Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) dfcwolf válasza djstavross (#4346) üzenetére


dfcwolf
tag

Szerintem ez a magyar V10C. Az updater szedte le. Az enyém telenoros, de T-mobil kártyával használom. Emiatt az APN-eket be kellett állítgatnom.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#4352) Rotate válasza djstavross (#4348) üzenetére


Rotate
veterán

de ha eddig nincs vele gondod akkor mit aggódsz? spanyol v10cnél is aggódnál akkor... más dolog...

most komolyan ekkora ügy beadni pár apn-t? akkor apn restorevel mentsd le a helyes beállítást, és másik romnál csak felrakod az apn restore-t és nyomsz egy restore-t...

ez kb annyi mint egy email kliens beállítás...

komolyan mondom, tudom, hogy vannak gondok a telóval... de tényleg egy apn beállitás miatt kell siránkozni? azért ez már lassan kezd olyan lenni, hogy..."én a szolgáltatótól vettem drága pénzért, nekem magától állitsa be az én gmailes címemet az első bekapcsolásnál"... jó kicsit túloztam... de már fáraszt a siránkozás...

bunkó voltam, bocsesz...

(#4353) anzo válasza djstavross (#4350) üzenetére


anzo
senior tag

Még nem publikus ezért nincsen még fent.
PFC

(#4354) djstavross válasza Rotate (#4352) üzenetére


djstavross
tag

Jó akkor kérdés: Restartolt már 1x is a telefonod beszélgetés után? Miután kiléptél egy alkalmazásból csinált olyat a telefon, hogy nem volt semmilyen hang? És olyan volt, hogy hívtak, de te ezt nem is láttad, sőt a telefon úgy megfagyott, hogy akksi ki oldotta meg a problémát? Szombat óta használom a v10d uk-t és ez mind tegnap délelőtt fordult elő. Lehet túl meleg volt, vagy túl korán...vagy csak kényeskedik a készülék...remélem megérted, hogy sem a fejlesztőkben sem a készülékben nem tudok megbízni! :W

Az APN végül is le van sz*rva, nemigazán érted amit mondani akartam ezzel!

(#4355) tome.jr válasza djstavross (#4354) üzenetére


tome.jr
addikt

Tegyél fel egy fr17 fear 10.0-át, utána meg fogsz nyugodni :)

(#4356) Rotate válasza djstavross (#4354) üzenetére


Rotate
veterán

minden rom csinálja a dolgait, még nem jött ki az a frissítés amitől a csodát várjuk, úgy szerintem ne várj sokat a spanyol v10c-től sem... ennyi...

nekem is csinált pár furcsaságot, főleg töltés közben... tegnap töltés alatt restartolt, aztán feltöltötte 99%-ra... de nem ment annál tovább... hagytam úgy... majd lehuztam... reggel arra keltem, hogy kikapcsolt a telefon, konkrétan a kikapcsoló hangra keltem fel... nézem... lemerült 0-ra... elkezdtem tölteni 7%-nál megállt, aztán mikor restartoltam 37%-on volt... mondom ez kamu szint biztos lemerül, elkezdtem játszani rajta, és alig birtam lehúzni... tehát tényleg fel volt töltődve... most megint visszaraktam tölteni, és már töltődik rendesen, most már sztem helyreállt...

valamilyen szinten mindenkinél vannak gondok... van egy frissítés beigérve jövő hét vagy azutáni hétre, tessék kivárni azt, és nem beirni minden nap, hogy milyen új gond jött elő... ha az sem javítja, akkor majd lehet megint beírni a megszokott gondokat... ez van... ne várjuk, hogy magától meg fog javulni, majd a frissítés után okosabbak leszünk...

(#4357) djstavross válasza Rotate (#4356) üzenetére


djstavross
tag

Köszönöm!

