Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Rotate válasza Pumba3 (#5798) üzenetére


Rotate
veterán

a quadrant nem szereti a gingerbreadet asszem :)

(#5802) Pumba3 válasza Rotate (#5801) üzenetére


Pumba3
tag

Szerintem sem :D Ekkora Gh-zen ilyen kicsi pontszámot elérni gáz :D Nah rászántam magam, kipróbálom a 17.6-11 MoDaCo FR19 B3 Fear Edition 12.1-et. Tuti, hogy merülni fog az akkum min a fene :) Modacoval az volt eddig a bajom. Konkrétan az előbb még 45%-on volt az akksim, eltelt 5 perc és már 41 : O

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5803) tome.jr válasza Pumba3 (#5802) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam most 56 óraja megy és 64 %-on áll :)

Cwm-ből kell feltenni az ext3-at és utána az fr19-et. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5804) jooker82 válasza tome.jr (#5803) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor az a telefon tényleg csak áll... :U Mozgatva nemigen volt.... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5805) Pumba3 válasza tome.jr (#5803) üzenetére


Pumba3
tag

Hogy a fenébe? : O Mióta írtam, már kemény 4%-on áll : O egyetlen egy progit sem raktam fel... Semmi nem ragadhatott be... És ugyan azzal van ami neked 606 bb 606 ril

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5806) szaki04 válasza Pumba3 (#5805) üzenetére


szaki04
senior tag

Hogy, hogy? Bekapcsolja a telefont, megnézi az akku százalékot, majd kikapcsolja a készüléket... :DD

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5807) Balázs1986 válasza Pumba3 (#5805) üzenetére


Balázs1986
addikt

Próbáld nullára meríteni, hátha a kijelzéssel van a baj. Aztán ha már magától kikapcsolt, akkor egy full feltöltést csinálni neki :)
Az eredményeket köszi, lehet akkor ha kijön a következő update, akkor arra rápróbálok :)
Az FR19-ből egyébként kijött ma az RC, de még csak Modaco forum premium user-ek érik el.
Azt viszont nem értem, hogy miért adnak ki rom-okat Modaco beta alappal. Pedig direkt megkérték őket párszor, hogy a beta-kat még ne tegyék közzé :F

[ Szerkesztve ]

(#5808) Pumba3 válasza szaki04 (#5806) üzenetére


Pumba3
tag

Az lehet :D CM7-el sikerült nagyon jó üzemidőt elérnem. De ez gáz :(

Lehet hozzá köze, hogy milyen rom volt fent előtte, mielőtt felraktam?

(#5807) Balázs1986Szívesen :)

Látod mennyire értelmesek az emberek :U És köszi, hogy szóltál, várom az RC-t :D Hátha megoldja a gondom.

Az lehet probléma, hogy amikor lecseréltem a CM7-emet fr19re, akkor nem csináltam meg az ext3-ra való visszatérést? CSak simán full wipe és nyomtam fel.

Megnézem most FR19 alól megcsináltam az bactk to ext3-at, majd full wipe és felraktam megint. LEmerítem aztán majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5809) Balázs1986 válasza Pumba3 (#5808) üzenetére


Balázs1986
addikt

Itt egy új (nem tudom, hogy a legújabb-e, gyanús hogy igen) Modaco kernel, ennek van ext4-et támogató verziója, ha nem akarsz visszamenni ext3-ra, próbáld ki :) Azt írják, nagyon gyors (nem tudom, támogat-e overclocking-ot).

(#5810) Pumba3 válasza Balázs1986 (#5809) üzenetére


Pumba3
tag

Már megcsináltam az ext3-ra való visszamenést :) Most merítés van, utána töltöm fel fullra. De nem tudom mi lehet a gubanc. Amíg másnak az fr17 is jól muzsikált üzemidőben, nekem pikk-pakk lemerült.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5811) tome.jr válasza Balázs1986 (#5809) üzenetére


tome.jr
addikt

Az r4 kernel már nagyon régi, a legújabb az r14-es volt az fr17-ben. Az fr19-be a gyári kernel van beépítve, ezzel nem lehet tuningolni.

(#5812) yimm


yimm
aktív tag

Azt honnan tudom kideríteni hogy éppen milyen a fájlrendszerem , ext3 vagy ext4 ?

