Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Rotate válasza tome.jr (#5850) üzenetére


Rotate
veterán

az egyszerűbben is megoldható.. belemész a zene appba, és kikapcsolod az értesítést :) és már el is tűnt :)

(#5852) tome.jr válasza Rotate (#5851) üzenetére


tome.jr
addikt

Az úgy nem működik sajna. A kezelőgombokat nem tudom azzal az opcióval eltüntetni. Legalábbis nálam továbbra is ottmarad. Amit cwm-ből telepítek az meg letakarítja őket véglegesen.

[ Szerkesztve ]

(#5853) Rotate válasza tome.jr (#5852) üzenetére


Rotate
veterán

érdekes, nekem eltűntek... néha megjelenik, mondjuk egy héten egyszer, de ha visszatolom és megint lehúzom, már nincs is ott :)

(#5854) killer2


killer2
tag

Nem tudja valaki, hogy az mostani Cyanogenmod RC1 kapott-e végül BT zenelejátszást? Nem találok semmiféle listát, hogy miben is több, mint eddig.

(#5855) babosf válasza Balázs1986 (#5848) üzenetére


babosf
aktív tag

én kérdeztem, köszönöm.
én úgy emléxem, hogy másként csináltam. uye a gmailes névjegyek a "saját névjegyek" csoportban vannak (Google system group) és a pc suit-os névjegyet szerkecstve valahogy át tudtam tenni ebbe a csoportba, akkor már leszinkronizálta a gmaillel.
legalábbis ez rémlik.
köszi mégegyszer

Galaxy S23 Ultra

(#5856) fullmanytime válasza Balázs1986 (#5848) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Jesszus. Azért ez lehetne sokkal egyszerűbb is. Ne érts félre, én is köszönöm a segítséget, tök, jó, hogy leírtad így. (Én ráadásul még a facebookos névjegyeket is szinkronizálnám, de azt aztán végképp nem akarja a telefon)

Csak ez így hatalmas butaság, hogy elvileg itt aztán mindent mindennel szinkronizálni lehet, erre kiderül, hogy dehogy, és csak ilyen kerülőutakkal lehetséges. Ez más andoidos telefonon is ennyire nehézkes?

(#5857) Balázs1986 válasza tome.jr (#5850) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kibontottad az apk fájlt és átírtad az xml-t, vagy telepítetted a kirakottat?
Mert ha utóbbi, akkor ez lehet a baj, ebben az apk-ban a gyári kinézet van. Szerintem ha megkéred, csinál a srác Fear FR19-re is telepítőset, ahogy néztem több kérés is volt már és megcsinálta nekik :)

babosf: Nincs mit :) Lehet hogy úgy is jó, ezt gyors megoldásnak láttam, nem is keresgéltem tovább :D

fullmanytime: Biztosan van több módja is, babosf is írt egyet. A Facebook nem Google tulajdon, lehet, hogy nem egyszerű az átjárás. Azt nem tudom kipróbálni neked, mert nem szinkronizálok facebook-kal, nincs meg benne a bizalmam, nem akarom teleszemetelni a telefont :(

(#5858) Rotate válasza killer2 (#5854) üzenetére


Rotate
veterán

"A2DP is broken, and has been discussed at length during the pre-RC nightlies. Any questions or comments regarding it will be ignored."

úgy tűnik sajna nem sikerült megoldani... lehet így is fog maradni, esetleg majd, ha kijön hivatalos 2.3 akkor valahogy átemelik a drivereket hozzá... de ez már csak az én tippem a dologgal kapcsolatban...

(#5859) babosf válasza Balázs1986 (#5857) üzenetére


babosf
aktív tag

csak az a baj Urak, hogy most nem tudom megcsinálni.........valamit rosszul csinálok és nem jövök rá, hogy mit. amikor először tettem fel a kérdés itt a fórumban akkor egyből sikerült, de most az istenért nem megy.... :) :)
tudom, hülye vagyok, de szétb....sz az ideg, hogy nem jövök rá :)

Galaxy S23 Ultra

(#5860) Pumba3 válasza KonzolKartel (#5842) üzenetére


Pumba3
tag

És az nem laggol neked?

ÉS persze, hogy ramaty ez az üzemidő. CM7-el három nap is megvolt simán!

CM7 RC-t próbálom is ki ma este :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5861) leslien


leslien
nagyúr

[link]
új sebességmérő

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5862) fuzzyka


fuzzyka
tag

Sziasztok!!

