(#4145) Rotate válasza kori18t (#4140) üzenetére


Rotate
veterán

nem kötelező ilyet venni...

(#4146) jooker82 válasza kori18t (#4140) üzenetére


jooker82
nagyúr

A kamerán kivül egyébként semmi baja....Azt meg kétlem,h ne javitanák valamelyik szoftban,mert van az LG-nek olyan telefonja mely jó képeket készit...tehát ez csak egy szoftveres bug....
A túl sok gond alatt mit értel??mert én nem tudok róla..:D
Az LG átlagjában jobban optimizál,mint a samsung...csak itt most a samsungnak a 2.3 az előnye...de ez csak ideig óráig...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4147) Vovi1 válasza anzo (#4137) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Belső mem-re mentem. A 1080p még nem az igazi, 720-assal szoktam próbálkozni (30fps miatt). Egyébként Fr 15-ös rommal fut, és több kép prg-t is kipróbáltam, semmi javulás. Ami a borzasztó, hogy a saját kijelzőn egészen jó a felvételek minősége.

Talán egy tapasztalat: enyhe sötétben jobb a képek minősége, ha fix iso-ra van állítva, pl nekem a 200-as jött be. Vakut jobb ilyenkor tiltani. A hosszabb időzítés miatt jobban meg kell fogni, bemozdulhat a gép, de a cél is. (legalábbis a fényképezőgépeknél így működik)

(#4148) C.Brigante


C.Brigante
veterán

most belehúztam rendesen, 1 óra alatt már az 5-dik romot teszem fel... de hát hiába, mindegyiknek van egy olyan hibája ami fájó pont. :DDD

most a blazingdragonba van minden bizadalmam!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4149) mrThomi válasza anzo (#4121) üzenetére


mrThomi
addikt

ez már valami végleges jo camera verzio ? tökéletes benne minden ? hang nem csuszik?

(#4150) tome.jr válasza C.Brigante (#4148) üzenetére


tome.jr
addikt

Mi volt a gond a djdroid-dal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.