(#5813) Andi0908


Andi0908
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy engem nem lehet felhívni, én sem tudok senkit hívni, sms-t sem tudok írni, ennek mi lehet az oka? Mi lehetne vele csinálni? :O
Köszi előre is!

(#5814) tome.jr válasza Andi0908 (#5813) üzenetére


tome.jr
addikt

Lehetséges megoldások:
1. Restart
2. Rom csere (1. hsz-ben leírtak szerint), vagy basebend csere.

Csekkold le az IMEI számot a telefonban és a dobozon. Ha eltérőek akkor gáz van.

yimm: stock romok ext3-asok. Custom romoknál meg meg kell nézni a changlog-ban hogy mit írnak róluk. Múltkor találtam egy progit amit lefuttatva megmutatja milyen fájlrendszer van a telón, de most nem jut eszembe a neve. Valami emulator ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#5815) yimm válasza tome.jr (#5814) üzenetére


yimm
aktív tag

köszi :R

(#5816) Andi0908 válasza tome.jr (#5814) üzenetére


Andi0908
csendes tag

Köszi szépen! :)
Nah nehezen megjavult! :)

(#5817) Amarton


Amarton
tag

Az új basebandan annyit veszek észre, hogy a mobilnetre gyorsabban kapcsolódik.
A hangminőség ugyan olyan jó mint a 0405-el volt.
Egy kérdés merült fel bennem a 2G-3G-t illetőleg.
Amikor a telefon vált 2G és 3G között, akkor rövid időre elmegy a térerő.
Ezt azt jelenti, hogy ilyenkor nem tudnak esetleg hívni?
3G-vel van olyan hogy épen 1 csík van a térerőn. Ha átvált 2G-re, akkor pedig fullon van.
Ez hogy hat a telefonálás minőségére, illetve mi történik ha telefonálás közben átvált 2G-ről 3G-re.
APN-nél azt vettem észre, ha pl. böngészek, hogy újra kell töltenem az oldalt ha épen átvált 3G-ről 2G-re, mert az oldal nem töltődik be teljesen.
Itt vidéken pont az ilyen átkapcsolgatások miatt csak 2G-t használok.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#5818) Rotate


Rotate
veterán

megint találtam pár jó cuccot :) elég jó áron :)

aksi 1800mah
minőségi hardcase tok
1 A-os több USB-s autós töltő
1980mah andida aksi

az árakhoz magyarországra rendelve hozzáadódik 2 dollár postaköltség :) jó szemezgetést :)

(#5819) KonzolKartel válasza Rotate (#5818) üzenetére

Én nem tennék bele ilyen aksikat. Igaz, hogy jó lenne kicsit növelni az üzemidőt, de azért én parázok ezektől a vackoktól.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5820) Skynet258 válasza KonzolKartel (#5819) üzenetére


Skynet258
veterán

Pont most olvasgattam én is utána, még ez az Andida talán talán... de én nem reszkíroznám meg. :N Mondjuk az autós töltőm is két dolcsi volt, és még normálisan is néz ki (és USB-s, szóval bármit tölt)... de nem tudom, akksit nem vennék.

https://geekpulse.hu

(#5821) GodHeart válasza Rotate (#5818) üzenetére


GodHeart
senior tag

én vettem 1x utángyártott akksit még anno milestone-omhoz itt hirdette egy srác ph! topikban, igazából egyikünk sem tudta, hogy mit bír, de olyan olcsón szerezte, hogy mondom kipróbálom (nagyobb mAh-s volt mint a gyári), de elkezdtem használni, és kb fele ideig bírta, mint a gyári.. szóval szerintem kamu, és én itt l2x-hez sem ajánlom senkinek sem.. nem hiszem, hogy itt más lenne a helyzet.. :U

(#5822) Pumba3 válasza KonzolKartel (#5779) üzenetére


Pumba3
tag

És milyen launchert használsz? Nálam Launcher PRo igencsak laggolt rajta :S

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5823) killer2


killer2
tag

Még mindig jelen van a headsetes gondom, azaz, hogy az MW600 bluetooth headsetemmel törzít a zene, mindenféle lejátszónál, de csak a zene. Youtube pl teljesen jól szól. Úgy vettem észre, hogy ez a torzítás netrádiónál is jelen van pl. Eddig basebandra fogtam, de most fen van az új 614es es nem változott semmi. De legalább már néha lefagy, ha nem kapcsolódik wifire magától és be akarok menni a beállításokba.
Bármi tipp, hogy mitől lehet ez?