Új vagyok még..Kb két hónapja vagyok tulaja egy 2X-nek! Egészen eddig minden rendben volt (vagyis kitudja??) de tegnap először fordult elő (remélem Először), hogy nem tudtak elérni ugyanis nálam nem csörgött ki a telefon! Olvastam, hogy ez másoknál is előfordult már!simkártyás dolog kilőve mivel új! Ma is próbáltam magam hívni asszony telefonjáról és semmi, küldtem sms-t és semmi!!!!Most leszedtem a Go Launchert és azóta műkszik rendesen mondjuk ez fél órája volt kb!Szerintetek lehetséges h ez befolyásolja a működést?Volt valakinek gyári launcher-rel ez a probléma?Várjak még és próbálgassam hívni magam vagy tegyem fel a v10c NEU-t (most sima v10c)? Az segít ezen?Apropó ahhoz nem kell rootolni ugye??? Nézzétek el nekem kezdő vagyok!!

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv

Zsolt

(#5863) tome.jr válasza fuzzyka (#5862) üzenetére


tome.jr
addikt

Tedd fel, az a legfrissebb gyári rom. Nem kell hozzá root, smartflash-el kell feltenni.

Balázs1986: A .zip-et tettem fel. Annyira nem zavar a dolog főleg, hogy nemsokára itt a végleges fr19. Addig nem akarok már a rommal szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#5864) fuzzyka válasza tome.jr (#5863) üzenetére


fuzzyka
tag

OK, megpróbálom! Köszönöm!!!!

(#5865) GodHeart válasza fuzzyka (#5862) üzenetére


GodHeart
senior tag

Ugyanaz lehet a gondod mint nekem.. nekem pl csomószor eldobja a hálózatot, és már tiszta ideg vagyok tőle.. a hsdp és az edge közötti váltás is tetü lassú.. de az hogy csomószor nincs netem, meg elmegy, az már nagyon zavar.. most a 614-es baseband-et próbálom ki.. de fogalmam sincs, hogy mi a gond.. :S

(#5866) fuzzyka válasza GodHeart (#5865) üzenetére


fuzzyka
tag

Nekem tulajdonképpen nem volt problémám mással csak a hívásokkal meg kb lefagyott kétszer a két hónap alatt plusz néha nem csatlakozott a wifire!! Kb ennyi remélem ezek most megoldódnak!!

Üdv

(#5867) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Az NCK kódos függetlenítés garvesztéssel jár? Pannonos volt.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5868) jooker82


jooker82
nagyúr

Én meg azt kérdezném,hogy emailhez,hogyan lehet fájlt csatolni??Ma szükségem let volna rá... :((

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5869) mycso válasza runner 125 (#5867) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezt tôlem is megkérdezhetted volna, elméletileg mindennemû függetlenítés garivesztéssel jár. Az màs téma viszont, ha az lg-hez viszed vissza közvetlenül hiba esetén akkor ôk egy telefont meg egy lg garilevelet fognak látni, ami nem tartalmazza a telenor nevét. Tehát azért is írtam, hogy elvileg garis gyakorlatilag meg kitudja.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5870) Balázs1986 válasza mycso (#5869) üzenetére


Balázs1986
addikt

A telenorosnál a garilevél is telenoros. Volt a dobozban lg is, de se kitöltve, se lepecsételve. Telenorosnál a hozzájuk tartozó garilevél a mérvadó, ezzel kell lg-ékhez is meni.

Jooker82: Üzenetként megírva címzetthez a címzett email címe (akár névjegyzékből kikeresve), csatolmánynak pedig az üzenet szövege mellett balra egy b*szott nagy gémkapocs :D

[ Szerkesztve ]

(#5871) Balázs1986 válasza jooker82 (#5868) üzenetére


Balázs1986
addikt

Bocs, letelt közben az időkorlát.
Fiókból (pl. gmail) megírva pedig Tulajdonságok gomb, Csatolás, szintén nagy gémkapocs :)
Ha van feltelepítve fájlkezelőd, akkor a Csatolásra nyomva azon keresztül is tudsz majd tallózni fájlt. Nekem pl. a File Expert nevű fájlkezelővel legalábbis simán megy.