(#4358) anzo


anzo
senior tag

Nézzük már meg a gyártás idejét azok akiknek gondjai vannak és azok is akiknek nincsen gondjuk a működéssel.
http://csmg.lgmobile.com:9002/svc/popup/model_check.jsp?esn=0000000000000000 A nullák helyére a saját IMEI számot írjátok. Talán sikerül kiszűrni valamit ebben a dologban.
Az enyém 03.15-i és nincsen problémám.
20110315 PNN 20110317 N PANNON LG0000456442972

[ Szerkesztve ]

(#4359) tome.jr válasza Rotate (#4356) üzenetére


tome.jr
addikt

Most valami restart hullám lehet, tegnap este töltés alatt nálam is volt egy. Eddig ez volt az első.

anzo:

LGP990 ASHBDW ***103KPBF113757 20110325 SHB 20110326 N STARHUB LG0000457317124

[ Szerkesztve ]

(#4360) tome.jr válasza anzo (#4358) üzenetére


tome.jr
addikt

Az nem lehet, hogy csak a telenoros darabokkal van gond? Az enyém független. Gyári romokkal nálam is voltak problémák, de mióta fr15 és fr17 van fent azóta gyakorlatilag hibamentes a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#4361) Rotate válasza anzo (#4358) üzenetére


Rotate
veterán

a telenoros dolog meg is dőlt :) bár nagy gondom nem volt, egyszer elején fagyott egyet, vagy csak nem voltam elég türelmes, meg tegnap restartolt a töltés közben... ja meg néha nem töltődik fel teljesen... de fullra merítés után álltalában nincs gond... általában :)

20110408 CZE 20110411 N CZECHO LG0000458215088

[ Szerkesztve ]

(#4362) fullmanytime válasza anzo (#4358) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Az enyém 20110324, és van probléma (USIM loading, hálózat)

@tome.jr: az enyém független.

[ Szerkesztve ]

(#4363) suppe


suppe
tag

LGP990 APNNDW 103KPED110004 20110325 PNN 20110326 N PANNON LG0000457279656

[ Módosította: Ndruu ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#4364) Skynet258 válasza suppe (#4363) üzenetére


Skynet258
veterán

Az IMEI-t azért ne tedd közzé... (3562...stb.) ;)

https://geekpulse.hu

(#4365) djstavross válasza anzo (#4358) üzenetére


djstavross
tag

Az enyém: 20110325 PNN 20110326 N PANNON LG0000457270424
Nah ki lett okosabb? Jut eszembe, játék közben kiírogatja nekem a készülék, hogy a hálózat nem elérhető, de max 1x-i játék/alkalom, tegnap este pedig zenehallgatás közben is. Ennek van jelentősége?

(#4366) Rotate válasza djstavross (#4365) üzenetére


Rotate
veterán

nekem is írta már ki, de úgy hogy full térerőm volt, megpróbáltam hívni is, és nem volt semmi gond... úgyhogy figyelembe sem veszem...

(#4367) dfcwolf válasza Rotate (#4352) üzenetére


dfcwolf
tag

Ha az APN beállításról szóló bejegyzésed nekem szántad, akkor a magyarázatom lusta vagyok. Nincs kedvem ezzel törődni. :) Még két kattintást sem ér nekem. :)

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#4368) anzo válasza djstavross (#4365) üzenetére


anzo
senior tag

Hát ezzel sem kerültünk egyenlőre közelebb a semmihez mert a 03.25-ösök között van akinek jó van akinek nem és úgy látszik az eddig az enyém a legidősebb és nincsen gondom pedig azt gondolná az ember, hogy a frissebb készülékek már stabilabbak ilyen téren is.

(#4369) Rotate válasza dfcwolf (#4367) üzenetére


Rotate
veterán

nem neked szántam, de magadra veheted, aki lusta ne netezzen, ennyi :D

(#4370) Skynet258 válasza anzo (#4368) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem 2011 03. 26-i, és nincs problémám. Az elsővel volt, de az hardveresen volt szar, ki is cserélték. :D

https://geekpulse.hu

(#4371) djstavross válasza Skynet258 (#4370) üzenetére


djstavross
tag

Mi baja volt? Milyen hibák jelentkeztek?