(#5824) Rotate


Rotate
veterán

félreértés ne essék nekem sem kell aksi csak volt már aki kereste, szal ha belefutok ilyen dolgokba, akkor bedobom közösbe hátha valakinek pont ilyen kéne csak nem talál...

mondjuk ha másra nem is, arra jó egy ilyen pótaksi, hogy ha hosszú útra mész és lemerülsz, valamit be tudj lökni helyette :)

(#5825) Pumba3 válasza Rotate (#5824) üzenetére


Pumba3
tag

Helyesen gondolod, hogy megosztod velünk, hátha érdekel valakit :R

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5826) tome.jr válasza Balázs1986 (#5807) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha az rc1-re gondolsz az már 06.21. óta kint van a modaco-n, de ez még nem a végleges változat. Csak a valóban véglegest (final release - fr) dobják majd ki prebake-nek. Pl. fr17-ből is volt rc1, rc2, rc3 és csak utána jött a nyilvános fr17.

[ Szerkesztve ]

(#5827) GodHeart válasza GodHeart (#5797) üzenetére


GodHeart
senior tag

megválaszolva saját magam kérdéset, a hivatalos sevenradio ugye akad.. viszont az xiialive programmal hibátlanul megy.. és halom netrádió van benne ;) nagyon ajánlom

(#5828) GodHeart válasza killer2 (#5823) üzenetére


GodHeart
senior tag

CM vagy modaco? mert CM nálam sem kezelte a kékfog fülest.. modacoval nincs gondom..

(#5829) Rotate


Rotate
veterán

amúgy a 606-os beta v10c-nél már nem villan be a kezdőképernyő a lockscreen előtt egy pillanatra :) eddig nem is figyeltem, de valaki irta xda-n aztán rájöttem, hogy tényleg :D tök jó

[ Szerkesztve ]

(#5830) Balázs1986 válasza tome.jr (#5826) üzenetére


Balázs1986
addikt

És tényleg :D Lehet, hogy bekevertem a topic cím mellett a "last post" dátummal :B
Igen, tudom, hogy az RC még nem végleges, csak "kiadásra jelölt"...csak megjegyeztem, hogy már elérhető az is a fizetős tagoknak :)
Nem Modaco-ék irányába néztem furcsán amiért nincs kint, hanem a rom-jaikat módosítva kiadókra (pl. a Fear Edition, ami ugye beta3-ra épül), mivel a modaco fórumban x-szer kértek mindenkit, hogy csak a prebake megjelenése után tegyék közzé a rom-jaikat (gondolom az esetleges nagyobb hibák miatt, meg ugya a türelmetlenebbek esetlegesen fizetős taggá válása, stb. :D ) :)
Neked most hogy szuperál az FR19? Nem tudod véletlen, hogy LG Launcher-t és LG billentyúzetet hogyan lehet beleoperálni?

Pumba3: Javult már az üzemidőd?

(#5831) Pumba3 válasza Balázs1986 (#5830) üzenetére


Pumba3
tag

Nem, nem javult. Akármit is csinálok vele. :S

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#5832) tome.jr válasza Balázs1986 (#5830) üzenetére


tome.jr
addikt

Mostanában a fear 12.1-en kívül a mondego 1.6.9 ami bétára (fr18) épült és kijött nyilvánosan. Nem tudom mi lehet az oka, hogy lenyúlják a bétát. Lehet ezek valami csókosok és kapnak rá engedély, hogy átdolgozva elérhetővé tegyék őket. :F

Nálam tökéletesen megy az fr19. Most el akarom érni az akksival a 100 órát :)

Sajnos nem tudom, hogy lehet rávarázsolni a gyári dolgokat. Én cr telepítés után egyből cserélem a launchert. Volt pár cr topik első hsz-ében gyári .apk csomag linkelve, onnan nem lehet feltenni ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#5833) killer2 válasza GodHeart (#5828) üzenetére


killer2
tag

Modaco. Ez kezeli, csak éppen recseg és azt is csak zenénél. CM azért nem kezeli, mert a betában még konkrétan nincs benne a BT zenejátszás, az normális, ha azzal nem megy.