[ Szerkesztve ]

(#5872) jooker82 válasza Balázs1986 (#5871) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi..Nekem ,ha belépek a webes freemailbe,akkor a fájlcsatolásnál hiába kattintok rá,nem csinál semmit....Ennek mi lehet az oka??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5873) mycso válasza Balázs1986 (#5870) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Akkor leírom még1x, hátha... LG garancialevelem van, amin nem szerepel a telenor, semmilyen formában, és a telenorban vettem a telefont! (máshogy nem tudom megfogalmazni, hogy még érthetőbb legyen)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5874) jooker82 válasza mycso (#5873) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a lényeg,h te viheted bármely LG szervizbe,v Telenor üzletbe is....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5875) Balázs1986 válasza mycso (#5873) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem láttam, hogy írtad, hogy a Telenornál vetted. Akkor viszont váó. Én is Telenornál vettem (meglévő előfizetésre), és a garancialevelemen kizárólag a Telenor logója van. Ahogy mondtam, ideadták az LG-félét is, de azzal kb kitörölhetem, nincs érvényesítve. Akkor úgy néz ki, üzlet válogatja :D (hozzátartozik: Telenor webshop-on át rendeltem meg, de ez itt nem hiszem, hogy számít)
De az LG egyébként nem fog azzal foglalkozni szerintem, hogy milyen levéllel viszed, csak érvényes legyen :)

Jooker82: Nem tudom, nem használtam a webes felületet telefonról. Tippek látatlanban:
- freemail oldali hiba (pl. a mobilos oldaluk)
- túl nagy csatolmány
- telefon oldali hiba (több böngészővel is nézted?)
Próbáld beállítani a telón a Fiókoknál a freemail fiókodat, hátha úgy már menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#5876) mycso válasza Balázs1986 (#5875) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Várjál, most még azon gondolkozok, hogy az eredeti telóhoz milyen garilevél volt, az lehet valóban telenoros volt nekem is, de nem igazán emlékszem rá....Mert a mostani LG-s garipapíron, fel van tüntetve, hogy 72 órás csere volt, illetve felragasztva az imei matrica.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5877) Skynet258 válasza Balázs1986 (#5870) üzenetére


Skynet258
veterán

Tévedés, Telenorosnál is le van pecsételve/ki van töltve mind az LG-s, mind a Telenoros garilevél. Tőlem az LG szervizben az LG-s papírt kérték, elő sem került a Telenoros téma. ;)

Mod: közben látom, hogy igazából nálad kevertek el valamit, mert adniuk kell mindkettőt, pecsételve, érvényesítve...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#5878) Balázs1986 válasza Skynet258 (#5877) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az f@sza, akkor megszívtam :D
Amikor bevittem a betört üveggel, a szegedi LG szervizben amúgy azt mondta a gyerek, hogy a Telenoros teljesen megfelel neki (mondtam, hogy onnan küldtek át hozzájuk). Aztán, amikor meglátta mi baja a telefonnak, már mindegy volt, úgyse garis a javítás :D
Aztán ahogy magamnak kicseréltem "okosba' " szerzett előlapra, meghalt a kijelző. Külsérelmi nyom híján viszont Telenoron keresztül az ő levelükkel is 6 munkanap alatt megvolt a kijelzőcsere. Ez alapján mondjuk arra tippelek, hogy egyértelmű hw bajnál mindegy hol adom le, gyorsan kész, ha keresgélős, akkor meg ülnek rajta, ha személyesen viszem be is. (Vagy olyan mázlim volt, hogy alig volt bent javítanivaló :D )

(#5879) Skynet258 válasza Balázs1986 (#5878) üzenetére


Skynet258
veterán

Igazából mindegy is, ha elfogadják a Telenorost is teljeskörűen (márpedig miért ne tennék), akkor az is elég. De ettől függetlenül kapnod kellett volna érvényes LG-s garipapírt is a Telenornál, szóval ők cseszték el. De nagyon ne izgasd magad, egy papírral több vagy kevesebb... :D

https://geekpulse.hu

(#5880) Balázs1986 válasza Skynet258 (#5879) üzenetére


Balázs1986
addikt

Jogos, így is őszülök, nehogy már még emiatt is kelljen... :D

Nem jönnek a 2.3 RC1 tapasztalatok. Ennyire jó, vagy ennyire sz@r? Azt mondjuk xda-n olvastam, hogy a hdmi, a bluetooth, meg néha a wifi is problémás egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#5881) yimm


yimm
aktív tag

Én reggel ezt : DJDroid LG P990 v0.4 [link] tettem fel a telefonra próbárnak.
Eddig nagyon tutin működik villámgyors 9 óra üzemidő mellett 93%.-on van az aksi. Volt kb 30 perc beszéd és 30 perc wifis net.