(#4372) C.Brigante


C.Brigante
veterán

én nem tudom beírni mert hál' istennek nincs nálam a telefon!!! :DDD :DDD :DDD :DDD (addig vagyok nyugodt)
ha esetleg valakit érdekelne közben már eladósorba került ezazizé!
Mindenesetre jár a készüléknek a csillámfaszláma díj!

mod: off

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4373) Skynet258 válasza djstavross (#4371) üzenetére


Skynet258
veterán

Lefagyott, restartolt, bootloop-olt, majd végül 10 bekapcsolásnál 2-szer állt csak fel a rendszer. Az SD makkant meg benne (mármint fizikailag a chip), így sokat nem tudtak vele kezdeni bent az LG-nél... Így adtak másikat, ezzel meg semmi gondom.

https://geekpulse.hu

(#4374) djstavross válasza Skynet258 (#4373) üzenetére


djstavross
tag

Az szép! :S De legalább most már szerencsés vagy. :)

(#4375) tamasgal


tamasgal
senior tag

Csak, hogy jót is halljatok!

V10c van a telómon, LG PC suittal frissitettem 3 hete kb, teljesen kifogástalan, nem bicsaklik, akku bő egy nap, imádom!

Root-oltam, egy két kacat progit eltávolítottam a gyáriak közül, Go launchert használok rajta.

A gyorsaságba könnyü bele szokni! Aki úgy érzi nem elég gyors a telója, vegyen a kezébe mellé egy szifon 4-et és nyomkodja egyszerre a kettőt, hamar ráébred, hogy nincs az X2-vel semmi baj.

Tomi

(#4376) kristoof92


kristoof92
tag

Hm.
kerestem lg mobile update-tel új szoftvert, erre azt írja, hogy van, frissíthetem. átrakom az usb-t az alaplapira, hogy ne legyen belőle baj, újra ellenőrizte a szoftvert, és most nem talált semmit.... :O

(#4377) jooker82 válasza Rotate (#4341) üzenetére


jooker82
nagyúr

Annak milyen bajai vannak??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4378) Skynet258 válasza kristoof92 (#4376) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem a PC Suite IV azt írja van, átvált az Updater Tool-ra, és ott már nincs. Már ezt játssza több mint egy hete. :DDD

jooker82: ott egy link a hsz-ben (pont mint a múltkor). Ismét nem látod? :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#4379) Rotate válasza jooker82 (#4377) üzenetére


Rotate
veterán

nem véletlenül raktam be linket... amúgy sárgul a kijelző jobb oldala...

más: írtam a cseh lg-nek egy bunkó mailt, kiváncsiságból... leírtam az itt tapasztalt gondokat, mint saját gondot... és megkérdeztem, hogy szerintük ez normális-e... és a garanciát felnyomhatják, mert a nagyja embernek ugyanaz a gondja... és a garancia felesleges...

gondoltam már halljunk valamit más ország lg képviseletének perspektívájából :)

(#4380) Skynet258 válasza Rotate (#4379) üzenetére


Skynet258
veterán

Egész pontosan a bal oldala sárgul, de nem biztos, hogy ez hiba, anno Galaxy S-nél is volt hasonló az első szériákban, szárad a ragasztó (bármilyen hülyén is hangzik ez :D ). Elvileg egy hónap múlva már nem lesz látható az említett jelenség.

https://geekpulse.hu

(#4381) jooker82 válasza Rotate (#4379) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem véletlenül angol..ez is....
Talán igy érdekesebb lett volna....[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4382) Rotate válasza Skynet258 (#4380) üzenetére


Rotate
veterán

jó, már nem emlékeztem, h melyik oldal :) meg Iphone-nál is volt ilyesmi...

(#4383) ferikek


ferikek
aktív tag

Csak tapasztalatokat írok:
sztem rájöttem mi volt az ami egyik percről a másikra lemerítette az akksi kb. 30%-át. Tegnap reggel fullra töltöttem, dél körül már 60%-on volt. Estére lecsökkent 33%-ra, majd pedig reggel kikapcsolva találtam a telóm.
Volt fenn nekem az LG O2X Touch LED Notifications program, sztem ez volt a bűnös (béta verzió...)
úgy látom enélkül nincs gond, csak el ne kiabáljam.