(#5834) Rotate válasza killer2 (#5833) üzenetére


Rotate
veterán

lehet benne sem lesz... olvasgatom a fejlesztő twitterét és egyelőre nem tud vele dűlőre jutni és lehet, hogy ki is marad.

(#5835) daniel909


daniel909
addikt

gyári állapotában mennyire használható a teló?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#5836) killer2 válasza Rotate (#5834) üzenetére


killer2
tag

Nagy kár érte. Akkor egyelőre marad a várakozás a 2.3ra, hátha az megoldja. Majd a képernyő miatt úgyis viszem szervizbe, mert elég csúnyán bevilágít, aztán akkor ezt is hozzáírom a listához nekik. Ezzel csak tudnak még mit kezdeni, mert eddig senki mástól nem hallottam olyan problémát, mint az enyém.

(#5837) Balázs1986 válasza tome.jr (#5832) üzenetére


Balázs1986
addikt

A svéd oldalon tényleg ott volt egy csomó gyári dolog hozzá, megnézhettem volna mielőtt kérdezek :B Bocs és köszi a tippet :) Előtte xda-án is keresgettem, az Optimus 2x Themes and Apps részben találtam jó dolgokat, néhány érdekes: az időjárás widgetet transparent háttérrel (a fekete keret nélkül), egy 72mb fájl, benne minden gyári Lg app. Ennek külön örültem :D És a Music Player vezérlőpult eltüntetésének / megjelenítésének a trükkje is megvan :D
Keresgetés közben még egy elég érdekes dolgot találtam. Kár, hogy -még?- nem jött ki Optimus 2x-re :)

Most ment fel. A widget-jeim eltűntek, meg egy csomó ikon is, de azt hiszem vissza lehet varázsolni mindent :) Indul a teszt! :D

(#5838) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

No ma teljesen felnyomta az agyam a teló, mondom felrakom a v10c neu romot, fel is raktam, majd boot loop....hát újból felraktam, jó kérte a pint, stb....majd a telefon restartolt és boot loop...hát itt vártam vele egy jó 3/4 órát, szépen restartolgatott, majd egyszer csak tovább lépett és kérte a pint...szuper el is indult.

Na mondom visszamásolgatom a cuccaimat rá, erre egyszer csak hallom, hogy újraindult....hát már besz@rok.
Már most azon gondolkozok, lehet nálam is a belső SD-nek lesz valamiféle hibája....pl. nagyobb tartalmak wifin történő letöltésekor mindíg párszor újraindul, vagy ha nagyobb mennyiséget küldök bt.-on akkor is. (bár ettől függetlenül ott a többi hiba is...)

Most épp hibát keresek a belső SD-n, vagy én itthon úgysem találom meg??? Vigyem be szervizbe???

Már most úgy vagyok vele, hogy tök mind1 szervizben van-e hetekig a teló vagy nálam, mert se így se úgy nem tudom használni...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5839) Rotate válasza mycso (#5838) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem vidd be... ha nálad ennyit restartol, akkor valszeg náluk is fog, mondd meg nekik, hogy ha csak szoftvert cserélnek rajta, akkor visszahozod megint, és ne húzzák az idődet, te már cseréltél szoftvert elégszer...

más téma: RC1 státuszba lépett a CM7 :)

[ Szerkesztve ]

(#5840) yimm válasza mycso (#5838) üzenetére


yimm
aktív tag

Probáld meg a particio átkonvertálást ext3 ra, vagy ext4 re. Nekem ez megoldotta a különböző romoknál a bootloop-ot. Én is szívtam vele, mert nem akart elinduni jó pár rom. Csak cwm-böl kell nyomni egy install.zip et hogy mire konvertálja és utána egyből mehet fel a rom. Ha kicsit visszaolvasol valaki be is linkelte mindkét instal.zip-et.