[ Szerkesztve ]

(#5882) jooker82 válasza yimm (#5881) üzenetére


jooker82
nagyúr

A képek minősége milyen?? Ez gyári rom lenne??vagy hogy kell feltenni??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5883) kristoof92 válasza Balázs1986 (#5880) üzenetére


kristoof92
tag

CM7 RC1 tapasztalatok:
javították azt az elég zavaró hibát, hogy hálózatvesztés után újra kell szórakozni a pin kóddal, ami elég fontos :D
nekem semmi problémám a hdmi-vel, sem a wifivel, bluetoothról nem tudok nyilatkozni, mert nem használom.
illetve az utolsó builddel lehetett valami bibi, mert játékok közben a hang problémás volt, de most már az is tökéletes :))

lényeg a lényeg, komoly fagyásokkal, restartokkal nem találkoztam még itt, működést alapvetően befolyásoló dolog nincs (nálam legalábbis)

[ Szerkesztve ]

(#5884) Balázs1986 válasza kristoof92 (#5883) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hdmi hibát főleg a saját kamerájával rögzített (gondolom fullHD@30fps mod) átjátszása közben említettek. A streaming-elt videók lejátszására is panaszkodtak (konkrét példának a megavideo-t hozták fel). Meg a GPS-sel sem oké minden állítólag. Na hátha csak 1-2 embernél jöttek ezek elő :) Még várok pár napot xda hozzászólásokra, aztán lehet nekiesek :)
Köszi az infót!

(#5885) Pumba3 válasza kristoof92 (#5883) üzenetére


Pumba3
tag

Nála hálózatvesztés után kell írni Pin kódot. Rc 1 természetesen. Illetve volt ma egy olyanom, hogy leraktam a telefont, képernyő elsötétül, mondom kinyitom. Csak nem villant fel a kijelző, csak a navi gombok. Képernyő gomb megint megnyom, elsötétül, megint megnyom, megint csak navi gombok. és így tovább. Akksi ki-be...

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5886) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lassan 3 napja fent a v10c neu, eddig (kopp, kopp) minden tökéletesen működik..... :DD

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5887) KonzolKartel válasza Balázs1986 (#5884) üzenetére

RC1 tapasztalatok:
Wifi hibátlan
3G úgyszint
HDMI nem tudom, nem használom.
Bluetooth sajnos úgyszint,de ha jól olvastam, akkor valóban problémás.
Számomra eddig ez a leghasználhatóbb build, főleg, hogy még a GSP-em is megyeget, bár állítólag dobja a signált. Én csak megnéztem, hogy beméri e a helyzetem.
Hálózat vesztésem sosem volt még. Olyan már volt, hogy 3G-m nem működött, de ott az Iphone-ommal sincs.
Amúgy T-ré mobillal használom,

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5888) lbalog01


lbalog01
tag

Sziasztok!
Egy érdekes problémám volt nemrégen: néhány progi ikonja 1xűen beszürkült, mondván, hogy nincs telepítve a progi pl: file manager, angry birds, rom manager... ezek mind a külső sd kártyán voltak
Mikor észrevettem a jelenséget előtte véletlen free wifi helyen voltam /egyébként ez külföldön adatroaming tiltással volt/ és persze egyből kiabált a teló egy csomó update után, arra sajna nem emlékszem, hogy minden updatre kijelölt progi beszürkült-e de tuti volt köztük az is. Az update nem ment végig, ki is írta, hogy sikertelen bla-bla.
Az is tuti, hogy ezeket az "eltünt" progikat a külső sd kártyán ha jól emlékszem az "android secure" nevű mappában talán .asec kiterjesztéssel megtaláltam. Újra le kellett töltenem a marketról a progikat, hogy működjenek, és pl. az angry birds játékállásomat is visszakaptam a telepítés után.
Ez mitől volt? Ha behal az update akkor elszáll a telepített régi verzió? Ez elég béna dolog lenne..

***ROGER***

(#5889) simi12345


simi12345
tag

hi
volt mar olyan valakinel. hogy hivaskor visszadob csorges nelkul. majd meg vagy ketszeri
haromszori probalkozas utan is viszadob es nem akarja a hivast elinditani. es utana a negyedik-otodik utan megjavul es kicseng a hivott fel???

nalam mar tobbszor elofordult. eddig nem erdekelt annyira hogy irjak rola.de most megfigyeltem hogy amikor nem csengett ki a hivott fel akkor umts volt eppen a halozat. majd atvaltott hspa-ra es egybol jo lett.

lehet osszefugges ebben szerintetek??

vagy. a halozat tipusa csak a mobilnettel van osszefuggesben??

(#5890) lbalog01 válasza simi12345 (#5889) üzenetére


lbalog01
tag

nem vagyok nagy gsm szaki, de az UMTS-GSM páros mintha a hálózat típusát jelentené, tehát, hogy alkalmas a 3G-re vagy nem. Így az UMTS hálózaton megy a HSPA mód, míg a GSM-en csak az EDGE /2,5G/.
Szóval amikor az UMTS-t látod akkor már nincs GSM/EDGE de még nincs HSPA, vagyis 2 szék között vagy éppen, gondolom ezért nem tudsz hívást fogadni/küldeni csak mikor már regisztrált a HSPA módba a teló. Ha csak beszélni akarsz a telóval, sztem jelöld ki az "only 2G" módot és nem lesz ilyen gondod, + a teló is tovább bírja sokkal...