Egyébként ma volt az első önálló restartja a készüléknek:)

Sajnos ez állandó SIM-kárty PIN kérés úgy meg fog maradni, napjában többször kéri....

(#4384) cjvt3o válasza anzo (#4358) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

LGP990 APNNDW 356216042523862 104KPXV252386 20110424 PNN 20110427 N PANNON LG0000459770899

A gyári rommal előfordult, hogy nem elérhetőt jelzett annak, aki megpróbált felhívni (egyébként ez az Optimus One sorozatnál az általam ismert 3 telefonból 3-nál is előfordult). Ezenkívül a fényképek "ködösek".

FR17-el és a korábban vesézett kamera patch-el csak a "ködös" fénykép probléma maradt meg, a hívásbug megszűnt. (Mondjuk 1400-ra állítva a CPU-t a 3. napon előfordult, hogy lefagyott, de 1000-en hibátlan, a CPU húzásnak amúgy sincs túl sok értelme).

Más problémám nincs, a teló megy jól, ma pl. a UPC optikai kábelét kinyírta egy lendületes exkavátor, úgyhogy egész nap nem volt net, úgyhogy a telóról kellett ssh-n műteni az egyik szervert EDGE kapcsolattal, picit lassabb volt gépelni, mint a billentyűzetről, úgyhogy egy idő után Connectbot + Hacker's Keyboard + Dolphin HD helyett USB-n megosztottam a kapcsolatot a desktoppal (már ti. miután eljutottam a desktopig :) ), de végig ment minden, mint a szél, a net net volt, az ssh ssh, az sftp sftp, a mail mail, és így tovább.

Mondjuk az ár mellett többek közt ezért is használok Droidot Win7 és iPhone helyett. :)

(#4385) borztej


borztej
csendes tag

20110424 PNN 20110427 N PANNON

szinte csak töltéskor vannak gondjaim, ilyenkor néha nem tudnak elérni, és én se tudok hívni senkit.restart megoldja

(#4386) anzo válasza ferikek (#4383) üzenetére


anzo
senior tag

Miért nem veszed ki a PIN kérést? Van valami oka, hogy használd? Nekem eddig egyetlenegy telefonomon nem volt bekapcsolva.

(#4387) Skynet258 válasza anzo (#4386) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha elhagyja vagy ellopják, akkor azért jól jöhet, ha nem beszélik ki a gatyájából is. ;)

https://geekpulse.hu

(#4388) jooker82 válasza anzo (#4386) üzenetére


jooker82
nagyúr

És ha elhagynám a telefont??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4389) anzo válasza jooker82 (#4388) üzenetére


anzo
senior tag

Hát nem tudom én még egy telefonom sem hagytam el, sőt ha 10 méternél távolabb vagyok tőle már rosszul érzem magam és ez nem csak azóta van mióta okostelefont használok. Nyilván meg van a veszélye az elvesztésnek illetve az ellopásnak de ne éljünk állandó félelemben. :(

(#4390) Skynet258 válasza anzo (#4389) üzenetére


Skynet258
veterán

Azért az állandó félelem és a minimális biztonság megadása nem ugyanaz... :U Nekem fent van a SeekDroid is úgy, hogy nem hagytam el soha semmimet, és ha idegenhez kerül a készülék, akkor nagy valószínüség szerint törli a rajtalévő szoftvereket... de ha már 1% esélyem van, hogy nem, akkor hozzájutok a telefonszámához (ha berakja a kártyáját), a hívásinfóihoz, le tudom törölni az adataimat, és be tudom mérni GPS-el hol van éppen.
És ez nem a félelemről szól, de mégiscsak 100k környékén van egy ilyen ketyere, és PIN nélkül még szabadon lehet garázdálkodni a telefonálással is (ami sok sok tízezer is lehet akár).
Épp ezért kár ilyenre buzdítani valakit, hogy lője ki a PIN-t - főleg, hogy a szarul működő szoftver a hibás. Ne ő lője ki a PIN-t, hanem oldják meg a szoftveres gondot gariban. Mert hogy ez nem normális viselkedés, az szent, én kb. a földhöz is csapnám, ha kéregetné mindig a kódomat. :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#4391) jooker82 válasza anzo (#4389) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mindenkinek saját ügye-dolga,de szerintem nem véletlenül találták ki a pin kódot....
Mellesleg sose baj az ha emlékeztetőül néha néha bekell ütnünk a 4 számot...
Nekem pl mégcsak egy papiron sincs felirva....és pl az arénám 10 hónapig lese fagyott..de egyszer csak sikerült neki és.majdnem gondba voltam a 4 szám megfejtésével.... :Y