(#5841) derrik


derrik
őstag

Hali......ezt a trükköt :
* Ha a hívás * # * # 4636 # * # * kezdődik a legtöbb készülékhez egy rejtett a szakasz statisztikát a telefont. Akkor is megtekintéséhez információk az elem használatáról.

valaki meg tudja oldani, hogy ne kellessen állandóan bepötyögni ? pl. 1 ikon ként valahogyan ki lehessen tenni az asztalra ???

(#5842) KonzolKartel válasza Pumba3 (#5825) üzenetére

GO Launcher-t használok, nekem az jön be a legjobban.
Más.: 3G, GPS ki van kapcsolva és úgy merülsz ennyire?:O Nekem is általában egy napot bír, van amikor meg napi kétszer töltöm, de azért amit írsz az még az én üzem időmnél is szarabb :Y

szerk.: Kint van az RC CM7-ből:).

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5843) kristoof92


kristoof92
tag

CM7 RC1 kint van.....

(#5844) tome.jr válasza Balázs1986 (#5837) üzenetére


tome.jr
addikt

Én is leszedtem most a music playert a notification részből, cserébe visszaállította a gyári notification részt. Eltűntek a szép fekete ikonok és az áttetsző legördülő sáv. Az akksi % kijelzés is eltűnt, de ezt szerencsére vissza tudtam állítani.

[ Szerkesztve ]

(#5845) derrik válasza tome.jr (#5844) üzenetére


derrik
őstag

és akkor hogy is megy ez a trükk ????
Link ????

(#5846) Balázs1986 válasza tome.jr (#5844) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az úgy érdekes :F Ezzel próbáltad?
Közben visszatértem az FR15-höz. Valamiért a Fear FR19 csak félmagyar volt. Pl. sms rész teljes egészében angol (bár ez még nem is lenne nagy baj), és íráskor a karakterszámláló sem működött. Ez nálam nem oké, mert relatíve sok sms-t írok :) Az a baj, hogy nem tudom, hogy az sms dolgai melyik apk-ban vannak. Kicsomagoltam a phone.apk -t, de abban nem láttam. Pedig ha azt kicserélem, már maradhatott volna a cucc :D A gyári lock screen-t sem találtam. Azt hittem, az a téma része, de nem jött be :D

Na majd ha lesz időm, felrakom a cm7-et :D (gondolom, esély nincs rá, hogy az alatt menjen a gyári téma + pár lg widget + lg billentyűzet)

[ Szerkesztve ]

(#5847) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1104665

goggle forditó szerint jobb mint a gyári aksi, más is forditsa le pliz, asszem veszek

(#5848) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Google névjegy szinkronizálás:
Ha jól olvastam itt, voltak akiknek nem akarta szinkronizálni a telefon a gmail fiókkal a PC Suite típusú névjegyeket. Ma rávettem magam, hogy én is rendbe teszem a dolgaimat, a PC Suite névjegyek menjenek fel gmail-re.
Egyszerűen meg lehet oldani:
Telefon -> Névjegyzék / Tulajdonságok (bal alsó érintőgomb) / További / Import/Export / Exportálás SD kártyára. Ki kell választani, hogy a belsőre vagy külsőre akarom, tökmindegy. Aztán ki kell jelölni a névjegyeket. Aztán OK. Létrejött egy .vcf kiterjesztésű fájl. (Ezen a ponton én a telefonról ki is töröltem minden névjegyet, hogy az egészet a gmail fiókról húzza vissza.)
Ezután számítógépen gmail fiók megnyit, majd Címtár / További műveletek / Importálás. Be kell tallózni az SD kártyán létrehozott .vcf fájlt, alul nyomni egy Import gombot, és kész is.

Bocs, ha megkésett, vagy felesleges volt lekörmölnöm, csak nem emlékeztem, hogy megtették-e már :)

[ Szerkesztve ]

(#5849) Rotate válasza Bagoly81 (#5847) üzenetére


Rotate
veterán

ha érdekel, feljebb linkeltem :)

(#5850) tome.jr válasza Balázs1986 (#5846) üzenetére


tome.jr
addikt

Igen, azzal csináltam. Mindegy, mostmár marad így.

derrik: Akku % jelzés: [link] 4 féle van, 3 ezekből leszedi a zenelejátszót is a noti. bar-ról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.