***ROGER***

(#5891) Balázs1986 válasza KonzolKartel (#5887) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi a tapasztalatot! :)

lbalog01: Az adat roaming a wifi hálózatra nincs szerintem hatással (legalábbis nem sok esélyt látok rá -értelmét sem-, hogy ha külföldi hálózatra csatlakozol a gsm antennával akkor a wifi antennát is letiltsa automatikusan) :)
Ha nem a letöltést, hanem már a telepítést szakítottad be, akkorelképzelhető, hogy ez volt a baja. Ha csak a letöltést, akkor elvileg nem lett volna szabad belenyúlnia a meglevőkbe. Néhány programnál (pl. Angry Birds) egyébként én is azt tapasztaltam, hogy backup-nál nem hozza vissza (legalábbis CWM backup-nál). Érdekes, hogy az Angry Birds Rio viszont visszatér olyankor. Nem értem :)

lbalog01 Ha jól tudom: GSM 1-2G, a GPRS a 2.5G, az EDGE kb. ugyanez a szint, az UMTS a 3G, a HSDPA a 3.5G, LTE 4G... UMTS-en is mennie kellene :) Viszont ha nem, akkor a 2G mód valóban segíthet :)

simi12345: Bárhol tapasztalod, vagy "csak" bizonyos helyeken? Lehet szolgáltató oldali is a dolog, de könnyen ráférhet a telefonra is egy baseband csere.

(#5892) lbalog01 válasza Balázs1986 (#5891) üzenetére


lbalog01
tag

kicsit tömören próbáltam fogalmazni: szóval külföldön voltam, letiltottam az adat roamingot de valahol találtam free wifit, ezért ott kicsit próbáltam netezni, de nem értem rá nagyon, így tovább léptem, a wifi így elszállt és gondolom a háttérben updatelgető cuccok is beálltak mint a gerely arra hogy le lettek dobva a netről....

***ROGER***

(#5893) Rotate válasza simi12345 (#5889) üzenetére


Rotate
veterán

az előző romon egyszer volt ilyen, az új v10c még szerencsére nem csinálta :)

(#5894) Balázs1986 válasza lbalog01 (#5892) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ja, akkor így már értem, bocs :)

Rotate: Te most gyárival rommal használod?

(#5895) killer2


killer2
tag

Amúgy mi most a "legjobb" ROM? Mindenképp olyan kell, amiben van BT zenejátszás, így a CM sajnos nem jöhet szóba. Jelenleg FR17es Modaco van fent, de kezd szórakozni velem. Gondoltam RC1et fel kéne tenni az FR19ből, de azt sajnos még nem találom sehol se, bétát meg nem akarok feltenni.

(#5896) simi12345 válasza Balázs1986 (#5891) üzenetére


simi12345
tag

Koszi a valaszokat mindenkinek.

igazabol most neztem eloszor.de nem csak adott helyen csinalta ezt mar. hanem mindig mashol

lehet felteszem az uj v10c-t

csak rakellene szannom magamat

arrol a hires v10s-rol mit hallani. lesz az valaha egyaltalan??????

(#5897) amozzy


amozzy
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a CAR HOME progiban át lehet-e írni a navigáció indító hivatkozását, hogy NE Google Maps induljon, hanem mondjuk Navigon. Ha tud valaki segíteni, azt nagyon megköszönöm.

(#5898) tome.jr válasza simi12345 (#5896) üzenetére


tome.jr
addikt

Valószínű az új v10c az amit korábban v10s-ként bejelentettek.

Új fr17 alapú rom: Skywater v1

(#5899) Rotate válasza Balázs1986 (#5894) üzenetére


Rotate
veterán

persze, nekem eddig teljesen megfelelt, launchert meg úgy is lecseréltem :)

(#5900) yimm válasza jooker82 (#5882) üzenetére


yimm
aktív tag

A képek minőségével nekem nem volt problémám egyik rom-mal sem, szerintem ez egy finomhangolt gyári rom. Kernel:2.6.32.9 rom : 2.2.2. juniusi 10c
Na még annyi hogy 24 óra működés után is hibátlanul üzemel , aksi 75%- on. Este még volt egy kis wifis net, meg 30perc játék.
Erről van szó DJDroid LG P990 v0.4 [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.