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4392) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Senki nem próbálta közületek gingerbreaddel? Igaz még nagyon béta, de hátha.

(#4393) Rotate válasza anzo (#4389) üzenetére


Rotate
veterán

én sem használok PIN-t, de mivel feltöltőkártyás vagyok és általában max 1-2000 forint van rajta, felesleges a PIN... akkor az az 1000 forint hiányozna a legkevésbé :D:D

(#4394) jooker82


jooker82
nagyúr

Én azt hiszem egy jó darabig megtartom ezt a telefont...Ez most annyira mindenttudó telefon...nem hinném,h megérné a közeljövőben lecserélni bármire is....
Egyszer sem fagyott....gyorsaságra is megfelel....egyedül a képek minősége lankasztó..de egy szoft biztosan javitani fogja....cserébe viszont kárpótol a videó.....HDMI stb..... :C
Happy van.... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4395) anzo


anzo
senior tag

Nektek beszélgetés közben nem melegszik a készülék felső része? Nálam nem ritka a 30-40 perces beszélgetés és elég meleg a hívás végére. :F

(#4396) Rotate


Rotate
veterán

Google Sky Map-et próbálta valaki? az normális, hogy összevissza ugrál a térkép? nem úgy megy, hogy magam fölé teszem és amerre irányitom azokat a csillag cuccokat látom... vagyis megy abba az irányba, csak közbe ugrál, mintha valami zavarná a G szenzort... vagy más telón is ilyen szarul működik?

anzo:

ezt passzolom, nem sokat telefonálok... viszont játék közben szeret melegedni :)

[ Szerkesztve ]

(#4397) ferikek válasza anzo (#4386) üzenetére


ferikek
aktív tag

Ha kikapcsolom akkor siman zarol a sim es utana indithatom ujra a telefont.

Melegedes: hivas kozben sajnos melegszik, bar nekem eddig csak a max az egy 20 perces beszelgetes volt. nekem a fulemet zavarja kicsit bedugul es rosszabbul hallok vele.

(#4398) Oberthur


Oberthur
tag

Sziasztok!

Az enyim: LGP990 2011.03.25. gyártású. Nincs problémám a készülékkel! :)

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#4399) Rotate


Rotate
veterán

válaszolt a Life's Good :) egyébként úgy írtam nekik, hogy ugye leirtam részletesen a töltési gondokat, a restartot, meg a hívás és sms gondokat, meg hogy a jótállás eleve felejtős, mert a felhasználók nagy részénél megvan a gond, tehát az egész széria érintett lehet, és kérdeztem, hogy mikor tervezik javítani... vagy pedig kéne vissza a pénzem...

azt mondják, hogy ebben az esetben 3 megoldás van... visszamegyek az eladóhoz, és kierőszakolom a pénzt... visszamegyek az eladóhoz, és ő intézi a jótállást... vagy pedig alternativaként felhivok egy LG számot, és panaszt teszek a minőségre...

és még irták a végén, hogy mivel én most végül is reklamáltam, ezért majd felkeres a reklamációs team...

hát, kiváncsi leszek, hogy ki fog engem felkeresni :D :D :D szerintem leginkább senki :D

azt viszont díjazom, hogy még ugyanazon a napon válaszoltak, amikor én írtam nekik :)

(#4400) jooker82 válasza Rotate (#4399) üzenetére


jooker82
nagyúr

És mért nem a szlovák LG-t kérdezted?? A magyar LG-nek tudod az email cimét??
Amúgy az LG nem a Lifes Goodból ered.... :N Bár szerintem te is tudod... :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.